Garmin MTB Series Reda 2015 - dystans Midi Pokaż

Lista startowa Kolarstwo MTB - Midi

Lista główna

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Abraham Wiesław Sławoszyno 40-49 648
Adamczuk Norbert Gdynia 18-29 -
Afonina Tatiana Kaliningrad 18-29 -
Afonina Tatiana Kaliningrad 18-29 548
Afonina Tatiana Kaliningrad 18-29 -
Akifev Sergei Kaliningrad 30-39 682
Akifyev Sergey Калининград 30-39 -
Banach Bartosz Gdańsk 18-29 586
Banach Paweł Bydgoszcz 18-29 579
Banach Robert Gdańsk 30-39 593
Banach Ryszard Gdańsk 60-… 688
Banaszek Joanna Gdynia 30-39 522
Batkiewicz Sebastian Gdańsk 30-39 541
Berton Massimo Pordenone 40-49 690
Biedunkiewicz Robert Gdynia 40-49 529
Bieńkowski Tomasz Słupsku 40-49 570
Bogdziewicz Michał Gdańsk 30-39 669
Boniecki Piotr Gdańsk 40-49 515
Bońkowski Jarosław Gdańsk 50-59 525
Borowiec Tomasz Malmö 40-49 674
Brzana Mirosław Gdańsk 50-59 594
Brzeziński Artur Lębork 18-29 505
Brzóska Tomasz Gdańsk 30-39 -
Chabros Maciej Gdynia 30-39 670
Chmielecki Piotr Gdańsk 30-39 571
Ciesielski Witold Gdańsk 40-49 512
Ciżmowski Wiesław Bydgoszcz 40-49 683
Czajkowski Zbigniew Bydgoszcz 30-39 671
Czaplewski Łukasz Gdynia 18-29 -
Czapliński Jan Brwinów 30-39 585
Czarniecki Jarosław Zamość 40-49 -
Czernialis Rimas Rumia 30-39 514
Ćwik Damian Gdynia 30-39 566
Deptuła Krzysztof Gdańsk 30-39 535
Długosz Andrzej Gdańsk 30-39 599
Dobrowolski Wojciech Bydgoszcz 50-59 621
Ebertowski Przemysław Rybno 30-39 623
Falkowski Michał Malbork 30-39 531
Farion Paweł Bydgoszcz 18-29 678
Filipczyk Wojciech Gdańsk 30-39 523
Fira Adam Gdańsk 30-39 560
Florczuk Marek Gdynia 18-29 572
Frohwerk Lukasz Gdynia 30-39 631
Galiński Patryk Gdańsk 40-49 556
Gawkowski Mariusz Gdynia 40-49 -
Gąsiorowski Leszek Gdańsk 50-59 689
Gesek Robert Gdynia 40-49 -
Gierjatowicz Krzysztof Gdynia 40-49 546
Goliński Mariusz Gdynia 50-59 547
Gołębicki Paweł Gdańsk 30-39 640
Gotówko Tomasz Reda 30-39 600
Goździewicz Paweł Gdynia 30-39 657
Górski Marcin Gdańsk 18-29 638
Grajczak Adrian Gdańsk 18-29 574
Gretkowski Michał Gdańsk 18-29 577
Gretkowski Patryk Gdańsk 18-29 624
Grundkowski Leslaw Gdansk 60-… 660
Hanke Mateusz Sorkwity 18-29 679
Hefczyc Maciej Gdańsk 18-29 553
Hinczewska Paula Mława 18-29 614
Hoppe Mateusz Gdańsk 18-29 602
Iwoła Remigiusz Gdynia 40-49 517
Jagiełło Anna Gdańsk 18-29 575
Janczarska Marzena Gdańsk 40-49 502
Janiszek Michał Orońsko 30-39 540
Jesionowski Krzysztof Wejherowo 40-49 647
Jędruszak Justyna Reda 30-39 507
Jozwik Andrzej Gdynia 18-29 642
Jóźwiak Krzysztof Gdynia 18-29 603
Juchniewicz Tomasz Gdynia 18-29 615
Jurczak Paweł Grudziądz 18-29 628
Jurczak Piotr Grudziądz 18-29 635
Jurewicz Tomasz Elbląg 40-49 584
Kaczmarek Krzysztof Gdańsk 40-49 651
Kaczmarek Marek Gdańsk 30-39 633
Kaczorowski Tomasz Gdańsk 30-39 526
Kaiser Andrzej Bytów 40-49 601
Kaleta Jerzy Gdańsk 40-49 673
Kalinowski Andrzej Gdańsk 40-49 539
Kamiński Paweł Kościerzyna 30-39 581
Kamynin Alexandr Kaliningrad 30-39 691
Kasprzak Radosław Gdynia 40-49 583
Kawałkowski Borys Gdańsk 18-29 680
Klekowski Adrian Kwidzyn 18-29 630
Kobus Krzysztof Gdynia 50-59 530
Kolka Zbigniew Grzybno 50-59 576
Kollender Paweł Olsztyn 50-59 626
Kołodzik Grzegorz Żarnowiec 18-29 676
Konieczny Robert Gdynia 30-39 537
Korbus Michał Gdańsk 18-29 559
Korybalski Michał Gdańsk 18-29 649
Kostuch Jan Chmielno 60-… 652
Kotarski Jacek Gdańsk 40-49 569
Kowalewski Maciej Słupsk 30-39 685
Kozielewicz Tomasz Gdańsk 40-49 542
Kreft Damian Wejherowo 30-39 666
Krotowski Antoni Gdańsk 30-39 524
Król Robert Gdańsk 30-39 634
Krzywy Krzysztof Gdańsk 30-39 587
Kulesza Jacek Gdynia 40-49 619
Kurzyński Piotr Nowy Świat 40-49 520
Kwaśniak Zdzisław Słupsk 50-59 656
Leszczyński Adam Gdynia 18-29 532
Leszczyński Andrzej Kowale 30-39 590
Leszczyński Mariusz Gdynia 40-49 665
Leśniowski Mariusz Gdańsk 40-49 629
Lis Paweł Gdańsk 30-39 549
Lutoborski Adam Bydgoszcz 40-49 613
Łoś Andrzej Gdańsk 30-39 -
Łuczkiewicz Jan Rumia 40-49 561
Łukasik Artur Gdynia 50-59 565
Łysek Katarzyna Gdańsk 30-39 545
Łysek Łukasz Gdańsk 30-39 543
Łysiak Norbert Niemcz 40-49 636
Majkowski Daniel Gdynia 18-29 504
Małachowski Radek Gdynia 40-49 677
Manikowski Artur Sulnowo 30-39 503
Mazur Michał Gdańsk 30-39 567
Mazurek Patryk Warszawa 30-39 568
Michalak Karolina Łódź 30-39 552
Miszkiel Ola Gdańsk 30-39 508
Młyński Dawid Gdańsk 18-29 -
Moderhak Mateusz Gdańsk 30-39 672
Modlińska Beata Rumia 40-49 501
Modrzewski Jakub Elbląg 30-39 611
Mrozowski Sławomir Sopot 30-39 659
Mróz Krzysztof Kwidzyn 30-39 658
Naczk Bartosz Pruszcz Gdanski 30-39 655
Naczyk Marta Gdynia 18-29 663
Najdrowski Rafał Grudziądz 40-49 661
Niewiadomski Maciej Reda 30-39 668
Nilek Mirosława Reda 30-39 506
Orłowski Przemysław Gdańsk 40-49 518
Osińska Dominika Toruń 30-39 -
Palma Paweł Reda 30-39 -
Paradowski Grzegorz Elbląg 50-59 573
Pastusiak Marcin Człuchów 18-29 554
Pawełczyk Marek Warszawa-Wesoła 40-49 544
Pellowski Grzegorz Gdańsk 50-59 645
Pepliński Roman Kościerzyna 40-49 620
Piątek Piotr Rumia 18-29 650
Piński Maciej Gdańsk 18-29 617
Piszczatowski Roman Gdynia 40-49 687
Prokopczuk Paweł Gdańsk 30-39 509
Przekop Michał Suwałki 18-29 646
Pyzik Jacek Częstochowa 30-39 -
Radelski Zdzisław Kościerzyna 50-59 -
Rapciak Rafał Kokoszkowy 40-49 664
Reddig Krzysztof Gdynia 40-49 610
Reszke Adam Juszkowo 18-29 -
Rochna Tomasz Gdańsk 40-49 592
Rodziewicz Przemysław Gdynia 30-39 550
Rokicki Grzegorz Gdańsk 18-29 558
Rompca Marcin Bolszewo 40-49 534
Różański Michal Gdańsk 18-29 555
Różański Michał Gdańsk 18-29 686
Ryczanik Tomasz Gdańsk 30-39 527
Rzeszutek Piotr Sierakowice 18-29 580
Schmiegel Jakub Gdansk 30-39 604
Seredyka Krzysztof Gdańsk 40-49 681
Sieciechowicz Paweł Słupsk 30-39 653
Sienkiewicz Patryk Gdynia 40-49 632
Siniło Marek Tuchola 30-39 -
Skolimowski Waldemar Gdańsk 40-49 538
Skomski Adam Mosty 40-49 -
Skrundź Tomasz Rumia 30-39 627
Smełsz Robert Pogórze 30-39 -
Sobierajski Piotr Bartoszyce 40-49 675
Sobieś Radosław Gdynia 30-39 582
Sobota Agata Gdańsk 18-29 536
Socha Roman Wejherowo 40-49 692
Sośniak Tomasz Gdańsk 18-29 564
Sprzączkowski Krzysztof Gdynia 40-49 605
Stolp Wojtek Chojnice 30-39 562
Suchecki Maciej Gdynia 40-49 551
Suchomski Marcin Świecie 30-39 598
Swinarski Maciej Gdańsk 30-39 589
Szabowski Bartłomiej Gdańsk 40-49 510
Szczodrowski Tomasz Gdańsk 18-29 511
Szymański Artur Gdańsk 40-49 528
Szymański Piotr Gdańsk 30-39 596
Tokmina Aleksander Sopot-Pomorskie Gdansk 60-… 533
Tomaszewski Leszek Elbląg 50-59 563
Tomaszewski Marcin Gdańsk 40-49 -
Truszczyński Piotr Warszawa 30-39 588
Truszkowski Mariusz Gdańsk 18-29 -
Tumaniec Darek Olsztyn 40-49 618
Tyszkiewicz Elzbieta Gdansk 18-29 606
Tyszkiewicz Jerzy Gdańsk 60-… 684
Urbanowicz Piotr Prabuty 40-49 643
Waleński Paweł Leszno 18-29 -
Wawrzyniak Tomek Gdynia 18-29 557
Werner Paulina Gdynia 18-29 637
Wesołowski Artur Gdańsk 40-49 521
Wiszecki Adam Suchy Dwór / Gdynia 40-49 662
Wiśniewski Dariusz Gdynia 40-49 591
Wiśniewski Michał Gdańsk 18-29 519
Witke Mateusz Miechucino 18-29 607
Wojciechowski Sławomir Gdynia 30-39 693
Wojnowski Cezary Dolna Grupa - Dragacz 40-49 644
Wolny Bartłomiej Gdańsk 30-39 608
Wolski Marek Gdańsk 50-59 578
Woźniak Sławomir Gdynia 40-49 612
Woźniak Wojciech Gdańsk 30-39 667
Wójtowicz Paweł Rumia 30-39 516
Wyżlic Michał Lubawa 30-39 641
Zachara Stefan Sopot 30-39 625
Zakrzewski Rafał Gdańsk 40-49 609
Zarzycki Arkadiusz Gdańsk 30-39 -
Zawalich Michał Gdańsk 18-29 597
Zdanowicz Mateusz Gdańsk 18-29 -
Zieliński Artur Starogard Gdański 18-29 654
Zielonka Maciej Sopot 30-39 639
Ziemińska Małgorzata Bydgoszcz 18-29 622
Zupa Wojciech Bydgoszcz 50-59 616
Żuchliński Adam Suchy Dwór 40-49 513
Żukotyński Tomir Grupa 30-39 595
Żurawicki Michał Ciechocin 30-39 -
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon