Garmin Ultra Race Radków 2024 - bieg na 56 km Pokaż
Lista startowa Bieg górski - Bieg górski - 56 km
Lista główna
Nazwisko i imię | Miejscowość | Kat. wiekowa | Nr startowy |
---|---|---|---|
Bartkowiak Ireneusz | Poznań | 50-59 | 630 |
Bartniak Kamil | Stara Wieś | 40-49 | 623 |
Bednarek Karolina | Radwanice | 30-39 | 638 |
Biały Adam | Pierwoszów | 50-59 | 643 |
Blicharz Artur | Ołpiny | 30-39 | 10025 |
Bolisęga Andrzej | Dzierżoniów | 40-49 | 605 |
Borczyński Łukasz | Luboń | 30-39 | 628 |
Czoszyk-Kawala Olga | Poznań | 40-49 | 615 |
Fiuk Mirosław | Milicz | 30-39 | 651 |
Flis-Czajka Justyna | Pisary | 40-49 | 645 |
Florek Katarzyna | Wrocław | 30-39 | 10023 |
Gabruś Iwona | Czerwionka | 50-59 | 624 |
Gawroński Ireneusz | Czechowice-Dziedzice | 60-… | 609 |
Głowacka Agata | Bielawa | 40-49 | 641 |
Goździcka Agnieszka | Strzelce Krajeńskie | 50-59 | 604 |
Górniak Jarosław | Pogorze | 40-49 | 10018 |
Grabiszewski Andrzej | Dzierżoniów | 40-49 | 608 |
Gracz Paweł | Zbąszynek | 40-49 | 10017 |
Harbacheuski Barys | Gdańsk | 18-29 | 634 |
Jakubowski Wiesław | Pijawne Polskie | 50-59 | 620 |
Jarosz Dawid | Łódź | 30-39 | 618 |
Jasiak Karol | Rogaszyce | 30-39 | 10007 |
Kaczor Marcin | Święciechowa | 40-49 | 607 |
Kałamaga Agnieszka | Wrocław | 40-49 | 621 |
Klodkiewicz Maciej | Kiełpin | 40-49 | 611 |
Koczorowska Anna | Wiązowna | 40-49 | 632 |
Koczorowski Marcin | Wiązowna | 40-49 | 631 |
Krawczuk Dawid | Poznań | 40-49 | 10020 |
Królikowska Magdalena | Sośnie | 40-49 | 10005 |
Kruk Małgorzata | Bielsko-Biała | 30-39 | 616 |
Krupa Marcin | Nowa Ruda | 40-49 | 10002 |
Küchler Małgorzata | Gdynia | 40-49 | 642 |
Küchler Paweł | Gdynia | 18-29 | 10014 |
Kwaśniewski Tomasz | Sulechów | 50-59 | 10016 |
Lachowicz Izabela | Rybnik | 30-39 | 649 |
Ledwolorz Katarzyna | Szczecin | 40-49 | 627 |
Lewandowski Piotr | Polkowice | 30-39 | 644 |
Łoziński Łukasz | Szczecin | 40-49 | 10003 |
Makowska Anna | Poznań | 40-49 | 606 |
Malendowicz Robert | Tuchola | 40-49 | 612 |
Małkowski Bogdan | Murów | 50-59 | 10019 |
Masalska Agata | Radwanice | 40-49 | 637 |
Matwiejczuk Mateusz | Świdnica | 30-39 | 622 |
Mazurek Roman | Murów | 40-49 | 10028 |
Nedzi Piotr | Poznań | 40-49 | 617 |
Niedopytalski Patryk | Jelenia Góra | 18-29 | 636 |
Niekrasz Krzysztof | Świdnica | 50-59 | 10011 |
Nowaczyk Piotr | Poznań | 30-39 | 639 |
Oleszek Magdalena | Czeladź | 30-39 | 10004 |
Oruba Dawid | Wiry | 18-29 | 601 |
Piorun Marta | Wrocław | 30-39 | 652 |
Piskorski Piotr | Golub-Dobrzyń | 40-49 | 653 |
Plewa Katarzyna | Stronie Śląskie | 40-49 | 654 |
Podlewski Wojciech | Tarnów | 50-59 | 10012 |
Pogorzelski Kamil | Białystok | 18-29 | 10015 |
Przerwanek Marek | Wrocław | 40-49 | 633 |
Sambor Rafal | Gdańsk | 40-49 | 650 |
Sichniewicz Krzysztof | Dzierżoniów | 40-49 | 655 |
Sinkiewicz Tomasz | Pasym | 50-59 | 626 |
Słowik Grzegorz | Rogaszyce | 40-49 | 10006 |
Sobczak Agnieszka | Wrocław | 30-39 | 610 |
Sobczak Katarzyna | Garby | 50-59 | 603 |
Stachowski Damian | Imielin | 30-39 | 602 |
Stawiński Michał | Wrocław | 30-39 | 614 |
Studnik Agnieszka | Ruda Śląska | 40-49 | 10024 |
Sychowski Dawid | Tomaszów Bolesławiecki | 40-49 | 629 |
Sypień Bartlomiej | Wrocław | 30-39 | 613 |
Szmolowski Grzegorz | Bytom | 40-49 | 635 |
Szolc Sebastian | Gliwice | 40-49 | 10010 |
Tomczyk Rafał | Poddębice | 30-39 | 10026 |
Toporek Ewa | Siemianowice Śląskie | 40-49 | 10021 |
Toporek Krzysztof | Siemianowice Śląskie | 40-49 | 10022 |
Walatek Piotr | Warszawa | 50-59 | 647 |
Wasielewski Oskar | Dopiewiec | 40-49 | 625 |
Wijas Marcin | Jaroszów | 30-39 | 640 |
Winny Przemyslaw | Bielawa | 30-39 | 648 |
Wójciak Ewelina | Rawa Mazowiecka | 30-39 | 10027 |
Wójcik Michał | Witoszów Dolny | 30-39 | 619 |
Wójcik Michał | Siechnice | 30-39 | 646 |
Zieliński Tomasz | Karlin | 50-59 | 10008 |
Zuchlke Tomasz | Katowice | 40-49 | 10009 |
Żmija Liliana | Zwierzyn | 30-39 | 10013 |