Garmin MTB Series Rumia 2015 - dystans Midi - wyniki

2015-10-04 11:05 www.mtbseries.pl

M‑ce Nr Nazwisko i imię Klub Kat. M‑ce
w kat.
M‑ce
wg płci
Czas po pętli nr 1 Czas końcowy Strata
1 398 Kaiser Andrzej Eurobike Kaczmarek Electric Team M40 1 1 01:06:54 (2) 02:14:58
2 383 Krzywy Krzysztof NEXUS Team M30 1 2 01:06:51 (1) 02:15:01 00:00:03
3 420 Ebertowski Przemysław King Oscar Gniewino M30 2 3 01:08:13 (5) 02:18:09 00:03:11
4 471 Bogdziewicz Michał NEXUS Team M30 3 4 01:08:12 (4) 02:21:07 00:06:09
5 445 Truszczyński Piotr Komobike Scott M30 4 5 01:08:51 (6) 02:22:19 00:07:21
6 376 Rzeszutek Piotr HOTEL CZTERY BRZOZY GDAŃSK M18 1 6 01:06:55 (3) 02:22:34 00:07:36
7 463 Janiszek Michał 3R Radom M30 5 7 01:11:45 (12) 02:22:37 00:07:39
8 456 Moderhak Mateusz Trek Honda Gdynia M30 6 8 01:11:31 (11) 02:23:26 00:08:28
9 411 Juchniewicz Tomasz 7R Logistic Politechnika Gdańska M18 2 9 01:08:52 (7) 02:24:28 00:09:30
10 389 Banach Robert Banachbrothers.pl Hotel Cztery Brzozy M30 7 10 01:09:17 (8) 02:27:55 00:12:57
11 484 Hanke Mateusz RENAULT TEAM M18 3 11 01:11:10 (9) 02:28:03 00:13:05
12 353 Różański Michal BCTGdynia M18 4 12 01:11:46 (13) 02:29:20 00:14:22
13 480 Goliński Mariusz MTBnews.pl M50 1 13 01:13:08 (14) 02:30:55 00:15:57
14 466 Woźniak Wojciech HOTEL CZTERY BRZOZY GDAŃSK M30 8 14 01:14:42 (22) 02:31:27 00:16:29
15 440 Jozwik Andrzej Trek Honda Gdynia M18 5 15 01:14:41 (21) 02:32:41 00:17:43
16 498 Wojciechowski Sławomir Trek Honda Gdynia M30 9 16 01:14:03 (16) 02:32:48 00:17:50
17 446 Korybalski Michał Flash Team M18 6 17 01:14:25 (20) 02:33:23 00:18:25
18 458 Majkowski Daniel NEXUS Team M18 7 18 01:16:24 (25) 02:34:10 00:19:12
19 356 Rokicki Grzegorz 7R Logistic Politechnika Gdańska M18 8 19 01:14:23 (17) 02:34:23 00:19:25
20 438 Gołębicki Paweł M30 10 20 01:14:24 (19) 02:34:48 00:19:50
21 393 Krotowski Antoni Old School MTB Gdańsk M30 11 21 01:16:02 (24) 02:35:50 00:20:52
22 437 Zielonka Maciej ASE Team ASE M30 12 22 01:14:01 (15) 02:38:00 00:23:02
23 433 Jurczak Piotr KU AZS WSG BYDGOSZCZ M18 9 23 01:15:15 (23) 02:38:19 00:23:21
24 396 Długosz Andrzej M30 13 24 01:16:28 (26) 02:38:20 00:23:22
25 464 Rapciak Rafał GK STG M40 2 25 01:18:00 (28) 02:38:26 00:23:28
26 415 Kulesza Jacek M40 3 26 01:17:59 (27) 02:38:30 00:23:32
27 413 Piński Maciej 7R Logistic Politechnika Gdańska M18 10 27 01:14:24 (18) 02:39:16 00:24:18
28 496 Berton Massimo acido lattico M40 4 28 01:19:07 (32) 02:39:41 00:24:43
29 492 Jankowiak Krzysztof ASE Team M18 11 29 01:18:41 (29) 02:41:27 00:26:29
30 343 Łysek Łukasz Old School MTB Gdańsk M30 14 30 01:19:50 (35) 02:42:45 00:27:47
31 431 Kaczmarek Marek Old School MTB Gdańsk M30 15 31 01:18:58 (30) 02:42:45 00:27:47
32 379 Kasprzak Radosałw M40 5 32 01:20:50 (39) 02:46:44 00:31:46
33 435 Seredyka Krzysztof M40 6 33 01:19:42 (33) 02:46:49 00:31:51
34 314 Czernialis Rimas Rumia M30 16 34 01:20:50 (40) 02:47:43 00:32:45
35 355 Wawrzyniak Tomek Fundacja Pies Szuka Domu MTB Team M18 13 37 01:19:47 (34) 02:48:00 00:33:02
36 476 Kaleta Jerzy Old School MTB Gdańsk M40 7 35 01:19:51 (36) 02:48:00 00:33:02
37 479 Romanowski Mateusz M18 12 36 01:22:41 (47) 02:48:00 00:33:02
38 316 Wójtowicz Paweł Federal Mogul MTB Team Federal Mogul MTB Team M30 17 38 01:21:12 (41) 02:48:02 00:33:04
39 321 Wesołowski Artur M40 8 39 01:21:48 (44) 02:48:08 00:33:10
40 332 Iwoła Remigiusz GDYNIA BLUEMAR M40 9 40 01:20:29 (38) 02:48:13 00:33:15
41 364 Mazur Michał M30 18 41 01:22:55 (49) 02:49:26 00:34:28
42 414 Tumaniec Darek Kross Centrum Rowerowe Olsztyn Giera Znaki Drogowe M40 10 42 01:20:21 (37) 02:49:45 00:34:47
43 327 Kaczorowski Tomasz M30 19 43 01:22:26 (45) 02:49:55 00:34:57
44 395 Suchomski Marcin Klub kolarski Wda Świecie Soul Kozak - Winnica przy Talerzyku-Ciclo Sport JJ M30 20 44 01:21:43 (43) 02:51:06 00:36:08
45 359 Stolp Wojtek stolpinterior M30 21 45 01:22:44 (48) 02:51:15 00:36:17
46 330 Biedunkiewicz Robert solarium KIKADA M40 11 46 01:22:40 (46) 02:51:16 00:36:18
47 461 Najdrowski Rafał Wheel Brothers Grudziądz M40 12 47 01:23:06 (50) 02:51:44 00:36:46
48 409 Lutoborski Adam BIKEBOYS CADMARIO TEAM M40 13 48 01:23:13 (51) 02:52:34 00:37:36
49 357 Korbus Michał 7R Logistic Politechnika Gdańska 7R Logistic Politechnika Gdańska M18 14 49 01:19:05 (31) 02:52:36 00:37:38
50 474 Socha Roman M40 14 50 01:24:17 (56) 02:52:57 00:37:59
51 481 Kołodzik Grzegorz MTB KROKOWA M18 15 51 01:24:34 (58) 02:53:15 00:38:17
52 457 Mrozowski Sławomir Górny Bronx M30 22 52 01:25:11 (61) 02:55:17 00:40:19
53 497 Akifev Sergei M30 23 53 01:23:16 (53) 02:55:21 00:40:23
54 378 Sobieś Radosław RADMOR M30 24 54 01:27:07 (71) 02:55:29 00:40:31
55 388 Rochna Tomasz M40 15 55 01:25:10 (60) 02:55:58 00:41:00
56 488 Gąsiorowski Leszek M50 2 56 01:25:46 (64) 02:57:35 00:42:37
57 449 Mróz Krzysztof Cyklo Kwidzyn M30 25 57 01:27:09 (73) 02:58:01 00:43:03
58 477 Skiba Paweł VO2max MTB Team M30 26 58 01:24:22 (57) 02:58:02 00:43:04
59 425 Leczycki Piotr MAD M40 16 59 01:27:01 (70) 02:58:04 00:43:06
60 404 Witke Mateusz Intel Technology Poland M18 16 60 01:23:52 (55) 02:58:41 00:43:43
61 482 Sobierajski Piotr Rant Bartoszyce M40 17 61 01:25:28 (63) 02:59:03 00:44:05
62 500 Gierjatowicz Krzysztof MTB Mercedes Service Team M40 18 62 01:27:08 (72) 02:59:18 00:44:20
63 361 Sośniak Tomasz 7R Logistic Politechnika Gdańska M18 17 63 01:23:29 (54) 02:59:19 00:44:21
64 345 Łysek Katarzyna ProCycling.pl K30 1 1 01:27:15 (75) 02:59:32 00:44:34
65 430 Sienkiewicz Patryk Patryk Sienkiewicz Patryk Sienkiewicz M40 19 64 01:27:37 (76) 02:59:47 00:44:49
66 328 Ryczanik Tomasz 2R SKAT M30 27 65 01:25:15 (62) 03:00:32 00:45:34
67 495 Kamynin Alexandr M30 28 66 01:23:15 (52) 03:01:58 00:47:00
68 434 Jurczak Paweł KU AZS WSG Bydgoszcz M18 18 67 01:28:04 (77) 03:02:08 00:47:10
69 374 Wolski Marek M50 3 68 01:28:45 (79) 03:03:17 00:48:19
70 417 Dobrowolski Wojciech BIKEBOYS CADMARIO TEAM M50 4 69 01:26:19 (68) 03:03:17 00:48:19
71 447 Piątek Piotr M18 19 70 01:27:14 (74) 03:03:34 00:48:36
72 451 Zieliński Artur GK STG M18 20 71 01:26:13 (67) 03:04:47 00:49:49
73 304 Małachowski Radek R.M. klub M40 20 72 01:29:26 (83) 03:04:49 00:49:51
74 407 Reddig Krzysztof Mister Explosion Team M40 21 73 01:29:36 (84) 03:05:18 00:50:20
75 336 Deptuła Krzysztof M30 29 74 01:28:40 (78) 03:06:15 00:51:17
76 416 Pepliński Roman Fach-Dent Team M40 22 75 01:29:52 (86) 03:06:16 00:51:18
77 329 Szymański Artur LOTOS Running Team M40 23 76 01:32:42 (95) 03:06:41 00:51:43
78 333 Leszczyński Adam M18 21 77 01:31:45 (92) 03:07:00 00:52:02
79 469 Falkowski Michał M30 30 78 01:30:19 (88) 03:07:32 00:52:34
80 338 Konieczny Robert M30 31 79 01:25:51 (65) 03:07:38 00:52:40
81 391 Żukotyński Tomir Wheel Brothers Grudziądz M30 32 81 01:29:03 (82) 03:08:38 00:53:40
82 442 Wojnowski Cezary Wheel Brothers Grudziądz M40 24 80 01:29:02 (81) 03:08:38 00:53:40
83 341 Mroske Iwo PRO Sport Wejherowo M18 22 82 01:28:56 (80) 03:08:43 00:53:45
84 397 Gotówko Tomasz Kolarz Gapa M30 33 83 01:31:17 (89) 03:10:58 00:56:00
85 381 Czapliński Jan Komobike Scott M30 34 84 01:51:40 (135) 03:11:32 00:56:34
86 412 Zupa Wojciech SISU OWB Team M50 5 85 01:34:35 (102) 03:13:14 00:58:16
87 337 Skrundź Tomasz KarmaExpress.pl M30 35 86 03:13:57 00:58:59
88 302 Janczarska Marzena K40 1 2 01:31:27 (90) 03:14:42 00:59:44
89 369 Paradowski Grzegorz REM ELBLĄG M50 6 87 01:31:28 (91) 03:16:02 01:01:04
90 460 Goździewicz Paweł biegamyrazem.pl/PAPUNIS TEAM GDYNIA M30 36 88 01:36:03 (110) 03:16:25 01:01:27
91 365 Woźniak Sławomir M40 25 89 01:33:24 (97) 03:16:32 01:01:34
92 421 Gretkowski Patryk 7R Logistic Politechnika Gdańska M18 23 90 01:35:36 (105) 03:16:35 01:01:37
93 331 Rusiecki Jacek MTB Mercedes Service Team M50 7 91 01:30:00 (87) 03:17:02 01:02:04
94 386 Leszczyński Andrzej M30 37 92 01:32:06 (93) 03:17:08 01:02:10
95 432 Król Robert M30 38 93 01:34:07 (100) 03:19:19 01:04:21
96 394 Zawalich Michał M18 24 94 01:34:33 (101) 03:19:43 01:04:45
97 399 Hoppe Mateusz Intel Technology Poland M18 25 95 01:24:56 (59) 03:20:17 01:05:19
98 453 Marciniuk Adam RADMOR Team M50 8 96 01:35:44 (106) 03:20:39 01:05:41
99 436 Górski Marcin Stocznia Gdańsk GSG Towers Drużyna MTB M18 26 97 01:32:08 (94) 03:21:19 01:06:21
100 380 Jurewicz Tomasz M40 26 98 01:38:00 (118) 03:22:04 01:07:06
101 367 Chmielecki Piotr Me_My_Self_And_I M30 39 99 01:37:31 (116) 03:22:51 01:07:53
102 490 Kawałkowski Borys M18 27 100 01:35:56 (109) 03:23:13 01:08:15
103 426 Klekowski Adrian Cyklo Kwidzyn M18 28 101 01:36:42 (113) 03:23:27 01:08:29
104 315 Boniecki Piotr F-M Bimet MTB Team F-M Bimet S.A. M40 27 102 01:33:03 (96) 03:23:51 01:08:53
105 478 Banach Ryszard banachbrother M60 1 103 01:35:13 (103) 03:24:42 01:09:44
106 408 Modrzewski Jakub Ledwo Jadę Elbląg M30 40 104 01:33:38 (98) 03:24:49 01:09:51
107 358 Fira Adam Schneider Electric Schneider Electric M30 41 105 01:35:50 (108) 03:25:38 01:10:40
108 387 Wiśniewski Dariusz M40 28 106 01:36:47 (114) 03:25:47 01:10:49
109 472 Chabros Maciej M30 42 107 01:37:11 (115) 03:26:03 01:11:05
110 401 Schmiegel Jakub Intel Technology Poland M30 43 108 01:41:05 (121) 03:30:01 01:15:03
111 362 Łukasik Artur M50 9 109 01:40:07 (120) 03:30:11 01:15:13
112 392 Szymański Piotr ASE Team M30 44 110 01:36:25 (112) 03:32:32 01:17:34
113 368 Florczuk Marek M18 29 111 01:35:44 (107) 03:33:56 01:18:58
114 351 Wawrzyniak Marek M40 29 112 01:39:21 (119) 03:34:28 01:19:30
115 491 Pyzik Jacek M30 45 113 01:34:06 (99) 03:35:56 01:20:58
116 311 Szabowski Bartłomiej M40 30 114 01:43:50 (123) 03:37:34 01:22:36
117 312 Szczodrowski Tomasz M18 30 115 01:37:33 (117) 03:38:43 01:23:45
118 462 Wiszecki Adam GIPSBUD M40 31 116 01:44:28 (125) 03:40:18 01:25:20
119 324 Dawidowski Daniel M30 46 117 01:36:10 (111) 03:41:33 01:26:35
120 335 Rompca Marcin M40 32 118 01:46:37 (127) 03:42:09 01:27:11
121 308 Jędruszak Justyna K30 2 3 01:46:44 (128) 03:42:44 01:27:46
122 377 Kamiński Paweł Fach-Dent Team M30 47 119 01:44:09 (124) 03:43:32 01:28:34
123 303 Manikowski Artur KKWŚwiecie M30 48 120 01:46:17 (126) 03:46:20 01:31:22
124 325 Borowiecki Bartłomiej M30 49 121 01:53:32 (139) 03:50:23 01:35:25
125 310 Prokopczuk Paweł Fanklub Dużych Cycusiów M30 50 122 01:46:50 (129) 03:51:39 01:36:41
126 470 Woźniak Michał M30 51 123 01:50:08 (133) 03:52:17 01:37:19
127 428 Maślanka Tomasz TRIForce Słupsk Gratis TEAM M30 52 124 01:55:37 (143) 03:52:57 01:37:59
128 390 Brzana Mirosław M50 10 125 01:49:23 (131) 03:55:28 01:40:30
129 307 Nilek Mirosława K30 3 4 01:51:59 (136) 03:57:03 01:42:05
130 450 Kostuch Jan ZUW ZUW M60 2 126 01:54:09 (141) 03:59:10 01:44:12
131 493 Rydecki Karol Enduroman Elbląg M50 11 127 01:47:45 (130) 03:59:13 01:44:15
132 410 Hinczewska Paula 7R Logistic Politechnika Gdańska K18 1 5 01:59:30 (148) 04:00:00 01:45:02
133 375 Banach Paweł M18 31 128 01:53:46 (140) 04:03:01 01:48:03
134 360 Tomaszewski Leszek Elbląska Grupa Rowerowa STOP M50 12 129 01:53:04 (137) 04:03:30 01:48:32
135 372 Kolka Zbigniew Tob Bramy Hormann M50 13 130 01:57:53 (145) 04:04:35 01:49:37
136 465 Kreft Damian M30 53 131 02:00:16 (149) 04:05:48 01:50:50
137 487 Piszczatowski Roman TRI Warrior M40 33 132 01:53:26 (138) 04:06:15 01:51:17
138 334 Tokmina Aleksander OMIECZYNSKI ROWEREK ZAJAZD KORONA TEAM M60 3 133 01:55:59 (144) 04:08:56 01:53:58
139 371 Jagiełło Anna 7R Logistic Politechnika Gdańska K18 2 6 02:00:46 (150) 04:12:48 01:57:50
140 339 Skolimowski Waldemar Rowery Dwa MH Automatyka M40 35 135 01:58:30 (147) 04:17:03 02:02:05
141 340 Kalinowski Andrzej Rowery Dwa MH Automatyka M40 34 134 01:51:23 (134) 04:17:03 02:02:05
142 448 Kaczmarek Krzysztof M40 36 136 01:54:18 (142) 04:18:55 02:03:57
143 309 Miszkiel Ola K30 4 7 02:08:06 (152) 04:21:57 02:06:59
144 486 Kurek Arkadiusz KUREK & KUREK KULIK & KUREK M40 37 137 01:57:54 (146) 04:22:47 02:07:49
145 494 Gajewski Eugeniusz M60 4 138 02:07:46 (151) 04:36:11 02:21:13
146 384 Will Tomasz M40 38 139 02:10:37 (153) 04:54:16 02:39:18
147 348 Afonina Tatiana K18 3 8 02:30:14 (154) 05:12:44 02:57:46
149 317 Kasperski Jacek Gdynia M60 DNF
150 301 Modlińska Beata K40 DNS
151 305 Osełkowski Tomasz Tri Negu Sklep Sportowy FIGURA M30 DNS
152 306 Brzeziński Artur LEW LĘBORK M18 DNS
153 313 Żuchliński Adam Żuchliński Bike-Shop Team M40 DNF
154 318 Orłowski Przemysław Pomorska Kolej Metropolitalna S.A. M40 DNS
155 319 Wiśniewski Michał M18 DNS
156 320 Kurzyński Piotr F.M. Bimet MTB Team M40 DNS
157 322 Noga Marcin M30 01:41:37 (122) DNF
158 323 Banaszek Joanna Cyklo Team K30 DNS
159 326 Bońkowski Jarosław MH Automatyka M50 DNS
160 342 Nowakowski Lukasz LOTOS Running Team M30 DNF
161 346 Gorczyca Jarosław GWS M18 DNF
162 347 Leśniewski Marek M40 DNF
163 349 Rodziewicz Przemysław M30 DNS
164 350 Michalak Karolina GWS Technologie GWS Technologie K30 DNS
165 363 Ćwik Damian M30 01:29:51 (85) DNF
166 366 Bieńkowski Tomasz M40 01:49:30 (132) DNF
167 373 Gretkowski Michał 7R Logistic Politechnika Gdańska M18 01:35:20 (104) DNF
168 382 Banach Bartosz Hotel Cztery Brzozy - Apteka Gemini M18 DNS
169 385 Swinarski Maciej MotoSyberia.com M30 DNS
170 400 Jóźwiak Krzysztof Intel Technology Poland M18 DNF
171 402 Sprzączkowski Krzysztof Intel Runners M40 DNS
172 403 Tyszkiewicz Elzbieta Intel Technology Poland K18 DNS
173 405 Wolny Bartłomiej Intel Technology Poland M30 DNS
174 406 Zakrzewski Rafał ZG AZS Centrum Galion M40 DNS
175 418 Ziemińska Małgorzata AZS WSG Bydgoszcz K18 DNS
176 422 Zachara Stefan Old School MTB Gdańsk M30 DNF
177 427 Drewing Marcin ADVA Optical Networking ADVA OPTICAL NETWORKING M30 01:26:23 (69) DNF
178 429 Frohwerk Lukasz M30 DNS
179 441 Urbanowicz Piotr LOS TURBINIOS HUNTOS M40 01:11:20 (10) DNF
180 443 Kollender Paweł Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team M50 DNS
181 444 Pellowski Grzegorz BELTA TEAM GDAŃSK M50 DNS
182 454 Kwaśniak Zdzisław Piast Słupsk M50 DNF
183 455 Waleński Paweł Impol Wieniawa Impol Wieniawa M18 DNS
184 459 Radelski Zdzisław BOTRANS MTB TEAM M50 DNF
185 467 Kałużny Stefan Tiger-gym M50 DNS
186 468 Kowalewski Maciej M30 DNF
187 473 Czajkowski Zbigniew M30 DNF
188 475 Hefczyc Maciej WARBUD TEAM M18 DNS
189 483 Ziebura Bartosz Fota-Groblewski MTB Team M30 DNF
190 485 Suchecki Maciej SEMEKO AquaSfera SEMEKO AquaSfera M40 01:21:43 (42) DNF
191 489 Skomski Adam 360 Sailing Team M40 01:26:03 (66) DNF
192 499 Siedlecki Maciej Trek Honda Gdynia M18 DNF
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Bieg Piekarczyka
  • ILF Triathlon