Triathlon Series 2018 - dystans 1/8 Ironman - results

M‑ce Nazwisko i imię Klub Kat. M-ce w kat. M-ce wg płci Zawody Czas końcowy Strata
1 Piotr Litwiniuk Split Triathlon Team M30 1 1 Brodnica: 01:08:14 (2 / 2)
Nieporęt: 01:08:56 (7 / 3)
02:17:10
2 Krzysztof Wierzbowski M30 2 2 Brodnica: 01:11:05 (4 / 3)
Chodzież: 01:08:42 (12 / 5)
Nieporęt: 01:11:06 (13 / 7)
02:19:47
3 Wojciech Bressa M18 1 3 Brodnica: 01:12:37 (8 / 2)
Chodzież: 01:09:43 (19 / 6)
Nieporęt: 01:10:09 (9 / 3)
02:19:52
4 Dawid Bartkowiak BIURO RACHUNKOWE "TRADEMARK D.B." PIŁA ? M40 1 4 Brodnica: 01:14:00 (13 / 5)
Chodzież: 01:09:30 (17 / 6)
Nieporęt: 01:11:52 (15 / 5)
02:21:22
5 Marek Piekarski SISU TEAM - KURKUMA BYDGOSZCZ M40 2 5 Brodnica: 01:11:44 (5 / 1)
Chodzież: 01:10:44 (21 / 7)
02:22:28
6 Tomasz Jopek Satori M30 3 6 Brodnica: 01:12:54 (9 / 5)
Chodzież: 01:11:45 (25 / 8)
02:24:39
7 Bogdan Bachorski SunRace Rock Machine M40 3 7 Brodnica: 01:12:32 (7 / 2)
Nieporęt: 01:12:32 (19 / 8)
02:25:04
8 Maciej Dawidowicz Dawidowicz BRZOZA BIEGA Brzoza Biega M40 4 8 Brodnica: 01:15:12 (16 / 6)
Chodzież: 01:12:24 (26 / 11)
02:27:36
9 Miłosz Szmidt M16 1 9 Brodnica: 01:14:16 (14 / 1)
Nieporęt: 01:13:25 (23 / 1)
02:27:41
10 Wioleta Jarocka TRI LEVEL F30 1 1 Brodnica: 01:16:59 (25 / 1)
Nieporęt: 01:13:24 (22 / 1)
02:30:23
11 Jakub Kamiński ARTECH TEAM M18 2 10 Chodzież: 01:15:17 (33 / 9)
Nieporęt: 01:17:16 (42 / 8)
02:32:33
12 Tomasz Klepacki KS Triathlon Rawa M60 1 11 Brodnica: 01:16:42 (22 / 1)
Nieporęt: 01:16:26 (36 / 1)
02:33:08
13 Rafał Niemczyk ARTECH TEAM M40 5 12 Chodzież: 01:16:20 (36 / 12)
Nieporęt: 01:18:01 (48 / 16)
02:34:21
14 Wojciech Włodarczyk Czarne Stopy.SM M50 1 13 Brodnica: 01:20:52 (35 / 1)
Chodzież: 01:18:15 (48 / 3)
Nieporęt: 01:17:18 (43 / 2)
02:35:33
15 Bartosz Szymański Impuls M30 4 14 Brodnica: 01:16:02 (17 / 6)
Chodzież: 01:20:10 (57 / 26)
02:36:12
16 Bartosz Pankiewicz centrum stomatologii M30 5 15 Brodnica: 01:19:49 (33 / 12)
Chodzież: 01:18:20 (49 / 21)
02:38:09
17 Dawid Janczuk Triathlon Konsulting M16 2 16 Brodnica: 01:20:57 (36 / 2)
Chodzież: 01:18:03 (47 / 1)
02:39:00
18 Rafał Jarliński OrkaMasters Iława M50 2 17 Brodnica: 01:22:48 (42 / 4)
Chodzież: 01:19:03 (53 / 4)
Nieporęt: 01:20:39 (66 / 3)
02:39:42
19 Wojciech Pekrul MiedzyTreningami M18 3 18 Brodnica: 01:23:53 (45 / 10)
Chodzież: 01:25:29 (74 / 13)
Nieporęt: 01:18:57 (54 / 11)
02:42:50
20 Roman Bluj VO2max MTB Team M50 3 19 Brodnica: 01:22:46 (41 / 3)
Chodzież: 01:24:24 (71 / 5)
Nieporęt: 01:20:46 (67 / 4)
02:43:32
21 Julia Goc KTS IRONMAN F18 1 2 Brodnica: 01:23:49 (43 / 1)
Nieporęt: 01:19:49 (61 / 3)
02:43:38
22 Monika Kowal F30 2 3 Brodnica: 01:23:58 (46 / 3)
Chodzież: 01:21:28 (61 / 1)
Nieporęt: 01:22:43 (81 / 6)
02:44:11
23 Maciej Wagner M40 6 20 Brodnica: 01:26:19 (55 / 13)
Nieporęt: 01:22:40 (80 / 24)
02:48:59
24 Agnieszka Fiszer F40 1 4 Brodnica: 01:25:40 (53 / 2)
Chodzież: 01:25:21 (73 / 3)
Nieporęt: 01:26:14 (102 / 4)
02:51:01
25 Karol Maroszek Kolinki3 M30 6 21 Brodnica: 01:28:16 (61 / 18)
Chodzież: 01:26:34 (80 / 32)
Nieporęt: 01:24:53 (92 / 26)
02:51:27
26 Ania Michalak F40 2 5 Brodnica: 01:31:49 (75 / 6)
Chodzież: 01:22:17 (66 / 2)
02:54:06
27 Marcin Fischer M40 7 22 Brodnica: 01:27:05 (59 / 14)
Chodzież: 01:29:48 (88 / 24)
02:56:53
28 Leszek Józwik M40 8 23 Brodnica: 01:29:20 (66 / 17)
Nieporęt: 01:30:43 (125 / 40)
03:00:03
29 Wiesław Raut TriSpace TriSpace M70 1 24 Brodnica: 01:35:01 (79 / 1)
Chodzież: 01:31:51 (95 / 1)
03:06:52
30 Samanta Krazińska MiedzyTreningami F18 2 6 Brodnica: 01:40:53 (94 / 2)
Chodzież: 01:36:59 (114 / 6)
Nieporęt: 01:37:20 (160 / 12)
03:14:19
31 Beata Hetel F30 3 7 Chodzież: 01:38:07 (118 / 4)
Nieporęt: 01:42:34 (197 / 20)
03:20:41
32 Aleksandra Osędowska AZS UJK Kielce F18 3 8 Brodnica: 01:54:04 (108 / 4)
Nieporęt: 01:27:50 (111 / 6)
03:21:54
33 Janusz Kaźmierski DA SIĘ M60 2 25 Brodnica: 01:43:14 (98 / 3)
Nieporęt: 01:39:32 (178 / 4)
03:22:46
34 Rafał Bułka M40 9 26 Brodnica: 01:46:35 (102 / 26)
Chodzież: 01:36:58 (113 / 33)
03:23:33
35 Katarzyna Wiśniewska Indywidualistka F40 3 9 Brodnica: 01:42:25 (96 / 8)
Nieporęt: 01:45:38 (209 / 9)
03:28:03
36 Ryszard Marek Raś EKO-WOD-KAN M60 3 27 Brodnica: 01:47:17 (103 / 4)
Chodzież: 01:41:15 (121 / 3)
03:28:32
37 Tomasz Domagała BE3 CITYZEN_ Poznań M30 7 28 Brodnica: 01:02:40 (1 / 1)
01:02:40
38 Maciek Ogrodnik Triwise/ Triathlon Club Wrocław M18 4 29 Nieporęt: 01:03:52 (1 / 1)
01:03:52
39 Adam Zięba TRISPACE M40 10 30 Chodzież: 01:03:59 (1 / 1)
01:03:59
40 Dominik Bogdanowicz DECATHLON TEAM Aptonia TRYathlon M18 5 31 Chodzież: 01:04:50 (2 / 1)
01:04:50
41 Krzysztof Sobota SKS Oborniki M18 6 32 Chodzież: 01:05:15 (3 / 2)
01:05:15
42 Bartosz Latawiec Warsaw Masters Team M40 11 33 Nieporęt: 01:05:25 (2 / 1)
01:05:25
43 Paweł Mazur UKS TRS SUSZ M18 7 34 Chodzież: 01:05:44 (4 / 3)
01:05:44
44 Łukasz Wojtyna 12tri.pl M30 8 35 Nieporęt: 01:05:53 (3 / 1)
01:05:53
45 Dariusz Więckowski AMS Triathlon Bydgoszcz AMS Triathlon Bydgoszcz M30 9 36 Chodzież: 01:06:03 (5 / 1)
01:06:03
46 Artur Mieloch MielPol Team & KawaKamp M30 10 37 Chodzież: 01:06:21 (6 / 2)
01:06:21
47 Michal Wasztyl Witkowo biega M18 8 38 Chodzież: 01:06:35 (7 / 4)
01:06:35
48 Rafał Paczkowski Kuźnia Triathlonu M30 11 39 Chodzież: 01:06:38 (8 / 3)
01:06:38
49 Gniewomir Pluta UKS TRS SUSZ M30 12 40 Chodzież: 01:06:52 (9 / 4)
01:06:52
50 Tomasz Arak TriWawa JPKM M30 13 41 Nieporęt: 01:07:15 (4 / 2)
01:07:15
51 Przemysław Rosiński TRISPACE / PASIOO.COM M40 12 42 Chodzież: 01:07:20 (10 / 2)
01:07:20
52 Igor Lewandowski CTS Celironman M18 9 43 Nieporęt: 01:07:55 (5 / 2)
01:07:55
53 Edward Królikowski POSNANIA TRI POSNANIA TRI M40 13 44 Chodzież: 01:08:39 (11 / 3)
01:08:39
54 Tomasz Hepner KAWA KAMP M30 14 45 Chodzież: 01:08:47 (13 / 6)
01:08:47
55 Jakub Napiórkowski Luft Tri Team M18 10 46 Brodnica: 01:08:49 (3 / 1)
01:08:49
56 Maciiej Struk AĘ tri club M30 15 47 Nieporęt: 01:08:56 (6 / 4)
01:08:56
57 Maciej Baranowski nPowered M30 16 48 Nieporęt: 01:08:58 (8 / 5)
01:08:58
58 Dariusz Mieloch MielPol Team & KawaKamp M30 17 49 Chodzież: 01:09:02 (14 / 7)
01:09:02
59 Jarosław Nikodemiak KLAS Szpot Swarzędz M40 14 50 Chodzież: 01:09:15 (15 / 4)
01:09:15
60 Adam Dahms MEDI TEAM M40 15 51 Chodzież: 01:09:21 (16 / 5)
01:09:21
61 Filip Kwiatkowski M18 11 52 Chodzież: 01:09:42 (18 / 5)
01:09:42
62 Tomasz Kazanecki Legion M40 16 53 Nieporęt: 01:10:11 (10 / 2)
01:10:11
63 Jakub Stawowy M18 12 54 Chodzież: 01:10:23 (20 / 7)
01:10:23
64 Andrzej Ignatowicz Trucht Tarchomin Team M40 17 55 Nieporęt: 01:10:41 (11 / 3)
01:10:41
65 Marcin Podwysocki TRI LEVEL M30 18 56 Nieporęt: 01:11:04 (12 / 6)
01:11:04
66 Michał Martynowicz TRISPACE M40 18 57 Chodzież: 01:11:14 (22 / 8)
01:11:14
67 Gerard Magdziarz WTÓRPOL TRIATHLON Team M40 19 58 Nieporęt: 01:11:23 (14 / 4)
01:11:23
68 Adam Turowiec UAM TRIATHLON POZNAŃ M40 20 59 Chodzież: 01:11:37 (23 / 9)
01:11:37
69 Dawid Sibilski Kuźnia Triathlonu M40 21 60 Chodzież: 01:11:39 (24 / 10)
01:11:39
70 Filip Stafiej WNIEBOWZIECI 2AB 2AB M40 22 61 Nieporęt: 01:11:53 (16 / 6)
01:11:53
71 Rafał Abramczyk Yanushe Triathlon Team YTT M30 19 62 Brodnica: 01:11:56 (6 / 4)
01:11:56
72 Sebastian Gajewski M30 20 63 Nieporęt: 01:12:14 (18 / 8)
01:12:14
73 Stanisław Barul M40 23 64 Nieporęt: 01:12:14 (17 / 7)
01:12:14
74 Krzysztof Piwowar TRIFIZJO M18 13 65 Nieporęt: 01:12:55 (20 / 4)
01:12:55
75 Łukasz Błaszczyk M30 21 66 Chodzież: 01:13:01 (27 / 9)
01:13:01
76 Tomasz Zakurzewski Brzoza Biega M40 24 67 Brodnica: 01:13:07 (10 / 3)
01:13:07
77 Kamil Drzewoszewski UKS TRS SUSZ M18 14 68 Brodnica: 01:13:14 (11 / 3)
01:13:14
78 Marcin Dimitrow D7 M40 25 69 Nieporęt: 01:13:24 (21 / 9)
01:13:24
79 Arkadiusz Węgier UKS TRS SUSZ M40 26 70 Brodnica: 01:13:27 (12 / 4)
01:13:27
80 Jakub Krysiak TriWawa M18 15 71 Nieporęt: 01:13:40 (24 / 5)
01:13:40
81 Jakub Jaroszewski M16 3 72 Nieporęt: 01:13:48 (25 / 2)
01:13:48
82 Paweł Remiszewski 1Liga Tri Team M30 22 73 Chodzież: 01:14:13 (28 / 10)
01:14:13
83 Artur Derwiszyński deRavish TT M40 27 74 Nieporęt: 01:14:19 (26 / 10)
01:14:19
84 Robert Piotrowski M40 28 75 Nieporęt: 01:14:22 (27 / 11)
01:14:22
85 Krzysztof Pierzchlewicz Gwiazdowski Triathlon Team M30 23 76 Chodzież: 01:14:25 (29 / 11)
01:14:25
86 Grzegorz Gierasimiuk TRIGGER TRIATHLON M30 24 77 Nieporęt: 01:14:26 (28 / 9)
01:14:26
87 Karol Mochocki WTÓRPOL TRIATHLON Team M30 25 78 Nieporęt: 01:14:29 (29 / 10)
01:14:29
88 Mateusz Wiśniewski M18 16 79 Chodzież: 01:14:56 (30 / 8)
01:14:56
89 Wojciech Sopoliński M50 4 80 Chodzież: 01:14:59 (31 / 1)
01:14:59
90 Bartosz Tokarski Sailors M18 17 81 Brodnica: 01:15:00 (15 / 4)
01:15:00
91 Karol Mullert TRISPACE M30 26 82 Chodzież: 01:15:01 (32 / 12)
01:15:01
92 Konrad Żukowski Najszybciejsi M30 27 83 Nieporęt: 01:15:01 (30 / 11)
01:15:01
93 Radek Polaszyk RBE TEAM M16 4 84 Nieporęt: 01:15:17 (31 / 3)
01:15:17
94 Jan Szymański M18 18 85 Nieporęt: 01:15:32 (32 / 6)
01:15:32
95 Piotr Matkiewicz LABOSPORT Team M30 28 86 Chodzież: 01:15:35 (34 / 13)
01:15:35
96 Lukasz Duks M30 29 87 Chodzież: 01:15:50 (35 / 14)
01:15:50
97 Mariusz Kuszewski WTÓRPOL TRIATHLON Team M40 29 88 Nieporęt: 01:15:58 (33 / 12)
01:15:58
98 Mateusz Gruszczyński MOCNO W PRAWO TEAM M30 30 89 Brodnica: 01:16:03 (18 / 7)
01:16:03
99 Kamil Wdowiak Klinika Triathlonu Bydgoszcz M18 19 90 Brodnica: 01:16:04 (19 / 5)
01:16:04
100 Waldemar Klejna Orka Masters Iława M18 20 91 Brodnica: 01:16:14 (20 / 6)
01:16:14
101 Zdzislaw Kaczyk M50 5 92 Nieporęt: 01:16:15 (34 / 1)
01:16:15
102 Jakub Kowalski TRINERGY TEAM 1980 M30 31 93 Nieporęt: 01:16:17 (35 / 12)
01:16:17
103 Aleksander Zielinski Sport-Evo M40 30 94 Brodnica: 01:16:18 (21 / 7)
01:16:18
104 Katarzyna Zawadzka TRINERGY TEAM / DRUŻYNA TVN F30 4 10 Nieporęt: 01:16:31 (37 / 2)
01:16:31
105 Emil Dado Cukiernia Staropolska M30 32 95 Chodzież: 01:16:32 (37 / 15)
01:16:32
106 Mariusz Matuszewski Warsaw Masters Team Goldhol M40 31 96 Nieporęt: 01:16:37 (38 / 13)
01:16:37
107 Pawel Zadka M30 33 97 Chodzież: 01:16:42 (38 / 16)
01:16:42
108 Bartosz Górski M30 34 98 Brodnica: 01:16:48 (23 / 8)
01:16:48
109 Kamil Rydlewski PASIOO.COM M40 32 99 Brodnica: 01:16:50 (24 / 8)
01:16:50
110 Michal Pszkit M40 33 100 Nieporęt: 01:16:52 (39 / 14)
01:16:52
111 Michał Ziuko M18 21 101 Chodzież: 01:16:58 (39 / 10)
01:16:58
112 Andrzej Górski OrkaMasters Iława M18 22 102 Brodnica: 01:17:04 (26 / 7)
01:17:04
113 Maciej Biegański M30 35 103 Chodzież: 01:17:10 (40 / 17)
01:17:10
114 Adam Wasilewski TATOKUPA M18 23 104 Nieporęt: 01:17:11 (40 / 7)
01:17:11
115 Błażej Kabat M30 36 105 Chodzież: 01:17:13 (41 / 18)
01:17:13
116 Adrian Tyczyński M30 37 106 Nieporęt: 01:17:13 (41 / 13)
01:17:13
117 Michał Zurel Cykliści Rypin M30 38 107 Brodnica: 01:17:15 (27 / 9)
01:17:15
118 Andrzej Piotrowski ORTOREH TEAM M40 34 108 Nieporęt: 01:17:19 (44 / 15)
01:17:19
119 Mirosław Zieliński TRI LEVEL M18 24 109 Nieporęt: 01:17:24 (45 / 9)
01:17:24
120 Marek Grams M40 35 110 Chodzież: 01:17:27 (42 / 13)
01:17:27
121 Paweł Iwicki Klinika Triathlonu Bydgoszcz M18 25 111 Nieporęt: 01:17:31 (46 / 10)
01:17:31
122 Grzegorz Mendelewski M40 36 112 Chodzież: 01:17:31 (43 / 14)
01:17:31
123 Piotr Świdziński TRI TEAM Magdy B M50 6 113 Chodzież: 01:17:33 (44 / 2)
01:17:33
124 Dominika Nowacka Kuźnia Triathlonu F18 4 11 Nieporęt: 01:17:38 (47 / 1)
01:17:38
125 Piotr Należyty Klinika Triathlonu Bydgoszcz M30 39 114 Chodzież: 01:17:39 (45 / 19)
01:17:39
126 Paweł Jakubowski OrkaMasters Iława M18 26 115 Brodnica: 01:17:46 (28 / 8)
01:17:46
127 Łukasz Turczyński #niemaniemoge M30 40 116 Brodnica: 01:17:58 (29 / 10)
01:17:58
128 Boris Kowal M30 41 117 Chodzież: 01:18:03 (46 / 20)
01:18:03
129 Edyta Witkowska Kuźnia Triathlonu F18 5 12 Nieporęt: 01:18:05 (49 / 2)
01:18:05
130 Karol Tomasiuk M40 37 118 Nieporęt: 01:18:07 (50 / 17)
01:18:07
131 Piotr Orzeszek TriWawa M30 42 119 Nieporęt: 01:18:22 (51 / 14)
01:18:22
132 Lukasz Paluszkiewicz M18 27 120 Chodzież: 01:18:26 (50 / 11)
01:18:26
133 Michał Furman TRI LEVEL M40 38 121 Nieporęt: 01:18:32 (52 / 18)
01:18:32
134 Bartosz Nowicki aqua+ M30 43 122 Chodzież: 01:18:41 (51 / 22)
01:18:41
135 Marcin Abramczyk Yanushe Triathlon Team YTT M40 39 123 Brodnica: 01:18:45 (30 / 9)
01:18:45
136 Mariusz Kisiel M40 40 124 Nieporęt: 01:18:52 (53 / 19)
01:18:52
137 Maciej Ludwicki KAWA KAMP M30 44 125 Chodzież: 01:18:59 (52 / 23)
01:18:59
138 Krzysztof Sobota Bravehearts Legionowo M30 45 126 Nieporęt: 01:19:00 (55 / 15)
01:19:00
139 Marcin Wiśniewski M30 46 127 Nieporęt: 01:19:06 (56 / 16)
01:19:06
140 Bogusław Pergoł M40 41 128 Brodnica: 01:19:06 (31 / 10)
01:19:06
141 Bartosz Wikalinski Luft Tri Team M18 28 129 Nieporęt: 01:19:18 (57 / 12)
01:19:18
142 Maciej Migdalczyk LODOŻERCY CHODZIEŻ M30 47 130 Chodzież: 01:19:20 (54 / 24)
01:19:20
143 Jarosław Adamski Asseco Active Team M40 42 131 Nieporęt: 01:19:26 (58 / 20)
01:19:26
144 Wojciech Gruchalski M30 48 132 Chodzież: 01:19:27 (55 / 25)
01:19:27
145 Marcin Jąkalski HSHG M40 43 133 Chodzież: 01:19:29 (56 / 15)
01:19:29
146 Sylweter Mus M30 49 134 Brodnica: 01:19:32 (32 / 11)
01:19:32
147 Wojciech Hałabuz M30 50 135 Nieporęt: 01:19:46 (59 / 17)
01:19:46
148 Jakub Abramczyk kolarski.eu / AT Team M40 44 136 Nieporęt: 01:19:48 (60 / 21)
01:19:48
149 Anna Sierpińska TRI LEVEL F30 5 13 Nieporęt: 01:20:14 (62 / 3)
01:20:14
150 Adrian Szukała Wroniecki Klub Biegacza M18 29 137 Chodzież: 01:20:24 (58 / 12)
01:20:24
151 Dawid Linowiecki M30 51 138 Brodnica: 01:20:28 (34 / 13)
01:20:28
152 Robert Taraszkiewicz M30 52 139 Nieporęt: 01:20:31 (64 / 18)
01:20:31
153 Paulina Prugar Fukowska Paulina Prugar Paulina Prugar F30 6 14 Nieporęt: 01:20:31 (63 / 4)
01:20:31
154 Łukasz Wierciński TRIGGER TRIATHLON M30 53 140 Nieporęt: 01:20:37 (65 / 19)
01:20:37
155 Karol Pietrzak M30 54 141 Nieporęt: 01:20:58 (68 / 20)
01:20:58
156 Leszek Śwital PCH_RUN -MORSY MARGONIN Tazar Chodzież M40 45 142 Chodzież: 01:20:59 (59 / 16)
01:20:59
157 Rafał Kotuła Billennium Squad M40 46 143 Nieporęt: 01:21:09 (69 / 22)
01:21:09
158 Andrzej Rama M40 47 144 Nieporęt: 01:21:14 (70 / 23)
01:21:14
159 Ewa Karpienia CKS-ORKA SZCZECIN F40 4 15 Chodzież: 01:21:14 (60 / 1)
01:21:14
160 Michał Kwiatkowski M30 55 145 Nieporęt: 01:21:24 (71 / 21)
01:21:24
161 Waldemar Markuszewski UKS TRS SUSZ M40 48 146 Brodnica: 01:21:28 (37 / 11)
01:21:28
162 Inga Wieteska TRICLUB F18 6 16 Nieporęt: 01:21:28 (72 / 4)
01:21:28
163 Bożena Josypenko Dream Run / ĄĘ TRI Club F40 5 17 Nieporęt: 01:21:30 (73 / 1)
01:21:30
164 Hugo Wiza Asseco Active Team M16 5 147 Nieporęt: 01:21:33 (74 / 4)
01:21:33
165 Leszek Sieciński UKS TRS SUSZ M50 7 148 Brodnica: 01:21:39 (38 / 2)
01:21:39
166 Artur Gajc M40 49 149 Chodzież: 01:21:45 (62 / 17)
01:21:45
167 Krzysztof Jaworski Klub sportowy TSD Sport M30 56 150 Chodzież: 01:21:46 (63 / 27)
01:21:46
168 Magdalena Czajkowska BCT Team Gdynia F30 7 18 Brodnica: 01:21:47 (39 / 2)
01:21:47
169 Konrad Lewandowski M30 57 151 Nieporęt: 01:21:54 (75 / 22)
01:21:54
170 Julian Dąbrowski KB Pilnujemy Tyłów KB Pilnujemy Tyłów M30 58 152 Chodzież: 01:21:56 (64 / 28)
01:21:56
171 Piotr Eliasz Apteka Eliasz Apteka Eliasz Sp. z o o M16 6 153 Chodzież: 01:22:03 (65 / 2)
01:22:03
172 Marcin Ptak M30 59 154 Nieporęt: 01:22:06 (76 / 23)
01:22:06
173 Bartosz Kubach M30 60 155 Brodnica: 01:22:16 (40 / 14)
01:22:16
174 Maja Radecka F16 1 19 Nieporęt: 01:22:17 (77 / 1)
01:22:17
175 Zuzanna Fitas F18 7 20 Nieporęt: 01:22:31 (78 / 5)
01:22:31
176 Anna Giżyńska F30 8 21 Nieporęt: 01:22:35 (79 / 5)
01:22:35
177 Przemysław Wojcieszak FWL M40 50 156 Chodzież: 01:22:42 (67 / 18)
01:22:42
178 Piotr Wilk M30 61 157 Nieporęt: 01:22:47 (82 / 24)
01:22:47
179 Mieszko Pasterski Sandał M30 62 158 Chodzież: 01:22:55 (68 / 29)
01:22:55
180 Bartosz Sawicki M40 51 159 Nieporęt: 01:23:25 (83 / 25)
01:23:25
181 Jacek Maszkiewicz TRIWAWA M40 52 160 Nieporęt: 01:23:29 (84 / 26)
01:23:29
182 Adam Sałata WOPR Oddział Miejski w Chodzieży M16 7 161 Chodzież: 01:23:47 (69 / 3)
01:23:47
183 Krzysztof Czerwinski WITC M30 63 162 Nieporęt: 01:23:48 (85 / 25)
01:23:48
184 Radosław Skolasiński UKS TRS SUSZ M18 30 163 Brodnica: 01:23:49 (44 / 9)
01:23:49
185 Anna Górska TRIATHLONISTA.com F18 8 22 Chodzież: 01:23:54 (70 / 1)
01:23:54
186 Enrique De La Fuente No Name M40 53 164 Nieporęt: 01:24:12 (87 / 27)
01:24:12
187 Monika Szkuta Kuźnia Triathlonu F40 6 23 Nieporęt: 01:24:12 (86 / 2)
01:24:12
188 Joanna Jadczak Włocławek F30 9 24 Brodnica: 01:24:15 (47 / 4)
01:24:15
189 Jarosław Jóźwik M50 8 165 Nieporęt: 01:24:24 (88 / 5)
01:24:24
190 Pawel Miszkurka M18 31 166 Brodnica: 01:24:35 (48 / 11)
01:24:35
191 Mateusz Zgoda Naprzód Młociny M18 32 167 Nieporęt: 01:24:35 (89 / 13)
01:24:35
192 Grzegorz Daniluk M40 54 168 Nieporęt: 01:24:37 (90 / 28)
01:24:37
193 Wiesław Burzacki Brak Klubu M60 4 169 Brodnica: 01:24:45 (49 / 2)
01:24:45
194 Piotr Hurnik The Triathlon Brothers M18 33 170 Nieporęt: 01:24:47 (91 / 14)
01:24:47
195 Patryk Lubowiecki M18 34 171 Brodnica: 01:24:53 (50 / 12)
01:24:53
196 Dominika Sieg ZMĘCZENI NA STARCIE DOBIEGNIEW F18 9 25 Chodzież: 01:24:53 (72 / 2)
01:24:53
197 Mariola Raszlińska F40 7 26 Brodnica: 01:25:00 (51 / 1)
01:25:00
198 Tomasz Rowicki 1976 1976 M40 55 172 Brodnica: 01:25:03 (52 / 12)
01:25:03
199 Łukasz Ciesielski M40 56 173 Nieporęt: 01:25:10 (93 / 29)
01:25:10
200 Maciej Liśkiewicz TRI-LISKI M40 57 174 Nieporęt: 01:25:14 (94 / 30)
01:25:14
201 Dariusz Osiński Kuźnia Triathlonu M30 64 175 Nieporęt: 01:25:16 (95 / 27)
01:25:16
202 Marta Trąbczyńska F30 10 27 Nieporęt: 01:25:18 (96 / 7)
01:25:18
203 Katarzyna Szot-Karpińska NeON Team F30 11 28 Nieporęt: 01:25:39 (97 / 8)
01:25:39
204 Marcin Perkowski M30 65 176 Chodzież: 01:25:39 (75 / 30)
01:25:39
205 Damian Kliszewski Nokia M40 58 177 Chodzież: 01:25:46 (76 / 19)
01:25:46
206 Tomasz Wlaszczyk GRAMED M30 66 178 Nieporęt: 01:25:48 (98 / 28)
01:25:48
207 Karolina Stańczyk Dream Run F40 8 29 Nieporęt: 01:25:50 (99 / 3)
01:25:50
208 Filip Pachowicz M30 67 179 Chodzież: 01:25:55 (77 / 31)
01:25:55
209 Paweł Zawadzki KB Wyszków Jaś i Małgosia M40 59 180 Nieporęt: 01:26:04 (100 / 31)
01:26:04
210 Norbert Szafranowicz M40 60 181 Nieporęt: 01:26:09 (101 / 32)
01:26:09
211 Michał Bednarek Centrum Komórek M30 68 182 Brodnica: 01:26:11 (54 / 15)
01:26:11
212 Dominik Sękowski Kuźnia Triathlonu M40 61 183 Chodzież: 01:26:14 (78 / 20)
01:26:14
213 Bartosz Brejtfus MokoBiegacze M18 35 184 Nieporęt: 01:26:15 (103 / 15)
01:26:15
214 Justyna Żołądek Wtórpol Triathlon Team F40 9 30 Nieporęt: 01:26:18 (104 / 5)
01:26:18
215 Zuzanna Orchowska F18 10 31 Chodzież: 01:26:19 (79 / 3)
01:26:19
216 Hubert Beżkowski M18 36 185 Nieporęt: 01:26:38 (105 / 16)
01:26:38
217 Paweł Eliasz Apteka Eliasz M40 62 186 Chodzież: 01:26:39 (81 / 21)
01:26:39
218 Lilia Bogusz Tri Gazele F40 10 32 Brodnica: 01:26:44 (56 / 3)
01:26:44
219 Marta Leśniewska F18 11 33 Chodzież: 01:26:45 (82 / 4)
01:26:45
220 Przemysław Łaszewski Triathlon Team Witten M30 69 187 Brodnica: 01:26:57 (57 / 16)
01:26:57
221 Anna Hinz Parkrun Rumia / WYMIATACZE F30 12 34 Brodnica: 01:27:00 (58 / 5)
01:27:00
222 Michał Soborowski M40 63 188 Nieporęt: 01:27:07 (106 / 33)
01:27:07
223 Zofia Kubit Power Training Hotel GateWay F30 13 35 Nieporęt: 01:27:12 (107 / 9)
01:27:12
224 Beata Gumowska Łomiankowska Grupa Biegowa F40 11 36 Nieporęt: 01:27:14 (108 / 6)
01:27:14
225 Mateusz Dembski-Kornaga Walter Herz Walter Herz M30 70 189 Nieporęt: 01:27:15 (109 / 29)
01:27:15
226 Bartosz Nochowicz PCH_RUN - Drużyna Szpiku Urząd Marszałkowski M30 71 190 Chodzież: 01:27:21 (83 / 33)
01:27:21
227 Artur Zawadzki TRI ALON 42 M40 64 191 Nieporęt: 01:27:24 (110 / 34)
01:27:24
228 Katarzyna Świdzińska F50 1 37 Chodzież: 01:27:30 (84 / 1)
01:27:30
229 Artur Dylewski KS ZRYW Radziejów M30 72 192 Brodnica: 01:28:03 (60 / 17)
01:28:03
230 Hubert Legiędź NSZZ FSG przy KGSG M40 65 193 Nieporęt: 01:28:08 (112 / 35)
01:28:08
231 Paweł Sołtysiak MOYA Running Team M40 66 194 Nieporęt: 01:28:14 (113 / 36)
01:28:14
232 Grzegorz Nowaczyk LODOŻERCY CHODZIEŻ PCH_RUN M40 67 195 Chodzież: 01:28:27 (85 / 22)
01:28:27
233 Grzegorz Saldat M30 73 196 Brodnica: 01:28:32 (62 / 19)
01:28:32
234 Mariusz Berendt Toruński Klub Triathlonowy M40 68 197 Brodnica: 01:28:39 (63 / 15)
01:28:39
235 Artur Tyczyński COMP TEAM M40 69 198 Nieporęt: 01:28:40 (114 / 37)
01:28:40
236 Marcin Raczyński UKS SOKOŁOWSKO M40 70 199 Brodnica: 01:28:46 (64 / 16)
01:28:46
237 Krzysztof Wrobel M18 37 200 Nieporęt: 01:28:52 (115 / 17)
01:28:52
238 Krzysztof Jeżewski M40 71 201 Nieporęt: 01:29:08 (116 / 38)
01:29:08
239 Katarzyna Brózda F30 14 38 Brodnica: 01:29:18 (65 / 6)
01:29:18
240 Dominik Dybowski PUA M18 38 202 Brodnica: 01:29:21 (67 / 13)
01:29:21
241 Michal Durski Kuźnia Triathlonu M30 74 203 Nieporęt: 01:29:22 (117 / 30)
01:29:22
242 Michał Dębkowski BINGO FITNESS CLUB M30 75 204 Brodnica: 01:29:26 (68 / 20)
01:29:26
243 Michał Czerwiński M18 39 205 Chodzież: 01:29:27 (86 / 14)
01:29:27
244 Maciej Pracoń M40 72 206 Brodnica: 01:29:27 (69 / 18)
01:29:27
245 Bartłomiej Nowak Kuźnia Jawor Sport Team M30 76 207 Nieporęt: 01:29:30 (118 / 31)
01:29:30
246 Paweł Kamiński DRWĘCA M40 73 208 Brodnica: 01:29:34 (70 / 19)
01:29:34
247 Adam Szuba Adam Szuba Adam Szuba M40 74 209 Brodnica: 01:29:36 (71 / 20)
01:29:36
248 Grzegorz Jakub Kikowski M40 75 210 Chodzież: 01:29:40 (87 / 23)
01:29:40
249 Sebastian Radecki M40 76 211 Nieporęt: 01:29:49 (119 / 39)
01:29:49
250 Grzegorz Nienaltowski M50 9 212 Nieporęt: 01:30:17 (120 / 6)
01:30:17
251 Łukasz Krysiak TRI PnB M40 77 213 Chodzież: 01:30:19 (89 / 25)
01:30:19
252 Katarzyna Czarnecka F30 15 39 Brodnica: 01:30:26 (72 / 7)
01:30:26
253 Krzysztof Kordowski M50 10 214 Nieporęt: 01:30:29 (121 / 7)
01:30:29
254 Radosław Poręba M16 8 215 Nieporęt: 01:30:31 (122 / 5)
01:30:31
255 Marcin Grzelecki M30 77 216 Nieporęt: 01:30:31 (123 / 32)
01:30:31
256 Emilia Bielińska ELEKTRYK WŁOCŁAWEK F40 12 40 Brodnica: 01:30:32 (73 / 4)
01:30:32
257 Małgorzata Litwiniuk-Kosmala Triwawa F30 16 41 Nieporęt: 01:30:37 (124 / 10)
01:30:37
258 Sylwia Kujawa F40 13 42 Brodnica: 01:30:41 (74 / 5)
01:30:41
259 Rafał Kowalski M40 78 217 Chodzież: 01:30:45 (90 / 26)
01:30:45
260 Marek Malecki M60 5 218 Nieporęt: 01:30:54 (126 / 2)
01:30:54
261 Maria Odrowąż-Petrykowska Nationale Nederlanden Runing Team F30 17 43 Nieporęt: 01:30:57 (127 / 11)
01:30:57
262 Damian Fukowski ĄĘ Tri Club M30 78 219 Nieporęt: 01:31:00 (128 / 33)
01:31:00
263 Mariusz Sadło M40 79 220 Chodzież: 01:31:02 (91 / 27)
01:31:02
264 Weronika Rutkowska F18 12 44 Nieporęt: 01:31:02 (129 / 7)
01:31:02
265 Robert Wójtych M40 80 221 Chodzież: 01:31:17 (92 / 28)
01:31:17
266 Arek Zawada M40 81 222 Nieporęt: 01:31:26 (130 / 41)
01:31:26
267 Paweł Konieczka M18 40 223 Chodzież: 01:31:33 (93 / 15)
01:31:33
268 Justyna Czarnowicz F18 13 45 Nieporęt: 01:31:33 (131 / 8)
01:31:33
269 Adam Kliszewski M16 9 224 Chodzież: 01:31:41 (94 / 4)
01:31:41
270 Monika Bambara F18 14 46 Nieporęt: 01:31:43 (132 / 9)
01:31:43
271 Paweł Dziemian M30 79 225 Brodnica: 01:31:50 (76 / 21)
01:31:50
272 Katarzyna Pieńkowska WITC F30 18 47 Nieporęt: 01:31:54 (133 / 12)
01:31:54
273 Bartłomiej Zagrodnik Walter Herz Walter Herz M30 80 226 Nieporęt: 01:32:10 (134 / 34)
01:32:10
274 Adam Stasiak M30 81 227 Nieporęt: 01:32:11 (136 / 35)
01:32:11
275 Aleksandra Rzeszutko GiżaTeam, #LeszczeTeam F30 19 48 Nieporęt: 01:32:11 (135 / 13)
01:32:11
276 Sylwia Królak F18 15 49 Nieporęt: 01:32:15 (137 / 10)
01:32:15
277 Mateusz Mądry M18 41 228 Nieporęt: 01:32:15 (138 / 18)
01:32:15
278 Michał Masłowski KS MAJAMI M30 82 229 Nieporęt: 01:32:18 (139 / 36)
01:32:18
279 Oskar Przybysz M18 42 230 Nieporęt: 01:32:24 (140 / 19)
01:32:24
280 Grzegorz Pichłacz GregorGMZ-TEAM M40 82 231 Chodzież: 01:32:30 (96 / 29)
01:32:30
281 Waldemar Kopczynski M60 6 232 Chodzież: 01:32:47 (97 / 1)
01:32:47
282 Dominika Grzywalska F30 20 50 Chodzież: 01:32:49 (98 / 2)
01:32:49
283 Marcin Zalewski Canor Anticus M60 7 233 Nieporęt: 01:33:08 (141 / 3)
01:33:08
284 Jacek Nowak M40 83 234 Brodnica: 01:33:12 (77 / 21)
01:33:12
285 Jakub Ziółek M30 83 235 Nieporęt: 01:33:14 (142 / 37)
01:33:14
286 Paweł Kostański Brodnica Biega M18 43 236 Brodnica: 01:33:14 (78 / 14)
01:33:14
287 Arkadiusz Skarbiński TEAM JAMAJKA BIURO PODRÓŻY JAMAJKA M40 84 237 Chodzież: 01:33:26 (99 / 30)
01:33:26
288 Artur Strzałkowski M18 44 238 Nieporęt: 01:33:40 (143 / 20)
01:33:40
289 Dominik Podskok M40 85 239 Chodzież: 01:33:53 (100 / 31)
01:33:53
290 Włodzimierz Dzięcioł RKS Family Active M40 86 240 Nieporęt: 01:34:07 (144 / 42)
01:34:07
291 Marta Słowińska F18 16 51 Nieporęt: 01:34:10 (145 / 11)
01:34:10
292 Mariusz Piesik M50 11 241 Chodzież: 01:34:10 (101 / 6)
01:34:10
293 Dariusz Wereszczyński Neon Team M50 12 242 Nieporęt: 01:34:11 (146 / 8)
01:34:11
294 Katarzyna Wypych F40 14 52 Chodzież: 01:34:14 (102 / 4)
01:34:14
295 Agnieszka Gałowska GRAF GRAF F30 21 53 Chodzież: 01:34:16 (103 / 3)
01:34:16
296 Monika Batorska TRI ALON 42 F30 22 54 Nieporęt: 01:34:25 (147 / 14)
01:34:25
297 Rafał Nowak M40 87 243 Nieporęt: 01:34:25 (148 / 43)
01:34:25
298 Tomasz Kołakowski M18 45 244 Nieporęt: 01:34:29 (149 / 21)
01:34:29
299 Piotr Perkowski M30 84 245 Chodzież: 01:34:33 (104 / 34)
01:34:33
300 Adam Domarecki M40 88 246 Nieporęt: 01:34:38 (150 / 44)
01:34:38
301 Patryk Nieznański Mazovia ProActiv Mazovia ProActiv Ciechanów M30 85 247 Nieporęt: 01:34:50 (151 / 38)
01:34:50
302 Mateusz Jasiński M30 86 248 Brodnica: 01:35:07 (80 / 22)
01:35:07
303 Grzegorz Płotka M30 87 249 Chodzież: 01:35:10 (105 / 35)
01:35:10
304 Damian Rabiński M18 46 250 Nieporęt: 01:35:14 (152 / 22)
01:35:14
305 Anna Murdzek OrkaMasters Iława A&M Service F30 23 55 Brodnica: 01:35:21 (81 / 8)
01:35:21
306 Anna Łozowicka F30 24 56 Nieporęt: 01:35:30 (153 / 15)
01:35:30
307 Paweł Krupa M50 13 251 Brodnica: 01:35:42 (82 / 5)
01:35:42
308 Agata Sachmata Kużnia Traihlonu F50 2 57 Nieporęt: 01:35:43 (154 / 1)
01:35:43
309 Maciej Kosiński M18 47 252 Chodzież: 01:35:45 (106 / 16)
01:35:45
310 Bartłomiej Dalecki Sauna ! Nie gadać ! M40 89 253 Brodnica: 01:35:53 (83 / 22)
01:35:53
311 Tomasz Norkowski - M30 88 254 Brodnica: 01:35:59 (84 / 23)
01:35:59
312 Marcin Górka M40 90 255 Nieporęt: 01:36:04 (155 / 45)
01:36:04
313 Karol Różański JMR M30 89 256 Brodnica: 01:36:10 (85 / 24)
01:36:10
314 Katarzyna Ponicka F18 17 58 Chodzież: 01:36:10 (107 / 5)
01:36:10
315 Magda Dziarnowska F30 25 59 Nieporęt: 01:36:10 (156 / 16)
01:36:10
316 Stanisław Wasilewski PUKS Młode Orły M70 2 257 Chodzież: 01:36:13 (108 / 2)
01:36:13
317 Karol Jagodziński M18 48 258 Chodzież: 01:36:14 (109 / 17)
01:36:14
318 Andrzej Jęczmionka BEZ KLUBU - M60 8 259 Chodzież: 01:36:16 (110 / 2)
01:36:16
319 Michał Wierzchowiecki M40 91 260 Nieporęt: 01:36:25 (157 / 46)
01:36:25
320 Jacek Kondera M40 92 261 Chodzież: 01:36:45 (111 / 32)
01:36:45
321 Bartosz Plewa M40 93 262 Brodnica: 01:36:49 (86 / 23)
01:36:49
322 Magdalena Behrendt F40 15 60 Chodzież: 01:36:56 (112 / 5)
01:36:56
323 Grzegorz Kufel BURGERTV M30 90 263 Nieporęt: 01:37:09 (158 / 39)
01:37:09
324 Marta Truszkowska F30 26 61 Nieporęt: 01:37:10 (159 / 17)
01:37:10
325 Filip Darmochwał Pentacomp M18 49 264 Nieporęt: 01:37:20 (161 / 23)
01:37:20
326 Marlon Falcon Dirty Kapibara M40 94 265 Nieporęt: 01:37:24 (162 / 47)
01:37:24
327 Olga Winna Kuźnia Triathlonu F30 27 62 Brodnica: 01:37:29 (87 / 9)
01:37:29
328 Marcin Woźnicki M40 95 266 Chodzież: 01:37:29 (115 / 34)
01:37:29
329 Dawid Winny Kuźnia Triathlonu M30 91 267 Brodnica: 01:37:29 (88 / 25)
01:37:29
330 Katarzyna Kaczmarek F40 16 63 Chodzież: 01:37:31 (116 / 6)
01:37:31
331 Izabela Kowalewska Piaseczno Running F30 28 64 Nieporęt: 01:37:31 (163 / 18)
01:37:31
332 Adam Cudny M40 96 268 Nieporęt: 01:37:37 (165 / 48)
01:37:37
333 Mateusz Hurnik M18 50 269 Nieporęt: 01:37:37 (164 / 24)
01:37:37
334 Arkadiusz Banaszczyk #RUNMEN M40 97 270 Nieporęt: 01:37:45 (166 / 49)
01:37:45
335 Paweł Kosuda Cross Trening Mazovia Ciechanów M40 98 271 Nieporęt: 01:37:56 (167 / 50)
01:37:56
336 Maciej Wojciechowski M40 99 272 Chodzież: 01:38:06 (117 / 35)
01:38:06
337 Marcin Gołębiewski #biegamizbieram Coca-Cola M30 92 273 Brodnica: 01:38:14 (89 / 26)
01:38:14
338 Maciej Chwiłoc PRACUJ TRI TEAM Grupa Pracuj - Product Development M30 93 274 Nieporęt: 01:38:17 (168 / 40)
01:38:17
339 Sławomir Mituniewicz M50 14 275 Nieporęt: 01:38:42 (169 / 10)
01:38:42
340 Adam Prorok M50 15 276 Nieporęt: 01:38:42 (170 / 9)
01:38:42
341 Dota Szymborska ONEGINETATOPA F40 17 65 Brodnica: 01:38:42 (90 / 7)
01:38:42
342 Konrad Adamowicz M40 100 277 Nieporęt: 01:38:47 (171 / 51)
01:38:47
343 Jacek Odoliński OJCIEC I SYN CIŚNIJ ALBO SKIŚNIJ! M50 16 278 Nieporęt: 01:38:51 (172 / 11)
01:38:51
344 Piotr Stankiewicz M30 94 279 Nieporęt: 01:38:53 (173 / 41)
01:38:53
345 Łukasz Romanowski M18 51 280 Brodnica: 01:38:56 (91 / 15)
01:38:56
346 Przemysław Bagiński M40 101 281 Nieporęt: 01:38:59 (174 / 52)
01:38:59
347 Tomasz Rozbicki M18 52 282 Nieporęt: 01:39:10 (175 / 25)
01:39:10
348 Anna Prasek F16 2 66 Nieporęt: 01:39:18 (176 / 2)
01:39:18
349 Marta Morawska TRICLUB F30 29 67 Nieporęt: 01:39:24 (177 / 19)
01:39:24
350 Paweł Litwin M30 95 283 Nieporęt: 01:39:43 (179 / 42)
01:39:43
351 Marcin Jonko M30 96 284 Nieporęt: 01:39:44 (180 / 43)
01:39:44
352 Jarosław Ohler SitatungaBand M50 17 285 Nieporęt: 01:39:56 (181 / 12)
01:39:56
353 Maciej Zyhatynski Wilanow M50 18 286 Brodnica: 01:40:11 (92 / 6)
01:40:11
354 Jarosław Sarnowski KOBYŁKA też umi robić TRIATHLONY M30 97 287 Nieporęt: 01:40:15 (182 / 44)
01:40:15
355 Mateusz Krogulec runblog.pl M30 98 288 Nieporęt: 01:40:23 (183 / 45)
01:40:23
356 Krzysztof Marcinek PZU Sport Team PZU SPORT TEAM M30 99 289 Brodnica: 01:40:37 (93 / 27)
01:40:37
357 Janusz Bedkowski M30 100 290 Nieporęt: 01:40:52 (184 / 46)
01:40:52
358 Ewa Świerżewska SportowaRodzina.pl F40 18 68 Nieporęt: 01:40:53 (185 / 7)
01:40:53
359 Andrzej Kowalczyk M60 9 291 Nieporęt: 01:41:00 (186 / 5)
01:41:00
360 Dariusz Newski M40 102 292 Chodzież: 01:41:03 (119 / 36)
01:41:03
361 Kosma Sydor F30 30 69 Chodzież: 01:41:14 (120 / 5)
01:41:14
362 Robert Molis M30 101 293 Nieporęt: 01:41:15 (187 / 47)
01:41:15
363 Wojciech Górski M18 53 294 Nieporęt: 01:41:18 (188 / 26)
01:41:18
364 Mateusz Krysicki M18 54 295 Nieporęt: 01:41:28 (189 / 27)
01:41:28
365 Kamil Gieroń M40 103 296 Nieporęt: 01:41:32 (190 / 53)
01:41:32
366 Marek Reterski M30 102 297 Nieporęt: 01:41:34 (191 / 48)
01:41:34
367 Jakub Aleksandrowicz Łomiankowska Grupa Biegowa TRI M16 10 298 Nieporęt: 01:41:38 (192 / 6)
01:41:38
368 Romuald Baranowski Dynamic 1968 M50 19 299 Nieporęt: 01:41:39 (193 / 13)
01:41:39
369 Andrzej Chojnowski Biegam Na Tarchominie M40 104 300 Nieporęt: 01:41:44 (194 / 54)
01:41:44
370 Dariusz Sochocki M50 20 301 Nieporęt: 01:41:49 (195 / 14)
01:41:49
371 Rafał Kalisz SKURCZE ŁYDEK M30 103 302 Nieporęt: 01:41:59 (196 / 49)
01:41:59
372 Anna Suchowiecka K.S. NIEMANIEMOGĘ Artneo Team F30 31 70 Brodnica: 01:42:11 (95 / 10)
01:42:11
373 Michał Ligocki M40 105 303 Chodzież: 01:42:17 (123 / 37)
01:42:17
374 Paulina Rybka F18 18 71 Chodzież: 01:42:17 (122 / 7)
01:42:17
375 Magdalena Drozd F30 32 72 Chodzież: 01:42:20 (124 / 6)
01:42:20
376 Ewa Jurecka F50 3 73 Brodnica: 01:42:33 (97 / 1)
01:42:33
377 Marika Frankowska F30 33 74 Nieporęt: 01:42:37 (198 / 21)
01:42:37
378 Łukasz Kowalski M18 55 304 Nieporęt: 01:42:47 (199 / 28)
01:42:47
379 Izabela Mendelowska Kuźnia Triathlonu F30 34 75 Nieporęt: 01:42:52 (200 / 22)
01:42:52
380 Marek Lipiński M60 10 305 Chodzież: 01:42:53 (125 / 4)
01:42:53
381 Marcin Siódemak M40 106 306 Nieporęt: 01:42:56 (201 / 55)
01:42:56
382 Julita Wasik Grupa Biegowa CHTMO F30 35 76 Nieporęt: 01:43:04 (202 / 23)
01:43:04
383 Karolina Kozłowska-Kawycz Kuźnia Triathlonu F40 19 77 Nieporęt: 01:43:12 (204 / 8)
01:43:12
384 Dariusz Jaczewski Kuźnia Triathlonu M40 107 307 Nieporęt: 01:43:12 (203 / 56)
01:43:12
385 Rafał Mrówczyński M40 108 308 Brodnica: 01:43:21 (99 / 24)
01:43:21
386 Przemysław Pacocha M18 56 309 Nieporęt: 01:43:35 (205 / 29)
01:43:35
387 Adam Mostowski M30 104 310 Nieporęt: 01:43:41 (206 / 50)
01:43:41
388 Malgorzata Kozak NeON Team F30 36 78 Nieporęt: 01:43:50 (207 / 24)
01:43:50
389 Piotr Behrendt M40 109 311 Chodzież: 01:44:07 (126 / 38)
01:44:07
390 Karol Pawłowski LODOŻERCY CHODZIEŻ Pan M40 110 312 Chodzież: 01:44:08 (127 / 39)
01:44:08
391 Maciej Marcin Skwarski M40 111 313 Brodnica: 01:44:27 (100 / 25)
01:44:27
392 Piotr Kirylczuk M30 105 314 Nieporęt: 01:44:37 (208 / 51)
01:44:37
393 Karolina Grzymała F30 37 79 Nieporęt: 01:45:38 (210 / 25)
01:45:38
394 Michał Karolkiewicz Walter Herz Walter Herz M18 57 315 Nieporęt: 01:45:45 (211 / 30)
01:45:45
395 Marta Chudorlińska UKS DELFIN LEGIONOWO F16 3 80 Nieporęt: 01:45:45 (212 / 3)
01:45:45
396 Paulina Ogrodowczyk F18 19 81 Nieporęt: 01:45:52 (213 / 13)
01:45:52
397 Monika Liśkiewicz TRI-LISKI F40 20 82 Nieporęt: 01:46:01 (214 / 10)
01:46:01
398 Janusz Stelmach M60 11 316 Chodzież: 01:46:13 (128 / 5)
01:46:13
399 Klaudia Serema F30 38 83 Brodnica: 01:46:21 (101 / 11)
01:46:21
400 Franek Zawada M16 11 317 Nieporęt: 01:46:27 (215 / 7)
01:46:27
401 Marcin Przekop nPowered nPowered M30 106 318 Nieporęt: 01:46:52 (216 / 52)
01:46:52
402 Damian Konarski M18 58 319 Nieporęt: 01:47:13 (217 / 31)
01:47:13
403 Paweł Bohdziewicz Bravehearts Legionowo M30 107 320 Nieporęt: 01:47:45 (218 / 53)
01:47:45
404 Sylwiusz Gajek RKathletics M40 112 321 Nieporęt: 01:48:08 (219 / 57)
01:48:08
405 Krzysztof Daniluk M40 113 322 Nieporęt: 01:48:11 (220 / 58)
01:48:11
406 Maciej Šaranda M18 59 323 Nieporęt: 01:48:14 (221 / 32)
01:48:14
407 Katarzyna Woicka F18 20 84 Nieporęt: 01:48:43 (222 / 14)
01:48:43
408 Bartłomiej Sikora M18 60 324 Nieporęt: 01:49:18 (223 / 33)
01:49:18
409 Anna Krzywak F30 39 85 Brodnica: 01:49:43 (104 / 12)
01:49:43
410 Anna Szumlas #szumiteam F30 40 86 Brodnica: 01:49:53 (105 / 13)
01:49:53
411 Sylwia Jakubiak F30 41 87 Chodzież: 01:50:57 (130 / 7)
01:50:57
412 Rafał Jakubiak M30 108 325 Chodzież: 01:50:57 (129 / 36)
01:50:57
413 Emilia Górka F18 21 88 Brodnica: 01:51:07 (106 / 3)
01:51:07
414 Jerzy Krupa M40 114 326 Nieporęt: 01:51:11 (224 / 59)
01:51:11
415 Marcin Wójcik SKURCZE ŁYDEK M40 115 327 Nieporęt: 01:51:36 (225 / 60)
01:51:36
416 Marek Prasek M18 61 328 Nieporęt: 01:51:38 (226 / 34)
01:51:38
417 Jeremy Wysakowski-Walters M40 116 329 Brodnica: 01:51:41 (107 / 27)
01:51:41
418 Maria Zielińska Żoliborz Biega F30 42 89 Nieporęt: 01:52:10 (227 / 26)
01:52:10
419 Magda Mazurek F18 22 90 Nieporęt: 01:53:39 (228 / 15)
01:53:39
420 Grzegorz Błoszyk M30 109 330 Nieporęt: 01:56:02 (229 / 54)
01:56:02
421 Dariusz Woźniak Woźniaki M40 117 331 Chodzież: 01:56:23 (131 / 40)
01:56:23
422 Małgorzata Kaczanowicz F30 43 91 Chodzież: 01:57:19 (132 / 8)
01:57:19
423 Maciej Chudawski M30 110 332 Nieporęt: 01:57:21 (230 / 55)
01:57:21
424 Grzegorz Piętowski M50 21 333 Nieporęt: 01:57:23 (231 / 15)
01:57:23
425 Grzegorz Męczyński M18 62 334 Nieporęt: 01:58:02 (232 / 35)
01:58:02
426 Karol Piątkowski M40 118 335 Chodzież: 01:58:05 (133 / 41)
01:58:05
427 Anna Teresa Zielińska Żoliborz Biega F60 1 92 Nieporęt: 01:58:43 (233 / 1)
01:58:43
428 Katarzyna Ogrodowczyk uszanowanko F30 44 93 Nieporęt: 02:00:21 (234 / 27)
02:00:21
429 Maciej Bodych M40 119 336 Nieporęt: 02:00:33 (235 / 61)
02:00:33
430 Stenia Cymer 1996 F40 21 94 Nieporęt: 02:04:36 (236 / 11)
02:04:36
431 Bartek Walentyński M18 63 337 Nieporęt: 02:07:40 (237 / 36)
02:07:40
432 Eliza Pawlikowska F18 23 95 Nieporęt: 02:08:20 (238 / 16)
02:08:20
433 Anna Pawluczuk F18 24 96 Nieporęt: 02:08:29 (239 / 17)
02:08:29
434 Jolanta Lipińska niezrzeszona F60 2 97 Chodzież: 02:11:19 (134 / 1)
02:11:19
435 Dorota Łomicka F18 25 98 Nieporęt: 02:16:52 (240 / 18)
02:16:52
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon