Elemental Tri Series Strawczyn 2015 - dystans sprinterski - wyniki

2015-08-02 11:00 www.triathlonseries.pl

M‑ce Nr Nazwisko i imię Klub Kat. M‑ce
w kat.
M‑ce
wg płci
Pływanie T1 Rower T2 Bieg Czas końcowy Strata
1 1 Kurochkin Sergiy Capitaltri M24 1 1 00:08:17 (2)00:01:46 (2)00:31:56 (7)00:01:07 (14)00:15:33 (1) 00:58:39
2 2 Kaźmierczak Mateusz Elemental Team M24 2 2 00:09:04 (16)00:01:43 (1)00:31:00 (2)00:01:02 (4)00:15:53 (2) 00:58:42 00:00:03
3 3 Brembor Tomasz KS AZS-AWF Katowice M20 1 3 00:08:18 (3)00:01:47 (3)00:31:43 (6)00:01:01 (2)00:16:39 (4) 00:59:28 00:00:49
4 147 Rak Mateusz UKS Tri-Team Rumia M24 3 4 00:08:22 (4)00:02:06 (29)00:31:20 (5)00:01:02 (3)00:16:58 (8) 00:59:48 00:01:09
5 4 Marcinek Tomasz KS AZS-AWF Katowice M24 4 5 00:08:47 (10)00:01:52 (7)00:31:19 (4)00:01:04 (6)00:16:52 (7) 00:59:54 00:01:15
6 5 Sowiński Miłosz Trinergy M20 2 6 00:09:08 (20)00:01:56 (14)00:30:55 (1)00:01:08 (17)00:16:48 (6) 00:59:55 00:01:16
7 8 Szymanowski Przemysław Pay Trade International Club Pay Trade International Club M24 5 7 00:08:59 (14)00:01:55 (11)00:31:07 (3)00:01:07 (15)00:17:12 (13) 01:00:20 00:01:41
8 133 Krawczyk Jacek UAM TRIATHLON POZNAŃ M18 1 8 00:08:23 (5)00:02:03 (23)00:32:36 (9)00:00:58 (1)00:16:26 (3) 01:00:26 00:01:47
9 6 Michalak Łukasz KS AZS-AWF Katowice M20 3 9 00:08:28 (7)00:02:03 (21)00:33:34 (16)00:01:13 (29)00:16:45 (5) 01:02:03 00:03:24
10 151 Oliwa Michał Klub Sportowy Biuro Podróży AS M18 2 10 00:08:15 (1)00:01:56 (13)00:33:53 (17)00:01:05 (12)00:17:02 (9) 01:02:11 00:03:32
11 148 Stępniak Kacper UKS Tri-Team Rumia M20 4 11 00:08:43 (9)00:02:02 (19)00:33:21 (14)00:01:05 (10)00:17:05 (10) 01:02:16 00:03:37
12 11 Szala Tomasz Elemental Team M24 6 12 00:09:40 (32)00:02:20 (45)00:32:04 (8)00:01:08 (18)00:17:39 (14) 01:02:51 00:04:12
13 36 Damentka Kamil UKS G-8 Bielany Warszawa UKS G-8 Bielany Warszawa M16 1 13 00:08:53 (13)00:01:53 (8)00:33:18 (13)00:01:05 (11)00:17:47 (16) 01:02:56 00:04:17
14 64 Wojcieszonek Damian KS IRONMAN C/S POLSKA M18 3 14 00:09:35 (30)00:01:54 (10)00:32:36 (10)00:01:11 (21)00:17:49 (17) 01:03:05 00:04:26
15 130 Seroczyński Jakub UKS G-8 Bielany Warszawa M20 5 15 00:08:36 (8)00:01:57 (16)00:33:33 (15)00:01:11 (23)00:18:26 (21) 01:03:43 00:05:04
16 12 Bodnar Maciej Elemental Team M20 6 16 00:08:49 (11)00:01:55 (12)00:33:18 (12)00:01:04 (5)00:19:43 (32) 01:04:49 00:06:10
17 93 Neuman Marcin KS AZS AWF Katowice M20 7 17 00:09:52 (37)00:02:03 (22)00:34:42 (22)00:01:09 (20)00:17:08 (11) 01:04:54 00:06:15
18 10 Ławicki Piotr TS Akwedukt Kielce M20 8 18 00:09:21 (23)00:01:53 (9)00:35:23 (31)00:01:04 (7)00:17:43 (15) 01:05:24 00:06:45
19 72 Lenartowicz Paweł UKS G-8 Bielany Warszawa M18 4 19 00:09:24 (25)00:02:01 (18)00:34:49 (25)00:01:06 (13)00:18:23 (19) 01:05:43 00:07:04
20 13 Kotfica Paulina Elemental Team K24 1 1 00:09:24 (24)00:01:58 (17)00:34:54 (27)00:01:11 (22)00:18:19 (18) 01:05:46 00:07:07
21 48 Szuba Eryk GTT Diament Gniezno Obuwie Maciejka M18 5 20 00:09:50 (36)00:01:50 (5)00:34:56 (28)00:01:04 (8)00:18:41 (22) 01:06:21 00:07:42
22 83 Czech Michał GTT Diament Gniezno M18 6 21 00:09:34 (29)00:02:08 (34)00:34:33 (21)00:01:12 (26)00:19:17 (27) 01:06:44 00:08:05
23 109 Sobczyk Sergiusz BEKO M24 7 22 00:11:07 (55)00:02:18 (43)00:35:13 (30)00:01:04 (9)00:17:10 (12) 01:06:52 00:08:13
24 14 Cieslak Agnieszka KS AZS-AWF Katowice K24 2 2 00:09:38 (31)00:02:17 (42)00:34:45 (24)00:01:14 (33)00:19:01 (24) 01:06:55 00:08:16
25 16 Szczerbińska Małgorzata MKS Triathlon Malbork K24 3 3 00:09:53 (38)00:02:03 (24)00:35:23 (32)00:01:15 (35)00:18:25 (20) 01:06:59 00:08:20
26 150 Michalak Piotr UKS G-8 Bielany Warszawa M18 7 23 00:09:05 (17)00:01:57 (15)00:34:10 (18)00:01:15 (37)00:21:05 (47) 01:07:32 00:08:53
27 99 Bernaciak Wojciech KS AZS-AWF Katowice M16 2 24 00:09:43 (33)00:02:11 (38)00:34:44 (23)00:01:11 (25)00:19:59 (35) 01:07:48 00:09:09
28 92 Rudzińska Aleksandra UKS G-8 Bielany Warszawa K20 1 4 00:09:31 (28)00:02:06 (28)00:35:01 (29)00:01:13 (30)00:20:09 (38) 01:08:00 00:09:21
29 19 Rogacz Katarzyna KS AZS-AWF Katowice K18 1 5 00:09:10 (21)00:02:05 (27)00:35:24 (33)00:01:13 (31)00:21:18 (49) 01:09:10 00:10:31
30 149 Klimas Paulina KS AZS-AWF Katowice K20 2 6 00:09:26 (26)00:02:07 (30)00:36:02 (37)00:01:22 (45)00:20:23 (42) 01:09:20 00:10:41
31 32 Juszkowiec Daniel UKS G-8 Bielany Warszawa M16 3 25 00:09:49 (34)00:02:04 (25)00:36:18 (40)00:01:23 (46)00:20:03 (36) 01:09:37 00:10:58
32 21 Pytel Maria Pay Trade International Club Pay Trade International Club K24 4 7 00:10:17 (46)00:02:14 (39)00:36:06 (38)00:01:11 (24)00:19:58 (34) 01:09:46 00:11:07
33 139 Chrzęszczyk Wojciech TS Akwedukt Kielce M18 8 26 00:11:03 (54)00:02:21 (46)00:35:51 (36)00:01:09 (19)00:19:41 (30) 01:10:05 00:11:26
34 136 Zawolik Wiktoria TS Akwedukt Kielce K18 2 8 00:09:54 (40)00:02:10 (37)00:36:39 (44)00:01:15 (38)00:20:09 (37) 01:10:07 00:11:28
35 17 Matysiak Hanna Elemental Team K24 5 9 00:09:18 (22)00:02:16 (40)00:37:05 (46)00:01:13 (27)00:20:20 (41) 01:10:12 00:11:33
36 152 Uhl Andrzej SPORTandBODY.pl M24 8 27 00:12:10 (60)00:02:40 (55)00:34:29 (20)00:01:26 (52)00:19:30 (28) 01:10:15 00:11:36
37 146 Wiśniewska Magdalena KS AZS-AWF Katowice K20 3 10 00:09:29 (27)00:02:10 (36)00:37:06 (47)00:01:19 (40)00:20:39 (44) 01:10:43 00:12:04
38 57 Czuba Adam Happy tri friends M24 9 28 00:13:24 (70)00:02:35 (54)00:34:16 (19)00:01:40 (68)00:19:02 (26) 01:10:57 00:12:18
39 160 Łagownik Marta Smaruj Na Trening Team/ UKS DWÓJKA MORENA GDAŃSK K20 4 11 00:10:43 (52)00:02:17 (41)00:37:24 (49)00:01:08 (16)00:19:43 (31) 01:11:15 00:12:36
40 117 Sowa Michał 12tri.pl Night Runners M24 10 29 00:11:43 (56)00:02:40 (56)00:34:52 (26)00:01:42 (69)00:20:43 (45) 01:11:40 00:13:01
41 44 Karasek Artur Państwowa Straż Pożarna w Pińczowie M24 11 30 00:13:49 (72)00:02:49 (63)00:35:28 (34)00:01:20 (41)00:18:57 (23) 01:12:23 00:13:44
42 143 Bordoszewski Dariusz M24 12 31 00:10:15 (45)00:02:50 (64)00:36:14 (39)00:01:27 (54)00:21:45 (56) 01:12:31 00:13:52
43 20 Krawczyk Justyna UKS 9 Triathlon Kalisz K20 5 12 00:10:55 (53)00:02:07 (31)00:37:15 (48)00:01:14 (34)00:21:04 (46) 01:12:35 00:13:56
44 132 Grobelny Paweł KS UAM Triathlon Poznań UAM, SZPOT, ZEROD, COMPRESSPORT M20 9 32 00:09:56 (43)00:02:26 (50)00:35:50 (35)00:01:24 (48)00:23:37 (73) 01:13:13 00:14:34
45 49 Kobyłecki Łukasz GTT Diament Gniezno M18 9 33 00:09:54 (39)00:02:25 (48)00:37:55 (51)00:01:24 (47)00:21:42 (55) 01:13:20 00:14:41
46 129 Walewski Lukasz ArsDent M24 13 34 00:11:52 (57)00:02:45 (59)00:36:36 (43)00:01:44 (70)00:21:19 (50) 01:14:16 00:15:37
47 22 Wargacka Paulina MLUKS TRIATHLON KOŁO K20 6 13 00:09:55 (42)00:02:08 (33)00:38:15 (54)00:01:13 (32)00:23:07 (66) 01:14:38 00:15:59
48 124 Erbel Andrzej ZbożowaSKA.Kielce M24 14 35 00:12:22 (63)00:02:57 (71)00:36:23 (41)00:02:01 (98)00:21:41 (54) 01:15:24 00:16:45
49 137 Gajewski Karol TS Akwedukt Kielce M18 10 36 00:09:57 (44)00:02:30 (51)00:39:18 (63)00:01:35 (63)00:22:07 (59) 01:15:27 00:16:48
50 52 Budzyński Bogdan Lubelska Grupa Triathlonu M24 15 37 00:14:09 (79)00:02:51 (65)00:38:38 (59)00:01:44 (71)00:19:37 (29) 01:16:59 00:18:20
51 103 Magdziarz Gerard Suchedniowski TriTeam M24 16 38 00:15:53 (103)00:03:07 (76)00:36:24 (42)00:01:28 (55)00:20:18 (40) 01:17:10 00:18:31
52 65 Weiss Claudia KS IRONMAN CS POLSKA CS POLSKA K18 3 14 00:10:38 (51)00:02:26 (49)00:38:06 (52)00:01:34 (61)00:24:53 (96) 01:17:37 00:18:58
53 106 Litawa Jacek M24 17 39 00:13:16 (68)00:02:54 (68)00:38:55 (60)00:02:09 (108)00:20:26 (43) 01:17:40 00:19:01
54 104 Mochocki Karol Suchedniowski TriTeam M24 18 40 00:14:45 (86)00:02:44 (57)00:36:54 (45)00:01:32 (60)00:22:19 (63) 01:18:14 00:19:35
55 96 Drozd Maciej M24 19 41 00:14:15 (81)00:02:56 (70)00:38:35 (58)00:02:15 (114)00:20:16 (39) 01:18:17 00:19:38
56 138 Ramian Anna TS Akwedukt Kielce K18 4 15 00:10:38 (50)00:02:19 (44)00:41:15 (76)00:01:19 (39)00:23:10 (68) 01:18:41 00:20:02
57 59 Usidus Piotr ŚWIDNIK TRIATHLON TEAM M24 20 42 00:12:27 (64)00:03:38 (96)00:39:37 (65)00:01:25 (51)00:22:13 (61) 01:19:20 00:20:41
58 84 Lewandowska Alicja GTT Diament Gniezno K18 5 16 00:10:27 (48)00:02:23 (47)00:39:51 (66)00:01:26 (53)00:25:17 (101) 01:19:24 00:20:45
59 73 Kurkiewicz Andrzej ŚWIDNIK TRIATHLON TEAM M24 21 43 00:11:54 (58)00:03:19 (87)00:39:01 (61)00:01:54 (90)00:23:29 (71) 01:19:37 00:20:58
60 145 Wiśniewska Natalia KS AZS-AWF Katowice K18 6 17 00:09:55 (41)00:02:30 (52)00:41:51 (81)00:01:21 (42)00:24:34 (87) 01:20:11 00:21:32
61 128 Wolski Michał Wolscy Brothers Triathlon Team/Smaruj Na Trening M24 22 44 00:12:50 (65)00:02:46 (62)00:44:00 (90)00:01:46 (75)00:19:01 (25) 01:20:23 00:21:44
62 110 Rychlica Damian BEKO M24 23 45 00:10:22 (47)00:03:11 (79)00:41:18 (77)00:01:38 (67)00:24:11 (80) 01:20:40 00:22:01
63 157 Moskal Szymon Miłek Triathlon Team Do utraty tchu! M24 24 46 00:15:38 (98)00:03:31 (92)00:38:34 (57)00:01:32 (59)00:21:28 (52) 01:20:43 00:22:04
64 60 Żukowski Arkadiusz ŚWIDNIK TRIATHLON TEAM M24 25 47 00:13:50 (73)00:03:14 (81)00:37:41 (50)00:02:25 (121)00:24:23 (84) 01:21:33 00:22:54
65 62 Ratajczak Magdalena GTT Diament Gniezno K16 1 18 00:12:18 (62)00:02:30 (53)00:41:05 (75)00:01:32 (58)00:24:14 (82) 01:21:39 00:23:00
66 75 Zagdański Darek PROMOST Consulting M24 26 48 00:15:17 (90)00:03:16 (83)00:39:15 (62)00:01:50 (86)00:22:15 (62) 01:21:53 00:23:14
67 114 Wolski Marcin Wolscy Brothers Triathlon Team M24 27 49 00:13:44 (71)00:03:24 (90)00:41:31 (80)00:01:55 (91)00:21:33 (53) 01:22:07 00:23:28
68 115 Gawroński Grzegorz M24 28 50 00:15:17 (91)00:03:17 (85)00:38:19 (55)00:01:57 (93)00:23:23 (69) 01:22:13 00:23:34
69 27 Kramer Rafal M24 29 51 00:15:28 (95)00:02:44 (58)00:40:12 (68)00:02:05 (105)00:21:46 (57) 01:22:15 00:23:36
70 144 Lizis Barbara Hotel Podium Diagnostix Team Hotel Podium Diagnostix Team K24 6 19 00:14:11 (80)00:03:17 (84)00:38:22 (56)00:02:07 (107)00:24:29 (86) 01:22:26 00:23:47
71 43 Raczyński Tomasz Kuźnia Triathlonu M24 30 52 00:14:18 (82)00:03:02 (73)00:40:27 (70)00:01:47 (76)00:23:05 (65) 01:22:39 00:24:00
72 113 Darmoń Przemysław M24 31 53 00:14:01 (76)00:03:33 (93)00:40:31 (72)00:01:49 (82)00:23:07 (67) 01:23:01 00:24:22
73 159 Goc Julia KTS IRONMAN K18 7 20 00:10:37 (49)00:02:46 (61)00:44:27 (98)00:01:35 (65)00:23:53 (76) 01:23:18 00:24:39
74 123 Chmiel Piotr M24 32 54 00:20:07 (137)00:03:58 (110)00:38:09 (53)00:01:49 (81)00:19:45 (33) 01:23:48 00:25:09
75 173 Pedrycz Mikołaj Kuźnia Triathlonu M24 33 55 00:14:08 (78)00:04:23 (127)00:41:23 (79)00:02:05 (106)00:22:03 (58) 01:24:02 00:25:23
76 89 Malesza Łukasz Tri Aero PRO M24 34 56 00:16:58 (113)00:02:45 (60)00:40:26 (69)00:02:04 (102)00:22:10 (60) 01:24:23 00:25:44
77 101 Gomulec Tomasz TACTICA-SUHO M24 35 57 00:14:06 (77)00:04:52 (131)00:40:27 (71)00:02:44 (126)00:22:39 (64) 01:24:48 00:26:09
78 98 Kukucz-Legień Michał kukuczsport.pl M24 36 58 00:12:14 (61)00:03:48 (101)00:42:35 (85)00:02:16 (115)00:23:58 (79) 01:24:51 00:26:12
79 105 Kudela Piotr M24 37 59 00:13:54 (74)00:03:54 (106)00:40:03 (67)00:01:58 (95)00:25:13 (98) 01:25:02 00:26:23
80 95 Kasiński Kuba KIELCE TEAM Kielce Team M24 38 60 00:15:52 (102)00:02:55 (69)00:41:00 (74)00:01:35 (62)00:23:53 (77) 01:25:15 00:26:36
81 38 Kotula Jakub M24 39 61 00:15:39 (99)00:03:50 (103)00:39:35 (64)00:01:44 (72)00:25:13 (99) 01:26:01 00:27:22
82 63 Kościesza Patrycja Tri NEGU Fizjoterapia Mateusz Derlecki K20 7 21 00:12:55 (66)00:02:54 (67)00:45:03 (103)00:01:48 (78)00:23:55 (78) 01:26:35 00:27:56
83 141 Gawkowski Robert 2 Pułk Saperów Retro Rowery Duda Team M24 40 62 00:14:33 (84)00:03:12 (80)00:40:53 (73)00:02:12 (109)00:25:56 (108) 01:26:46 00:28:07
84 79 Szczupak Jacek M24 41 63 00:14:53 (87)00:03:58 (108)00:42:09 (83)00:01:59 (97)00:24:16 (83) 01:27:15 00:28:36
85 94 Kasiński Marcin KIELCE TEAM Kielce Team M24 42 64 00:16:53 (112)00:03:03 (74)00:42:22 (84)00:01:50 (85)00:24:45 (93) 01:28:53 00:30:14
86 153 Zembala Tomasz Ekstremalni Strawczyn M24 43 65 00:13:12 (67)00:04:15 (122)00:43:29 (87)00:02:13 (112)00:25:48 (107) 01:28:57 00:30:18
87 58 Kościesza Piotr M24 44 66 00:17:22 (118)00:04:02 (115)00:42:02 (82)00:02:02 (101)00:23:36 (72) 01:29:04 00:30:25
88 88 Gałązka Anna UKS Katolik Częstochowa K16 2 22 00:14:58 (88)00:02:51 (66)00:44:37 (100)00:01:31 (57)00:25:13 (100) 01:29:10 00:30:31
89 33 Czerwiak Paweł M24 45 67 00:16:08 (106)00:03:45 (98)00:44:47 (102)00:01:44 (73)00:23:23 (70) 01:29:47 00:31:08
90 131 Madejska Beata K24 7 23 00:16:15 (109)00:03:00 (72)00:44:12 (94)00:01:35 (64)00:24:56 (97) 01:29:58 00:31:19
91 81 Piechota Mateusz Kuźnia Triathlonu M24 46 68 00:17:02 (114)00:03:51 (104)00:46:42 (111)00:01:24 (50)00:21:23 (51) 01:30:22 00:31:43
92 125 Winiarczyk Tomasz LABOSPORT Team M24 47 69 00:14:19 (83)00:04:00 (112)00:44:31 (99)00:02:12 (110)00:26:05 (109) 01:31:07 00:32:28
93 164 Staciwa Daniel Ekstremalni Strawczyn Romet M20 10 70 00:20:26 (138)00:03:04 (75)00:45:58 (106)00:01:15 (36)00:21:14 (48) 01:31:57 00:33:18
94 135 Piotrowicz Adam M20 11 71 00:15:23 (94)00:03:36 (95)00:46:04 (107)00:02:01 (99)00:25:27 (102) 01:32:31 00:33:52
95 156 Kosiba Marcin Ekstremalni Strawczyn M24 49 73 00:14:40 (85)00:03:11 (78)00:44:21 (96)00:02:25 (119)00:28:08 (119) 01:32:45 00:34:06
96 120 Kowalczyk Jarosław M24 48 72 00:19:03 (133)00:03:17 (86)00:44:00 (91)00:01:47 (77)00:24:38 (91) 01:32:45 00:34:06
97 97 Śliwińska Karolina K24 8 24 00:15:38 (97)00:03:45 (99)00:44:19 (95)00:02:14 (113)00:26:51 (115) 01:32:47 00:34:08
98 25 Jarmołowicz Artur Jarmołowicz Team M24 50 74 00:15:57 (104)00:03:45 (100)00:43:58 (89)00:02:20 (117)00:26:48 (113) 01:32:48 00:34:09
99 47 Glowacki Michal Tri Aero PRO M24 51 75 00:18:23 (130)00:03:42 (97)00:41:20 (78)00:03:23 (135)00:26:16 (112) 01:33:04 00:34:25
100 70 Węgrzyn Maciej M24 52 76 00:16:40 (111)00:03:58 (109)00:44:26 (97)00:01:45 (74)00:26:16 (111) 01:33:05 00:34:26
101 155 Krawczyk Aleksandra K24 9 25 00:13:18 (69)00:04:12 (119)00:48:06 (116)00:01:57 (92)00:25:34 (105) 01:33:07 00:34:28
102 116 Hutnik Grzegorz Team HERBALIFE HERBALIFE M24 53 77 00:18:18 (129)00:04:35 (129)00:42:54 (86)00:02:35 (124)00:24:51 (95) 01:33:13 00:34:34
103 172 Krawczyk Angelika Kuźnia Triathlonu K24 10 26 00:17:28 (120)00:03:54 (105)00:46:07 (108)00:01:38 (66)00:24:34 (88) 01:33:41 00:35:02
104 165 Duda Marek LABOSPORT Team M24 54 78 00:15:09 (89)00:04:18 (124)00:44:07 (92)00:01:52 (87)00:28:23 (120) 01:33:49 00:35:10
105 121 Maksimiuk Jarosław M24 55 79 00:15:59 (105)00:05:24 (136)00:47:59 (115)00:01:49 (83)00:23:37 (74) 01:34:48 00:36:09
106 42 Narolewska Joanna K24 11 27 00:15:46 (101)00:03:49 (102)00:44:09 (93)00:02:50 (128)00:28:32 (121) 01:35:06 00:36:27
107 71 Kaliński Artur M24 56 80 00:17:13 (115)00:04:20 (125)00:46:31 (110)00:02:37 (125)00:24:37 (89) 01:35:18 00:36:39
108 171 Gnoiński Jakub KS Baniak Warszawa M24 57 81 00:17:36 (124)00:03:26 (91)00:48:46 (119)00:01:21 (43)00:24:14 (81) 01:35:23 00:36:44
109 162 Sobczyk Kasia Ekstremalni Strawczyn K16 3 28 00:16:14 (108)00:04:00 (113)00:47:51 (114)00:01:24 (49)00:26:12 (110) 01:35:41 00:37:02
110 107 Urwanowicz Łukasz BEKO M24 58 82 00:14:00 (75)00:03:07 (77)00:52:21 (132)00:02:05 (104)00:24:25 (85) 01:35:58 00:37:19
111 86 Romanowski Paweł M24 59 83 00:19:20 (136)00:03:23 (88)00:47:27 (113)00:02:01 (100)00:23:47 (75) 01:35:58 00:37:19
112 90 Prokurat Tomasz Tri Aero PRO M24 60 84 00:17:15 (116)00:03:16 (82)00:48:20 (117)00:03:04 (132)00:24:38 (90) 01:36:33 00:37:54
113 28 Jonio Katarzyna Kuźnia Triathlonu K24 12 29 00:15:34 (96)00:03:34 (94)00:48:23 (118)00:01:58 (94)00:28:06 (118) 01:37:35 00:38:56
114 30 Slon Sebastian M24 61 85 00:17:35 (123)00:04:50 (130)00:45:49 (105)00:02:17 (116)00:27:41 (117) 01:38:12 00:39:33
115 119 Zagdan Rafał M24 62 86 00:17:25 (119)00:06:12 (142)00:47:00 (112)00:02:32 (123)00:25:35 (106) 01:38:44 00:40:05
116 34 Śliwski Arkadiusz M24 63 87 00:15:41 (100)00:04:10 (118)00:50:52 (129)00:01:49 (84)00:26:50 (114) 01:39:22 00:40:43
117 74 Suda Grzegorz M24 64 88 00:16:37 (110)00:04:15 (121)00:46:20 (109)00:02:21 (118)00:31:03 (131) 01:40:36 00:41:57
118 163 Kaszuba Robert Zagnańskie Stowarzyszenie Rowerowe "Pod Bartkiem" M24 65 89 00:19:12 (134)00:04:16 (123)00:49:33 (123)00:02:54 (131)00:24:49 (94) 01:40:44 00:42:05
119 127 Król Łukasz M24 66 90 00:19:14 (135)00:05:33 (137)00:48:58 (120)00:02:12 (111)00:25:32 (104) 01:41:29 00:42:50
120 40 Jarco Aleksandra Trisfera K24 13 30 00:16:10 (107)00:03:56 (107)00:50:48 (128)00:01:53 (89)00:29:17 (124) 01:42:04 00:43:25
121 122 Orzechowski Tomasz M24 67 91 00:15:18 (93)00:04:12 (120)00:56:16 (137)00:01:53 (88)00:24:41 (92) 01:42:20 00:43:41
122 111 Borusiński Piotr BEKO M24 68 92 00:23:00 (140)00:04:21 (126)00:45:43 (104)00:02:52 (129)00:27:33 (116) 01:43:29 00:44:50
123 158 Wasilewski Andrzej Ekstremalni Strawczyn M24 69 93 00:17:20 (117)00:04:01 (114)00:44:46 (101)00:03:09 (133)00:34:23 (135) 01:43:39 00:45:00
124 91 Olejarz Kornelia K24 14 31 00:17:42 (126)00:04:32 (128)00:50:34 (127)00:02:53 (130)00:28:45 (122) 01:44:26 00:45:47
125 80 Żyła Bartłomiej M24 70 94 00:18:16 (128)00:05:55 (141)00:49:00 (121)00:02:04 (103)00:30:31 (126) 01:45:46 00:47:07
126 170 Filipowicz-Florczyk Anna K24 15 32 00:17:33 (121)00:04:00 (111)00:54:03 (134)00:01:48 (79)00:29:48 (125) 01:47:12 00:48:33
127 168 Woźniak Mateusz Ekstremalni Strawczyn M24 71 95 00:25:21 (144)00:04:05 (116)00:51:39 (130)00:01:22 (44)00:25:28 (103) 01:47:55 00:49:16
128 77 Zając Kamil M24 72 96 00:18:57 (131)00:05:38 (139)00:49:56 (124)00:03:26 (136)00:30:55 (129) 01:48:52 00:50:13
129 140 Kotow Sebastian Noble Triatlon Team High Level Centre M24 73 97 00:22:02 (139)00:05:15 (135)00:52:12 (131)00:01:48 (80)00:29:13 (123) 01:50:30 00:51:51
130 41 Koczkodaj Sławomir M24 74 98 00:17:35 (122)00:05:13 (134)00:53:16 (133)00:03:19 (134)00:32:08 (132) 01:51:31 00:52:52
131 51 Stolarz Marcin M24 75 99 00:17:37 (125)00:05:02 (132)00:49:15 (122)00:01:59 (96)00:37:47 (136) 01:51:40 00:53:01
132 126 Lalik Agnieszka LETE Biega K24 16 33 00:18:09 (127)00:05:39 (140)00:55:20 (135)00:03:55 (138)00:30:40 (128) 01:53:43 00:55:04
133 102 Malita Piotr Amator M24 76 100 00:18:59 (132)00:07:04 (143)00:49:59 (125)00:04:50 (139)00:33:45 (134) 01:54:37 00:55:58
134 37 Serwicki Tomasz M24 77 101 00:24:36 (143)00:05:33 (138)00:55:48 (136)00:02:47 (127)00:30:58 (130) 01:59:42 01:01:03
135 166 Miśta Stanisław Ekstremalni Strawczyn M24 78 102 00:32:40 (145)00:07:24 (144)00:50:26 (126)00:03:31 (137)00:30:36 (127) 02:04:37 01:05:58
136 85 Jańczuk Paweł M24 79 103 00:24:31 (142)00:05:07 (133)00:59:44 (139)00:02:29 (122)00:32:47 (133) 02:04:38 01:05:59
137 100 Kowalski Rafał M24 00:15:18 (92)00:04:07 (117)00:43:45 (88)00:01:30 (56) DNF
138 169 Misiarczyk Sebastian M24 00:24:08 (141)00:08:21 (145)00:58:36 (138)00:02:25 (120) DNF
139 7 Kowalski Dariusz KS AZS-AWF Katowice Fabryka Triathlonu M24 00:09:01 (15)00:01:51 (6)00:33:15 (11)00:01:13 (28) DNF
140 142 Zdun Konrad UKS 9 Kalisz M20 00:08:25 (6)00:02:02 (20) DNF
141 9 Czysz Robert KS UAM Triathlon Poznań M20 00:08:52 (12)00:01:48 (4) DNF
142 161 Najmowicz Paweł Tri NEGU M20 00:09:05 (18)00:02:04 (26) DNF
143 55 Rzuczkowski Kacper G-8 BIELANY WARSZAWA G-8 BIELANY WARSZAWA M18 00:09:08 (19)00:02:09 (35) DNF
144 15 Sikora Aleksandra YMCA Kraków K18 00:09:49 (35)00:02:07 (32) DNF
145 53 Dąbrowski Bartosz M24 00:12:10 (59)00:03:23 (89) DNF
146 18 Załucka Paulina CompleXsports PRO TEAM K20 DNS
147 23 Litwin Agata KS AZS-AWF Katowice K20 DNS
148 24 Makowski Krzysztof FITNESS SETUP FITNESS SETUP M20 DNS
149 26 Chmielewski Piotr Lublin M24 DNS
150 29 Raszowski Jakub M24 DNS
151 31 Łukojko Jarosław Area Cooling Solutions M24 DNS
152 35 Grabowski Andrzej KS Maków Biega kochammakow.pl M24 DNS
153 39 Dyrda Tomasz M24 DNS
154 45 Szymborska Dota ONEGINETATOPA K24 DNS
155 46 Majos Paulina K18 DNS
156 50 Zakrzewski Michał Fireworkout M24 DNS
157 54 Pakula Marcin PAKULA Team Ania Pakula Team M24 DNS
158 56 Kosmala Maciej CompleXsports PRO TEAM M20 DNS
159 61 Walkowiak Miłosz MKS Sambor Tczew M16 DNS
160 66 Trzebiatowski Daniel Drużyna Szpiku/AZS AWFiS Gdańsk Wioślarstwo M24 DNS
161 67 Masłowska Olga GTT Diament Gniezno Maciejka K16 DNS
162 68 Goszczycka Karolina Warmińsko- Mazurski KS Triathlon K16 DNS
163 69 Osełkowska Julia Warmińsko- Mazurski KS Triathlon K16 DNS
164 76 Górecki Dariusz M24 DNS
165 78 Jarosz Tomasz M24 DNS
166 82 Mikołajczak Karol GTT Diament Gniezno M18 DNS
167 87 Czekaj Justyna JustComply K24 DNS
168 108 Czerniak Michał BEKO M24 DNS
169 118 Kastrau Tomasz M24 DNS
170 134 Kałuża Łukasz M24 DNS
171 154 Jarski Paweł M24 DNS
172 167 Woźniak Krzysztof Ekstremalni Strawczyn M20 DNS
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Bieg Piekarczyka
  • ILF Triathlon