Elemental Tri Series Strawczyn 2015 - dystans sprinterski Pokaż

Lista startowa Triathlon - Triathlon Sprint 0,75-20-5

Lista główna

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Baranowski Waldemar Szczytno 24-… -
Bernaciak Wojciech Katowice 16-17 99
Bodnar Maciej Warszawa 20-23 12
Bordoszewski Dariusz Katowice 24-… 143
Borusiński Piotr Warszawa 24-… 111
Brembor Tomasz Chorzów 20-23 3
Bródka Paweł Radom 24-… -
Budzyński Bogdan Lublin 24-… 52
Chmiel Piotr Suchedniów 24-… 123
Chmielewski Piotr Warszawa 24-… 26
Chrzęszczyk Wojciech Skarżysko-Kamienna 18-19 139
Cieslak Agnieszka Slesin 24-… 14
Czech Michał Gniezno 18-19 83
Czekaj Justyna Warszawa 24-… 87
Czerniak Michał Warszawa 24-… 108
Czerwiak Paweł Kielce 24-… 33
Czuba Adam Kraków 24-… 57
Czysz Robert Poznan 20-23 9
Daleszak Igor Kielce 24-… -
Damentka Kamil Rumia 16-17 36
Darmoń Przemysław Zabrze 24-… 113
Dąbrowski Bartosz Warszawa 24-… 53
Drozd Maciej Kraków 24-… 96
Duda Marek Wrocław 24-… 165
Dybek Mateusz Kraków 24-… -
Dyrda Tomasz Warszawa 24-… 39
Erbel Andrzej Kielce 24-… 124
Filipowicz-Florczyk Anna Krakow 24-… 170
Gajewski Karol Miedziana Góra 18-19 137
Gałązka Anna Złoty Potok 16-17 88
Gawkowski Robert Legionowo 24-… 141
Gawroński Grzegorz Warszawa 24-… 115
Glowacki Michal Warszawa 24-… 47
Gnoiński Jakub Warszawa 24-… 171
Goc Julia Kwidzyn 18-19 159
Gomulec Tomasz Kraków 24-… 101
Goszczycka Karolina Olsztyn 16-17 68
Górecki Dariusz Ustrzyki Dolne 24-… 76
Grabowski Andrzej Maków Mazowiecki 24-… 35
Grobelny Paweł Poznań 20-23 132
Hościło Patryk Białystok 20-23 -
Hutnik Grzegorz Łączna 24-… 116
Jańczuk Paweł Konstancin-Jeziorna 24-… 85
Jarco Aleksandra Pruszków 24-… 40
Jarmołowicz Artur Daleszyce 24-… 25
Jarosz Tomasz Wrocław 24-… 78
Jarski Paweł Grodzisk Mazowiecki 24-… 154
Jonio Katarzyna Szeligi 24-… 28
Juszkowiec Daniel Warszawa 16-17 32
Kaliński Artur Warszawa 24-… 71
Kałuża Łukasz Bielsko-Biała 24-… 134
Karasek Artur Stawy 24-… 44
Kasiński Kuba Kielce 24-… 95
Kasiński Marcin Brzeziny 24-… 94
Kastrau Tomasz Bydgoszcz 24-… 118
Kaszuba Robert Zagnańsk 24-… 163
Kaźmierczak Hanna Strzyżewice 24-… 17
Kaźmierczak Mateusz Kalisz 24-… 2
Klimas Paulina Ćwiklice 20-23 149
Kobyłecki Łukasz Gniezno 18-19 49
Koczkodaj Sławomir Warszawa 24-… 41
Kosiba Marcin Strawczyn 24-… 156
Kosmala Maciej Elbląg 20-23 56
Kościesza Patrycja Olsztyn 20-23 63
Kościesza Piotr Olsztyn 24-… 58
Kotfica Paulina Police 24-… 13
Kotow Sebastian Warszawa 24-… 140
Kotula Jakub Kielce 24-… 38
Kowalczyk Jarosław Starachowice 24-… 120
Kowalski Dariusz Gniezno 24-… 7
Kowalski Rafał Zagnańsk 24-… 100
Kramer Rafal Radom 24-… 27
Krawczyk Aleksandra Warszawa 24-… 155
Krawczyk Angelika Warszawa 24-… 172
Krawczyk Jacek Poznań 18-19 133
Krawczyk Justyna Kalisz 20-23 20
Król Łukasz Kraków 24-… 127
Kudela Piotr Warszawa 24-… 105
Kukucz-Legień Michał Kraków 24-… 98
Kurkiewicz Andrzej Franciszków 24-… 73
Kurochkin Sergiy Zaporiszyzha 24-… 1
Lalik Agnieszka Józefów 24-… 126
Lenartowicz Paweł Koło 18-19 72
Lewandowska Alicja Gniezno 18-19 84
Litawa Jacek Warszawa 24-… 106
Litwin Agata Wrocław 20-23 23
Lizis Barbara Kielce 24-… 144
Łagownik Marta Gdańsk 20-23 160
Ławicki Piotr Lubin 20-23 10
Łukojko Jarosław Wrocław 24-… 31
Madejska Beata Ostrowiec Świętokrzyski 24-… 131
Magdziarz Gerard Suchedniów 24-… 103
Majos Paulina Kielce 18-19 46
Makowski Krzysztof Wrocław 20-23 24
Maksimiuk Jarosław Białystok 24-… 121
Malesza Łukasz Warszawa 24-… 89
Malita Piotr Kraków 24-… 102
Marcinek Tomasz Racibórz 24-… 4
Marr Sylwia Kielce 24-… -
Masłowska Olga Gniezno 16-17 67
Michalak Łukasz Poznań 20-23 6
Michalak Piotr Marki 18-19 150
Mikołajczak Karol Gniezno 18-19 82
Misiarczyk Sebastian Chełmce 24-… 169
Miśta Stanisław Piekoszów 24-… 166
Mochocki Karol Suchedniów 24-… 104
Mokrzycki Dariusz Mikołów 24-… -
Moskal Szymon Sułkowice 24-… 157
Najmowicz Paweł Olsztyn 20-23 161
Narolewska Joanna Białystok 24-… 42
Neuman Marcin Sosnowiec 20-23 93
Olejarz Kornelia Warszawa 24-… 91
Olejniczak Ula Głogów 16-17 -
Oliwa Michał Szczecin 18-19 151
Olszewski Marek Lidzbark Warmiński 24-… -
Orzechowski Tomasz Łańcut 24-… 122
Osełkowska Julia Olsztyn 16-17 69
Pakula Marcin Gdynia Orlowo 24-… 54
Pedrycz Mikołaj Kielce 24-… 173
Piechota Mateusz Warszawa 24-… 81
Piotrowicz Adam Lublin 20-23 135
Prokurat Tomasz Warszawa 24-… 90
Pytel Maria Starachowice 24-… 21
Raczyński Tomasz Warszawa 24-… 43
Rak Mateusz Rumia 24-… 147
Ramian Anna Daleszyce 18-19 138
Raszowski Jakub Ząbki 24-… 29
Ratajczak Magdalena Mogilno 16-17 62
Rogacz Katarzyna Racibórz 18-19 19
Romanowski Paweł Łódź 24-… 86
Rudzińska Aleksandra Warszawa 20-23 92
Rychlica Damian Warszawa 24-… 110
Rzuczkowski Kacper Ostrów Mazowiecka 18-19 55
Seroczyński Jakub Warszawa 20-23 130
Serwicki Tomasz Dąbrowa Górnicza 24-… 37
Sikora Aleksandra Juszczyn 18-19 15
Siwek Ireneusz Warszawa 24-… -
Slon Sebastian Miedziana Góra 24-… 30
Sobczyk Kasia Zagnańsk 16-17 162
Sobczyk Sergiusz Warszawa 24-… 109
Sowa Michał Warszawa 24-… 117
Sowiński Miłosz Nowa Iwiczna 20-23 5
Staciwa Daniel Łopuszno 20-23 164
Stępniak Kacper Rumia 20-23 148
Stolarz Marcin Kraków 24-… 51
Suda Grzegorz Warszawa 24-… 74
Szala Tomasz Nowa Iwiczna 24-… 11
Szczepaniak Bartosz Zgierz 24-… -
Szczupak Jacek Łańcut 24-… 79
Szuba Eryk Gniezno 18-19 48
Szymanowski Przemysław Końskie 24-… 8
Szymborska Dota Warszawa 24-… 45
Śliwińska Karolina Raciąż 24-… 97
Śliwski Arkadiusz Kielce 24-… 34
Trzebiatowski Daniel Gdańsk 24-… 66
Uhl Andrzej Kraków 24-… 152
Urwanowicz Łukasz Warszawa 24-… 107
Usidus Piotr Świdnik 24-… 59
Walewski Lukasz Rzeszów 24-… 129
Walkowiak Miłosz Rumia 16-17 61
Wargacka Paulina Koło 20-23 22
Wasilewski Andrzej Miedziana Góra 24-… 158
Wąsik Małgorzata Malbork 24-… 16
Weiss Claudia Szczecin 18-19 65
Węgrzyn Maciej Kielce 24-… 70
Winiarczyk Tomasz Wola Kopcowa 24-… 125
Wiśniewska Magdalena Poznań 20-23 146
Wiśniewska Natalia Komorniki 18-19 145
Wiśniewski Mateusz Suchy Las 18-19 -
Wojcieszonek Damian Kobylanka 18-19 64
Wojnowski Radosław Olsztyn 24-… -
Wolski Marcin Słupsk 24-… 114
Wolski Michał Słupsk 24-… 128
Woźniak Krzysztof Mniów 20-23 167
Woźniak Mateusz Mniów 24-… 168
Zagdan Rafał Skarżysko- Kamienna 24-… 119
Zagdański Darek Zagnańsk 24-… 75
Zając Kamil Piaseczno 24-… 77
Zakrzewski Michał Grodzisk Mazowiecki 24-… 50
Załucka Paulina Gdańsk 20-23 18
Zawadzki Marcin Warszawa 24-… -
Zawolik Wiktoria Ostrowiec Świętokrzyski 18-19 136
Zdun Konrad Kalisz 20-23 142
Zembala Tomasz Kielce 24-… 153
Żukowski Arkadiusz Świdnik 24-… 60
Żyła Bartłomiej Zgierz 24-… 80
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon