Garmin Kids Elbląg 2016 - bieg na 200m Pokaż

Lista startowa Bieganie - Bieg 200m

Lista główna

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Alicja Florek Elbląg 1-7 599
Bachewicz Oskar Elbląg 1-7 602
Bąk Błażej Elbląg 1-7 622
Bednarek Cezary Kwidzyn 1-7 607
Bednarski Karol Łódź 1-7 639
Błażewicz Hubert Elbląg 1-7 -
Chojnacka Zuzanna Stare Miasto 1-7 625
Dahan Kamil Szeligi 1-7 693
Danielewicz Wiktoria Elbląg 1-7 634
Danielewicz Wojtek Elbląg 1-7 606
Dębska Michalina Gdańsk 1-7 613
Dołkowski Szymon Elbląg 1-7 709
Dzieżyc Alicja Kleszczewo 1-7 597
Gładosz Igor Żukowice 1-7 640
Hajdukiewicz Magdalena Elbląg 1-7 609
Jankowski Filip Elbląg 1-7 608
Januszkiewicz Gniewko Elbląg 1-7 705
Jurczenko Igor Elbląg 1-7 689
Jurewicz Błażej Elblag 1-7 623
Kamińska Maja Elbląg 1-7 699
Kluge Amelia Elbląg 1-7 695
Kłys Aleksander Stara Iwiczna 1-7 635
Kosmala Antoni Miedziana Góra 1-7 694
Kowalski Bruno Elbląg 1-7 616
Kowalski Hubert Elbląg 1-7 617
Kowalski Hubert Elbląg 1-7 -
Kozakiewicz Sophie Elbląg 1-7 691
Kucińska Lena Nieznane 1-7 600
Kurczewski Piotr Elbląg 1-7 633
Legnani Aurora Elbląg 1-7 688
Lopatin Vladislav Kaliningrad 1-7 636
Łukiewicz Bartosz Elbląg 1-7 626
Mackiewicz Natasza Elbląg 1-7 603
Mackiewicz Tymoteusz Elbląg 1-7 604
Majchrzak Antek Konstantynów Łódzki 1-7 629
Mateusiak Piotr Elblag 1-7 706
Miros Hanna Elbląg 1-7 598
Mirzałek Filip Elbląg 1-7 702
Misiewicz Franciszek Elbląg 1-7 628
Misiewicz Kajetan Elbląg 1-7 627
Mówińska Lena Elbląg 1-7 707
Nowak Julian Łomianki 1-7 624
Nowosielska Julia Żelechów 1-7 704
Nowosielska Kalina Żelechów 1-7 703
Olechnowicz Bartosz Elblag - 621
Opalińska Natasza Warszawa 1-7 681
Orłowski Kacper Gdańsk 1-7 -
Paczkowska Wiktoria Elbląg 1-7 700
Pakuła Viktor Gdynia 1-7 698
Parulska Pola Gdańsk 1-7 632
Pawłowska Amelia Stare Pole 1-7 686
Pogorzelska Zofia Tolkmicko 1-7 630
Pogorzelski Adaś Elbląg 1-7 631
Przyborowska Michalina Ostróda 1-7 701
Przymusińska Wiktoria Poznań 1-7 615
Przymusiński Artur Poznań 1-7 614
Rębisz Franciszek Grudziądz 1-7 620
Rębisz Ivo Grudziądz 1-7 619
Rudnik Aniela Nowa Wies Leborska 1-7 612
Rudnik Oliwia Nowa Wies Leborska 1-7 611
Rutkowski Szymon Jaroty 1-7 601
Siedlecki Leon Konin 1-7 680
Sienkiewicz Julia Warszawa 1-7 708
Sitek Aleksander Elbląg 1-7 687
Skomska Lili Mosty 1-7 692
Sobetov Ivan Kaliningrad 1-7 -
Sobetov Vanya Kaliningrad 1-7 610
Sosińska Iga Elbląg 1-7 696
Sosiński Ignacy Elbląg 1-7 697
Strzelecki Mikołaj Gdańsk 1-7 605
Szczepkowska Pola Duchnów 1-7 638
Szczepkowski Igor Duchnów 1-7 637
Zumkowska Maja Elblag 1-7 618
Żywuszko Nadia Elbląg 1-7 690
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon