VII Elbląski Bieg Uliczny Piekarczyka 2015 - wyniki

2015-06-14 12:00 www.biegpiekarczyka.pl

M‑ce Nr Nazwisko i imię Klub Kat. M‑ce
w kat.
M‑ce
wg płci
Czas netto Czas końcowy Strata
1 480 Verkhavodkin Henadz dinamo M30 1 1 00:31:58 (1) 00:31:58
2 483 Tsetserukou Ihar M30 2 2 00:32:15 (2) 00:32:15 00:00:17
3 389 Kruhlenia Aliaksandr Amatar M30 3 3 00:32:23 (3) 00:32:23 00:00:25
4 499 Mazerski Bartosz M30 4 4 00:34:07 (4) 00:34:08 00:02:10
5 463 Biskupski Tomasz KU AZS UJK Kielce M20 1 5 00:34:22 (5) 00:34:22 00:02:24
6 468 Czerniak Robert UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork M20 2 6 00:34:59 (6) 00:34:59 00:03:01
7 482 Krautsova Volha K30 1 1 00:35:09 (7) 00:35:09 00:03:11
8 151 Kluge Krzysztof Enduroman Elbląg M30 5 7 00:36:32 (8) 00:36:32 00:04:34
9 60 Serocki Adam JW Draczyński Team M40 1 8 00:37:11 (9) 00:37:12 00:05:14
10 277 Hapke Tomasz niezrzeszony brak M30 6 9 00:38:03 (10) 00:38:03 00:06:05
11 385 Bielski Adam M50 1 10 00:38:13 (11) 00:38:14 00:06:16
12 347 Jaszczerski Paweł AZS Politechnika Gdańska M20 3 11 00:38:39 (12) 00:38:39 00:06:41
13 490 Jackiewicz Monika City Trail Team K20 1 2 00:39:06 (13) 00:39:06 00:07:08
14 481 Karnatsevich Haina K40 1 3 00:39:12 (14) 00:39:12 00:07:14
15 180 Niburski Rafał M20 4 12 00:39:15 (15) 00:39:17 00:07:19
16 408 Sokołowski Krzysztof MKS Truso Elbląg M30 7 13 00:39:34 (16) 00:39:45 00:07:47
17 111 Tomaszewicz Marcin CompleXsports Triathlon Team M20 5 14 00:40:10 (17) 00:40:11 00:08:13
18 61 Różalski Piotr M30 8 15 00:40:20 (18) 00:40:22 00:08:24
19 358 Wojciechowski Mateusz M16 1 16 00:40:39 (19) 00:40:41 00:08:43
20 309 Lewandowski Bartosz M20 6 17 00:40:49 (20) 00:40:51 00:08:53
21 338 Reks Bernard M50 2 18 00:40:50 (22) 00:40:52 00:08:54
22 149 Brom Vincent Parkrun Gdynia M30 9 19 00:40:50 (21) 00:40:54 00:08:56
23 317 Rokicki Leszek Enduroman Elbląg M40 2 20 00:41:01 (23) 00:41:03 00:09:05
24 413 Tuwalska Małgorzata Akademia Biegania K30 2 4 00:41:08 (24) 00:41:09 00:09:11
25 52 van Ieperen Arco M40 3 21 00:41:15 (25) 00:41:16 00:09:18
26 193 Murawski Krzysztof Biegowe Fascynacje M30 10 22 00:41:27 (26) 00:41:27 00:09:29
27 112 Krzeszewski Grzegorz ECM El-Hurt M40 4 23 00:41:42 (28) 00:41:43 00:09:45
28 418 Wojtowicz Marcin BBL Bałtyk Gdynia M30 11 24 00:41:44 (29) 00:41:47 00:09:49
29 426 Kowalski Jerzy M40 5 25 00:41:46 (30) 00:41:48 00:09:50
30 448 Dobrowolska Joanna Maja Team K30 3 5 00:41:48 (31) 00:41:49 00:09:51
31 386 Jarocki Jacek M30 12 26 00:41:30 (27) 00:41:52 00:09:54
32 119 Kowalski Jacek M40 6 27 00:41:51 (32) 00:41:54 00:09:56
33 339 Tokarski Krzysztof M50 3 28 00:41:59 (33) 00:42:01 00:10:03
34 365 Rydecki Karol Enduroman Elbląg M50 4 29 00:42:05 (34) 00:42:07 00:10:09
35 380 Bogdański Krzysztof M40 7 30 00:42:06 (35) 00:42:07 00:10:09
36 303 Pogorzelski Daniel Enduroman Elbląg M20 7 31 00:42:22 (36) 00:42:24 00:10:26
37 196 Klimowski Przemysław ALSTOM Power Team M30 13 32 00:42:22 (37) 00:42:29 00:10:31
38 51 Grocki Artur M40 8 33 00:42:26 (38) 00:42:30 00:10:32
39 278 Konat Grzegorz EKG Mikoszewo M30 14 34 00:42:31 (39) 00:42:35 00:10:37
40 411 Tuwalska Elżbieta K30 4 6 00:42:38 (41) 00:42:40 00:10:42
41 55 Jaworski Tomasz M30 15 35 00:42:33 (40) 00:42:41 00:10:43
42 348 Jaszczerski Piotr CSLog GRUDZIĄDZ M50 5 36 00:42:43 (44) 00:42:45 00:10:47
43 377 Szlegier Dariusz biegamyrazem.pl M30 16 37 00:42:43 (43) 00:42:47 00:10:49
44 416 Bucewka Magda LKS Zantyr Sztum K30 5 7 00:42:51 (46) 00:42:52 00:10:54
45 223 Skrzypski Patrycjusz ALSTOM Power Team M30 17 38 00:42:49 (45) 00:42:57 00:10:59
46 93 Kutra Sebastian M30 18 39 00:42:52 (47) 00:43:01 00:11:03
47 232 Rymarczyk Tomasz ALSTOM Power Team M20 8 40 00:42:42 (42) 00:43:09 00:11:11
48 163 Strojnowski Sławomir M50 6 41 00:43:15 (48) 00:43:16 00:11:18
49 391 Peters Paweł M20 9 42 00:43:25 (50) 00:43:25 00:11:27
50 44 Włoszczyński Maciej M20 10 43 00:43:19 (49) 00:43:28 00:11:30
51 286 Maksymowicz Anna K30 6 8 00:43:27 (52) 00:43:32 00:11:34
52 398 Pałat Paweł 11 MPA Węgorzewo M20 11 44 00:43:35 (53) 00:43:36 00:11:38
53 384 Ulikowski Tomasz M30 19 45 00:43:26 (51) 00:43:37 00:11:39
54 144 Czerwiński Janusz WWF Polska M50 7 46 00:43:35 (54) 00:43:38 00:11:40
55 368 Warcaba Waldemar onemanclub M40 9 47 00:43:42 (56) 00:43:44 00:11:46
56 395 Gdaniec Sławomir MKS Sambor Tczew M40 10 48 00:43:40 (55) 00:43:47 00:11:49
57 11 Prokop Mariusz STOKROTKI ELBLĄG M40 11 49 00:43:53 (59) 00:43:53 00:11:55
58 34 Deputat Joanna K30 7 9 00:43:55 (60) 00:43:58 00:12:00
59 77 Walencik Grzegorz ALSTOM Power Team M30 20 50 00:43:52 (58) 00:43:59 00:12:01
60 146 Kobyra Janusz M40 12 51 00:43:52 (57) 00:44:01 00:12:03
61 37 Sukow Jerzy UKS TOLKMICKO M40 13 52 00:43:59 (61) 00:44:07 00:12:09
62 258 Kłosowska Ewa K30 8 10 00:44:13 (62) 00:44:16 00:12:18
63 407 Drawc Mieczysław Aktywuj się w Triathlonie M50 8 53 00:44:25 (63) 00:44:28 00:12:30
64 8 Gadowski Marcin Meritum Bank i Partnerzy M30 21 54 00:44:29 (65) 00:44:32 00:12:34
65 10 Pytkowski Roman M40 14 55 00:44:29 (64) 00:44:37 00:12:39
66 491 Kinal Jakub Legalize iT Running Team M30 22 56 00:44:41 (66) 00:44:47 00:12:49
67 446 Puch Robert M40 15 57 00:44:42 (68) 00:44:48 00:12:50
68 318 Lubański Tomasz M40 16 58 00:44:42 (67) 00:44:53 00:12:55
69 106 Gryszko Daniel M30 23 59 00:44:45 (69) 00:44:57 00:12:59
70 139 Fil Mariusz M40 17 60 00:44:55 (72) 00:44:59 00:13:01
71 225 Maksymowicz Marcin ALSTOM Power Team M30 24 61 00:44:50 (70) 00:45:00 00:13:02
72 355 Wojciechowski Robert FLSmidth MAAG GEAR M40 18 62 00:44:59 (74) 00:45:03 00:13:05
73 531 Głowacki Paweł M40 19 63 00:44:56 (73) 00:45:06 00:13:08
74 2 Gruchalski Rafał portel.pl M30 25 64 00:45:03 (76) 00:45:07 00:13:09
75 40 Glaesmann Artur M30 26 65 00:45:04 (77) 00:45:09 00:13:11
76 356 Sekuła Piotr M20 12 66 00:45:02 (75) 00:45:13 00:13:15
77 388 Balcer Marcin Straż Graniczna Braniewo M30 27 67 00:44:52 (71) 00:45:15 00:13:17
78 41 Dorożko Jerzy M40 20 68 00:45:15 (79) 00:45:21 00:13:23
79 471 Jarosz Artur BRZESZCZAKI M40 21 69 00:45:07 (78) 00:45:22 00:13:24
80 427 Adamkowski Rafał KS ORZEŁ ELBLĄG M16 2 70 00:45:24 (80) 00:45:28 00:13:30
81 292 Mazur Jarosław Mega Elbląg M40 22 71 00:45:25 (81) 00:45:30 00:13:32
82 399 Janus Mirosław 16brem M40 23 72 00:45:28 (83) 00:45:32 00:13:34
83 394 Zioło Grzegorz 16brem M30 28 73 00:45:27 (82) 00:45:32 00:13:34
84 414 Kłos Bogusław M40 24 74 00:45:37 (84) 00:45:42 00:13:44
85 161 Święcicki Mirosław M40 25 75 00:45:39 (85) 00:45:43 00:13:45
86 462 Zaleski Bartłomiej M30 29 76 00:45:42 (88) 00:45:44 00:13:46
87 379 Grunwald Zbigniew M40 26 77 00:45:41 (86) 00:45:46 00:13:48
88 122 Jaworski Piotr M40 27 78 00:45:41 (87) 00:45:46 00:13:48
89 381 Tołwiński Bogusław MKS Truso Elbląg M40 28 79 00:45:42 (89) 00:45:47 00:13:49
90 274 Janik Roman Kwidzyn Biega M60 1 80 00:45:48 (90) 00:45:49 00:13:51
91 323 Bachurski Dominik M30 30 81 00:45:55 (91) 00:45:58 00:14:00
92 24 Konefał Rafał Deutsche Bank Marathon Team M30 31 82 00:46:03 (94) 00:46:05 00:14:07
93 154 Kurczewski Przemysław M30 32 83 00:46:03 (93) 00:46:07 00:14:09
94 493 Karolkiewicz Sebastian M16 3 84 00:46:05 (95) 00:46:10 00:14:12
95 442 Kosacka Emilia K30 9 11 00:46:07 (96) 00:46:10 00:14:12
96 314 Pergoł Marek M40 29 85 00:46:02 (92) 00:46:15 00:14:17
97 308 Hajducki Jarosław M40 30 86 00:46:17 (98) 00:46:21 00:14:23
98 354 Barwik-Turoń Alenksandra Straszyn Biega K30 10 12 00:46:20 (100) 00:46:23 00:14:25
99 403 Zwierzchowski Andrzej M30 33 87 00:46:17 (97) 00:46:23 00:14:25
100 87 Fieducik Jaruś M40 31 88 00:46:23 (102) 00:46:25 00:14:27
101 29 Komorowski Tomasz M40 32 89 00:46:19 (99) 00:46:28 00:14:30
102 484 Krasowski Janusz M40 33 90 00:46:21 (101) 00:46:30 00:14:32
103 362 Olszewski Roman Elbażant M40 34 91 00:46:33 (104) 00:46:37 00:14:39
104 357 Trudnowski Marcin Grupa Wodna Grupa Wodna M40 35 92 00:46:33 (103) 00:46:39 00:14:41
105 189 Siwilewicz Józef M20 13 93 00:46:36 (106) 00:46:44 00:14:46
106 22 Wytrykowski Łukasz M30 34 94 00:46:34 (105) 00:46:49 00:14:51
107 405 Bala Mariusz M30 35 95 00:46:44 (108) 00:46:51 00:14:53
108 214 Kowalczyk Marcin ALSTOM Power Team M30 36 96 00:46:49 (109) 00:46:59 00:15:01
109 361 Paśnikowski Wojciech M30 37 97 00:46:58 (114) 00:47:03 00:15:05
110 351 Chlebowski Jan Rumia M30 38 98 00:47:02 (116) 00:47:04 00:15:06
111 36 Jurewicz Tomasz M40 36 99 00:46:57 (113) 00:47:04 00:15:06
112 454 Derdowski Marek M30 39 100 00:46:49 (110) 00:47:07 00:15:09
113 341 Jóźwik Robert M20 14 101 00:47:04 (118) 00:47:08 00:15:10
114 322 Lompert Andrzej M30 40 102 00:46:59 (115) 00:47:09 00:15:11
115 82 Kwiatkowska Agnieszka K30 11 13 00:47:08 (120) 00:47:11 00:15:13
116 134 Kachel Damian M20 15 103 00:46:51 (112) 00:47:11 00:15:13
117 42 Laks Sebastian M40 37 104 00:47:07 (119) 00:47:12 00:15:14
118 228 Apanowicz Radosław APACZE TEAM M30 41 105 00:47:03 (117) 00:47:14 00:15:16
119 440 Wocial Mariusz M30 42 106 00:47:08 (121) 00:47:15 00:15:17
120 291 Podgórski Adam M30 43 107 00:47:12 (123) 00:47:15 00:15:17
121 333 Stawiarz Paweł M30 44 108 00:47:08 (122) 00:47:20 00:15:22
122 220 Kazimierowski Kamil ALSTOM Power Team M16 4 109 00:46:49 (111) 00:47:21 00:15:23
123 506 Weyna Łukasz M30 45 110 00:46:42 (107) 00:47:21 00:15:23
124 14 Ulanowski Jacek M30 46 111 00:47:29 (125) 00:47:30 00:15:32
125 9 Kliński Karol Samorządowe Kolegium Odwoławcze Elbląg M30 47 112 00:47:27 (124) 00:47:35 00:15:37
126 346 Kraśnieński Krzysztof ALSTOM POWER TEAM M30 48 113 00:47:30 (126) 00:47:36 00:15:38
127 79 Cichowski Janusz Dąbrowar M30 49 114 00:47:53 (128) 00:47:56 00:15:58
128 233 Raulin Tomasz ALSTOM Power Team M20 16 115 00:47:49 (127) 00:48:05 00:16:07
129 530 Krause Adam M30 50 116 00:47:58 (130) 00:48:08 00:16:10
130 444 Mikulski Tomasz niezrzeszony M40 38 117 00:47:59 (131) 00:48:09 00:16:11
131 423 Wiczyński Krzysztof ANIOŁOWO TEM M50 9 118 00:48:08 (133) 00:48:13 00:16:15
132 26 Mirzałek Piotr TRAWERS M30 51 119 00:48:00 (132) 00:48:14 00:16:16
133 49 Tomaszewicz Piotr Enduroman Elbląg M40 39 120 00:48:10 (135) 00:48:16 00:16:18
134 187 Chęsy Tomasz ADVENTURE TEAM M30 52 121 00:47:58 (129) 00:48:21 00:16:23
135 282 Kryszyłowicz Przemysław ALSTOM POWER TEAM M30 53 122 00:48:15 (136) 00:48:24 00:16:26
136 455 Tomaszewski Tomasz M40 40 123 00:48:09 (134) 00:48:28 00:16:30
137 57 Wewersowicz Paweł M30 54 124 00:48:24 (140) 00:48:30 00:16:32
138 158 Kłosiewicz Wojtek M40 41 125 00:48:16 (137) 00:48:37 00:16:39
139 337 Bogut Dariusz M20 17 126 00:48:32 (141) 00:48:45 00:16:47
140 85 Krakowski Tomasz M30 55 127 00:48:22 (138) 00:48:48 00:16:50
141 461 Chlebowski Jerzy Boręczyn M50 10 128 00:48:47 (145) 00:48:51 00:16:53
142 147 Jaworski Jakub M30 56 129 00:48:43 (143) 00:48:56 00:16:58
143 263 Dudziak Michał MMTeam M40 42 130 00:48:22 (139) 00:48:57 00:16:59
144 89 Markiewicz Paweł M30 57 131 00:48:48 (146) 00:49:00 00:17:02
145 319 Kraśniewski Krzysztof M50 11 132 00:48:49 (147) 00:49:02 00:17:04
146 382 Kwidziński Bartosz M20 18 133 00:48:51 (149) 00:49:03 00:17:05
147 80 Wiśniewski Michał M30 58 134 00:49:02 (152) 00:49:04 00:17:06
148 451 Wiernicka Paulina Monika Kwidzyn Biega K20 2 14 00:49:03 (153) 00:49:08 00:17:10
149 390 Pilipczuk Mariusz M20 19 135 00:48:54 (150) 00:49:09 00:17:11
150 439 Rokicki Jacek M30 59 136 00:48:56 (151) 00:49:10 00:17:12
151 417 Golis Tomasz M30 60 137 00:48:47 (144) 00:49:10 00:17:12
152 374 Swierczynski Robert Outletka.com M30 61 138 00:48:41 (142) 00:49:14 00:17:16
153 96 Chlewiński Michał M30 62 139 00:48:51 (148) 00:49:21 00:17:23
154 133 Tałuć Mateusz M20 20 140 00:49:12 (156) 00:49:22 00:17:24
155 299 Świetlik Tomasz M50 12 141 00:49:17 (159) 00:49:26 00:17:28
156 495 Gurwa Krystian M30 63 142 00:49:13 (157) 00:49:27 00:17:29
157 316 Angielczyk Adam M20 21 143 00:49:09 (154) 00:49:31 00:17:33
158 15 Korzeniowska Aleksandra WARIATY SPORTOWE K30 12 15 00:49:21 (161) 00:49:32 00:17:34
159 155 Bieliński Sebastian M20 22 144 00:49:16 (158) 00:49:34 00:17:36
160 370 Stasiak Patrycja K30 13 16 00:49:19 (160) 00:49:34 00:17:36
161 459 Żak Grzegorz ADVENTURE TEAM ADVENTURE TEAM M20 23 145 00:49:11 (155) 00:49:34 00:17:36
162 293 Nagel Anna Tenis Klub Bytów K30 14 17 00:49:22 (162) 00:49:35 00:17:37
163 86 Byzdra Piotr M30 64 146 00:49:30 (164) 00:49:43 00:17:45
164 290 Rybak Alicja K20 3 18 00:49:28 (163) 00:49:50 00:17:52
165 283 Michałowski Radosław Radzio Team M40 43 147 00:49:35 (165) 00:49:52 00:17:54
166 434 Polikowski Patryk ORP Iskra M30 65 148 00:49:44 (167) 00:49:58 00:18:00
167 251 Król Jarosław M40 44 149 00:49:57 (169) 00:50:05 00:18:07
168 59 Znarowska Bożena Draczyński Team K50 1 19 00:50:06 (175) 00:50:07 00:18:09
169 307 Mikowski Mariusz M30 66 150 00:49:38 (166) 00:50:10 00:18:12
170 502 Sznaza Tadeusz EL Aktywni EL Aktywni M50 13 151 00:50:05 (174) 00:50:13 00:18:15
171 301 Szczerbuk Rafał ProContact M30 67 152 00:49:55 (168) 00:50:15 00:18:17
172 476 Zawodniak Tomasz M30 68 153 00:50:10 (176) 00:50:16 00:18:18
173 410 Piórkowski Marcin M30 69 154 00:50:05 (173) 00:50:16 00:18:18
174 500 Pawłowski Kamil M20 24 155 00:50:01 (170) 00:50:18 00:18:20
175 496 Trocki Grzegorz M30 70 156 00:50:02 (171) 00:50:21 00:18:23
176 33 Mieszanek Krzysztof M40 45 157 00:50:03 (172) 00:50:27 00:18:29
177 332 Machnij Mateusz M20 25 158 00:50:16 (177) 00:50:28 00:18:30
178 129 Jabłonowski Wojciech M40 46 159 00:50:20 (178) 00:50:31 00:18:33
179 227 Gomułka Rafał ALSTOM POWER TEAM M30 71 160 00:50:23 (181) 00:50:32 00:18:34
180 255 Kuciński Tomasz ALSTOM Power Team ALSTOM Power M40 47 161 00:50:23 (179) 00:50:33 00:18:35
181 489 Dobrowolski Piotr M50 14 162 00:50:23 (180) 00:50:40 00:18:42
182 43 Pietrzak Zbigniew El-aktywni M40 48 163 00:50:28 (182) 00:50:41 00:18:43
183 328 Grabkowski Zdzisław M40 49 164 00:50:36 (184) 00:50:43 00:18:45
184 126 Grabowski Remigiusz M40 50 165 00:50:36 (185) 00:50:44 00:18:46
185 363 Dębowski Marcin M30 72 166 00:50:35 (183) 00:50:49 00:18:51
186 103 Jankowski Andrzej M20 26 167 00:50:42 (187) 00:50:50 00:18:52
187 276 Dłużniewski Artur BBL Pasłęk M40 51 168 00:50:40 (186) 00:50:51 00:18:53
188 424 Kamińska Joanna ANIOŁOWO TEM K40 2 20 00:50:46 (188) 00:50:52 00:18:54
189 326 Skrzypski Stanisław rehaholistic.pl M60 2 169 00:50:50 (191) 00:50:57 00:18:59
190 340 Glaubert Justyna K30 15 21 00:50:49 (189) 00:50:58 00:19:00
191 94 Kasprzyk Dariusz JW 4808 2.dplot M40 52 170 00:50:50 (190) 00:51:01 00:19:03
192 1 Wrzosek Tomasz EL-AKTYWNI M30 73 171 00:51:05 (193) 00:51:07 00:19:09
193 124 Łaba Jerzy Emil M40 53 172 00:51:05 (194) 00:51:14 00:19:16
194 473 Tarka Angelika K20 4 22 00:51:16 (200) 00:51:16 00:19:18
195 74 Koch Marcin M30 74 173 00:51:08 (196) 00:51:19 00:19:21
196 541 Michel Etienne M60 3 174 00:51:13 (199) 00:51:20 00:19:22
197 99 Zapolska Katarzyna K30 16 23 00:51:01 (192) 00:51:20 00:19:22
198 344 Ożibko Mirosław niezrzeszony brak M50 15 175 00:51:08 (195) 00:51:23 00:19:25
199 91 Wechterowicz Piotr M30 75 176 00:51:12 (197) 00:51:29 00:19:31
200 353 Turoń Michał Mati-Draga? M30 76 177 00:51:27 (201) 00:51:30 00:19:32
201 264 Dyas Krzysztof M30 77 178 00:51:13 (198) 00:51:40 00:19:42
202 157 Godlewski Marcin M40 54 179 00:51:32 (203) 00:51:41 00:19:43
203 195 Żyła Przemysław M20 27 180 00:51:41 (204) 00:51:45 00:19:47
204 202 Ponieważ Marcin ALSTOM Power Team M30 78 181 00:51:29 (202) 00:51:50 00:19:52
205 430 Brzozowski Paweł Debiutant Ma(L)bork Godan Serwis M30 79 182 00:51:46 (205) 00:52:00 00:20:02
206 268 Dybała Grzegorz M40 55 183 00:51:51 (206) 00:52:09 00:20:11
207 275 Przybysz Jarosław M50 16 184 00:52:21 (207) 00:52:31 00:20:33
208 150 Brzuszczyński Tomasz M30 80 185 00:52:31 (211) 00:52:41 00:20:43
209 208 Greczycho Adrian M20 28 186 00:52:31 (210) 00:52:41 00:20:43
210 479 Bauszewski Mariusz M20 29 187 00:52:28 (209) 00:52:41 00:20:43
211 396 Kwiatkowski Michał M30 81 188 00:52:24 (208) 00:52:45 00:20:47
212 101 Baranowski Olaf M30 82 189 00:52:50 (213) 00:53:00 00:21:02
213 352 Salonek Marcel MKS Truso Elbląg Międzyszkolny Klub Sportowy ''TRUSO" w Elblągu M16 5 190 00:52:55 (216) 00:53:00 00:21:02
214 240 Szczepankiewicz Mateusz M20 30 191 00:52:31 (212) 00:53:03 00:21:05
215 104 Pilecki Kazimierz Elbażant M60 4 192 00:53:09 (218) 00:53:13 00:21:15
216 234 Wlizło Paweł M20 31 193 00:53:07 (217) 00:53:16 00:21:18
217 197 Jereczek Mateusz M20 32 194 00:52:50 (214) 00:53:20 00:21:22
218 63 Grosman Tomasz M40 56 195 00:52:53 (215) 00:53:21 00:21:23
219 201 Kwiatkowski Przemysław firma handlowa KWIATKOWSKI M16 6 196 00:53:10 (219) 00:53:26 00:21:28
220 102 Kun Robert M40 57 197 00:53:19 (220) 00:53:30 00:21:32
221 345 Kluge-Rocka Karolina K30 17 24 00:53:26 (222) 00:53:36 00:21:38
222 443 Kurowski Cezary M30 83 198 00:53:20 (221) 00:53:44 00:21:46
223 229 Dębkowski Marcin ALSTOM Power Team M40 58 199 00:53:38 (225) 00:53:49 00:21:51
224 334 Zaleski Maciej M40 59 200 00:53:26 (223) 00:53:51 00:21:53
225 107 Nitkiewicz Marek zanshindojo zanshindojo M30 84 201 00:53:36 (224) 00:53:51 00:21:53
226 545 Lassalle Joel M50 17 202 00:53:51 (230) 00:53:58 00:22:00
227 50 Hajducki Jarosław EL-AKTYWNI M30 85 203 00:53:50 (228) 00:53:59 00:22:01
228 67 Bojarczyk Sandra K20 5 25 00:53:48 (226) 00:54:01 00:22:03
229 64 Bojarczyk Paula El-Aktywni K20 6 26 00:53:48 (227) 00:54:01 00:22:03
230 47 Hull Arkadiusz DUAL TEAM M20 33 204 00:53:57 (234) 00:54:05 00:22:07
231 32 Szynkiewicz Joanna DUAL TEAM K20 7 27 00:53:52 (231) 00:54:05 00:22:07
232 297 Zdun Tomasz M40 60 205 00:53:55 (233) 00:54:09 00:22:11
233 224 Porowski Mirosław ALSTOM Power Team M40 61 206 00:53:53 (232) 00:54:10 00:22:12
234 487 Klimowska Anetta K30 18 28 00:53:57 (235) 00:54:13 00:22:15
235 467 Krawczuk Andrzej ŻEGLUGA GDAŃSKA M50 18 207 00:54:17 (241) 00:54:17 00:22:19
236 465 Pietruszyński Janusz CC CWK, CWKS Legia! M40 62 208 00:54:08 (238) 00:54:19 00:22:21
237 406 Gałka Grzegorz M40 63 209 00:54:07 (237) 00:54:21 00:22:23
238 95 Tołwińska Agnieszka brak brak K40 3 29 00:53:59 (236) 00:54:22 00:22:24
239 498 Zelonka Arkadiusz M30 86 210 00:53:50 (229) 00:54:24 00:22:26
240 105 Bukowska Katarzyna Rehactivity K20 8 30 00:54:09 (239) 00:54:27 00:22:29
241 453 Tomaszewski Grzegorz - - M30 87 211 00:54:16 (240) 00:54:36 00:22:38
242 3 Sanecki Przemysław KS Biegam Bo Lubię Pasłęk M20 34 212 00:54:26 (244) 00:54:37 00:22:39
243 294 Kaczmarek Aneta Tenis Klub Bytów K30 19 31 00:54:26 (243) 00:54:39 00:22:41
244 342 Bohatyrewicz Małgorzata K30 20 32 00:54:33 (245) 00:54:43 00:22:45
245 123 Kuciński Łukasz M20 35 213 00:54:39 (251) 00:54:44 00:22:46
246 383 Olszewski Zbigniew M40 64 214 00:54:38 (249) 00:54:45 00:22:47
247 31 Rogowicz Krzysztof M40 65 215 00:54:33 (246) 00:54:45 00:22:47
248 259 Hornik Przemysław PRZEMARCYP M30 88 216 00:54:39 (250) 00:54:51 00:22:53
249 62 Wilgatek Maria K30 21 33 00:54:22 (242) 00:54:51 00:22:53
250 58 Siemaszko Adam M40 66 217 00:54:34 (247) 00:54:56 00:22:58
251 281 Paluszek-Ufnalewska Eugenia K40 4 34 00:54:47 (254) 00:55:05 00:23:07
252 469 Hillar Tomasz Elbląska Grupa Paralotniowa TOMCAT - Bramy Szlabany Napędy M30 89 218 00:54:59 (261) 00:55:05 00:23:07
253 289 Czernis Sławek M30 90 219 00:54:44 (253) 00:55:06 00:23:08
254 254 Hejmej Sebastian M30 91 220 00:54:36 (248) 00:55:06 00:23:08
255 428 Plutowski Marcin Biegający Tczew M30 92 221 00:54:56 (257) 00:55:09 00:23:11
256 409 Czarnecka Joanna K30 22 35 00:55:03 (262) 00:55:10 00:23:12
257 305 Lewczuk Bartosz M20 36 222 00:54:43 (252) 00:55:11 00:23:13
258 433 Pawlyta Weronika K20 9 36 00:54:58 (259) 00:55:13 00:23:15
259 445 Świtała Marcin M30 93 223 00:54:58 (258) 00:55:13 00:23:15
260 349 Łapiński Michał Masculum Parte Kacze Bagno - Miejsce Inicjatyw Pozytywnych Michał Łapiński M30 94 224 00:54:52 (255) 00:55:16 00:23:18
261 288 Czernis Michał M20 37 225 00:54:55 (256) 00:55:17 00:23:19
262 76 Rutkowski Piotr M30 95 226 00:54:59 (260) 00:55:18 00:23:20
263 35 Demczuk Andrzej BIEGNIJ TATO M30 96 227 00:55:13 (268) 00:55:20 00:23:22
264 17 Mateusiak Arkadiusz Wariaty Sportowe M30 97 228 00:55:08 (264) 00:55:27 00:23:29
265 325 Jakubowska Anna BBL Pasłęk K40 5 37 00:55:17 (269) 00:55:30 00:23:32
266 25 Przeor-Mirzałek Aleksandra Trawers K30 23 38 00:55:12 (265) 00:55:32 00:23:34
267 169 Pawlak Żaneta K20 10 39 00:55:05 (263) 00:55:33 00:23:35
268 304 Biernat Arkadiusz M40 67 229 00:55:12 (266) 00:55:33 00:23:35
269 184 Kaczan Izabela NIEZRZESZONA K30 24 40 00:55:34 (277) 00:55:36 00:23:38
270 298 Borkowski Marek M30 98 230 00:55:22 (270) 00:55:38 00:23:40
271 66 Dobrołowicz Adrianna KS ORZEŁ ELBLĄG K16 1 41 00:55:31 (276) 00:55:38 00:23:40
272 485 Grajek Krzysztof M30 99 231 00:55:23 (271) 00:55:39 00:23:41
273 127 Stępkowski Marek M50 19 232 00:55:24 (272) 00:55:40 00:23:42
274 359 Utrata Natalia ADVENTURE TEAM Adventure Team K20 11 42 00:55:27 (273) 00:55:41 00:23:43
275 188 Śledzińska Anna K30 25 43 00:55:41 (279) 00:55:46 00:23:48
276 179 Świtała Roman M50 20 233 00:55:29 (274) 00:55:48 00:23:50
277 125 Siwczak Marcin M40 68 234 00:55:13 (267) 00:55:48 00:23:50
278 219 Raulin Rafał ALSTOM Power Team M30 100 235 00:55:30 (275) 00:55:51 00:23:53
279 6 Filipiuk Karol M30 101 236 00:55:46 (281) 00:56:00 00:24:02
280 230 Apanowicz Marta K30 26 44 00:55:49 (282) 00:56:03 00:24:05
281 199 Sar Zbigniew ALSTOM Power Team M40 69 237 00:55:40 (278) 00:56:05 00:24:07
282 492 Watkowska Blanka K20 12 45 00:56:02 (284) 00:56:06 00:24:08
283 280 Kalinowski Piotr M20 38 238 00:55:43 (280) 00:56:13 00:24:15
284 136 Kalita Mirosław M50 21 239 00:56:00 (283) 00:56:16 00:24:18
285 311 Dzięcioł Krzysztof M30 102 240 00:56:05 (285) 00:56:20 00:24:22
286 209 Greczycho Katarzyna K30 27 46 00:56:15 (286) 00:56:26 00:24:28
287 279 Pogorzelski Darek Enduroman Elbląg M40 70 241 00:56:33 (289) 00:56:39 00:24:41
288 38 Zawicka Angelina K30 28 47 00:56:34 (290) 00:56:40 00:24:42
289 295 Lichuszewski Zbigniew M50 22 242 00:56:44 (292) 00:56:45 00:24:47
290 27 Wąsicki Mariusz ALSTOM Power Team M30 103 243 00:56:25 (287) 00:56:55 00:24:57
291 466 Grochowski Karol M30 104 244 00:56:31 (288) 00:57:01 00:25:03
292 336 Kleczkowski Szymon M16 7 245 00:56:51 (293) 00:57:05 00:25:07
293 401 Rojek Jarosław Sympatyczni M30 105 246 00:56:52 (294) 00:57:05 00:25:07
294 458 Kamińska Paula ADVENTURE TEAM ADVENTURE TEAM K20 13 48 00:56:53 (295) 00:57:06 00:25:08
295 547 Noella Thiefine K50 2 49 00:57:02 (300) 00:57:10 00:25:12
296 81 Walczyński Andrzej M40 71 247 00:56:40 (291) 00:57:11 00:25:13
297 54 Gastoł Jarosław M40 72 248 00:56:54 (296) 00:57:11 00:25:13
298 53 Gastoł Dorota K30 29 50 00:56:55 (297) 00:57:11 00:25:13
299 140 Puchalski Jan M30 106 249 00:56:58 (299) 00:57:13 00:25:15
300 237 Makowczyńska Małgorzata ALSTOM Power Team Alstom K40 6 51 00:56:56 (298) 00:57:21 00:25:23
301 185 Fediów Agata K30 30 52 00:57:08 (301) 00:57:26 00:25:28
302 273 Moneta Magdalena K30 31 53 00:57:19 (303) 00:57:34 00:25:36
303 320 Sekulski Krystian M30 107 250 00:57:18 (302) 00:57:50 00:25:52
304 271 Sztuka Ewelina K30 32 54 00:58:08 (310) 00:58:10 00:26:12
305 204 Milewski Jakub ALSTOM Power Team M30 108 251 00:57:47 (305) 00:58:11 00:26:13
306 171 Psiuk Andrzej Niezrzeszony M50 23 252 00:58:02 (307) 00:58:14 00:26:16
307 536 Charrier Michelle K50 3 55 00:58:09 (312) 00:58:17 00:26:19
308 235 Charewicz Jakub ALSTOM Power Team M20 39 253 00:57:47 (304) 00:58:18 00:26:20
309 312 Jankun Magdalena K40 7 56 00:58:09 (314) 00:58:19 00:26:21
310 452 Renkel Robert M30 109 254 00:57:56 (306) 00:58:19 00:26:21
311 222 Bartnikowski Stanisław ALSTOM Power Team M50 24 255 00:58:05 (309) 00:58:27 00:26:29
312 376 Tobiański Tomasz Biegający Tczew M40 73 256 00:58:27 (322) 00:58:31 00:26:33
313 375 Tobiańska Hanna Biegający Tczew K40 8 57 00:58:27 (324) 00:58:31 00:26:33
314 360 Wiśniewski Damian M20 40 257 00:58:09 (313) 00:58:31 00:26:33
315 231 Grochowski Jarosław ALSTOM Power Team M30 110 258 00:58:04 (308) 00:58:34 00:26:36
316 393 Wilk Bogdan M50 25 259 00:58:08 (311) 00:58:37 00:26:39
317 75 Szczybelski Jarosław M40 74 260 00:58:30 (326) 00:58:38 00:26:40
318 217 Orzeł Dariusz ALSTOM Power Team M50 26 261 00:58:16 (318) 00:58:39 00:26:41
319 261 Rokita Robert ALSTOM Power Team M40 75 262 00:58:14 (317) 00:58:39 00:26:41
320 330 Garbala Marek M50 27 263 00:58:17 (319) 00:58:44 00:26:46
321 321 Bielawski Maciej Masculum Parte M30 111 264 00:58:19 (320) 00:58:44 00:26:46
322 205 Cyga Adam ALSTOM Power Team ALSTOM Power Team M40 76 265 00:58:11 (315) 00:58:46 00:26:48
323 226 Tajchman Dorota ALSTOM Power Team Alstom K40 9 58 00:58:12 (316) 00:58:46 00:26:48
324 302 Kulesza Maciej M40 77 266 00:58:32 (329) 00:58:48 00:26:50
325 324 Klimek Piotr M16 8 267 00:58:39 (332) 00:58:48 00:26:50
326 200 Kwiatkowski Piotr M40 78 268 00:58:32 (330) 00:58:50 00:26:52
327 441 Rokita Jan M16 9 269 00:58:27 (321) 00:58:52 00:26:54
328 159 Brzyski Janusz M60 5 270 00:58:30 (327) 00:58:53 00:26:55
329 306 Suchowiecka Anna Olsztyńskie Ustawki Biegowe Artneo/EYE Sport Polska/rowerysportowy.pl K30 33 59 00:58:30 (325) 00:58:57 00:26:59
330 260 Siporski Wojciech M30 112 271 00:58:27 (323) 00:59:00 00:27:02
331 435 Miecznikowska Anna K40 10 60 00:58:38 (331) 00:59:03 00:27:05
332 387 Kliczewska Katarzyna K40 11 61 00:58:45 (336) 00:59:05 00:27:07
333 369 Stromski Sławomir M40 79 272 00:58:31 (328) 00:59:05 00:27:07
334 78 Peek Wojciech M30 113 273 00:58:44 (335) 00:59:05 00:27:07
335 425 Sula Paweł M20 41 274 00:58:43 (334) 00:59:06 00:27:08
336 178 Daroszewski Marcin M20 42 275 00:58:46 (337) 00:59:07 00:27:09
337 83 Orzoł Katarzyna K40 12 62 00:58:42 (333) 00:59:07 00:27:09
338 16 Mateusiak Małgorzata Wariaty Sportowe K30 34 63 00:58:50 (339) 00:59:09 00:27:11
339 438 Pękala Emil M30 114 276 00:58:46 (338) 00:59:10 00:27:12
340 90 Wechterowicz Anna K30 35 64 00:58:56 (343) 00:59:13 00:27:15
341 296 Kmita Sylwia El Aktywni K40 13 65 00:58:53 (341) 00:59:13 00:27:15
342 256 Kwiatkowska Edyta K40 14 66 00:58:57 (344) 00:59:13 00:27:15
343 100 Berent Paweł M30 115 277 00:58:57 (345) 00:59:16 00:27:18
344 30 Bloch Michalina K40 15 67 00:58:59 (346) 00:59:17 00:27:19
345 503 Skurka Sławomir M40 80 278 00:58:54 (342) 00:59:17 00:27:19
346 447 Poździech Mariusz M40 81 279 00:58:51 (340) 00:59:20 00:27:22
347 269 Woźnikowska Magdalena K30 36 68 00:59:10 (348) 00:59:22 00:27:24
348 488 Bartnicki Wojciech Enduroman Elbląg M40 82 280 00:59:07 (347) 00:59:26 00:27:28
349 313 Wróblewski Michał M40 83 281 00:59:18 (351) 00:59:33 00:27:35
350 117 Łaskowski Sławomir M40 84 282 00:59:17 (350) 00:59:33 00:27:35
351 285 Brzezińska Marta ALSTOM Power Team Alstom Power K30 37 69 00:59:11 (349) 00:59:34 00:27:36
352 173 Kościn Rafał RWT W OLSZTYNIE M40 85 283 00:59:20 (353) 00:59:35 00:27:37
353 436 Gojlik Stanisław M50 28 284 00:59:19 (352) 00:59:45 00:27:47
354 198 Dul Piotr M40 86 285 00:59:35 (358) 00:59:48 00:27:50
355 164 Kępiński Maciej M30 116 286 00:59:30 (356) 00:59:55 00:27:57
356 253 Hejmej Angelika K30 38 70 00:59:25 (354) 00:59:55 00:27:57
357 97 Boris Aneta Elaktywni K30 39 71 00:59:40 (359) 01:00:00 00:28:02
358 402 Michalski Przemysław GRH "2-go Morskiego Pułku Strzelców" M40 87 287 00:59:29 (355) 01:00:01 00:28:03
359 475 Kozak Małgorzata K40 16 72 00:59:33 (357) 01:00:04 00:28:06
360 98 Dordzik Małgorzata K50 4 73 00:59:53 (360) 01:00:14 00:28:16
361 287 Jastrzebska Malgorzara K40 17 74 01:00:19 (363) 01:00:27 00:28:29
362 238 Krawczyk Dominika ALSTOM Power Team K30 40 75 01:00:11 (361) 01:00:39 00:28:41
363 432 Konarski Łukasz M30 117 288 01:00:12 (362) 01:00:40 00:28:42
364 20 Mikula Kinga K20 14 76 01:00:24 (364) 01:00:52 00:28:54
365 28 Gradzinski Wojciech Wojciech Gradzinski Wojciech Gradzinski M40 88 289 01:00:49 (366) 01:00:53 00:28:55
366 415 Boleska-Romanek Marta K30 41 77 01:00:31 (365) 01:01:03 00:29:05
367 213 Dorociak Mirosław ALSTOM Power Team M40 89 290 01:01:09 (367) 01:01:36 00:29:38
368 13 Kisielewska Teresa STOKROTKI ELBLĄG K40 18 78 01:01:21 (369) 01:01:40 00:29:42
369 69 Klonowska Justyna K20 15 79 01:01:13 (368) 01:01:40 00:29:42
370 412 Szkudlarek Zbigniew TUPOT Ustka M60 6 291 01:01:50 (371) 01:01:55 00:29:57
371 470 Maliszewska Marianna K50 5 80 01:01:51 (372) 01:01:57 00:29:59
372 372 Grabkowski Andrzej M60 7 292 01:01:42 (370) 01:02:09 00:30:11
373 532 Stemporzecki Tomasz M40 90 293 01:02:07 (373) 01:02:39 00:30:41
374 221 Rehmus-Forc Anna ALSTOM Power Team K40 19 81 01:02:28 (375) 01:02:57 00:30:59
375 464 Pietrzak Aleksandra el aktywni K40 20 82 01:02:39 (377) 01:02:58 00:31:00
376 474 Kozak Krzysztof M40 91 294 01:02:27 (374) 01:02:59 00:31:01
377 56 Jaworska Małgorzata K30 42 83 01:02:43 (378) 01:03:04 00:31:06
378 128 Stępkowski Andrzej M40 92 295 01:02:37 (376) 01:03:06 00:31:08
379 450 Podbielska Karolina K16 2 84 01:02:54 (379) 01:03:20 00:31:22
380 477 Machała Łukasz M30 118 296 01:02:56 (380) 01:03:24 00:31:26
381 472 Grzeszczak Agnieszka K16 3 85 01:03:29 (383) 01:03:55 00:31:57
382 186 Wojtyna Miłosz M20 43 297 01:03:24 (382) 01:04:00 00:32:02
383 270 Zgierska Roksana K20 16 86 01:03:24 (381) 01:04:00 00:32:02
384 421 Opałka Kinga K20 17 87 01:03:41 (385) 01:04:01 00:32:03
385 215 Nawrocki Marek M40 93 298 01:03:54 (387) 01:04:09 00:32:11
386 73 Ciurkot Anna K50 6 88 01:03:40 (384) 01:04:13 00:32:15
387 175 Komuda Dariusz M40 94 299 01:03:53 (386) 01:04:18 00:32:20
388 494 Kozłowski Jan M50 29 300 01:04:04 (388) 01:04:25 00:32:27
389 48 Pietrucha Grażyna K40 21 89 01:04:08 (389) 01:04:26 00:32:28
390 478 Boss Magrta K30 43 90 01:04:32 (393) 01:04:33 00:32:35
391 191 Wróbel Paweł M30 119 301 01:04:08 (390) 01:04:35 00:32:37
392 70 Klonowski Aleksander M30 120 302 01:04:10 (391) 01:04:37 00:32:39
393 449 Harłukowicz Izabela K20 18 91 01:04:24 (392) 01:04:50 00:32:52
394 176 Bujak Justyna Kujatt Runners Team K30 44 92 01:05:06 (395) 01:05:18 00:33:20
395 160 Kujatt Wojciech Kujatt Runners Team M30 121 303 01:05:06 (396) 01:05:18 00:33:20
396 284 Kochanowski Mariusz M20 44 304 01:04:47 (394) 01:05:20 00:33:22
397 420 Lewandowska Iwona K40 22 93 01:05:13 (397) 01:05:30 00:33:32
398 419 Lewandowski Daniel M40 95 305 01:05:16 (398) 01:05:33 00:33:35
399 65 Bojarczyk Barbara El-aktywni K50 7 94 01:05:18 (399) 01:05:38 00:33:40
400 300 Sztajnke Monika K40 23 95 01:05:27 (400) 01:05:54 00:33:56
401 392 Ziemińska Magdalena K30 45 96 01:05:56 (401) 01:06:14 00:34:16
402 143 Filipiak Beata JET SYSTEM ACTIVE TEAM K40 24 97 01:05:56 (402) 01:06:14 00:34:16
403 120 Dworakowska Natalia K16 4 98 01:06:00 (404) 01:06:17 00:34:19
404 236 Łukiewicz Łukasz ALSTOM Power Team M30 122 306 01:05:57 (403) 01:06:31 00:34:33
405 5 Szelski Krystian EnduroMan Elbląg M30 123 307 01:06:22 (408) 01:06:44 00:34:46
406 400 Gawroński Henryk M50 30 308 01:06:20 (406) 01:06:44 00:34:46
407 497 Ignatowicz Dariusz M40 96 309 01:06:22 (407) 01:06:46 00:34:48
408 212 Gorobec Andrzej ALSTOM Power Team M50 31 310 01:06:18 (405) 01:06:49 00:34:51
409 429 Witek Konrad M20 45 311 01:06:47 (409) 01:07:20 00:35:22
410 174 Tomczak Adam E-g M40 97 312 01:07:06 (410) 01:07:30 00:35:32
411 166 Radecki Tomasz M40 98 313 01:07:17 (411) 01:07:30 00:35:32
412 71 Sarnowska Karolina K20 19 99 01:07:17 (412) 01:07:44 00:35:46
413 177 Chrustowski Wiesław M60 8 314 01:07:43 (413) 01:08:13 00:36:15
414 327 Filipowicz Edyta K30 46 100 01:08:10 (414) 01:08:31 00:36:33
415 138 Rogowska Anna Ania K20 20 101 01:08:10 (415) 01:08:31 00:36:33
416 211 Czaczkowski Bartlomiej ALSTOM Power Team ALSTOM Power M20 46 315 01:08:26 (416) 01:09:00 00:37:02
417 12 Prokop Anna K40 25 102 01:08:34 (417) 01:09:00 00:37:02
418 501 Statkiewicz Elżbieta K50 8 103 01:08:52 (418) 01:09:08 00:37:10
419 18 Urbanowicz Dorota Wariaty Sportowe K30 47 104 01:08:59 (419) 01:09:25 00:37:27
420 181 Łukojko Monika K20 21 105 01:09:04 (421) 01:09:30 00:37:32
421 19 Majewska Agnieszka STOKROTKI ELBLĄG K30 48 106 01:09:04 (422) 01:09:30 00:37:32
422 121 Jóźwiak Katarzyna K30 49 107 01:09:01 (420) 01:09:30 00:37:32
423 132 Pajewski Przemysław M30 124 316 01:09:04 (423) 01:09:33 00:37:35
424 460 Gleb Tomasz Elaktywni/Enduromen M40 99 317 01:09:11 (425) 01:09:36 00:37:38
425 486 Elminowski Wojciech Enduroman Elbląg M50 32 318 01:09:11 (424) 01:09:36 00:37:38
426 218 Tarka Zbigniew ALSTOM Power Team M50 33 319 01:09:32 (426) 01:10:03 00:38:05
427 404 Witkowska Adrianna FLSmith MAAG Gear K20 22 108 01:10:14 (427) 01:10:42 00:38:44
428 437 Janik Dorota Wojtek K30 50 109 01:10:41 (428) 01:10:45 00:38:47
429 257 Pilipczuk Michał M60 9 320 01:11:57 (429) 01:11:57 00:39:59
430 162 Rybska Izabela K30 51 110 01:12:48 (430) 01:13:13 00:41:15
431 272 Janiak Adam ALSTOM POWER TEAM Alstom Power Team M60 10 321 01:16:27 (431) 01:17:02 00:45:04
432 192 Banaś Sebastian M30 DNS
433 167 Bańka Arkadiusz Ojcowa Runing M30 DNS
434 364 Bianga Michał AZS Uniwersytet Gdański M20 DNS
435 39 Błaszczyk Anna ALSTOM Power Team K20 DNS
436 145 Brzozowski Grzegorz Meritum Bank i Partnerzy M30 DNS
437 207 Cybruch Krzysztof ALSTOM Power Team M40 DNS
438 135 Depko Aneta K20 DNS
439 152 Dombrzalski Bartosz Własna Strzecha M30 DNS
440 168 Dorsz Beata K40 DNS
441 182 Dreger Michał M40 DNS
442 266 Durkiewicz Aleksander M40 DNS
443 23 Gagjew Mateusz M30 DNS
444 72 Giedrojc Arkadiusz M40 DNS
445 216 Gładki Zdzisław ESKN M60 DNS
446 190 Grabowska Marta K30 DNS
447 113 Grudzień Łukasz M20 DNS
448 148 Gutfrański Paweł M30 DNS
449 108 Guzowski Grzegorz M40 DNS
450 422 Hoffmann Natalia K16 DNS
451 265 Iwanowski Piotr M40 DNS
452 505 Jaśtal Piotr LKB Rudnik M20 DNS
453 110 Jędras Krzysztof Jw 4260 M30 DNS
454 335 Kaczanowska Katarzyna K20 DNS
455 367 Kalita Kamila K20 DNS
456 366 Kalita Sławomir M30 DNS
457 68 Konieczny Wojciech M30 DNS
458 206 Korsak Łukasz ALSTOM Power Team M20 DNS
459 210 Korzeniowski Dawid ALSTOM Power Team M30 DNS
460 165 Kowalski Paweł M40 DNS
461 88 Kroczyk Katarzyna K30 DNS
462 153 Krygier Jarosław M40 DNS
463 4 Kukuć-Kwapiszewska Anna Meritum Bank K30 DNS
464 183 Lenartowicz Marek M30 DNS
465 373 Lewandowski Kajetan NBhf M30 DNS
466 343 Liczbik Magdalena K40 DNS
467 131 Lipiak Arkadiusz M20 DNS
468 130 Lipiak Sandra K20 DNS
469 310 Łukowska Monika K20 DNS
470 239 Majchrowski Maciej ALSTOM Power Team M20 DNS
471 46 Matkiewicz Piotr BLACK LAVA M20 DNS
472 252 Matuszak Jacek ALSTOM Power Team M20 DNS
473 21 Mikula Kamil M20 DNS
474 397 Ossowski Jakub M20 DNS
475 329 Paliwoda Andrzej M30 DNS
476 172 Pawłowski Bartosz M20 DNS
477 109 Pieńkowski Radosław M20 DNS
478 142 Pleszewicz-Hoffmann Agnieszka JET SYSTEM ACTIVE TEAM K30 DNS
479 262 Pniewska Iwona K40 DNS
480 156 Rękawik Szymon Korona Elbląg M16 DNS
481 431 Romanowska Marta http://body-revolution.pl :) K20 DNS
482 203 Sambor Marta ALSTOM Power Team K30 DNS
483 114 Sękowski Sławomir M20 DNS
484 267 Skowroński Krystian ALSTOM Power Team M30 DNS
485 331 Sobieski Krzysztof M20 DNS
486 315 Stadnik Tomasz CSAiU Toruń M20 DNS
487 141 Stanicka Emilia K20 DNS
488 170 Stasilowicz Anna K20 DNS
489 92 Stefański Andrzej Maratończyk - Elbląg M50 DNS
490 115 Strumiński Waldemar meritumbank M60 DNS
491 118 Subocz Maciej M20 DNS
492 84 Sznaza Agata Elaktywni K20 DNS
493 504 Szołowska Marta K30 DNS
494 45 Szymko Marcin M30 DNS
495 456 Waś Marcin :D M30 DNS
496 371 Węgrowicz Wojtek M30 DNS
497 7 Wiedmann Kamila WARIATY SPORTOWE K30 DNS
498 137 Wilkanowski Jan BP WWF M40 DNS
499 116 Wochna Agnieszka K30 DNS
500 378 Zarębski Sławomir Eko Gryf M50 DNS
501 194 Zych Tomasz M30 DNS
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Bieg Piekarczyka
  • ILF Triathlon