Garmin MTB Series Gdańsk 2015 - dystans Midi Pokaż

Lista startowa Kolarstwo MTB - Midi

Lista główna

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Abraham Wiesław Sławoszyno 40-49 203
Adamczuk Norbert Gdynia 18-29 -
Afonina Tatiana Kaliningrad 18-29 57
Afonina Tatiana Kaliningrad 18-29 -
Afonina Tatiana Kaliningrad 18-29 -
Akifev Sergei Kaliningrad 30-39 234
Akifyev Sergey Калининград 30-39 -
Baczewski Daniel Banino 30-39 -
Banach Bartosz Gdańsk 18-29 102
Banach Paweł Bydgoszcz 18-29 92
Banach Robert Gdańsk 30-39 110
Banach Ryszard Gdańsk 60-… 45
Banaszek Joanna Gdynia 30-39 30
Berton Massimo Pordenone 40-49 236
Biedunkiewicz Robert Gdynia 40-49 37
Bielowicz Marek Gdynia 30-39 152
Bieńkowski Tomasz Słupsku 40-49 80
Biernacki Piotr Gdynia 30-39 194
Blokus Przemysław Wejherowo 18-29 55
Bochyński Krzysztof Gdańsk 40-49 -
Boćkowski Maciej Gdynia 40-49 90
Bogdziewicz Eugeniusz Gdańsk 60-… -
Bogdziewicz Michał Gdańsk 30-39 79
Boniecki Piotr Gdańsk 40-49 21
Bońkowski Jarosław Gdańsk 50-59 33
Borowiec Tomasz Malmö 40-49 84
Bożęcki Marcin Gdańsk 18-29 215
Brzana Mirosław Gdańsk 50-59 111
Brzeziński Artur Lębork 18-29 9
Brzóska Tomasz Gdańsk 30-39 -
Bułhak Andrzej Olsztyn 50-59 177
Chalecki Piotr Słupsk 30-39 153
Chamera Sławomir Gdynia 30-39 -
Chmielecki Piotr Gdańsk 30-39 81
Chudyba Michał Gdańsk 30-39 238
Ciechacki Robert Gdańsk 40-49 46
Ciesielski Witold Gdańsk 40-49 17
Cylkowski Sebastian Gdańsk 30-39 190
Czapliński Jan Brwinów 30-39 101
Czepiel Tomasz Gdańsk 30-39 151
Czernialis Rimas Rumia 30-39 20
Ćwik Damian Gdynia 30-39 76
Deptuła Krzysztof Gdańsk 30-39 44
Długosz Andrzej Gdańsk 30-39 118
Dobrowolski Wojciech Bydgoszcz 50-59 114
Drewing Marcin Gdynia 30-39 165
Ebertowski Przemysław Rybno 30-39 2
Falkowski Michał Malbork 30-39 168
Farion Paweł Bydgoszcz 18-29 149
Filipczyk Wojciech Gdańsk 30-39 31
Fira Adam Gdańsk 30-39 69
Florczuk Marek Gdynia 18-29 82
Frohwerk Lukasz Gdynia 30-39 166
Fułek Tomasz Sopot 30-39 205
Gajewski Eugeniusz Wejherowo 60-… 213
Galiński Patryk Gdańsk 40-49 65
Gawkowski Mariusz Gdynia 40-49 -
Gąsiorowski Leszek Gdańsk 50-59 226
Gesek Robert Gdynia 40-49 -
Gierjatowicz Krzysztof Gdynia 40-49 229
Goliński Mariusz Gdynia 50-59 218
Gołębicki Paweł Gdańsk 30-39 185
Gorczyca Jarosław Gdańsk 18-29 54
Gostomski Marcin Gdynia 40-49 232
Goździewicz Paweł Gdynia 30-39 156
Górski Marcin Gdańsk 18-29 180
Grajczak Adrian Gdańsk 18-29 85
Gretkowski Michał Gdańsk 18-29 88
Gretkowski Patryk Gdańsk 18-29 145
Grundkowski Leslaw Gdansk 60-… 8
Hefczyc Maciej Gdańsk 18-29 89
Hinczewska Paula Mława 18-29 136
Hoppe Mateusz Gdańsk 18-29 121
Jakusz Przemysław Wejherowo 30-39 39
Janczarska Marzena Gdańsk 40-49 4
Janicki Sebastian Gdańsk 40-49 -
Janiszek Michał Orońsko 30-39 178
Jankowiak Krzysztof Gdańsk 18-29 227
Jaroszuk Kamil Gdańsk 30-39 139
Jędruszak Justyna Reda 30-39 12
Jozwik Andrzej Gdynia 18-29 187
Jóźwiak Krzysztof Gdynia 18-29 122
Juchniewicz Tomasz Gdynia 18-29 137
Jurczak Paweł Grudziądz 18-29 188
Jurczak Piotr Grudziądz 18-29 171
Jurewicz Tomasz Elbląg 40-49 100
Kaczmarek Krzysztof Gdańsk 40-49 158
Kaczmarek Marek Gdańsk 30-39 169
Kaczorowski Tomasz Gdańsk 30-39 34
Kaiser Andrzej Bytów 40-49 120
Kaleta Jerzy Gdańsk 40-49 192
Kalinowski Andrzej Gdańsk 40-49 48
Kałużny Stefan Sopot 50-59 -
Kamiński Paweł Kościerzyna 30-39 96
Kamynin Alexandr Kaliningrad 30-39 235
Kasperski Jacek Gdynia 60-… 23
Kasprzak Radosław Gdynia 40-49 99
Kaszuba Rafał Dębogórze 30-39 131
Kawałkowski Borys Gdańsk 18-29 219
Kiselev Iurii Kaliningrad 40-49 230
Klejzerowicz Roman Ełk 30-39 207
Klekowski Adrian Kwidzyn 18-29 154
Kolecki Jakub Gdańsk 18-29 176
Kolka Zbigniew Grzybno 50-59 86
Kollender Paweł Olsztyn 50-59 198
Kołodzik Grzegorz Żarnowiec 18-29 224
Konieczny Robert Gdynia 30-39 93
Koniuszewski Piotr Gdańsk 18-29 98
Konkel Łukasz Gdańsk 18-29 161
Korbus Michał Gdańsk 18-29 68
Korybalski Michał Gdańsk 18-29 204
Kostuch Jan Chmielno 60-… 210
Kotarski Jacek Gdańsk 40-49 132
Kowalewski Maciej Słupsk 30-39 208
Kozielewicz Tomasz Gdańsk 40-49 157
Kreft Damian Wejherowo 30-39 237
Krotowski Antoni Gdańsk 30-39 11
Król Robert Gdańsk 30-39 170
Krzywy Krzysztof Gdańsk 30-39 1
Kulesza Jacek Gdynia 40-49 142
Kurzyński Piotr Nowy Świat 40-49 27
Kuzminski Dariusz Gdansk 30-39 222
Kwaśniak Zdzisław Słupsk 50-59 195
Langa Marcin Wejherowo 30-39 18
Leszczyński Adam Gdynia 18-29 41
Leszczyński Andrzej Kowale 30-39 107
Leśniewski Marek Gdańsk 40-49 117
Lis Paweł Gdańsk 30-39 58
Ludwikowski Arkadiusz Gdańsk 40-49 78
Lutoborski Adam Bydgoszcz 40-49 134
Łoś Andrzej Gdańsk 30-39 40
Łukasik Artur Gdynia 50-59 75
Łysek Katarzyna Gdańsk 30-39 53
Łysiak Norbert Niemcz 40-49 172
Majewski Artur Kobyłka 40-49 -
Majewski Marek Prabuty 50-59 87
Majkowski Daniel Gdynia 18-29 -
Małachowski Radek Gdynia 40-49 155
Manikowski Artur Sulnowo 30-39 7
Maślanka Tomasz Słupsk 30-39 164
Mazur Michał Gdańsk 30-39 77
Michalak Karolina Łódź 30-39 61
Milczarek Radosław Gdynia 40-49 -
Miszkiel Ola Gdańsk 30-39 13
Młyński Dawid Gdańsk 18-29 -
Moderhak Marcelina Gdynia 30-39 217
Moderhak Mateusz Gdańsk 30-39 214
Modlińska Beata Rumia 40-49 3
Modrzewski Jakub Elbląg 30-39 130
Mrozowski Sławomir Sopot 30-39 162
Mróz Krzysztof Kwidzyn 30-39 94
Mucha Dawid Gdańsk 30-39 163
Naczk Bartosz Pruszcz Gdanski 30-39 174
Najdrowski Rafał Grudziądz 40-49 221
Najdrowski Rafał Grudziądz 40-49 -
Nasierowski Marcin Gdańsk 30-39 -
Nilek Mirosława Reda 30-39 10
Nitka Piotr Gdańsk 30-39 70
Noga Marcin Gdańsk 30-39 29
Olszewska Karolina Sopot 18-29 189
Olszewski Bartek Gdańsk 18-29 119
Orłowski Przemysław Gdańsk 40-49 24
Owerczuk Łukasz Gdańsk 30-39 56
Paradowski Grzegorz Elbląg 50-59 83
Pastusiak Marcin Człuchów 18-29 181
Pellowski Grzegorz Gdańsk 50-59 199
Pepliński Roman Kościerzyna 40-49 143
Piątek Piotr Rumia 18-29 209
Piński Maciej Gdańsk 18-29 140
Piotrowicz Przemysław Gdynia 40-49 62
Prokopczuk Paweł Gdańsk 30-39 14
Pruski Wojciech Kobysewo 30-39 186
Przekop Michał Suwałki 18-29 202
Pyzik Jacek Częstochowa 30-39 -
Radelski Zdzisław Kościerzyna 50-59 73
Rapciak Rafał Kokoszkowy 40-49 231
Reddig Krzysztof Gdynia 40-49 129
Reszke Adam Juszkowo 18-29 -
Rochna Tomasz Gdańsk 40-49 109
Rodziewicz Przemysław Gdynia 30-39 59
Rogowski Leszek Gdańsk 40-49 32
Rokicki Grzegorz Gdańsk 18-29 67
Romanowski Mateusz Stare Pole 18-29 160
Rompca Marcin Bolszewo 40-49 43
Różański Michal Gdańsk 18-29 64
Różański Michał Gdańsk 18-29 38
Rusiecki Jacek Gdańsk 50-59 91
Ryczanik Tomasz Gdańsk 30-39 35
Ryza Adam Gdańsk 30-39 200
Rzeszutek Piotr Sierakowice 18-29 95
Schmiegel Jakub Gdansk 30-39 123
Seredyka Krzysztof Gdańsk 40-49 26
Sieciechowicz Paweł Słupsk 30-39 211
Sienkiewicz Patryk Gdynia 40-49 167
Skolimowski Waldemar Gdańsk 40-49 47
Skomski Adam Mosty 40-49 233
Skrundź Tomasz Rumia 30-39 150
Słojewski Maciej Gdańsk 30-39 72
Słomczewski Rafał Gdynia 30-39 -
Smełsz Robert Pogórze 30-39 -
Sobierajski Piotr Bartoszyce 40-49 175
Sobieś Radosław Gdynia 30-39 97
Sopoliński Wojciech Bydgoszcz 40-49 220
Sośniak Tomasz Gdańsk 18-29 74
Sprzączkowski Krzysztof Gdynia 40-49 124
Staniszewski Bartosz Gdynia 30-39 216
Stolp Wojtek Chojnice 30-39 71
Stosik Sławomir Rożental 40-49 225
Suchecki Maciej Gdynia 40-49 60
Suchomski Marcin Świecie 30-39 116
Sulikowski Mariusz Gdańsk 40-49 63
Swinarski Maciej Gdańsk 30-39 104
Sykuła Marcin Gdynia 40-49 197
Szabowski Bartłomiej Gdańsk 40-49 15
Szczepaniak Adam Gdańsk 18-29 148
Szczęsny Łukasz Gdańsk 30-39 201
Szczodrowski Tomasz Gdańsk 18-29 16
Szmyt Artur Bydgoszcz 30-39 -
Szulc Wojtek Bydgoszcz 40-49 206
Szymański Artur Gdańsk 40-49 36
Szymański Piotr Gdańsk 30-39 113
Szynkiewicz Janusz Kwidzyn 50-59 -
Tafelski Przemysław Gdańsk 30-39 -
Tajerle Dariusz Gdynia 30-39 50
Tajerle Robert Wejherowo 30-39 182
Tokmina Aleksander Sopot-Pomorskie Gdansk 60-… 42
Tomalski Piotr Płock 40-49 5
Tomaszewski Leszek Elbląg 50-59 193
Tumaniec Darek Olsztyn 40-49 141
Tyszkiewicz Elzbieta Gdansk 18-29 125
Urbanowicz Piotr Prabuty 40-49 191
Walczak Marcin Bartoszyce 30-39 183
Wasilewski Krzysztof Gdańsk 40-49 52
Wawrzyniak Tomek Gdynia 18-29 66
Werner Paulina Gdynia 18-29 179
Wesołowski Artur Gdańsk 40-49 28
Will Tomasz Gdynia 40-49 103
Wiszecki Adam Suchy Dwór / Gdynia 40-49 223
Wiśniewski Dariusz Gdynia 40-49 108
Wiśniewski Michał Gdańsk 18-29 25
Witke Mateusz Miechucino 18-29 126
Wizner Zbigniew Stenhamra 50-59 -
Wojciechowski Sławomir Gdynia 30-39 228
Wojna Jakub Gdynia 18-29 173
Wojnowski Cezary Dolna Grupa - Dragacz 40-49 196
Wolny Bartłomiej Gdańsk 30-39 127
Wolski Marek Gdańsk 50-59 6
Woźniak Sławomir Gdynia 40-49 133
Woźniak Wojciech Gdańsk 30-39 239
Wójtowicz Paweł Rumia 30-39 22
Zachara Stefan Sopot 30-39 146
Zajączkowski Michał Gdańsk 30-39 49
Zakrzewski Rafał Gdańsk 40-49 128
Zaniewski Grzegorz Kobylnica 40-49 159
Zarzycki Arkadiusz Gdańsk 30-39 147
Zawalich Michał Gdańsk 18-29 115
Zdanowicz Mateusz Gdańsk 18-29 -
Ziebura Bartosz Gdynia 30-39 144
Zieliński Artur Starogard Gdański 18-29 212
Zielonka Maciej Sopot 30-39 184
Ziemińska Małgorzata Bydgoszcz 18-29 106
Zupa Wojciech Bydgoszcz 50-59 138
Żuchliński Adam Suchy Dwór 40-49 19
Żuk Łukasz Młynary 30-39 135
Żukotyński Tomir Grupa 30-39 112
Żurawicki Michał Ciechocin 30-39 -
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon