Garmin MTB Series Gdańsk 2015 - dystans Midi - wyniki

2015-09-27 11:05 www.mtbseries.pl

M‑ce Nr Nazwisko i imię Klub Kat. M‑ce
w kat.
M‑ce
wg płci
Czas końcowy Strata
1 95 Rzeszutek Piotr HOTEL CZTERY BRZOZY GDAŃSK M18 1 1 01:44:59
2 120 Kaiser Andrzej Eurobike Kaczmarek Electric Team M40 1 2 01:45:00 00:00:01
3 79 Bogdziewicz Michał NEXUS Team M30 1 3 01:45:01 00:00:02
4 2 Ebertowski Przemysław King Oscar Gniewino M30 2 4 01:45:02 00:00:03
5 1 Krzywy Krzysztof NEXUS Team M30 3 5 01:46:25 00:01:26
6 137 Juchniewicz Tomasz 7R Logistic Politechnika Gdańska M18 2 6 01:48:04 00:03:05
7 174 Naczk Bartosz NEXUS Team M30 4 7 01:48:05 00:03:06
8 110 Banach Robert Banachbrothers.pl Hotel Cztery Brzozy M30 5 8 01:48:31 00:03:32
9 178 Janiszek Michał 3R Radom M30 6 9 01:48:55 00:03:56
10 218 Goliński Mariusz MTBnews.pl M50 1 10 01:48:56 00:03:57
11 202 Przekop Michał BLISKA TEAM M18 3 11 01:49:19 00:04:20
12 214 Moderhak Mateusz Trek Honda Gdynia M30 7 12 01:49:41 00:04:42
13 64 Różański Michal BCTGdynia M18 4 13 01:50:20 00:05:21
14 185 Gołębicki Paweł M30 8 14 01:51:15 00:06:16
15 184 Zielonka Maciej ASE Team ASE M30 9 15 01:52:04 00:07:05
16 118 Długosz Andrzej M30 10 16 01:53:07 00:08:08
17 190 Cylkowski Sebastian ASE Team M30 11 17 01:53:07 00:08:08
18 89 Hefczyc Maciej WARBUD TEAM M18 5 18 01:53:26 00:08:27
19 191 Urbanowicz Piotr LOS TURBINIOS HUNTOS M40 2 19 01:53:51 00:08:52
20 239 Woźniak Wojciech HOTEL CZTERY BRZOZY GDAŃSK M30 12 20 01:54:11 00:09:12
21 171 Jurczak Piotr KU AZS WSG BYDGOSZCZ M18 6 21 01:54:12 00:09:13
22 46 Ciechacki Robert ASE Team M40 3 22 01:54:13 00:09:14
23 74 Sośniak Tomasz 7R Logistic Politechnika Gdańska M18 7 23 01:54:14 00:09:15
24 172 Łysiak Norbert KU AZS WSG M40 4 24 01:54:15 00:09:16
25 140 Piński Maciej 7R Logistic Politechnika Gdańska M18 8 25 01:54:15 00:09:16
26 101 Czapliński Jan Komobike Scott M30 13 26 01:54:29 00:09:30
27 181 Pastusiak Marcin Bike Team Człuchów Marcin Pastusiak M18 9 27 01:55:19 00:10:20
28 228 Wojciechowski Sławomir Trek Honda Gdynia M30 14 28 01:55:25 00:10:26
29 11 Krotowski Antoni Old School MTB Gdańsk M30 15 29 01:55:57 00:10:58
30 60 Suchecki Maciej SEMEKO AquaSfera SEMEKO AquaSfera M40 5 30 01:56:12 00:11:13
31 204 Korybalski Michał Flash Team M18 10 31 01:56:45 00:11:46
32 163 Mucha Dawid M30 16 32 01:57:13 00:12:14
33 142 Kulesza Jacek M40 6 33 01:57:14 00:12:15
34 146 Zachara Stefan Old School MTB Gdańsk M30 17 34 01:57:50 00:12:51
35 67 Rokicki Grzegorz 7R Logistic Politechnika Gdańska M18 11 35 01:57:51 00:12:52
36 157 Kozielewicz Tomasz Old School MTB Gdańsk M40 7 36 01:57:51 00:12:52
37 231 Rapciak Rafał GK STG M40 8 37 01:58:32 00:13:33
38 141 Tumaniec Darek Kross Centrum Rowerowe Olsztyn Giera Znaki Drogowe M40 9 38 01:59:19 00:14:20
39 26 Seredyka Krzysztof M40 10 39 01:59:31 00:14:32
40 236 Berton Massimo acido lattico M40 11 40 02:00:14 00:15:15
41 192 Kaleta Jerzy Old School MTB Gdańsk M40 12 41 02:00:24 00:15:25
42 230 Kiselev Iurii M40 13 42 02:00:34 00:15:35
43 147 Zarzycki Arkadiusz Apteka Gemini M30 18 43 02:00:38 00:15:39
44 31 Filipczyk Wojciech F-M Bimet MTB Team M30 19 44 02:01:46 00:16:47
45 99 Kasprzak Radosałw M40 14 45 02:01:48 00:16:49
46 169 Kaczmarek Marek Old School MTB Gdańsk M30 20 46 02:02:00 00:17:01
47 66 Wawrzyniak Tomek Fundacja Pies Szuka Domu MTB Team M18 12 47 02:03:09 00:18:10
48 34 Kaczorowski Tomasz M30 21 48 02:03:12 00:18:13
49 132 Kotarski Jacek M40 15 49 02:03:38 00:18:39
50 77 Mazur Michał M30 22 50 02:03:41 00:18:42
51 9 Brzeziński Artur LEW LĘBORK M18 13 51 02:03:41 00:18:42
52 221 Najdrowski Rafał Wheel Brothers Grudziądz M40 16 52 02:03:41 00:18:42
53 212 Zieliński Artur GK STG M18 14 53 02:03:59 00:19:00
54 162 Mrozowski Sławomir Górny Bronx M30 23 54 02:04:25 00:19:26
55 144 Ziebura Bartosz Fota-Groblewski MTB Team M30 24 55 02:04:32 00:19:33
56 28 Wesołowski Artur M40 17 56 02:04:51 00:19:52
57 227 Jankowiak Krzysztof ASE Team M18 15 57 02:04:52 00:19:53
58 37 Biedunkiewicz Robert solarium KIKADA M40 18 58 02:04:52 00:19:53
59 211 Sieciechowicz Paweł Morpol Racing Team M30 25 59 02:05:02 00:20:03
60 22 Wójtowicz Paweł Federal Mogul MTB Team Federal Mogul MTB Team M30 26 60 02:05:09 00:20:10
61 53 Łysek Katarzyna ProCycling.pl K30 1 1 02:05:13 00:20:14
62 17 Ciesielski Witold M40 19 61 02:05:40 00:20:41
63 116 Suchomski Marcin Klub kolarski Wda Świecie Soul Kozak - Winnica przy Talerzyku M30 27 62 02:06:19 00:21:20
64 98 Koniuszewski Piotr WINAAR M18 16 63 02:06:26 00:21:27
65 104 Swinarski Maciej MotoSyberia.com M30 28 64 02:06:33 00:21:34
66 135 Żuk Łukasz Syrena MTB Młynary M30 29 65 02:06:34 00:21:35
67 6 Wolski Marek M50 2 66 02:06:36 00:21:37
68 114 Dobrowolski Wojciech BIKEBOYS CADMARIO TEAM M50 3 67 02:06:43 00:21:44
69 134 Lutoborski Adam BIKEBOYS CADMARIO TEAM M40 20 68 02:06:43 00:21:44
70 233 Skomski Adam 360 Sailing Team M40 21 69 02:06:43 00:21:44
71 109 Rochna Tomasz M40 22 70 02:06:46 00:21:47
72 122 Jóźwiak Krzysztof Intel Technology Poland M18 17 71 02:07:15 00:22:16
73 97 Sobieś Radosław RADMOR M30 30 72 02:07:28 00:22:29
74 71 Stolp Wojtek stolpinterior M30 31 73 02:07:33 00:22:34
75 58 Lis Paweł M30 32 74 02:07:36 00:22:37
76 198 Kollender Paweł Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team M50 4 75 02:08:12 00:23:13
77 173 Wojna Jakub Trek Honda Gdynia M18 18 76 02:08:45 00:23:46
78 160 Romanowski Mateusz M18 19 77 02:08:51 00:23:52
79 35 Ryczanik Tomasz 2R SKAT M30 33 78 02:09:10 00:24:11
80 167 Sienkiewicz Patryk Patryk Sienkiewicz Patryk Sienkiewicz M40 23 79 02:09:39 00:24:40
81 59 Rodziewicz Przemysław M30 34 80 02:09:53 00:24:54
82 175 Sobierajski Piotr Rant Bartoszyce M40 24 81 02:10:26 00:25:27
83 194 Biernacki Piotr M30 35 82 02:10:31 00:25:32
84 93 Konieczny Robert M30 36 83 02:10:54 00:25:55
85 226 Gąsiorowski Leszek M50 5 84 02:11:12 00:26:13
86 186 Pruski Wojciech NET-SERWIS IronTEAM M30 37 85 02:11:28 00:26:29
87 235 Kamynin Alexandr M30 38 86 02:11:45 00:26:46
88 209 Piątek Piotr M18 20 87 02:12:10 00:27:11
89 44 Deptuła Krzysztof M30 39 88 02:12:19 00:27:20
90 55 Blokus Przemass SZPRYCHEN KOMANDO M18 21 89 02:12:32 00:27:33
91 165 Drewing Marcin ADVA Optical Networking ADVA OPTICAL NETWORKING M30 40 90 02:12:41 00:27:42
92 36 Szymański Artur LOTOS Running Team M40 25 91 02:12:49 00:27:50
93 106 Ziemińska Małgorzata AZS WSG Bydgoszcz K18 1 2 02:12:58 00:27:59
94 234 Akifev Sergei M30 41 92 02:13:21 00:28:22
95 76 Ćwik Damian M30 42 93 02:13:30 00:28:31
96 126 Witke Mateusz Intel Technology Poland M18 22 94 02:14:16 00:29:17
97 155 Małachowski Radek R.M. klub M40 26 95 02:14:21 00:29:22
98 129 Reddig Krzysztof Mister Explosion Team M40 27 96 02:14:25 00:29:26
99 220 Sopoliński Wojciech M40 28 97 02:14:30 00:29:31
100 150 Skrundź Tomasz KarmaExpress.pl M30 43 98 02:15:06 00:30:07
101 168 Falkowski Michał M30 44 99 02:15:06 00:30:07
102 88 Gretkowski Michał 7R Logistic Politechnika Gdańska M18 23 100 02:15:08 00:30:09
103 156 Goździewicz Paweł biegamyrazem.pl/PAPUNIS TEAM GDYNIA M30 45 101 02:15:42 00:30:43
104 161 Konkel Łukasz M18 24 102 02:15:48 00:30:49
105 30 Banaszek Joanna Cyklo Team K30 2 3 02:15:49 00:30:50
106 127 Wolny Bartłomiej Intel Technology Poland M30 46 103 02:16:07 00:31:08
107 205 Fułek Tomasz M30 47 104 02:16:20 00:31:21
108 91 Rusiecki Jacek MTB Mercedes Service Team M50 6 105 02:16:25 00:31:26
109 152 Bielowicz Marek M30 48 106 02:16:38 00:31:39
110 143 Pepliński Roman Fach-Dent Team M40 29 107 02:17:09 00:32:10
111 183 Walczak Marcin Rant Bartoszyce M30 49 108 02:17:14 00:32:15
112 200 Ryza Adam M30 50 109 02:17:23 00:32:24
113 229 Gierjatowicz Krzysztof MTB Mercedes Service Team M40 30 110 02:17:44 00:32:45
114 232 Gostomski Marcin M40 31 111 02:17:58 00:32:59
115 45 Banach Ryszard banachbrother M60 1 112 02:18:19 00:33:20
116 133 Woźniak Sławomir M40 32 113 02:18:20 00:33:21
117 100 Jurewicz Tomasz M40 33 114 02:18:40 00:33:41
118 81 Chmielecki Piotr Me_My_Self_And_I M30 51 115 02:18:47 00:33:48
119 4 Janczarska Marzena K40 1 4 02:18:50 00:33:51
120 170 Król Robert M30 52 116 02:18:59 00:34:00
121 83 Paradowski Grzegorz REM ELBLĄG M50 7 117 02:19:02 00:34:03
122 52 Wasilewski Krzysztof Masterlease M40 34 118 02:19:03 00:34:04
123 188 Jurczak Paweł KU AZS WSG Bydgoszcz M18 25 119 02:19:28 00:34:29
124 107 Leszczyński Andrzej M30 53 120 02:19:34 00:34:35
125 19 Żuchliński Adam Żuchliński Bike-Shop Team M40 35 121 02:19:38 00:34:39
126 145 Gretkowski Patryk 7R Logistic Politechnika Gdańska M18 26 122 02:19:41 00:34:42
127 41 Leszczyński Adam M18 27 123 02:19:55 00:34:56
128 117 Leśniewski Marek M40 36 124 02:20:00 00:35:01
129 130 Modrzewski Jakub Ledwo Jadę Elbląg M30 54 125 02:20:25 00:35:26
130 21 Boniecki Piotr F-M Bimet MTB Team F-M Bimet S.A. M40 37 126 02:20:40 00:35:41
131 115 Zawalich Michał M18 28 127 02:21:14 00:36:15
132 180 Górski Marcin Stocznia Gdańsk GSG Towers Drużyna MTB M18 29 128 02:21:22 00:36:23
133 119 Olszewski Bartek M18 30 129 02:21:58 00:36:59
134 29 Noga Marcin M30 55 130 02:22:23 00:37:24
135 69 Fira Adam Schneider Electric Schneider Electric M30 56 131 02:22:39 00:37:40
136 225 Stosik Sławomir TRI Ósemka Starogard Gdański M40 38 132 02:23:22 00:38:23
137 196 Wojnowski Cezary Wheel Brothers Grudziądz M40 39 133 02:23:39 00:38:40
138 112 Żukotyński Tomir Wheel Brothers Grudziądz M30 57 134 02:23:39 00:38:40
139 39 Jakusz Przemass SZPRYCHEN KOMANDO M30 58 135 02:24:12 00:39:13
140 75 Łukasik Artur M50 8 136 02:24:39 00:39:40
141 131 Kaszuba Rafał M30 59 137 02:25:12 00:40:13
142 73 Radelski Zdzisław BOTRANS MTB TEAM M50 9 138 02:25:18 00:40:19
143 15 Szabowski Bartłomiej M40 40 139 02:25:19 00:40:20
144 108 Wiśniewski Dariusz M40 41 140 02:25:20 00:40:21
145 197 Sykuła Marcin M40 42 141 02:26:09 00:41:10
146 82 Florczuk Marek M18 31 142 02:26:49 00:41:50
147 219 Kawałkowski Borys M18 32 143 02:27:07 00:42:08
148 206 Szulc Wojciech baalbek team M40 43 144 02:27:20 00:42:21
149 65 Galiński Patryk M40 44 145 02:28:09 00:43:10
150 32 Rogowski Leszek Oprychy Team M40 45 146 02:28:23 00:43:24
151 121 Hoppe Mateusz Intel Technology Poland M18 33 147 02:29:06 00:44:07
152 113 Szymański Piotr ASE Team M30 60 148 02:29:43 00:44:44
153 203 Abraham Wiesław W.A.INSTAL Roboty Instalacyjne M40 46 149 02:29:58 00:44:59
154 43 Rompca Marcin M40 47 150 02:30:04 00:45:05
155 14 Prokopczuk Paweł Fanklub Dużych Cycusiów M30 61 151 02:30:53 00:45:54
156 177 Bułhak Andrzej Akademia kolarstwa Olsztyn M50 10 152 02:30:53 00:45:54
157 16 Szczodrowski Tomasz M18 34 153 02:31:36 00:46:37
158 123 Schmiegel Jakub Intel Technology Poland M30 62 154 02:31:57 00:46:58
159 215 Bożęcki Marcin TRI-UNIVERSE M18 35 155 02:32:10 00:47:11
160 195 Kwaśniak Zdzisław Piast Słupsk M50 11 156 02:32:26 00:47:27
161 12 Jędruszak Justyna K30 3 5 02:32:56 00:47:57
162 207 Klejzerowicz Roman M30 63 157 02:33:58 00:48:59
163 210 Kostuch Jan ZUW ZUW M60 2 158 02:34:07 00:49:08
164 153 Chalecki Piotr TRIForce Słupsk M30 64 159 02:34:21 00:49:22
165 111 Brzana Mirosław M50 12 160 02:35:09 00:50:10
166 85 Grajczak Adrian M18 36 161 02:36:06 00:51:07
167 223 Wiszecki Adam GIPSBUD M40 48 162 02:36:17 00:51:18
168 96 Kamiński Paweł Fach-Dent Team M30 65 163 02:36:44 00:51:45
169 216 Staniszewski Bartosz AMBEREXPO M30 66 164 02:37:01 00:52:02
170 86 Kolka Zbigniew Tob Bramy Hormann M50 13 165 02:37:17 00:52:18
171 8 Grundkowski Leslaw Harpagan gdansk M60 3 166 02:37:30 00:52:31
172 136 Hinczewska Paula 7R Logistic Politechnika Gdańska K18 2 6 02:37:41 00:52:42
173 7 Manikowski Artur KKWŚwiecie M30 67 167 02:37:42 00:52:43
174 10 Nilek Mirosława K30 4 7 02:37:59 00:53:00
175 217 Kwapisiewicz Marcelina EDF K30 5 8 02:38:20 00:53:21
176 158 Kaczmarek Krzysztof M40 49 168 02:39:08 00:54:09
177 48 Kalinowski Andrzej Rowery Dwa MH Automatyka M40 50 169 02:39:28 00:54:29
178 238 Chudyba Michał Sanatorium Leśnik Sopot furbo.pl M30 68 170 02:41:10 00:56:11
179 92 Banach Paweł M18 37 171 02:41:12 00:56:13
180 90 Boćkowski Maciej Klif-Med M40 51 172 02:42:26 00:57:27
181 237 Kreft Damian M30 69 173 02:42:34 00:57:35
182 18 Langa Marcin Baltycka Team Galeria Bałtycka M30 70 174 02:42:50 00:57:51
183 208 Kowalewski Maciej M30 71 175 02:43:32 00:58:33
184 182 Tajerle Robert "Dream Team" Cycling Family M30 72 176 02:43:32 00:58:33
185 199 Pellowski Grzegorz BELTA TEAM GDAŃSK M50 14 177 02:43:43 00:58:44
186 42 Tokmina Aleksander OMIECZYNSKI ROWEREK ZAJAZD KORONA TEAM M60 4 178 02:45:48 01:00:49
187 84 Borowiec Tomasz M40 52 179 02:47:15 01:02:16
188 80 Bieńkowski Tomasz M40 53 180 02:48:33 01:03:34
189 47 Skolimowski Waldemar Rowery Dwa MH Automatyka M40 54 181 02:49:00 01:04:01
190 164 Maślanka Tomasz TRIForce Słupsk Gratis TEAM M30 73 182 02:49:18 01:04:19
191 193 Tomaszewski Leszek Elbląska Grupa Rowerowa STOP M50 15 183 02:54:17 01:09:18
192 159 Zaniewski Grzegorz M40 55 184 02:55:33 01:10:34
193 222 Kuzminski Dariusz K30 6 9 02:55:52 01:10:53
194 23 Kasperski Jacek Gdynia M60 5 185 02:58:31 01:13:32
195 25 Wiśniewski Michał M18 38 186 03:00:23 01:15:24
196 56 Owerczuk Łukasz NOVEO INTERACTIVE M30 74 187 03:02:00 01:17:01
197 13 Miszkiel Ola K30 7 10 03:03:21 01:18:22
198 103 Will Tomasz M40 56 188 03:04:25 01:19:26
199 154 Klekowski Adrian Cyklo Kwidzyn M18 39 189 03:10:14 01:25:15
200 70 Nitka Piotr Noble Tri Team M30 75 190 03:13:27 01:28:28
201 151 Czepiel Tomasz M30 76 191 03:18:01 01:33:02
202 166 Frohwerk Lukasz M30 77 192 03:18:55 01:33:56
203 57 Afonina Tatiana K18 3 11 03:27:56 01:42:57
204 50 Tajerle Dariusz M30 78 193 03:35:27 01:50:28
205 187 Jozwik Andrzej Trek Honda Gdynia M18 DNF
206 224 Kołodzik Grzegorz MTB KROKOWA M18 DNF
207 94 Mróz Krzysztof Cyklo Kwidzyn M30 DNF
208 138 Zupa Wojciech SISU OWB Team M50 DNF
209 189 Olszewska Karolina K18 DNF
211 63 Sulikowski Mariusz M40 DNF
213 54 Gorczyca Jarosław GWS M18 DNF
214 124 Sprzączkowski Krzysztof Intel Runners M40 DNF
215 148 Szczepaniak Adam M18 DNF
217 176 Kolecki Jakub Sopot Surf M18 DNF
218 102 Banach Bartosz Hotel Cztery Brzozy - Apteka Gemini M18 DNS
219 33 Bońkowski Jarosław MH Automatyka M50 DNS
220 20 Czernialis Rimas Rumia M30 DNS
221 149 Farion Paweł Orłów racing team Rowertour.com M18 DNS
222 213 Gajewski Eugeniusz M60 DNS
223 139 Jaroszuk Kamil Intersport M30 DNS
224 68 Korbus Michał 7R Logistic Politechnika Gdańska 7R Logistic Politechnika Gdańska M18 DNS
225 27 Kurzyński Piotr F.M. Bimet MTB Team M40 DNS
226 78 Ludwikowski Arkadiusz 3W Team M40 DNS
227 40 Łoś Andrzej Old School MTB Gdańsk M30 DNS
228 87 Majewski Marek M50 DNS
229 61 Michalak Karolina GWS Technologie GWS Technologie K30 DNS
230 3 Modlińska Beata K40 DNS
231 24 Orłowski Przemysław Pomorska Kolej Metropolitalna S.A. M40 DNS
232 62 Piotrowicz Przemysław M40 DNS
233 72 Słojewski Maciej M30 DNS
234 201 Szczęsny Łukasz Trek Honda Gdynia M30 DNS
235 5 Tomalski Piotr AT Team M40 DNS
236 125 Tyszkiewicz Elzbieta Intel Technology Poland K18 DNS
237 179 Werner Paulina K18 DNS
238 49 Zajączkowski Michał Noble team Gdańsk M30 DNS
239 128 Zakrzewski Rafał ZG AZS Centrum Galion M40 DNS
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Bieg Piekarczyka
  • ILF Triathlon