Elemental Tri Series Strawczyn 2015 - dystans olimpijski (SZTAFETY) Pokaż

Lista startowa Triathlon - Triathlon olimpijski 1,5-40-10

Sztafety

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy Nazwa klubu
Abramczyk Jakub (Boucher Alexandre, Cypryański Piotr) Radzymin - 374 kolarski.eu / AT Team
Baczyński Łukasz (Józwik Leszek, Baczyński Łukasz) Warszawa - 367 RTV BEKO AGD / BEKO
Boniecki Paweł (Labowski Przemysław, Pasierbiński Piotr) Pruszków - 382 AIRBIKE ARMEXIM DEVELOPMENT TRI TEAM
Chylak Kamil (Fuliński Piotr, Górski Mateusz) Warszawa - 357 LABOSPORT Team / EQUES Investment TFI
Ciuk Tymoteusz (Ptak Michał, Frąc Daniel) Warszawa - 368 BEKO TEAM 6
Derda Sebastian (Kozieł Wojciech, Ptak Arkadiusz) Kielce - 389 Ekstremalni Strawczyn
Dulęba Marcin (Sala Mateusz, Marszałek Marcin) Łączna - 353 Biegnę, żeby Bartek mógł biegać
Gucwa Zbigniew (Stasiaczek Michał, Rymarski Arkadiusz) Świebodzice - 391 GVT BMC
Janczak Waldemar (Czekaj Maciej, Ściga Maciej) Kielce - 355 Biegnę, żeby Bartek mógł biegać 2.0
Jędrzejczyk Natalia (Anna Marcinkowska, Barbara Fazan) Warszawa - 379
Kalwat Marek (Kwietniewski Maciej, Jamioł Michał) Kielce - 384 TS Akwedukt Kielce
Kamieniarz Sebastian (Kupiec Robert, Jaworski Artur) Warszawa - 363 BEKO TEAM 3 / BEKO
Karaś Sebastian (Podsiadłowski Michał, Witkowski Damian) Warszawa - 375 BEKO PRO
Kotarzewska Mariola (Chrabąszcz Mateusz, Wojciechowski Jarosław) Kielce - 356 Biegnę, żeby Bartek mógł biegać 3.0
Kuster Sylwester (Nowakowski Jacek, Pyszyński Mariusz) Dąbrowa Górnicza - 377 WLKS Kmicic Częstochowa / TRIATHLON X TEAM / SAE/ HUUB
Ligocki Kalikst (Gaj Grzegorz, Dziubek Daniel) Warszawa - 364 BEKO TEAM 4 / BEKO
Łuczak Bartosz (Zuzanna Łuczak, Aleksandra Respondek) Łomianki - 378 RunHunTer
Marciniec Witold (Sokół Adam, Kornak Łukasz) Warszawa - 376 BEKO TEAM 9
Mazur Agnieszka (Derda Małgorzata, Dąbrowski Robert) Tumlin Wykień - 385 Ekstremalni Strawczyn
Mienik Maciej (Maj Radosław, Grzeliński Michał) Warszawa - 361 BEKO TEAM 1 / BEKO
Mołda Rafał (Artur Skuza, Mateusz Borkowski) Małogoszcz - 390 Ekstremalni Strawczyn
Motel Paweł (Drążyk Marcin, Ners Maciej) Warszawa - 362 BEKO TEAM 2 / BEKO
Nemś Arkadiusz (Kruszewski Arseniusz, Urbański Dominik) Staszów - 359 STARIS Staszów
Ochab Paweł (Siry Grzegorz, Kobiałka Ireneusz) Warszawa - 366 SEKWOJA DĘBICA / BEKO
Papiewski Przemysław (Jackiewicz Rafał, Papiewska Marzena) Warszawa - 371 BEKO AVENGERS
Parulski Grzegorz (Weiss Aleksander, Wyszyński Marek) Gdańsk - 372 BEKO FRIENDS TEAM
Pietraszek Dominik (Masternak Mateusz, Gugała Maciej) Tumlin - 388 Ekstremalni Strawczyn
Skupin Grzegorz (Potyrała Łukasz, Muzyka Justyna) Warszawa - 365 BEKO TEAM 5 / BEKO
Sobczak Marcin (Zych Bartek, Surdyn Damian) Warszawa - 380 TriWawa
Stanik Piotr (Szczerbińska Magdalena, Biskupski Tomasz) Orońsko - 373 LABOSPORT Team / Labosport Polska
Syguła Mateusz (Goliniewski Jakub, Grzybowski Michał) Warszawa - 360 KOLARSKI.EU TEAM / KOLARSKI.EU TEAM
Szczepaniak Jacek (Bednarczyk Maciej, Pawlicki Julian) Warszawa - 369 BEKO TEAM 7
Szczypiór Dorota (Szymonek Hubert, Bąk Michał) Oblęgorek - 386 Ekstremalni Strawczyn
Śliwiński Rafał (Pabis Paweł, Gruszczyński Marcin) Kielce - 358 AQUA-MED KIELCE
Tobiasz Kamil (Sternik Krzysztof, Długosz Marcin) Opatów - 354 Biegnę, żeby Bartek mógł biegać 1.0
Urbaniak Tomasz (Rękas Radosław, Kozłowski Marcin) Warszawa - 370 BEKO TEAM 8
Woźniak Łukasz (Błaszczyk Mateusz, Kondracki Artur) Strawczyn - 383 Ekstremalni Strawczyn
Woźniak Michał (Orłowski Zbigniew, Domagała Armand) Strawczyn - 387 Ekstremalni Strawczyn
Żółtowski Daniel (Wojciechowski Ireneusz,) Grójec - 381 BEKO WMT

Lista główna

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy Nazwa klubu
Abramczyk Jakub (Boucher Alexandre, Cypryański Piotr) Radzymin - 374 kolarski.eu / AT Team
Baczyński Łukasz (Józwik Leszek, Baczyński Łukasz) Warszawa - 367 RTV BEKO AGD / BEKO
Boniecki Paweł (Labowski Przemysław, Pasierbiński Piotr) Pruszków - 382 AIRBIKE ARMEXIM DEVELOPMENT TRI TEAM
Chylak Kamil (Fuliński Piotr, Górski Mateusz) Warszawa - 357 LABOSPORT Team / EQUES Investment TFI
Ciuk Tymoteusz (Ptak Michał, Frąc Daniel) Warszawa - 368 BEKO TEAM 6
Derda Sebastian (Kozieł Wojciech, Ptak Arkadiusz) Kielce - 389 Ekstremalni Strawczyn
Dulęba Marcin (Sala Mateusz, Marszałek Marcin) Łączna - 353 Biegnę, żeby Bartek mógł biegać
Gucwa Zbigniew (Stasiaczek Michał, Rymarski Arkadiusz) Świebodzice - 391 GVT BMC
Janczak Waldemar (Czekaj Maciej, Ściga Maciej) Kielce - 355 Biegnę, żeby Bartek mógł biegać 2.0
Jędrzejczyk Natalia (Anna Marcinkowska, Barbara Fazan) Warszawa - 379
Kalwat Marek (Kwietniewski Maciej, Jamioł Michał) Kielce - 384 TS Akwedukt Kielce
Kamieniarz Sebastian (Kupiec Robert, Jaworski Artur) Warszawa - 363 BEKO TEAM 3 / BEKO
Karaś Sebastian (Podsiadłowski Michał, Witkowski Damian) Warszawa - 375 BEKO PRO
Kotarzewska Mariola (Chrabąszcz Mateusz, Wojciechowski Jarosław) Kielce - 356 Biegnę, żeby Bartek mógł biegać 3.0
Kuster Sylwester (Nowakowski Jacek, Pyszyński Mariusz) Dąbrowa Górnicza - 377 WLKS Kmicic Częstochowa / TRIATHLON X TEAM / SAE/ HUUB
Ligocki Kalikst (Gaj Grzegorz, Dziubek Daniel) Warszawa - 364 BEKO TEAM 4 / BEKO
Łuczak Bartosz (Zuzanna Łuczak, Aleksandra Respondek) Łomianki - 378 RunHunTer
Marciniec Witold (Sokół Adam, Kornak Łukasz) Warszawa - 376 BEKO TEAM 9
Mazur Agnieszka (Derda Małgorzata, Dąbrowski Robert) Tumlin Wykień - 385 Ekstremalni Strawczyn
Mienik Maciej (Maj Radosław, Grzeliński Michał) Warszawa - 361 BEKO TEAM 1 / BEKO
Mołda Rafał (Artur Skuza, Mateusz Borkowski) Małogoszcz - 390 Ekstremalni Strawczyn
Motel Paweł (Drążyk Marcin, Ners Maciej) Warszawa - 362 BEKO TEAM 2 / BEKO
Nemś Arkadiusz (Kruszewski Arseniusz, Urbański Dominik) Staszów - 359 STARIS Staszów
Ochab Paweł (Siry Grzegorz, Kobiałka Ireneusz) Warszawa - 366 SEKWOJA DĘBICA / BEKO
Papiewski Przemysław (Jackiewicz Rafał, Papiewska Marzena) Warszawa - 371 BEKO AVENGERS
Parulski Grzegorz (Weiss Aleksander, Wyszyński Marek) Gdańsk - 372 BEKO FRIENDS TEAM
Pietraszek Dominik (Masternak Mateusz, Gugała Maciej) Tumlin - 388 Ekstremalni Strawczyn
Skupin Grzegorz (Potyrała Łukasz, Muzyka Justyna) Warszawa - 365 BEKO TEAM 5 / BEKO
Sobczak Marcin (Zych Bartek, Surdyn Damian) Warszawa - 380 TriWawa
Stanik Piotr (Szczerbińska Magdalena, Biskupski Tomasz) Orońsko - 373 LABOSPORT Team / Labosport Polska
Syguła Mateusz (Goliniewski Jakub, Grzybowski Michał) Warszawa - 360 KOLARSKI.EU TEAM / KOLARSKI.EU TEAM
Szczepaniak Jacek (Bednarczyk Maciej, Pawlicki Julian) Warszawa - 369 BEKO TEAM 7
Szczypiór Dorota (Szymonek Hubert, Bąk Michał) Oblęgorek - 386 Ekstremalni Strawczyn
Śliwiński Rafał (Pabis Paweł, Gruszczyński Marcin) Kielce - 358 AQUA-MED KIELCE
Tobiasz Kamil (Sternik Krzysztof, Długosz Marcin) Opatów - 354 Biegnę, żeby Bartek mógł biegać 1.0
Urbaniak Tomasz (Rękas Radosław, Kozłowski Marcin) Warszawa - 370 BEKO TEAM 8
Woźniak Łukasz (Błaszczyk Mateusz, Kondracki Artur) Strawczyn - 383 Ekstremalni Strawczyn
Woźniak Michał (Orłowski Zbigniew, Domagała Armand) Strawczyn - 387 Ekstremalni Strawczyn
Żółtowski Daniel (Wojciechowski Ireneusz,) Grójec - 381 BEKO WMT
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon