Garmin Kids Piaseczno 2016 - bieg na 500m Pokaż

Lista startowa Bieganie - Bieg 500m

Lista główna

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Bębenek Julia Czosnów 10-11 1041
Bińkowska Anna Warszawa 8-9 -
Bis Piotr Warszawa 8-9 -
Blicharz Klaudia Warszawa 10-11 1023
Bogucki Tymon Warszawa 8-9 1036
Bohojło Paulina Lea Piaseczno 8-9 1027
Boniecka Karolina Piaseczno 8-9 1034
Buduj Paweł Warszawa 10-11 1008
Butny Konrad Gdynia 10-11 1014
Butny Szymon Gdynia 8-9 1015
Dąbek Antonina Józefosław 8-9 1051
DĄBEK Gabriela JÓZEFOSŁAW 10-11 1050
Derwiszynska Laura Lomianki 10-11 1046
Fabiszewski Franciszek Warszawa 8-9 1059
Gatlik Teofil Wielka Wieś 8-9 1033
Gawlik Zofia Bobrowiec 10-11 1021
Głasek Antoni Warszawa 10-11 1013
Gościcki Piotr Ustanów 8-9 1049
Grupińska Maria Warszawa 10-11 1047
Herman Hubert Kraków 8-9 1031
Ignaczak Julia Janczewice 8-9 1061
Jaroszewicz Ignacy Warszawa 8-9 1025
Jaroszewicz Łukasz Warszawa 10-11 1024
Karczewski Dominik Warszawa 10-11 1039
Karolak Adam Józefosław 10-11 1011
Kielak Oliwia Nowy Prażmów 10-11 1006
Krążyński Oliwier Kalisz 10-11 1009
Lebrand Kacper Warszawa 8-9 1007
Lindholm Emelie Warszawa 10-11 1032
Łakomska Patrycja Warszawa 10-11 1038
Łukaszewicz Piotr Michałowice 8-9 1057
Machnicka Laura Warszawa 8-9 -
Majewski Hubert Warszawa 8-9 1056
Małocha Stanisław Warszawa 10-11 1044
Mańdok Tomasz Warszawa 10-11 1012
Markowska Maja Mińsk Mazowiecki 10-11 -
Mika Jakub Pruszków 8-9 1001
Mika Janek Pruszków 8-9 1002
Mika Kilian Piaseczno 8-9 1053
Mika Oliwia Pruszków 8-9 1052
Misiejuk Natalia Warszawa 8-9 -
Mosur Bruno Warszawa 10-11 1017
Ochrymowicz Anna Warszawa 8-9 1016
Opiłowska Michalina Modła 8-9 1026
Pawłowska Anna Warszawa 8-9 1055
Pietkiewicz Pola Józefosław 8-9 1010
Piotrowski Bartosz Halinów 10-11 1045
Plesko Bruno Warszawa 8-9 1018
Prokopiak Franciszek Żabia Wola 8-9 1004
Rakowiecka Julia Warszawa 8-9 1040
Rembowska Maria Konstancin-Jeziorna 8-9 1037
Ruzik Antoni Warszawa 8-9 1003
Samul Jan Warszawa 8-9 1058
Sawicka Lena Tłuszcz 8-9 1042
Sieradzan Nataniel Kielce 10-11 1020
Smoleński Rafał Łódź 8-9 1054
Sopniewska Maja Olkusz 8-9 1019
Stypka Aleksander Lesznowola 8-9 1028
Świerżewska Ada Warszawa 10-11 1005
Tymoteusz Cichacki Wola Gołkowska 10-11 1060
Waśniewska Pola Łomianki 10-11 1035
Węglicki Piotr Warzawa 8-9 1043
Wieczorek Kuba Kalisz 8-9 -
Winiarz Adam Warszawa 8-9 1022
Woch Alicja Łomianki 8-9 1048
Ziółkowska Maja Warszawa 8-9 1030
Ziółkowski Igor Warszawa 8-9 1029
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon