Garmin Iron Triathlon 2018 - dystans 1/2 Ironman - results

M‑ce Nazwisko i imię Klub Kat. M-ce w kat. M-ce wg płci Zawody Czas końcowy Strata
1 Marcin Ławicki MKS Polkowice CCC Sprandi Polkowice M30 1 1 Płock: 04:05:39 (1 / 1)
Elbląg: 04:10:47 (1 / 1)
08:16:26
2 Michał Olejnik rowertour.com rowertour M30 2 2 Elbląg: 04:26:55 (3 / 2)
Gołdap: 04:23:10 (1 / 1)
08:50:05
3 Mateusz Hoppe Sopocki Klub Zeglarski M18 1 3 Płock: 04:48:13 (21 / 2)
Elbląg: 04:48:00 (11 / 2)
09:36:13
4 Łukasz Bednarek PLAY / Mikkeller Running Club Play M30 3 4 Płock: 04:49:35 (22 / 7)
Elbląg: 04:49:45 (13 / 6)
09:39:20
5 Daniel Karwowski KB im. P. Sękowskiego M18 2 5 Płock: 04:58:28 (35 / 4)
Gołdap: 04:41:34 (3 / 1)
09:40:02
6 Sylwester Hawrot CROWN GOLENIÓW M50 1 6 Płock: 04:57:40 (34 / 2)
Elbląg: 04:57:09 (18 / 1)
09:54:49
7 Marek Kuskowski IRYD GOŁDAP/Najmowicz Triathlon/LABOSPORT Team Kocham moją wspaniałą żonę Anię! M40 1 7 Elbląg: 05:05:17 (25 / 11)
Gołdap: 04:59:17 (7 / 4)
10:04:34
8 Norbert Jarochowicz NTS KONA M40 2 8 Płock: 05:12:27 (49 / 26)
Elbląg: 05:00:03 (21 / 7)
10:12:30
9 Sławek Szymków BST - Banach Sport Team Torus M40 3 9 Płock: 05:18:50 (58 / 30)
Elbląg: 05:09:34 (27 / 13)
Gołdap: 05:12:36 (14 / 8)
10:22:10
10 Arkadiusz Banka Ojcowa Wola Running M40 4 10 Płock: 05:16:54 (53 / 28)
Elbląg: 05:14:33 (34 / 17)
10:31:27
11 Rafał Dajczer M40 5 11 Płock: 05:15:47 (51 / 27)
Gołdap: 05:19:49 (15 / 9)
10:35:36
12 Kamil Chylak LABOSPORT Team M30 4 12 Elbląg: 05:29:51 (47 / 20)
Gołdap: 05:21:37 (18 / 4)
10:51:28
13 Damian Duk M30 5 13 Płock: 05:39:48 (77 / 17)
Elbląg: 05:25:35 (45 / 18)
11:05:23
14 Aleksander Sachanbinski LABOSPORT Team M50 2 14 Płock: 05:34:46 (63 / 4)
Elbląg: 05:34:16 (51 / 2)
11:09:02
15 Bogdan Kozłowski Najmowicz Triathlon M40 6 15 Płock: 05:39:35 (76 / 41)
Elbląg: 05:38:26 (58 / 25)
Gołdap: 05:35:08 (28 / 17)
11:13:34
16 Adam Rykowski M40 7 16 Płock: 05:47:43 (84 / 45)
Elbląg: 05:37:26 (56 / 24)
Gołdap: 05:39:51 (30 / 18)
11:17:17
17 Wojciech Koszut M40 8 17 Płock: 05:43:38 (80 / 43)
Elbląg: 05:40:03 (59 / 26)
11:23:41
18 Slawomir Adamski STALEX M40 9 18 Płock: 06:09:53 (110 / 55)
Gołdap: 06:04:06 (41 / 20)
12:13:59
19 Łukasz Szymenderski M40 10 19 Płock: 06:20:13 (117 / 57)
Gołdap: 06:07:25 (44 / 23)
12:27:38
20 Zdzisław Lenart M60 1 20 Płock: 06:13:26 (112 / 1)
Gołdap: 06:22:05 (49 / 1)
12:35:31
21 Sergiusz Sobczyk TRINERGY TEAM M18 3 21 Płock: 04:10:30 (2 / 1)
04:10:30
22 Maciej Chmura GVT BMC LKKS Górnik Wałbrzych M30 6 22 Płock: 04:12:24 (3 / 2)
04:12:24
23 Grzegorz Jarecki TeamKaraś M18 4 23 Elbląg: 04:23:42 (2 / 1)
04:23:42
24 Mariusz Pirek SBR TRIATHLON TEAM M30 7 24 Płock: 04:27:44 (4 / 3)
04:27:44
25 Radosław Pawłowski Luft Tri Team M40 11 25 Płock: 04:29:42 (5 / 1)
04:29:42
26 Marcin Markiewicz LABOSPORT Team/GLKS Żelazna Świdnica M40 12 26 Elbląg: 04:29:56 (4 / 1)
04:29:56
27 Marek Markowski LABOSPORT Team Ultimate Petarda Squad M40 13 27 Płock: 04:29:58 (6 / 2)
04:29:58
28 Artur Zawadzki TRINERGY TEAM M40 14 28 Płock: 04:31:40 (7 / 3)
04:31:40
29 Arkadiusz Podziewski TKKF Non Iron TRINERGY TEAM M40 15 29 Płock: 04:32:04 (8 / 4)
04:32:04
30 Michal Kosmowski TRINERGY DotSport M30 8 30 Płock: 04:32:34 (9 / 4)
04:32:34
31 Piotr Różalski ETT - Elbląg Triathlon Team M30 9 31 Elbląg: 04:32:37 (5 / 3)
04:32:37
32 Mariusz Szczotka LABOSPORT Team M40 16 32 Gołdap: 04:33:24 (2 / 1)
04:33:24
33 Maciej Garnowski Author Bicycles biegiemnapomoc.pl M30 10 33 Płock: 04:33:49 (10 / 5)
04:33:49
34 Sylwester Żydkiewicz 1970 biegacz nowosolna 1970 M40 17 34 Elbląg: 04:34:33 (6 / 2)
04:34:33
35 Jacek Podoba Non Iron/Trinergy M40 18 35 Płock: 04:35:32 (11 / 5)
04:35:32
36 Robert Siwirski WARSAW MASTERS TEAM WTT M40 19 36 Elbląg: 04:37:04 (7 / 3)
04:37:04
37 Piotr Szefer TRINERGY M40 20 37 Płock: 04:38:12 (12 / 6)
04:38:12
38 Daniel Glajc Trinergy M40 21 38 Płock: 04:39:02 (13 / 7)
04:39:02
39 Marcin Rabenda olaws złotoryja M40 22 39 Płock: 04:39:27 (14 / 8)
04:39:27
40 Paweł Wojewoda Kuźnia Triathlonu M40 23 40 Elbląg: 04:40:26 (8 / 4)
04:40:26
41 Vasily Nesterov Amberman M30 11 41 Elbląg: 04:42:12 (9 / 4)
04:42:12
42 Andrzej Drabot Asseco Active Team M40 24 42 Płock: 04:42:43 (15 / 9)
04:42:43
43 Michał Kosmala LABOSPORT Team Radość Kubusia Sunward Polska M40 25 43 Elbląg: 04:44:13 (10 / 5)
04:44:13
44 Rajmund Nafalski Team Karaś M40 26 44 Gołdap: 04:45:38 (4 / 2)
04:45:38
45 Olga Kowalska TRINERGY TEAM F30 1 1 Płock: 04:46:57 (16 / 1)
04:46:57
46 Marcin Konarski TRIATHLON NOR NYSA M40 27 45 Płock: 04:47:17 (17 / 10)
04:47:17
47 Robert Wodyński LABOSPORT Team AT Team www.wodynski.eu M40 28 46 Płock: 04:47:46 (18 / 11)
04:47:46
48 Paweł Helak M40 29 47 Płock: 04:47:51 (19 / 12)
04:47:51
49 Łukasz Podsiadło Brembo M30 12 48 Płock: 04:48:09 (20 / 6)
04:48:09
50 Wojciech Mądry Neon Team M30 13 49 Elbląg: 04:48:46 (12 / 5)
04:48:46
51 Maciej Jarzembowicz TRINERGY TEAM M30 14 50 Elbląg: 04:49:45 (14 / 7)
04:49:45
52 Krzysztof Wójcik M18 5 51 Płock: 04:50:03 (23 / 3)
04:50:03
53 Artur Kasperski TRINERGY M40 30 52 Płock: 04:51:44 (24 / 13)
04:51:44
54 Damian Lewandowski PTT Delta M40 31 53 Płock: 04:52:03 (25 / 14)
04:52:03
55 Tomasz Wiliński LABOSPORT Team M40 32 54 Płock: 04:52:31 (26 / 15)
04:52:31
56 Krzysztof Kuter Kuźnia Triathlonu M30 15 55 Gołdap: 04:53:05 (5 / 2)
04:53:05
57 Jacek Nosowski M40 33 56 Elbląg: 04:53:40 (15 / 6)
04:53:40
58 Jacek Gardener LKS Victoria Zabostów M50 3 57 Płock: 04:53:51 (27 / 1)
04:53:51
59 Anna Peterek LOCO PRINT TEAM LOCO PRINT PAWEL PETEREK F18 1 2 Płock: 04:53:52 (28 / 1)
04:53:52
60 Michal Miecznicki M40 34 58 Płock: 04:53:57 (29 / 16)
04:53:57
61 Grzegorz Ziółkowski NeON Team M30 16 59 Płock: 04:54:32 (30 / 8)
04:54:32
62 Michał Tomaszewski M30 17 60 Elbląg: 04:54:33 (16 / 8)
04:54:33
63 Jakub Stawowy M18 6 61 Elbląg: 04:55:11 (17 / 3)
04:55:11
64 Bartek Danek TRINERGY TEAM M40 35 62 Płock: 04:55:21 (31 / 17)
04:55:21
65 Piotr Orłowski TRI-Dunajek M40 36 63 Gołdap: 04:55:35 (6 / 3)
04:55:35
66 Piotr Kazmierczak LABOSPORT Team M40 37 64 Płock: 04:56:10 (32 / 18)
04:56:10
67 Łukasz Niedzielski LABOSPORT Team M40 38 65 Płock: 04:57:37 (33 / 19)
04:57:37
68 Mateusz Marek Siekierski Nadaktywni Białystok M18 7 66 Elbląg: 04:58:22 (19 / 4)
04:58:22
69 Grzegorz Otłowski ETT Elbląg Triathlon Team M30 18 67 Elbląg: 04:58:32 (20 / 9)
04:58:32
70 Rafał Grzanecki Pie... Nie Biegam M40 39 68 Elbląg: 05:00:13 (22 / 8)
05:00:13
71 Aleksander Piotrowski GoodLood M18 8 69 Płock: 05:01:56 (36 / 5)
05:01:56
72 Radosław Siłkowski Heiztechnik M40 40 70 Gołdap: 05:02:10 (8 / 5)
05:02:10
73 Grzegorz Ostrowski M40 41 71 Elbląg: 05:02:13 (23 / 9)
05:02:13
74 Jacek Litawa M40 42 72 Elbląg: 05:02:50 (24 / 10)
05:02:50
75 Piotr Paduszyński edustacyjka.pl triathlon team edustacyjka.pl M40 43 73 Płock: 05:03:06 (37 / 20)
05:03:06
76 Damian Ciborowski KS Speed Jasło M40 44 74 Gołdap: 05:03:37 (9 / 6)
05:03:37
77 Wojtek Wcislo TRINERGY TEAM M30 19 75 Płock: 05:04:07 (38 / 9)
05:04:07
78 Marcin Góralczyk M18 9 76 Płock: 05:04:21 (39 / 6)
05:04:21
79 Bartek Zych TRINERGY M40 45 77 Płock: 05:04:58 (40 / 21)
05:04:58
80 Paweł Chałupka M30 20 78 Płock: 05:05:01 (41 / 10)
05:05:01
81 Paweł Króliński Ritka Running M30 21 79 Płock: 05:05:55 (42 / 11)
05:05:55
82 Adam Rycman M40 46 80 Płock: 05:06:07 (43 / 22)
05:06:07
83 Pawel Kaczorowski NeON Team M40 47 81 Elbląg: 05:06:33 (26 / 12)
05:06:33
84 Michał Utykański SBR Team Ełk M30 22 82 Gołdap: 05:06:36 (10 / 3)
05:06:36
85 Rafał Kamiński M30 23 83 Płock: 05:09:30 (44 / 12)
05:09:30
86 Tomasz Szpiter OLAWS ZŁOTORYJA M40 48 84 Płock: 05:09:42 (45 / 23)
05:09:42
87 Michał Lisiewicz Team Karaś M40 49 85 Płock: 05:10:00 (46 / 24)
05:10:00
88 Tomasz Nowacki TKKF Non Iron UNILOGO M40 50 86 Płock: 05:10:13 (47 / 25)
05:10:13
89 Alex Chuzhmaryov Zoorbagan M18 10 87 Płock: 05:10:25 (48 / 7)
05:10:25
90 Radosław Kasztelan Kwidzyn Bike Racing Team Kwidzyn M40 51 88 Gołdap: 05:10:51 (11 / 7)
05:10:51
91 Darek Zagdański PROMOST Consulting M18 11 89 Gołdap: 05:11:41 (12 / 2)
05:11:41
92 Rafal Kment Bike U Up M30 24 90 Elbląg: 05:12:03 (28 / 11)
05:12:03
93 Jarosław Jaszuk M30 25 91 Elbląg: 05:12:03 (29 / 10)
05:12:03
94 Krzysztof Wiśniewski M18 12 92 Gołdap: 05:12:25 (13 / 3)
05:12:25
95 Evgenii Gorbunchikov Fox&Bro Team IRONBRO M40 52 93 Elbląg: 05:13:25 (30 / 14)
05:13:25
96 Dariusz Sikora ETT Elbląg Triathlon Team M40 53 94 Elbląg: 05:13:27 (31 / 15)
05:13:27
97 Marcin Głuszek M30 26 95 Elbląg: 05:14:16 (32 / 12)
05:14:16
98 Andrzej Marek KROSS STAFF TEAM / TWISTER TEAM M40 54 96 Elbląg: 05:14:28 (33 / 16)
05:14:28
99 Dawid Kluza 22 KBPG M18 13 97 Płock: 05:14:39 (50 / 8)
05:14:39
100 Marcin Skórski TRIATHLON KRAŚNIK TEAM M30 27 98 Płock: 05:16:47 (52 / 13)
05:16:47
101 Kamil Gapiński LABOSPORT Team M30 28 99 Elbląg: 05:17:12 (35 / 13)
05:17:12
102 Mikołaj Lipowski FUJITSU RUNNING TEAM ŁÓDŹ M30 29 100 Płock: 05:17:25 (54 / 14)
05:17:25
103 Paweł Raczkowski M40 55 101 Płock: 05:17:59 (55 / 29)
05:17:59
104 Michał Stypułkowski Nadaktywni M30 30 102 Płock: 05:18:23 (56 / 15)
05:18:23
105 Krzysztof Januszko M30 31 103 Elbląg: 05:18:34 (36 / 14)
05:18:34
106 Krystian Kwiecień UKS Ożarowice/AniMMAls.pl M30 32 104 Płock: 05:18:46 (57 / 16)
05:18:46
107 Jacek Guzowski M30 33 105 Elbląg: 05:19:00 (37 / 15)
05:19:00
108 Jaroslaw Wikalinski LUFT TRI TEAM M40 56 106 Gołdap: 05:20:09 (16 / 10)
05:20:09
109 Victor Lopatin Fox&Bro Team M40 57 107 Elbląg: 05:20:15 (38 / 18)
05:20:15
110 Jacek Łukaszuk Lu.Tech Projekt TEAM M40 58 108 Gołdap: 05:21:32 (17 / 11)
05:21:32
111 Leszek Rokicki ETT Elbląg Triathlon Team M40 59 109 Elbląg: 05:21:46 (39 / 19)
05:21:46
112 Damian Surdyn M40 60 110 Płock: 05:21:53 (59 / 31)
05:21:53
113 Oleg Bespalov Amberman Anna M30 34 111 Elbląg: 05:22:14 (40 / 16)
05:22:14
114 Tomasz Stemporzecki M40 61 112 Elbląg: 05:22:37 (41 / 20)
05:22:37
115 Marta Maksymiuk ETT-Elbląg Triathlon Team F30 2 3 Elbląg: 05:22:44 (42 / 1)
05:22:44
116 Marcin Baran M30 35 113 Elbląg: 05:24:30 (43 / 17)
05:24:30
117 Tomasz Peda AKB Lidzbark Warmiński M40 62 114 Gołdap: 05:24:31 (19 / 12)
05:24:31
118 Rafal Nowakowski FORMER SF M40 63 115 Płock: 05:24:40 (60 / 32)
05:24:40
119 Andrzej Lewiński biegamyrazem.pl / CTS M40 64 116 Elbląg: 05:24:40 (44 / 21)
05:24:40
120 Sebastian Ciborowski Seba-Sport M40 65 117 Gołdap: 05:25:02 (20 / 13)
05:25:02
121 Dariusz Dolczewski CrossFit Elektromoc M30 36 118 Gołdap: 05:27:11 (21 / 5)
05:27:11
122 Mateusz Górski Kuznia Triathlonu M18 14 119 Gołdap: 05:27:17 (22 / 4)
05:27:17
123 Daniel Boniecki M30 37 120 Elbląg: 05:29:30 (46 / 19)
05:29:30
124 Krzysztof Wiśniewski KEREZA TEAM M40 66 121 Płock: 05:29:51 (61 / 33)
05:29:51
125 Michał Możdżonek LABOSPORT Team HUB.LU M40 67 122 Elbląg: 05:29:51 (48 / 22)
05:29:51
126 Antons Kreslins Zoorbagan M30 38 123 Gołdap: 05:29:57 (23 / 6)
05:29:57
127 Aleksejs Sopins Zoorbagan M40 68 124 Gołdap: 05:30:20 (24 / 14)
05:30:20
128 Krzysztof Ptak AZS Politechnika Świętokrzyska M18 15 125 Gołdap: 05:31:55 (25 / 5)
05:31:55
129 Lech Dobroczyński 9 Dywersyjna M40 69 126 Gołdap: 05:32:36 (26 / 15)
05:32:36
130 Dariusz Tymiński Rykowisko M50 4 127 Płock: 05:32:36 (62 / 3)
05:32:36
131 Michał Wroński WITC M30 39 128 Elbląg: 05:33:30 (49 / 21)
05:33:30
132 Mariusz Borowiak LABOSPORT Team M40 70 129 Elbląg: 05:33:39 (50 / 23)
05:33:39
133 Grzegorz Walencik Nordea Triathlon Team keepMoving.pl M30 40 130 Elbląg: 05:34:38 (52 / 22)
05:34:38
134 Krzysztof Nigot 9. Dywersyjna/AirBike/LuftTriTeam M40 71 131 Gołdap: 05:34:46 (27 / 16)
05:34:46
135 Waldemar Jałocha LABOSPORT Team M50 5 132 Gołdap: 05:35:24 (29 / 1)
05:35:24
136 Michał Żyszko Vege Runners M18 16 133 Płock: 05:35:44 (64 / 9)
05:35:44
137 Mariusz Łukasiak Biegiemnapomoc.pl M40 72 134 Płock: 05:36:11 (65 / 34)
05:36:11
138 Vassil Barsakov M40 73 135 Płock: 05:36:27 (66 / 35)
05:36:27
139 Robert Jaczewski M18 17 136 Płock: 05:36:31 (67 / 10)
05:36:31
140 Mariusz Wrotny 8 batalion radiotechniczny M18 18 137 Elbląg: 05:36:45 (53 / 5)
05:36:45
141 Szymon Flisikowski SPORTEVO M30 41 138 Elbląg: 05:36:49 (54 / 23)
05:36:49
142 Piotr Liber The Luzzers M40 74 139 Płock: 05:36:53 (68 / 36)
05:36:53
143 Dariusz Switalski M40 75 140 Płock: 05:36:54 (69 / 37)
05:36:54
144 Piotr Malinowski MTP Wzgórze Tumskie M50 6 141 Płock: 05:37:13 (70 / 5)
05:37:13
145 Krzysztof Wandzioch Wandzioch Team Białe Miśki, Klub Kulturystyczny Oskar Suwałki, Fizjo Med Suwałki M18 19 142 Elbląg: 05:37:20 (55 / 6)
05:37:20
146 Mateusz Kamiński PowerBUG.pl M18 20 143 Elbląg: 05:37:34 (57 / 7)
05:37:34
147 Małgorzata Nowacka TKKF Non Iron / Unilogo Unilogo F40 1 4 Płock: 05:38:09 (71 / 1)
05:38:09
148 Karol Koronkiewicz Żywcem Zabiegani M50 7 144 Płock: 05:38:24 (72 / 6)
05:38:24
149 Krzysztof Czajkowski M40 76 145 Płock: 05:38:51 (73 / 38)
05:38:51
150 Dariusz Chojecki KEREZA SQUAD LUBLIN KEREZA M40 77 146 Płock: 05:39:03 (74 / 39)
05:39:03
151 Maciej Adamaszek M40 78 147 Płock: 05:39:15 (75 / 40)
05:39:15
152 Michał Figel Miki Team M40 79 148 Elbląg: 05:40:06 (60 / 27)
05:40:06
153 Sylwester Madejski Imperium Sportu / Rapid M40 80 149 Płock: 05:40:55 (78 / 42)
05:40:55
154 Michał Maciejczyk M30 42 150 Gołdap: 05:41:34 (31 / 7)
05:41:34
155 Maciej Krajewski Yameo M30 43 151 Płock: 05:42:10 (79 / 18)
05:42:10
156 Piotr Stadnicki M30 44 152 Elbląg: 05:43:24 (61 / 24)
05:43:24
157 Filip Bojdecki KK Cyklon Warszawa M18 21 153 Elbląg: 05:43:34 (62 / 8)
05:43:34
158 Przemysław Hońko Sportevo M30 45 154 Elbląg: 05:43:57 (63 / 25)
05:43:57
159 Aleksandra Granacka F18 2 5 Płock: 05:44:05 (81 / 2)
05:44:05
160 Krzysztof Skomra T-Mobile Triathlon Team T-Mobile M40 81 155 Elbląg: 05:44:18 (64 / 28)
05:44:18
161 Kamil Grabowski M30 46 156 Elbląg: 05:45:01 (65 / 26)
05:45:01
162 Dariusz Markowski M50 8 157 Gołdap: 05:45:40 (32 / 2)
05:45:40
163 Aneta Ciborowska Seba-Sport F40 2 6 Gołdap: 05:45:58 (33 / 1)
05:45:58
164 Marek Czajkowski M40 82 158 Płock: 05:46:20 (82 / 44)
05:46:20
165 Zbyszek Rost M30 47 159 Elbląg: 05:46:55 (66 / 27)
05:46:55
166 Maciej Brener Kuźnia Triathlonu M30 48 160 Płock: 05:47:22 (83 / 19)
05:47:22
167 Jarosław Kaczan M40 83 161 Płock: 05:47:57 (85 / 46)
05:47:57
168 Bartosz Wójciak AZS Politechnika Świętokrzyska M18 22 162 Gołdap: 05:48:46 (34 / 6)
05:48:46
169 Marcin Karolak Kuźnia Triathlonu M40 84 163 Płock: 05:49:18 (87 / 48)
05:49:18
170 Jacek Kowalski M40 85 164 Płock: 05:49:18 (86 / 47)
05:49:18
171 Jan Wałaszek BikeBrothers Oshee Team M50 9 165 Płock: 05:49:31 (88 / 7)
05:49:31
172 Waldemar Chmiel PTT DELTA M50 10 166 Płock: 05:50:06 (89 / 8)
05:50:06
173 Krzysztof Śmieciński Wydział Inwestycji Miejskich Stowarzyszenie ,,Sójka" M40 86 167 Elbląg: 05:50:08 (67 / 29)
05:50:08
174 Karol Zgierski Pan Pan M30 49 168 Gołdap: 05:50:39 (35 / 8)
05:50:39
175 Arkadiusz Bednarczyk M40 87 169 Elbląg: 05:51:02 (68 / 30)
05:51:02
176 Mikołaj Walesiak UKS TRS SUSZ/KTS IRONMAN M40 88 170 Elbląg: 05:51:05 (69 / 31)
05:51:05
177 Adrian Nowak Pobiedziska Racing Team M40 89 171 Elbląg: 05:51:21 (70 / 32)
05:51:21
178 Andrzej Wijas M30 50 172 Elbląg: 05:53:25 (71 / 28)
05:53:25
179 Mariusz Czwartosz The Luzers M18 23 173 Płock: 05:53:33 (90 / 11)
05:53:33
180 Sebastian Ryś M30 51 174 Gołdap: 05:53:50 (36 / 9)
05:53:50
181 Jacek Brygier TKKF PŁOCK M40 90 175 Płock: 05:53:54 (91 / 49)
05:53:54
182 Maciej Panasiuk LeasePlan Fleet Management Polska M18 24 176 Gołdap: 05:54:01 (37 / 7)
05:54:01
183 Jarosław Feliński M50 11 177 Płock: 05:54:08 (92 / 9)
05:54:08
184 Przemysław Dziewa Uniwheels M30 52 178 Płock: 05:54:43 (93 / 20)
05:54:43
185 Piotr Wagner Bravehearts Legionowo M30 53 179 Płock: 05:56:15 (94 / 21)
05:56:15
186 Eryk Żaba M30 54 180 Gołdap: 05:56:18 (38 / 10)
05:56:18
187 Jarosław Walusiński M18 25 181 Płock: 05:56:35 (95 / 12)
05:56:35
188 Rafał Konarski M40 91 182 Płock: 05:56:51 (96 / 50)
05:56:51
189 Tomasz Krążyński M40 92 183 Płock: 05:56:54 (97 / 51)
05:56:54
190 Daniel Nowak KP PSP Sztum M40 93 184 Gołdap: 05:57:45 (39 / 19)
05:57:45
191 Piotr Knepka M18 26 185 Płock: 05:58:21 (98 / 13)
05:58:21
192 Adam Kozak Kuźnia Triathlonu M50 12 186 Płock: 05:58:48 (99 / 10)
05:58:48
193 Artur Wroński COIG SA Business Intellignece TEAM M30 55 187 Płock: 05:58:52 (100 / 22)
05:58:52
194 Marta Kraszka ZGRUPKA TEAM HIGH5 F18 3 7 Płock: 05:59:02 (101 / 3)
05:59:02
195 Ziemowit Filipowicz SHELL M40 94 188 Płock: 05:59:55 (102 / 52)
05:59:55
196 Dariusz Stwertetschka KUDOWIANKA CYKLON PROAL TEAM KUDOWA - ZDRÓJ, ANER STAL WROCŁAW M50 13 189 Elbląg: 06:00:20 (72 / 3)
06:00:20
197 Anna Rzepecka KB TKKF Promyk Ciechanów KB TKKF Promyk Ciechanów F40 3 8 Płock: 06:00:30 (103 / 2)
06:00:30
198 Monika Luberadzka Kross Staff Team F30 3 9 Płock: 06:00:54 (104 / 2)
06:00:54
199 Jacek Widuliński M30 56 190 Gołdap: 06:01:37 (40 / 11)
06:01:37
200 Magdalena Borusińska-Szustek F30 4 10 Płock: 06:02:14 (105 / 3)
06:02:14
201 Grzegorz Szczepanski MAJSTER SPORT TEAM MAJSTER S.A. M40 95 191 Płock: 06:05:25 (106 / 53)
06:05:25
202 Adam Głębocki M40 96 192 Gołdap: 06:05:38 (42 / 21)
06:05:38
203 Katarzyna Kwiecień UKS Ożarowice/AniMMAls.pl F30 5 11 Płock: 06:06:39 (107 / 4)
06:06:39
204 Piotr Mężyński M30 57 193 Płock: 06:07:12 (108 / 23)
06:07:12
205 Marcin Jeleń M40 97 194 Gołdap: 06:07:23 (43 / 22)
06:07:23
206 Pawel Liber The Luzers M40 98 195 Płock: 06:08:01 (109 / 54)
06:08:01
207 Piotr Szymański Team Karaś M30 58 196 Elbląg: 06:08:27 (73 / 29)
06:08:27
208 Przemek Ura M40 99 197 Gołdap: 06:08:51 (45 / 24)
06:08:51
209 Maciej Kokosza Fizjo News Maciej Kokosza M30 59 198 Płock: 06:10:43 (111 / 24)
06:10:43
210 Mirosława Grzanecka F40 4 12 Gołdap: 06:10:45 (46 / 2)
06:10:45
211 Grzegorz Kowalczyk M40 100 199 Gołdap: 06:11:00 (47 / 25)
06:11:00
212 Wojciech Borowski M40 101 200 Elbląg: 06:12:23 (74 / 33)
06:12:23
213 Patrycjusz Gaweł JKPG JKPG M30 60 201 Gołdap: 06:13:11 (48 / 12)
06:13:11
214 Vasilij Popov M18 27 202 Elbląg: 06:13:19 (75 / 9)
06:13:19
215 Bartosz Tomaszewski M18 28 203 Elbląg: 06:15:28 (76 / 10)
06:15:28
216 Kamil Aleksander Styla M30 61 204 Płock: 06:16:49 (113 / 25)
06:16:49
217 Dawid Łaźniowski KUDOWIANKA CYKLON PROAL TEAM M30 62 205 Elbląg: 06:17:10 (77 / 30)
06:17:10
218 Leszek Bajdowski Żywcem Zabiegani M50 14 206 Płock: 06:17:25 (114 / 11)
06:17:25
219 Ignacy Jakowiecki M18 29 207 Elbląg: 06:17:27 (78 / 11)
06:17:27
220 Eugeniusz Śnieżko Team Aktywni z Cukrzycą Boehringer Ingelheim M30 63 208 Elbląg: 06:17:29 (79 / 31)
06:17:29
221 Sławomir Biniewicz Boruta Team M40 102 209 Płock: 06:18:01 (115 / 56)
06:18:01
222 Piotr Bychowski M30 64 210 Płock: 06:19:22 (116 / 26)
06:19:22
223 Dominik Ciszak M18 30 211 Elbląg: 06:20:05 (80 / 12)
06:20:05
224 Michał Gajewski Gajewskiteam M18 31 212 Elbląg: 06:21:36 (81 / 13)
06:21:36
225 Artur Dębicki M50 15 213 Elbląg: 06:26:35 (82 / 4)
06:26:35
226 Rafał Kawka biegacze w Radomsku M30 65 214 Elbląg: 06:27:18 (83 / 32)
06:27:18
227 Adam Dyniewicz M40 103 215 Płock: 06:30:26 (118 / 58)
06:30:26
228 Jakub Dłutkowski AZS Akademia Morska w Gdyni M18 32 216 Elbląg: 06:30:27 (84 / 14)
06:30:27
229 Marta Frąckowiak Team Aktywni z Cukrzycą Boehringer Ingelheim F30 6 13 Płock: 06:30:29 (119 / 5)
06:30:29
230 Patryk Jabłoński Bez Formy Team M30 66 217 Płock: 06:31:53 (120 / 27)
06:31:53
231 Dmitrijs Semendjajevs Zoorbagan M50 16 218 Gołdap: 06:38:46 (50 / 3)
06:38:46
232 Marcin Szymański M40 104 219 Płock: 06:39:48 (121 / 59)
06:39:48
233 Andrzej Dunikowski Kuźnia Triathlonu M18 33 220 Gołdap: 06:50:03 (51 / 8)
06:50:03
234 Jakub Witczak NADAKTYWNI M30 67 221 Płock: 06:55:26 (122 / 28)
06:55:26
235 Bukowski Leszek Jeżowski Sławomir klub sportowy niewidomych syrenka warszawa M50 17 222 Płock: 07:06:59 (123 / 12)
07:06:59
236 Renata Biniewicz Boruta Team F40 5 14 Płock: 07:08:38 (124 / 3)
07:08:38
237 Maryla Dziomaga F18 4 15 Gołdap: 07:16:15 (52 / 1)
07:16:15
238 Przemysław Rybaczuk M18 34 223 Gołdap: 07:16:30 (53 / 9)
07:16:30
239 Dariusz Matuszewski Łomiankowska Grupa Biegowa TRI M50 18 224 Płock: 07:18:22 (125 / 13)
07:18:22
240 Andrzej Kurek M60 2 225 Płock: 07:19:46 (126 / 2)
07:19:46
241 Marcin Calka KEREZA TEAM M40 105 226 Płock: 07:25:14 (127 / 60)
07:25:14
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon