Garmin Ultra Race Radków 2016 - bieg na 53km Pokaż

Lista startowa Bieg górski - Bieg górski - 53 km

Lista główna

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Abulewicz Wojciech Wrocław 40-49 399
Adamczyk Gabriela Frysztak 18-29 415
Aid Patryk Warszawa 18-29 430
Alker Adam Warszawa 30-39 52
Andruszewski Tomasz Zduńska Wola 30-39 -
Antoniewicz Jacek Grójec 40-49 -
Arciszewski Adam Warszawa 40-49 20
Aszendorf Filip Warszawa 30-39 15
Atraszkiewicz Magda Gdańsk 40-49 101
Bachera-Czyżewska Anna Poddębice 30-39 -
Banasik Marcin Warszawa 18-29 96
Bandurowski Andrzej Nowa Sól 40-49 270
Bańbuła Grzegorz Gliwice 30-39 325
Baran Jacek Golina 40-49 24
Baran Jarosław Wrocław 40-49 44
Baranow Tomasz Platerów 40-49 -
Baranowski Antoni Tumidaj 50-59 -
Baranowski Michał Warszawa 30-39 291
Barańska Olga Częstochowa 40-49 423
Barczentewicz Przemek Kraków 30-39 199
Barczyk Mariusz Olkusz 40-49 -
Bartkowiak Mariusz Opole 30-39 31
Bartkowiak Przemysław Toruń 30-39 115
Bartosiewicz Adam Gryfino 30-39 230
Batko Adam Żory 18-29 214
Batko Paweł Żory 30-39 187
Bąkowski Marcin Poznań 30-39 344
Bebelski Rafał Warszawa 30-39 225
Bednarczyk Tomasz Trzcianka 30-39 420
Bedryj Mateusz Mełno 18-29 188
Bendig Wojciech Radków 40-49 326
Bęgowski Marek Kamień Pomorski 40-49 -
Białek Marek Warszawa 30-39 417
Białożyt Krzysztof Kamesznica 40-49 21
Bielicki Bartosz Milicz 30-39 267
Bień Magdalena Poznan 30-39 -
Bik Jacek Wódka 30-39 380
Binkowski Marcin Mosina 40-49 87
Bizunowicz Krystian Goleniów 30-39 -
Blichar Sebastian Wrocław 40-49 377
Błotny Marek Poznań 30-39 118
Bochenska Aleksandra Wrocław 40-49 400
Bogucka Zuzia Poznań 18-29 37
Bohdanowicz Krystian Łódź 30-39 375
Borawski Juliusz Wysokie Mazowieckie 30-39 219
Bordych Andrzej Kożuchów 40-49 195
Bordych Jacek Kożuchów 40-49 185
Bordzio Arkadiusz Marki 30-39 -
Borecki Dariusz Wrocław 30-39 432
Borejszo Karol Żary 18-29 360
Borkowska Aneta Stoczek 18-29 103
Borkowski Robert Świdnica 50-59 -
Bottcher Andrzej Strzelin 30-39 47
Breszka Tomasz Darłowo 30-39 -
Brodowski Marcin Wrocław 40-49 79
Broll Romuald Warszawa 30-39 -
Bródka Aleksander Kamień Pomorski 18-29 294
Brudło Beata Grodzisk Wielkopolski 30-39 -
Brudło Marcin Grodzisk Wielkopolski 40-49 -
Brykczyński Łukasz Warszawa 18-29 441
Brylowski Zbigniew Kartuzy 40-49 -
Brzozowska Anna Krasnystaw 40-49 23
Brzozowski Armand Krasnystaw 40-49 26
Bućko Artur Jelenia Góra 50-59 78
Bujak Bogusław Warszawa 40-49 290
Bylinka Marek Warszawa 18-29 -
Całka Bartłomiej Warszawa 30-39 241
Ceberak Bartosz Lubartów 18-29 119
Cegliński Sebastian Baranów 40-49 443
Chałupka Paweł Piaseczno 30-39 57
Chełmiński Piotr Chełmno 50-59 28
Chełpa Tadeusz Lubin 40-49 173
Chlasta Jacek Szczecin 30-39 406
Chmielewski Andrzej Włocławek 40-49 -
Chmielewski Przemysław Warszawa 30-39 305
Chmielewski Rafał Grudziądz 40-49 156
Chmielowiec Tomasz Rudna 40-49 146
Cholewiński Marcin Poznań 30-39 70
Cichecki Jakub Warszawa 30-39 252
Ciechanowski Tomasz Miłkowice 30-39 -
Ciechorski Andrzej Dachowa 30-39 132
Cieszyński Piotr Poznań 40-49 32
Cieślak Krzysztof Rzepin 30-39 306
Ciępiel Rafał Wrocław 30-39 66
Ciski Piotr Warszawa 40-49 184
Ciuraszkiewicz Andrzej Wrocław 30-39 157
Cłapiński Janek Łódź 30-39 409
Cybulski Krzysztof Smolec 18-29 356
Czajkowski Zbigniew Bydgoszcz 40-49 137
Czech Mateusz Nowa Sól 18-29 -
Czechowicz Mateusz Nowa Ruda 18-29 414
Czerwiec Artur Radom 30-39 -
Czerwiński Maciej Skórzewo 30-39 193
Czyżewski Paweł Poddębice 30-39 -
Dalecki Marcin Warszawa 30-39 -
Daniel Jarek Bielsko-Biała 40-49 43
Dąbrowski Jacek Wilczyce 30-39 405
Dering Marcin Wrocław 30-39 69
Derwich Łukasz Dukla 40-49 311
De Ines Lukasz Warszawa 30-39 50
de Rosier Marek Chojnice 18-29 271
Dobisz Urszula Krakow 18-29 62
Dombrowski Wojciech Golub-Dobrzyń 40-49 -
Drabjewski Paweł Więcbork 30-39 262
Drygalski Artur Marianów 30-39 -
Dunaj Paweł Radków 30-39 -
Dybalski Mariusz Bełchatów 30-39 -
Dyraga Marcin Gliwice 40-49 276
Działabij Beata Olkusz 30-39 -
Działabij Krzysztof Olkusz 30-39 -
Dziemba Piotr Bielsko-Biała 30-39 99
Dzierka Mariusz Tomaszów Mazowiecki 40-49 60
Dziuba Piotr Wrocław 30-39 -
Ebert Adam Chorzów 30-39 -
Fijałkowski Waldemar Trzebnica 30-39 425
Filipiak Katarzyna Mosina 30-39 -
Filipkowski Grzegorz Katowice 30-39 292
Fleszer Urszula Sulechów 30-39 421
Fliśnik Mirek Grodzisk Mazowiecki 30-39 389
Fogiel-Pawłowska Agnieszka Wrocław 30-39 284
Folcik Ziemowit Wrocław 30-39 100
Frysiak Artur Wieluń 50-59 401
Gac Krzysztof Popielów 30-39 434
Gadecki Artur Kielce 40-49 -
Gaj-Jurczyk Renata Lewin Brzeski 40-49 247
Gajlusz Dawid Oleśnica 30-39 322
Gałecka Anna Szprotawa 18-29 -
Garbowski Przemysław Zabrze 18-29 427
Gaweł Tomasz Krzywiec 30-39 374
Giedronowicz Tomasz Warszawa 18-29 82
Gierak Anna Katowice 18-29 402
Giziński Grzegorz Warszawa 18-29 -
Glajc Daniel Cieszyn 40-49 162
Gnoiński Jakub Warszawa 30-39 73
Goliat Damian Kielce 30-39 385
Gontarz Maciej Warszawa 30-39 390
Gorczyca Michał Łomianki 18-29 242
Gorzoch Justyna Warszawa 30-39 336
Góralski Piotr Piaski 30-39 -
Górzyński Paweł Pabianice 30-39 59
Grabiński Waldemar Rogoźno Wlkp. 40-49 -
Grabski Paweł Zakrzew 40-49 -
Grajek Przemysław Warszawa 30-39 38
Groch Grzegorz Lubin 30-39 181
Grochowski Wojciech Warszawa 30-39 338
Gromadzka Anna Wrocław 18-29 245
Grund Marek Strzebiń 60-… -
Gruszko Alicja Kraków 30-39 -
Grygo Krzysztof Łomża 50-59 266
Grzeszczuk Wojciech Warszawa 50-59 -
Guzik Leszek Jaworze 50-59 411
Gwizdalski Przemyslaw Oława 30-39 -
Hajduga Anna Lubomia 30-39 328
Hatala Mariusz Bielsko-Biała 30-39 203
Hermanowicz Marek Dobrzeń Wielki 30-39 98
Hraboš Matej Bratislava 18-29 428
Huszczo Aleksander Kraków 30-39 175
Hyski Mateusz Miłoszyce 30-39 -
Ignaczak Marcin Żychlin 30-39 65
Iwański Daniel Jawor 30-39 220
Jabłoński Jakub Toruń 30-39 -
Jac Adam Laski 40-49 86
Jackowiak Gosia Rokietnica 18-29 397
Jakubczyk Paweł Kielce 30-39 -
Jakubiec Maciej Czeladź 40-49 275
Jakubiec Radek Dąbrowa Górnicza 30-39 201
Jakubowski Krzysztof Legionowo 40-49 -
Jakubowski Wojciech Uniejów 40-49 202
Jankowiak Paweł Paproć 18-29 35
Jankowski Dariusz Wrocław 30-39 -
Jánoš Filip Modra 30-39 154
Janus Justyna Chorzów 18-29 -
Janus Milena Zawiercie 18-29 68
JANUS JOANNA KATOWICE 30-39 -
Jaśkowski Sebastian Kowary 40-49 148
Jędrychowski Bartłomiej Kudowa Zdrój 30-39 224
Jędrzejczak Łukasz Poznań 18-29 391
Jurczyk Robert Lewin Brzeski 40-49 246
Kaczmarski Jarosław Tomaszów Mazowiecki 40-49 53
Kaczorowski Michał Korzeniewo 30-39 -
Kamiński Bartosz Nysa 30-39 -
Kammer Krzysztof Poznań 30-39 218
Karasiak Piotr Wrocław 30-39 209
Karpiński Maciej Bezrzecze 40-49 -
Karwat Robert Mikołów 40-49 299
Kasiński Przemysław Leszno 40-49 -
Kasprzak Damian Złotniki 18-29 91
Kasprzak Jacek Złotniki 50-59 117
Kasprzyk Adrian Leszno 30-39 370
Kata Wiesław Lubin 40-49 159
Kawałko Ryszard Legnica 50-59 -
Kawecki Marek Częstochowa 40-49 382
Kazmierczak Michal Kartuzy 30-39 145
Kaźmierczak Andrzej Szczytniki 30-39 180
Kaźmierczak Krzysztof Leszno 30-39 92
Kęsicka Agnieszka Gdynia 30-39 -
Kinecki Norbert Nowe 30-39 280
Klinko Mariusz Bielsko-Biała 30-39 -
Knapik Jerzy Kraków 60-… 233
Koch Michał Warszawa 30-39 -
Kochaniak Agnieszka Warszawa 30-39 142
Kochaniak Rafał Warszawa 30-39 143
Kochmański Tomasz Warszawa 40-49 335
Kociołowicz Jakub Warszawa 30-39 378
Kociszewski Marek Bydgoszcz 40-49 122
Kolasa Lukasz Gdynia 30-39 -
Kolasiński Jarosław Warszawa 50-59 -
Kołacz Piotr Czosnów 40-49 333
Kołaczek Damian Jabłonna 30-39 -
Kołodziej Magdalena Czchów 30-39 -
Kołowrocki Paweł Dzierżoniów 30-39 194
Konfederak Tomasz Zawadzkie 40-49 226
Konkol Mateusz Słupsk 18-29 222
Kopycki Bartek Poznań 30-39 387
Korol Piotr Lubin 30-39 112
Korzec Pawel Warsaw 40-49 196
Kośniewska Weronika Warszawa 30-39 -
Kotowski Piotr Gdańsk 30-39 416
Kowalewski Grzegorz Krzeptów 40-49 314
Kowalik Andrzej Opole 30-39 -
Kowalski Piotr Izbicko 18-29 168
Kownacki Krzysztof Poznań 18-29 189
Kozaczuk Pawel Wrocław 30-39 315
Kozłowski Marek Jawor 40-49 223
Kozłowski Tomasz Leszno 40-49 206
Kozłowski Wojciech Lisowice 40-49 192
Krasnodębski Maciej Grudziądz 30-39 264
Krupa Piotr Szczyrk 30-39 369
Kruzel Rafał Legnica 40-49 355
Krygier Krzysztof Poznań 40-49 93
Krymski Tomasz Jaroszów 30-39 253
Krypczyk Katarzyna Chorzów 40-49 363
Krypel Tomasz Rzeszów 30-39 -
Krzemiński Jarosław Toruń 40-49 40
Krzesiński Dariusz Wrocław 30-39 265
Książkiewicz Bartłomiej Bytom 30-39 345
Kubicki Dariusz Wójtowo 40-49 -
Kucharczyk Maciej Choszczno 40-49 -
Kucharska Karolina Nowa Ruda 18-29 182
Kuczakowska Joanna Legnica 30-39 352
Kuczok Mirosław Wodzisław Śląski 40-49 108
Kujda Arkadiusz Osielsko 30-39 178
Kukulski Wojciech Wrocław 30-39 153
Kulczewski Łukasz Wrocław 30-39 13
Kułakowska Monika Dąbrowa Górnicza 30-39 383
Kułakowski Grzegorz Dąbrowa Górnicza 30-39 393
Kumor Karolina Głogów 30-39 442
Kupiec Tomasz Wrocław 30-39 -
Kupriienko Bogdan Lwow 18-29 307
Kurczyk Tomasz Kolonowskie 30-39 238
Kurkowiak Grzegorz Poznań 30-39 42
Kusztelak Jacek Pierwoszów 30-39 303
Kuźniak Filip Katowice 40-49 289
Kuźniak Marcin Warszawa 40-49 208
Kwiatkowski Paweł Pisarzowice 30-39 347
Kwiatkowski Przemysław Pisarzowice 18-29 343
Kwietniewski Mariusz Środa Wielkopolska 40-49 -
Labuda Marek Kartuzy 50-59 -
Lach Krzysztof Warszawa 40-49 -
Larwiński Bartłomiej Warszawa 40-49 440
Laskowska Inga Karczew 40-49 -
Lasyk Agnieszka Kraków 30-39 -
Latos Sławomir Wrocław 40-49 320
Lebioda Adam Katowice 40-49 362
Lech Jacek Świebodzin 30-39 11
Lefek Kamil Legnica 30-39 317
Legendziewicz Iga Milicz 30-39 191
Lesik Krzysztof Wodzisław Śląski 40-49 110
Leszczynski Maciek Bielsko-Biała 40-49 97
Lewandowski Marek Lewin Brzeski 30-39 17
Lewandowski Robert Warszawa 40-49 72
Lewandowski Wojciech Wrocław 40-49 -
Liwoch Marcin Zawiercie 40-49 48
Lutyński Zbigniew Oświęcim 30-39 -
Łabuz Sylwester Dzierżoniów 30-39 54
Łączny Jarosław Bydgoszcz 30-39 -
Łoboda Jakub Warszawa 30-39 250
Łubieński Wojciech Poznań 30-39 437
Łuczak Jarosław Polanica Zdrój 40-49 -
Łuczak Paweł Łódź 40-49 324
Łyjak Błażej Wrocław 30-39 348
Łysakowski Marek Marcinkowice 30-39 164
Machura Sebastian Chorzów 18-29 349
Maculewicz Mateusz Gdynia 30-39 337
Maćkowski Jędrzej Warszawa 30-39 435
Majewski Arkadiusz Wodzisław Śląski 40-49 121
Majgier Marcin Skarbimierz Osiedle 40-49 -
Makowski Jan Wolsztyn 18-29 302
Makowski Maciej Wolsztyn 50-59 301
Malaczewski Łukasz Wrocław 30-39 102
Malinowska Aneta Zielona Góra 40-49 392
Malinowski Maciej Toruń 40-49 381
Małko Mirosław Namysłów 40-49 76
Małkowski Witold Pabianice 30-39 16
Mamaj Sebastian Warszawa 30-39 -
Manterys Kornelia Wojkowice Kościelne 30-39 398
Marcinkowski Marcin Błonie 40-49 -
Marks Piotr Borzęcin Duży 40-49 190
Mart Mariusz Łomianki 40-49 -
Maśnica-Szymańska Joanna Wolsztyn 40-49 286
Matysiak Marcin Warszawa 30-39 147
Mazur Sławomir Rzeszów 30-39 -
Mazurek Krzysztof Żary 30-39 -
Mazurek Michał Kłodzko 40-49 407
Mazurek Patryk Warszawa 30-39 152
Mazurek Robert Szczecin 30-39 -
Mazurek Tomasz Warszawa 40-49 -
Medejszo Mariusz Nowa Sól 40-49 -
Michna Oskar Radunica 30-39 -
Mielcarek Przemysław Poznań 50-59 -
Mierzwa Katarzyna Rzeszów 30-39 -
Mierzyński Szymon Zbąszyń 30-39 61
Mikrut Remigiusz Chełmno 30-39 14
Milerski Adam Bielsko 18-29 -
Miller Anna Poznań 30-39 388
Minar Marek Zabreh Na Morave 18-29 426
Miś Zbigniew Poznań 18-29 -
Mleczko Marek Krynica Zdrój 50-59 150
Modrzejewski Roman Grabów Nad Prosną 40-49 186
Możdżonek Michał Warszawa 30-39 -
Mura Jola Rybnik 40-49 84
Mura Tomasz Rybnik 30-39 85
Muryn Violetta Koszalin 40-49 151
Musial Radoslaw Wroclaw 30-39 210
Mutke Robert Smolec 30-39 438
Muzyka Michał Jugów 18-29 368
Nadstazik Jarek Suchy Las 40-49 -
Narolewska Joanna Białystok 30-39 -
Nawrocki Przemek Katowice 30-39 394
Niedźwiedź Tomasz Strachów 30-39 -
Niemczuk Przemysław Świdnica 30-39 332
Nita Małgorzata Poznań 40-49 358
Noszczyk Tomasz Nowa Ruda 18-29 129
Nowacka Marlena Piaski Wlkp 40-49 436
Nowak Adam Lewin Brzeski 30-39 128
Nowak Barbara Kraków 18-29 213
Nowak Przemyslaw Dzierzoniow 30-39 45
Nowak Przemysław Nowa Wieś Wielka 30-39 36
Nowak Sebastian Dywity 30-39 445
Nowakowski Adrian Siemianowice Śląskie 30-39 -
Nowakowski Michał Warszawa 18-29 313
Nowakowski Paweł Iłowa 40-49 372
Nowicki Bartosz Piastów 30-39 29
Nowosielski Wojciech Żelechów 30-39 237
Obiała Krzysztof Wroclaw 40-49 49
Oblicki Gniewomir Jelenia Góra 30-39 272
Oboz Paweł Sosnowiec 30-39 -
Obradović Paweł Czeladź 40-49 221
Olański Krzysztof Wrocław 40-49 33
Oleszczak Piotr Poznań 40-49 -
Orzepowska Joanna Drawsko Pomorskie 30-39 109
Osienienko Dariusz Świdnica 40-49 -
Ossowski Adam Bydgoszcz 60-… 123
Ozdowski Paweł Krosnowice 30-39 330
Pacanowski Robert Gniezno 40-49 -
Paczka Michał Gliwice 40-49 -
Paluszkiewicz Robert Lubin 40-49 -
Panas Iwona Chełm 30-39 -
Parol Artur Ząbki 40-49 293
Parys Andrzej Elbląg 60-… -
Pas Tomek Wroclaw 40-49 -
Pasieka Przemysław Katowice 30-39 177
Paszek Tomasz Szczecin 30-39 22
Patkowska Agata Małkowice 30-39 364
Pawelec Marek Gdynia 30-39 -
Pawlaczek Michał Trzebnica 40-49 -
Pawlak Gabriel Radwanice 30-39 232
Pawłowicz Przemysław Legnica 40-49 318
Pawłowski Adam Ślęza 18-29 205
Pecka Tomasz Jasło 30-39 -
Perużyńska-Zych Ilona Łódź 40-49 339
Pęczak Sebastian Poznań 40-49 -
Pędziszewski Krzysztof Gdańsk 40-49 431
Pękała Michał Opole 18-29 422
Piasecki Paweł Ciechanów 50-59 410
Piaskowski Tomek Zielona Góra 40-49 215
Piekielna Angelika Czastary 18-29 419
Piekielny Mariusz Czastary 30-39 80
Pietraszewski Robert Tomaszów Mazowiecki 40-49 -
Pietrowicz Kamil Warszawa 30-39 -
Pietrowicz Marek Lusówko 40-49 412
Pietrzak Jan Wrocław 18-29 -
Piguła Sebastian Wrocław 18-29 254
Pikul Piotr Warszawa 30-39 75
Piotrowski Marcin Żary 30-39 366
Piotrowski Marek Oleśnica 40-49 -
Piotrowski Wieńczysław Kalisz 50-59 105
Piwowar Krzysztof Warszawa 18-29 -
Plewik Wojciech Szczecin 40-49 243
Pluta Paweł Rybnik 30-39 163
Płodzicki Tomek Iława 30-39 -
Pochroń Marcin Mokrsko 18-29 -
Podlewski Rafał Głogów 30-39 144
Podwójci Michał Dąbrówka 30-39 408
Pogorzelski Grzegorz Wałbrzych 50-59 113
Polak Agnieszka Bytom 40-49 -
Polakow Konrad Warszawa 40-49 -
Połetek Michał Kraków 18-29 277
Popko Łukasz Lubań 30-39 -
Poprawa Mariusz Lusówko 40-49 51
Pręcikowski Ryszard Wieliczka 40-49 -
Pruś Witold Żywiec 18-29 258
Przyłudzki Janusz Mikołów 60-… -
Pszczola Marcin Bedzin 30-39 -
Pszeniczna Diana Żary 30-39 361
Puzia Krzysztof Kraków 50-59 127
Raczyc Janusz Tarnów 30-39 -
Rak Łukasz Garbatka 30-39 329
Raszowski Bartłomiej Wrocław 30-39 160
Reczuch Andrzej Wrocław 40-49 149
Redziak Łukasz Sosnowiec 18-29 234
Reguła Paweł Żary 30-39 365
Remiorz Piotr Dortmund 40-49 -
Reszke Marek Racławice Śląskie 18-29 327
Rodko Marta Czeladź 30-39 -
Rodko-Dziubek Kamila Czeladź 18-29 354
Rogala Maciej Pszów 40-49 278
Romanowski Andrzej Drawsko Pomorskie 40-49 27
Rowiński Michał Lubawa 30-39 139
Różycki Konrad Warszawa 50-59 319
Rusin Jakub Wrocław 18-29 39
Rusin Szymon Iwiny 30-39 71
Rutkowska Małgorzata Warszawa 30-39 -
Rutkowska Małgorzata Golub-Dobrzyń 40-49 -
Rutkowski Marian Kożuchów 60-… 236
Ryba Damian Rydzyna 18-29 444
Rybarczyk Michał Środa Wielkopolska 30-39 161
Sachmata Robert Piaseczno 40-49 404
Sadowska Edyta Zakopane 30-39 -
Salej Krzysztof Zielona Góra 30-39 403
Sankowski Paweł Wrocław 30-39 25
Sarama Arkadiusz Lubin 40-49 359
Sarnowski Paweł Ostrzeszów 18-29 -
Sasin Anna Warszawa 30-39 341
Sawczyn Tomasz Brzękowice Dolne 30-39 429
Semik Roma Rajcza 30-39 -
Sendecki Rafał Wałbrzych 40-49 174
Seremet Darek Kraków 30-39 83
Serwadczak Marek Twardogóra 40-49 386
Seweryn Tomasz Kraków 40-49 273
Sędkowski Łukasz Trzebnica 30-39 439
Siczek Mikolaj Warszawa 30-39 -
Siedlarz Tomasz Zbąszyń 30-39 56
Sikora Adam Żelowice 30-39 235
Sikora Jacek Żelowice 40-49 256
Sikora Michał Żelowice 40-49 228
Sikora Michał Gliwice 30-39 351
Sikora Piotr Suchy Las 40-49 -
Sikora Tomasz Miechów 18-29 -
Sikut Arkadiusz Toruń 40-49 133
Sindrewicz Sławomir Warszawa 30-39 171
Skorek-Osikowski Robert Szałsza 40-49 371
Skrok Dariusz Namysłów 40-49 -
Skrzypiec Zbigniew Strzelin 40-49 155
Skubis Grzegorz Tychy 30-39 94
Skwierczyński Darek Sulejowek 40-49 116
Słomowicz Jarosław Wałbrzych 40-49 134
Słowiński Grzegorz Wrocław 30-39 -
Smelcerz-Gadecka Aneta Kielce 30-39 -
Smolan Marcin Legnica 30-39 312
Smoleń Sebastian Lądek Zdrój 30-39 -
Smolis Arkadiusz Jeziorna 27A 30-39 136
Sobczak Katarzyna Garby 40-49 346
Sobka Zbigniew Lubin 30-39 130
Socha Marcin Krosno 30-39 55
Sojka Jakub Wilkszyn 30-39 342
Sokołowska Hanna Gorzeń 50-59 244
Stala Agnieszka Poznań 30-39 251
Stan Marcin Watszawa 40-49 229
Stanek Bartłomiej Dąbrowa Górnicza 18-29 30
Staniewski Grzegorz Leszno 30-39 167
Stankiewicz Grzegorz Ślęza 30-39 204
Strużyna Agata Wrocław 30-39 296
Strzelecki Piotr Chełmża 30-39 111
Suchcicki Krzysztof Wrocław 40-49 384
Suder Michał Warszawa 30-39 141
Sulima Grzegorz Strzegom 40-49 19
Swiniarski Tomasz Skórzewo 40-49 200
Sworowska Izabela Wolsztyn 40-49 287
Sworowski Maciej Wolsztyn 40-49 288
Szar Cezary Świebodzin 18-29 334
Szarapanowski Damian Nowa Wioska 30-39 373
Szarowar Bartosz Zielona Góra 30-39 104
Szczepaniak Artur Warszawa 40-49 -
Szczepański Andrzej Zielona Góra 40-49 396
Szelągiewicz Arek Szczecin 40-49 350
Szpinek Marcin Nysa 30-39 34
Sztypa Marcin Oława 30-39 114
Szulc Sebastian Nowa Wieś Wrocławska 30-39 90
Szumigraj Ewa Przytok 40-49 179
Szyling Jakub Poznań 18-29 323
Szymański Sławomir Wolsztyn 40-49 285
Szymborski Jacek Czachówek/Łomianki 30-39 12
Szymik Marcin Chorzów 40-49 227
Szyszka Jakub Zielona Góra 30-39 89
Szyszkowski Włodzimierz Warszawa 40-49 165
Ślimakowski Daniel Warszawa 40-49 169
Śliwiński Jacek Tczew 30-39 309
Ślusarek Grzegorz Gołuski 30-39 -
Śnieżko Eugeniusz Warszawa 30-39 -
Śpiewak Daniel Bielsko-Biała 30-39 279
Świda Adam Wrocław 30-39 -
Świderek Tomasz Piotrków Trybunalski 40-49 170
Świderski Marcin Baranowo 30-39 -
Świtalski Mariusz Lewin Kłodzki 40-49 -
Taraszka Damian Zielona Góra 40-49 424
Tonder Filip Poznań 30-39 367
Trzaska Radosław Bielsko-Biała 40-49 413
Trzciński Bartosz Międzylesie 40-49 -
Trzciński Mateusz Garwolin 18-29 95
Trzciński Przemysław Łódź 18-29 41
Trzosek Monika Gniezno 30-39 216
Tubis Tomasz Wrocław 30-39 63
Tuszkanow Grzegorz Wrocław 30-39 433
Twardosz Witold Ruda Śląska 40-49 395
Twardowski Krzysztof Chełmża 40-49 120
Twaróg Zbigniew Strzegom 60-… 239
Twaróg Zbigniew Strzegom 60-… -
Tyszka Dariusz Warszawa 40-49 257
Ufnal Bartosz Warszawa 30-39 379
Ulatowski Andrzej Toruń 40-49 211
Uracz Łukasz Sosnowiec 30-39 -
Urbaniak Agata Zielona Góra 30-39 331
Urbańczyk Marcin Nowy Dwór Mazowiecki 30-39 135
Urbańska Emilia Łochowice 30-39 282
Urbański Marcin Grudziądz 40-49 300
Uszok Aleksander Katowice 30-39 283
Walacik Adam Wieruszów 18-29 126
Walczak Filip Warszawa 40-49 -
Walczak Patryk Konin 18-29 340
Walczak Sławomir Świętoszów 40-49 281
Walczak-Wojtkowska Iwona Warszawa 50-59 263
Waleński Tomasz Wrocław 40-49 67
Wardak Ewa Granica 40-49 183
Wardyński Jarosław Podbrzezie Dolne 40-49 357
Warylewski Darek Bydgoszcz 40-49 259
Wasiak Grzegorz ZielonaGóra 40-49 197
Wasielewski Włodzimierz Zdzieszowice 40-49 125
Wawrzyn Tomasz Olsztyn 30-39 310
Wawrzyniak Łukasz Walim 30-39 255
Wąsik Jacek Lublin 50-59 -
Wątroba Tomasz Tarnów 18-29 -
Weisman Izabela Żory 40-49 -
Wesołek Piotr Pakość 40-49 81
Wiatrowski Krzysztof Kazimierz Biskupi 40-49 74
Wielbiński Grzegorz Gdańsk 30-39 58
Wiercioch Sławomir Lubin 40-49 298
Wiktor Michał Jaworzno 30-39 -
Wiktorowicz Tomasz Warszawa 40-49 107
Wilk Maciej Bytom 30-39 172
Wilk Rafał Czeladz 40-49 297
Wiórek Maciej Szczecinek 30-39 -
Witkowska Anna Zielonki 30-39 -
Witkowska Beata Gdansk 30-39 176
Witkowski Tomasz Żary 40-49 353
Witos Mateusz Białystok 30-39 240
Wlazłowski Michał Chojnice 18-29 321
Wleklik Marek Leszno 40-49 316
Władysiak Dominik Wieliszew 30-39 -
Włodarka Łukasz Częstochowa 30-39 -
Włodarkiewicz Dominik Poznań 40-49 376
Wojas Iwona Niepołomice 30-39 -
Wojciechowska Aleksandra Komorniki 30-39 295
Wojciechowski Mateusz Poznań 60-… -
Wojtkowski Ireneusz Warszawa 50-59 261
Wojtyczka Adam Katowice 40-49 249
Wolak Bartłomiej Jerzmanowice 30-39 274
Wolańska Joanna Warszawa 30-39 -
Woliński Rafał Pruszków 40-49 -
Wolski Piotr Milanówek 50-59 231
Woźna Magdalena Zielona Góra 30-39 166
Wójcik Małgorzata Wiązowna 40-49 -
Wróbel Łukasz Kiełczów 30-39 140
Wróblewska Katarzyna Zawiercie 30-39 -
Wrzesińska Joanna Bydgoszcz 30-39 -
Wulczyński Rafał Czeladź 30-39 207
Wyrębski Jarosław Bydgoszcz 40-49 77
Wysmoliński Piotr Osielsko 40-49 18
Zabrocki Adam Osówiec 30-39 64
Zając Krzysztof Poznań 30-39 46
Zając Leszek Świebodzice 30-39 212
Zakrzewska Dorota Warszawa 30-39 -
Zakrzewski Michał Grodzisk Mazowiecki 30-39 158
Zakrzewski Pawel Wolomin 40-49 88
Zakrzewski Robert Kamienica 40-49 131
Zakrzewski Wojtek Harry Ostróda 40-49 124
Zalewski Marcin Warszawa 30-39 268
Załóg Marcin Myslowice 40-49 308
Zamojski Adam Chmielnik 40-49 248
Zapart Tomasz Warszawa 40-49 -
Zaporowski Marcin Piaseczno 30-39 -
Zarczuk Paweł Wrocław 18-29 -
Zawadka Andrzej Mierzyn 50-59 -
Zdybel Tomasz Gdańsk 40-49 269
Zgraj Leszek Mikołów 40-49 418
Zieliński Andrzej Adamowice 30-39 260
Zieliński Łukasz Tarnowskie Góry 30-39 -
Ziemba Przemysław Lubin 30-39 217
Zimniak Łukasz Oleśnica 30-39 138
Zugaj Robert Ruda Śląska 30-39 106
Żyliński Piotr Jelenia Góra 30-39 198
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon