Garmin Ultra Race Radków 2016 - bieg na 24km Pokaż

Lista startowa Bieg górski - Bieg górski - 24 km

Lista główna

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Adamczak Arkadiusz Leszno 30-39 -
Adamin Artur Wałbrzych 40-49 618
Andrzejewicz Paweł Żary 30-39 687
Badewicz Tomasz Krapkowice 30-39 738
Bandurowska Agnieszka Nowa Sól 40-49 709
Baran Piotr Kożuchów 30-39 686
Baranow Tomasz Platerów 40-49 -
Bartłomiejska Urszula Warszawa 30-39 668
Bartłomiejski Tomasz Warszawa 30-39 698
Baryła Piotr Wałbrzych 30-39 712
Bączkowski Ryszard Poznań 40-49 710
Berczuk Józef Nowa Sól 40-49 579
Berlak Tomasz Łódź 40-49 659
Białek Sebastian Kalisz 30-39 760
Biegała Natalia Poznań 30-39 552
Biela Łukasz Zabrze 18-29 677
Bielawska Justyna Dziwiszów 30-39 706
Bielawski Damian Wojcieszów 30-39 705
Biernacki Bartosz Gruczno 30-39 556
Biskup Paweł Łagów 30-39 734
Blaszkiewicz Bogusz Poznań 30-39 -
Blejzyk Albert Lodz 40-49 766
Borkowski Krzysztof Białystok 40-49 737
Borkowski Maciej Wrocław 30-39 601
Borowy Mateusz Józefów 18-29 -
Brodzik Przemysław Zielona Góra 50-59 693
Brześkiewicz Dorota Mińsk Mazowiecki 30-39 684
Brzozowska Alicja Krasnystaw 18-29 682
Brzozowski Alan Krasnystaw 18-29 584
Brzuchalski Krzysztof Bydgoszcz 30-39 697
Buczek Bartłomiej Skwierzyna 18-29 604
Burdajewicz Magdalena Mosina 30-39 598
Chabko Jacek Wrocław 40-49 781
Chełminiak Artur Świętochłowice 40-49 -
Chrzanowski Piotr Warszawa 30-39 764
Ciszewski Radoslaw Legnica 30-39 748
Ciszyński Marek Katowice 50-59 -
Ciupiński Michał Warszawa 18-29 702
Cofalski Jakub Warszawa 30-39 683
Czechowicz Karolina Nowa Ruda 30-39 580
Czekurłan Jacek Szczecin 40-49 -
Ćmieliński Tomasz Warszawa 40-49 -
Dalewski Aleksander Warszawa 30-39 669
Deja Bartosz Wałbrzych 18-29 771
Denis Dorota Szczecin 40-49 -
Derencz Michał Tłumaczów 30-39 765
Dłubała Marek Szklary Górne 30-39 714
Dudzik Jacek Kłodzko 60-… 690
Dynak Mariusz Sucha 40-49 -
Dysarz Anna Poznań 30-39 600
Dysarz Przemysław Poznań 30-39 553
Dzięcielski Paweł Debe Wielkie 30-39 752
Dzik Małgorzata Mirsk 30-39 792
Dżugaj Mateusz Mysłaków 18-29 -
Fajks Marcin Bezrzecze 30-39 756
Fąfrowicz Kazimierz Kłodzko 60-… 802
Feder Marcin Warszawa 30-39 745
Filipowski Krzysztof Zielona Góra 30-39 691
Frankiewicz Ryszard Strzelce Opolskie 30-39 566
Galuch Agnieszka Kudowa Zdrój 30-39 780
Gałązka Magdalena Zamek Bierzgłowski 18-29 742
Gasiorek Piotr Mysłowice 40-49 670
Gawron Bartłomiej Polska Nowa Wieś 40-49 551
Glos Łukasz Bystrzyca Kłodzka 30-39 757
Główka Paweł Żary 18-29 602
Gocłowski Cezary Piaseczno 40-49 573
Golko Marcin Gdańsk 40-49 -
Gołąbka Grzegorz Leszno 30-39 722
Gonera Katarzyna Jawor 30-39 644
Gorczyca Maciej Małuszów 40-49 773
Gorczyca Rafał Mińsk Mazowiecki 30-39 689
Gortat Bartosz Kluki 30-39 763
Góra Daniel Milicz 30-39 581
Gręzel-Gawron Jolanta Polska Nowa Wieś 40-49 779
Grobelny Konrad Warszawa 30-39 727
Groszewski Radosław Olsztyn 40-49 814
Grun Jarosław Leszno 40-49 630
Grygier Joanna Kościan 30-39 616
Grylewicz Tomasz Bydgoszcz 30-39 558
Guzek Agnieszka Zielonka 40-49 796
Hamryszczak Dawid Żurawica 18-29 -
Harendarz Zbigniew Obora 40-49 603
Hercka Barbara Mosina 30-39 613
Holko Daniel Wrocław 30-39 716
Izworski Józef Radzionków 40-49 641
Jabłoński Artur Wolsztyn 40-49 656
Jabłoński Bogdan Warszawa 30-39 557
Jagodziński Michał Małogoszcz 18-29 -
Jakowicz Agnieszka Otwock 40-49 777
Jakubiec Aneta Czeladź 40-49 696
Jakubowska-Kort Anna Kudowa-Zdrój 40-49 633
Jakusz-Gostomski Sławek Marki 30-39 753
Janasz-Podlewska Katarzyna Głogów 30-39 597
Jancewicz Diana Białystok 30-39 736
Janicka Aneta Wrocław 40-49 -
Janik Paulina Jelenia Góra 30-39 -
Januchta Przemysław Lubin 40-49 594
Janus - Burak Elżbieta Środa Śląska 30-39 660
Jaśkiewicz Bartosz Warszawa 30-39 642
Jejer Magdalena Warszawa 30-39 626
Jeka Piotr Chojnów 50-59 680
Jędrychowski Bartłomiej Kudowa Zdrój 30-39 635
Jędrzejek Beniamin Wrocław 30-39 554
Jędrzejowski Jarosław Warszawa 40-49 694
Jończak Radosław Domaszczyn 30-39 759
Juszczyk Krzysztof Gdańsk 30-39 631
Kaczmarski Wojciech Warszawa 50-59 -
Kafel Łukasz Wieliczka 30-39 620
Kamyk Mateusz Wojnowice 18-29 -
Kaniowski Wojciech Częstochowa 40-49 629
Kapa Patrycja Bieganin 18-29 810
Karczewski Zenon Dresden 50-59 -
Karpiński Marcin Gdańsk 40-49 562
Kmieć Cezary Warszawa 40-49 627
Kołarzyk Justyna Wrocław 30-39 674
Kołodziej Magdalena Czchów 30-39 -
Kondraciuk Katarzyna Piaseczno 40-49 741
Kopacki Grzegorz Wałbrzych 30-39 793
Kopeć Dariusz Kudowa Zdrój 50-59 797
Kordys Krzysztof Błonie 18-29 -
Kosteczka Paulina Poznań 30-39 -
Kościński Albert Sieniawa Żarska 18-29 589
Kozak Robert Wałbrzych 30-39 711
Kramkowska Agnieszka Warszawa 30-39 667
Krasowski Jakub Warszawa 30-39 664
Krowiak Tomasz Sosnowiec 18-29 559
Król Mieczysław Opole 30-39 754
Krupinska Asia Warsaw 30-39 671
Kruzel Rafał Legnica 40-49 729
Krzywicki Stefan Kamil Wroclaw 30-39 811
Kubik Norbert Świdnica 40-49 628
Kucharczyk Anna Duszniki-Zdrój 30-39 -
Kucharski Michał Gdańsk 40-49 799
Kucia Szymon Pawłów 18-29 -
Kupper Paweł Wrocław 30-39 612
Kurpas Marek Kożuchów 50-59 663
Kuzior Ewa Jaworznik 30-39 769
Kuzior Tomasz Jaworznik 40-49 770
Kwapień Karolina Biała Podlaska 18-29 -
Kwiatkowska Zuzanna Szczytna 40-49 751
Landyszkowski Piotr Leszno 30-39 740
Larwiński Patryk Warszawa 30-39 789
Lazarowicz Krzysztof Paczków 30-39 755
Lech Agnieszka Świebodzice 30-39 -
Lech Judyta Kraków 18-29 599
Lech Maciej L U B I N 40-49 655
Ledwolorz Anna Warszawa 30-39 678
Leszko Tomasz Łódź 30-39 -
Lewandowska Edyta Olsztyn 30-39 -
Lewandowski Wojciech Żerniki Wrocławskie 30-39 772
Lis Anna Kielce 30-39 786
Los Patryk Krapkowice 30-39 749
Lubański Robert Bukowice 50-59 744
Łabędzki Michał Warszawa 40-49 653
Łabno Paweł Zawada 18-29 605
Łacny Paweł Dobroszyce 18-29 813
Łaskarzewski Piotr Jaworze 40-49 -
Ławniczak Adam Poznań 30-39 632
Łopata Witold Wolsztyn 30-39 676
Łuć Łukasz Wrocław 30-39 704
Łysek Tomasz Dąbrowa Górnicza 30-39 -
Machalski Sebastian Strzelin 40-49 750
Machała Tomasz Gliwice 40-49 713
Maciejasz Aleksandra Duszniki Zdrój 30-39 778
Maciejewska Małgorzata Warszawa 30-39 607
Macyszyn Marek Wrocław 30-39 -
Maćkowiak Marcin Wrocław 30-39 733
Madej Mateusz Wilczy Las 18-29 767
Madej Paweł Białobrzegi 18-29 609
Madej Tomasz Białobrzegi 30-39 679
Magdalińska Joanna Warszawa 30-39 614
Majcher Gregorz Szymiszów 40-49 568
Majoch Anna Wrocław 40-49 582
Makowska Maja Warszawa 18-29 -
Malik Agnieszka Ząbkowice Śląskie 30-39 662
Małecki Wojciech Ziemnice 40-49 -
Małoszyc Anna Warszawa 30-39 636
Marcinkiewicz Marta Wrocław 40-49 567
Marks Aleksandra Borzęcin Duży 30-39 650
Masiewicz Magdalena Jelenia Góra 30-39 596
Masłowska Katarzyna Szczekociny 40-49 615
Matuszak Krzysztof Konin 18-29 622
Mazurczak Maciej Poznań 40-49 621
Mazurek Robert Szczecin 30-39 707
Mielnikiewicz Slawomir Wrocław 30-39 -
Miklas Katarzyna Przybynów 30-39 775
Miklas Piotr Przybynów 30-39 774
Mikołajczyk Sandra Siemianowice Śląskie 18-29 -
Mrówka Leszek Bralin 40-49 -
Myslinska Anna Chelm 30-39 625
Myslinska Bozena Chelm 30-39 595
Myślicka Natalia Wrocław 18-29 606
Nakielski Jakub Karpacz 18-29 -
Nawrocka Natalia Katowice 30-39 639
Nawrot Łukasz Gdańsk 30-39 624
Nawrot Wojciech Wrocław 30-39 715
Noszczyk Paweł Nowa Ruda 18-29 795
Nowacka Marlena Chełmża 30-39 591
Nowacki Sławomir Chełmża 30-39 592
Nowak Wojciech Warszawa - Polska 40-49 -
Nowak-Gołąbka Roksana Leszno 30-39 724
Nowicka Katarzyna Wolsztyn 18-29 637
Olejarczyk Łukasz Piasek 30-39 726
Olejnik Barbara Droszków 30-39 -
Olejnik Marcin Żerniki Wrocławskie 30-39 610
Olkis Rafał Wrocław 30-39 723
Ołtarzewski Wojciech Warszawa - Polska 30-39 762
Ostapińska Magda Piaseczno 40-49 747
Ostapiński Wojtek Piaseczno 40-49 746
Ostropolski Henryk Dzierżoniów 50-59 617
Pape Martin Warszawa 40-49 585
Pas Tomek Wroclaw 40-49 587
Patynowski Sławomir Mysiadło 40-49 -
Pawliczek Mariusz Jastrzębie-Zdrój 30-39 561
Pawlowska Danuta Otrębusy 40-49 785
Pawłowicz Dorota Białystok 30-39 634
Pawłowski Ernest Jelenia Góra 40-49 673
Peska Robert Police nad Metuji 40-49 718
Pękala Krzysztof Wrocław 30-39 761
Pietrzak Błażej Wrocław 30-39 565
Piotrkowski Rafael Jawor 30-39 815
Piotrowski Michał Świętajno 30-39 776
Płaza Radosław Warszawa 30-39 643
Pniewski Jacek Stare Babice 40-49 782
Porada Magdalena Krzeptów 30-39 661
Predka Magdalena Warszawa 40-49 640
Pręcikowski Ryszard Wieliczka 40-49 -
Prigan Anna Wrocław 30-39 654
Prigan Grzegorz Wrocław 30-39 571
Pryśko Małgorzata Gdańsk 30-39 806
Przybył Tomasz Ostrów Wlkp. 30-39 808
Przygodzki Błażej Wrocław 40-49 809
Przyłudzki Janusz Mikołów 60-… -
Przyłuska Mirosława Szczecin 60-… 638
Ptak Jaroslaw Kedzierzyn-Kozle 40-49 804
Puchlik Paweł Augustów 30-39 -
Pyta Grzegorz Grodzisk Wlkp. 50-59 719
Rabsztyn Andrzej Wrocław 30-39 -
Raduchowski-Brochwicz Wojtek Warszawa 50-59 658
Rezlerska Dominika Żary 18-29 699
Rodak Jarosław Wałbrzych 40-49 816
Ronduda Hubert Lipsko 18-29 555
Rychlik Magdalena Wilkowice 18-29 564
Rygiel Krzysztof Kamieniec Wrocławski 40-49 -
Ryszczyk Adam Rybnik 30-39 721
Salski Rafał Żyrardów 40-49 -
Samulska Ewa Warszawa 30-39 -
Sergiejczuk Jolanta Swieradów Zdrój 30-39 783
Serwin Marcin Warszawa 30-39 652
Sikora Agnieszka Wrocław 30-39 586
Skaruz Anna Warszawa 30-39 790
Skaruz Jarosław Warszawa 30-39 791
Skiba Agnieszka Stalowa Wola 18-29 -
Skrzypek Krzysztof Bytom 30-39 743
Skrzypińska Agnieszka Konstancin-Jeziorna 40-49 657
Smolarek Monika Toruń 18-29 -
Sobczak Agnieszka Wrocław 30-39 -
Sobiński Paweł Jelenia Góra 18-29 569
Sobiński Waldemar Jelenia Góra 50-59 570
Sobociński Mirosław Gorzów Wlkp. 30-39 703
Sobstyl Katarzyna Gdańsk 30-39 800
Stanok Patrycja Świerzawa 18-29 623
Stasiewicz Paweł Poznań 40-49 583
Stebel Aleksandra Wrocław 30-39 728
Stępień Paweł Dzierżoniów 18-29 560
Stokłosa Michał Żywiec 18-29 758
Stolarczyk Katarzyna Nowa Sól 30-39 574
Strzoda Tomasz Jaraczewo 40-49 -
Studnik Grzegorz Rybnik 30-39 -
Surdyka Agnieszka Wrocław 18-29 794
Sv Sv Klaipeda 40-49 -
Szczepaniak Karol Głogów 40-49 675
Szczęsny Marek Zielona Góra 40-49 692
Szczęsny Piotr Tuliszków 18-29 619
Szkudlarska Joanna Zielona Góra 30-39 695
Szmidt Karol Biskupie 30-39 730
Sznajder Zenon Nowa Sól 50-59 578
Szopa Łukasz Dobroszyce 30-39 812
Szpinek Marcin Nysa 30-39 817
Szpinek Stella Nysa 30-39 735
Szrajda Monika Osówiec 30-39 563
Szynal Bartosz Wrocław 30-39 732
Śledzik Katarzyna Józefosław 30-39 672
Ślusarek Grzegorz Gołuski 30-39 -
Środek Mariusz Aleksandrów Łódzki 40-49 -
Świątek Maciej Ostrów Wielkopolski 30-39 805
Taciak Sebastian Poznan 40-49 576
Tajchert Marcin Wolsztyn 30-39 784
Terlecki Marcin Czestochowa 40-49 725
Tlatlik Dorota Pyskowice 30-39 611
Tomaszewska Anna Poznań 18-29 701
Tomaszewski Piotr Poznań 30-39 700
Tretiak Mateusz Pieszyce 30-39 768
Trojan Paweł Szczytna 30-39 -
Tubicz Pawel Wroclaw 30-39 588
Turkiewicz Dariusz Wrocław 40-49 577
Twardosz Maja Ruda Śląska 40-49 788
Tyl Tomasz Kłodzko 30-39 -
Tylutki Kamil Warszawa 30-39 575
Uliasz Jerzy Bystrzyca Kłodzka 40-49 801
Urlicki Lech Nowa Sól 60-… -
Warowny Dawid Dobromierz 30-39 787
Wasielewski Włodzimierz Zdzieszowice 40-49 593
Wasilewska Joanna Warszawa 40-49 648
Wcisło Adam Kłodzko 40-49 803
Wcisło Ariel Ząbkowice Śląskie 18-29 739
Wcisło Tomasz Wrocław 30-39 681
Wijas Robert Warszawa 30-39 708
Wilkin Mirek Lubsko 40-49 590
Winnicki Krzysztof Lubin 30-39 666
Witkowski Witold Bytom 40-49 688
Witwicki Paweł Kamienna Góra 40-49 731
Wnęk Marek Kraków 18-29 -
Wojciechowski Wojtek Gliwice 40-49 651
Wojciechowski Zygmunt Węglew Kolonia 60-… 717
Wojnowicz Marek Raciborowice 18-29 647
Wojtczak Jakub Ostrowy 18-29 608
Wolny Jacek Tarnowskie Góry 40-49 -
Wrona Michał Żabieniec 30-39 665
Wróbel Marzena Pszczew 30-39 720
Zagożdżon Piotr Bydgoszcz 40-49 649
Zarzycka Sylwia Warszawa 30-39 646
Zimny Tomasz Szczecin 60-… -
Zur Grzegorz Zielonki 40-49 645
Zwolenkiewicz Sławomir Leśnica 40-49 572
Źródlewska Anna Ostrów Wielkopolski 30-39 807
Żyła Łukasz Lubin 18-29 685
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon