Elemental Kids Augustów 2016 - bieg na 500m - wyniki

2016-06-12 10:40 www.triathlonseries.pl

M‑ce Nr Nazwisko i imię Klub Kat. M‑ce
w kat.
M‑ce
wg płci
Czas końcowy Strata
1 449 Brankiewicz Bartek SP 2 Augustów M10 1 1 00:01:48
2 469 Kubicki Olek M8 1 2 00:01:50 00:00:02
3 450 Maksimowski Damian SP 2 Augustów M10 2 3 00:01:54 00:00:06
4 451 Milanowski Szymon SP 2 Augustów M10 3 4 00:01:55 00:00:07
5 482 Wróblewska Dominika SP 3 Augustów K10 1 1 00:02:03 00:00:15
6 433 Bronakowski Filip Tri NEGU Kids M8 2 5 00:02:03 00:00:15
7 459 Makarewicz Łukasz SP 4 Augustów M10 4 6 00:02:04 00:00:16
8 463 Makarewicz Laura SP 4 Augustów K10 2 2 00:02:04 00:00:16
9 457 Węgrzynowicz Tomasz SP 4 Augustów M10 5 7 00:02:05 00:00:17
10 452 Dadura Eryk SP 2 Augustów M10 6 8 00:02:05 00:00:17
11 432 Wyrwiński Karol TESGAS Born to run M10 7 9 00:02:06 00:00:18
12 464 Rowińska Zofia SP 4 Augustów K10 3 3 00:02:07 00:00:19
13 453 Salik Emilia SP 2 Augustów K10 4 4 00:02:07 00:00:19
14 434 Bronakowski Adam Tri NEGU Kids M10 8 10 00:02:07 00:00:19
15 440 Klejna Maria K10 5 5 00:02:08 00:00:20
16 454 Mieczkowska Wiktoria SP 2 Augustów K10 6 6 00:02:09 00:00:21
17 458 Trochim Grzegorz SP 4 Augustów M10 9 11 00:02:09 00:00:21
18 466 Wawiórko Gabriela SP 4 Augustów K10 7 7 00:02:11 00:00:23
19 447 Szeszko Zuzanna SP 2 Augustów K10 8 8 00:02:11 00:00:23
20 436 Choroszewski Szymon M10 10 12 00:02:11 00:00:23
21 437 Wasilewski Jakub Uks Pływacy Augustów M8 3 13 00:02:14 00:00:26
22 443 Bujnowski Bartosz SP 3 Augustów M8 4 14 00:02:15 00:00:27
23 442 Bartoszewicz Antoni SP 3 Augustów M8 5 15 00:02:15 00:00:27
24 444 Gaworski Hubert SP 3 Augustów M8 6 16 00:02:15 00:00:27
25 460 Murawski Adam SP 4 Augustów M10 11 17 00:02:16 00:00:28
26 445 Trocki Bartłomiej SP 3 Augustów M8 7 18 00:02:16 00:00:28
27 441 Łoboda Michal SP 3 Augustów M8 8 19 00:02:18 00:00:30
28 430 Nosalik Janek M8 9 20 00:02:20 00:00:32
29 448 Szcześniak Igor M10 12 21 00:02:21 00:00:33
30 461 Rutkowski Paweł SP 4 Augustów M10 13 22 00:02:21 00:00:33
31 418 Stasiński Szymon Yanushe Triathlon Team M8 10 23 00:02:23 00:00:35
32 438 Rawinis-Dzierszko Filip Nadaktywni Sprint Tri Team Białystok PremiumCargo M8 11 24 00:02:23 00:00:35
33 426 Szcześniak Oleg M8 12 25 00:02:27 00:00:39
34 467 Stawiarski Antoni Yanushe Triathlon Team M8 13 26 00:02:29 00:00:41
35 455 Piekarska Natalia SP 2 Augustów K10 9 9 00:02:30 00:00:42
36 456 Stachyra Aleksandra SP 2 Augustów K10 10 10 00:02:31 00:00:43
37 465 Halbowicz Julia SP 4 Augustów K10 11 11 00:02:32 00:00:44
38 439 Łodygo Krystian Nadaktywni Białystok premium cargo M8 14 27 00:02:45 00:00:57
39 468 Mróz Matylda K8 1 12 00:02:46 00:00:58
40 435 Woronko Julia K10 12 13 00:03:10 00:01:22
41 431 Koczkodaj Karolina K8 2 14 00:03:33 00:01:45
42 446 Klejps Ewelina SP 3 Augustów K10 DNS
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Bieg Piekarczyka
  • ILF Triathlon