Elemental Tri Series Blachownia 2016 - dystans sprinterski Pokaż

Lista startowa Triathlon - Triathlon Sprint 0,75-20-5

Lista główna

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Abramczyk Marcin Olsztyn 24-… 69
Abramczyk Rafał Warszawa 24-… 68
Adamski Tomasz Sieradz 24-… 93
Al-Selwi Tarek Zuzela 24-… 78
Andrysiak Paweł Sieradz 24-… 92
Angelov Krumov Krum Topolovgrad 24-… 166
Arabas Krzysztof Częstochowa 24-… 513
Bałc Krzysztof Trzebinia 24-… -
Bambynek Andrzej Lubliniec 24-… 97
Baran Beata Kleszców 24-… 512
Baran Joseph Morawica 24-… 511
Bartecki Aleksander Żory 24-… 85
Bartolewska Agata Częstochowa 24-… 91
Baszta Paweł Warszawa 24-… 111
Bednarczyk Tomasz Myszków 24-… 121
Benesz Robert Rzeszów 24-… -
Blicharz Marcin Warszawa 24-… 96
Blukacz Przemek Częstochowa 24-… 99
Błaszczyk Mateusz Oblęgorek 16-19 -
Boczkowska Diana Bielawa 16-19 -
Bodnar Maciej Warszawa 20-23 10
Bogus Szymon Częstochowa 16-19 34
Bonowicz Radoslaw Poznań 24-… 160
Borczyk Janisław Częstochowa 24-… 170
Borczyk Sergiusz Częstochowa 24-… 167
Borek Katarzyna Kraków 24-… 144
Borek Paweł Kraków 24-… 123
Borkowska Sonia Siewierz 24-… 136
Buczek Mateusz Mikołów 24-… 107
Budnicki Michal Warszawa 24-… 65
Chojnowski Sebastian Gliwice 24-… 175
Cieślik Mateusz Strzelce Krajeńskie 16-19 -
Ciszek Jerzy Żabia Wola 24-… 87
Combik Marcin Kraków 20-23 134
Czech Michał Gniezno 20-23 154
Cześnik Maria Warszawa 24-… 3
Damentka Kamil Rumia 16-19 5
Dąbrowski Michał Kielce 24-… 115
Dietrich Bartosz Warszawa 24-… 131
Dudek Bartosz Katowice 24-… 114
Gajewski Karol Miedziana Góra 16-19 161
Gałązka Anna Złoty Potok 16-19 36
Garbacz Filip Pniewy 20-23 76
Gaweł Michał Gniezno 20-23 150
Gąsior Cezary Radzionkow 24-… -
Giet Magdalena Dziergowice 16-19 127
Glebow Dominik Gdańsk 16-19 30
Goc Julia Kwidzyn 16-19 119
Gonera Piotr Częstochowa 24-… 25
Górecki Radosław Sieradz 24-… 63
Grabowski Piotr Gliwice 24-… 117
Grochowicz Marek Kraków 20-23 77
Hadas Krzysztof Poznań 20-23 39
Homotiuk Michał Zabrze 24-… 126
Horodniczy Mariusz Łódź 24-… 51
Idzikowski Maciej Wrocław 24-… -
Jach Marcin Sosnowiec 24-… 80
Janas Krzysztof Kochcice 20-23 64
Janas Leszek Kochcice 24-… 56
Jaworski Krystian Łódź 24-… -
Jednaszewski Andrzej Olsztyn 24-… 32
Juszkowiec Daniel Warszawa 16-19 9
Kasiński Kuba Kielce 24-… 110
Kaszuba Robert Zagnańsk 24-… 145
Kaźmierczak Hanna Strzyżewice 24-… 17
Kempinski Jerzy Wrocław 24-… 79
Klajbor Katarzyna Olsztyn 24-… 27
Klimas Paulina Ćwiklice 20-23 168
Kochutek Joanna Bielsko-Biała 24-… 157
Komsta Michał Gliwice 24-… 89
Korcz Daniel Jaworzno 24-… 124
Kordiaka Mariusz Lipie 24-… -
Kościesza Patrycja Olsztyn 20-23 37
Kościesza Robert Olsztyn 24-… 38
Kowalczyk Łukasz Kobylanka 16-19 163
Kowalski Dariusz Gniezno 24-… 12
Kozak Dominika Siemianowice 20-23 172
Kozak Dominika Siemianowice Śląskie 20-23 -
Kralka Mariusz Kielce 24-… 593
Kramer Rafal Radom 24-… -
Krawczak Jakub Tarnowskie Góry 24-… -
Krawczyk Jacek Rumia 20-23 2
Krawczyk Natalia Kalisz 24-… 125
Krzyżanowski Sławomir Częstochowa 24-… 13
Kucia Kamil Tychy 24-… 102
Kuliński Grzegorz Rzeszow 24-… 31
Kwaśniewski Tomasz Zabrze 24-… 137
Lewandowska Oktawia Szczecin 16-19 -
Lewandowski Igor Łódź 24-… 24
Ligocki Tomasz Siemianowice Śląskie 24-… 42
Lipowska Małgorzata Kraków 20-23 109
Liro Wojciech Bielsko-Biała 24-… 156
Litawa Jacek Warszawa 24-… 28
Łagownik Marta Gdańsk 20-23 18
Łaskarzewski Piotr Jaworze 24-… 158
Łaszuk Filip Świdnica 16-19 88
Łaszuk Małgorzata Świdnica 24-… 59
Ławicki Piotr Lubin 20-23 165
Magdziarz Ewelina Suchedniów 24-… 100
Magdziarz Gerard Suchedniów 24-… 98
Majer Marcin Częstochowa 24-… 54
Makowski Krzysztof Wrocław 24-… 41
Malska Janina Bolesław 24-… 57
Małolepszy Robert Olsztyn 24-… 176
Marcinek Tomasz Racibórz 24-… 1
Marciniak Anna Częstochowa 24-… 108
Masłowska Bogna Gniezno 16-19 151
Masłowska Olga Gniezno 16-19 148
Mastalerz Jakub Łódź 24-… -
Michalak Piotr Marki 16-19 -
Michalik Grzegorz Częstochowa 24-… 43
Miezio Krzysztof Ksiezyno 24-… 159
Mikołajski Damian Dąbrowa Górnicza 24-… 118
Mlek-Antoniewicz Alicja Piaseczno 24-… -
Mochocki Karol Suchedniów 24-… 29
Mrowiński Oskar Praszka 20-23 -
Mucharski Bartosz Chorzów 24-… 103
Najmowicz Paweł Olsztyn 20-23 6
Naporowski Rafał Nowiny 24-… 138
Neuman Marcin Sosnowiec 20-23 141
Nowak Miriam Ruda Śląska 24-… 73
Okwiet Michał Częstochowa 24-… 60
Olejniczak Ula Głogów 16-19 72
Ordyńska Ania Skarżysko-Kamienna 24-… 105
Ordyński Tomasz Skarżysko-Kamienna 24-… 101
Paczkowski Rafał Poznań 24-… 67
Paszkiewicz Rafał Płock 24-… 135
Pawlak Kaatarzyna Świdnica 24-… 58
Petters Klaudia Bolesławiec 16-19 22
Piątek Marcin Częstochowa 24-… 510
Pietraszewski Łukasz Kielce 24-… 104
Pikorski Dominik Zabrze 20-23 -
Piwowar Kamil Kielce 24-… 120
Płatek Anna Leszno 16-19 95
Płóciennik Dominik Sędziejowice 24-… 83
Polanin Michał Katowice 16-19 75
Polanowski Marek Kłobuck 24-… -
Polec Lech Mitterkirchen 24-… 53
Prokurat Tomasz Warszawa 24-… -
Przedziński Konrad Częstochowa 24-… 152
Przybylska Angelika Środa Wielkopolska 24-… 26
Przymusiński Filip Poznań 24-… 8
Pytel Maria Starachowice 24-… 23
Radecki Sebastian Pułtusk 24-… 171
Rak Mateusz Rumia 24-… 4
Ratajczak Magdalena Mogilno 16-19 40
Rogowska Izabela Opole 24-… 47
Rogowski Robert Opole 24-… 46
Rudzińska Aleksandra Warszawa 20-23 16
Ryczak Maja Wroclaw 20-23 149
Rzuczkowski Kacper Ostrów Mazowiecka 16-19 -
Sikora Aleksandra Juszczyn 16-19 15
Siódmiak Igor Szczecinek 16-19 147
Sitak Adam Częstochowa 24-… -
Skiba Katarzyna Częstochowa 24-… -
Sobczyk Kasia Zagnańsk 16-19 -
Sobczyk Marek Częstochowa 24-… 146
Stanior Rafał Częstochowa 24-… 48
Stasinski Rafał Olsztyn - Ruś 24-… 71
Stawiarski Grzegorz Olsztyn 24-… 70
Stefański Michał Kraków 24-… 173
Stelmaszczyk Bartłomiej Czestochowa 24-… 155
Stępniak Kacper Rumia 20-23 7
Stolarski Seweryn Częstochowa 16-19 112
Strojanowski Paweł Kielce 24-… 174
Suda Grzegorz Warszawa 24-… 90
Sudak Grzegorz Milanówek 24-… 84
Syguła Mateusz Warszawa 24-… 35
Szala Tomasz Nowa Iwiczna 24-… 514
Szczepaniak Piotr Sieradz 24-… 106
Szczepankiewicz Krzysztof Wolbrom 24-… 509
Szymanowski Jakub Zabrze 20-23 142
Szymanowski Przemysław Końskie 24-… 11
Szymańska Agata Strzegom 24-… -
Szymańska Brygida Jaroszów 24-… 74
Szymański Sebastian Konstancin-Jeziorna 24-… -
Szymański Sebastian Konstancin-Jeziorna 24-… 116
Szymocha Michał Częstochowa 24-… 61
Tkaczyk Miłosz Grodzisk Mazowiecki 24-… 86
Tronina Tomek Katowice 24-… 94
Twaruszka Marcin Ruda Śląska 24-… 82
Ulatowska Alicja Pawłowice 20-23 128
Urbański Bartosz Szczytniki Duchowne 20-23 130
Walaugo Ania Studzianek 24-… -
Walkowiak Miłosz Rumia 16-19 52
Wasiak Dominik Warszawa 24-… 33
Wawro Tadeusz Zabierzów 24-… 132
Wąsik Małgorzata Malbork 24-… 14
Węgrzyn Maciej Kielce 24-… 122
Wielakin Dariusz Knyszyn 24-… 113
Wiliński Paweł Łódź 24-… 49
Wilk Michał Częstochowa 24-… 139
Wiśniewska Magdalena Poznań 20-23 20
Wiśniewska Natalia Komorniki 16-19 143
Wodniak Mariusz Wrocław 24-… -
Wojcieszonek Damian Kobylanka 16-19 162
Wojtaszyk Szymon Koźmin Wlkp. 24-… 66
Woronko Damian Białystok 24-… 44
Woźniak Karina Szczecin 16-19 164
Wróbel Bartłomiej Łazy 16-19 133
Zabiszak Piotr Gniezno 16-19 140
Zabor Michał Lubliniec 24-… 55
Zagórski Mariusz Goleszów 24-… 81
Zaniewski Jerzy Halinów 24-… 153
Zarębski Michał Częstochowa 24-… 45
Zasada Witold Łódź 24-… -
Zawolik Wiktoria Ostrowiec Świętokrzyski 16-19 21
Ziental Dariusz Nowiny 24-… 169
Zygmunt Marta Koło 16-19 19
Żarnowska Karolina Warszawa 16-19 129
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon