Elemental Tri Series Białystok 2016 - dystans olimpijski Pokaż

Lista startowa Triathlon - Triathlon olimpijski 1,5-40-10

Sztafety

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Boniecki Paweł (Stanik Piotr, Biskupski Tomasz) Pruszków 45-49 282
Chylak Kamil (Fuliński Piotr, Górski Mateusz) Warszawa 35-39 262
Galor Jakub (Kaleciak Mariusz, Masalski Adam) Ryn 30-34 346
Gardziejczyk Daniel (Gardziejczyk Grzegorz, Gardziejczyk Piotr) Warszawa 30-34 285
Humbla Sebastian (Olszewski Maciej, Gosk Anna) Białystok 35-39 392
Konopko Teresa (Bratumił Krystyna, Chomiczewski Marek) Sochonie 50-54 429
Mienik Maciej (Suhak Tomasz, Kalinowski Krystian) Warszawa 45-49 435
Vuco Ivo (Lisowski Przemysław, Kościesza Robert) Warszawa 35-39 438
Wysocki Zbigniew Marek (Palmi-Kukiełko Mieszko, Sajkowski Szymon) Augustów 45-49 436
Ziółkowski Piotr (Demidowicz Piotr, Zawistowski Konrad) Piaseczno 30-34 410

Lista główna

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Awruk Bartosz Białystok 30-34 316
Bajko Tomasz Suwalki 30-34 381
Bałaziński Maciej Kraków 35-39 428
Barańczuk Tomasz Warszawa 30-34 398
Barszcz Marcin Warszawa 30-34 298
Bartecka Sabina Żory 35-39 388
Biały Sebastian Warszawa 40-44 389
Bida Adam Gołdap 50-54 313
Bielawski Wojciech Sucha Rzeczka 40-44 399
Bielenica Beata Wydminy 30-34 299
Bołtruczyk Karol Białystok 18-24 241
Boniecki Paweł (Stanik Piotr, Biskupski Tomasz) Pruszków 45-49 282
Borko Cezary Olsztyn 40-44 291
Borkowska Jadwiga Rotmanka 55-59 -
Broekere Krzysztof Zabrze 55-59 229
Bryzek Arnold Warszawa 45-49 442
Brzozowski Czarek Warszawa 50-54 -
Budkowski Paweł Warszawa 50-54 201
Burnecki Artur Hajnówka 35-39 226
Chętnik Artur Białystok 35-39 401
Chodowski Patrick Warszawa 18-24 251
Chojnacki Piotr Szpetal Górny 50-54 223
Chylak Kamil (Fuliński Piotr, Górski Mateusz) Warszawa 35-39 262
Cieślak Michał Sopot 35-39 432
Cybulski Kamil Gołdap 30-34 -
Cygert Andrzej Gdynia 45-49 419
Cynk Kamil Krakow 25-29 374
Cywiński Bartłomiej Wrocław 35-39 330
Czajka Maciej Sokółka 25-29 277
Dabulis Jarosław Warszawa 40-44 -
Dąbrowski Michał Warszawa 35-39 -
Dębiec Piotr Warszawa 25-29 327
Dmitruk Marek Białystok 35-39 -
Dobrzyński Konrad Kamil Warszawa 25-29 351
Dojlidko Łukasz Białystok 30-34 411
Domitrz Mariusz Białystok 35-39 296
Dudziński Paweł Warszawa 35-39 235
Duk Janusz Lodz 50-54 -
Dziejma Krzysztof Choroszcz 25-29 421
Dzierzkowski Artur Tarnobrzeg 45-49 -
Fijałkowski Tomasz Białystok 35-39 217
Galor Jakub (Kaleciak Mariusz, Masalski Adam) Ryn 30-34 346
Garbiec Tomasz Warszawa 40-44 -
Gardecki Paweł Ostróda 25-29 -
Gardziejczyk Daniel (Gardziejczyk Grzegorz, Gardziejczyk Piotr) Warszawa 30-34 285
Gawlik Janusz Gdańsk 55-59 -
Gawryluk Piotr Warszawa 30-34 302
Gąsior Piotr Susz 30-34 -
Glonek Marcin Pruszków 25-29 252
Goławski Krzysztof Wrocław 30-34 378
Gonczarek Bartosz Kamieniec Wroclawski 35-39 295
Gorba Deniss Riga 45-49 402
Grabowski Andrzej Maków Mazowiecki 35-39 -
Groszewski Radosław Olsztyn 40-44 281
Grygoruk Tomasz Hajnówka 25-29 292
Gurgul Aleksander Kraków 25-29 310
Gutkowski Tomasz Warszawa 35-39 400
Hanusiak Marcin Turośń Kościelna 45-49 231
Hermanowicz Adam Studzianki 40-44 352
Humbla Sebastian (Olszewski Maciej, Gosk Anna) Białystok 35-39 392
Ihnatowicz Arkadiusz Warszawa 45-49 391
Iwanowicz Agata Augustów 30-34 384
Jabłonowski Andrzej Warszawa 45-49 440
Jajko Damian Brzozów 30-34 216
Jakimiuk Daniel Szklarska Poręba 18-24 425
Jakowicz Agnieszka Otwock 40-44 333
Jarski Paweł Grodzisk Mazowiecki 35-39 324
Jezierski Tomasz Tczew 40-44 439
Kacperski Olaf Warszawa 40-44 249
Kaczyński Aleksander Łapy 30-34 219
Kamiński Dawid Białystok 25-29 260
Karanos Tadeusz Hajnówka 55-59 339
Kasperuk Zbyszek Gołdap 40-44 307
Kazanecki Tomasz Legionowo 40-44 361
Kaźmierczak Krzysztof Kalisz 55-59 240
Kądziela Rafał Warszawa 40-44 -
Kieda Wojciech Białystok 40-44 366
Kiełbasa Robert Lublin 25-29 358
Kimmer Jakub Zelów 25-29 382
Klejzerowicz Paweł Białystok 25-29 350
Klemensowicz Tomasz Białystok 30-34 315
Kołodko Juliusz Białystok 35-39 215
Konopko Teresa (Bratumił Krystyna, Chomiczewski Marek) Sochonie 50-54 429
Kopacz Grzegorz Blachownia 30-34 278
Kopytowska Anna Warszawa 25-29 420
Kosacki Piotr Warszawa 35-39 343
Kościelski Patryk Legionowo 40-44 273
Kowalczyk Andrzej Ostrołęka 60-64 283
Kowalczyk Karol Wołomin 35-39 405
Kowalczyk Paweł Siemiatycze 30-34 265
Kożuchowski Grzegorz Kielce 30-34 426
Kraszewski Wojtek Warszawa 50-54 250
Krawczuk Eugeniusz Hajnówka 45-49 284
Krysiak Jakub Warszawa 18-24 328
Kucharski Michal Giżycko 35-39 300
Kucik Paulina Gdańsk 35-39 414
Kuczyński Kamil Kraków 40-44 337
Kuffel Piotr Wiktorów 30-34 294
Kulanica Jarosław Biłgoraj 35-39 203
Kulesza Piotr Sieradz 30-34 204
Kulesza Sebastian Sieradz 35-39 205
Kurczewski Kamil Zgierz 25-29 385
Kurek Wojciech Elblag 30-34 355
Kurylo Artur Augustów 50-54 362
Kuskowski Marek Gołdap 35-39 321
Kutny Bartosz Łomża 30-34 255
Kwieciński Sebastian Mława 35-39 297
Lalik Agnieszka Józefów 40-44 -
Lange Grzegorz Gołdap 35-39 -
Laskowska Aleksandra Warszawa 25-29 246
Laskowski Michał Warszawa 35-39 424
Lebioda Adam Katowice 45-49 367
Lemese Monika Riga 45-49 403
Lemke Ewa Gdynia 18-24 379
Lenart Miłosz Kętrzyn 50-54 375
Leoniuk Paweł Białystok 30-34 243
Lewczuk Łukasz Białystok 35-39 -
Lew-Mirski Janusz Warszawa 40-44 413
Lipińska Jolanta Częstochowa 65-69 370
Lipski Marcin Piaseczno 35-39 -
Litawa Jacek Warszawa 45-49 248
Litwiniuk Krzysztof Olsztyn 35-39 290
Łanek Dariusz Włocławek 55-59 256
Łęczycki Łukasz Warszawa 25-29 335
Łukasiewicz Łukasz Warszawa 25-29 -
Łukojko Jarosław Wrocław 50-54 396
Łysiuk Maciej Warszawa 30-34 423
Łytek Marcin Bielawa 40-44 380
Mackiewicz Jacek Sulejowek 35-39 418
Madany Michał Warszawa 35-39 218
Makowski Robert Warszawa 40-44 259
Maksimowicz Rafal Białystok 18-24 267
Malanowski Jarosław Płock 55-59 271
Maliszewski Jerzy Warszawa 50-54 230
Markiewicz Marcelina Warszawa 35-39 -
Maron Jacek Warszawa 45-49 383
Masalski Wojtek Białystok 45-49 422
Masłowski Julian Białystok 30-34 309
Masłowski Michał Warszawa 35-39 334
Matejczyk Marcin Lewickie 35-39 338
Matkiewicz Piotr Elbląg 30-34 359
Matyjasik Jacek Warszawa 45-49 344
Mądry Wojciech Olsztyn 35-39 304
Michałowski Piotr Białystok 25-29 -
Mienik Maciej (Suhak Tomasz, Kalinowski Krystian) Warszawa 45-49 435
Mikulski Grzegorz Choroszcz 40-44 -
Minuth Łukasz Gdynia 30-34 221
Mińko Piotr Białystok 35-39 331
Moczydłowski Marek Zaścianki 45-49 208
Mońko Przemysław Warszawa 30-34 214
Mrówka Andrzej Ostrołęka 40-44 406
Musiał Marcin Warszawa 40-44 371
Myśliwiec Janusz Białystok 45-49 233
Mytnik Grzegorz Rudawa 40-44 -
Nalaskowski Stanisław Toruń 30-34 -
Narolewska Joanna Białystok 35-39 275
Naruszewicz Łukasz Giżycko 25-29 365
Niedźwiadek Jakub Warszawa 18-24 407
Niewiadowski Marcin Józefosław 40-44 -
Nikołajuk Mikołaj Białystok 55-59 318
Nowak Marcin Łomianki 40-44 342
Nowak Michał Piaseczno 30-34 -
Nowak Stanisław Ruda Śląska 60-64 372
Okragły Emil Warszawa 30-34 397
Olczak Anna Warszawa 30-34 353
Olejnik Bartosz Opoczno 18-24 416
Ołdak Marek Józefów 40-44 -
Ołowski Jakub Biskupiec 30-34 288
Omielan Wojciech Ełk 18-24 386
Omieliańczyk Ryszard Nowodworce 55-59 227
Ostrowski Michał Warszawa 35-39 272
Otłowski Grzegorz Elbląg 30-34 356
Paduszyński Piotr Warszawa 40-44 211
Pakula Marcin Gdynia Orlowo 40-44 206
Panasiuk Paweł Białystok 35-39 276
Panfiluk Anatol Hajnówka 50-54 322
Parchomiuk Andrzej Warszawa 50-54 -
Parfieniuk Bartosz Białystok 35-39 323
Parzych Marcin Kolno 25-29 225
Paszkowska Barbara Suwałki 30-34 326
Paterek Ada Warszawa 35-39 263
Paź Michał Warszawa 35-39 354
Peda Tomasz Lidzbark Warmiński 45-49 437
Pendowski Kamil Białystok 35-39 245
Perkowski Jarosław Suwałki 45-49 253
Piktel Tomasz Warszawa 40-44 314
Piotrowska Magdalena Wrocław 25-29 393
Płuciennik Paweł Warszawa 35-39 431
Podwysocki Marcin Augustów/Warszawa 25-29 242
Popławski Grzegorz Tołcze 35-39 264
Powajbo Krzysztof Gdynia 35-39 -
Przepieść Kamila Warszawa 30-34 404
Pupek Daniel Łomża 25-29 287
Radziwonowski Bartosz Białystok 40-44 332
Radzymin Andrzej-Jan Hajnówka 60-64 286
Ramotowski Arkadiusz Choroszcz 40-44 -
Rembowicz Katarzyna Warszawa 30-34 311
Reniec Kamil Piaseczno 25-29 336
Rokicki Tomasz Białystok 55-59 236
Różański Tomasz Warsaw 40-44 258
Rudnik Sławomir Białystok 45-49 293
Rusanowski Damian Białystok 30-34 228
Rutkowski Jacek Ostrołęka 35-39 289
Rutkowski Paweł Olsztyn 35-39 368
Safrończyk Wieńczysław Białystok 60-64 349
Saniawa Piotr Lublin 30-34 238
Sawicki Sebastian Warszawa 30-34 222
Sikorski Krystian Bartoszyce 18-24 213
Skiba Stanisław Koniecpol 55-59 415
Skomski Adam Mosty 45-49 434
Skrzeszewski Michal Busko-Zdrój 25-29 390
Sobala Krzysztof Warszawa 30-34 312
Sokalska Aneta Warszawa 25-29 -
Spychała Marek Poznań 40-44 207
Stawinoga Zbigniew Józefosław 40-44 345
Stefaniak Grzegorz Rawa Mazowiecka 35-39 373
Stefanowski Piotr Białystok 30-34 224
Stermach Beate Wrocław 25-29 377
Stermach Irek Wrocław 55-59 376
Stępień Bartłomiej Pruszków 30-34 360
Struk Piotr Białystok 18-24 308
Strzelecki Adam Włocławek 35-39 306
Stypułkowski Michał Białystok 35-39 427
Suchocki Adam Białystok 30-34 279
Suchowierski Dariusz Białystok 30-34 268
Sujka Karol Olsztyn 35-39 254
Sykulski Maciek Warszawa 30-34 408
Szczepanik Andrzej Kazimierza Wielka 60-64 232
Szczużewski Andrzej Strzelce Opolskie 25-29 387
Szymański Robert Warszawa 40-44 347
Świetliński Krzysztof Sopot 40-44 266
Tarantowicz Robert Juchnowiec Kościelny 35-39 239
Targoni Paweł Frydek 40-44 430
Tatarski Petroniusz Warszawa 40-44 244
Tomszys Piotr Warszawa 50-54 394
Trych Artur Warszawa 40-44 269
Tudek Agata Warszawa 30-34 280
Tyburczy Krzysztof Białystok 40-44 234
Uss Dominik Łomianki 40-44 261
Utykański Michał Ełk 30-34 212
Vuco Ivo (Lisowski Przemysław, Kościesza Robert) Warszawa 35-39 438
Walaugo Radosław Studzianek 30-34 -
Walkowiak Marcin Subkowy 40-44 441
Wandzioch Krzysztof Suwałki 18-24 317
Wardzyński Mateusz Łódź 35-39 348
Wejkuć Grzegorz Mragowo 35-39 369
Wezdecki Mikołaj Warszawa 30-34 -
Wiech Ewa Olsztyn 45-49 209
Wiech Roman Olsztyn 45-49 210
Winsław Rafał Wrocław 18-24 274
Wiora Maciej Zabrze 45-49 247
Wiśniewski Tomasz Warszawa 45-49 202
Wojczulis Marek Augustów 35-39 433
Wojtek Klekotko Bakalarzewo 50-54 301
Wołyniec Emilia Gołdap 30-34 -
Wowtoniuk Mariusz Bielsk Podlaski 35-39 319
Woźniak Jan Warszawa 35-39 412
Woźniakowski Olgierd Nowa Iwiczna 45-49 341
Wójcik Marcin Bartoszyce 25-29 220
Wójcik Paweł Jan Białystok 35-39 -
Wróblewski Rafał Wola Rębkowska 40-44 237
Wydra Krzysztof Białystok 35-39 357
Wysocki Tomasz Białystok 35-39 320
Wysocki Zbigniew Marek (Palmi-Kukiełko Mieszko, Sajkowski Szymon) Augustów 45-49 436
Wyszomierska Małgorzata Warszawa 30-34 329
Zając Piotr Warszawa 30-34 -
Zajączkowski Grzegorz Łódź 50-54 340
Zakrzewska Ewa Warszawa 35-39 364
Zarzecki Adrian Warszawa 25-29 257
Zatoński Zbigniew LUBLIN 35-39 -
Zaurski Marcin Ostrołęka 70-… 417
Zaurski Piotr Ostrołęka 45-49 363
Zawadzki Robert Bielsk Podlaski 40-44 270
Zawieska Kuba Warszawa 30-34 303
Zimnoch Piotr Białystok 40-44 325
Ziółek Marcin Warszawa 35-39 409
Ziółkowski Piotr (Demidowicz Piotr, Zawistowski Konrad) Piaseczno 30-34 410
Zubilewicz Marek Łódź 30-34 395
Żukowski Krzysztof Warszawa 40-44 305
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon