Garmin Kids Piaseczno 2015 - bieg na 200m - wyniki

2015-05-24 10:30 www.irontriathlon.pl

M‑ce Nr Nazwisko i imię Klub Kat. M‑ce
w kat.
M‑ce
wg płci
Czas końcowy Strata
1 868 Robel Alan Fundacja Up M0 1 1 00:00:44
2 870 Siwirski Filip M0 2 2 00:00:44 00:00:00
3 863 Robiński Jan 123babajagapatrzy M0 3 3 00:00:45 00:00:01
4 825 Poziomecki Szymon M0 4 4 00:00:47 00:00:03
5 824 Niedzielski Tomasz M0 5 5 00:00:48 00:00:04
6 867 Robel Jan Fundacja Up M0 6 6 00:00:50 00:00:06
7 844 Samul Jan M0 7 7 00:00:51 00:00:07
8 907 Wojdyło Franciszek M0 8 8 00:00:53 00:00:09
9 894 Gwiazdowski Krzysztof M0 9 9 00:00:57 00:00:13
10 871 Brzeszczak Kasia K0 1 1 00:00:59 00:00:15
11 891 Bednarek Natan M0 10 10 00:00:59 00:00:15
12 901 Cisowska Janina K0 2 2 00:01:00 00:00:16
13 898 Białecki Jan M0 11 11 00:01:02 00:00:18
14 826 Folga Weronika Elipsoida K0 3 3 00:01:04 00:00:20
15 832 Mackiewicz Piotr Klub Biegaczy Prawo do Życia M0 12 12 00:01:04 00:00:20
16 904 Szerling Lena UNTS Warszawa trifit.pl K0 4 4 00:01:05 00:00:21
17 829 Nurkiewicz Anna K0 5 5 00:01:05 00:00:21
18 899 Prokopiak Franciszek M0 13 13 00:01:06 00:00:22
19 854 Wenda Piotr M0 14 14 00:01:06 00:00:22
20 849 Czasak Adam M0 15 15 00:01:07 00:00:23
21 855 Cichacki Maksymilian M0 16 16 00:01:07 00:00:23
22 833 Syguła Aleksander KOLARSKI.EU TEAM M0 17 17 00:01:08 00:00:24
23 850 Śmiałek-Parczewski Kuba M0 18 18 00:01:09 00:00:25
24 822 Ciepliński Adam TRINERGY TEAM M0 19 19 00:01:11 00:00:27
25 834 Syguła Kacper KOLARSKI.EU TEAM K0 6 6 00:01:13 00:00:29
26 838 Syguła Alicja Tata club K0 7 7 00:01:13 00:00:29
27 882 Gościcki Krzysztof M0 20 20 00:01:14 00:00:30
28 861 Siezieniewski Aleksander M0 21 21 00:01:16 00:00:32
29 859 Skomorucha Mateusz Kuźnia Triathlonu M0 22 22 00:01:17 00:00:33
30 831 Chojnacka Zuzanna Proarti.pl K0 8 8 00:01:17 00:00:33
31 890 Kobylinski Franciszek M0 23 23 00:01:18 00:00:34
32 896 Rutkowski Sebastian M0 24 24 00:01:20 00:00:36
33 889 Sopniewska Maja K0 9 9 00:01:20 00:00:36
34 846 Chabasińska Maria K0 10 10 00:01:23 00:00:39
35 895 Gwiazdowski Szymon M0 25 25 00:01:24 00:00:40
36 884 Boniecka Karolina K0 11 11 00:01:24 00:00:40
37 873 Kwiatkowski Jan Kuźnia Triathlonu M0 26 26 00:01:26 00:00:42
38 857 Majewski Tomasz Kuźnia Triathlonu M0 27 27 00:01:28 00:00:44
39 851 Derwiszynska Klara PimpekTeam K0 12 12 00:01:29 00:00:45
40 874 Szołowska Zofia LABOSPORT Team K0 13 13 00:01:29 00:00:45
41 897 Kołacz Hania K0 14 14 00:01:30 00:00:46
42 839 Syguła Ewa Tata club K0 15 15 00:01:31 00:00:47
43 827 Folga Zoja Elipsoida K0 16 16 00:01:32 00:00:48
44 902 Bylina Ignacy Elipsoida M0 28 28 00:01:33 00:00:49
45 876 Dowbor Janina K0 17 17 00:01:33 00:00:49
46 858 Paciuszkiewicz Adrian M0 29 29 00:01:34 00:00:50
47 905 Wilijewicz Kajetan M0 30 30 00:01:35 00:00:51
48 860 Myka Tomasz M0 31 31 00:01:35 00:00:51
49 883 Chruścik Paweł M0 32 32 00:01:37 00:00:53
50 880 Szuder Jasiu M0 33 33 00:01:40 00:00:56
51 841 Kuptel Adam M0 34 34 00:01:40 00:00:56
52 842 Siudak Małgorzata K0 18 18 00:01:40 00:00:56
53 840 Kuptel Justyna K0 19 19 00:01:41 00:00:57
54 856 Usakowski Mikolaj M0 35 35 00:01:47 00:01:03
55 823 Głasek Zuzanna Kwiaciarnia- Arkadiusz Głasek K0 20 20 00:01:50 00:01:06
56 852 Rozeslanska Ola TataGapa K0 21 21 00:01:51 00:01:07
57 864 Woźniak Dobromiła K0 22 22 00:01:52 00:01:08
58 909 Ośka Błażej M0 36 36 00:01:52 00:01:08
59 908 Błaszczyk Barbara K0 23 23 00:01:53 00:01:09
60 892 Karwowska Ola K0 24 24 00:01:59 00:01:15
61 843 Samul Oliwia K0 25 25 00:02:01 00:01:17
62 875 Szołowski Franek LABOSPORT Team M0 37 37 00:02:11 00:01:27
63 845 Natkaniec Kacper Natkaniec Jakub Natkaniec Jakub M0 38 38 00:02:14 00:01:30
64 879 Brzeszczak Kuba M0 39 39 00:02:14 00:01:30
65 900 Pielak Zygmunt judo-yuko Grehen Sp. z o.o. M0 40 40 00:02:17 00:01:33
66 893 Karwowski Tomek M0 41 41 00:02:56 00:02:12
67 872 Siezieniewski Konstanty M0 42 42 00:03:10 00:02:26
68 888 Zduńczyk Helena K0 26 26 00:03:17 00:02:33
69 821 Stencel Marcelina K0 27 27 00:03:29 00:02:45
70 877 Abramczyk Sonia K0 28 28 00:03:39 00:02:55
71 878 Abramczyk Leon M0 43 43 00:03:56 00:03:12
72 828 Startek Alicja K0 DNF
73 830 Chylak Filip M0 DNF
74 835 Nowak Jagoda K0 DNF
75 836 Nowak Mikołaj M0 DNF
76 837 Dawidowicz Ula K0 DNF
77 847 Stypka Aleksander M0 DNF
78 848 Stypka Antoni M0 DNF
79 853 Bacińska Maria www.biegomarsz.pl POMPY.PL K0 DNF
80 862 Wilczura Kasia K0 DNF
81 865 Bednarski Karol Puls Studio M0 DNF
82 866 Robel Mia Fundacja Up K0 DNF
83 881 Podoba Zuzia Podobaski K0 DNF
84 885 Kłys Aleksander M0 DNF
85 886 Zielińska Kaja Żoliborz Biega K0 DNF
86 887 Kuras Martyna K0 DNF
87 903 Mackowska Inka LABOSPORT Team K0 DNF
88 906 Hayder Pola K0 DNF
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Bieg Piekarczyka
  • ILF Triathlon