Elemental Tri Series Augustów 2016 - dystans olimpijski Pokaż

Lista startowa Triathlon - Triathlon olimpijski 1,5-40-10

Sztafety

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Boniecki Paweł (Puławski Przemysław, Omielan Wojciech) Pruszków 45-49 279
Chylak Kamil (Fuliński Piotr, Górski Mateusz) Warszawa 35-39 322
Iwanowicz Wojtek (Jeruć Rafał, Szybajło Jacek) Augustów 35-39 132
Kadziewicz Kamilla (Szymańska Magdalena, Pałysa Joanna) Olsztyn 35-39 323
Mienik Maciej (Suhak Tomasz, Kalinowski Krystian) Warszawa 45-49 320
Tułaziński Dariusz (Bukrejewski Dariusz, Olejnik Michał) Augustów 40-44 297
Wysocki Zbigniew Marek (Gritzner Piotr, Kuryło Ewa) Augustów 45-49 317
Żakiewicz Magdalena (Prokop Katarzyna, Żurawska Iwona) Augustów 25-29 321

Lista główna

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Awruk Bartosz Białystok 30-34 207
Baj Jarosław Marcinkowice 30-34 -
Bajko Tomasz Suwalki 30-34 212
Barszcz Marcin Warszawa 30-34 264
Bashtavy Anton Warszawa 25-29 262
Batavicius Saulius Vilnius 40-44 280
Bida Adam Gołdap 50-54 189
Bielawski Wojciech Sucha Rzeczka 40-44 312
Bielenica Beata Wydminy 30-34 316
Bołtruczyk Karol Białystok 18-24 201
Boniecki Paweł (Puławski Przemysław, Omielan Wojciech) Pruszków 45-49 279
Broekere Krzysztof Zabrze 55-59 290
Bujnowski Robert Augustów 35-39 314
Burnecki Artur Hajnówka 35-39 190
Chmielewski Piotr Warszawa 35-39 -
Chodyna Monika Olsztyn 18-24 254
Chojnacki Piotr Szpetal Górny 50-54 179
Chylak Kamil (Fuliński Piotr, Górski Mateusz) Warszawa 35-39 322
Cichy Bartosz Augustów 30-34 229
Cieszynski Jacek Szkocja 50-54 282
Cilulko Adam Augustów 45-49 328
Cybulski Kamil Gołdap 30-34 203
Czajka Maciej Sokółka 25-29 244
Czasak Tomasz Konstancin-Jeziorna 45-49 -
Dabulis Jarosław Warszawa 40-44 -
Daduń Tomasz Gdynia 45-49 182
Denert Mariusz Augustów 25-29 301
Dębicka Brygida Krakow 35-39 241
Dmochowski Jacek Ostrołęka 45-49 204
Dobrosielski Grzegorz Warszawa 30-34 187
Dobrowolski Marcin Warszawa 40-44 276
Dojlidko Łukasz Białystok 30-34 218
Drapella Dariusz Gdańsk 55-59 326
Drejer Karol Gdańsk 35-39 173
Dziejma Krzysztof Choroszcz 25-29 318
Dzierszko Rafał Białystok 35-39 226
Fijałkowski Tomasz Białystok 35-39 169
Fila Marek Warsaw 40-44 147
Filipek Krzysztof Warszawa 25-29 167
Gardziejczyk Daniel Warszawa 30-34 251
Giers Konrad Warszawa 35-39 310
Glebow Krzysztof Gdańsk 40-44 303
Głowacki Paweł Elbląg 40-44 285
Goławski Krzysztof Wrocław 30-34 292
Gorba Deniss Riga 45-49 258
Grabowski Andrzej Maków Mazowiecki 35-39 -
Grajek Przemysław Warszawa 35-39 222
Groszewski Radosław Olsztyn 40-44 247
Grzanecki Rafał Warszawa 40-44 157
Gutkowski Tomasz Warszawa 35-39 199
Hanusiak Marcin Turośń Kościelna 45-49 193
Hermanowicz Cezary Ełk 25-29 192
Ihnatowicz Arkadiusz Warszawa 45-49 293
Iwanowicz Agata Augustów 30-34 271
Iwanowicz Wojtek (Jeruć Rafał, Szybajło Jacek) Augustów 35-39 132
Jakimiuk Daniel Szklarska Poręba 18-24 266
Jakowicz Agnieszka Otwock 40-44 309
Janiszek Robert Warszawa 40-44 242
Jarski Paweł Grodzisk Mazowiecki 35-39 83
Jezierski Tomasz Tczew 40-44 269
Kacperski Olaf Warszawa 40-44 210
Kaczyński Aleksander Łapy 30-34 170
Kadziewicz Kamilla (Szymańska Magdalena, Pałysa Joanna) Olsztyn 35-39 323
Kiełbasa Mieczysław Świdnik 50-54 307
Kiełbasa Robert Lublin 25-29 295
Klejzerowicz Paweł Białystok 25-29 150
Kołacz Tomasz Warszawa 35-39 263
Kołodko Juliusz Białystok 35-39 166
Kopacz Grzegorz Blachownia 30-34 245
Kopania Grzegorz Augustów 35-39 235
Kopiczko Mariusz Augustów 25-29 196
Kowalczyk Paweł Siemiatycze 30-34 237
Kowalski Piotr Kraków 35-39 186
Kożuchowski Grzegorz Kielce 30-34 313
Kramer Rafal Radom 45-49 -
Krygier Katarzyna Gdańsk 30-34 172
Kubicki Dariusz Wójtowo 40-44 291
Kucharski Michal Giżycko 35-39 267
Kuchczyński Michał Sopot 40-44 162
Kuczyński Kamil Kraków 40-44 185
Kuczyński Łukasz Augustów 35-39 249
Kuffel Piotr Wiktorów 30-34 260
Kurylo Artur Augustów 50-54 232
Kuskowski Marek Gołdap 35-39 234
Kuter Krzysztof Zamość 35-39 252
Kutny Bartosz Łomża 30-34 220
Kwiatkowski Rafal Warszawa 35-39 -
Lange Grzegorz Gołdap 35-39 163
Lemese Monika Riga 45-49 250
Leżanka Krzysztof Białystok 35-39 159
Lis Łukasz Lublin 30-34 -
Litwiniuk Krzysztof Olsztyn 35-39 257
Lubaszewski Zbigniew Augustów 35-39 197
Łanek Dariusz Włocławek 55-59 221
Łysiuk Maciej Warszawa 30-34 211
Łyskanowski Marcin Gdańsk 35-39 168
Malinowski Rafał Augustów 18-24 200
Masalski Wojtek Białystok 45-49 319
Masłowski Julian Białystok 30-34 274
Mastalerz Tomasz Kielce 40-44 -
Mądry Wojciech Olsztyn 35-39 278
Michałowski Mateusz Gołdap 18-24 287
Michałowski Piotr Białystok 25-29 -
Mienik Maciej (Suhak Tomasz, Kalinowski Krystian) Warszawa 45-49 320
Miezianko Krzysztof Ełk 35-39 -
Miłkowski Przemysław Suwałki 30-34 180
Minuth Łukasz Gdynia 30-34 174
Mińko Piotr Białystok 35-39 299
Mirończuk Artur Warszawa 35-39 208
Moczydłowski Marek Zaścianki 45-49 325
Mytnik Grzegorz Rudawa 40-44 -
Najmowicz Sebastian Olsztyn 25-29 253
Narolewska Joanna Białystok 35-39 243
Niewiadowski Marcin Józefosław 40-44 -
Nosalik Paweł Augustów 40-44 248
Nowak Stanisław Ruda Śląska 60-64 308
Nowakowski Jacek Warszawa 50-54 311
Olczak Anna Warszawa 30-34 289
Olejnik Bartosz Opoczno 18-24 284
Ołdakowski Michał Suwałki 35-39 261
Ołowski Jakub Biskupiec 30-34 255
Omieliańczyk Ryszard Nowodworce 55-59 219
Opolski Marek Augustów 50-54 195
Orłowski Piotr Olsztyn 35-39 154
Pakula Marcin Gdynia Orlowo 40-44 156
Panasiuk Paweł Białystok 35-39 152
Parchomiuk Andrzej Warszawa 50-54 216
Parzych Cezary Mikołajki 45-49 306
Parzych Marcin Kolno 25-29 184
Paszkowska Barbara Suwałki 30-34 153
Pedzinska Sylwia Warszawa 35-39 183
Pelc Filip Warszawa 25-29 188
Perkowski Jarosław Suwałki 45-49 213
Piesecki Michał Białystok 18-24 209
Pietroń Błażej Warszawa 18-24 223
Piktel Tomasz Warszawa 40-44 305
Plewiński Wojciech Zalesie Górne 35-39 268
Płatek Marcin Ełk 40-44 227
Podwysocki Marcin Augustów/Warszawa 25-29 202
Popławski Grzegorz Tołcze 35-39 236
Porczyk Paweł Skierniewice 35-39 149
Poreda Dariusz Lomza 30-34 -
Powajbo Krzysztof Gdynia 35-39 -
Prorok Tomasz Warszawa 35-39 206
Ptak Andrzej Wołomin 40-44 275
Puciłowski Mirosław Białystok 50-54 175
Pupek Daniel Łomża 25-29 198
Pużyński Mariusz Augustów 45-49 228
Radzymin Andrzej-Jan Hajnówka 60-64 191
Ramotowski Arkadiusz Choroszcz 40-44 300
Rewicka Anna Warszawa 30-34 302
Rokicki Tomasz Białystok 55-59 205
Rudnik Sławomir Białystok 45-49 259
Rutkowski Jacek Ostrołęka 35-39 286
Rutkowski Paweł Olsztyn 35-39 256
Rychlewska Katarzyna Warszawa 40-44 304
Sachańbinska Kalina Ozimek 25-29 239
Samosiuk Mirosław siemiatycze 40-44 -
Semendjajevs Dmitrijs Riga 45-49 146
Sikorski Krystian Bartoszyce 18-24 165
Sopyła Krzysztof Purda 30-34 296
Sosnowski Wojciech Olecko 40-44 277
Sowa Michał Warszawa 30-34 -
Stawiński Paweł Elbląg 30-34 283
Stefanowski Piotr Białystok 30-34 181
Stępień Bartłomiej Pruszków 30-34 145
Stypułkowski Michał Białystok 35-39 176
Suchowierski Dariusz Białystok 30-34 240
Szczepanik Andrzej Kazimierza Wielka 60-64 194
Świętoń Krzysztof Gołdap 40-44 164
Tudek Agata Warszawa 30-34 246
Tułaziński Dariusz (Bukrejewski Dariusz, Olejnik Michał) Augustów 40-44 297
Walaugo Radosław Studzianek 30-34 315
Wandzioch Krzysztof Suwałki 18-24 273
Wasilewski Aleksander Torun 40-44 177
Wcisło Wojtek Warszawa 35-39 324
Wejkuć Grzegorz Mragowo 35-39 294
Wiech Ewa Olsztyn 45-49 160
Wiech Roman Olsztyn 45-49 161
Wiliński Łukasz Mińsk Mazowiecki 30-34 148
Wiśniewski Andrzej Suwałki 40-44 265
Witkowski Piotr Kętrzyn 35-39 225
Wojczulis Marek Augustów 35-39 231
Wojtek Klekotko Bakalarzewo 50-54 270
Wołoszyk Kamil Kościerzyna 18-24 298
Wołyniec Emilia Gołdap 30-34 -
Wołyniec Paweł Suwałki 30-34 151
Wowtoniuk Mariusz Bielsk Podlaski 35-39 178
Wójcik Marcin Bartoszyce 25-29 171
Wydra Krzysztof Białystok 35-39 288
Wysocki Tomasz Białystok 35-39 214
Wysocki Zbigniew Marek (Gritzner Piotr, Kuryło Ewa) Augustów 45-49 317
Zadrożny Zbigniew Augustów 45-49 230
Zakrzewska Ewa Warszawa 35-39 238
Zapalski Marek Warszawa 30-34 215
Zarzecki Adrian Warszawa 25-29 217
Zarzecki Andrzej Augustów 45-49 327
Zarzycki Wojciech Ostroleka 45-49 -
Zaurski Marcin Ostrołęka 70-… 233
Zawadzki Robert Bielsk Podlaski 40-44 155
Zawieska Kuba Warszawa 30-34 272
Zdanio Paweł Warszawa 30-34 158
Zimnoch Piotr Białystok 40-44 281
Żakiewicz Magdalena (Prokop Katarzyna, Żurawska Iwona) Augustów 25-29 321
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon