Garmin Iron Triathlon Elbląg 2016 - dystans 1/8 Ironman Pokaż

Lista startowa Triathlon - 1/8 Ironman 0,475-22,5-5,275

Sztafety

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Michałowski Remigiusz (Drewczyński Hubert, Matusiak Miłosz) Elbląg 16-17 525
Żbikowska Weronika (Miłosz Matusiak, Hubert Drewczyński) Elbląg 2 - -

Lista główna

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Abracham Piotr Gdynia 20-… 555
Abramczyk Marcin Olsztyn 20-… 530
Abramczyk Rafał Warszawa 20-… 531
Adamowicz Mateusz Elbląg 20-… 463
Andrusz Kamil Gdynia 20-… 561
Andrzejczak Marcin Szczytno 20-… 553
Antoni Olesiejuk Lubartow 20-… -
Bazela Paweł Elblag 20-… -
Bialobrzewska Magdalena Olsztyn 20-… -
Bieliński Piotr Kartuzy 20-… 501
Bollin Ilona Gdańsk 20-… 508
Bożeński Dariusz Rumia 20-… -
Bronk Tomasz Gdańsk 20-… 556
Brzozowski Grzegorz Piotr Gdańsk 20-… 504
Brzozowski Michał Warszawa - Polska 20-… 540
Brzozowski Piotr Miłomłyn 20-… 517
Brzyski Janusz Elbląg 20-… 480
Buczkovska Magda Gdynia 20-… 516
Burdyn Mariusz Gdańsk 20-… -
Cechowska Katarzyna Elbląg 20-… 490
Ceklarz Michał Gdynia 18-19 578
Celiński Tomasz Otwock 20-… -
Ciastek Aleksandra Kraśnik 20-… 580
Ciszkowski Jacek Elbląg 20-… 478
Cyga Adam Elblag 20-… 458
Dietrich Bartosz Warszawa 20-… 533
Domańska Emilia Warszawa 20-… 466
Drapella Dariusz Gdańsk 20-… 453
Drożdż Bartek Warszawa 20-… 550
Dymitrowski Maciej Wolsztyn 20-… 583
Dzik Szymon Iława 16-17 589
Falcon Marlon Warszawa - Polska 20-… 514
Gabriel Łukasz Starogard Gdański 20-… 529
Gacka Katarzyna Gdynia 20-… 558
Gacki Zdobysław Gdynia 20-… 559
Gaza Marcin Elbląg 20-… 527
Glaubert Weronika Elbląg 16-17 518
Głuchowski Jędrzej Elbląg 20-… 567
Gorski Dariusz Gdynia 20-… -
Gralik Artur Elbląg 20-… 437
Haize Tomek Bydgoszcz 20-… 587
Hinz Anna Rumia 20-… 469
Hulewicz Małgorzata Warszawa 20-… 575
Iljev Michał Warszawa 16-17 577
Jabłonowski Krzysztof Elbląg 16-17 521
Jakubowski Piotr Gdansk 20-… 579
Jarosz Jarosław Bartoszyce 20-… 547
Jasiulewicz Izabela Elbląg 20-… 499
Jaworski Krystian Bytów 20-… 573
Jelski Michał Susz 20-… 563
Jurkowski Tomasz Warszawa 20-… 467
Kacperski Olaf Warszawa 20-… 570
Kacperski Wojciech Olsztyn 20-… 456
Kępiński Leszek Tarnów 20-… 541
Kisielewska Aneta Kraków 20-… 495
Kłos Klaudiusz Skórcz 20-… 481
Kłuba Sławomir Susz 20-… 457
Knepka Piotr Świecie 20-… 526
Kochanowski Mariusz Elbląg 20-… 554
Kołatka Anna Iława 16-17 496
Kołecki Michał Iława / Susz 20-… 477
Kostrzak Małgorzata Gdynia 20-… -
Kościesza Patrycja Olsztyn 20-… 492
Kowalczyk Jacek Elbląg 20-… -
Kowalski Tomasz Elbląg 20-… 438
Kownacki Marcin Gdańsk 20-… 537
Kozłowski Przemysław Grudziądz 20-… 509
Kruczkowska Katarzyna Gdynia 20-… 448
Kruszyńska Anna Elbląg 20-… 571
Kubiak Katarzyna Dobrcz 20-… 574
Kubiak Tomasz Dobrcz 20-… 440
Kudrewicz Mirek Gdańsk 20-… 505
Kujawa Katarzyna Gdynia 20-… -
Kulanica Jarosław Biłgoraj 20-… 439
Kurczewska Joanna Elbląg 20-… -
Lamparski Sławek Sopot 20-… 557
Langner Katarzyna Rumia 20-… 543
Lewandowska Natalia Kartuzy 20-… 515
Lipska Iga Warszawa 20-… 584
Liśkiewicz Monika Warszawa 20-… 479
Lorek Kinga Elbląg 18-19 519
Lozada Hector Warszawa 20-… 535
Ludwicki Maciej Poznan 20-… 465
Łachacki Piotr Karczowiska Górne 20-… 476
Łukiewicz Łukasz Elbląg 20-… 464
Majkowski Tomasz Skórcz 20-… 548
Maksymowicz Tomasz Elbląg 16-17 522
Malicki Jacek Dobra Nowiny 20-… -
Manturewicz Maciej Gdynia 20-… 475
Matewski Damian Konstancin-Jeziorna 20-… 586
Mazurowska Patrycja Elblag 20-… 482
Michałowski Remigiusz (Drewczyński Hubert, Matusiak Miłosz) Elbląg 16-17 525
Michałowski Remigiusz Elbląg 16-17 568
Miedzianowska Karolina Warszawa 20-… 552
Mielnik Paweł Poznań 20-… 473
Mieszkowski Stanisław Piastów 16-17 -
Miezio Krzysztof Ksiezyno 20-… 581
Mikołajczyk Kuba Zabrze 20-… -
Mioduszewska Aleksandra Warszawa 20-… 433
Misiewicz Cezary Elbląg 20-… 445
Misiewicz Katarzyna Elbląg 20-… 447
Miszewska-Urbańska Emilia Gdańsk 20-… 512
Miszewski Jan Gdańsk 20-… -
Mlek-Antoniewicz Alicja Piaseczno 20-… -
Możdżonek Anna Warszawa 20-… 435
Nagorka Marta Kosakowo 20-… 544
Naruszewicz Łukasz Giżycko 20-… 483
Nikel Natalia Susz 18-19 566
Nowak Andrzej Warszawa 20-… 513
Nowak Roman Człuchów 20-… 564
Nowokuński Sylwester Bartoszyce 20-… 536
Orłowski Michał Gdańsk 20-… 471
Osełkowski Tomasz Olsztyn 20-… -
Osiecka Beata Konstancin-Jeziorna 20-… 434
Pałczyńska Liliana Warszawa 20-… -
Pawlak Magdalena Łódź 18-19 488
Piątkowski Szymon Ryki 20-… -
Pietrusik Łukasz Braniewo 20-… 572
Pogoda Miłosz Warszawa 20-… 539
Pogorzelska Aleksandra Tolkmicko 20-… 474
Pogorzelska Julia Elbląg 20-… 436
Polanowska-Drozdz Magda Warszawa 20-… 551
Pruszczyk Tomasz Warszawa 20-… -
Rażewski Maciej Malbork 16-17 454
Rokicka Julia Elbląg 16-17 520
Rumińska Katarzyna Malbork 16-17 546
Rusowicz Grzegorz Olsztyn 20-… -
Rymarczyk Tomasz Elbląg 20-… 484
Rytlewski Wojciech Gdańsk 20-… 585
Samojlik Zbigniew Piaseczno 20-… 444
Sieczkowski Piotr Kamiennik Wielki 20-… 494
Siedlecki Jacek Gdańsk 20-… 569
Sienkiewicz Maciej Warszawa 20-… 538
Skonieczny Robert Wejherowo 20-… 489
Skorupa Michał Elbląg 20-… 485
Smolenski Michal Łódź 20-… 459
Sobstyl Katarzyna Gdańsk 20-… 506
Stankiewicz Karol Elbląg 20-… 500
Staśkiewicz Marcin Olsztyn 20-… 493
Strzałkowski Adam Olsztyn 20-… 502
Strzelecki Jacek Gdańsk 20-… 549
Sycik Mariusz Olsztyn 20-… 565
Szarafiński Jaromir Gdańsk 20-… 545
Szarmach Krzysztof Starogard Gdański 20-… 460
Szkutnik Michał Gdańsk 20-… 468
Sztandar Jack Gdynia 20-… 510
Szweda Leszek Wielki Bukowiec 20-… 534
Szwedowski Dawid Nowa Wieś Rzeczna 20-… 542
Szymański Kacper Bydgoszcz 20-… 470
Szymański Łukasz Olsztyn 20-… 528
Szymański Marcin Warszawa 20-… 511
Ściślak Mateusz Elbląg 16-17 487
Ślęzak Adam gmina Tolkmicko 20-… 461
Świderski Maksymilian Warszawa 18-19 442
Tołwiński Tymoteusz Elbląg 16-17 532
Trochowski Sebastian Elbląg 16-17 590
Tusk Paweł Gdynia 20-… 582
Uhl Andrzej Kraków 20-… 452
Walczak Basia Warszawa 20-… 588
Walczyński Andrzej Elbląg 20-… 462
Węgier Arkadiusz Susz 20-… 507
Wiewiórski Tomasz Olsztyn 20-… 449
Wikalinski Bartosz Warszawa 16-17 576
Wilczęga Marcin Warszawa 20-… 455
Winczewski Maciej Marzęcino 16-17 523
Winczewski Michał Elbląg 16-17 524
Witkowski Jarosław Gdańsk 20-… -
Wojciechowski Michał Stare Miasto 20-… 441
Woźnikowska Magdalena Elbląg 20-… 472
Wrzosek Tomasz Elbląg 20-… 562
Zając Anna Elbląg 20-… 491
Zając Maciej Elbląg 20-… 486
Zajk Michał Reda 20-… 450
Zajk Radosław Reda 20-… 451
Zajk Rafał Reda 20-… 446
Zakrzewski Grzegorz Piaseczno 20-… 443
Zalewski Igor Włocławek 20-… 560
Zentarski Jakub Iława 16-17 498
Ziniewicz Paweł Olsztyn 18-19 503
Żbikowska Weronika (Miłosz Matusiak, Hubert Drewczyński) Elbląg 2 - -
Żelaziński Bartosz Iława 18-19 497
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon