Elemental Tri Series Olsztyn 2016 - dystans supersprinterski Pokaż

Lista startowa Triathlon - Triathlon Super Sprint 0,2-10-2,5

Lista główna

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Barlow Bobby B. Olsztyn 16-… -
Bąkowska Izabela Gniezno 14-15 645
Bialobrzewska Magdalena Olsztyn 16-… 683
Blankiewicz Jakub Wiązowna 14-15 658
Blankiewicz Monika Wiązowna 16-… 659
Błaszczyk Marcin Kraków 16-… 680
Bogusiewicz Jakub Iława 14-15 679
Bronakowska Dorota Olsztyn 16-… 668
Bronakowski Piotr Olsztyn 16-… 666
Brzyski Janusz Elbląg 16-… 671
Centka Kacper Gniezno 14-15 643
Chyłkowski Filip Michałowice 14-15 675
Cichocki Marcin Olsztyn 16-… 667
Dąbkowska-Wilczek Marta Olsztyn 16-… 698
Drewczyński Hubert Elbląg 14-15 -
Dzik Szymon Iława 16-… 678
Erzen Matic Idrija 16-… -
Falbogowski Maciej Poznań 16-… 660
Gąsior Krystian Susz 16-… -
Gąsior Piotr Susz 16-… 669
Glaubert Weronika Elbląg 16-… 687
Górecka Monika Olsztyn 16-… -
Jabłonowski Krzysztof Elbląg 16-… 690
Jaszczuk Adam Olsztyn 16-… 686
Józkowska Joanna Szczecin 16-… 699
Kasprzyk Filip Gniezno 16-… 696
Kasprzyk Kamil Gniezno 14-15 642
Kieres Michał Jaroty 16-… 681
Kołecki Michał Iława / Susz 16-… 656
Kościesza Patrycja Olsztyn 16-… 684
Kościesza Piotr Olsztyn 16-… 682
Kotlarz Natalia Przemków 16-… 652
Kowalski Kuba Gniezno 16-… 695
Kozak Lukasz Wegorzewo 16-… 631
Kudłaszyk Marianna Poznań 16-… 685
Lewandowska Oktawia Szczecin 16-… 700
Lorek Kinga Elbląg 16-… 688
Maksymowicz Krzysztof Elbląg - -
Maksymowicz Tomasz Elbląg 16-… 693
Manicka Martyna Poznań 16-… 661
Masłowska Bogna Gniezno 16-… 647
Matusiak Miłosz Elbląg 14-15 691
Matusz Maciej Gniezno 16-… 641
Matuszewicz-Gostyńska Agata Warszawa 16-… -
Mojsiewicz Paweł Warszawa 14-15 665
Mytnik Michał Rudawa 14-15 676
Nicewicz Gabriela Przemków 16-… 653
Niewiadomski Tomasz Częstochowa 16-… 632
Ołdakowski Leszek Olsztyn 16-… 651
Pełech Maciej Gdańsk 16-… 664
Pieczarka Dariusz Olsztyn 16-… -
Prokop Bartosz Ruda Śląska 14-15 -
Rokicka Julia Elbląg 16-… 689
Rusak Łukasz Gdynia 16-… 697
Rzepa Bartosz Olsztyn 16-… 663
Seroczyńska Amelia Warszawa 16-… 694
Stawecka Justyna Jaroty 16-… 655
Sudak Magdalena Milanówek 16-… 672
Sułkiewicz Marcin Olsztyn 16-… 677
Syguła Mateusz Warszawa 16-… 670
Szcześniak Eryk Masłów 14-15 674
Tołwiński Bogusław Elbląg 16-… 662
Tołwiński Tymoteusz Elbląg 16-… 692
Wojciechowska Agata Mogilno 16-… 648
Wyrwińska Jadwiga Drużyna 14-15 654
Zachwieja Agata Gniezno 14-15 646
Żarnowska Karolina Warszawa 16-… 657
Żbikowska Weronika Elbląg 2 14-15 -
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon