Elemental Tri Series Strawczyn 2015 - dystans olimpijski (SZTAFETY) - wyniki

2015-08-02 11:45 www.triathlonseries.pl

M‑ce Nr Nazwisko i imię Klub Kat. M‑ce
w kat.
M‑ce
wg płci
Pływanie T1 Rower T2 Bieg Czas końcowy Strata
1 375 Karaś Sebastian Podsiadłowski Michał, Witkowski Damian BEKO PRO - 1 1 00:16:42 (1)00:01:42 (3)01:00:28 (1)00:01:03 (5)00:33:57 (1) 01:53:52
2 391 Gucwa Zbigniew Stasiaczek Michał, Rymarski Arkadiusz GVT - 2 2 00:20:05 (3)00:01:49 (8)01:03:40 (2)00:00:54 (1)00:39:29 (9) 02:05:57 00:12:05
3 384 Kalwat Marek Kwietniewski Maciej, Jamioł Michał TS Akwedukt Kielce - 3 3 00:19:02 (2)00:01:39 (1)01:10:59 (10)00:01:10 (11)00:35:40 (4) 02:08:30 00:14:38
4 383 Woźniak Łukasz Błaszczyk Mateusz, Kondracki Artur Ekstremalni Strawczyn - 4 4 00:20:22 (4)00:01:39 (2)01:11:29 (13)00:01:01 (4)00:34:24 (2) 02:08:55 00:15:03
5 373 Stanik Piotr Szczerbińska Magdalena, Biskupski Tomasz LABOSPORT Team Labosport Polska - 5 5 00:22:49 (12)00:01:47 (6)01:09:03 (8)00:00:59 (2)00:35:16 (3) 02:09:54 00:16:02
6 390 Mołda Rafał Artur Skuza, Mateusz Borkowski Ekstremalni Strawczyn - 6 6 00:23:12 (13)00:01:48 (7)01:08:39 (7)00:01:13 (14)00:37:03 (6) 02:11:55 00:18:03
7 377 Kuster Sylwester Nowakowski Jacek, Pyszyński Mariusz Tripower/Sae - 7 7 00:22:43 (11)00:02:04 (17)00:38:21 (7) 02:14:05 00:20:13
8 360 Syguła Mateusz Goliniewski Jakub, Grzybowski Michał KOLARSKI.EU TEAM KOLARSKI.EU TEAM - 8 8 00:20:24 (5)00:01:45 (4)01:13:17 (15)00:01:01 (3)00:39:03 (8) 02:15:30 00:21:38
9 382 Labowski Paweł Labowski Przemysław, Pasierbiński Piotr Trisfera - 9 9 00:20:25 (7)00:01:47 (5)01:09:33 (9)00:01:06 (7)00:47:04 (25) 02:19:55 00:26:03
10 374 Abramczyk Jakub Boucher Alexandre, Cypryański Piotr kolarski.eu / AT Team - 10 10 00:25:07 (16)00:02:08 (23)01:15:07 (18)00:01:14 (17)00:36:24 (5) 02:20:00 00:26:08
11 357 Chylak Kamil Fuliński Piotr, Górski Mateusz LABOSPORT Team - 11 11 00:20:24 (6)00:01:54 (10)01:16:02 (21)00:01:13 (16)00:40:33 (11) 02:20:06 00:26:14
12 380 Sobczak Marcin Zych Bartek, Surdyn Damian BEKO WMT - 12 12 00:26:27 (18)00:01:58 (12)01:07:28 (4)00:01:11 (12)00:45:02 (21) 02:22:06 00:28:14
13 368 Ciuk Tymoteusz Ptak Michał, Frąc Daniel BEKO TEAM 6 - 13 13 00:27:10 (20)00:02:23 (34)01:12:22 (14)00:01:08 (9)00:44:07 (15) 02:27:10 00:33:18
14 386 Szczypiór Dorota Szymonek Hubert, Bąk Michał Ekstremalni Strawczyn - 14 1 00:31:27 (26)00:02:12 (25)01:11:00 (11)00:01:14 (18)00:41:36 (13) 02:27:29 00:33:37
15 353 Dulęba Marcin Sala Mateusz, Marszałek Marcin Biegnę, żeby Bartek mógł biegać - 15 14 00:34:18 (30)00:02:03 (16)01:11:01 (12)00:01:16 (20)00:39:38 (10) 02:28:16 00:34:24
16 361 Mienik Maciej Maj Radosław, Grzeliński Michał BEKO TEAM 1 BEKO - 16 15 00:24:48 (15)00:02:13 (26)01:15:49 (20)00:01:07 (8)00:45:19 (22) 02:29:16 00:35:24
17 358 Śliwiński Rafał Pabis Paweł, Gruszczyński Marcin AQUA-MED KIELCE - 17 16 00:27:29 (21)00:01:59 (13)01:13:19 (16)00:01:11 (13)00:45:27 (23) 02:29:25 00:35:33
18 389 Derda Sebastian Kozieł Wojciech, Ptak Arkadiusz Ekstremalni Strawczyn - 18 17 00:34:15 (29)00:02:14 (27)01:08:02 (5)00:01:13 (15)00:46:21 (24) 02:32:05 00:38:13
19 378 Łuczak Bartosz Zuzanna Łuczak, Aleksandra Respondek BEKO WMT - 19 18 00:22:41 (10)00:02:15 (30)01:08:22 (6)00:01:19 (22)00:59:09 (35) 02:33:46 00:39:54
20 372 Parulski Grzegorz Weiss Aleksander, Wyszyński Marek Honda Gdynia Team - 20 19 00:21:18 (8)00:01:57 (11)01:17:39 (24)00:01:29 (27)00:51:31 (29) 02:33:54 00:40:02
21 379 Jędrzejczyk Natalia Anna Marcinkowska, Barbara Fazan BEKO WMT - 21 2 00:27:09 (19)00:02:15 (29)01:17:37 (23)00:01:23 (23)00:47:04 (26) 02:35:28 00:41:36
22 356 Kotarzewska Mariola Chrabąszcz Mateusz, Wojciechowski Jarosław Biegnę, żeby Bartek mógł biegać 3.0 - 22 3 00:29:42 (23)00:02:07 (20)01:18:48 (26)00:01:03 (6)00:44:21 (17) 02:36:01 00:42:09
23 355 Janczak Waldemar Czekaj Maciej, Ściga Maciej Biegnę, żeby Bartek mógł biegać 2.0 - 23 20 01:20:05 (27)00:01:08 (10)00:41:04 (12) 02:39:28 00:45:36
24 387 Woźniak Michał Orłowski Zbigniew, Domagała Armand Ekstremalni Strawczyn - 24 21 00:37:58 (35)00:02:09 (24)01:15:09 (19)00:01:24 (24)00:44:13 (16) 02:40:53 00:47:01
25 388 Pietraszek Dominik Masternak Mateusz, Gugała Maciej Ekstremalni Strawczyn - 25 22 00:36:07 (33)00:01:51 (9)01:18:11 (25)00:01:15 (19)00:44:53 (19) 02:42:17 00:48:25
26 376 Marciniec Witold Sokół Adam, Kornak Łukasz BEKO TEAM 9 - 26 23 00:23:25 (14)00:02:02 (15)01:30:35 (30)00:01:35 (33)00:44:57 (20) 02:42:34 00:48:42
27 363 Kamieniarz Sebastian Kupiec Robert, Jaworski Artur BEKO TEAM 3 BEKO - 27 24 00:35:24 (31)00:02:18 (31)01:15:00 (17)00:01:17 (21)00:53:34 (30) 02:47:33 00:53:41
28 385 Mazur Agnieszka Derda Małgorzata, Dąbrowski Robert Ekstremalni Strawczyn - 28 4 00:30:43 (25)00:02:26 (35)01:16:22 (22)00:01:33 (30)01:00:51 (36) 02:51:55 00:58:03
29 354 Tobiasz Kamil Sternik Krzysztof, Długosz Marcin Biegnę, żeby Bartek mógł biegać 1.0 - 29 25 00:33:28 (28)00:02:07 (21)01:27:36 (28)00:01:29 (28)00:50:29 (27) 02:55:09 01:01:17
30 381 Żółtowski Daniel Wojciechowski Ireneusz, BEKO WMT - 30 26 00:21:43 (9)00:02:05 (18)01:47:17 (36)00:01:42 (34)00:44:31 (18) 02:57:18 01:03:26
31 367 Baczyński Łukasz Józwik Leszek, Baczyński Łukasz RTV BEKO AGD BEKO - 31 27 00:25:14 (17)00:02:02 (14)01:34:29 (32)00:01:33 (29)00:57:38 (34) 03:00:56 01:07:04
32 359 Nemś Arkadiusz Kruszewski Arseniusz, Urbański Dominik STARIS Staszów - 32 28 01:31:18 (31)00:01:46 (35)00:44:05 (14) 03:06:13 01:12:21
33 364 Ligocki Kalikst Gaj Grzegorz, Dziubek Daniel BEKO TEAM 4 BEKO - 33 29 01:28:47 (29)00:01:25 (25)00:54:53 (31) 03:13:57 01:20:05
34 371 Papiewski Przemysław Jackiewicz Rafał, Papiewska Marzena BEKO AVENGERS - 34 30 00:37:11 (34)00:02:06 (19)01:41:40 (33)00:01:27 (26)00:55:44 (33) 03:18:08 01:24:16
35 369 Szczepaniak Jacek Bednarczyk Maciej, Pawlicki Julian BEKO TEAM 7 - 35 31 00:30:10 (24)00:02:08 (22)01:58:20 (37)00:01:55 (37)00:50:44 (28) 03:23:17 01:29:25
36 365 Skupin Grzegorz Potyrała Łukasz, Muzyka Justyna BEKO TEAM 5 BEKO - 36 32 00:32:05 (27)00:02:14 (28)01:46:01 (35)00:01:47 (36)01:05:42 (38) 03:27:49 01:33:57
37 366 Ochab Paweł Siry Grzegorz, Kobiałka Ireneusz SEKWOJA DĘBICA BEKO - 37 33 01:42:25 (34)00:01:33 (31)01:01:04 (37) 03:31:30 01:37:38
38 370 Urbaniak Tomasz Rękas Radosław, Kozłowski Marcin BEKO TEAM 8 - 38 34 00:35:36 (32)00:02:21 (32)02:00:40 (38)00:01:35 (32)00:55:00 (32) 03:35:12 01:41:20
39 362 Motel Paweł Drążyk Marcin, Ners Maciej BEKO TEAM 2 BEKO - 00:29:12 (22)00:02:22 (33)01:03:45 (3)00:02:51 (38) DNF
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Bieg Piekarczyka
  • ILF Triathlon