Garmin Kids Radków 2016 - bieg na 500m - wyniki

2016-06-19 10:40 www.irontriathlon.pl

M‑ce Nr Nazwisko i imię Klub Kat. M‑ce
w kat.
M‑ce
wg płci
Czas końcowy Strata
1 453 Kołodziej Julia niezrzeszona K10 1 1 00:01:32
2 452 Łakomy Filip M8 1 1 00:01:36 00:00:04
3 450 Mańdok Tomasz M10 1 2 00:01:37 00:00:05
4 470 Dziatkiewicz Krystian Zespół Szkół w Radkowie M8 2 3 00:01:40 00:00:08
5 451 Futoma Jakub OSP Radków M10 2 4 00:01:42 00:00:10
6 458 Hubko Lena FSL VERUS AOK.pl Team K8 1 2 00:01:42 00:00:10
7 478 Kruk Daniel Kmita Zabierzów M8 3 5 00:01:42 00:00:10
8 467 Pusch Oskar Zespół Szkół w Radkowie M10 3 6 00:01:44 00:00:12
9 473 Bula Maksymilian M10 4 7 00:01:45 00:00:13
10 460 Kunicki Szymon GVT M10 5 8 00:01:47 00:00:15
11 469 Żołędź Nicoll Zespół Szkół w Radkowie M10 6 9 00:01:48 00:00:16
12 476 Możdżonek Jessica K10 2 3 00:01:50 00:00:18
13 474 Bula Kacper M10 7 10 00:01:53 00:00:21
14 393 Oziembłowska Izabela K8 2 4 00:01:55 00:00:23
15 455 Krążyński Oliwier M10 8 11 00:01:56 00:00:24
16 392 Borowiec Natasza Oksiko Adventure Team K8 3 5 00:01:58 00:00:26
17 457 Karczewski Dominik M10 9 12 00:01:59 00:00:27
18 391 Dawidow Aleksandra OKSIKO OKSIKO K10 3 6 00:01:59 00:00:27
19 456 Kaczmarczyk Szymon M8 4 13 00:02:02 00:00:30
20 464 Mulka Marlena Zespół Szkół w Radkowie K8 4 7 00:02:04 00:00:32
21 477 Możdżonek Dawid M8 5 14 00:02:04 00:00:32
22 462 Mielniczuk Aleksandra Zespół Szkół w Radkowie K8 5 8 00:02:07 00:00:35
23 459 Kunicki Jakub GVT M8 6 15 00:02:09 00:00:37
24 471 Dudzik Ksawier LABOSPORT Team M8 7 16 00:02:13 00:00:41
25 454 Wiśniewski Łukasz M8 8 17 00:02:14 00:00:42
26 465 Salamon Jagoda Zespół Szkół w Radkowie K8 6 9 00:02:14 00:00:42
27 394 Głasek Julia K10 DNS
28 461 Stryczula Roksana Zespół Szkolno-Przedszkolny w Wambierzycach K10 DNS
29 463 Herisz Marcin Zespół Szkół w Radkowie M8 DNS
30 466 Goraj Julia Zespół Szkół w Radkowie K10 DNS
31 468 Kurek Mateusz Zespół Szkół w Radkowie M10 DNS
32 472 Diakowska Klaudia Zespół Szkolno-Przedszkolny w Wambierzycach K8 DNS
33 475 Możdżonek Wiktoria K10 DNS
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Bieg Piekarczyka
  • ILF Triathlon