Garmin Iron Triathlon Ślesin 2016 - dystans 1/8 Ironman Pokaż

Lista startowa Triathlon - 1/8 Ironman 0,475-22,5-5,275

Lista główna

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Antoni Olesiejuk Lubartow 20-… -
Biernacki Krzysztof Trzebnica 20-… 727
Bilicki Marcin Poznań 20-… -
Bińkowska Katarzyna Warszawa 20-… -
Biskup Paweł Turek 20-… 738
Błażejewski Przemek Pruszcz Gdański 20-… 651
Boboryk Bartosz Gdynia 20-… 650
Bohater Paulina Wrocław 16-17 700
Bohater Piotr Wrocław 20-… 701
Borek Katarzyna Kraków 20-… 588
Broż Krzysztof Koło 20-… 634
Bryliński Bartosz Warszawa 20-… 693
Brzozowski Bartek Warszawa 20-… 585
Budzałek Agata Sieradz 20-… 648
Bujak Jakub Warszawa 20-… 711
Burzyński Przemysław Radom 20-… 667
Bych Maciej Oława 20-… 707
Caruk Przemysław Kalisz 20-… 612
Chadaj Aleksander Konin 20-… 682
Chalupa Leszek Elbląg 20-… -
Chudziński Jakub Poznań 20-… 748
Chyłkowski Filip Michałowice - 742
Chyłkowski Marcin Michałowice 20-… -
Cichowski Patryk Iława 18-19 684
Cieślak Elżbieta Jarocin 20-… 656
Cieślik Mateusz Strzelce Krajeńskie 18-19 619
Czajkowska Maria Warszawa 16-17 640
Czarniecki Kamil Warszawa 20-… 652
Degorski Wojtek Warszawa 20-… 587
Dębowski Piotr Warszawa 20-… -
Domańska Emilia Warszawa 20-… 620
Domaradzka Anita Poznań 20-… 617
Drabjewski Paweł Więcbork 20-… 737
Duplicki Kamil Sochaczew 20-… 668
Dwojak Marcin Przeźmierowo 20-… 645
Dziekoński Rafał Bydgoszcz 20-… 697
Dzik Szymon Iława 16-17 683
Falbogowski Maciej Poznań 16-17 732
Ferko-Czajkowska Stanisława Konstancin-Jeziorna 20-… 647
Fogt Maciej Toruń 20-… 765
Frankowski Błażej Toruń 20-… 601
Gaweł Michał Gniezno 20-… 734
Gordon Jacek Ostrów Wielkopolski 20-… 624
Greczyło Ewa Gdynia 20-… 751
Gruchała Agnieszka Gdynia 20-… 629
Gruchała Piotr Gdynia 20-… 628
Gruszecka Anna Poznań 20-… 672
Gruszecka Olga Branno 20-… 671
Gruszecki Maciej Stare Miasto 20-… 670
Grzelinski Michal Jozefosław 20-… 740
Hadyniak Tomasz Poznan 20-… 643
Haładaj Szymon Konin 20-… 719
Hendel Magdalena Warszawa 20-… 590
Hypki Maciej Konin 20-… 635
Jagiełka Patryk Susz 20-… 663
Janicki Robert Ślesin 20-… 603
Janyga-Kulik Karolina Gdynia 20-… 638
Jarosz Tomasz Wrocław 20-… 680
Jaworski Krystian Łódź 20-… -
Jaworski Krystian Łódź 20-… 692
Jażdżewski Krzysztof Susz 20-… 608
Jurgielewicz Grzegorz Świebodzin 20-… 594
Kalicińska Honorata Piaseczno 20-… 606
Karczewski Ireneusz Warszawa 20-… -
Kaszewski Artur Złotniki 20-… -
Kisielewska Aneta Kraków 20-… 723
Klawitter Maja Gdynia 18-19 -
Klimek Mikołaj Warszawa 20-… 674
Koeppen Hans Warszawa 20-… 741
Kołatka Anna Iława 16-17 685
Konasiuk Konrad Szczecin 16-17 766
Kopka Marcin Zduńska Wola 20-… 646
Kościesza Patrycja Olsztyn 20-… 658
Kościesza Piotr Olsztyn 20-… 679
Kowalski Kuba Gniezno 16-17 -
Krawczyk Maciej Radom 20-… 666
Krawczyk Michał Nadarzyn 20-… 599
Krawczyk Natalia Kalisz 20-… 752
Krawczyńska Aleksandra Łódź 20-… 763
Krölikowski Paweł Konstantynów Łodzki 20-… 759
Kubiak Łukasz Uniejów 20-… 664
Kubiak Tomasz Dobrcz 20-… 597
Kucia Kamil Tychy 20-… 721
Kulanica Jarosław Biłgoraj 20-… 596
Kulik Jacek Gdynia 20-… 639
Kuliński Adam Łódź 20-… 715
Kurczewski Kamil Zgierz 20-… 665
Kurowski Adam Wrocław 20-… 704
Kuźmiak Robert Warszawa 20-… 689
Kuźmicz Krystian Konin 20-… 729
Kwiatkowski Filip Bydgoszcz 16-17 681
Ladorucki Jarosław Toruń 20-… 724
Lenartowski Jan Warszawa 20-… 669
Leszczyńska Beata Poznań 20-… 589
Lewandowska Ewa Łódź 20-… 728
Ligenza Zbigniew Pruszcz Gdański 20-… 637
Lipiński Piotr Grójec 20-… 595
Lipska Iga Warszawa 20-… 714
Listkiewicz Monika Warszawa 20-… 722
Liśkiewicz Monika Warszawa 20-… 655
Litwin Agata Wrocław 20-… 756
Litwin Błażej Bartoszyce 20-… 688
Ludwicki Maciej Poznan 20-… 592
Lusinski Cezary Warszawa 20-… 705
Łagownik Marta Gdańsk 20-… 726
Ławciki Piotr Lubin 20-… -
Ławicki Piotr Lubin 20-… 733
Łogin Marcin Warzymice 20-… -
Łukaszewski Dariusz Poznan 20-… 718
Łukojko Jarosław Wrocław 20-… 761
Maciejewski Tadeusz Chotomow 20-… -
Macur Michal Gdańsk 20-… 760
Magott Kamil Wieluń 20-… -
Makowska Maja Warszawa 20-… 770
Manicka Martyna Poznań 16-17 735
Marcinek Tomasz Racibórz 20-… 762
Marszalski Mateusz Kraków 20-… 709
Matusiak Waldek Łódź 20-… -
Matuszewski Nikodem Poznań 20-… 642
Meier Marcin Koło 18-19 653
Michalska Agnieszka Ostrów Wielkopolski 20-… 623
Michalski Marek Ostrów Wielkopolski 20-… 622
Michalski Marek Pleszew 20-… -
Mieszkowski Stanisław Piastów 16-17 662
Mika Jarosław Piaseczno 20-… 743
Mikołajczyk Kuba Zabrze 20-… -
Mikołajczyk Marta Rawicz 20-… 691
Miszewska-Urbańska Emilia Gdańsk 20-… 764
Modrzejewski Jakub Warszawa 20-… 767
Myszkiewicz Monika Gdynia 20-… 625
Naparta-Kupisz Dorota Poznań 20-… 616
Niedźwiedziński Roman Ślesin 20-… 633
Nowakowski Jakub Legionowo 20-… 631
Obiedzińska Aleksandra Kwidzyn 20-… 736
Ochmański Jarosław Zduńska Wola 20-… 661
Ochmański Mariusz Zduńska Wola 20-… 610
Oniszczuk Grzegorz Międzyrzecz 20-… 586
Orłowski Michał Gdańsk 20-… 649
Osełkowski Tomasz Olsztyn 20-… -
Paczkowski Rafał Poznań 20-… 591
Paszkiewicz Rafał Płock 20-… 698
Piątek Krzysztof Warszawa 20-… 676
Pieniek Krzysztof Brzezie K/sulechowa 20-… 600
Pluciński Sławomir Ostrów Wielkopolski 20-… 632
Pluta Gniewomir Bydgoszcz 20-… 746
Podlasiński Michał Ślesin 20-… 720
Pogoda Miłosz Warszawa 20-… 747
Pol Bartosz Rawicz 20-… 695
Połomski Mateusz Łódź 20-… 717
Prus Mateusz Stare Miasto 20-… 712
Przybylska Anna Koło 20-… 699
Przybylska Iga Koło 18-19 -
Rakowski Rafał Zgierz 20-… -
Ratajczak Magdalena Mogilno 16-17 755
Rivat Emmanuel Biale Blota 20-… 730
Romański Dariusz Stare Miasto 20-… -
Różalski Robert Elbląg 20-… -
Różański Karol Toruń 20-… 725
Rumińska Katarzyna Malbork 16-17 694
Rutka Katarzyna Kwidzyn 20-… 675
Ryba Agata Poznań 20-… 607
Ryba Wojciech Krotoszyn 20-… 609
Rybak Paweł Poznań 20-… 710
Rybiec Marek Józefosław 20-… 627
Ryczak Maja Wroclaw 20-… 731
Samojlik Zbigniew Piaseczno 20-… 605
Sanocka Magdalena Sopot 20-… 614
Seroka Jerzy Gdańsk 20-… 654
Skrzypczak Małgorzata Kalisz 20-… 611
Skutkiewicz Joanna Gdynia 20-… 768
Smolenski Michal Łódź 20-… 626
Sobstyl Katarzyna Gdańsk 20-… 713
Solan Radosław Warszawa 20-… 708
Sołtysiak Marek Kokanin 20-… 702
Sówka Sławek Łódź 20-… -
Stachura-Stępień Renata Słubice 20-… -
Stefaniak Andrzej Zduńska Wola 20-… -
Stępień Dominik Słubice 16-17 744
Stępień Piotr Jacobsdorf 20-… -
Suchorski Tomasz Poznań 20-… 758
Szafraniec Marcin Legionowo 20-… 621
Szambelańczyk Maciej Poznań 20-… 644
Szczepaniak Dawid Konin 20-… 678
Szczepaniak Joanna Warszawa 20-… 716
Szczerba Maciej Niemcz 20-… -
Szulist Kazimierz Bydgoszcz 20-… 690
Szulkowski Jarosław Warszawa 20-… 745
Szymański Dariusz KLECZEW 20-… 657
Szymański Kacper Bydgoszcz 20-… 706
Szymański Marcin Warszawa 20-… 749
Szymański Piotr Kleczew 20-… 636
Świderski Maksymilian Warszawa 18-19 602
Świerżewska Ewa Warszawa 20-… 613
Świetliński Krzysztof Sopot 20-… 659
Tokarczyk Tomasz Kalisz 20-… 593
Uhl Andrzej Kraków 20-… 615
Walczak Adam Konin 20-… 660
Walczak Robert Poznań 20-… 677
Wieczorek Bartosz Inowrocław 20-… -
Wilk Adrian Police 18-19 618
Wilk Adrian Police 18-19 754
Wiśniewska Magdalena Poznań 20-… 739
Wojciechowski Grzegorz Miejska Górka 20-… 696
Wojciechowski Michał Stare Miasto 20-… 598
Wojciechowski Przemysław Łódź 20-… 641
Wołyniec Emilia Gołdap 20-… 769
Wyszomierska Małgorzata Warszawa 20-… -
Zagajewska Ewa Warszawa 20-… 703
Zakrzewski Grzegorz Piaseczno 20-… 604
Zakrzewski Szymon Mogilno 20-… 673
Zdrojewska Magdalena Poznań 20-… -
Zelewska Marta Gdynia 20-… 630
Zentarski Jakub Iława 16-17 687
Zgorzelski Dawid Warszawa 20-… 750
Zygmunt Marta Koło 16-17 753
Żelaziński Bartosz Iława 18-19 686
Żurad Łukasz Wrocław 20-… 757
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon