Garmin Iron Triathlon Ślesin 2016 - dystans 1/8 Ironman - wyniki

2016-06-05 11:55 www.irontriathlon.pl

M‑ce Nr Nazwisko i imię Klub Kat. M‑ce
w kat.
M‑ce
wg płci
Pływanie T1 Rower T2 Bieg Czas końcowy Strata
1 762 Marcinek Tomasz KS AZS-AWF Katowice Labosport Team/Olscoaching/SMS Racibórz M20 1 1 00:05:47 (1)00:01:39 (1)00:34:14 (1)00:00:33 (1)00:15:51 (1) 00:58:05
2 733 Ławicki Piotr UAM TRIATHLON POZNAŃ M20 2 2 00:06:06 (3)00:01:58 (7)00:34:55 (2)00:00:38 (5)00:16:55 (2) 01:00:32 00:02:27
3 619 Cieślik Mateusz KS IRONMAN CS POLSKA M18 1 3 00:05:56 (2)00:02:07 (11)00:35:25 (6)00:00:39 (6)00:19:12 (14) 01:03:18 00:05:13
4 732 Falbogowski Maciej UAM TRIATHLON POZNAŃ Tricentre, Sklep Biegacza Polonez, BeNatural, RedFitness M16 1 4 00:06:10 (4)00:02:12 (14)00:36:36 (10)00:00:37 (4)00:18:21 (7) 01:03:56 00:05:51
5 697 Dziekoński Rafał Run LOTTO Bydgostia M20 3 5 00:07:54 (23)00:02:22 (25)00:35:18 (5)00:00:44 (13)00:18:17 (6) 01:04:36 00:06:31
6 754 Wilk Adrian UKL Ósemka Police M18 2 6 00:06:55 (13)00:01:48 (3)00:37:04 (13)00:00:37 (3)00:18:59 (13) 01:05:23 00:07:18
7 746 Pluta Gniewomir UKS TRS SUSZ M20 4 7 00:08:20 (31)00:02:37 (30)00:35:07 (3)00:00:53 (28)00:18:28 (8) 01:05:25 00:07:20
8 726 Łagownik Marta Smaruj Na Trening Team/ UKS DWÓJKA MORENA GDAŃSK K20 1 1 00:07:01 (16)00:02:03 (10)00:38:21 (26)00:00:36 (2)00:17:36 (3) 01:05:38 00:07:33
9 602 Świderski Maksymilian Luft Tri Team M18 3 8 00:06:29 (6)00:02:13 (15)00:36:37 (11)00:00:43 (11)00:19:54 (19) 01:05:55 00:07:50
10 683 Dzik Szymon SSP ORKA IŁAWA M16 2 9 00:06:40 (7)00:01:45 (2)00:36:16 (9)00:00:49 (18)00:21:01 (29) 01:06:31 00:08:26
11 673 Zakrzewski Szymon M20 5 10 00:08:10 (27)00:03:44 (81)00:35:11 (4)00:01:14 (82)00:19:17 (16) 01:07:36 00:09:31
12 739 Wiśniewska Magdalena KS AZS-AWF Katowice OSSM Racibórz K20 2 2 00:06:53 (12)00:01:51 (4)00:38:18 (25)00:00:45 (14)00:19:51 (17) 01:07:38 00:09:33
13 756 Litwin Agata Litwin Triathlon Team (LTT) AZS AWF Katowice K20 3 3 01:07:40 00:09:35
14 752 Krawczyk Natalia K20 4 4 00:06:12 (5)00:02:15 (16)00:38:33 (27)00:00:51 (26)00:20:04 (21) 01:07:54 00:09:49
15 701 Bohater Piotr MLUKS TRIATHLON KOŁO M20 6 11 00:08:39 (41)00:02:43 (35)00:36:43 (12)00:00:58 (44)00:18:54 (12) 01:07:57 00:09:52
16 684 Cichowski Patryk ORKA Iława M18 4 12 00:06:46 (8)00:02:21 (24)00:37:59 (21)00:00:41 (9)00:20:17 (22) 01:08:04 00:09:59
17 734 Gaweł Michał UAM TRIATHLON POZNAŃ Tricentre, Sklep Biegacza Polonez, BeNatural, RedFitness M20 7 13 00:06:47 (9)00:02:11 (13)00:37:56 (20)00:00:49 (19)00:20:40 (26) 01:08:23 00:10:18
18 731 Ryczak Maja UAM TRIATHLON POZNAŃ Tricentre, Sklep Biegacza Polonez, BeNatural, RedFitness K20 5 5 01:08:25 00:10:20
19 753 Zygmunt Marta MLUKS Triathlon Koło K16 1 6 00:06:47 (10)00:02:02 (9)00:37:28 (15)00:00:40 (7)00:22:03 (43) 01:09:00 00:10:55
20 642 Matuszewski Nikodem BUDMIX BUDMIX M20 8 14 00:08:55 (47)00:02:38 (33)00:38:06 (22)00:00:53 (30)00:18:29 (9) 01:09:01 00:10:56
21 639 Kulik Jacek KULIK&KUREK M20 9 15 00:08:56 (48)00:02:20 (22)00:35:58 (8)00:01:17 (87)00:20:29 (24) 01:09:01 00:10:56
22 742 Chyłkowski Filip Cytrynowi Biegacze DormarAgro M16 3 16 00:08:15 (28)00:02:34 (27)00:38:40 (31)00:01:03 (53)00:18:48 (11) 01:09:21 00:11:16
23 687 Zentarski Jakub ORKA Iława M16 4 17 00:07:00 (15)00:02:09 (12)00:39:13 (39)00:00:43 (12)00:20:24 (23) 01:09:28 00:11:23
24 665 Kurczewski Kamil PROTRI M20 10 18 00:07:49 (22)00:03:10 (54)00:37:53 (19)00:01:03 (52)00:19:51 (18) 01:09:46 00:11:41
25 598 Wojciechowski Michał TOM-CAR KONIN PHU TOM-CAR Wojciechowski Tomasz M20 12 20 00:07:49 (21)00:02:18 (18)00:37:38 (16)00:00:57 (41)00:21:23 (32) 01:10:04 00:11:59
26 626 Smolenski Michal ORUN.PL M20 11 19 00:10:05 (76)00:02:41 (34)00:38:10 (23)00:00:57 (42)00:18:11 (5) 01:10:04 00:11:59
27 708 Solan Radosław M20 13 21 00:08:41 (42)00:02:47 (38)00:35:43 (7)00:00:51 (24)00:22:07 (46) 01:10:09 00:12:04
28 668 Duplicki Kamil M20 14 22 00:09:20 (57)00:02:20 (23)00:38:34 (28)00:01:00 (48)00:19:16 (15) 01:10:30 00:12:25
29 677 Walczak Robert CITY TRAIL Team parkrun Poznań M20 15 23 00:08:33 (38)00:03:39 (78)00:37:47 (18)00:01:12 (77)00:19:58 (20) 01:11:08 00:13:03
30 591 Paczkowski Rafał Kuźnia Triathlonu M20 16 24 00:08:17 (29)00:02:58 (46)00:38:44 (33)00:00:55 (35)00:20:50 (28) 01:11:43 00:13:38
31 757 Żurad Łukasz Litwin Triathlon Team (LTT) M20 17 25 00:10:16 (87)00:02:47 (37)00:39:12 (38)00:01:03 (54)00:18:32 (10) 01:11:51 00:13:46
32 766 Konasiuk Konrad UKL-ÓSEMKA POLICE M16 5 26 00:06:57 (14)00:01:56 (5)00:38:58 (36)00:00:47 (17)00:23:19 (63) 01:11:58 00:13:53
33 694 Rumińska Katarzyna MKS Delfin Malbork K16 2 7 00:07:04 (18)00:02:19 (20)00:40:32 (46)00:00:52 (27)00:21:37 (38) 01:12:24 00:14:19
34 620 Domańska Emilia K20 6 8 00:08:52 (46)00:02:26 (26)00:39:05 (37)00:00:55 (34)00:21:45 (40) 01:13:03 00:14:58
35 695 Bohm Bartosz Waniewski Coaching/BWeko Rawicz Team M20 18 27 00:08:58 (49)00:02:59 (49)00:38:16 (24)00:01:30 (106)00:21:34 (36) 01:13:17 00:15:12
36 686 Żelaziński Bartosz ORKA Iława M18 5 28 00:07:23 (19)00:02:19 (21)00:40:56 (52)00:00:50 (22)00:22:28 (54) 01:13:56 00:15:51
37 698 Paszkiewicz Rafał PTT DELTA M20 19 29 00:09:16 (55)00:03:55 (92)00:37:39 (17)00:01:47 (129)00:21:36 (37) 01:14:12 00:16:07
38 740 Grzelinski Michal BEKO Beko M20 20 30 00:08:22 (32)00:02:34 (28)00:39:56 (41)00:01:07 (65)00:22:16 (52) 01:14:15 00:16:10
39 755 Ratajczak Magdalena GTT Diament Gniezno K16 3 9 00:07:55 (24)00:02:16 (17)00:41:53 (67)00:00:45 (15)00:21:28 (33) 01:14:15 00:16:10
40 706 Szymański Kacper Javamill M20 21 31 00:09:02 (51)00:03:07 (51)00:37:06 (14)00:00:56 (39)00:24:53 (92) 01:15:04 00:16:59
41 628 Gruchala Piotr POiNT M20 22 32 00:08:29 (35)00:03:19 (61)00:40:28 (45)00:01:19 (92)00:21:34 (35) 01:15:09 00:17:04
42 711 Bujak Jakub M20 23 33 00:09:27 (61)00:02:58 (47)00:41:20 (60)00:01:05 (58)00:20:33 (25) 01:15:23 00:17:18
43 702 Sołtysiak Marek M20 24 34 00:10:47 (108)00:02:56 (45)00:38:44 (32)00:00:42 (10)00:22:21 (53) 01:15:30 00:17:25
44 700 Bohater Paulina MLUKS TRIATHLON KOŁO K16 4 10 00:07:03 (17)00:01:57 (6)00:41:42 (64)00:01:11 (75)00:23:52 (72) 01:15:44 00:17:39
45 769 Wołyniec Emilia Tri NEGU K20 7 11 00:09:16 (56)00:02:36 (29)00:40:57 (53)00:01:14 (84)00:21:54 (42) 01:15:57 00:17:52
46 631 Nowakowski Jakub M20 25 35 00:08:19 (30)00:02:59 (48)00:41:54 (68)00:01:02 (51)00:22:03 (44) 01:16:17 00:18:12
47 592 Ludwicki Maciej KAWA KAMP M20 26 36 00:10:06 (78)00:03:53 (89)00:38:37 (29)00:01:10 (72)00:22:33 (55) 01:16:19 00:18:14
48 679 Kościesza Piotr Tri NEGU M20 27 37 00:10:12 (84)00:03:06 (50)00:39:57 (42)00:01:14 (81)00:21:50 (41) 01:16:19 00:18:14
49 637 Ligenza Zbigniew M20 28 38 00:10:33 (101)00:03:10 (55)00:38:46 (35)00:01:30 (107)00:22:36 (56) 01:16:36 00:18:31
50 608 Jażdżewski Krzysztof UKS TRS SUSZ M20 29 39 00:10:24 (94)00:03:26 (68)00:39:39 (40)00:01:06 (61)00:22:12 (50) 01:16:46 00:18:41
51 735 Manicka Martyna UAM TRIATHLON POZNAŃ Tricentre, Sklep Biegacza Polonez, BeNatural, RedFitness K16 5 12 00:08:31 (37)00:02:38 (31)00:43:08 (83)00:00:53 (32)00:22:08 (47) 01:17:19 00:19:14
52 649 Orłowski Michał M20 30 40 00:08:34 (39)00:02:38 (32)00:42:07 (71)00:00:53 (31)00:23:12 (60) 01:17:24 00:19:19
53 664 Kubiak Łukasz KB Geotermia Uniejów M20 31 41 00:10:56 (111)00:02:44 (36)00:45:01 (105)00:00:41 (8)00:18:04 (4) 01:17:26 00:19:21
54 685 Kołatka Anna SSP ORKA Iława K16 6 13 00:08:10 (26)00:02:18 (19)00:42:32 (75)00:00:55 (36)00:23:45 (68) 01:17:40 00:19:35
55 661 Ochmański Jarosław BBL Zduńska Wola M20 32 42 00:09:58 (73)00:04:19 (116)00:41:03 (54)00:00:49 (20)00:21:38 (39) 01:17:47 00:19:42
56 605 Samojlik Zbigniew TRINERGY TEAM Kondycja / SONAR M20 33 43 00:10:10 (83)00:03:50 (87)00:38:44 (34)00:01:38 (116)00:23:28 (65) 01:17:51 00:19:46
57 713 Sobstyl Katarzyna Waniewski Coaching K20 8 14 00:10:15 (86)00:03:19 (62)00:41:35 (62)00:00:57 (43)00:22:08 (48) 01:18:13 00:20:08
58 678 Szczepaniak Dawid M20 35 45 00:10:04 (74)00:02:51 (40)00:40:00 (43)00:01:11 (74)00:24:39 (87) 01:18:45 00:20:40
59 599 Krawczyk Michał LUKA M20 34 44 00:09:13 (54)00:03:25 (66)00:40:55 (51)00:01:14 (83)00:23:59 (74) 01:18:45 00:20:40
60 658 Kościesza Patrycja Tri NEGU Fizjoterapia Mateusz Derlecki K20 9 15 00:08:03 (25)00:02:55 (44)00:43:36 (90)00:01:03 (55)00:23:13 (61) 01:18:50 00:20:45
61 596 Kulanica Jarosław - - M20 36 46 00:10:07 (79)00:03:49 (86)00:40:39 (48)00:01:25 (100)00:23:01 (59) 01:19:01 00:20:56
62 736 Obiedzińska Aleksandra KTS IRONMAN K20 10 16 00:08:27 (34)00:03:12 (56)00:41:04 (55)00:01:19 (93)00:25:03 (93) 01:19:06 00:21:01
63 635 Hypki Maciej M20 37 47 00:08:24 (33)00:02:54 (43)00:41:59 (69)00:00:50 (23)00:25:05 (94) 01:19:12 00:21:07
64 693 Bryliński Bartosz M20 38 48 00:09:46 (70)00:03:25 (65)00:40:37 (47)00:00:59 (47)00:24:28 (84) 01:19:16 00:21:11
65 744 Stępień Dominik BSD M16 6 49 00:11:47 (129)00:03:15 (60)00:42:38 (78)00:01:08 (69)00:20:41 (27) 01:19:28 00:21:23
66 737 Drabjewski Paweł Tkkf Wodnik Więcbork Tkkf Wodnik Więcbork M20 39 50 00:11:27 (124)00:04:03 (99)00:41:18 (58)00:01:37 (113)00:21:03 (30) 01:19:29 00:21:24
67 652 Czarniecki Kamil 12tri.pl M20 40 51 00:11:06 (115)00:03:51 (88)00:41:20 (59)00:01:27 (104)00:22:14 (51) 01:19:57 00:21:52
68 657 Szymański Dariusz OSIR KLECZEW M20 41 52 00:12:20 (135)00:03:30 (72)00:40:47 (50)00:00:47 (16)00:22:52 (57) 01:20:16 00:22:11
69 758 Suchorski Tomasz M20 42 53 00:10:45 (106)00:03:42 (80)00:40:20 (44)00:01:34 (109)00:24:08 (79) 01:20:29 00:22:24
70 589 Leszczyńska Beata Kuźnia Triathlonu K20 11 17 00:11:42 (128)00:02:50 (39)00:41:10 (57)00:01:06 (63)00:23:46 (70) 01:20:34 00:22:29
71 636 Szymański Piotr OSIR KLECZEW M20 43 54 00:12:49 (142)00:03:29 (70)00:41:53 (66)00:00:51 (25)00:22:07 (45) 01:21:09 00:23:04
72 663 Jagiełka Patryk UKS TRS SUSZ M20 44 55 00:09:46 (69)00:03:34 (75)00:42:32 (76)00:01:19 (91)00:24:19 (81) 01:21:30 00:23:25
73 728 Lewandowska Ewa KB Arturówek Łódź K20 12 18 00:10:45 (107)00:04:24 (119)00:41:05 (56)00:01:34 (108)00:23:58 (73) 01:21:47 00:23:42
74 748 Chudziński Jakub M20 45 56 00:10:07 (80)00:03:47 (85)00:42:50 (80)00:01:42 (122)00:23:31 (66) 01:21:59 00:23:54
75 704 Kurowski Adam Litwin Triathlon Team (LTT) M20 46 57 00:11:12 (119)00:03:31 (73)00:41:20 (61)00:02:12 (141)00:23:45 (69) 01:22:01 00:23:56
76 667 Burzyński Przemysław Tradedoubler M20 47 58 00:09:34 (63)00:03:47 (84)00:43:08 (82)00:00:50 (21)00:24:45 (90) 01:22:05 00:24:00
77 634 Broż Krzysztof projektowakb.pl M20 48 59 00:08:39 (40)00:04:02 (97)00:42:30 (74)00:01:12 (76)00:25:40 (101) 01:22:05 00:24:00
78 699 Przybylska Anna MLUKS TRIATHLON KOŁO K20 13 19 00:09:20 (58)00:02:52 (42)00:45:08 (106)00:00:54 (33)00:24:02 (77) 01:22:16 00:24:11
79 768 Skutkiewicz Joanna K20 14 20 00:07:46 (20)00:02:02 (8)00:38:38 (30)00:00:59 (46)00:33:04 (144) 01:22:29 00:24:24
80 594 Jurgielewicz Grzegorz Nazguls Świebodzin M20 49 60 00:09:45 (68)00:04:18 (114)00:43:18 (85)00:01:06 (62)00:24:04 (78) 01:22:30 00:24:25
81 721 Kucia Kamil Warsztat Formy M20 50 61 00:10:24 (95)00:04:20 (117)00:42:37 (77)00:01:38 (117)00:23:44 (67) 01:22:45 00:24:40
82 654 Seroka Jerzy Smaruj Na Trening Team www.jurekseroka.info M20 51 62 00:10:31 (99)00:03:09 (53)00:44:10 (94)00:01:16 (85)00:23:52 (71) 01:22:58 00:24:53
83 645 Dwojak Marcin M20 52 63 00:08:42 (43)00:04:09 (102)00:44:30 (99)00:01:01 (49)00:24:43 (89) 01:23:05 00:25:00
84 629 Gruchała Agnieszka POiNT K20 15 21 00:10:54 (110)00:03:14 (58)00:46:51 (122)00:01:04 (56)00:21:29 (34) 01:23:32 00:25:27
85 638 Janyga-Kulik Karolina KULIK&KUREK K20 16 22 00:09:41 (66)00:03:56 (93)00:42:12 (72)00:01:42 (121)00:26:31 (112) 01:24:02 00:25:57
86 681 Kwiatkowski Filip M16 7 64 00:10:08 (81)00:05:03 (137)00:43:14 (84)00:01:08 (67)00:24:29 (85) 01:24:03 00:25:58
87 719 Haładaj Szymon iskra konin M20 53 65 00:08:46 (44)00:04:43 (129)00:44:39 (102)00:01:43 (124)00:24:23 (82) 01:24:14 00:26:09
88 621 Szafraniec Marcin M20 54 66 00:10:20 (91)00:03:15 (59)00:46:14 (115)00:01:20 (95)00:23:21 (64) 01:24:30 00:26:25
89 595 Lipiński Piotr M20 55 67 00:11:01 (113)00:03:57 (95)00:41:42 (63)00:01:41 (120)00:26:14 (106) 01:24:35 00:26:30
90 666 Krawczyk Maciej M20 56 68 00:09:11 (53)00:04:27 (122)00:46:59 (123)00:01:05 (60)00:22:54 (58) 01:24:37 00:26:32
91 646 Kopka Marcin BBL Zduńska Wola M20 57 69 00:11:12 (118)00:04:02 (96)00:43:48 (91)00:01:44 (126)00:24:00 (75) 01:24:46 00:26:41
92 716 Szczepaniak Joanna K20 17 23 00:10:23 (93)00:03:07 (52)00:44:33 (100)00:01:13 (80)00:25:36 (100) 01:24:52 00:26:47
93 625 Myszkiewicz Monika Tridea / Mniam.NET K20 18 24 00:09:49 (71)00:04:13 (107)00:45:08 (107)00:01:18 (88)00:24:41 (88) 01:25:10 00:27:05
94 643 Hadyniak Tomasz M20 58 70 00:10:57 (112)00:05:19 (139)00:42:02 (70)00:01:13 (78)00:25:46 (102) 01:25:17 00:27:12
95 729 Kuźmicz Krystian M20 59 71 00:09:33 (62)00:04:14 (109)00:43:27 (87)00:01:26 (102)00:26:40 (114) 01:25:21 00:27:16
96 724 Ladorucki Jarosław M20 60 72 00:09:42 (67)00:03:44 (82)00:44:26 (96)00:01:20 (94)00:26:12 (105) 01:25:24 00:27:19
97 640 Czajkowska Maria K16 7 25 00:08:49 (45)00:02:51 (41)00:47:32 (125)00:00:55 (38)00:25:19 (96) 01:25:25 00:27:20
98 651 Błażejewski Przemek F3Team M20 61 73 00:11:08 (116)00:03:23 (63)00:41:44 (65)00:01:47 (128)00:27:38 (121) 01:25:40 00:27:35
99 725 Różański Karol GTW M20 62 74 00:09:54 (72)00:03:57 (94)00:43:32 (88)00:02:23 (145)00:26:19 (109) 01:26:05 00:28:00
100 712 Prus Mateusz M20 63 75 00:09:05 (52)00:03:35 (77)00:51:06 (141)00:01:08 (68)00:21:13 (31) 01:26:06 00:28:01
101 675 Rutka Katarzyna KTS IRONMAN KWIDZYN K20 19 26 00:10:04 (75)00:04:45 (130)00:44:28 (97)00:01:35 (110)00:25:19 (95) 01:26:11 00:28:06
102 703 Zagajewska Ewa Kuźnia Triathlonu K20 20 27 00:10:21 (92)00:03:46 (83)00:43:05 (81)00:01:40 (119)00:27:25 (120) 01:26:17 00:28:12
103 718 Łukaszewski Dariusz HKS Odlew Poznań M20 64 76 00:12:54 (144)00:04:16 (113)00:43:23 (86)00:01:29 (105)00:24:27 (83) 01:26:29 00:28:24
104 630 Zelewska Marta MEWA Gdynia K20 21 28 00:10:08 (82)00:04:11 (105)00:45:20 (108)00:01:25 (101)00:25:28 (99) 01:26:32 00:28:27
105 609 Ryba Wojciech KS Krotosz M20 65 77 00:11:17 (122)00:04:18 (115)00:43:32 (89)00:01:10 (73)00:26:17 (108) 01:26:34 00:28:29
106 610 Ochmański Mariusz M20 66 78 00:12:35 (139)00:05:24 (141)00:42:14 (73)00:01:50 (132)00:24:36 (86) 01:26:39 00:28:34
107 622 Michalski Marek M20 67 79 00:14:38 (150)00:03:24 (64)00:44:20 (95)00:01:09 (70)00:23:17 (62) 01:26:47 00:28:42
108 674 Klimek Mikołaj Polska Polska M20 68 80 00:14:30 (149)00:03:30 (71)00:40:42 (49)00:01:16 (86)00:27:11 (119) 01:27:09 00:29:04
109 745 Szulkowski Jarosław M20 69 81 00:10:41 (105)00:04:07 (101)00:45:52 (112)00:01:25 (99)00:25:24 (98) 01:27:29 00:29:24
110 588 Borek Katarzyna Kuźnia Triathlonu K20 22 29 00:11:23 (123)00:03:54 (91)00:43:55 (92)00:02:18 (143)00:26:02 (104) 01:27:31 00:29:26
111 761 Łukojko Jarosław Area Cooling Solutions M20 70 82 00:09:01 (50)00:04:15 (112)00:44:38 (101)00:01:55 (136)00:27:53 (122) 01:27:42 00:29:37
112 632 Pluciński Sławomir M20 71 83 00:10:17 (89)00:03:27 (69)00:47:04 (124)00:00:56 (40)00:26:16 (107) 01:28:00 00:29:55
113 617 Domaradzka Anita Wojtusia Team K20 23 30 00:11:57 (133)00:04:15 (110)00:45:22 (109)00:02:09 (140)00:24:47 (91) 01:28:30 00:30:25
114 720 Podlasiński Michał M20 72 84 00:09:25 (60)00:04:12 (106)00:46:47 (121)00:01:26 (103)00:26:47 (117) 01:28:38 00:30:33
115 722 Listkiewicz Monika AKS Polonia Warszawa K20 24 31 00:10:39 (104)00:03:34 (76)00:46:40 (119)00:01:42 (123)00:26:28 (111) 01:29:02 00:30:57
116 767 Modrzejewski Jakub M20 73 85 00:10:33 (100)00:05:34 (143)00:44:30 (98)00:01:49 (131)00:26:42 (115) 01:29:08 00:31:03
117 710 Rybak Paweł M20 74 86 00:09:38 (65)00:04:48 (132)00:44:40 (103)00:02:04 (139)00:28:28 (125) 01:29:39 00:31:34
118 614 Sanocka Magdalena MotoSyberia.com K20 25 32 00:11:52 (131)00:03:39 (79)00:46:36 (118)00:01:37 (114)00:26:46 (116) 01:30:30 00:32:25
119 727 Biernacki Krzysztof M20 75 87 00:10:29 (97)00:06:05 (146)00:45:46 (110)00:02:17 (142)00:26:01 (103) 01:30:39 00:32:34
120 692 Jaworski Krystian M20 76 88 00:11:53 (132)00:04:48 (133)00:46:27 (117)00:00:53 (29)00:26:49 (118) 01:30:49 00:32:44
121 597 Kubiak Tomasz DOBRCZ M20 77 89 00:10:17 (88)00:03:54 (90)00:44:55 (104)00:01:37 (115)00:30:32 (135) 01:31:15 00:33:10
122 709 Marszalski Mateusz Staszowskie Orły M20 78 90 00:11:29 (126)00:04:41 (127)00:50:19 (135)00:01:21 (97)00:24:01 (76) 01:31:51 00:33:46
123 751 Greczyło Ewa G0 TRI KKS TEAM K20 26 33 00:10:30 (98)00:03:12 (57)00:46:41 (120)00:01:06 (64)00:30:33 (136) 01:32:01 00:33:56
124 750 Zgorzelski Dawid Giant Polska M20 79 91 00:16:33 (153)00:04:26 (121)00:42:41 (79)00:02:01 (138)00:26:20 (110) 01:32:02 00:33:57
125 696 Wojciechowski Grzegorz BWeko Rawicz Team M20 80 92 00:10:06 (77)00:04:25 (120)00:47:57 (126)00:01:57 (137)00:28:00 (124) 01:32:24 00:34:19
126 623 Michalska Agnieszka K20 27 34 00:15:14 (151)00:04:30 (124)00:49:12 (129)00:01:20 (96)00:22:11 (49) 01:32:27 00:34:22
127 611 Skrzypczak Małgorzata K20 28 35 00:12:26 (137)00:04:52 (134)00:49:31 (133)00:01:52 (133)00:24:14 (80) 01:32:55 00:34:50
128 741 Koeppen Hans WITC M20 81 93 00:10:38 (103)00:04:30 (123)00:46:04 (113)00:01:47 (127)00:30:36 (137) 01:33:34 00:35:29
129 659 Świetliński Krzysztof M20 82 94 00:10:38 (102)00:04:15 (111)00:43:59 (93)00:01:55 (135)00:32:52 (143) 01:33:40 00:35:35
130 603 Janicki Robert M20 83 95 00:11:14 (120)00:04:05 (100)00:50:43 (138)00:01:02 (50)00:26:38 (113) 01:33:43 00:35:38
131 672 Gruszecka Anna K20 29 36 00:08:29 (36)00:03:25 (67)00:51:53 (144)00:01:18 (90)00:28:40 (126) 01:33:46 00:35:41
132 730 Rivat Emmanuel M20 84 96 00:46:14 (116)00:02:33 (146)00:29:58 (132) 01:34:29 00:36:24
133 613 Świerżewska Ewa SportowaRodzina.pl K20 30 37 00:11:02 (114)00:04:13 (108)00:47:59 (127)00:01:04 (57)00:30:39 (138) 01:34:58 00:36:53
134 671 Gruszecka Olga K20 31 38 00:09:21 (59)00:03:32 (74)00:49:21 (131)00:00:58 (45)00:31:52 (142) 01:35:04 00:36:59
135 612 Caruk Przemysław M20 85 97 00:10:51 (109)00:04:23 (118)00:49:16 (130)00:01:44 (125)00:28:58 (130) 01:35:13 00:37:08
136 743 Mika Jarosław Przegląd Piaseczyński M20 86 98 00:11:17 (121)00:04:03 (98)00:50:59 (140)00:00:55 (37)00:28:53 (129) 01:36:07 00:38:02
137 633 Niedźwiedziński Roman M20 87 99 00:10:14 (85)00:05:10 (138)00:51:18 (143)00:01:24 (98)00:28:52 (128) 01:36:58 00:38:53
138 760 Macur Michal impreza u Alka M20 88 100 00:11:11 (117)00:06:06 (147)00:46:09 (114)00:03:02 (150)00:30:42 (139) 01:37:10 00:39:05
139 655 Liśkiewicz Monika K20 32 39 00:12:37 (140)00:04:42 (128)00:49:29 (132)00:01:09 (71)00:30:31 (134) 01:38:28 00:40:23
140 759 Krölikowski Paweł M20 89 101 00:11:51 (130)00:08:23 (151)00:50:33 (136)00:02:57 (147)00:25:20 (97) 01:39:03 00:40:58
141 770 Makowska Maja Kuźnia Triathlonu Team Aktywni z Cukrzycą K20 33 40 00:13:40 (147)00:04:46 (131)00:51:10 (142)00:01:48 (130)00:28:46 (127) 01:40:10 00:42:05
142 624 Gordon Jacek niezrzeszony M20 90 102 00:12:43 (141)00:04:39 (126)00:45:47 (111)00:01:36 (111)00:35:33 (148) 01:40:18 00:42:13
143 749 Szymański Marcin M20 91 103 00:12:07 (134)00:06:08 (148)00:48:51 (128)00:01:53 (134)00:31:38 (141) 01:40:37 00:42:32
144 607 Ryba Agata KS Krotosz Krotoszyn K20 34 41 00:11:28 (125)00:04:11 (104)00:54:36 (149)00:01:05 (59)00:29:53 (131) 01:41:14 00:43:09
145 715 Kuliński Adam M20 92 104 00:12:29 (138)00:05:52 (145)00:50:52 (139)00:01:39 (118)00:30:50 (140) 01:41:43 00:43:38
146 648 Budzałek Agata K20 35 42 00:15:23 (152)00:04:56 (135)00:50:41 (137)00:03:01 (149)00:27:57 (123) 01:41:58 00:43:53
147 670 Gruszecki Maciej M20 93 105 00:10:26 (96)00:05:20 (140)00:55:12 (151)00:01:18 (89)00:30:30 (133) 01:42:46 00:44:41
148 738 Biskup Paweł M20 94 106 00:10:20 (90)00:05:25 (142)00:52:27 (146)00:01:13 (79)00:34:29 (147) 01:43:53 00:45:48
149 763 Krawczyńska Aleksandra K20 36 43 00:11:31 (127)00:06:15 (150)00:50:17 (134)00:02:18 (144)00:33:56 (146) 01:44:17 00:46:12
150 586 Oniszczuk Grzegorz LABOSPORT Team EKO-BUDOWA M20 95 107 00:18:28 (154) 01:44:49 00:46:44
151 616 Naparta-Kupisz Dorota K20 37 44 00:12:50 (143)00:05:01 (136)00:54:45 (150)00:01:36 (112)00:33:10 (145) 01:47:22 00:49:17
152 656 Cieślak Elżbieta K20 38 45 00:12:21 (136)00:39:00 (151) 01:50:25 00:52:20
153 714 Lipska Iga Kuźnia Triathlonu K20 39 46 00:13:03 (145)00:05:35 (144)00:51:56 (145)00:02:59 (148)00:37:19 (150) 01:50:51 00:52:46
154 717 Połomski Mateusz M20 96 108 00:14:16 (148)00:06:13 (149)00:53:29 (148)00:01:08 (66)00:36:05 (149) 01:51:11 00:53:06
155 653 Meier Marcin M18 00:06:53 (11) DNF
156 691 Mikołajczyk Marta BWeko Rawicz Team K20 00:09:36 (64)00:04:10 (103) DNF
157 682 Chadaj Aleksander MPEC KONIN M20 00:13:10 (146)00:04:36 (125)00:53:20 (147)00:03:06 (151) DNF
158 585 Brzozowski Bartek LABOSPORT Team M20 DNS
159 587 Degorski Wojtek Kuznia triathlonu M20 DNS
160 590 Hendel Magdalena Kuźnia Triathlonu K20 DNS
161 593 Tokarczyk Tomasz M20 DNS
162 600 Pieniek Krzysztof brak brak M20 DNS
163 601 Frankowski Błażej M20 DNS
164 604 Zakrzewski Grzegorz SONAR M20 DNS
165 606 Kalicińska Honorata K20 DNS
166 615 Uhl Andrzej Dotsport EC Grupa M20 DNS
167 618 Wilk Adrian UKL "ÓSEMKA" M18 DNS
168 627 Rybiec Marek M20 DNS
169 641 Wojciechowski Przemysław M20 DNS
170 644 Szambelańczyk Maciej Posnania Tri Team M20 DNS
171 647 Ferko-Czajkowska Stanisława K20 DNS
172 650 Boboryk Bartosz Healthy Life M20 DNS
173 660 Walczak Adam M20 DNS
174 662 Mieszkowski Stanisław UKS Skalar M16 DNS
175 669 Lenartowski Jan Janek M20 DNS
176 676 Piątek Krzysztof M20 DNS
177 680 Jarosz Tomasz M20 DNS
178 688 Litwin Błażej M20 DNS
179 689 Kuźmiak Robert M20 DNS
180 690 Szulist Kazimierz M20 DNS
181 705 Lusinski Cezary WTT Warszawa Zamek Broniszow M20 DNS
182 707 Bych Maciej GTO Oława MACIEJ BYCH TRENER OSOBISTY M20 DNS
183 723 Kisielewska Aneta MAGAZYN TRIATHLON K20 DNS
184 747 Pogoda Miłosz M20 DNS
185 764 Miszewska-Urbańska Emilia Smaruj Na Trening Team K20 DNS
186 765 Fogt Maciej M20 DNS
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Bieg Piekarczyka
  • ILF Triathlon