Garmin Iron Triathlon 2018 - dystans 1/2 Ironman - results

M‑ce Nazwisko i imię Klub Kat. M-ce w kat. M-ce wg płci Zawody Czas końcowy Strata
1 Marcin Ławicki MKS Polkowice CCC Sprandi Polkowice M30 1 1 Płock: 04:05:39 (1 / 1)
Elbląg: 04:10:47 (1 / 1)
08:16:26
2 Mateusz Hoppe Sopocki Klub Zeglarski M18 1 2 Płock: 04:48:13 (21 / 2)
Elbląg: 04:48:00 (11 / 2)
09:36:13
3 Łukasz Bednarek PLAY / Mikkeller Running Club Play M30 2 3 Płock: 04:49:35 (22 / 7)
Elbląg: 04:49:45 (13 / 6)
09:39:20
4 Sylwester Hawrot CROWN GOLENIÓW M50 1 4 Płock: 04:57:40 (34 / 2)
Elbląg: 04:57:09 (18 / 1)
09:54:49
5 Norbert Jarochowicz NTS KONA M40 1 5 Płock: 05:12:27 (49 / 26)
Elbląg: 05:00:03 (21 / 7)
10:12:30
6 Sławek Szymków BST - Banach Sport Team Torus M40 2 6 Płock: 05:18:50 (58 / 30)
Elbląg: 05:09:34 (27 / 13)
10:28:24
7 Arkadiusz Banka Ojcowa Wola Running M40 3 7 Płock: 05:16:54 (53 / 28)
Elbląg: 05:14:33 (34 / 17)
10:31:27
8 Damian Duk M30 3 8 Płock: 05:39:48 (77 / 17)
Elbląg: 05:25:35 (45 / 18)
11:05:23
9 Aleksander Sachanbinski LABOSPORT Team M50 2 9 Płock: 05:34:46 (63 / 4)
Elbląg: 05:34:16 (51 / 2)
11:09:02
10 Bogdan Kozłowski Najmowicz Triathlon M40 4 10 Płock: 05:39:35 (76 / 41)
Elbląg: 05:38:26 (58 / 25)
11:18:01
11 Wojciech Koszut M40 5 11 Płock: 05:43:38 (80 / 43)
Elbląg: 05:40:03 (59 / 26)
11:23:41
12 Adam Rykowski M40 6 12 Płock: 05:47:43 (84 / 45)
Elbląg: 05:37:26 (56 / 24)
11:25:09
13 Sergiusz Sobczyk TRINERGY TEAM M18 2 13 Płock: 04:10:30 (2 / 1)
04:10:30
14 Maciej Chmura GVT BMC LKKS Górnik Wałbrzych M30 4 14 Płock: 04:12:24 (3 / 2)
04:12:24
15 Grzegorz Jarecki TeamKaraś M18 3 15 Elbląg: 04:23:42 (2 / 1)
04:23:42
16 Michał Olejnik rowertour.com rowertour M30 5 16 Elbląg: 04:26:55 (3 / 2)
04:26:55
17 Mariusz Pirek SBR TRIATHLON TEAM M30 6 17 Płock: 04:27:44 (4 / 3)
04:27:44
18 Radosław Pawłowski Luft Tri Team M40 7 18 Płock: 04:29:42 (5 / 1)
04:29:42
19 Marcin Markiewicz LABOSPORT Team/GLKS Żelazna Świdnica M40 8 19 Elbląg: 04:29:56 (4 / 1)
04:29:56
20 Marek Markowski LABOSPORT Team Ultimate Petarda Squad M40 9 20 Płock: 04:29:58 (6 / 2)
04:29:58
21 Artur Zawadzki TRINERGY TEAM M40 10 21 Płock: 04:31:40 (7 / 3)
04:31:40
22 Arkadiusz Podziewski TKKF Non Iron TRINERGY TEAM M40 11 22 Płock: 04:32:04 (8 / 4)
04:32:04
23 Michal Kosmowski TRINERGY DotSport M30 7 23 Płock: 04:32:34 (9 / 4)
04:32:34
24 Piotr Różalski ETT - Elbląg Triathlon Team M30 8 24 Elbląg: 04:32:37 (5 / 3)
04:32:37
25 Maciej Garnowski Author Bicycles biegiemnapomoc.pl M30 9 25 Płock: 04:33:49 (10 / 5)
04:33:49
26 Sylwester Żydkiewicz 1970 biegacz nowosolna 1970 M40 12 26 Elbląg: 04:34:33 (6 / 2)
04:34:33
27 Jacek Podoba Non Iron/Trinergy M40 13 27 Płock: 04:35:32 (11 / 5)
04:35:32
28 Robert Siwirski WARSAW MASTERS TEAM WTT M40 14 28 Elbląg: 04:37:04 (7 / 3)
04:37:04
29 Piotr Szefer TRINERGY M40 15 29 Płock: 04:38:12 (12 / 6)
04:38:12
30 Daniel Glajc Trinergy M40 16 30 Płock: 04:39:02 (13 / 7)
04:39:02
31 Marcin Rabenda olaws złotoryja M40 17 31 Płock: 04:39:27 (14 / 8)
04:39:27
32 Paweł Wojewoda Kuźnia Triathlonu M40 18 32 Elbląg: 04:40:26 (8 / 4)
04:40:26
33 Vasily Nesterov Amberman M30 10 33 Elbląg: 04:42:12 (9 / 4)
04:42:12
34 Andrzej Drabot Asseco Active Team M40 19 34 Płock: 04:42:43 (15 / 9)
04:42:43
35 Michał Kosmala LABOSPORT Team Radość Kubusia Sunward Polska M40 20 35 Elbląg: 04:44:13 (10 / 5)
04:44:13
36 Olga Kowalska TRINERGY TEAM F30 1 1 Płock: 04:46:57 (16 / 1)
04:46:57
37 Marcin Konarski TRIATHLON NOR NYSA M40 21 36 Płock: 04:47:17 (17 / 10)
04:47:17
38 Robert Wodyński LABOSPORT Team AT Team www.wodynski.eu M40 22 37 Płock: 04:47:46 (18 / 11)
04:47:46
39 Paweł Helak M40 23 38 Płock: 04:47:51 (19 / 12)
04:47:51
40 Łukasz Podsiadło Brembo M30 11 39 Płock: 04:48:09 (20 / 6)
04:48:09
41 Wojciech Mądry Neon Team M30 12 40 Elbląg: 04:48:46 (12 / 5)
04:48:46
42 Maciej Jarzembowicz TRINERGY TEAM M30 13 41 Elbląg: 04:49:45 (14 / 7)
04:49:45
43 Krzysztof Wójcik M18 4 42 Płock: 04:50:03 (23 / 3)
04:50:03
44 Artur Kasperski TRINERGY M40 24 43 Płock: 04:51:44 (24 / 13)
04:51:44
45 Damian Lewandowski PTT Delta M40 25 44 Płock: 04:52:03 (25 / 14)
04:52:03
46 Tomasz Wiliński LABOSPORT Team M40 26 45 Płock: 04:52:31 (26 / 15)
04:52:31
47 Jacek Nosowski M40 27 46 Elbląg: 04:53:40 (15 / 6)
04:53:40
48 Jacek Gardener LKS Victoria Zabostów M50 3 47 Płock: 04:53:51 (27 / 1)
04:53:51
49 Anna Peterek LOCO PRINT TEAM LOCO PRINT PAWEL PETEREK F18 1 2 Płock: 04:53:52 (28 / 1)
04:53:52
50 Michal Miecznicki M40 28 48 Płock: 04:53:57 (29 / 16)
04:53:57
51 Grzegorz Ziółkowski NeON Team M30 14 49 Płock: 04:54:32 (30 / 8)
04:54:32
52 Michał Tomaszewski M30 15 50 Elbląg: 04:54:33 (16 / 8)
04:54:33
53 Jakub Stawowy M18 5 51 Elbląg: 04:55:11 (17 / 3)
04:55:11
54 Bartek Danek TRINERGY TEAM M40 29 52 Płock: 04:55:21 (31 / 17)
04:55:21
55 Piotr Kazmierczak LABOSPORT Team M40 30 53 Płock: 04:56:10 (32 / 18)
04:56:10
56 Łukasz Niedzielski LABOSPORT Team M40 31 54 Płock: 04:57:37 (33 / 19)
04:57:37
57 Mateusz Marek Siekierski Nadaktywni Białystok M18 6 55 Elbląg: 04:58:22 (19 / 4)
04:58:22
58 Daniel Karwowski KB im. P. Sękowskiego M18 7 56 Płock: 04:58:28 (35 / 4)
04:58:28
59 Grzegorz Otłowski ETT Elbląg Triathlon Team M30 16 57 Elbląg: 04:58:32 (20 / 9)
04:58:32
60 Rafał Grzanecki Pie... Nie Biegam M40 32 58 Elbląg: 05:00:13 (22 / 8)
05:00:13
61 Aleksander Piotrowski GoodLood M18 8 59 Płock: 05:01:56 (36 / 5)
05:01:56
62 Grzegorz Ostrowski M40 33 60 Elbląg: 05:02:13 (23 / 9)
05:02:13
63 Jacek Litawa M40 34 61 Elbląg: 05:02:50 (24 / 10)
05:02:50
64 Piotr Paduszyński edustacyjka.pl triathlon team edustacyjka.pl M40 35 62 Płock: 05:03:06 (37 / 20)
05:03:06
65 Wojtek Wcislo TRINERGY TEAM M30 17 63 Płock: 05:04:07 (38 / 9)
05:04:07
66 Marcin Góralczyk M18 9 64 Płock: 05:04:21 (39 / 6)
05:04:21
67 Bartek Zych TRINERGY M40 36 65 Płock: 05:04:58 (40 / 21)
05:04:58
68 Paweł Chałupka M30 18 66 Płock: 05:05:01 (41 / 10)
05:05:01
69 Marek Kuskowski IRYD GOŁDAP/Najmowicz Triathlon/LABOSPORT Team Kocham moją wspaniałą żonę Anię! M40 37 67 Elbląg: 05:05:17 (25 / 11)
05:05:17
70 Paweł Króliński Ritka Running M30 19 68 Płock: 05:05:55 (42 / 11)
05:05:55
71 Adam Rycman M40 38 69 Płock: 05:06:07 (43 / 22)
05:06:07
72 Pawel Kaczorowski NeON Team M40 39 70 Elbląg: 05:06:33 (26 / 12)
05:06:33
73 Rafał Kamiński M30 20 71 Płock: 05:09:30 (44 / 12)
05:09:30
74 Tomasz Szpiter OLAWS ZŁOTORYJA M40 40 72 Płock: 05:09:42 (45 / 23)
05:09:42
75 Michał Lisiewicz Team Karaś M40 41 73 Płock: 05:10:00 (46 / 24)
05:10:00
76 Tomasz Nowacki TKKF Non Iron UNILOGO M40 42 74 Płock: 05:10:13 (47 / 25)
05:10:13
77 Alex Chuzhmaryov Zoorbagan M18 10 75 Płock: 05:10:25 (48 / 7)
05:10:25
78 Jarosław Jaszuk M30 21 76 Elbląg: 05:12:03 (29 / 10)
05:12:03
79 Rafal Kment Bike U Up M30 22 77 Elbląg: 05:12:03 (28 / 11)
05:12:03
80 Evgenii Gorbunchikov Fox&Bro Team IRONBRO M40 43 78 Elbląg: 05:13:25 (30 / 14)
05:13:25
81 Dariusz Sikora ETT Elbląg Triathlon Team M40 44 79 Elbląg: 05:13:27 (31 / 15)
05:13:27
82 Marcin Głuszek M30 23 80 Elbląg: 05:14:16 (32 / 12)
05:14:16
83 Andrzej Marek KROSS STAFF TEAM / TWISTER TEAM M40 45 81 Elbląg: 05:14:28 (33 / 16)
05:14:28
84 Dawid Kluza 22 KBPG M18 11 82 Płock: 05:14:39 (50 / 8)
05:14:39
85 Rafał Dajczer M40 46 83 Płock: 05:15:47 (51 / 27)
05:15:47
86 Marcin Skórski TRIATHLON KRAŚNIK TEAM M30 24 84 Płock: 05:16:47 (52 / 13)
05:16:47
87 Kamil Gapiński LABOSPORT Team M30 25 85 Elbląg: 05:17:12 (35 / 13)
05:17:12
88 Mikołaj Lipowski FUJITSU RUNNING TEAM ŁÓDŹ M30 26 86 Płock: 05:17:25 (54 / 14)
05:17:25
89 Paweł Raczkowski M40 47 87 Płock: 05:17:59 (55 / 29)
05:17:59
90 Michał Stypułkowski Nadaktywni M30 27 88 Płock: 05:18:23 (56 / 15)
05:18:23
91 Krzysztof Januszko M30 28 89 Elbląg: 05:18:34 (36 / 14)
05:18:34
92 Krystian Kwiecień UKS Ożarowice/AniMMAls.pl M30 29 90 Płock: 05:18:46 (57 / 16)
05:18:46
93 Jacek Guzowski M30 30 91 Elbląg: 05:19:00 (37 / 15)
05:19:00
94 Victor Lopatin Fox&Bro Team M40 48 92 Elbląg: 05:20:15 (38 / 18)
05:20:15
95 Leszek Rokicki ETT Elbląg Triathlon Team M40 49 93 Elbląg: 05:21:46 (39 / 19)
05:21:46
96 Damian Surdyn M40 50 94 Płock: 05:21:53 (59 / 31)
05:21:53
97 Oleg Bespalov Amberman Anna M30 31 95 Elbląg: 05:22:14 (40 / 16)
05:22:14
98 Tomasz Stemporzecki M40 51 96 Elbląg: 05:22:37 (41 / 20)
05:22:37
99 Marta Maksymiuk ETT-Elbląg Triathlon Team F30 2 3 Elbląg: 05:22:44 (42 / 1)
05:22:44
100 Marcin Baran M30 32 97 Elbląg: 05:24:30 (43 / 17)
05:24:30
101 Andrzej Lewiński biegamyrazem.pl / CTS M40 52 98 Elbląg: 05:24:40 (44 / 21)
05:24:40
102 Rafal Nowakowski FORMER SF M40 53 99 Płock: 05:24:40 (60 / 32)
05:24:40
103 Daniel Boniecki M30 33 100 Elbląg: 05:29:30 (46 / 19)
05:29:30
104 Michał Możdżonek LABOSPORT Team HUB.LU M40 54 101 Elbląg: 05:29:51 (48 / 22)
05:29:51
105 Kamil Chylak LABOSPORT Team M30 34 102 Elbląg: 05:29:51 (47 / 20)
05:29:51
106 Krzysztof Wiśniewski KEREZA TEAM M40 55 103 Płock: 05:29:51 (61 / 33)
05:29:51
107 Dariusz Tymiński Rykowisko M50 4 104 Płock: 05:32:36 (62 / 3)
05:32:36
108 Michał Wroński WITC M30 35 105 Elbląg: 05:33:30 (49 / 21)
05:33:30
109 Mariusz Borowiak LABOSPORT Team M40 56 106 Elbląg: 05:33:39 (50 / 23)
05:33:39
110 Grzegorz Walencik Nordea Triathlon Team keepMoving.pl M30 36 107 Elbląg: 05:34:38 (52 / 22)
05:34:38
111 Michał Żyszko Vege Runners M18 12 108 Płock: 05:35:44 (64 / 9)
05:35:44
112 Mariusz Łukasiak Biegiemnapomoc.pl M40 57 109 Płock: 05:36:11 (65 / 34)
05:36:11
113 Vassil Barsakov M40 58 110 Płock: 05:36:27 (66 / 35)
05:36:27
114 Robert Jaczewski M18 13 111 Płock: 05:36:31 (67 / 10)
05:36:31
115 Mariusz Wrotny 8 batalion radiotechniczny M18 14 112 Elbląg: 05:36:45 (53 / 5)
05:36:45
116 Szymon Flisikowski SPORTEVO M30 37 113 Elbląg: 05:36:49 (54 / 23)
05:36:49
117 Piotr Liber The Luzzers M40 59 114 Płock: 05:36:53 (68 / 36)
05:36:53
118 Dariusz Switalski M40 60 115 Płock: 05:36:54 (69 / 37)
05:36:54
119 Piotr Malinowski MTP Wzgórze Tumskie M50 5 116 Płock: 05:37:13 (70 / 5)
05:37:13
120 Krzysztof Wandzioch Wandzioch Team Białe Miśki, Klub Kulturystyczny Oskar Suwałki, Fizjo Med Suwałki M18 15 117 Elbląg: 05:37:20 (55 / 6)
05:37:20
121 Mateusz Kamiński PowerBUG.pl M18 16 118 Elbląg: 05:37:34 (57 / 7)
05:37:34
122 Małgorzata Nowacka TKKF Non Iron / Unilogo Unilogo F40 1 4 Płock: 05:38:09 (71 / 1)
05:38:09
123 Karol Koronkiewicz Żywcem Zabiegani M50 6 119 Płock: 05:38:24 (72 / 6)
05:38:24
124 Krzysztof Czajkowski M40 61 120 Płock: 05:38:51 (73 / 38)
05:38:51
125 Dariusz Chojecki KEREZA SQUAD LUBLIN KEREZA M40 62 121 Płock: 05:39:03 (74 / 39)
05:39:03
126 Maciej Adamaszek M40 63 122 Płock: 05:39:15 (75 / 40)
05:39:15
127 Michał Figel Miki Team M40 64 123 Elbląg: 05:40:06 (60 / 27)
05:40:06
128 Sylwester Madejski Imperium Sportu / Rapid M40 65 124 Płock: 05:40:55 (78 / 42)
05:40:55
129 Maciej Krajewski Yameo M30 38 125 Płock: 05:42:10 (79 / 18)
05:42:10
130 Piotr Stadnicki M30 39 126 Elbląg: 05:43:24 (61 / 24)
05:43:24
131 Filip Bojdecki KK Cyklon Warszawa M18 17 127 Elbląg: 05:43:34 (62 / 8)
05:43:34
132 Przemysław Hońko Sportevo M30 40 128 Elbląg: 05:43:57 (63 / 25)
05:43:57
133 Aleksandra Granacka F18 2 5 Płock: 05:44:05 (81 / 2)
05:44:05
134 Krzysztof Skomra T-Mobile Triathlon Team T-Mobile M40 66 129 Elbląg: 05:44:18 (64 / 28)
05:44:18
135 Kamil Grabowski M30 41 130 Elbląg: 05:45:01 (65 / 26)
05:45:01
136 Marek Czajkowski M40 67 131 Płock: 05:46:20 (82 / 44)
05:46:20
137 Zbyszek Rost M30 42 132 Elbląg: 05:46:55 (66 / 27)
05:46:55
138 Maciej Brener Kuźnia Triathlonu M30 43 133 Płock: 05:47:22 (83 / 19)
05:47:22
139 Jarosław Kaczan M40 68 134 Płock: 05:47:57 (85 / 46)
05:47:57
140 Jacek Kowalski M40 69 135 Płock: 05:49:18 (86 / 47)
05:49:18
141 Marcin Karolak Kuźnia Triathlonu M40 70 136 Płock: 05:49:18 (87 / 48)
05:49:18
142 Jan Wałaszek BikeBrothers Oshee Team M50 7 137 Płock: 05:49:31 (88 / 7)
05:49:31
143 Waldemar Chmiel PTT DELTA M50 8 138 Płock: 05:50:06 (89 / 8)
05:50:06
144 Krzysztof Śmieciński Wydział Inwestycji Miejskich Stowarzyszenie ,,Sójka" M40 71 139 Elbląg: 05:50:08 (67 / 29)
05:50:08
145 Arkadiusz Bednarczyk M40 72 140 Elbląg: 05:51:02 (68 / 30)
05:51:02
146 Mikołaj Walesiak UKS TRS SUSZ/KTS IRONMAN M40 73 141 Elbląg: 05:51:05 (69 / 31)
05:51:05
147 Adrian Nowak Pobiedziska Racing Team M40 74 142 Elbląg: 05:51:21 (70 / 32)
05:51:21
148 Andrzej Wijas M30 44 143 Elbląg: 05:53:25 (71 / 28)
05:53:25
149 Mariusz Czwartosz The Luzers M18 18 144 Płock: 05:53:33 (90 / 11)
05:53:33
150 Jacek Brygier TKKF PŁOCK M40 75 145 Płock: 05:53:54 (91 / 49)
05:53:54
151 Jarosław Feliński M50 9 146 Płock: 05:54:08 (92 / 9)
05:54:08
152 Przemysław Dziewa Uniwheels M30 45 147 Płock: 05:54:43 (93 / 20)
05:54:43
153 Piotr Wagner Bravehearts Legionowo M30 46 148 Płock: 05:56:15 (94 / 21)
05:56:15
154 Jarosław Walusiński M18 19 149 Płock: 05:56:35 (95 / 12)
05:56:35
155 Rafał Konarski M40 76 150 Płock: 05:56:51 (96 / 50)
05:56:51
156 Tomasz Krążyński M40 77 151 Płock: 05:56:54 (97 / 51)
05:56:54
157 Piotr Knepka M18 20 152 Płock: 05:58:21 (98 / 13)
05:58:21
158 Adam Kozak Kuźnia Triathlonu M50 10 153 Płock: 05:58:48 (99 / 10)
05:58:48
159 Artur Wroński COIG SA Business Intellignece TEAM M30 47 154 Płock: 05:58:52 (100 / 22)
05:58:52
160 Marta Kraszka ZGRUPKA TEAM HIGH5 F18 3 6 Płock: 05:59:02 (101 / 3)
05:59:02
161 Ziemowit Filipowicz SHELL M40 78 155 Płock: 05:59:55 (102 / 52)
05:59:55
162 Dariusz Stwertetschka KUDOWIANKA CYKLON PROAL TEAM KUDOWA - ZDRÓJ, ANER STAL WROCŁAW M50 11 156 Elbląg: 06:00:20 (72 / 3)
06:00:20
163 Anna Rzepecka KB TKKF Promyk Ciechanów KB TKKF Promyk Ciechanów F40 2 7 Płock: 06:00:30 (103 / 2)
06:00:30
164 Monika Luberadzka Kross Staff Team F30 3 8 Płock: 06:00:54 (104 / 2)
06:00:54
165 Magdalena Borusińska-Szustek F30 4 9 Płock: 06:02:14 (105 / 3)
06:02:14
166 Grzegorz Szczepanski MAJSTER SPORT TEAM MAJSTER S.A. M40 79 157 Płock: 06:05:25 (106 / 53)
06:05:25
167 Katarzyna Kwiecień UKS Ożarowice/AniMMAls.pl F30 5 10 Płock: 06:06:39 (107 / 4)
06:06:39
168 Piotr Mężyński M30 48 158 Płock: 06:07:12 (108 / 23)
06:07:12
169 Pawel Liber The Luzers M40 80 159 Płock: 06:08:01 (109 / 54)
06:08:01
170 Piotr Szymański Team Karaś M30 49 160 Elbląg: 06:08:27 (73 / 29)
06:08:27
171 Slawomir Adamski STALEX M40 81 161 Płock: 06:09:53 (110 / 55)
06:09:53
172 Maciej Kokosza Fizjo News Maciej Kokosza M30 50 162 Płock: 06:10:43 (111 / 24)
06:10:43
173 Wojciech Borowski M40 82 163 Elbląg: 06:12:23 (74 / 33)
06:12:23
174 Vasilij Popov M18 21 164 Elbląg: 06:13:19 (75 / 9)
06:13:19
175 Zdzisław Lenart M60 1 165 Płock: 06:13:26 (112 / 1)
06:13:26
176 Bartosz Tomaszewski M18 22 166 Elbląg: 06:15:28 (76 / 10)
06:15:28
177 Kamil Aleksander Styla M30 51 167 Płock: 06:16:49 (113 / 25)
06:16:49
178 Dawid Łaźniowski KUDOWIANKA CYKLON PROAL TEAM M30 52 168 Elbląg: 06:17:10 (77 / 30)
06:17:10
179 Leszek Bajdowski Żywcem Zabiegani M50 12 169 Płock: 06:17:25 (114 / 11)
06:17:25
180 Ignacy Jakowiecki M18 23 170 Elbląg: 06:17:27 (78 / 11)
06:17:27
181 Eugeniusz Śnieżko Team Aktywni z Cukrzycą Boehringer Ingelheim M30 53 171 Elbląg: 06:17:29 (79 / 31)
06:17:29
182 Sławomir Biniewicz Boruta Team M40 83 172 Płock: 06:18:01 (115 / 56)
06:18:01
183 Piotr Bychowski M30 54 173 Płock: 06:19:22 (116 / 26)
06:19:22
184 Dominik Ciszak M18 24 174 Elbląg: 06:20:05 (80 / 12)
06:20:05
185 Łukasz Szymenderski M40 84 175 Płock: 06:20:13 (117 / 57)
06:20:13
186 Michał Gajewski Gajewskiteam M18 25 176 Elbląg: 06:21:36 (81 / 13)
06:21:36
187 Artur Dębicki M50 13 177 Elbląg: 06:26:35 (82 / 4)
06:26:35
188 Rafał Kawka biegacze w Radomsku M30 55 178 Elbląg: 06:27:18 (83 / 32)
06:27:18
189 Adam Dyniewicz M40 85 179 Płock: 06:30:26 (118 / 58)
06:30:26
190 Jakub Dłutkowski AZS Akademia Morska w Gdyni M18 26 180 Elbląg: 06:30:27 (84 / 14)
06:30:27
191 Marta Frąckowiak Team Aktywni z Cukrzycą Boehringer Ingelheim F30 6 11 Płock: 06:30:29 (119 / 5)
06:30:29
192 Patryk Jabłoński Bez Formy Team M30 56 181 Płock: 06:31:53 (120 / 27)
06:31:53
193 Marcin Szymański M40 86 182 Płock: 06:39:48 (121 / 59)
06:39:48
194 Jakub Witczak NADAKTYWNI M30 57 183 Płock: 06:55:26 (122 / 28)
06:55:26
195 Bukowski Leszek Jeżowski Sławomir klub sportowy niewidomych syrenka warszawa M50 14 184 Płock: 07:06:59 (123 / 12)
07:06:59
196 Renata Biniewicz Boruta Team F40 3 12 Płock: 07:08:38 (124 / 3)
07:08:38
197 Dariusz Matuszewski Łomiankowska Grupa Biegowa TRI M50 15 185 Płock: 07:18:22 (125 / 13)
07:18:22
198 Andrzej Kurek M60 2 186 Płock: 07:19:46 (126 / 2)
07:19:46
199 Marcin Calka KEREZA TEAM M40 87 187 Płock: 07:25:14 (127 / 60)
07:25:14
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon