Elemental Tri Series Białystok 2016 - dystans olimpijski - wyniki

2016-08-21 12:00 www.triathlonseries.pl

M‑ce Nr Nazwisko i imię Klub Kat. M‑ce
w kat.
M‑ce
wg płci
Pływanie T1 Rower T2 Bieg Czas końcowy Strata
1 387 Szczużewski Andrzej Gmina Strzelce Opolskie M25 1 1 00:21:56 (9)00:01:26 (13)01:00:55 (1)00:01:40 (59)00:39:10 (4) 02:05:07
2 316 Awruk Bartosz NADAKTYWNI wawruk.pl M30 1 2 00:19:57 (2)00:01:52 (49)01:01:15 (4)00:01:36 (49)00:42:11 (11) 02:06:50 00:01:43
3 288 Ołowski Jakub Tri NEGU www.agrobros.com M30 2 3 00:24:49 (42)00:01:08 (3)01:01:30 (5)00:01:11 (1)00:38:59 (3) 02:07:37 00:02:30
4 264 Popławski Grzegorz Nadaktywni M35 1 4 00:22:39 (14)00:01:28 (14)01:03:28 (10)00:01:25 (15)00:38:46 (2) 02:07:46 00:02:39
5 413 Lew-Mirski Janusz AKS Polonia Warszawa M40 1 5 00:20:08 (3)00:01:31 (18)01:01:10 (2)00:01:33 (31)00:43:45 (26) 02:08:07 00:03:00
6 257 Zarzecki Adrian TRINERGY TEAM M25 2 6 00:20:40 (5)00:02:16 (91)01:03:58 (14)00:01:27 (16)00:40:35 (7) 02:08:55 00:03:48
7 382 Kimmer Jakub Bieging Team Zelów M25 3 7 00:23:46 (25)00:01:36 (26)01:04:31 (19)00:01:44 (72)00:38:05 (1) 02:09:42 00:04:35
8 426 Kożuchowski Grzegorz TS Akwedukt Kielce M30 3 8 00:22:05 (11)00:01:03 (1)01:03:53 (12)00:01:17 (4)00:41:29 (9) 02:09:47 00:04:40
9 213 Sikorski Krystian 20 Bartoszycka Brygada Zmechanizowana/RANT BARTOSZYCE M18 1 9 00:23:31 (20)00:01:09 (4)01:02:09 (7)00:01:22 (9)00:42:02 (10) 02:10:12 00:05:05
10 416 Olejnik Bartosz DOTSPORT M18 2 10 00:23:40 (24)00:01:19 (8)01:02:15 (8)00:01:12 (2)00:42:21 (13) 02:10:48 00:05:41
11 412 Woźniak Jan AKS Polonia Warszawa M35 2 11 00:20:31 (4)00:01:45 (43)01:04:53 (21)00:01:31 (28)00:42:30 (14) 02:11:09 00:06:02
12 358 Kiełbasa Robert Szkoła Pływania WODNIK M25 4 12 00:19:56 (1)00:01:06 (2)01:04:00 (15)00:01:18 (5)00:45:05 (33) 02:11:26 00:06:19
13 287 Pupek Daniel AT Team (Akademia Triathlonu) M25 5 13 00:23:39 (23)00:01:35 (24)01:05:22 (25)00:01:24 (14)00:39:50 (5) 02:11:50 00:06:43
14 219 Kaczyński Aleksander Nadaktywni M30 4 14 00:24:38 (39)00:01:15 (7)01:02:04 (6)00:01:19 (6)00:42:50 (19) 02:12:06 00:06:59
15 434 Skomski Adam 360 Sailing Team M45 1 15 00:24:56 (46)00:02:26 (119)01:02:30 (9)00:01:22 (10)00:41:20 (8) 02:12:34 00:07:27
16 295 Gonczarek Bartosz M35 3 16 00:24:31 (36)00:01:30 (17)01:01:15 (3)00:01:38 (53)00:43:41 (24) 02:12:36 00:07:29
17 212 Utykański Michał A-Z Best M30 5 17 00:21:00 (7)00:01:33 (22)01:05:59 (32)00:01:36 (46)00:43:19 (20) 02:13:28 00:08:21
18 319 Wowtoniuk Mariusz Tim Małego M35 4 18 00:22:56 (18)00:01:32 (19)01:04:59 (23)00:01:33 (30)00:42:39 (15) 02:13:40 00:08:33
19 224 Stefanowski Piotr Nadaktywni M30 6 19 00:24:03 (29)00:01:32 (21)01:05:46 (28)00:01:28 (19)00:42:13 (12) 02:15:02 00:09:55
20 298 Barszcz Marcin BEKO WMT BEKO M30 7 20 00:25:13 (58)00:01:38 (30)01:03:46 (11)00:01:28 (18)00:43:23 (21) 02:15:28 00:10:21
21 304 Mądry Wojciech TRINERGY TEAM M35 5 21 00:24:53 (43)00:01:35 (23)01:04:31 (18)00:01:41 (60)00:44:12 (28) 02:16:52 00:11:45
22 425 Jakimiuk Daniel NADAKTYWNI Z Bogiem przez Triathlon M18 3 22 00:26:22 (79)00:02:13 (83)01:04:13 (16)00:01:28 (21)00:42:40 (16) 02:16:56 00:11:49
23 407 Niedźwiadek Jakub TriWawa Szukam sponsora M18 4 23 00:22:43 (16)00:01:48 (48)01:06:31 (40)00:01:34 (35)00:44:40 (30) 02:17:15 00:12:08
24 361 Kazanecki Tomasz Legion M40 2 24 00:22:29 (13)00:02:01 (64)01:03:55 (13)00:01:31 (25)00:47:36 (51) 02:17:32 00:12:25
25 317 Wandzioch Krzysztof Wandzioch Team Białe Miśki, Klub Kulturystyczny Oskar Suwałki, Fizjo Med Suwałki M18 5 25 00:20:44 (6)00:02:11 (77)01:10:33 (87)00:01:46 (78)00:42:44 (18) 02:17:59 00:12:52
26 400 Gutkowski Tomasz Kuźnia Triathlonu M35 6 26 00:24:02 (28)00:01:41 (34)01:05:27 (26)00:01:23 (11)00:46:01 (38) 02:18:34 00:13:27
27 221 Minuth Łukasz Smaruj Na Trening LOTOS Running Team M30 8 27 00:23:36 (21)00:01:29 (15)01:04:14 (17)00:01:31 (26)00:48:19 (56) 02:19:08 00:14:01
28 357 Wydra Krzysztof Otter Tri Team M35 7 28 00:23:56 (27)00:01:39 (31)01:04:53 (22)00:01:59 (111)00:47:33 (50) 02:20:00 00:14:53
29 269 Trych Artur Accenture/Progress Triathlon Team M40 3 29 00:23:15 (19)00:02:18 (108)01:06:59 (44)00:02:00 (115)00:46:03 (39) 02:20:34 00:15:27
30 273 Kościelski Patryk TRI LEVEL M40 4 30 00:30:06 (134)00:02:06 (68)01:06:54 (42)00:01:43 (69)00:39:52 (6) 02:20:41 00:15:34
31 350 Klejzerowicz Paweł Nadaktywni M25 6 31 00:25:00 (50)00:02:17 (96)01:05:55 (31)00:01:32 (29)00:46:11 (42) 02:20:54 00:15:47
32 360 Stępień Bartłomiej ABSOLUTE Bikes Team / LABOSPORT Team M30 9 32 00:27:53 (108)00:02:11 (76)01:05:46 (29)00:01:29 (23)00:43:42 (25) 02:21:00 00:15:53
33 253 Perkowski Jarosław Białe Miśki Suwałki M45 2 33 00:24:55 (45)00:01:42 (37)01:06:15 (36)00:01:44 (73)00:47:01 (48) 02:21:37 00:16:30
34 255 Kutny Bartosz Łomża M30 10 34 00:22:01 (10)00:01:40 (32)01:07:24 (49)00:01:36 (48)00:48:58 (65) 02:21:39 00:16:32
35 380 Łytek Marcin Schmersal-Trening M40 5 35 00:25:36 (67)00:02:17 (93)01:07:09 (46)00:01:46 (79)00:44:56 (31) 02:21:45 00:16:38
36 215 Kołodko Juliusz Nadaktywni M35 8 36 00:25:40 (68)00:02:18 (107)01:06:20 (37)00:01:33 (32)00:46:04 (40) 02:21:54 00:16:47
37 362 Kurylo Artur ATP Augustów M50 1 37 00:28:01 (111)00:01:43 (39)01:06:02 (33)00:01:54 (102)00:44:17 (29) 02:21:56 00:16:49
38 211 Paduszyński Piotr edustacyjka.pl triathlon team edustacyjka.pl M40 6 38 00:25:34 (65)00:02:12 (82)01:06:27 (38)00:01:39 (58)00:46:13 (43) 02:22:05 00:16:58
39 217 Fijałkowski Tomasz Nadaktywni M35 9 39 00:21:25 (8)00:01:40 (33)01:06:28 (39)00:01:37 (51)00:51:09 (83) 02:22:20 00:17:13
40 337 Kuczyński Kamil KT Water Knights Zabierzow M40 7 40 00:22:45 (17)00:01:37 (28)01:07:58 (55)00:02:06 (123)00:48:27 (59) 02:22:53 00:17:46
41 226 Burnecki Artur M35 10 41 00:25:56 (69)00:02:17 (97)01:07:52 (53)00:01:43 (65)00:45:41 (36) 02:23:29 00:18:22
42 297 Kwieciński Sebastian Przemysław Szymanowski Triathlon Team M35 11 42 00:27:14 (91)00:02:07 (71)01:08:46 (60)00:01:52 (97)00:43:33 (22) 02:23:32 00:18:25
43 248 Litawa Jacek M45 3 43 00:24:23 (33)00:01:32 (20)01:08:17 (57)00:01:34 (39)00:47:58 (55) 02:23:44 00:18:37
44 274 Winsław Rafał M18 6 44 00:27:03 (87)00:01:36 (25)01:05:13 (24)00:01:34 (33)00:48:20 (57) 02:23:46 00:18:39
45 354 Paź Michał TRINERGY TEAM M35 12 45 00:25:12 (57)00:01:46 (45)01:06:39 (41)00:01:51 (92)00:48:36 (61) 02:24:04 00:18:57
46 439 Jezierski Tomasz TJT M40 8 46 00:27:33 (102)00:02:22 (117)01:09:17 (67)00:01:42 (63)00:43:41 (23) 02:24:35 00:19:28
47 241 Bołtruczyk Karol Nadaktywni M18 7 47 00:24:58 (48)00:02:35 (126)01:07:39 (51)00:01:16 (3)00:48:28 (60) 02:24:57 00:19:50
48 294 Kuffel Piotr BGK Kuźnia Triathlonu M30 11 48 00:24:21 (32)00:01:43 (41)01:07:39 (52)00:02:00 (114)00:49:17 (68) 02:25:01 00:19:54
49 418 Mackiewicz Jacek M35 13 49 00:27:53 (109)00:02:19 (110)01:05:30 (27)00:01:54 (104)00:47:39 (52) 02:25:14 00:20:07
50 386 Omielan Wojciech M18 8 50 00:26:41 (82)00:02:18 (103)01:10:47 (88)00:01:48 (81)00:44:03 (27) 02:25:37 00:20:30
51 402 Gorba Deniss trismile triathlon club M45 4 51 00:28:17 (114)00:01:53 (52)01:08:34 (59)00:01:34 (40)00:45:50 (37) 02:26:08 00:21:01
52 340 Zajączkowski Grzegorz M50 2 52 00:26:20 (78)00:02:18 (104)01:07:13 (48)00:02:09 (133)00:48:41 (63) 02:26:42 00:21:35
53 368 Rutkowski Paweł Tri NEGU M35 14 53 00:23:48 (26)00:01:23 (10)01:07:31 (50)00:01:23 (13)00:52:42 (98) 02:26:47 00:21:40
54 276 Panasiuk Paweł Nadaktywni M35 15 54 00:25:08 (55)00:02:59 (156)01:09:26 (69)00:01:27 (17)00:47:53 (54) 02:26:51 00:21:44
55 373 Stefaniak Grzegorz K.S Triathlon Rawa M35 16 55 00:29:25 (131)00:01:37 (27)01:07:10 (47)00:01:38 (52)00:47:03 (49) 02:26:54 00:21:47
56 250 Kraszewski Wojtek Super Linia M50 3 56 00:27:09 (88)00:02:21 (114)01:04:46 (20)00:01:48 (82)00:50:58 (81) 02:27:02 00:21:55
57 249 Kacperski Olaf M40 9 57 00:27:19 (92)00:01:56 (57)01:10:00 (75)00:02:08 (129)00:46:32 (44) 02:27:54 00:22:47
58 280 Tudek Agata LDI K30 1 1 00:23:37 (22)00:01:11 (5)01:10:14 (81)00:01:34 (36)00:51:25 (85) 02:28:01 00:22:54
59 408 Sykulski Maciek Mad About You M30 12 58 00:25:14 (59)00:01:13 (6)01:09:13 (65)00:01:36 (47)00:50:55 (80) 02:28:10 00:23:03
60 218 Madany Michał M35 17 59 00:29:02 (127)00:01:57 (58)01:09:54 (73)00:01:43 (67)00:46:08 (41) 02:28:42 00:23:35
61 315 Klemensowicz Tomasz M30 13 60 00:34:44 (182)00:03:50 (182)01:05:48 (30)00:01:38 (54)00:42:43 (17) 02:28:43 00:23:36
62 419 Cygert Andrzej www.pomozprzemkowi.pl M45 5 61 00:28:34 (122)00:02:12 (80)01:07:53 (54)00:01:55 (105)00:48:45 (64) 02:29:18 00:24:11
63 309 Masłowski Julian Komputronik Galeria Antoniuk M30 14 62 00:34:04 (172)00:01:58 (59)01:06:14 (34)00:01:31 (24)00:45:35 (35) 02:29:22 00:24:15
64 323 Parfieniuk Bartosz M35 18 63 00:24:33 (37)00:02:10 (73)01:07:07 (45)00:01:46 (77)00:54:46 (112) 02:30:22 00:25:15
65 300 Kucharski Michal Kocham Cię Ula ISPL MIchał Kucharski M35 19 64 00:26:44 (84)00:02:14 (85)01:10:32 (86)00:01:46 (80)00:49:07 (67) 02:30:22 00:25:15
66 284 Krawczuk Eugeniusz M45 6 65 00:28:19 (115)00:02:10 (75)01:11:51 (102)00:01:31 (27)00:46:34 (46) 02:30:25 00:25:18
67 292 Grygoruk Tomasz Hajnówka M25 7 66 00:25:34 (66)00:02:17 (101)01:10:30 (85)00:01:45 (74)00:50:26 (77) 02:30:32 00:25:25
68 423 Łysiuk Maciej Nadaktywni M30 15 67 00:26:08 (75)00:02:18 (102)01:08:57 (62)00:01:49 (87)00:51:38 (87) 02:30:51 00:25:44
69 271 Malanowski Jarosław PTT Delta Płock M55 1 68 00:30:36 (141)00:01:20 (9)01:10:51 (89)00:01:37 (50)00:46:38 (47) 02:31:02 00:25:55
70 245 Pendowski Kamil Nadaktywni Białystok M35 20 69 00:25:57 (70)00:02:45 (140)01:11:11 (95)00:01:46 (76)00:49:28 (70) 02:31:07 00:26:00
71 296 Domitrz Mariusz NADAKTYWNI M35 21 70 00:25:08 (54)00:02:17 (94)01:09:26 (68)00:01:58 (109)00:52:36 (95) 02:31:26 00:26:19
72 441 Walkowiak Marcin Agros-TJ M40 10 71 00:26:40 (81)00:02:37 (130)01:10:01 (76)00:01:36 (45)00:50:38 (78) 02:31:33 00:26:26
73 415 Skiba Stanisław M55 2 72 00:24:44 (40)00:04:01 (185)01:11:52 (103)00:01:59 (112)00:49:22 (69) 02:31:58 00:26:51
74 301 Wojtek Klekotko OILTRANSFER sport team M50 4 73 00:27:41 (104)00:02:10 (74)01:09:09 (64)00:01:52 (96)00:51:50 (90) 02:32:42 00:27:35
75 359 Matkiewicz Piotr MKS Truso Elbląg M30 16 74 00:26:03 (73)00:02:59 (158)01:12:45 (114)00:02:00 (113)00:49:02 (66) 02:32:49 00:27:42
76 430 Targoni Paweł M40 11 75 00:24:25 (34)00:02:46 (142)01:15:38 (134)00:02:10 (135)00:47:53 (53) 02:32:51 00:27:44
77 427 Stypułkowski Michał Nadaktywni M35 22 76 00:25:21 (61)00:02:19 (111)01:09:07 (63)00:02:31 (164)00:53:40 (105) 02:32:57 00:27:50
78 351 Dobrzyński Konrad Kamil M25 8 77 00:30:44 (145)00:01:47 (47)01:08:49 (61)00:01:39 (55)00:49:59 (73) 02:32:58 00:27:51
79 244 Tatarski Petroniusz TriPassion Team M40 12 78 00:24:57 (47)00:01:29 (16)01:11:07 (94)00:01:58 (110)00:54:13 (110) 02:33:44 00:28:37
80 331 Mińko Piotr M35 23 79 00:27:19 (93)00:01:52 (51)01:11:37 (100)00:01:48 (83)00:51:18 (84) 02:33:55 00:28:48
81 223 Chojnacki Piotr Fit Expert Gym Fit Expert Gym M50 5 80 00:26:05 (74)00:02:45 (139)01:06:55 (43)00:02:07 (127)00:56:09 (123) 02:34:01 00:28:54
82 277 Czajka Maciej Nadaktywni Białystok M25 9 81 00:22:42 (15)00:01:45 (44)01:11:02 (93)00:02:17 (143)00:56:48 (129) 02:34:34 00:29:27
83 220 Wójcik Marcin Rant Bartoszyce www.sklepagar.pl M25 10 82 00:28:28 (119)00:01:24 (11)01:11:38 (101)00:01:29 (22)00:51:47 (89) 02:34:45 00:29:38
84 424 Laskowski Michał TRIdziestka M35 24 83 00:25:23 (62)00:02:21 (115)01:12:07 (107)00:01:41 (62)00:53:37 (104) 02:35:10 00:30:03
85 293 Rudnik Sławomir Nadaktywni / Podlasie 4x4 M45 7 84 00:27:35 (103)00:01:59 (61)01:10:11 (79)00:02:04 (120)00:53:44 (107) 02:35:34 00:30:27
86 326 Paszkowska Barbara Triathlon Suwałki Klub Fitness Guarana K30 2 2 00:27:27 (100)00:02:29 (123)01:10:10 (78)00:01:57 (108)00:53:59 (109) 02:36:02 00:30:55
87 367 Lebioda Adam Wujek Biega Katowice M45 8 85 00:26:23 (80)00:01:43 (40)01:11:22 (96)00:01:51 (93)00:54:49 (113) 02:36:07 00:31:00
88 201 Budkowski Paweł M50 6 86 00:25:18 (60)00:02:14 (86)01:10:03 (77)00:01:34 (37)00:57:23 (136) 02:36:33 00:31:26
89 399 Bielawski Wojciech M40 13 87 00:30:54 (151)00:03:20 (174)01:12:48 (115)00:03:00 (181)00:46:33 (45) 02:36:34 00:31:27
90 391 Ihnatowicz Arkadiusz M45 9 88 00:28:25 (117)00:02:15 (89)01:10:23 (82)00:01:53 (99)00:53:41 (106) 02:36:38 00:31:31
91 364 Zakrzewska Ewa K35 1 3 00:27:20 (95)00:02:12 (81)01:15:25 (132)00:01:44 (71)00:50:14 (75) 02:36:55 00:31:48
92 299 Bielenica Beata Tri NEGU K30 3 4 00:29:21 (130)00:01:59 (60)01:15:46 (137)00:01:35 (41)00:48:22 (58) 02:37:02 00:31:55
93 385 Kurczewski Kamil PROTRI M25 11 89 00:24:55 (44)00:01:43 (38)01:09:15 (66)00:01:41 (61)00:59:30 (147) 02:37:04 00:31:57
94 409 Ziółek Marcin The Luzers M35 25 90 00:28:43 (123)00:02:14 (88)01:09:35 (70)00:01:39 (57)00:54:55 (115) 02:37:06 00:31:59
95 390 Skrzeszewski Michal M25 12 91 00:28:12 (112)00:01:47 (46)01:13:44 (120)00:01:51 (90)00:51:35 (86) 02:37:10 00:32:03
96 356 Otłowski Grzegorz M30 17 92 00:30:46 (148)00:03:05 (163)01:13:26 (118)00:01:54 (103)00:48:37 (62) 02:37:48 00:32:41
97 334 Masłowski Michał M35 26 93 00:27:12 (89)00:02:29 (124)01:10:56 (90)00:02:12 (137)00:55:01 (117) 02:37:49 00:32:42
98 328 Krysiak Jakub TriWawa M18 9 94 00:24:11 (31)00:01:52 (50)01:11:31 (98)00:02:22 (152)00:58:14 (142) 02:38:11 00:33:04
99 369 Wejkuc Grzegorz M35 27 95 00:28:28 (118)00:02:51 (149)01:12:44 (113)00:01:50 (88)00:52:26 (93) 02:38:19 00:33:12
100 421 Dziejma Krzysztof Nadaktywni M25 13 96 00:25:00 (51)00:02:12 (78)01:10:26 (84)00:01:56 (106)00:59:08 (146) 02:38:42 00:33:35
101 422 Masalski Wojtek SIRVIS.PL - turystyka aktywna M45 10 97 00:28:33 (121)00:02:18 (106)01:08:28 (58)00:02:29 (162)00:56:57 (131) 02:38:45 00:33:38
102 381 Bajko Tomasz Wyższa Szkoła Wychowania Fizycznego w Białymstoku M30 18 98 00:27:25 (98)00:03:01 (159)01:15:05 (131)00:02:49 (176)00:50:53 (79) 02:39:12 00:34:05
103 404 Przepieść Kamila The Luzzers K30 4 5 00:25:03 (52)00:01:38 (29)01:14:09 (124)00:01:20 (7)00:57:13 (133) 02:39:22 00:34:15
104 371 Musiał Marcin M40 14 99 00:25:12 (56)00:02:18 (105)01:09:40 (72)00:02:20 (150)01:00:11 (150) 02:39:41 00:34:34
105 205 Kulesza Sebastian SIR-HA Sieradz SIR-HA M35 28 100 00:24:33 (38)00:01:41 (35)01:06:15 (35)00:01:51 (95)01:05:32 (170) 02:39:52 00:34:45
106 303 Zawieska Kuba M30 19 101 00:27:30 (101)00:02:35 (127)01:14:48 (127)00:02:06 (124)00:52:55 (101) 02:39:54 00:34:47
107 363 Zaurski Piotr M45 11 102 00:30:09 (135)00:02:39 (132)01:11:56 (105)00:02:26 (156)00:53:15 (102) 02:40:26 00:35:19
108 442 Bryzek Arnold M45 12 103 00:24:06 (30)00:01:54 (53)01:11:26 (97)00:02:14 (140)01:00:53 (155) 02:40:32 00:35:25
109 398 Barańczuk Tomasz M30 20 104 00:31:15 (154)00:02:19 (109)01:12:08 (108)00:02:01 (117)00:52:54 (100) 02:40:36 00:35:29
110 366 Kieda Wojciech TRENERFIT.PL / Iron Woman FIT M40 15 105 00:27:13 (90)00:02:03 (65)01:10:56 (92)00:01:28 (20)00:59:06 (145) 02:40:46 00:35:39
111 230 Maliszewski Jerzy Retro Rowery Duda Team M50 7 106 00:25:31 (64)00:02:37 (129)01:12:14 (109)00:02:20 (147)00:58:12 (141) 02:40:54 00:35:47
112 270 Zawadzki Robert M40 16 107 00:29:38 (132)00:02:06 (69)01:13:47 (121)00:01:57 (107)00:53:49 (108) 02:41:17 00:36:10
113 433 Wojczulis Marek ATP Augustów M35 29 108 00:34:10 (176)00:04:16 (189)01:15:43 (135)00:02:55 (179)00:44:57 (32) 02:42:00 00:36:53
114 320 Wysocki Tomasz Nadaktywni M35 30 109 00:27:52 (107)00:02:52 (150)01:16:38 (145)00:02:28 (159)00:52:37 (96) 02:42:27 00:37:20
115 432 Cieślak Michał M35 31 110 00:26:49 (85)00:02:17 (98)01:10:24 (83)00:01:51 (94)01:01:14 (158) 02:42:35 00:37:28
116 437 Peda Tomasz M45 13 111 00:28:33 (120)00:02:22 (116)01:18:30 (161)00:01:35 (44)00:51:50 (91) 02:42:49 00:37:42
117 258 Różański Tomasz Biegam w Parku Dreszera M40 17 112 00:29:01 (126)00:01:56 (54)01:12:33 (111)00:01:21 (8)00:58:36 (144) 02:43:27 00:38:20
118 232 Szczepanik Andrzej Rolmet Rolmet M60 1 113 00:30:40 (143)00:03:24 (175)01:10:13 (80)00:02:17 (142)00:57:15 (134) 02:43:48 00:38:41
119 336 Reniec Kamil Warsaw Triathlon Team Klinika Wad Postawy M25 14 114 00:24:59 (49)00:02:50 (147)01:13:27 (119)00:02:09 (132)01:00:30 (151) 02:43:56 00:38:49
120 210 Wiech Roman M45 14 115 00:25:06 (53)00:01:56 (55)01:11:31 (99)00:02:20 (148)01:03:05 (161) 02:43:58 00:38:51
121 259 Makowski Robert M40 18 116 00:38:04 (191)00:02:13 (84)01:09:56 (74)00:02:02 (118)00:51:45 (88) 02:43:59 00:38:52
122 401 Chętnik Artur M35 32 117 00:34:30 (179)00:01:26 (12)01:09:35 (71)00:01:35 (42)00:56:57 (130) 02:44:04 00:38:57
123 327 Dębiec Piotr Piotr Dębiec Piotr Dębiec M25 15 118 00:31:02 (153)00:02:47 (144)01:15:57 (140)00:01:53 (100)00:52:38 (97) 02:44:17 00:39:10
124 365 Naruszewicz Łukasz Akademia Pływania Niegocin Łukasz Naruszewicz M25 16 119 00:26:14 (77)00:02:17 (95)01:17:48 (153)00:02:06 (122)00:56:21 (124) 02:44:46 00:39:39
125 243 Leoniuk Paweł Nadaktywni M30 21 120 00:31:17 (156)00:02:44 (137)01:17:18 (150)00:01:34 (38)00:51:55 (92) 02:44:49 00:39:42
126 420 Kopytowska Anna K25 1 6 00:28:50 (124)00:02:52 (151)01:20:23 (172)00:02:31 (163)00:50:24 (76) 02:45:01 00:39:54
127 278 Kopacz Grzegorz Tri NEGU Polsport Team M30 22 121 00:25:59 (72)00:01:56 (56)01:08:02 (56)00:02:04 (121)01:07:03 (172) 02:45:04 00:39:57
128 207 Spychała Marek Nie za daleko M40 19 122 00:33:19 (171)00:02:04 (66)01:14:50 (128)00:01:43 (68)00:53:28 (103) 02:45:25 00:40:18
129 233 Myśliwiec Janusz Nukleo UMB M45 15 123 00:27:20 (94)00:02:59 (157)01:11:54 (104)00:02:25 (154)01:01:02 (156) 02:45:40 00:40:33
130 335 Łęczycki Łukasz Deutsche Bank Bike & Tri Team Deutsche Bank M25 17 124 00:27:23 (97)00:02:36 (128)01:24:29 (183)00:02:02 (119)00:49:30 (71) 02:46:00 00:40:53
131 312 Sobala Krzysztof M30 23 125 00:30:30 (138)00:03:13 (170)01:13:54 (122)00:01:34 (34)00:57:10 (132) 02:46:22 00:41:15
132 353 Olczak Anna TRICLUB K30 5 7 00:30:36 (142)00:03:16 (171)01:20:06 (170)00:02:25 (155)00:50:04 (74) 02:46:27 00:41:20
133 332 Radziwonowski Bartosz Bartosz Biega M40 20 126 00:34:33 (181)00:02:53 (152)01:18:21 (158)00:01:39 (56)00:49:47 (72) 02:47:13 00:42:06
134 383 Maron Jacek Jack team M45 16 127 00:34:32 (180)00:03:06 (165)01:14:38 (126)00:02:25 (153)00:52:48 (99) 02:47:29 00:42:22
135 311 Rembowicz Katarzyna Kumiałka K30 6 8 00:36:41 (188)00:02:22 (118)01:15:33 (133)00:02:20 (149)00:51:04 (82) 02:47:59 00:42:52
136 305 Żukowski Krzysztof M40 21 128 00:33:05 (168)00:02:46 (143)01:13:05 (116)00:02:19 (146)00:56:48 (128) 02:48:04 00:42:57
137 256 Łanek Dariusz Fit Expert Gym M55 3 129 00:29:15 (129)00:03:11 (168)01:12:41 (112)00:02:29 (161)01:00:35 (153) 02:48:11 00:43:04
138 330 Cywiński Bartłomiej Pro-Run Wrocław M35 33 130 00:27:25 (99)00:02:44 (138)01:17:03 (149)00:02:44 (173)00:58:15 (143) 02:48:12 00:43:05
139 379 Jeżewska Ewa SPORTEVO K18 1 9 00:27:20 (96)00:02:07 (70)01:20:07 (171)00:01:50 (89)00:57:55 (139) 02:49:19 00:44:12
140 389 Biały Sebastian Airbike.pl / PoliczmySie.pl M40 22 131 00:36:23 (187)00:03:08 (166)01:12:07 (106)00:03:02 (182)00:54:57 (116) 02:49:37 00:44:30
141 260 Kamiński Dawid WYJDŹ Z DOMU M25 18 132 00:26:42 (83)00:02:19 (112)01:17:59 (155)00:02:14 (139)01:00:34 (152) 02:49:47 00:44:40
142 286 Radzymin Andrzej-Jan www.parkwodny.hajnowka.pl M60 2 133 00:38:48 (192)00:05:06 (193)01:18:46 (163)00:02:06 (125)00:45:28 (34) 02:50:14 00:45:07
143 329 Wyszomierska Małgorzata Super Linia K30 7 10 00:34:09 (175)00:03:05 (164)01:15:55 (139)00:02:33 (167)00:54:40 (111) 02:50:22 00:45:15
144 225 Parzych Marcin AT Team M25 19 134 00:27:58 (110)00:02:29 (122)01:22:42 (178)00:01:49 (85)00:55:31 (119) 02:50:29 00:45:22
145 237 Wróblewski Rafał M40 23 135 00:30:46 (147)00:03:20 (173)01:13:09 (117)00:01:43 (64)01:01:40 (159) 02:50:38 00:45:31
146 405 Kowalczyk Karol Lechici Zielonka Wyższa Szkoła Finansów i Zarządzania w Warszawie M35 34 136 00:30:53 (150)00:04:11 (187)01:17:25 (152)00:02:46 (175)00:55:32 (120) 02:50:47 00:45:40
147 352 Hermanowicz Adam Nadaktywni Białystok M40 24 137 00:24:47 (41)00:02:20 (113)01:18:28 (160)00:02:07 (126)01:03:15 (162) 02:50:57 00:45:50
148 342 Nowak Marcin Kuźnia Triathlonu M40 25 138 00:27:45 (105)00:02:17 (100)01:15:43 (136)00:01:48 (84)01:03:28 (164) 02:51:00 00:45:53
149 268 Suchowierski Dariusz M30 24 139 00:34:06 (174)00:03:04 (162)01:17:20 (151)00:01:44 (70)00:54:50 (114) 02:51:04 00:45:57
150 343 Kosacki Piotr M35 35 140 00:30:33 (139)00:02:04 (67)01:17:03 (148) 02:51:06 00:45:59
151 263 Paterek Ada 12tri.pl K35 2 12 00:30:01 (133)00:02:26 (120)01:20:40 (173)00:02:14 (138)00:55:56 (121) 02:51:17 00:46:10
152 333 Jakowicz Agnieszka LABOSPORT Team K40 1 11 00:27:49 (106)00:02:39 (131)01:18:38 (162)00:02:39 (171)00:59:31 (148) 02:51:17 00:46:10
153 313 Bida Adam M50 8 141 00:32:05 (159)00:02:44 (136)01:14:26 (125)00:02:28 (160)00:59:37 (149) 02:51:20 00:46:13
154 222 Sawicki Sebastian Kuźnia Triathlonu M30 25 142 00:26:53 (86)00:02:16 (90)01:20:55 (174)00:01:43 (66)01:01:04 (157) 02:52:51 00:47:44
155 202 Wiśniewski Tomasz KPMG Running Team M45 17 143 00:31:30 (158)00:03:09 (167)01:19:54 (168)00:02:19 (145)00:56:07 (122) 02:52:57 00:47:50
156 306 Strzelecki Adam wego team M35 36 144 00:26:10 (76)00:02:58 (155)01:16:00 (141)00:02:15 (141)01:06:20 (171) 02:53:43 00:48:36
157 227 Omieliańczyk Ryszard M55 4 145 00:32:38 (163)00:03:33 (178)01:18:02 (156)00:01:53 (101)00:57:51 (138) 02:53:56 00:48:49
158 307 Kasperuk Zbyszek JW 4808 1.dplot M40 26 146 00:32:26 (161)00:04:00 (184)01:18:27 (159)00:02:49 (177)00:56:22 (125) 02:54:03 00:48:56
159 403 Lemese Monika Trismile K45 1 13 00:37:18 (190)00:02:12 (79)01:15:48 (138)00:02:08 (130)00:56:42 (126) 02:54:08 00:49:01
160 411 Dojlidko Łukasz Nadaktywni Białystok M30 26 147 00:24:29 (35)00:01:44 (42)01:16:26 (143)00:01:49 (86)01:09:51 (178) 02:54:19 00:49:12
161 272 Ostrowski Michał NEW BALANCE ESKA TEAM / 12tri.pl M35 37 148 00:25:59 (71)00:02:17 (99)01:15:04 (130)00:02:00 (116)01:09:10 (177) 02:54:30 00:49:23
162 314 Piktel Tomasz M40 27 149 00:37:10 (189)00:02:40 (133)01:16:32 (144)00:02:45 (174)00:57:25 (137) 02:56:32 00:51:25
163 308 Struk Piotr M18 10 150 00:31:15 (155)00:02:08 (72)01:16:41 (146)00:02:35 (169)01:04:02 (166) 02:56:40 00:51:33
164 440 Jabłonowski Andrzej Fundacja Ojcostwo Mistrzostwo M45 18 151 00:30:35 (140)00:03:33 (177)01:21:57 (177)00:02:57 (180)00:58:04 (140) 02:57:06 00:51:59
165 384 Iwanowicz Agata ATP Augustów K30 8 14 00:35:48 (186)00:02:54 (153)01:24:53 (184)00:01:23 (12)00:52:35 (94) 02:57:33 00:52:26
166 338 Matejczyk Marcin M35 38 152 00:33:00 (167)00:03:02 (161)01:12:29 (110)00:02:26 (158)01:07:16 (174) 02:58:12 00:53:05
167 394 Tomszys Piotr Asseco Active Team M50 9 153 00:30:26 (137)00:02:56 (154)01:19:30 (166)00:02:09 (131)01:03:15 (163) 02:58:15 00:53:08
168 214 Mońko Przemysław Smurfit Kappa Adventure Team Poland M30 27 154 00:35:43 (185)00:02:43 (135)01:17:48 (154)00:02:22 (151)01:00:50 (154) 02:59:27 00:54:20
169 417 Zaurski Marcin M70 1 155 00:30:44 (144)00:03:49 (181)01:16:53 (147)00:03:10 (183)01:05:22 (169) 02:59:59 00:54:52
170 325 Zimnoch Piotr M40 28 156 00:32:19 (160)00:02:16 (92)01:20:03 (169)00:02:26 (157)01:03:57 (165) 03:01:02 00:55:55
171 235 Dudziński Paweł M35 39 157 00:32:34 (162)00:03:16 (172)01:18:52 (164)00:02:18 (144)01:05:18 (168) 03:02:18 00:57:11
172 310 Gurgul Aleksander M25 20 158 00:30:50 (149)00:02:48 (146)01:29:48 (188)00:01:51 (91)00:57:21 (135) 03:02:37 00:57:30
173 341 Woźniakowski Olgierd M45 19 159 00:30:56 (152)00:03:38 (180)01:23:07 (179)00:02:44 (172)01:02:56 (160) 03:03:21 00:58:14
174 322 Panfiluk Anatol M50 10 160 00:32:39 (164)00:03:02 (160)01:16:19 (142)00:02:38 (170)01:10:14 (179) 03:04:52 00:59:45
175 339 Karanos Tadeusz RKB Hajnówka M55 5 161 00:44:25 (194)00:04:01 (186)01:19:43 (167)00:02:09 (134)00:55:16 (118) 03:05:34 01:00:27
176 209 Wiech Ewa K45 2 15 00:40:10 (193)00:02:42 (134)01:23:26 (180)00:03:11 (184)00:56:42 (127) 03:06:10 01:01:03
177 228 Rusanowski Damian M30 28 162 00:29:03 (128)00:03:25 (176)01:23:56 (181)00:02:10 (136)01:08:31 (176) 03:07:06 01:01:59
178 345 Stawinoga Zbigniew Kuropatwy Tri Club M40 29 163 00:34:19 (178)00:06:28 (195)01:21:10 (175)00:03:26 (188)01:04:14 (167) 03:09:37 01:04:30
179 279 Suchocki Adam M30 29 164 00:31:23 (157)00:02:31 (125)01:18:09 (157)00:01:45 (75)01:16:19 (183) 03:10:07 01:05:00
180 355 Kurek Wojciech M30 30 165 00:30:16 (136)00:02:50 (148)01:21:20 (176)00:03:14 (186)01:14:29 (181) 03:12:08 01:07:01
181 396 Łukojko Jarosław Area Cooling Solutions M50 11 166 00:32:49 (165)00:03:34 (179)01:24:17 (182)00:03:24 (187)01:10:35 (180) 03:14:39 01:09:32
182 236 Rokicki Tomasz M55 6 167 00:30:46 (146)00:04:25 (191)01:29:57 (189)00:03:12 (185)01:07:12 (173) 03:15:32 01:10:25
183 428 Bałaziński Maciej M35 40 168 00:33:14 (169)00:03:57 (183)01:31:13 (191)00:02:31 (165)01:08:27 (175) 03:19:23 01:14:16
184 234 Tyburczy Krzysztof Wygrać z Udarem M40 30 169 00:28:15 (113)00:04:12 (188)01:29:17 (187)00:05:15 (193)01:15:16 (182) 03:22:14 01:17:07
185 349 Safrończyk Wieńczysław Przychodnia Sportowo-Lekarska, Białystok ul. Sienkiewicza 79A M60 3 170 00:34:05 (173)00:04:19 (190)01:26:46 (186)00:03:29 (189)01:24:18 (185) 03:32:57 01:27:50
186 431 Płuciennik Paweł M35 41 171 00:35:42 (184)00:02:47 (145)01:30:12 (190)00:03:56 (192)01:22:05 (184) 03:34:41 01:29:34
187 261 Uss Dominik M40 31 172 00:34:46 (183)00:02:46 (141)01:33:15 (192)00:02:50 (178)01:31:11 (186) 03:44:49 01:39:42
188 372 Nowak Stanisław last but not least M60 4 173 00:33:16 (170)00:06:22 (194)01:36:01 (193)00:03:53 (191)01:34:02 (187) 03:53:35 01:48:28
189 370 Lipińska Jolanta niezrzeszona K65 1 16 00:47:13 (195)00:04:35 (192)01:40:54 (194)00:03:37 (190)01:34:46 (188) 04:11:05 02:05:58
190 302 Gawryluk Piotr M30 00:22:11 (12)00:01:41 (36)01:10:56 (91)00:01:35 (43) DNF
191 247 Wiora Maciej MyCenter Multimedia AGD RTV M45 00:25:30 (63)00:02:14 (87)01:14:00 (123)00:01:53 (98) DNF
192 289 Rutkowski Jacek KK 24H, Akademia Triathlonu M35 00:34:18 (177)00:02:00 (62)01:15:01 (129)00:02:32 (166) DNF
193 406 Mrówka Andrzej TriUnlimited M40 00:32:55 (166)00:03:12 (169)01:19:25 (165)00:02:35 (168) DNF
194 239 Tarantowicz Robert Towarzystwo Biznesowe Białostockie M35 00:28:19 (116)00:02:28 (121)01:25:08 (185)00:02:08 (128) DNF
195 397 Okragły Emil M30 00:29:00 (125)00:02:00 (63) DNF
196 203 Kulanica Jarosław - - M35 DNS
197 204 Kulesza Piotr SIR-HA SIERADZ SIR-HA M30 DNS
198 206 Pakula Marcin PAKULA Team Ania Pakula Team M40 DNS
199 208 Moczydłowski Marek Nadaktywni Białystok M45 DNS
200 216 Jajko Damian Kuźnia Triathlonu M30 DNS
201 229 Broekere Krzysztof MyCenter Multimedia AGD RTV M55 DNS
202 231 Hanusiak Marcin M45 DNS
203 238 Saniawa Piotr TRICLUB LUBLIN M30 DNS
204 240 Kaźmierczak Krzysztof M55 DNS
205 242 Podwysocki Marcin TRI-STREFA.PL ATP AUGUSTÓW M25 DNS
206 246 Laskowska Aleksandra Triclub Warszawa K25 DNS
207 251 Chodowski Patrick M18 DNS
208 252 Glonek Marcin M25 DNS
209 254 Sujka Karol LABOSPORT Team M35 DNS
210 265 Kowalczyk Paweł Nadaktywni M30 DNS
211 266 Świetliński Krzysztof M40 DNS
212 267 Maksimowicz Rafal M18 DNS
213 275 Narolewska Joanna K35 DNS
214 281 Groszewski Radosław TRI NEGU M40 DNS
215 283 Kowalczyk Andrzej niezrzeszony M60 DNS
216 290 Litwiniuk Krzysztof Tri NEGU M35 DNS
217 291 Borko Cezary Tri NEGU M40 DNS
218 318 Nikołajuk Mikołaj Białystok M55 DNS
219 321 Kuskowski Marek LABOSPORT Team Kocham moją wspaniałą żonę Anię! M35 DNS
220 324 Jarski Paweł M35 DNS
221 344 Matyjasik Jacek M45 DNS
222 347 Szymański Robert M40 DNS
223 348 Wardzyński Mateusz M35 DNS
224 374 Cynk Kamil ZnPower M25 DNS
225 375 Lenart Miłosz Runners team Kętrzyn M50 DNS
226 376 Stermach Irek M55 DNS
227 377 Stermach Beate K25 DNS
228 378 Goławski Krzysztof Kuźnia Triathlonu M30 DNS
229 388 Bartecka Sabina HRmax Żory HRmax Żory K35 DNS
230 393 Piotrowska Magdalena K25 DNS
231 395 Zubilewicz Marek www.ironmaninspiration.com Ironman Inspiration M30 DNS
232 414 Kucik Paulina K35 DNS
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Bieg Piekarczyka
  • ILF Triathlon