Triathlon Series 2018 - dystans 1/4 Ironman - results

M‑ce Nazwisko i imię Klub Kat. M-ce w kat. M-ce wg płci Zawody Czas końcowy Strata
1 Artur Rybicki Twister Team M18 1 1 Brodnica: 02:19:26 (7 / 3)
Nieporęt: 02:15:02 (6 / 3)
04:34:28
2 Lubomir Lubas TRINERGY TEAM M40 1 2 Brodnica: 02:23:36 (13 / 5)
Chodzież: 02:20:45 (12 / 2)
Nieporęt: 02:20:50 (14 / 6)
04:41:35
3 Krzysztof Orkwiszewski Sailors M30 1 3 Brodnica: 02:28:48 (17 / 7)
Nieporęt: 02:24:27 (23 / 9)
04:53:15
4 Sławomir Osytek TRI LEVEL M50 1 4 Brodnica: 02:39:34 (39 / 2)
Chodzież: 02:33:35 (33 / 2)
Nieporęt: 02:26:10 (30 / 4)
04:59:45
5 Sebastian Szarmacher M30 2 5 Brodnica: 02:35:18 (29 / 12)
Nieporęt: 02:25:58 (28 / 10)
05:01:16
6 Zbigniew Magdziak KS EXTREME TEAM OBORNIKI M40 2 6 Brodnica: 02:32:10 (21 / 7)
Chodzież: 02:33:12 (32 / 7)
05:05:22
7 Jaroslaw Wikalinski M40 3 7 Brodnica: 02:38:04 (36 / 14)
Nieporęt: 02:31:46 (52 / 19)
05:09:50
8 Agnieszka Filarecka TriSpace Athleticomed/SportFactory F30 1 1 Brodnica: 02:44:42 (49 / 1)
Chodzież: 02:38:18 (43 / 1)
Nieporęt: 02:37:54 (80 / 4)
05:16:12
9 Paweł Iwicki Klinika Triathlonu Bydgoszcz M18 2 8 Brodnica: 02:38:56 (38 / 8)
Chodzież: 02:38:33 (45 / 9)
05:17:29
10 Karol Kącki M30 3 9 Brodnica: 02:45:48 (53 / 21)
Nieporęt: 02:36:02 (69 / 34)
05:21:50
11 Wojciech Krawczyk Deloitte Adventure Team M18 3 10 Brodnica: 02:44:28 (46 / 10)
Nieporęt: 02:39:29 (87 / 9)
05:23:57
12 Jakub Milczarek Softtutor Team M30 4 11 Brodnica: 03:04:55 (84 / 36)
Chodzież: 02:51:56 (69 / 30)
Nieporęt: 02:40:46 (94 / 47)
05:32:42
13 Michał Turek Smashing Pąpkins/Po lasach i łąkach... M30 5 12 Brodnica: 02:44:35 (48 / 20)
Chodzież: 02:49:44 (65 / 29)
05:34:19
14 Michał Ziemichód M30 6 13 Brodnica: 02:49:26 (57 / 23)
Chodzież: 02:48:04 (62 / 27)
05:37:30
15 Michał Stanik Neon Team M40 4 14 Chodzież: 02:51:21 (67 / 25)
Nieporęt: 02:54:59 (165 / 45)
05:46:20
16 Tomasz Lelonkiewicz M50 2 15 Brodnica: 03:03:20 (82 / 5)
Nieporęt: 02:48:10 (130 / 8)
05:51:30
17 Pawel Mantur M30 7 16 Brodnica: 03:03:03 (81 / 35)
Nieporęt: 02:52:27 (153 / 71)
05:55:30
18 Bożena Jarlińska OrkaMasters Iława F40 1 2 Brodnica: 03:09:26 (87 / 4)
Chodzież: 03:00:53 (83 / 3)
Nieporęt: 02:56:49 (173 / 5)
05:57:42
19 Michał Kacprzyk M40 5 17 Brodnica: 03:24:54 (99 / 28)
Nieporęt: 03:09:35 (220 / 58)
06:34:29
20 Magdalena Pachciarek F30 2 3 Brodnica: 03:31:52 (100 / 6)
Nieporęt: 03:13:41 (233 / 19)
06:45:33
21 Jakub Czaja CTS Aktywna Dieta Jakub Czaja M30 8 18 Brodnica: 02:07:42 (1 / 1)
02:07:42
22 Mateusz Koper GK GRYF TCZEW / EATON TRIATHLON TEAM M30 9 19 Chodzież: 02:08:26 (1 / 1)
02:08:26
23 Marcin Niegowski PwC / NeON Team M30 10 20 Nieporęt: 02:08:42 (1 / 1)
02:08:42
24 Rafał Pomorski PwC / TriFamily Love the Pain M30 11 21 Nieporęt: 02:10:30 (2 / 2)
02:10:30
25 Marcin Mizgajski Sklep Arka Chodzież M30 12 22 Chodzież: 02:10:46 (2 / 2)
02:10:46
26 Mateusz Hering DECATHLON TEAM / Hering_triathlon M18 4 23 Chodzież: 02:10:59 (3 / 1)
02:10:59
27 Robert Wojnar M40 6 24 Brodnica: 02:11:14 (2 / 1)
02:11:14
28 Dominik Bogdanowicz DECATHLON TEAM Aptonia TRYathlon M18 5 25 Nieporęt: 02:11:39 (3 / 1)
02:11:39
29 Aleksander Wostal GVT M18 6 26 Chodzież: 02:12:44 (4 / 2)
02:12:44
30 Robert Siwirski WARSAW MASTERS TEAM WTT M40 7 27 Nieporęt: 02:12:57 (4 / 1)
02:12:57
31 Tomasz Szopiński Trispace M30 13 28 Chodzież: 02:12:58 (5 / 3)
02:12:58
32 Mariusz Biskupski UKS TRS SUSZ M40 8 29 Chodzież: 02:13:38 (6 / 1)
02:13:38
33 Krzysztof Wójcik Roadbike M18 7 30 Nieporęt: 02:14:42 (5 / 2)
02:14:42
34 Roman Nowak Endure Team M30 14 31 Brodnica: 02:15:04 (3 / 2)
02:15:04
35 Paweł Helak M40 9 32 Nieporęt: 02:15:57 (7 / 2)
02:15:57
36 Krzysztof Konieczny TRI4fun Triathlon Team Piaseczno M30 15 33 Nieporęt: 02:16:14 (8 / 3)
02:16:14
37 Filip Prałat M30 16 34 Chodzież: 02:16:14 (7 / 4)
02:16:14
38 Maciej Narożnik LABOSPORT Team/ Demoprojekt TRI TEAM M30 17 35 Chodzież: 02:16:19 (8 / 5)
02:16:19
39 Łukasz Woźniak M30 18 36 Chodzież: 02:16:20 (9 / 6)
02:16:20
40 Jarosław Jabłoński UKS TRS SUSZ Nadleśnictwo Susz M40 10 37 Brodnica: 02:16:52 (4 / 2)
02:16:52
41 Piotr Czajkowski BCT Gdynia/AGROLOK SPORT TEAM M18 8 38 Brodnica: 02:18:06 (5 / 1)
02:18:06
42 Bartosz Michalski Toruński Klub Triathlonowy M30 19 39 Chodzież: 02:18:16 (10 / 7)
02:18:16
43 Tomasz Socha TRINERGY TEAM M50 3 40 Nieporęt: 02:18:42 (9 / 1)
02:18:42
44 Rafal Kwiatkowski Kuźnia Triathlonu M30 20 41 Nieporęt: 02:19:11 (10 / 4)
02:19:11
45 Michał Urbański TriSpace CENTRUM NEURON M18 9 42 Brodnica: 02:19:11 (6 / 2)
02:19:11
46 Michal Mazurek EuroSoft Team EuroSoft M40 11 43 Brodnica: 02:19:53 (8 / 3)
02:19:53
47 Tomasz Kowalczyk TRICLUB M40 12 44 Nieporęt: 02:20:00 (11 / 3)
02:20:00
48 Marek Pokorski IMPAQ M40 13 45 Nieporęt: 02:20:04 (12 / 4)
02:20:04
49 Marcin Bachman Vegan Wave M40 14 46 Nieporęt: 02:20:19 (13 / 5)
02:20:19
50 Przemysław Marciniak www.m40.pl www.m40.pl - pozycjonowanie stron internetowych M30 21 47 Chodzież: 02:20:31 (11 / 8)
02:20:31
51 Kamil Grycz M18 10 48 Brodnica: 02:20:35 (9 / 4)
02:20:35
52 Daniel Szul Ukształtowanie TRS SUSZ brak M30 22 49 Brodnica: 02:20:53 (10 / 3)
02:20:53
53 Marcin Szkuta Kuźnia Triathlonu M40 15 50 Nieporęt: 02:21:02 (15 / 7)
02:21:02
54 Maciej Zakrzewski M40 16 51 Brodnica: 02:21:43 (11 / 4)
02:21:43
55 Grzegorz Ziółkowski NeON Team / PwC Alumini M30 23 52 Nieporęt: 02:21:54 (16 / 5)
02:21:54
56 Robert Chirk 1Liga Tri Team M40 17 53 Chodzież: 02:22:18 (13 / 3)
02:22:18
57 Sebastian Krasnodębski M30 24 54 Brodnica: 02:22:27 (12 / 4)
02:22:27
58 Paweł Starzyński TRINERGY TEAM M50 4 55 Nieporęt: 02:22:37 (18 / 2)
02:22:37
59 Dariusz Kochanowski TRI LEVEL M40 18 56 Nieporęt: 02:22:37 (17 / 8)
02:22:37
60 Irek Kwiatkowski Tribross M30 25 57 Nieporęt: 02:22:40 (19 / 6)
02:22:40
61 Antoni Swianiewicz AKS Polonia Warszawa M30 26 58 Nieporęt: 02:22:49 (20 / 7)
02:22:49
62 Michał Wojciechowski SWOM Poznań M30 27 59 Chodzież: 02:23:03 (14 / 9)
02:23:03
63 Krystian Tomczak M18 11 60 Chodzież: 02:23:05 (15 / 3)
02:23:05
64 Adam Nozykowski M40 19 61 Nieporęt: 02:24:19 (21 / 9)
02:24:19
65 Dariusz Cholewiński Huragan Miedzyń M40 20 62 Chodzież: 02:24:21 (16 / 4)
02:24:21
66 Jan Frączak M30 28 63 Nieporęt: 02:24:22 (22 / 8)
02:24:22
67 Sebastian Watras IDG Running Team M40 21 64 Nieporęt: 02:24:37 (24 / 10)
02:24:37
68 Tomasz Garbiec Varso M40 22 65 Nieporęt: 02:24:43 (25 / 11)
02:24:43
69 Sebastian Andrzejczyk NeON Team M40 23 66 Nieporęt: 02:24:47 (26 / 12)
02:24:47
70 Marek Pawlak M30 29 67 Brodnica: 02:24:49 (14 / 5)
02:24:49
71 Patryk Bieniek Posnania Triathlon/Aflofarm Active Team M30 30 68 Chodzież: 02:25:27 (17 / 10)
02:25:27
72 Mateusz Pawlin TRIZARZA M18 12 69 Nieporęt: 02:25:38 (27 / 4)
02:25:38
73 Andrzej Piątkowski ĄĘ Tri Club M50 5 70 Nieporęt: 02:26:05 (29 / 3)
02:26:05
74 Krzysztof Waclawski OrkaMasters Iława M50 6 71 Brodnica: 02:26:27 (15 / 1)
02:26:27
75 Rafał Ruzik Tripower.pl M30 31 72 Chodzież: 02:26:28 (18 / 11)
02:26:28
76 Kamil Wójcik M30 32 73 Nieporęt: 02:26:32 (31 / 11)
02:26:32
77 Michał Terpiłowski M18 13 74 Nieporęt: 02:27:01 (32 / 5)
02:27:01
78 Tomasz Rachwalik AKS Polonia Warszawa M40 24 75 Nieporęt: 02:27:09 (33 / 13)
02:27:09
79 Kamil Wdowiak Klinika Triathlonu Bydgoszcz M18 14 76 Chodzież: 02:27:11 (19 / 4)
02:27:11
80 Artur Czernik CHOP ZE ŻELAZA TRI TEAM M30 33 77 Nieporęt: 02:27:25 (34 / 12)
02:27:25
81 Rafał Urbanowicz M30 34 78 Nieporęt: 02:27:30 (35 / 13)
02:27:30
82 Michał Paź TRINERGY TEAM M40 25 79 Nieporęt: 02:27:44 (36 / 14)
02:27:44
83 Patryk Woźniak M18 15 80 Chodzież: 02:28:25 (20 / 5)
02:28:25
84 Ireneusz Cupa M40 26 81 Chodzież: 02:28:42 (21 / 5)
02:28:42
85 Kamil Boniewski M30 35 82 Brodnica: 02:28:47 (16 / 6)
02:28:47
86 Adrian Łazowski SKS OBORNIKI M18 16 83 Chodzież: 02:28:49 (22 / 6)
02:28:49
87 Radek Bedyński PZU Sport Team M40 27 84 Nieporęt: 02:28:53 (37 / 15)
02:28:53
88 Zbigniew Opałczyński M40 28 85 Nieporęt: 02:29:15 (38 / 16)
02:29:15
89 Maciej Petza montemoro.pl M50 7 86 Chodzież: 02:29:24 (23 / 1)
02:29:24
90 Wojciech Domaradzki ZGRUPKA TEAM High5 M30 36 87 Chodzież: 02:29:38 (24 / 12)
02:29:38
91 Gustaw Szarek Torpeda TBG M30 37 88 Nieporęt: 02:29:40 (39 / 14)
02:29:40
92 Marcin Puziak M30 38 89 Chodzież: 02:30:01 (25 / 13)
02:30:01
93 Tomasz Kamiński Kowalewo Biega M30 39 90 Brodnica: 02:30:02 (18 / 8)
02:30:02
94 Maciej Piechowiak HSHG M30 40 91 Chodzież: 02:30:04 (26 / 14)
02:30:04
95 Robert Dziudziek M50 8 92 Nieporęt: 02:30:19 (40 / 5)
02:30:19
96 Marek Kuskowski IRYD GOŁDAP/Najmowicz Triathlon/LABOSPORT Team Kocham moją wspaniałą żonę Anię! M40 29 93 Brodnica: 02:30:35 (19 / 6)
02:30:35
97 Paweł Zaborny M30 41 94 Nieporęt: 02:30:36 (41 / 15)
02:30:36
98 Tomasz Piotrowski Swimmers M30 42 95 Nieporęt: 02:30:40 (42 / 16)
02:30:40
99 Iga Kowalczyk F18 1 4 Nieporęt: 02:30:48 (43 / 1)
02:30:48
100 Jacek Małecki Neon Team M30 43 96 Nieporęt: 02:31:06 (44 / 17)
02:31:06
101 Konrad Kosecki TRICLUB M30 44 97 Nieporęt: 02:31:10 (45 / 18)
02:31:10
102 Maciej Markiewicz Trispace M30 45 98 Chodzież: 02:31:11 (27 / 15)
02:31:11
103 Pawel Pilkowski LABOSPORT Team M30 46 99 Nieporęt: 02:31:16 (46 / 19)
02:31:16
104 Pawel Worek Gibiec Team M40 30 100 Nieporęt: 02:31:19 (47 / 17)
02:31:19
105 Damian Witkowski LABOSPORT Team M30 47 101 Nieporęt: 02:31:21 (48 / 20)
02:31:21
106 Emilia Domańska Kuźnia Triathlonu F30 3 5 Nieporęt: 02:31:30 (49 / 1)
02:31:30
107 Paweł Lisiecki PZU Sport Team M30 48 102 Chodzież: 02:31:32 (28 / 16)
02:31:32
108 Mikołaj Woźniak PwC / TriClub PwC M30 49 103 Nieporęt: 02:31:36 (50 / 21)
02:31:36
109 Arkadiusz Kiereś WITC M40 31 104 Nieporęt: 02:31:41 (51 / 18)
02:31:41
110 Wojciech Święcicki Delikatesy Rybne - FISHKA.pl M40 32 105 Chodzież: 02:31:46 (29 / 6)
02:31:46
111 Mariusz Bartczak Alior Running Team M30 50 106 Nieporęt: 02:31:47 (53 / 22)
02:31:47
112 Maciej Bieńkowski Benefi Systems Triathlon Team M40 33 107 Nieporęt: 02:31:57 (54 / 20)
02:31:57
113 Daniel Boniecki M30 51 108 Brodnica: 02:32:04 (20 / 9)
02:32:04
114 Patryk Gąsior WMT M18 17 109 Nieporęt: 02:32:12 (55 / 6)
02:32:12
115 Krzysztof Kajetanowicz PwC / Triclub M30 52 110 Nieporęt: 02:32:15 (56 / 23)
02:32:15
116 Marcin Górniewicz mBank M30 53 111 Nieporęt: 02:32:24 (57 / 24)
02:32:24
117 Robert Mucha TN Biegówki Mucha Sportowa M40 34 112 Brodnica: 02:32:24 (22 / 8)
02:32:24
118 Damian Wierzyński Eximo Extreme Team M30 54 113 Brodnica: 02:32:32 (23 / 10)
02:32:32
119 Marcin Pisarski M30 55 114 Nieporęt: 02:32:33 (58 / 25)
02:32:33
120 Tomasz Klonowski PLATAN M40 35 115 Brodnica: 02:32:34 (24 / 9)
02:32:34
121 Michał Rubiś FC Rubol M30 56 116 Chodzież: 02:32:42 (30 / 17)
02:32:42
122 Kacper Prałat M18 18 117 Chodzież: 02:32:48 (31 / 7)
02:32:48
123 Kamil Szymanowski M30 57 118 Nieporęt: 02:32:50 (59 / 26)
02:32:50
124 Piotr Aleksiekuk M30 58 119 Brodnica: 02:32:57 (25 / 11)
02:32:57
125 Wojciech Nowakowski M30 59 120 Nieporęt: 02:33:12 (60 / 27)
02:33:12
126 Alice Robinson WITC F30 4 6 Nieporęt: 02:33:31 (61 / 2)
02:33:31
127 Adrian Słoma TGV CLUB M18 19 121 Brodnica: 02:33:43 (26 / 5)
02:33:43
128 Marcin Kitlas PCWorld.pl M30 60 122 Nieporęt: 02:33:49 (62 / 28)
02:33:49
129 Janusz Pieczonka PwC / TriBoars M30 61 123 Nieporęt: 02:33:51 (63 / 29)
02:33:51
130 Piotr Wasilewski M40 36 124 Nieporęt: 02:34:08 (64 / 21)
02:34:08
131 Przemysław Mizeria M18 20 125 Brodnica: 02:34:11 (27 / 6)
02:34:11
132 Bogdan Snarski Albatrosy M30 62 126 Nieporęt: 02:34:39 (65 / 30)
02:34:39
133 Marcin Sowiński M30 63 127 Nieporęt: 02:34:51 (66 / 31)
02:34:51
134 Olaf Ciamciak M18 21 128 Chodzież: 02:34:52 (34 / 8)
02:34:52
135 Tomasz Jezierski TJT M40 37 129 Brodnica: 02:34:54 (28 / 10)
02:34:54
136 Arkadiusz Janczarek MBC - Maciej Bodnar Coaching M30 64 130 Nieporęt: 02:35:02 (67 / 32)
02:35:02
137 Michal Grabowski TRINERGY TEAM M40 38 131 Chodzież: 02:35:10 (35 / 8)
02:35:10
138 Przemysław Kocan HANGAR CROSSFIT POZNAŃ DĄŻ WYTRWALE DO CELU M30 65 132 Chodzież: 02:35:21 (36 / 18)
02:35:21
139 Adam Lejman M40 39 133 Brodnica: 02:35:21 (30 / 11)
02:35:21
140 Mateusz Jonak M30 66 134 Nieporęt: 02:35:37 (68 / 33)
02:35:37
141 Marcin Tarka M30 67 135 Nieporęt: 02:36:10 (70 / 35)
02:36:10
142 Jakub Strykowski M18 22 136 Nieporęt: 02:36:11 (71 / 7)
02:36:11
143 Grzegorz Łukaszczuk Kuźnia Triathlonu M30 68 137 Chodzież: 02:36:12 (37 / 19)
02:36:12
144 Andrzej Desselberger ENERGY TRI Włocławek/LABOSPORT Team TRI Włocławek M40 40 138 Brodnica: 02:36:14 (31 / 12)
02:36:14
145 Krzysztof Ostrowski M40 41 139 Chodzież: 02:36:23 (38 / 9)
02:36:23
146 Mariusz Kluszczyński Toruń Multisport Team Stalweld M30 69 140 Brodnica: 02:36:40 (32 / 13)
02:36:40
147 Bartosz Kałowski 36Minut Wawer M18 23 141 Nieporęt: 02:36:48 (72 / 8)
02:36:48
148 Amir Mazloum Kuźnia Triathlonu TriBross M30 70 142 Nieporęt: 02:36:53 (73 / 36)
02:36:53
149 Rafał Kamiński M40 42 143 Chodzież: 02:36:55 (39 / 10)
02:36:55
150 Tomasz Szałkowski KTS IRONMAN KWIDZYN M40 43 144 Chodzież: 02:37:12 (40 / 11)
02:37:12
151 Marek Kacprzak AirBike M40 44 145 Nieporęt: 02:37:12 (74 / 22)
02:37:12
152 Łukasz Świerżewski SportowaRodzina.pl M40 45 146 Nieporęt: 02:37:13 (75 / 23)
02:37:13
153 Maciej Królczyński KS Wolni M30 71 147 Nieporęt: 02:37:13 (76 / 37)
02:37:13
154 Bartosz Czubaj M30 72 148 Chodzież: 02:37:15 (41 / 20)
02:37:15
155 Adam Nadrowski M30 73 149 Brodnica: 02:37:20 (33 / 14)
02:37:20
156 Marta Napieracz Endure Team F30 5 7 Nieporęt: 02:37:26 (77 / 3)
02:37:26
157 Dariusz Zieliński M40 46 150 Nieporęt: 02:37:30 (78 / 24)
02:37:30
158 Małgorzata Nowacka TRINERGY Unilogo F40 2 8 Nieporęt: 02:37:33 (79 / 1)
02:37:33
159 Radosław Groszewski www.rowerysportowy.pl Najmowicz Triathlon M40 47 151 Brodnica: 02:37:39 (34 / 13)
02:37:39
160 Krzysztof Zaręba Superleggera M30 74 152 Brodnica: 02:37:54 (35 / 15)
02:37:54
161 Piotr Boniecki M40 48 153 Chodzież: 02:38:02 (42 / 12)
02:38:02
162 Robert Smoliński NeonTeam Master Care M50 9 154 Nieporęt: 02:38:17 (81 / 6)
02:38:17
163 Marcin Jankowiak M30 75 155 Nieporęt: 02:38:18 (82 / 38)
02:38:18
164 Michał Wroński WITC M30 76 156 Nieporęt: 02:38:30 (83 / 39)
02:38:30
165 Dariusz Woźniak BS Woźniak M40 49 157 Chodzież: 02:38:31 (44 / 13)
02:38:31
166 Paweł Czarnecki M18 24 158 Brodnica: 02:38:43 (37 / 7)
02:38:43
167 Arkadiusz Kreft ARTOM Sp. z o.o. M30 77 159 Chodzież: 02:38:47 (46 / 21)
02:38:47
168 Igor Bachurewicz Tri Family M30 78 160 Nieporęt: 02:38:53 (84 / 40)
02:38:53
169 Sebastian Drela M40 50 161 Chodzież: 02:38:59 (47 / 14)
02:38:59
170 Łukasz Czynienik M30 79 162 Nieporęt: 02:39:12 (85 / 41)
02:39:12
171 Franciszek Badowski Neon Team M30 80 163 Nieporęt: 02:39:21 (86 / 42)
02:39:21
172 Sławek Grzelczak M40 51 164 Nieporęt: 02:39:49 (88 / 25)
02:39:49
173 Rafał Dzierszko Nadaktywni M30 81 165 Brodnica: 02:39:50 (40 / 16)
02:39:50
174 Jakub Rzepka M30 82 166 Nieporęt: 02:39:51 (89 / 43)
02:39:51
175 Arkadiusz Rogulski ARdesign M30 83 167 Brodnica: 02:39:57 (41 / 17)
02:39:57
176 Martyna Chodor TKKF Koszalin TKKF Koszalin F30 6 9 Chodzież: 02:39:58 (48 / 2)
02:39:58
177 Marek Kotowski M30 84 168 Brodnica: 02:39:59 (42 / 18)
02:39:59
178 Szymon Grabowski PwC M30 85 169 Nieporęt: 02:40:11 (90 / 44)
02:40:11
179 Marcin Duma M40 52 170 Nieporęt: 02:40:18 (91 / 26)
02:40:18
180 Michał Pawlik Follow Me Supermoto Racing Team M30 86 171 Chodzież: 02:40:29 (49 / 22)
02:40:29
181 Przemyslaw Karczewski TRICLUB Voxcommerce M30 87 172 Nieporęt: 02:40:32 (92 / 45)
02:40:32
182 Adam Mermer TRI LEVEL M30 88 173 Nieporęt: 02:40:41 (93 / 46)
02:40:41
183 Łukasz Luty Drużyna TVN M30 89 174 Nieporęt: 02:40:50 (95 / 48)
02:40:50
184 Bartosz Kubielski SILVINI-MEANDER M40 53 175 Chodzież: 02:40:54 (50 / 15)
02:40:54
185 Sławomir Andrian M18 25 176 Nieporęt: 02:41:21 (96 / 10)
02:41:21
186 Maciej Chojnacki M30 90 177 Chodzież: 02:41:27 (51 / 23)
02:41:27
187 Stefan Obłąkowski Projekt#1025 M30 91 178 Nieporęt: 02:41:39 (97 / 49)
02:41:39
188 Mariusz Poręba Asseco Active Team M40 54 179 Nieporęt: 02:41:46 (98 / 27)
02:41:46
189 Michał Werle M18 26 180 Nieporęt: 02:41:53 (99 / 11)
02:41:53
190 Krzysztof Skrok RykoTeam M40 55 181 Brodnica: 02:42:00 (43 / 15)
02:42:00
191 Adam Brzeziński M18 27 182 Nieporęt: 02:42:07 (100 / 12)
02:42:07
192 Paweł Paliga M30 92 183 Nieporęt: 02:42:15 (101 / 50)
02:42:15
193 Sebastian Stepniowski Torpeda Tarnobrzeg Spectra Development M30 93 184 Nieporęt: 02:42:18 (102 / 51)
02:42:18
194 Artur Warchoł M40 56 185 Nieporęt: 02:42:25 (103 / 28)
02:42:25
195 Bartosz Antoszewski M30 94 186 Nieporęt: 02:42:26 (104 / 52)
02:42:26
196 Jakob Kicerman M30 95 187 Brodnica: 02:42:38 (44 / 19)
02:42:38
197 Tomasz Furman M50 10 188 Nieporęt: 02:42:55 (105 / 7)
02:42:55
198 Michał Pękala M30 96 189 Nieporęt: 02:43:03 (106 / 53)
02:43:03
199 Paweł Kuliński GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy M18 28 190 Brodnica: 02:43:21 (45 / 9)
02:43:21
200 Karolina Tetla F18 2 10 Nieporęt: 02:43:39 (107 / 2)
02:43:39
201 Karol Tomalik karolman M40 57 191 Chodzież: 02:43:46 (52 / 16)
02:43:46
202 Tomasz Karolak M30 97 192 Chodzież: 02:43:50 (53 / 24)
02:43:50
203 Kamil Kapliński Kuźnia Triathlonu M30 98 193 Nieporęt: 02:43:55 (108 / 54)
02:43:55
204 Paweł Maliński Asseco Active Team M40 58 194 Nieporęt: 02:43:58 (109 / 29)
02:43:58
205 Grzegorz Grześkowiak PwC PwC M30 99 195 Nieporęt: 02:44:11 (110 / 55)
02:44:11
206 Marcin Stelmach M40 59 196 Chodzież: 02:44:24 (54 / 17)
02:44:24
207 Dariusz Pomastowski synek M40 60 197 Brodnica: 02:44:31 (47 / 16)
02:44:31
208 Marek Reza M50 11 198 Brodnica: 02:44:45 (50 / 3)
02:44:45
209 Bogumił Moroszczak PGB Sportowa Paczka/Spójnia Białe Błota PGB Sportowa Paczka/Spójnia Białe Błota M40 61 199 Brodnica: 02:44:49 (51 / 17)
02:44:49
210 Paweł Burzyński TriPassion Team Intopoland.com M40 62 200 Nieporęt: 02:44:53 (111 / 30)
02:44:53
211 Tomasz Rowicki 1976 1976 M40 63 201 Nieporęt: 02:45:06 (112 / 31)
02:45:06
212 Grzegorz Cisowski C-GEO M30 100 202 Nieporęt: 02:45:08 (113 / 56)
02:45:08
213 Michał Szyszko M30 101 203 Nieporęt: 02:45:11 (114 / 57)
02:45:11
214 Bogumił Śliwa M30 102 204 Chodzież: 02:45:19 (55 / 25)
02:45:19
215 Jan Zieliński Żoliborz Biega M30 103 205 Nieporęt: 02:45:23 (115 / 58)
02:45:23
216 Aleksander Wieteska TRICLUB M18 29 206 Nieporęt: 02:45:29 (116 / 13)
02:45:29
217 Paweł Kokoszkiewicz M30 104 207 Nieporęt: 02:45:40 (117 / 59)
02:45:40
218 Tomasz Urlich Spice Wizard Spice Wizard M40 64 208 Brodnica: 02:45:44 (52 / 18)
02:45:44
219 Adam Waliński CNC Creations s.c. M40 65 209 Chodzież: 02:45:51 (56 / 18)
02:45:51
220 Marcin Pidek KS EXTREME TEAM OBORNIKI KS EXTREME TEAM OBORNIKI M40 66 210 Chodzież: 02:45:58 (57 / 19)
02:45:58
221 Anna Uusisaari Kuźnia Triathlonu F40 3 11 Nieporęt: 02:46:04 (118 / 2)
02:46:04
222 Jacek Sudoł M40 67 211 Chodzież: 02:46:16 (58 / 20)
02:46:16
223 Wojciech Plewiński M30 105 212 Nieporęt: 02:46:19 (119 / 60)
02:46:19
224 Marcin Wypych GRUPA WODA M40 68 213 Chodzież: 02:46:21 (59 / 21)
02:46:21
225 Marek Wolski PwC M18 30 214 Brodnica: 02:46:22 (54 / 11)
02:46:22
226 Marcel Terlikowski M30 106 215 Nieporęt: 02:46:30 (120 / 61)
02:46:30
227 Tomasz Madej PwC M30 107 216 Nieporęt: 02:46:31 (121 / 62)
02:46:31
228 Jakub Dałek M18 31 217 Nieporęt: 02:46:31 (122 / 14)
02:46:31
229 Bogumiła Bylinka F40 4 12 Nieporęt: 02:47:01 (123 / 3)
02:47:01
230 Robert Zatorski M40 69 218 Nieporęt: 02:47:03 (124 / 32)
02:47:03
231 Piotr Jakubowski Kuba Team M40 70 219 Chodzież: 02:47:03 (60 / 22)
02:47:03
232 Paweł Skiba M30 108 220 Chodzież: 02:47:07 (61 / 26)
02:47:07
233 Bartosz Dobrowolski Propcandy M40 71 221 Nieporęt: 02:47:24 (125 / 33)
02:47:24
234 Marcin Kuźmicki Kuźmier Team M40 72 222 Nieporęt: 02:47:31 (126 / 34)
02:47:31
235 Grzegorz Pisarczyk Naprzód Młociny M30 109 223 Nieporęt: 02:47:36 (127 / 63)
02:47:36
236 Piotr Nowicki M30 110 224 Nieporęt: 02:47:53 (128 / 64)
02:47:53
237 Emil Czorniej M30 111 225 Nieporęt: 02:48:01 (129 / 65)
02:48:01
238 Mateusz Pastuszko M30 112 226 Nieporęt: 02:48:21 (131 / 66)
02:48:21
239 Grzegorz Kozak M30 113 227 Chodzież: 02:48:21 (63 / 28)
02:48:21
240 Dorota Kuettel Sønderborg triathlon klub STK90 F40 5 13 Brodnica: 02:48:30 (55 / 1)
02:48:30
241 Daniel Maćkowski M30 114 228 Nieporęt: 02:48:33 (132 / 67)
02:48:33
242 Mateusz Frączek M18 32 229 Nieporęt: 02:48:39 (133 / 15)
02:48:39
243 Karolina Jeżak F18 3 14 Nieporęt: 02:48:40 (134 / 3)
02:48:40
244 Łukasz Blicharski KB TKKF Promyk Ciechanów M40 73 230 Nieporęt: 02:48:40 (135 / 35)
02:48:40
245 Piotr Sojkowski Tri NEGU M30 115 231 Nieporęt: 02:48:47 (136 / 68)
02:48:47
246 Michał Kowalski KSR Team M40 74 232 Chodzież: 02:48:48 (64 / 23)
02:48:48
247 Marcin Tomasik M30 116 233 Nieporęt: 02:48:51 (137 / 69)
02:48:51
248 Maciej Szymczyk SKK Voyager WAT M18 33 234 Nieporęt: 02:49:06 (138 / 16)
02:49:06
249 Wojtek Grzywiński M30 117 235 Brodnica: 02:49:11 (56 / 22)
02:49:11
250 Tomasz Czasak M40 75 236 Nieporęt: 02:49:15 (139 / 36)
02:49:15
251 Maja Maniawska F30 7 15 Nieporęt: 02:50:05 (140 / 5)
02:50:05
252 Karol Zienkiewicz M30 118 237 Nieporęt: 02:50:15 (141 / 70)
02:50:15
253 Marcin Żuk Zielony Koncept M40 76 238 Brodnica: 02:50:32 (58 / 19)
02:50:32
254 Maciej Wojtaszek niezrzeszony niezrzeszony M40 77 239 Chodzież: 02:50:46 (66 / 24)
02:50:46
255 Anna Wólczyńska F30 8 16 Nieporęt: 02:51:00 (142 / 6)
02:51:00
256 Robert Sobiecki M30 119 240 Brodnica: 02:51:02 (59 / 24)
02:51:02
257 Marcin Rosati Mocarni Team M40 78 241 Nieporęt: 02:51:07 (143 / 37)
02:51:07
258 Pawel Sobiech TRI LEVEL M40 79 242 Nieporęt: 02:51:10 (144 / 38)
02:51:10
259 Mateusz Zawadzki M18 34 243 Nieporęt: 02:51:12 (145 / 17)
02:51:12
260 Rafał Mathiak M40 80 244 Nieporęt: 02:51:12 (146 / 39)
02:51:12
261 Julia Chajzer onejutri F30 9 17 Nieporęt: 02:51:14 (147 / 7)
02:51:14
262 Paweł Donat M40 81 245 Nieporęt: 02:51:17 (148 / 40)
02:51:17
263 Marcin Palczewski M40 82 246 Nieporęt: 02:51:20 (149 / 41)
02:51:20
264 Marek Pawelec TTC M30 120 247 Brodnica: 02:51:22 (60 / 25)
02:51:22
265 Marcin Lucimiński Olej Running Team M40 83 248 Nieporęt: 02:51:35 (150 / 42)
02:51:35
266 Stanisław Dymek Biegaj z Dymkiem Men M60 1 249 Nieporęt: 02:51:46 (151 / 1)
02:51:46
267 Magdalena Mejer F40 6 18 Chodzież: 02:51:53 (68 / 1)
02:51:53
268 Michał Zboralski M40 84 250 Chodzież: 02:52:03 (70 / 26)
02:52:03
269 Daniel Kuczyński Prężne Vacky M40 85 251 Nieporęt: 02:52:26 (152 / 43)
02:52:26
270 Paweł Stępka M30 121 252 Brodnica: 02:52:28 (61 / 26)
02:52:28
271 Marcin Dziamski PwC/TriWawa M30 122 253 Nieporęt: 02:52:34 (154 / 72)
02:52:34
272 Marcin Kowalik M18 35 254 Nieporęt: 02:52:42 (155 / 18)
02:52:42
273 Karolina Safiańczuk F30 10 19 Nieporęt: 02:53:02 (156 / 8)
02:53:02
274 Krzysztof Krasowicz M30 123 255 Brodnica: 02:53:08 (62 / 27)
02:53:08
275 Michał Sulka Team Karaś M30 124 256 Nieporęt: 02:53:14 (157 / 73)
02:53:14
276 Wojciech Ściana M30 125 257 Brodnica: 02:53:18 (63 / 28)
02:53:18
277 Arkadiusz Graj 1986 1986 M30 126 258 Nieporęt: 02:53:23 (158 / 74)
02:53:23
278 Krzysztof Czuba M40 86 259 Chodzież: 02:53:33 (71 / 27)
02:53:33
279 Cezary Miksa Asseco Active Team M30 127 260 Nieporęt: 02:53:44 (159 / 75)
02:53:44
280 Krzysztof Skomra T-Mobile Triathlon Team T-Mobile M40 87 261 Brodnica: 02:53:45 (64 / 20)
02:53:45
281 Michał Zemke Wild Boar M30 128 262 Chodzież: 02:53:49 (72 / 31)
02:53:49
282 Maria Wieczorek Smashing Pąpkins / triathlonista.com F30 11 20 Brodnica: 02:53:50 (65 / 2)
02:53:50
283 Ryan Dylla WITC M40 88 263 Nieporęt: 02:53:50 (160 / 44)
02:53:50
284 Lilia Bogusz Tri Gazele F40 7 21 Nieporęt: 02:53:54 (161 / 4)
02:53:54
285 Jacek Bieniecki Biniols Team M50 12 264 Chodzież: 02:54:42 (73 / 3)
02:54:42
286 Dorota Błoszyk PwC / Pomoc Mierzona Kilometrami F30 12 22 Nieporęt: 02:54:47 (162 / 9)
02:54:47
287 Piotr Mazur M30 129 265 Nieporęt: 02:54:56 (163 / 76)
02:54:56
288 Oskar Nawrocki KST M30 130 266 Nieporęt: 02:54:56 (164 / 77)
02:54:56
289 Krzysztof Michalczuk M30 131 267 Nieporęt: 02:55:01 (166 / 78)
02:55:01
290 Adam Kostański Brodnica Biega CBR M30 132 268 Brodnica: 02:55:10 (66 / 29)
02:55:10
291 Ewa Najder F60 1 23 Nieporęt: 02:55:13 (167 / 1)
02:55:13
292 Michał Kloch M30 133 269 Nieporęt: 02:55:13 (168 / 79)
02:55:13
293 Piotr Gasparski TRICLUB M40 89 270 Nieporęt: 02:55:15 (169 / 46)
02:55:15
294 Jacek Topolewski OrkaMasters Iława M40 90 271 Brodnica: 02:55:16 (67 / 21)
02:55:16
295 Agnieszka Zamęcka F18 4 24 Nieporęt: 02:55:23 (170 / 4)
02:55:23
296 Karol Blok ortopeda-blok.pl M30 134 272 Chodzież: 02:55:34 (74 / 32)
02:55:34
297 Marta Parczewska F30 13 25 Nieporęt: 02:55:50 (171 / 10)
02:55:50
298 Robert Połeć 8ranobasen emp Iława M40 91 273 Brodnica: 02:55:51 (68 / 22)
02:55:51
299 Maciej Ślesicki M40 92 274 Chodzież: 02:55:54 (75 / 28)
02:55:54
300 Piotr Świniarski Ciepłe Bambosze M30 135 275 Nieporęt: 02:55:56 (172 / 80)
02:55:56
301 Tomasz Łęcki Wirujące Korby M40 93 276 Chodzież: 02:56:02 (76 / 29)
02:56:02
302 Tomasz Dudek M18 36 277 Nieporęt: 02:56:51 (174 / 19)
02:56:51
303 Marek Pietruszewski M40 94 278 Brodnica: 02:57:03 (69 / 23)
02:57:03
304 Andrei Luca M30 136 279 Nieporęt: 02:57:05 (175 / 81)
02:57:05
305 Magdalena Juszczyk TRINERGY TEAM F30 14 26 Nieporęt: 02:57:12 (176 / 11)
02:57:12
306 Szymon Klimaszyk niezrzeszony RSY Iława M50 13 280 Chodzież: 02:57:13 (78 / 4)
02:57:13
307 Radosław Namyślak Koło Biega M40 95 281 Chodzież: 02:57:13 (77 / 30)
02:57:13
308 Agnieszka Miąsik-Pogodzińska WM Triself F40 8 27 Brodnica: 02:57:19 (70 / 2)
02:57:19
309 Grzegorz Pogodziński M40 96 282 Brodnica: 02:57:21 (71 / 24)
02:57:21
310 Piotr Lipiński www.piotrlipinski.pl M50 14 283 Nieporęt: 02:57:26 (177 / 9)
02:57:26
311 Mariusz Stanny M40 97 284 Nieporęt: 02:57:27 (178 / 47)
02:57:27
312 Piotr Sroka PCH_RUN PCH_RUN M18 37 285 Chodzież: 02:57:51 (79 / 10)
02:57:51
313 Karol Szymańczyk M30 137 286 Nieporęt: 02:57:53 (179 / 82)
02:57:53
314 Łukasz Podgórny M30 138 287 Brodnica: 02:57:57 (72 / 30)
02:57:57
315 Dezyderia Pawlak CTS - CzajaTrainingSystem F30 15 28 Brodnica: 02:57:59 (73 / 3)
02:57:59
316 Jacek Grzenkowicz LARA FABIO TEAM M50 15 288 Brodnica: 02:58:00 (74 / 4)
02:58:00
317 Robert Buber-Bubrowiecki "VICTORIA" Sztum M40 98 289 Brodnica: 02:58:07 (75 / 25)
02:58:07
318 Michał Murawski STOLKAR Team STOLKAR M30 139 290 Brodnica: 02:58:12 (76 / 31)
02:58:12
319 Daniel Stachurski M40 99 291 Nieporęt: 02:58:44 (180 / 48)
02:58:44
320 Marcin Uliczny Fundamental Group Triathlon Team Fundamental Group S.A. M40 100 292 Nieporęt: 02:58:58 (181 / 49)
02:58:58
321 Kasia Hutny Activity Activity. Katarzyna Hutny F18 5 29 Nieporęt: 02:59:08 (182 / 5)
02:59:08
322 Anna Kalita CTS - CzajaTrainingSystem F40 9 30 Brodnica: 02:59:14 (77 / 3)
02:59:14
323 Michał Więckowski MCPP M30 140 293 Nieporęt: 02:59:16 (183 / 83)
02:59:16
324 Tomasz Michalczyk Naprzód Młociny M30 141 294 Nieporęt: 02:59:21 (184 / 84)
02:59:21
325 Michał Dzieciuchowicz Mokre trampki M30 142 295 Brodnica: 02:59:29 (78 / 32)
02:59:29
326 Jacek Sak M40 101 296 Nieporęt: 02:59:45 (185 / 50)
02:59:45
327 Michal Lew-Starowicz M30 143 297 Nieporęt: 02:59:48 (186 / 85)
02:59:48
328 Marek Gąsiorek KONDYCJA PIASECZNO M50 16 298 Nieporęt: 02:59:48 (187 / 10)
02:59:48
329 Maria Martynowicz TRISPACE F40 10 31 Chodzież: 02:59:49 (80 / 2)
02:59:49
330 Mirosław Raczyński M50 17 299 Nieporęt: 03:00:02 (188 / 11)
03:00:02
331 Dorota Pawlik F40 11 32 Nieporęt: 03:00:25 (189 / 6)
03:00:25
332 Marcin Formela M30 144 300 Nieporęt: 03:00:45 (190 / 86)
03:00:45
333 Arkadiusz Floraszek Galopen Floraszken M40 102 301 Chodzież: 03:00:48 (81 / 31)
03:00:48
334 Zbigniew Miętek M40 103 302 Nieporęt: 03:00:49 (191 / 51)
03:00:49
335 Adam Wiklak AgMa Projekt M40 104 303 Nieporęt: 03:00:52 (192 / 52)
03:00:52
336 Bartłomiej Brus M18 38 304 Chodzież: 03:00:53 (82 / 11)
03:00:53
337 Łukasz Komosiński M30 145 305 Nieporęt: 03:01:05 (193 / 87)
03:01:05
338 Grzegorz Otłowski M30 146 306 Nieporęt: 03:01:14 (194 / 88)
03:01:14
339 Waldemar Waligórski Tri Helut/DIAMANT PRO SPORT M30 147 307 Chodzież: 03:01:17 (84 / 33)
03:01:17
340 Patryk Puc M30 148 308 Brodnica: 03:01:20 (79 / 33)
03:01:20
341 Karolina Makowska F18 6 33 Nieporęt: 03:01:26 (195 / 6)
03:01:26
342 Joanna Ejsmont WITC F30 16 34 Nieporęt: 03:01:27 (196 / 12)
03:01:27
343 Wojciech Mazurkiewicz M30 149 309 Nieporęt: 03:01:49 (197 / 89)
03:01:49
344 Mirosław Wegner Pilski Klub Karate Do Tsunami M50 18 310 Chodzież: 03:02:07 (85 / 5)
03:02:07
345 Mariusz Czarnota Wtórpol Triathlon Team M30 150 311 Nieporęt: 03:02:21 (198 / 90)
03:02:21
346 Kamil Graczyk M30 151 312 Brodnica: 03:02:27 (80 / 34)
03:02:27
347 Robert Zawardzin PKO Bank Polski M40 105 313 Nieporęt: 03:02:41 (199 / 53)
03:02:41
348 Michał Turowski Decathlon Słupsk M18 39 314 Chodzież: 03:02:49 (86 / 12)
03:02:49
349 Piotr Grubiński M30 152 315 Nieporęt: 03:03:13 (200 / 91)
03:03:13
350 Damian Suchojad Naprzód Młociny M30 153 316 Nieporęt: 03:03:26 (201 / 92)
03:03:26
351 Grzegorz Weltrowski M40 106 317 Chodzież: 03:03:30 (87 / 32)
03:03:30
352 Grzegorz Struzik M40 107 318 Chodzież: 03:03:33 (88 / 33)
03:03:33
353 Ola Mikołajczak Halfworn Halfworn F30 17 35 Chodzież: 03:03:34 (89 / 3)
03:03:34
354 Anna Seliga Body Art Warriors Body Art Warriors F30 18 36 Chodzież: 03:03:45 (90 / 4)
03:03:45
355 Piotr Tomaszewicz Enduroman Elbląg M50 19 319 Brodnica: 03:03:59 (83 / 6)
03:03:59
356 Aleksander Dros Power Training M30 154 320 Nieporęt: 03:04:10 (202 / 93)
03:04:10
357 Roland Legrand WDW triathlon M60 2 321 Chodzież: 03:04:11 (91 / 1)
03:04:11
358 Krzysztof Kałużny M30 155 322 Nieporęt: 03:04:21 (203 / 94)
03:04:21
359 Tomasz Kupczyk M40 108 323 Nieporęt: 03:04:22 (204 / 54)
03:04:22
360 Mark Ellis M40 109 324 Nieporęt: 03:04:30 (205 / 55)
03:04:30
361 Karolina Kaczmarek Aflofarm Active Team F30 19 37 Nieporęt: 03:04:31 (206 / 13)
03:04:31
362 Norbert Pardo ŁojWiele M18 40 325 Nieporęt: 03:04:43 (207 / 20)
03:04:43
363 Bartosz Tomczuk M30 156 326 Chodzież: 03:04:49 (92 / 34)
03:04:49
364 Julita Włoszczyna PwC F30 20 38 Nieporęt: 03:04:58 (208 / 14)
03:04:58
365 Leszek Józwik M40 110 327 Chodzież: 03:05:05 (93 / 34)
03:05:05
366 Filip Klimaszewski Klimaszpol Filip Klimaszewski (WPJ TEAM) Klimaszpol Filip Klimaszewski (WPJ TEAM) M30 157 328 Nieporęt: 03:05:19 (209 / 95)
03:05:19
367 Piotr Kowalczyk M30 158 329 Nieporęt: 03:05:48 (211 / 96)
03:05:48
368 Marcin Kolasa M40 111 330 Nieporęt: 03:05:48 (210 / 56)
03:05:48
369 Yury Ponnik Ambasada Rosji Ambasada Rosji M30 159 331 Nieporęt: 03:05:53 (212 / 97)
03:05:53
370 Antoni Sierant WTE i WEWTE M30 160 332 Nieporęt: 03:05:59 (213 / 98)
03:05:59
371 Paweł Karpowicz PwC M18 41 333 Nieporęt: 03:06:38 (214 / 21)
03:06:38
372 Andrzej Kucinski Festiwal Biegowy M50 20 334 Brodnica: 03:06:49 (85 / 7)
03:06:49
373 Marcin Kirilenko M40 112 335 Nieporęt: 03:07:02 (215 / 57)
03:07:02
374 Agnieszka Maniecka TriPassion Team F30 21 39 Nieporęt: 03:07:15 (216 / 15)
03:07:15
375 Paweł Szymanek Team Karaś M30 161 336 Nieporęt: 03:07:50 (217 / 99)
03:07:50
376 Paweł Romaszko RK Athletics M30 162 337 Nieporęt: 03:08:20 (218 / 100)
03:08:20
377 Piotr Waleszczyk M30 163 338 Chodzież: 03:08:55 (94 / 35)
03:08:55
378 Aneta Kowalska F18 7 40 Brodnica: 03:09:01 (86 / 1)
03:09:01
379 Łukasz Perciński M18 42 339 Nieporęt: 03:09:06 (219 / 22)
03:09:06
380 Paweł Białobłocki Białki Białki M18 43 340 Chodzież: 03:09:37 (95 / 13)
03:09:37
381 Tomasz Białobłocki Białki M40 113 341 Chodzież: 03:09:38 (96 / 35)
03:09:38
382 Artur Kijak M40 114 342 Nieporęt: 03:10:08 (221 / 59)
03:10:08
383 Daniel Lempek Lubawa M30 164 343 Brodnica: 03:10:36 (88 / 37)
03:10:36
384 Maciej Milewski M30 165 344 Nieporęt: 03:10:38 (222 / 101)
03:10:38
385 Marcin Jasiński M40 115 345 Chodzież: 03:10:49 (97 / 36)
03:10:49
386 Michał Łukasiewicz M30 166 346 Chodzież: 03:10:57 (98 / 36)
03:10:57
387 Yuriy Danylchenko Academy of Hasten M30 167 347 Nieporęt: 03:11:05 (223 / 102)
03:11:05
388 Piotr Daniel Koło Turystyki Krajoznawczej M30 168 348 Brodnica: 03:11:12 (89 / 38)
03:11:12
389 Agnieszka Staszewska F40 12 41 Chodzież: 03:11:26 (99 / 4)
03:11:26
390 Kevin Hough M40 116 349 Nieporęt: 03:11:48 (224 / 60)
03:11:48
391 Ewa Bodio-Ziółkowska PWC / TriMarchewka F30 22 42 Nieporęt: 03:11:49 (225 / 16)
03:11:49
392 Piotr Brzóska LEŚNI BIEGACZE LEŚNI BIEGACZE M50 21 350 Brodnica: 03:11:56 (90 / 8)
03:11:56
393 Marek Kołodziejak M40 117 351 Nieporęt: 03:12:05 (226 / 61)
03:12:05
394 Aneta Zaleska Łomiankowska Grupa Biegowa TRI F30 23 43 Nieporęt: 03:12:22 (227 / 17)
03:12:22
395 Jedrzej Kurylo WITC M30 169 352 Nieporęt: 03:12:43 (228 / 103)
03:12:43
396 Anna Gomoła-Paradowska POWER TRAINING F30 24 44 Nieporęt: 03:12:43 (229 / 18)
03:12:43
397 Ewa Hutny WITC Activity. Katarzyna Hutny F50 1 45 Nieporęt: 03:12:48 (230 / 1)
03:12:48
398 Andrzej Bielecki Foto Karczmarski Chełm M30 170 353 Nieporęt: 03:12:50 (231 / 104)
03:12:50
399 Adrian Arroyo WITC M30 171 354 Nieporęt: 03:13:05 (232 / 105)
03:13:05
400 Edmund Kowalski FRUITLAND M40 118 355 Brodnica: 03:14:14 (91 / 26)
03:14:14
401 Eran Huppert WITC M40 119 356 Nieporęt: 03:14:48 (234 / 62)
03:14:48
402 Andrzej Piotrowski PPHU ServiCo Microsystems Andrzej Piotrowski PPHU ServiCo Microsystems Andrzej Piotrowski M40 120 357 Chodzież: 03:14:48 (100 / 37)
03:14:48
403 Piotr Krajewski M40 121 358 Brodnica: 03:14:49 (92 / 27)
03:14:49
404 Iza Mysyk F40 13 46 Brodnica: 03:15:09 (93 / 5)
03:15:09
405 Damian Berta M40 122 359 Nieporęt: 03:15:11 (235 / 63)
03:15:11
406 Maciej Piekarczyk M50 22 360 Chodzież: 03:15:48 (101 / 6)
03:15:48
407 Dariusz Maciejczyk M50 23 361 Nieporęt: 03:16:03 (236 / 12)
03:16:03
408 Marta Kata WITC F18 8 47 Nieporęt: 03:16:05 (237 / 7)
03:16:05
409 Przemysław Kuciński M30 172 362 Brodnica: 03:16:12 (94 / 39)
03:16:12
410 Zbigniew Maniszewski TRISPACE M60 3 363 Chodzież: 03:17:23 (102 / 2)
03:17:23
411 Katarzyna Klimczyk F18 9 48 Nieporęt: 03:17:35 (238 / 8)
03:17:35
412 Michał Grzelak 3T - Tea Time Team Fizjoterapia SENECA M50 24 364 Nieporęt: 03:17:41 (239 / 13)
03:17:41
413 Krzysztof Mucha M40 123 365 Chodzież: 03:18:06 (103 / 38)
03:18:06
414 Maja Bartyzel F30 25 49 Nieporęt: 03:18:32 (240 / 20)
03:18:32
415 Virginia Rutkowska Atos/Klinika Triathlonu Bydgoszcz F30 26 50 Brodnica: 03:18:52 (95 / 4)
03:18:52
416 Wojtek Laszuk ABASCO M50 25 366 Nieporęt: 03:20:19 (241 / 14)
03:20:19
417 Grzegorz Kwiatkowski M60 4 367 Brodnica: 03:20:26 (96 / 1)
03:20:26
418 Magdalena Zielinska F30 27 51 Brodnica: 03:20:27 (97 / 5)
03:20:27
419 Magdalena Marciniak F30 28 52 Nieporęt: 03:21:04 (242 / 21)
03:21:04
420 Jacek Dombrowski M30 173 368 Brodnica: 03:21:10 (98 / 40)
03:21:10
421 Ewaryst Cisek E.K.G. - Elitarny Klub Geriatryczny M50 26 369 Nieporęt: 03:21:28 (243 / 15)
03:21:28
422 Tomasz Janik TRI LEVEL M40 124 370 Nieporęt: 03:21:39 (244 / 64)
03:21:39
423 Jan Jabczynski M60 5 371 Chodzież: 03:21:59 (104 / 3)
03:21:59
424 Paweł Orlik Gabinet Fizjoterapii Rehmedica Paweł Orlik M18 44 372 Nieporęt: 03:25:07 (245 / 23)
03:25:07
425 Tomasz Grabowski Stryki-Byki Adventure Team M30 174 373 Nieporęt: 03:25:16 (246 / 106)
03:25:16
426 Piotr Jaśkiewicz M60 6 374 Chodzież: 03:25:18 (105 / 4)
03:25:18
427 Wojciech Sobolewski NIEZRZESZONY BRAK M60 7 375 Nieporęt: 03:25:18 (247 / 2)
03:25:18
428 Łukasz Stefaniak FogtBikes M30 175 376 Chodzież: 03:28:10 (106 / 37)
03:28:10
429 Michał Młynarczyk M18 45 377 Nieporęt: 03:29:13 (248 / 24)
03:29:13
430 Maciej Sędzikowski M30 176 378 Nieporęt: 03:29:57 (249 / 107)
03:29:57
431 Anna Juszczyk PwC F30 29 53 Nieporęt: 03:32:03 (250 / 22)
03:32:03
432 Marcin Bogusławski M30 177 379 Brodnica: 03:32:36 (101 / 41)
03:32:36
433 Piotr Hućko M40 125 380 Nieporęt: 03:34:29 (251 / 65)
03:34:29
434 Maciej Konarski Triwiatraki M30 178 381 Nieporęt: 03:34:36 (252 / 108)
03:34:36
435 Agata Misiak Widłorogi F18 10 54 Nieporęt: 03:35:32 (253 / 9)
03:35:32
436 Katarzyna Lebrand F30 30 55 Nieporęt: 03:36:24 (254 / 23)
03:36:24
437 Filip Jaros M18 46 382 Nieporęt: 03:36:29 (255 / 25)
03:36:29
438 Dorota Aleksandrowicz Łomiankowska Grupa Biegowa TRI F40 14 56 Nieporęt: 03:37:40 (256 / 7)
03:37:40
439 Katarzyna Zaklińska F40 15 57 Chodzież: 03:52:05 (107 / 5)
03:52:05
440 Wojciech Cellmer M40 126 383 Nieporęt: 03:55:18 (257 / 66)
03:55:18
441 Tomasz Sawicki M40 127 384 Nieporęt: 04:52:56 (258 / 67)
04:52:56
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon