Garmin MTB Series Reda 2015 - dystans Midi - wyniki

2015-10-11 11:10 www.mtbseries.pl

M‑ce Nr Nazwisko i imię Klub Kat. M‑ce
w kat.
M‑ce
wg płci
Czas po pętli nr 1 Czas końcowy Strata
1 601 Kaiser Andrzej Eurobike Kaczmarek Electric Team M40 1 1 00:58:02 (1) 01:55:36
2 623 Ebertowski Przemysław King Oscar Gniewino M30 1 2 00:58:03 (3) 01:55:36 00:00:00
3 587 Krzywy Krzysztof NEXUS Team M30 2 3 00:58:02 (2) 01:55:38 00:00:02
4 580 Rzeszutek Piotr HOTEL CZTERY BRZOZY GDAŃSK M18 1 4 00:59:18 (4) 02:00:56 00:05:20
5 588 Truszczyński Piotr Komobike Scott M30 3 5 01:00:10 (7) 02:00:59 00:05:23
6 679 Hanke Mateusz RENAULT TEAM M18 2 6 01:00:08 (5) 02:02:12 00:06:36
7 641 Wyżlic Michał Retro Rowery Duda Team M30 4 7 01:00:09 (6) 02:04:27 00:08:51
8 646 Przekop Michał BLISKA TEAM M18 3 8 01:01:15 (8) 02:04:33 00:08:57
9 672 Moderhak Mateusz Trek Honda Gdynia M30 5 9 01:01:38 (9) 02:04:47 00:09:11
10 615 Juchniewicz Tomasz 7R Logistic Politechnika Gdańska M18 4 10 01:01:45 (10) 02:06:11 00:10:35
11 639 Zielonka Maciej ASE Team ASE M30 6 11 01:03:16 (13) 02:06:51 00:11:15
12 547 Goliński Mariusz MTBnews.pl M50 1 12 01:01:50 (11) 02:06:52 00:11:16
13 555 Różański Michal BCTGdynia M18 5 13 01:03:17 (15) 02:06:56 00:11:20
14 540 Janiszek Michał 3R Radom M30 7 14 01:02:06 (12) 02:06:57 00:11:21
15 504 Majkowski Daniel NEXUS Team M18 6 15 01:03:17 (14) 02:07:11 00:11:35
16 553 Hefczyc Maciej WARBUD TEAM M18 7 16 01:03:41 (16) 02:07:22 00:11:46
17 558 Rokicki Grzegorz 7R Logistic Politechnika Gdańska M18 8 17 01:03:43 (17) 02:10:07 00:14:31
18 564 Sośniak Tomasz 7R Logistic Politechnika Gdańska M18 9 18 01:03:44 (18) 02:10:31 00:14:55
19 678 Farion Paweł Orłów racing team Rowertour.com M18 10 19 01:05:38 (24) 02:11:34 00:15:58
20 643 Urbanowicz Piotr LOS TURBINIOS HUNTOS M40 2 20 01:04:01 (21) 02:11:35 00:15:59
21 664 Rapciak Rafał GK STG M40 3 21 01:03:55 (19) 02:11:39 00:16:03
22 585 Czapliński Jan Komobike Scott M30 8 22 01:05:18 (23) 02:11:41 00:16:05
23 649 Korybalski Michał Flash Team M18 11 23 01:04:44 (22) 02:11:44 00:16:08
24 636 Łysiak Norbert KU AZS WSG M40 4 24 01:03:58 (20) 02:12:03 00:16:27
25 642 Jozwik Andrzej Trek Honda Gdynia M18 12 25 01:06:26 (28) 02:12:30 00:16:54
26 635 Jurczak Piotr KU AZS WSG BYDGOSZCZ M18 13 26 01:05:40 (25) 02:13:08 00:17:32
27 599 Długosz Andrzej M30 9 27 01:06:20 (27) 02:16:09 00:20:33
28 619 Kulesza Jacek M40 5 28 01:07:25 (29) 02:17:36 00:22:00
29 690 Berton Massimo acido lattico M40 6 29 01:08:47 (39) 02:17:44 00:22:08
30 625 Zachara Stefan Old School MTB Gdańsk M30 10 30 01:07:56 (32) 02:18:32 00:22:56
31 516 Wójtowicz Paweł Federal Mogul MTB Team Federal Mogul MTB Team M30 11 31 01:09:18 (40) 02:18:35 00:22:59
32 524 Krotowski Antoni Old School MTB Gdańsk M30 12 32 01:07:55 (31) 02:18:37 00:23:01
33 618 Tumaniec Darek Kross Centrum Rowerowe Olsztyn Giera Znaki Drogowe M40 7 33 01:09:19 (41) 02:18:38 00:23:02
34 583 Kasprzak Radosałw M40 8 34 01:08:06 (35) 02:18:48 00:23:12
35 542 Kozielewicz Tomasz Old School MTB Gdańsk M40 9 35 01:07:58 (34) 02:18:49 00:23:13
36 557 Wawrzyniak Tomek Fundacja Pies Szuka Domu MTB Team M18 14 36 01:08:38 (38) 02:19:21 00:23:45
37 673 Kaleta Jerzy Old School MTB Gdańsk M40 10 37 01:07:56 (33) 02:19:22 00:23:46
38 514 Czernialis Rimas Rumia M30 13 38 01:07:34 (30) 02:19:35 00:23:59
39 676 Kołodzik Grzegorz MTB KROKOWA M18 15 39 01:08:22 (37) 02:20:45 00:25:09
40 598 Suchomski Marcin Klub kolarski Wda Świecie Soul Kozak - Winnica przy Talerzyku-Ciclo Sport JJ M30 14 40 01:09:43 (42) 02:20:45 00:25:09
41 529 Biedunkiewicz Robert solarium KIKADA M40 11 41 01:08:20 (36) 02:21:24 00:25:48
42 691 Kamynin Alexandr M30 15 42 01:11:14 (51) 02:22:08 00:26:32
43 659 Mrozowski Sławomir Górny Bronx M30 16 43 01:11:03 (48) 02:22:28 00:26:52
44 567 Mazur Michał M30 17 44 01:11:02 (46) 02:22:35 00:26:59
45 681 Seredyka Krzysztof M40 12 45 01:10:34 (44) 02:23:07 00:27:31
46 682 Akifev Sergei M30 18 46 02:23:08 00:27:32
47 523 Filipczyk Wojciech F-M Bimet MTB Team M30 19 47 01:12:01 (53) 02:23:13 00:27:37
48 602 Hoppe Mateusz Intel Technology Poland M18 16 48 01:10:06 (43) 02:23:31 00:27:55
49 692 Socha Roman M40 13 49 01:11:41 (52) 02:24:15 00:28:39
50 632 Sienkiewicz Patryk Patryk Sienkiewicz M40 14 50 01:11:13 (50) 02:24:25 00:28:49
51 569 Kotarski Jacek M40 15 51 01:12:04 (55) 02:24:42 00:29:06
52 562 Stolp Wojtek stolpinterior M30 20 52 01:11:06 (49) 02:25:13 00:29:37
53 526 Kaczorowski Tomasz M30 21 53 01:12:13 (56) 02:25:24 00:29:48
54 521 Wesołowski Artur M40 16 54 01:11:03 (47) 02:26:32 00:30:56
55 613 Lutoborski Adam BIKEBOYS CADMARIO TEAM M40 17 55 01:13:18 (62) 02:26:45 00:31:09
56 603 Jóźwiak Krzysztof Intel Technology Poland M18 17 56 01:12:26 (57) 02:26:53 00:31:17
57 517 Iwoła Remigiusz GDYNIA BLUEMAR M40 18 57 01:12:58 (60) 02:27:19 00:31:43
58 658 Mróz Krzysztof Cyklo Kwidzyn M30 22 58 01:12:51 (59) 02:28:00 00:32:24
59 689 Gąsiorowski Leszek M50 2 59 01:13:39 (65) 02:29:17 00:33:41
60 654 Zieliński Artur GK STG M18 18 60 01:14:42 (68) 02:29:24 00:33:48
61 527 Ryczanik Tomasz 2R SKAT M30 23 61 01:13:37 (64) 02:29:59 00:34:23
62 621 Dobrowolski Wojciech BIKEBOYS CADMARIO TEAM M50 3 62 01:13:02 (61) 02:30:28 00:34:52
63 505 Brzeziński Artur LEW LĘBORK M18 19 63 01:12:03 (54) 02:30:38 00:35:02
64 549 Lis Paweł M30 24 64 01:13:31 (63) 02:31:09 00:35:33
65 535 Deptuła Krzysztof M30 25 65 01:14:25 (66) 02:31:28 00:35:52
66 545 Łysek Katarzyna ProCycling.pl K30 1 1 01:16:22 (81) 02:32:14 00:36:38
67 543 Łysek Łukasz Old School MTB Gdańsk M30 26 66 01:16:21 (80) 02:32:16 00:36:40
68 650 Piątek Piotr M18 20 67 01:14:46 (70) 02:32:26 00:36:50
69 627 Skrundź Tomasz KarmaExpress.pl M30 27 68 01:14:59 (71) 02:32:44 00:37:08
70 677 Małachowski Radek R.M. klub M40 19 69 01:15:34 (74) 02:32:55 00:37:19
71 561 Łuczkiewicz Jan M40 20 70 01:16:17 (79) 02:33:32 00:37:56
72 675 Sobierajski Piotr Rant Bartoszyce M40 21 71 01:16:28 (82) 02:33:50 00:38:14
73 595 Żukotyński Tomir Wheel Brothers Grudziądz M30 28 73 01:15:55 (77) 02:33:51 00:38:15
74 644 Wojnowski Cezary Wheel Brothers Grudziądz M40 22 72 01:15:53 (76) 02:33:51 00:38:15
75 537 Konieczny Robert M30 29 74 01:16:08 (78) 02:33:53 00:38:17
76 628 Jurczak Paweł KU AZS WSG Bydgoszcz M18 21 75 01:14:38 (67) 02:34:29 00:38:53
77 578 Wolski Marek M50 4 76 01:15:42 (75) 02:34:41 00:39:05
78 668 Niewiadomski Maciej Nypel M30 30 77 01:15:19 (73) 02:34:54 00:39:18
79 610 Reddig Krzysztof Mister Explosion Team M40 23 78 01:16:33 (83) 02:35:38 00:40:02
80 661 Najdrowski Rafał Wheel Brothers Grudziądz M40 24 79 01:10:45 (45) 02:36:04 00:40:28
81 670 Chabros Maciej M30 31 80 01:14:44 (69) 02:36:17 00:40:41
82 546 Gierjatowicz Krzysztof MTB Mercedes Service Team M40 25 81 01:18:28 (88) 02:39:16 00:43:40
83 544 Pawełczyk Marek M40 26 82 01:18:46 (91) 02:39:28 00:43:52
84 645 Pellowski Grzegorz BELTA TEAM GDAŃSK M50 5 83 01:18:16 (86) 02:39:34 00:43:58
85 531 Falkowski Michał M30 32 84 01:19:56 (96) 02:40:21 00:44:45
86 634 Król Robert M30 33 85 01:19:06 (92) 02:40:51 00:45:15
87 648 Abraham Wiesław W.A.INSTAL Roboty Instalacyjne M40 27 86 01:18:39 (90) 02:42:26 00:46:50
88 528 Szymański Artur LOTOS Running Team M40 28 87 01:20:27 (100) 02:42:28 00:46:52
89 515 Boniecki Piotr F-M Bimet MTB Team F-M Bimet S.A. M40 29 88 01:17:22 (84) 02:42:48 00:47:12
90 573 Paradowski Grzegorz REM ELBLĄG M50 6 89 01:19:19 (94) 02:42:52 00:47:16
91 611 Modrzewski Jakub Ledwo Jadę Elbląg M30 34 90 01:20:27 (99) 02:43:10 00:47:34
92 612 Woźniak Sławomir M40 30 91 01:21:21 (105) 02:44:06 00:48:30
93 502 Janczarska Marzena K40 1 2 01:20:52 (102) 02:44:17 00:48:41
94 600 Gotówko Tomasz Kolarz Gapa M30 35 92 01:19:12 (93) 02:44:29 00:48:53
95 513 Żuchliński Adam Żuchliński Bike-Shop Team M40 31 93 01:17:58 (85) 02:44:39 00:49:03
96 620 Pepliński Roman Fach-Dent Team M40 32 94 01:21:37 (106) 02:44:51 00:49:15
97 680 Kawałkowski Borys M18 22 95 01:21:39 (107) 02:47:16 00:51:40
98 657 Goździewicz Paweł biegamyrazem.pl/PAPUNIS TEAM GDYNIA M30 36 96 01:21:08 (104) 02:47:20 00:51:44
99 607 Witke Mateusz Intel Technology Poland M18 23 97 01:15:10 (72) 02:47:22 00:51:46
100 590 Leszczyński Andrzej M30 37 98 02:47:36 00:52:00
101 624 Gretkowski Patryk 7R Logistic Politechnika Gdańska M18 24 100 01:20:12 (98) 02:48:33 00:52:57
102 530 Kobus Krzysztof Oprychy Team M50 7 99 01:18:26 (87) 02:48:33 00:52:57
103 630 Klekowski Adrian Cyklo Kwidzyn M18 25 101 01:20:41 (101) 02:48:40 00:53:04
104 560 Fira Adam Schneider Electric Schneider Electric M30 38 102 01:21:52 (108) 02:49:11 00:53:35
105 565 Łukasik Artur M50 8 103 01:22:58 (109) 02:49:35 00:53:59
106 581 Kamiński Paweł Fach-Dent Team M30 39 104 02:51:34 00:55:58
107 604 Schmiegel Jakub Intel Technology Poland M30 40 105 01:24:09 (112) 02:53:17 00:57:41
108 629 Leśniowski Mariusz PKO Harpagan M40 33 106 01:23:45 (111) 02:53:22 00:57:46
109 665 Leszczyński Mariusz Mister Explosion Team M40 34 107 01:24:25 (113) 02:55:33 00:59:57
110 571 Chmielecki Piotr Me_My_Self_And_I M30 41 108 01:23:37 (110) 02:56:15 01:00:39
111 550 Rodziewicz Przemysław M30 42 109 01:18:33 (89) 02:56:38 01:01:02
112 584 Jurewicz Tomasz M40 35 110 01:20:08 (97) 02:57:08 01:01:32
113 510 Szabowski Bartłomiej M40 36 111 01:26:38 (118) 02:57:26 01:01:50
114 507 Jędruszak Justyna K30 2 3 01:26:39 (119) 02:57:29 01:01:53
115 687 Piszczatowski Roman TRI Warrior M40 37 112 01:24:54 (114) 02:58:32 01:02:56
116 684 Tyszkiewicz Jerzy M60 1 113 01:26:24 (117) 02:59:09 01:03:33
117 534 Rompca Marcin M40 38 114 01:26:07 (115) 02:59:38 01:04:02
118 596 Szymański Piotr ASE Team M30 43 115 01:26:20 (116) 03:02:10 01:06:34
119 662 Wiszecki Adam GIPSBUD M40 39 116 01:26:58 (120) 03:02:57 01:07:21
120 503 Manikowski Artur KKWŚwiecie M30 44 117 01:27:09 (121) 03:04:31 01:08:55
121 525 Bońkowski Jarosław MH Automatyka M50 9 118 01:29:04 (123) 03:05:32 01:09:56
122 589 Swinarski Maciej MotoSyberia.com M30 45 119 01:20:55 (103) 03:06:01 01:10:25
123 506 Nilek Mirosława K30 3 4 01:30:14 (125) 03:06:17 01:10:41
124 511 Szczodrowski Tomasz M18 26 120 01:27:26 (122) 03:07:16 01:11:40
125 688 Banach Ryszard banachbrother M60 2 121 01:42:47 (142) 03:07:18 01:11:42
126 653 Sieciechowicz Paweł Morpol Racing Team M30 46 122 01:12:39 (58) 03:09:53 01:14:17
127 579 Banach Paweł M18 27 123 01:31:42 (126) 03:10:22 01:14:46
128 539 Kalinowski Andrzej Rowery Dwa MH Automatyka M40 40 124 01:32:17 (127) 03:11:32 01:15:56
129 652 Kostuch Jan ZUW ZUW M60 3 125 01:36:53 (134) 03:11:35 01:15:59
130 509 Prokopczuk Paweł Fanklub Dużych Cycusiów M30 47 126 01:43:12 (143) 03:14:13 01:18:37
131 594 Brzana Mirosław M50 10 127 01:32:52 (128) 03:14:30 01:18:54
132 574 Grajczak Adrian M18 28 128 01:29:24 (124) 03:15:36 01:20:00
133 666 Kreft Damian M30 48 129 01:33:11 (129) 03:16:11 01:20:35
134 685 Kowalewski Maciej M30 49 130 01:33:21 (130) 03:16:32 01:20:56
135 563 Tomaszewski Leszek Elbląska Grupa Rowerowa STOP M50 11 131 01:35:23 (132) 03:16:42 01:21:06
136 570 Bieńkowski Tomasz M40 41 132 01:39:00 (140) 03:20:17 01:24:41
137 683 Ciżmowski Wiesław M40 42 133 01:37:57 (139) 03:20:56 01:25:20
138 614 Hinczewska Paula 7R Logistic Politechnika Gdańska K18 1 5 01:39:35 (141) 03:23:22 01:27:46
139 575 Jagiełło Anna 7R Logistic Politechnika Gdańska K18 2 6 01:37:39 (137) 03:23:59 01:28:23
140 651 Kaczmarek Krzysztof M40 43 134 01:37:18 (136) 03:27:22 01:31:46
141 519 Wiśniewski Michał M18 29 135 01:34:22 (131) 03:29:26 01:33:50
142 674 Borowiec Tomasz M40 44 136 01:36:58 (135) 03:30:04 01:34:28
143 616 Zupa Wojciech SISU OWB Team M50 12 137 01:19:37 (95) 03:32:02 01:36:26
144 508 Miszkiel Ola K30 4 7 01:43:39 (144) 03:34:39 01:39:03
145 533 Tokmina Aleksander OMIECZYNSKI ROWEREK ZAJAZD KORONA TEAM M60 4 138 01:36:49 (133) 04:10:29 02:14:53
146 548 Afonina Tatiana K18 3 8 02:07:06 (145) 04:24:08 02:28:32
147 693 Wojciechowski Sławomir Trek Honda Gdynia M30 01:06:07 (26) DNF
148 655 Naczk Bartosz NEXUS Team M30 DNF
149 554 Pastusiak Marcin Bike Team Człuchów Marcin Pastusiak M18 DNF
150 559 Korbus Michał 7R Logistic Politechnika Gdańska 7R Logistic Politechnika Gdańska M18 DNF
151 669 Bogdziewicz Michał NEXUS Team M30 DNF
152 532 Leszczyński Adam M18 DNF
153 608 Wolny Bartłomiej Intel Technology Poland M30 DNF
154 572 Florczuk Marek M18 DNF
155 638 Górski Marcin Stocznia Gdańsk GSG Towers Drużyna MTB M18 DNF
156 512 Ciesielski Witold M40 DNF
157 538 Skolimowski Waldemar Rowery Dwa MH Automatyka M40 01:37:40 (138) DNF
158 577 Gretkowski Michał 7R Logistic Politechnika Gdańska M18 DNF
159 566 Ćwik Damian M30 DNF
160 647 Jesionowski Krzysztof Krzysztof Jesionowski Krzysztof Jesionowski M40 DNF
161 501 Modlińska Beata K40 DNS
162 518 Orłowski Przemysław Pomorska Kolej Metropolitalna S.A. M40 DNS
163 520 Kurzyński Piotr F.M. Bimet MTB Team M40 DNS
164 522 Banaszek Joanna Cyklo Team K30 DNS
165 536 Sobota Agata Aktywuj się w Triathlonie 2015 K18 DNS
166 541 Batkiewicz Sebastian M30 DNS
167 551 Suchecki Maciej SEMEKO AquaSfera SEMEKO AquaSfera M40 DNS
168 552 Michalak Karolina GWS Technologie GWS Technologie K30 DNS
169 556 Galiński Patryk M40 DNS
170 568 Mazurek Patryk Loyalty Point Racing Team (powered by MINI & trifit.pl) M30 DNS
171 576 Kolka Zbigniew Tob Bramy Hormann M50 DNS
172 582 Sobieś Radosław RADMOR M30 DNS
173 586 Banach Bartosz Hotel Cztery Brzozy - Apteka Gemini M18 DNS
174 591 Wiśniewski Dariusz M40 DNS
175 592 Rochna Tomasz M40 DNS
176 593 Banach Robert Banachbrothers.pl Hotel Cztery Brzozy M30 DNS
177 597 Zawalich Michał M18 DNS
178 605 Sprzączkowski Krzysztof Intel Runners M40 DNS
179 606 Tyszkiewicz Elzbieta Intel Technology Poland K18 DNS
180 609 Zakrzewski Rafał ZG AZS Centrum Galion M40 DNS
181 617 Piński Maciej 7R Logistic Politechnika Gdańska M18 DNS
182 622 Ziemińska Małgorzata AZS WSG Bydgoszcz K18 DNS
183 626 Kollender Paweł Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team M50 DNS
184 631 Frohwerk Lukasz M30 DNS
185 633 Kaczmarek Marek Old School MTB Gdańsk M30 DNS
186 637 Werner Paulina K18 DNS
187 640 Gołębicki Paweł M30 DNS
188 656 Kwaśniak Zdzisław Piast Słupsk M50 DNS
189 660 Grundkowski Leslaw Harpagan gdansk M60 DNS
190 663 Naczyk Marta INTERSPORT K18 DNS
191 667 Woźniak Wojciech HOTEL CZTERY BRZOZY GDAŃSK M30 DNS
192 671 Czajkowski Zbigniew M30 DNS
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Bieg Piekarczyka
  • ILF Triathlon