Garmin MTB Series Rumia 2015 - dystans Midi Pokaż

Lista startowa Kolarstwo MTB - Midi

Lista główna

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Adamczuk Norbert Gdynia 18-29 -
Afonina Tatiana Kaliningrad 18-29 -
Afonina Tatiana Kaliningrad 18-29 348
Afonina Tatiana Kaliningrad 18-29 -
Akifev Sergei Kaliningrad 30-39 497
Akifyev Sergey Калининград 30-39 -
Banach Bartosz Gdańsk 18-29 382
Banach Paweł Bydgoszcz 18-29 375
Banach Robert Gdańsk 30-39 389
Banach Ryszard Gdańsk 60-… 478
Banaszek Joanna Gdynia 30-39 323
Berton Massimo Pordenone 40-49 496
Biedunkiewicz Robert Gdynia 40-49 330
Bieńkowski Tomasz Słupsku 40-49 366
Bogdziewicz Michał Gdańsk 30-39 471
Boniecki Piotr Gdańsk 40-49 315
Bońkowski Jarosław Gdańsk 50-59 326
Borowiecki Bartłomiej Rumia 30-39 325
Brzana Mirosław Gdańsk 50-59 390
Brzeziński Artur Lębork 18-29 306
Brzóska Tomasz Gdańsk 30-39 -
Chabros Maciej Gdynia 30-39 472
Chmielecki Piotr Gdańsk 30-39 367
Czajkowski Zbigniew Bydgoszcz 30-39 473
Czapliński Jan Brwinów 30-39 381
Czernialis Rimas Rumia 30-39 314
Ćwik Damian Gdynia 30-39 363
Dawidowski Daniel Rumia 30-39 324
Deptuła Krzysztof Gdańsk 30-39 336
Długosz Andrzej Gdańsk 30-39 396
Dobrowolski Wojciech Bydgoszcz 50-59 417
Drewing Marcin Gdynia 30-39 427
Ebertowski Przemysław Rybno 30-39 420
Falkowski Michał Malbork 30-39 469
Fira Adam Gdańsk 30-39 358
Florczuk Marek Gdynia 18-29 368
Frohwerk Lukasz Gdynia 30-39 429
Gajewski Eugeniusz Wejherowo 60-… 494
Gawkowski Mariusz Gdynia 40-49 -
Gąsiorowski Leszek Gdańsk 50-59 488
Gesek Robert Gdynia 40-49 -
Gierjatowicz Krzysztof Gdynia 40-49 500
Goliński Mariusz Gdynia 50-59 480
Gołębicki Paweł Gdańsk 30-39 438
Gorczyca Jarosław Gdańsk 18-29 346
Gotówko Tomasz Reda 30-39 397
Goździewicz Paweł Gdynia 30-39 460
Górski Marcin Gdańsk 18-29 436
Gretkowski Michał Gdańsk 18-29 373
Gretkowski Patryk Gdańsk 18-29 421
Hanke Mateusz Sorkwity 18-29 484
Hefczyc Maciej Gdańsk 18-29 475
Hinczewska Paula Mława 18-29 410
Hoppe Mateusz Gdańsk 18-29 399
Iwoła Remigiusz Gdynia 40-49 332
Jagiełło Anna Gdańsk 18-29 371
Janczarska Marzena Gdańsk 40-49 302
Janiszek Michał Orońsko 30-39 463
Jankowiak Krzysztof Gdańsk 18-29 492
Jędruszak Justyna Reda 30-39 308
Jozwik Andrzej Gdynia 18-29 440
Jóźwiak Krzysztof Gdynia 18-29 400
Juchniewicz Tomasz Gdynia 18-29 411
Jurczak Paweł Grudziądz 18-29 434
Jurczak Piotr Grudziądz 18-29 433
Jurewicz Tomasz Elbląg 40-49 380
Kaczmarek Krzysztof Gdańsk 40-49 448
Kaczmarek Marek Gdańsk 30-39 431
Kaczorowski Tomasz Gdańsk 30-39 327
Kaiser Andrzej Bytów 40-49 398
Kaleta Jerzy Gdańsk 40-49 476
Kalinowski Andrzej Gdańsk 40-49 340
Kałużny Stefan Sopot 50-59 467
Kamiński Paweł Kościerzyna 30-39 377
Kamynin Alexandr Kaliningrad 30-39 495
Kasperski Jacek Gdynia 60-… 317
Kasprzak Radosław Gdynia 40-49 379
Kawałkowski Borys Gdańsk 18-29 490
Klekowski Adrian Kwidzyn 18-29 426
Kolka Zbigniew Grzybno 50-59 372
Kollender Paweł Olsztyn 50-59 443
Kołodzik Grzegorz Żarnowiec 18-29 481
Konieczny Robert Gdynia 30-39 338
Korbus Michał Gdańsk 18-29 357
Korybalski Michał Gdańsk 18-29 446
Kostuch Jan Chmielno 60-… 450
Kowalewski Maciej Słupsk 30-39 468
Kreft Damian Wejherowo 30-39 465
Krotowski Antoni Gdańsk 30-39 393
Król Robert Gdańsk 30-39 432
Krzywy Krzysztof Gdańsk 30-39 383
Kulesza Jacek Gdynia 40-49 415
Kurek Arkadiusz Gdańsk 40-49 486
Kurzyński Piotr Nowy Świat 40-49 320
Kwaśniak Zdzisław Słupsk 50-59 454
Leczycki Piotr Dublin 40-49 425
Leszczyński Adam Gdynia 18-29 333
Leszczyński Andrzej Kowale 30-39 386
Leśniewski Marek Gdańsk 40-49 347
Lutoborski Adam Bydgoszcz 40-49 409
Łoś Andrzej Gdańsk 30-39 -
Łukasik Artur Gdynia 50-59 362
Łysek Katarzyna Gdańsk 30-39 345
Łysek Łukasz Gdańsk 30-39 343
Majkowski Daniel Gdynia 18-29 458
Małachowski Radek Gdynia 40-49 304
Manikowski Artur Sulnowo 30-39 303
Marciniuk Adam Rumia 50-59 453
Maślanka Tomasz Słupsk 30-39 428
Mazur Michał Gdańsk 30-39 364
Michalak Karolina Łódź 30-39 350
Miotk Piotr Wejherowo 18-29 -
Miszkiel Ola Gdańsk 30-39 309
Młyński Dawid Gdańsk 18-29 -
Moderhak Mateusz Gdańsk 30-39 456
Modlińska Beata Rumia 40-49 301
Modrzewski Jakub Elbląg 30-39 408
Mroske Iwo Wejherowo 18-29 341
Mrozowski Sławomir Sopot 30-39 457
Mróz Krzysztof Kwidzyn 30-39 449
Najdrowski Rafał Grudziądz 40-49 461
Nilek Mirosława Reda 30-39 307
Noga Marcin Gdańsk 30-39 322
Nowakowski Lukasz Gdynia 30-39 342
Orłowski Przemysław Gdańsk 40-49 318
Osełkowski Tomasz Olsztyn 30-39 305
Paradowski Grzegorz Elbląg 50-59 369
Pellowski Grzegorz Gdańsk 50-59 444
Pepliński Roman Kościerzyna 40-49 416
Piątek Piotr Rumia 18-29 447
Piński Maciej Gdańsk 18-29 413
Piszczatowski Roman Gdynia 40-49 487
Prokopczuk Paweł Gdańsk 30-39 310
Pyzik Jacek Częstochowa 30-39 491
Radelski Zdzisław Kościerzyna 50-59 459
Rapciak Rafał Kokoszkowy 40-49 464
Reddig Krzysztof Gdynia 40-49 407
Reszke Adam Juszkowo 18-29 -
Rochna Tomasz Gdańsk 40-49 388
Rodziewicz Przemysław Gdynia 30-39 349
Rokicki Grzegorz Gdańsk 18-29 356
Romanowski Mateusz Stare Pole 18-29 479
Rompca Marcin Bolszewo 40-49 335
Różański Michal Gdańsk 18-29 353
Różański Michał Gdańsk 18-29 501
Rusiecki Jacek Gdańsk 50-59 331
Ryczanik Tomasz Gdańsk 30-39 328
Rydecki Karol Elbląg 50-59 493
Rzeszutek Piotr Sierakowice 18-29 376
Schmiegel Jakub Gdansk 30-39 401
Seredyka Krzysztof Gdańsk 40-49 435
Siedlecki Maciej Gdynia 18-29 499
Sienkiewicz Patryk Gdynia 40-49 430
Skiba Paweł Juszkowo 30-39 477
Skolimowski Waldemar Gdańsk 40-49 339
Skomski Adam Mosty 40-49 489
Skrundź Tomasz Rumia 30-39 337
Smełsz Robert Pogórze 30-39 -
Sobierajski Piotr Bartoszyce 40-49 482
Sobieś Radosław Gdynia 30-39 378
Socha Roman Wejherowo 40-49 474
Sośniak Tomasz Gdańsk 18-29 361
Sprzączkowski Krzysztof Gdynia 40-49 402
Stolp Wojtek Chojnice 30-39 359
Suchecki Maciej Gdynia 40-49 485
Suchomski Marcin Świecie 30-39 395
Swinarski Maciej Gdańsk 30-39 385
Szabowski Bartłomiej Gdańsk 40-49 311
Szczodrowski Tomasz Gdańsk 18-29 312
Szymański Artur Gdańsk 40-49 329
Szymański Piotr Gdańsk 30-39 392
Tokmina Aleksander Sopot-Pomorskie Gdansk 60-… 334
Tomaszewski Leszek Elbląg 50-59 360
Truszczyński Piotr Warszawa 30-39 445
Truszkowski Mariusz Gdańsk 18-29 -
Tumaniec Darek Olsztyn 40-49 414
Tyszkiewicz Elzbieta Gdansk 18-29 403
Urbanowicz Piotr Prabuty 40-49 441
Waleński Paweł Leszno 18-29 455
Wawrzyniak Marek Gdynia 40-49 351
Wawrzyniak Tomek Gdynia 18-29 355
Wesołowski Artur Gdańsk 40-49 321
Will Tomasz Gdynia 40-49 384
Wiszecki Adam Suchy Dwór / Gdynia 40-49 462
Wiśniewski Dariusz Gdynia 40-49 387
Wiśniewski Michał Gdańsk 18-29 319
Witke Mateusz Miechucino 18-29 404
Wojciechowski Sławomir Gdynia 30-39 498
Wojna Jakub Gdynia 18-29 -
Wojnowski Cezary Dolna Grupa - Dragacz 40-49 442
Wolny Bartłomiej Gdańsk 30-39 405
Wolski Marek Gdańsk 50-59 374
Woźniak Michał Koszalin 30-39 470
Woźniak Sławomir Gdynia 40-49 365
Woźniak Wojciech Gdańsk 30-39 466
Wójtowicz Paweł Rumia 30-39 316
Zachara Stefan Sopot 30-39 422
Zakrzewski Rafał Gdańsk 40-49 406
Zarzycki Arkadiusz Gdańsk 30-39 -
Zawalich Michał Gdańsk 18-29 394
Zdanowicz Mateusz Gdańsk 18-29 -
Ziebura Bartosz Gdynia 30-39 483
Zieliński Artur Starogard Gdański 18-29 451
Zielonka Maciej Sopot 30-39 437
Ziemińska Małgorzata Bydgoszcz 18-29 418
Zupa Wojciech Bydgoszcz 50-59 412
Żuchliński Adam Suchy Dwór 40-49 313
Żukotyński Tomir Grupa 30-39 391
Żurawicki Michał Ciechocin 30-39 -
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon