Elemental Tri Series Blachownia 2016 - dystans sprinterski - wyniki

2016-07-31 11:55 www.triathlonseries.pl

M‑ce Nr Nazwisko i imię Klub Kat. M‑ce
w kat.
M‑ce
wg płci
Pływanie T1 Rower T2 Bieg Czas końcowy Strata
1 2 Krawczyk Jacek UKS Tri-Team Rumia M20 1 1 00:10:04 (4)00:01:12 (3)00:28:10 (2)00:01:09 (1)00:16:30 (3) 00:57:05
2 12 Kowalski Dariusz KS AZS-AWF Katowice Fabryka Triathlonu M24 1 2 00:10:02 (3)00:01:13 (6)00:28:10 (3)00:01:13 (7)00:16:41 (4) 00:57:17 00:00:12
3 4 Rak Mateusz UKS Tri-Team Rumia M24 2 3 00:09:50 (1)00:01:22 (25)00:28:13 (5)00:01:12 (4)00:16:56 (5) 00:57:33 00:00:28
4 5 Damentka Kamil UKS G-8 Bielany Warszawa UKS G-8 Bielany Warszawa M16 1 4 00:10:16 (6)00:01:13 (5)00:28:46 (18)00:01:13 (8)00:16:08 (1) 00:57:36 00:00:31
5 1 Marcinek Tomasz KS AZS-AWF Katowice Labosport Team/Olscoaching/SMS Racibórz M24 3 5 00:10:05 (5)00:01:12 (2)00:28:07 (1)00:01:15 (10)00:17:21 (9) 00:58:00 00:00:55
6 514 Szala Tomasz AIRBIKE ARMEXIM DEVELOPMENT WELTOUR M24 4 6 00:10:38 (14)00:01:21 (21)00:28:15 (6)00:01:18 (15)00:16:57 (6) 00:58:29 00:01:24
7 162 Wojcieszonek Damian KS IRONMAN C/S POLSKA M16 2 7 00:10:50 (20)00:01:10 (1)00:28:15 (7)00:01:12 (5)00:17:02 (8) 00:58:30 00:01:25
8 7 Stępniak Kacper UKS Tri-Team Rumia M20 2 8 00:09:55 (2)00:01:16 (10)00:28:13 (4)00:01:15 (9)00:18:15 (17) 00:58:52 00:01:47
9 39 Hadas Krzysztof drużyna Tri NEGU M20 3 9 00:11:24 (40)00:01:21 (17)00:28:40 (11)00:01:17 (14)00:16:21 (2) 00:59:03 00:01:58
10 10 Bodnar Maciej AIRBIKE ARMEXIM DEVELOPMENT TRI TEAM M20 4 10 00:10:22 (8)00:01:14 (7)00:28:41 (12)00:01:22 (21)00:17:35 (10) 00:59:14 00:02:09
11 147 Siódmiak Igor MKP SZCZECINEK ( OSSM POZNAŃ ) M16 3 11 00:10:55 (24)00:01:19 (14)00:29:09 (24)00:01:11 (2)00:16:59 (7) 00:59:32 00:02:27
12 8 Przymusiński Filip UAM TRIATHLON POZNAŃ UAM,Tricentre, Labosport :D M24 5 12 00:10:38 (13)00:01:19 (15)00:28:17 (8)00:01:26 (28)00:18:00 (14) 00:59:40 00:02:35
13 165 Ławicki Piotr UAM TRIATHLON POZNAŃ M20 5 13 00:10:39 (15)00:01:18 (12)00:29:00 (22)00:01:12 (6)00:17:40 (11) 00:59:49 00:02:44
14 9 Juszkowiec Daniel UKS G-8 Bielany Warszawa M16 4 14 00:10:53 (22)00:01:19 (13)00:28:44 (16)00:01:16 (12)00:17:59 (13) 01:00:11 00:03:06
15 140 Zabiszak Piotr GTT Diament Gniezno M16 5 15 00:10:56 (25)00:01:15 (8)00:28:44 (15)00:01:12 (3)00:18:11 (16) 01:00:17 00:03:12
16 141 Neuman Marcin KS AZS AWF Katowice OSSM Racibórz M20 6 16 00:10:59 (29)00:01:16 (9)00:28:43 (14)00:01:19 (18)00:18:05 (15) 01:00:23 00:03:18
17 134 Combik Marcin YMCA Kraków M20 7 17 00:11:15 (34)00:01:23 (28)00:28:48 (19)00:01:16 (11)00:17:47 (12) 01:00:29 00:03:24
18 3 Cześnik Maria Weltour Airbike Pro Team K24 1 1 00:10:36 (12)00:01:22 (23)00:28:17 (9)00:01:29 (36)00:18:49 (18) 01:00:33 00:03:28
19 154 Czech Michał GTT Diament Gniezno M20 8 18 00:10:52 (21)00:01:23 (29)00:28:43 (13)00:01:23 (22)00:19:02 (19) 01:01:23 00:04:18
20 41 Makowski Krzysztof Waniewski Coaching M24 6 19 00:10:29 (10)00:01:24 (31)00:28:24 (10)00:01:26 (30)00:19:44 (27) 01:01:28 00:04:23
21 163 Kowalczyk Łukasz KS IRONMAN C/S POLSKA M16 6 20 00:10:20 (7)00:01:12 (4) 01:01:35 00:04:30
22 14 Szczerbińska Małgorzata MKS Triathlon Malbork K24 2 2 00:11:18 (37)00:01:21 (16)00:28:45 (17)00:01:19 (17)00:19:03 (20) 01:01:46 00:04:41
23 15 Sikora Aleksandra YMCA Kraków K16 1 3 00:10:43 (17)00:01:21 (18)00:28:55 (20)00:01:27 (33)00:19:34 (24) 01:01:59 00:04:54
24 16 Rudzińska Aleksandra UKS G-8 Bielany Warszawa K20 1 4 00:10:57 (26)00:01:16 (11)00:29:36 (25)00:01:22 (19)00:20:08 (33) 01:03:19 00:06:14
25 128 Ulatowska Alicja WLKS Kmicic Częstochowa K20 2 5 00:10:35 (11)00:01:28 (35)00:28:56 (21)00:01:32 (44)00:20:52 (40) 01:03:22 00:06:17
26 20 Wiśniewska Magdalena KS AZS-AWF Katowice OSSM Racibórz K20 3 6 00:11:12 (33)00:01:22 (22)00:29:08 (23)00:01:30 (37)00:20:59 (42) 01:04:11 00:07:06
27 152 Przedziński Konrad Adwokatura M24 7 21 00:12:13 (52)00:02:04 (58)00:29:37 (26)00:01:30 (38)00:19:09 (22) 01:04:32 00:07:27
28 17 Kaźmierczak Hanna Elemental Team K24 3 7 00:11:04 (31)00:01:31 (40)00:31:19 (48)00:01:23 (23)00:19:16 (23) 01:04:33 00:07:28
29 18 Łagownik Marta Smaruj Na Trening Team/ UKS DWÓJKA MORENA GDAŃSK K20 4 8 00:11:45 (46)00:01:21 (20)00:30:44 (34)00:01:16 (13)00:19:52 (30) 01:04:59 00:07:54
30 130 Urbański Bartosz GTT Diament Gniezno M20 9 22 00:11:19 (39)00:01:24 (32)00:31:09 (43)00:01:23 (24)00:19:47 (28) 01:05:02 00:07:57
31 168 Klimas Paulina KS AZS-AWF Katowice K20 5 9 00:10:47 (19)00:01:22 (24)00:31:41 (58)00:01:34 (47)00:20:07 (32) 01:05:32 00:08:27
32 72 Olejniczak Ula CSGT Głogów K16 2 10 00:10:46 (18)00:01:24 (30)00:31:42 (60)00:01:25 (25)00:20:40 (37) 01:05:57 00:08:52
33 30 Glebow Dominik M16 7 23 00:12:11 (51)00:01:55 (52)00:30:42 (33)00:01:48 (74)00:19:36 (25) 01:06:12 00:09:07
34 161 Gajewski Karol TS Akwedukt Kielce M16 8 24 00:10:58 (27)00:01:34 (43)00:31:25 (50)00:01:38 (55)00:20:45 (38) 01:06:19 00:09:14
35 125 Krawczyk Natalia K24 4 11 00:10:54 (23)00:01:38 (45)00:31:25 (51)00:01:30 (40)00:20:55 (41) 01:06:21 00:09:16
36 22 Petters Klaudia TS Akwedukt Kielce K16 3 12 00:11:18 (36)00:01:21 (19)00:31:13 (44)00:01:19 (16)00:21:18 (48) 01:06:29 00:09:24
37 149 Ryczak Maja UAM TRIATHLON POZNAŃ Tricentre, Sklep Biegacza Polonez, BeNatural, RedFitness K20 6 14 00:10:42 (16)00:01:30 (37)00:31:39 (56)00:01:22 (20)00:21:30 (53) 01:06:44 00:09:39
38 19 Zygmunt Marta MLUKS Triathlon Koło K16 4 13 00:11:42 (45)00:01:23 (26)00:30:46 (36)00:01:26 (32)00:21:27 (51) 01:06:44 00:09:39
39 119 Goc Julia KTS IRONMAN K16 6 15 00:11:41 (44)00:01:28 (36)00:30:46 (35)00:01:25 (26)00:21:36 (55) 01:06:56 00:09:51
40 148 Masłowska Olga GTT DIAMENT GNIEZNO K16 5 16 00:11:10 (32)00:01:30 (38)00:31:14 (45)00:01:31 (42)00:21:31 (54) 01:06:56 00:09:51
41 170 Borczyk Janisław M24 8 25 00:12:40 (55)00:01:54 (50)00:30:09 (27)00:01:40 (57)00:21:01 (43) 01:07:23 00:10:18
42 172 Kozak Dominika WLKS Kmicic Częstochowa K20 7 17 00:12:10 (49)00:01:34 (42)00:31:03 (41)00:01:35 (50)00:21:07 (45) 01:07:28 00:10:23
43 109 Lipowska Małgorzata YMCA Kraków K20 8 18 00:11:39 (43)00:01:27 (33)00:30:49 (37)00:01:30 (39)00:22:12 (59) 01:07:37 00:10:32
44 21 Zawolik Wiktoria TS Akwedukt Kielce K16 7 19 00:11:35 (42)00:01:27 (34)00:31:45 (63)00:01:42 (64)00:21:26 (50) 01:07:56 00:10:51
45 107 Buczek Mateusz www.bajtel-point.pl /TWOMARK BAJTEL-POINT.PL / TWOMARK M24 9 26 00:14:20 (70)00:02:09 (61)00:30:24 (30)00:01:26 (31)00:19:48 (29) 01:08:06 00:11:01
46 175 Chojnowski Sebastian Etixx Silesiaman Triathlon Team M24 10 27 00:14:32 (72)00:01:56 (53)00:30:27 (31)00:01:42 (65)00:19:54 (31) 01:08:30 00:11:25
47 127 Giet Magdalena TRIATHLON YMCA KRAKÓW K16 8 20 00:14:18 (69)00:01:39 (47)00:31:00 (39)00:01:36 (53)00:20:26 (35) 01:08:59 00:11:54
48 129 Żarnowska Karolina UKS G-8 Bielany Warszawa K16 9 21 00:11:19 (38)00:01:23 (27)00:31:14 (46)00:01:28 (34)00:23:40 (78) 01:09:03 00:11:58
49 114 Dudek Bartosz M24 11 28 00:11:16 (35)00:02:37 (88)00:33:12 (82)00:01:46 (72)00:20:36 (36) 01:09:25 00:12:20
50 24 Lewandowski Igor K.S Celironman RTS Widzew Łódź M24 12 29 00:11:46 (47)00:02:08 (59)00:30:55 (38)00:01:50 (77)00:22:51 (68) 01:09:31 00:12:26
51 32 Jednaszewski Andrzej AKM OLIMP OLSZTYN Audyting Sp. z o.o. M24 13 30 00:12:53 (58)00:02:21 (70)00:31:47 (64)00:01:40 (58)00:21:28 (52) 01:10:08 00:13:03
52 95 Płatek Anna REAL 64-sto K16 10 22 01:10:10 00:13:05
53 112 Stolarski Seweryn Olimpius.PL M16 9 31 00:10:58 (28)00:01:54 (49)00:31:55 (68)00:01:41 (60)00:23:45 (81) 01:10:13 00:13:08
54 42 Ligocki Tomasz CHOP ZE Żelaza TRI Team M24 14 32 00:12:55 (59)00:02:13 (63)00:31:49 (66)00:01:43 (66)00:21:50 (57) 01:10:29 00:13:24
55 28 Litawa Jacek M24 15 33 00:13:32 (60)00:02:09 (60)00:31:36 (54)00:02:01 (89)00:21:22 (49) 01:10:40 00:13:35
56 156 Liro Wojciech M24 16 34 00:15:56 (85)00:03:07 (118)00:30:20 (28)00:01:51 (78)00:19:39 (26) 01:10:53 00:13:48
57 75 Polanin Michał M16 10 35 01:10:54 00:13:49
58 98 Magdziarz Gerard WTÓRPOL TRIATHLON ŚWIĘTOKRZYSKI M24 17 36 00:15:14 (76)00:02:25 (71)00:31:48 (65)00:01:47 (73)00:20:09 (34) 01:11:23 00:14:18
59 164 Woźniak Karina KS IRONMAN C/S POLSKA K16 11 23 00:11:51 (48)00:02:17 (67)00:32:52 (78)00:01:41 (61)00:22:50 (67) 01:11:32 00:14:27
60 34 Bogus Szymon TS Akwedukt Kielce M16 11 37 00:12:42 (56)00:01:55 (51)00:35:44 (111)00:02:13 (111)00:19:05 (21) 01:11:39 00:14:34
61 123 Borek Paweł M24 18 38 00:12:10 (50)00:01:57 (54)00:33:33 (85)00:01:35 (48)00:22:34 (63) 01:11:50 00:14:45
62 35 Syguła Mateusz KOLARSKI.EU TEAM KOLARSKI.EU TEAM M24 19 39 00:16:42 (113)00:02:16 (65)00:30:21 (29)00:02:02 (92)00:20:52 (39) 01:12:12 00:15:07
63 143 Wiśniewska Natalia KS AZS-AWF Katowice K16 12 24 00:11:25 (41)00:01:39 (46)00:31:58 (70)00:01:35 (49)00:25:36 (114) 01:12:13 00:15:08
64 29 Mochocki Karol WTÓRPOL TRIATHLON ŚWIĘTOKRZYSKI M24 20 40 00:13:52 (64)00:01:59 (55)00:31:02 (40)00:01:50 (76)00:23:42 (79) 01:12:26 00:15:21
65 45 Zarębski Michał JEST LEPIEJ Michał Zarębski JEST LEPIEJ Michał Zarębski M24 21 41 00:12:46 (57)00:03:33 (142)00:33:45 (89)00:01:26 (29)00:22:16 (60) 01:13:47 00:16:42
66 138 Naporowski Rafał Perschmann M24 22 42 00:16:16 (95)00:02:30 (81)00:31:58 (71)00:02:22 (121)00:21:02 (44) 01:14:07 00:17:02
67 96 Blicharz Marcin M24 23 43 00:16:18 (97)00:02:56 (112)00:31:51 (67)00:02:01 (90)00:21:09 (46) 01:14:16 00:17:11
68 87 Ciszek Jerzy Grafit TEAM Grafit M24 24 44 00:13:56 (67)00:03:03 (117)00:32:42 (76)00:02:11 (108)00:22:26 (62) 01:14:18 00:17:13
69 173 Stefański Michał M24 25 45 00:14:30 (71)00:02:28 (76)00:32:48 (77)00:02:09 (106)00:22:36 (65) 01:14:30 00:17:25
70 118 Mikołajski Damian Team Damiko F.H.U. DAMIKO M24 26 46 00:15:00 (75)00:02:42 (98)00:31:39 (55)00:02:05 (97)00:23:12 (72) 01:14:38 00:17:33
71 151 Masłowska Bogna GTT DIAMENT GNIEZNO K16 13 25 00:12:34 (54)00:01:38 (44)00:33:06 (81)00:01:45 (70)00:25:56 (121) 01:14:58 00:17:53
72 51 Horodniczy Mariusz M24 27 47 00:16:04 (87)00:02:01 (56)00:31:19 (47)00:01:39 (56)00:24:38 (97) 01:15:41 00:18:36
73 81 Zagórski Mariusz AT-Sport M24 28 48 00:16:43 (114)00:02:39 (96)00:31:24 (49)00:01:59 (85)00:23:04 (70) 01:15:49 00:18:44
74 83 Płóciennik Dominik M24 30 50 00:16:44 (116)00:02:30 (82)00:31:34 (53)00:02:01 (88)00:23:04 (71) 01:15:52 00:18:47
75 111 Baszta Paweł M24 29 49 00:16:20 (98)00:02:49 (103)00:31:42 (61)00:01:41 (63)00:23:21 (73) 01:15:52 00:18:47
76 40 Ratajczak Magdalena GTT Diament Gniezno K16 14 26 00:13:55 (66)00:01:45 (48)00:34:49 (101)00:01:36 (51)00:23:52 (85) 01:15:57 00:18:52
77 89 Komsta Michał Olsh Coaching M24 31 51 00:13:32 (61)00:02:41 (97)00:33:47 (90)00:01:44 (69)00:24:15 (91) 01:16:00 00:18:55
78 68 Abramczyk Rafał Yanushe Triathlon Team YTT M24 32 52 00:16:17 (96)00:02:16 (66)00:31:06 (42)00:01:59 (84)00:25:08 (104) 01:16:47 00:19:42
79 139 Wilk Michał JWK Lubliniec/WBK Meta Lubliniec TTC M24 33 53 00:14:15 (68)00:02:28 (75)00:34:26 (98)00:02:06 (100)00:23:40 (77) 01:16:56 00:19:51
80 57 Malska Janina PGB sportowa paczka K24 5 27 00:16:24 (102)00:02:44 (101)00:35:23 (108)00:01:25 (27)00:21:11 (47) 01:17:07 00:20:02
81 117 Grabowski Piotr M24 34 55 00:16:25 (103)00:02:18 (69)00:32:26 (74)00:01:51 (79)00:24:10 (88) 01:17:10 00:20:05
82 124 Korcz Daniel Triathlon X-Team M24 35 54 00:15:21 (77)00:02:29 (80)00:32:16 (73)00:02:15 (114)00:24:49 (102) 01:17:10 00:20:05
83 169 Ziental Dariusz M24 36 56 00:16:44 (115)00:02:34 (84)00:31:31 (52)00:02:08 (104)00:24:18 (92) 01:17:15 00:20:10
84 159 Miezio Krzysztof BLISKA TEAM BLISKAAPTEKA.PL M24 37 57 00:16:11 (92)00:02:29 (79)00:30:37 (32)00:01:56 (81)00:26:03 (122) 01:17:17 00:20:12
85 36 Gałązka Anna UKS Katolik Częstochowa K16 15 28 00:15:47 (82)00:01:31 (39)00:33:43 (87)00:01:36 (52)00:24:43 (99) 01:17:20 00:20:15
86 167 Borczyk Sergiusz M24 38 58 00:15:49 (83)00:03:17 (126)00:31:57 (69)00:02:23 (124)00:24:11 (89) 01:17:37 00:20:32
87 510 Piątek Marcin Hosemariano FBW "Mariano" M24 39 59 00:15:45 (80)00:03:22 (132)00:31:41 (57)00:02:46 (148)00:24:05 (86) 01:17:39 00:20:34
88 110 Kasiński Kuba KIELCE TEAM Kielce Team M24 40 60 00:16:36 (110)00:02:18 (68)00:32:12 (72)00:02:00 (87)00:24:35 (96) 01:17:41 00:20:36
89 82 Twaruszka Marcin M24 41 61 00:15:47 (81)00:02:27 (73)00:32:54 (79)00:02:05 (96)00:24:58 (103) 01:18:10 00:21:05
90 93 Adamski Tomasz TOPAKA TRIATHLON TEAM M24 42 62 00:16:29 (105)00:02:39 (94)00:31:42 (62)00:02:03 (94)00:25:27 (109) 01:18:19 00:21:14
91 133 Wróbel Bartłomiej M16 12 63 00:16:05 (88)00:02:36 (86)00:35:49 (112)00:01:28 (35)00:22:25 (61) 01:18:23 00:21:18
92 102 Kucia Kamil Warsztat Formy M24 43 64 00:16:07 (90)00:03:02 (115)00:31:41 (59)00:02:27 (133)00:25:14 (107) 01:18:31 00:21:26
93 176 Małolepszy Robert Brembo Poland Team M24 44 65 00:17:11 (124)00:02:12 (62)00:34:06 (95)00:02:13 (110)00:23:38 (76) 01:19:20 00:22:15
94 160 Bonowicz Radoslaw M24 45 66 00:16:21 (99)00:02:49 (104)00:34:11 (97)00:02:25 (126)00:23:47 (82) 01:19:32 00:22:27
95 155 Stelmaszczyk Bartłomiej SCOUT TEAM M24 46 67 00:16:32 (108)00:03:12 (122)00:33:40 (86)00:02:26 (128)00:23:43 (80) 01:19:32 00:22:27
96 166 Angelov Krumov Krum M24 47 68 00:16:30 (106)00:03:15 (123)00:34:00 (94)00:02:20 (119)00:23:49 (83) 01:19:54 00:22:49
97 121 Bednarczyk Tomasz LEŚNE DZIKI MYSZKÓW M24 49 70 00:16:23 (101)00:03:11 (121)00:33:53 (93)00:02:25 (127)00:24:14 (90) 01:20:07 00:23:02
98 13 Krzyżanowski Sławomir StrefaFitness StrefaFitness M24 48 69 00:17:48 (133)00:02:28 (77)00:33:02 (80)00:02:03 (95)00:24:46 (101) 01:20:07 00:23:02
99 37 Kościesza Patrycja Tri NEGU Fizjoterapia Mateusz Derlecki K20 9 29 00:13:39 (63)00:02:43 (100)00:35:09 (106)00:02:14 (113)00:26:30 (126) 01:20:16 00:23:11
100 113 Wielakin Dariusz Nadaktywni M24 50 71 00:15:39 (78)00:02:49 (105)00:32:35 (75)00:02:27 (132)00:27:38 (138) 01:21:09 00:24:04
101 92 Andrysiak Paweł To PaKa Triathlon Team M24 51 72 00:17:01 (120)00:02:36 (87)00:33:44 (88)00:02:17 (116)00:25:40 (115) 01:21:18 00:24:13
102 120 Piwowar Kamil M24 52 73 00:17:55 (135)00:02:39 (93)00:35:04 (105)00:02:07 (103)00:23:37 (75) 01:21:22 00:24:17
103 137 Kwaśniewski Tomasz M24 53 74 00:17:46 (132)00:02:28 (78)00:33:31 (84)00:02:26 (129)00:25:30 (111) 01:21:41 00:24:36
104 91 Bartolewska Agata CSR SCOUT - Częstochowa Hotel Scout Sp. z o.o K24 6 30 00:14:37 (73)00:03:00 (114)00:36:09 (117)00:02:26 (130)00:25:32 (113) 01:21:44 00:24:39
105 122 Węgrzyn Maciej M24 54 75 00:16:40 (112)00:02:33 (83)00:34:54 (103)00:01:49 (75)00:25:48 (119) 01:21:45 00:24:40
106 157 Kochutek Joanna K24 7 31 00:17:20 (127)00:03:24 (133)00:35:30 (109)00:02:40 (145)00:22:53 (69) 01:21:47 00:24:42
107 94 Tronina Tomek TRNX TEAM M24 55 76 00:13:54 (65)00:03:28 (136)00:36:10 (118)00:02:34 (139)00:25:48 (118) 01:21:54 00:24:49
108 55 Zabor Michał M24 56 77 00:17:44 (131)00:03:16 (125)00:37:06 (132)00:02:22 (120)00:21:48 (56) 01:22:15 00:25:10
109 78 Al-Selwi Tarek M24 57 78 00:17:53 (134)00:03:38 (143)00:36:37 (124)00:02:07 (102)00:22:03 (58) 01:22:19 00:25:14
110 101 Ordyński Tomasz NIKT CIĘ NIE GONI TEAM M24 58 79 00:17:14 (125)00:02:38 (90)00:35:56 (113)00:01:41 (62)00:25:19 (108) 01:22:48 00:25:43
111 105 Ordyńska Ania NIKT CIĘ NIE GONI TEAM K24 8 32 00:20:04 (151)00:02:38 (89)00:33:49 (91)00:01:33 (46)00:24:44 (100) 01:22:48 00:25:43
112 25 Gonera Piotr M24 59 80 00:16:06 (89)00:02:42 (99)00:34:45 (100)00:01:57 (83)00:27:23 (134) 01:22:53 00:25:48
113 65 Budnicki Michal M24 60 81 00:16:14 (93)00:02:38 (91)00:36:59 (129)00:02:36 (142)00:24:29 (94) 01:22:55 00:25:50
114 85 Bartecki Aleksander HRmax Żory OLOMOTO Aleksander Bartecki M24 61 82 00:19:00 (143)00:02:50 (106)00:36:36 (123)00:01:57 (82)00:22:44 (66) 01:23:08 00:26:03
115 135 Paszkiewicz Rafał PTT DELTA M24 62 83 00:14:41 (74)00:02:03 (57)00:41:53 (146)00:02:01 (91)00:22:36 (64) 01:23:13 00:26:08
116 115 Dąbrowski Michał M24 63 84 00:16:23 (100)00:02:56 (111)00:36:38 (126)00:02:15 (115)00:25:10 (105) 01:23:21 00:26:16
117 511 Baran Joseph Water Knights Triathlon Zabierzów M24 64 85 00:16:01 (86)00:03:48 (147)00:35:57 (114)00:02:13 (109)00:25:30 (112) 01:23:30 00:26:25
118 97 Bambynek Andrzej WKB Meta Lubliniec M24 65 86 00:16:32 (107)00:03:28 (137)00:36:20 (120)00:01:45 (71)00:25:54 (120) 01:24:00 00:26:55
119 171 Radecki Sebastian M24 66 87 00:16:34 (109)00:02:53 (109)00:36:23 (121)00:02:09 (107)00:26:16 (124) 01:24:15 00:27:10
120 90 Suda Grzegorz M24 67 88 00:16:15 (94)00:02:47 (102)00:34:58 (104)00:02:19 (117)00:28:13 (141) 01:24:32 00:27:27
121 64 Janas Krzysztof WKR- Wrocławscy Kurierzy Rowerowi Bike2B M20 10 89 00:17:04 (121)00:04:36 (157)00:33:14 (83)00:03:28 (154)00:27:05 (131) 01:25:26 00:28:21
122 43 Michalik Grzegorz Zmorsowani Częstochowa M24 68 90 00:19:58 (150)00:03:20 (130)00:36:30 (122)00:02:20 (118)00:23:33 (74) 01:25:40 00:28:35
123 108 Marciniak Anna CKP Pirania Częstochowa K24 9 33 00:16:57 (118)00:02:14 (64)00:39:28 (140)00:01:33 (45)00:25:29 (110) 01:25:40 00:28:35
124 136 Borkowska Sonia 3Waters K24 10 34 00:15:54 (84)00:02:35 (85)00:36:03 (116)00:01:59 (86)00:29:20 (150) 01:25:52 00:28:47
125 509 Szczepankiewicz Krzysztof Wolbrom Team DelfinBis M24 69 91 00:16:28 (104)00:03:08 (119)00:40:14 (142)00:02:23 (122)00:23:49 (84) 01:26:03 00:28:58
126 69 Abramczyk Marcin Yanushe Triathlon Team YTT M24 70 92 00:18:19 (139)00:02:54 (110)00:36:47 (127)00:01:53 (80)00:26:20 (125) 01:26:13 00:29:08
127 144 Borek Katarzyna Kuźnia Triathlonu K24 11 35 00:16:57 (117)00:03:19 (129)00:36:03 (115)00:02:36 (143)00:27:46 (139) 01:26:41 00:29:36
128 76 Garbacz Filip Aneczka Team M20 11 94 00:19:46 (148)00:03:31 (140)00:36:17 (119)00:01:37 (54)00:25:44 (116) 01:26:55 00:29:50
129 145 Kaszuba Robert Zagnańskie Stowarzyszenie Rowerowe "Pod Bartkiem" M24 71 93 00:19:19 (145)00:03:25 (134)00:37:16 (133)00:02:14 (112)00:24:41 (98) 01:26:55 00:29:50
130 126 Homotiuk Michał M24 72 95 00:19:08 (144)00:03:26 (135)00:37:27 (134)00:02:36 (140)00:24:32 (95) 01:27:09 00:30:04
131 86 Tkaczyk Miłosz Grafit TEAM M24 73 96 00:17:33 (129)00:03:28 (138)00:37:00 (130)00:02:32 (137)00:26:46 (128) 01:27:19 00:30:14
132 158 Łaskarzewski Piotr Nie cierpie chodzić poórach ja M24 74 97 00:18:23 (140)00:02:39 (95)00:35:15 (107)00:02:43 (146)00:28:28 (143) 01:27:28 00:30:23
133 60 Okwiet Michał DymTeam Moduł Rozruszniki-Alternatory M24 75 98 00:17:08 (123)00:03:09 (120)00:40:19 (143)00:01:41 (59)00:25:14 (106) 01:27:31 00:30:26
134 84 Sudak Grzegorz M24 76 99 00:16:08 (91)00:02:27 (74)00:40:02 (141)00:01:31 (43)00:27:30 (136) 01:27:38 00:30:33
135 104 Pietraszewski Łukasz M24 77 100 00:15:41 (79)00:02:38 (92)00:38:08 (136)00:02:08 (105)00:29:11 (148) 01:27:46 00:30:41
136 31 Kuliński Grzegorz M24 78 101 00:18:18 (138)00:03:22 (131)00:36:37 (125)00:02:34 (138)00:27:09 (132) 01:27:59 00:30:54
137 153 Zaniewski Jerzy TriWawa M24 79 102 00:17:57 (136)00:04:30 (155)00:34:07 (96)00:03:27 (153)00:28:21 (142) 01:28:21 00:31:16
138 174 Strojanowski Paweł M24 80 103 00:20:23 (154)00:03:03 (116)00:37:05 (131)00:02:05 (98)00:25:46 (117) 01:28:23 00:31:18
139 116 Szymański Sebastian START Wrocław Asseco Active Team M24 81 104 00:12:31 (53)00:03:40 (144)00:34:44 (99)00:03:37 (155)00:34:05 (157) 01:28:36 00:31:31
140 77 Grochowicz Marek M20 12 105 00:16:59 (119)00:03:31 (141)00:42:28 (148)00:01:43 (68)00:24:20 (93) 01:29:01 00:31:56
141 88 Łaszuk Filip M16 13 106 00:13:33 (62)00:02:26 (72)00:44:35 (151)00:01:43 (67)00:27:30 (135) 01:29:47 00:32:42
142 71 Stasinski Rafał Yanushe Triathlon Team YTT M24 82 107 00:20:09 (152)00:02:53 (108)00:34:53 (102)00:02:36 (141)00:29:23 (151) 01:29:54 00:32:49
143 66 Wojtaszyk Szymon M24 83 108 00:18:02 (137)00:04:56 (158)00:33:52 (92)00:04:45 (156)00:28:45 (144) 01:30:21 00:33:16
144 100 Magdziarz Ewelina Triathlon Świętokrzyski Team K24 12 36 00:19:20 (146)00:03:18 (127)00:39:11 (139)00:02:06 (99)00:26:30 (127) 01:30:26 00:33:21
145 146 Sobczyk Marek M24 84 109 00:16:38 (111)00:04:16 (153)00:41:13 (145)00:02:07 (101)00:26:12 (123) 01:30:27 00:33:22
146 53 Polec Lech Erdinger Alkoholfrei M24 85 110 00:20:20 (153)00:02:51 (107)00:36:48 (128)00:02:23 (123)00:29:41 (152) 01:32:04 00:34:59
147 54 Majer Marcin AKADEMIA WALKI CZĘSTOCHOWA M24 86 111 00:17:06 (122)00:03:15 (124)00:43:27 (150)00:01:30 (41)00:27:20 (133) 01:32:39 00:35:34
148 103 Mucharski Bartosz Leśne dziadki Beko M24 87 112 00:17:17 (126)00:03:48 (146)00:41:55 (147)00:02:52 (150)00:26:56 (129) 01:32:49 00:35:44
149 513 Arabas Krzysztof M24 88 113 00:22:08 (160)00:03:18 (128)00:38:13 (137)00:02:49 (149)00:27:37 (137) 01:34:03 00:36:58
150 70 Stawiarski Grzegorz Yanushe Triathlon Team ExiWork M24 90 114 00:18:46 (141)00:03:28 (139)00:35:41 (110)00:02:37 (144)00:34:15 (158) 01:34:48 00:37:43
151 593 Kralka Mariusz M24 89 115 00:19:40 (147)00:03:47 (145)00:37:56 (135)00:02:30 (135)00:30:55 (154) 01:34:48 00:37:43
152 512 Baran Beata Water Knights Triathlon Zabierzów K24 13 37 00:18:53 (142)00:03:50 (148)00:42:45 (149)00:02:03 (93)00:27:56 (140) 01:35:27 00:38:22
153 49 Wiliński Paweł M24 91 116 00:21:39 (158)00:02:57 (113)00:39:00 (138)00:02:44 (147)00:31:30 (155) 01:37:50 00:40:45
154 44 Woronko Damian M24 92 117 00:17:41 (130)00:04:10 (152)00:41:00 (144)00:02:26 (131)00:33:08 (156) 01:38:26 00:41:21
155 106 Szczepaniak Piotr M24 93 118 00:22:01 (159)00:28:53 (146) 01:38:35 00:41:30
156 74 Szymańska Brygida STRZEGOMSKA DWUNASTKA K24 14 38 00:19:57 (149)00:04:16 (154)00:48:48 (156)00:02:29 (134)00:24:08 (87) 01:39:38 00:42:33
157 73 Nowak Miriam Leśne dziadki Beko K24 15 39 00:17:25 (128)00:49:27 (159)00:29:58 (153) 01:39:51 00:42:46
158 46 Rogowski Robert M24 94 119 00:21:26 (157)00:04:31 (156)00:47:09 (153)00:02:32 (136)00:26:59 (130) 01:42:36 00:45:31
159 47 Rogowska Izabela K24 16 40 00:21:25 (156)00:04:04 (151)00:47:37 (155)00:02:24 (125)00:29:09 (147) 01:44:39 00:47:34
160 58 Pawlak Kaatarzyna K24 17 41 00:21:24 (155)00:03:52 (149)00:47:10 (154)00:03:03 (151)00:29:12 (149) 01:44:41 00:47:36
161 79 Kempinski Jerzy M24 95 120 00:29:28 (161)00:03:57 (150)00:46:01 (152)00:03:13 (152)00:28:48 (145) 01:51:26 00:54:21
162 142 Szymanowski Jakub KS AZS-AWF Katowice M20 00:10:28 (9)00:01:32 (41) DNF
163 6 Najmowicz Paweł Tri NEGU M20 00:11:01 (30) DNF
164 11 Szymanowski Przemysław WLKS KMICIC / www.przemyslawszymanowski.pl M24 DNS
165 23 Pytel Maria Triathlon Starachowice K24 DNS
166 26 Przybylska Angelika K24 DNS
167 27 Klajbor Katarzyna K24 DNS
168 33 Wasiak Dominik Vitesse Vitesse M24 DNS
169 38 Kościesza Robert Tri NEGU M24 DNS
170 48 Stanior Rafał M24 DNS
171 52 Walkowiak Miłosz MKS Sambor Tczew M16 DNS
172 59 Łaszuk Małgorzata K24 DNS
173 61 Szymocha Michał M24 DNS
174 63 Górecki Radosław M24 DNS
175 67 Paczkowski Rafał Kuźnia Triathlonu M24 DNS
176 80 Jach Marcin M24 DNS
177 131 Dietrich Bartosz M24 DNS
178 132 Wawro Tadeusz M24 DNS
179 150 Gaweł Michał UAM TRIATHLON POZNAŃ Tricentre, Sklep Biegacza Polonez, BeNatural, RedFitness M20 DNS
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Bieg Piekarczyka
  • ILF Triathlon