Elemental Tri Series Olsztyn 2016 - dystans supersprinterski - wyniki

2016-05-15 10:00 www.triathlonseries.pl

M‑ce Nr Nazwisko i imię Klub Kat. M‑ce
w kat.
M‑ce
wg płci
Pływanie T1 Rower T2 Bieg Czas końcowy Strata Mistrzostwa Olsztyna
(wg płci / kategorii)
1 696 Kasprzyk Filip GTT Diament Gniezno M16 1 1 00:02:29 (3)00:01:58 (1)00:15:34 (5)00:01:41 (4)00:08:50 (1) 00:30:33
2 660 Falbogowski Maciej UAM TRIATHLON POZNAŃ Tricentre, Sklep Biegacza Polonez, BeNatural, RedFitness M16 2 2 00:02:27 (2)00:02:13 (13)00:15:32 (4)00:01:39 (1)00:09:06 (2) 00:30:56 00:00:23
3 666 Bronakowski Piotr Tri NEGU www.no-tax.olsztyn.pl M16 3 3 00:02:38 (11)00:02:10 (10)00:15:25 (1)00:01:41 (2)00:09:25 (3) 00:31:19 00:00:46 1 (1 / 1)
4 678 Dzik Szymon SSP ORKA IŁAWA M16 4 4 00:02:33 (6)00:02:01 (4)00:15:29 (2)00:01:52 (14)00:09:40 (6) 00:31:34 00:01:01
5 695 Kowalski Kuba Gnieźnieńskie Towarzystwo Triathlonowe "DIAMENT" M16 5 5 00:02:36 (8)00:02:07 (7)00:15:29 (3)00:01:51 (13)00:09:52 (9) 00:31:54 00:01:21
6 641 Matusz Maciej GTT Diament Gniezno M16 6 6 00:02:33 (7)00:02:05 (6)00:15:36 (6)00:01:44 (6)00:09:57 (10) 00:31:55 00:01:22
7 693 Maksymowicz Tomasz MKS Truso Elbląg M16 7 7 00:02:38 (12)00:02:05 (5)00:16:30 (9)00:01:50 (9)00:09:31 (4) 00:32:34 00:02:01
8 642 Kasprzyk Kamil GTT Diament Gniezno M14 1 8 00:02:26 (1)00:02:08 (8)00:16:40 (11)00:01:48 (7)00:09:38 (5) 00:32:40 00:02:07
9 680 Błaszczyk Marcin TRIATHLON YMCA KRAKÓW M16 8 9 00:03:03 (27)00:02:00 (3)00:16:10 (7)00:02:05 (28)00:10:24 (16) 00:33:41 00:03:08 2 (2 / 2)
10 667 Cichocki Marcin Tri NEGU no-tax.olsztyn.pl M16 9 10 00:02:54 (20)00:02:34 (24)00:16:40 (10)00:01:54 (16)00:09:42 (7) 00:33:43 00:03:10 3 (3 / 3)
11 643 Centka Kacper GTT Diament Gniezno M14 2 11 00:02:45 (16)00:02:17 (16)00:16:12 (8)00:01:50 (8)00:10:55 (22) 00:33:59 00:03:26
12 679 Bogusiewicz Jakub ORKA Iława M14 3 12 00:02:37 (10)00:02:19 (17)00:17:13 (14)00:01:55 (19)00:09:59 (11) 00:34:03 00:03:30
13 672 Sudak Magdalena UKS G-8 Bielany Warszawa K16 1 1 00:02:36 (9)00:01:59 (2)00:16:51 (13)00:01:53 (15)00:10:45 (19) 00:34:05 00:03:32
14 699 Józkowska Joanna KS IRONMAN CS POLSKA K16 2 2 00:03:08 (32)00:02:09 (9)00:16:50 (12)00:02:10 (34)00:10:43 (18) 00:34:59 00:04:26
15 700 Lewandowska Oktawia KS IRONMAN CS POLSKA K16 3 3 00:02:30 (4)00:02:14 (15)00:17:27 (15)00:02:00 (25)00:11:04 (24) 00:35:15 00:04:42
16 654 Wyrwińska Jadwiga AZS AWF Poznań TESGAS S.A. K14 1 4 00:02:59 (26)00:02:12 (12)00:18:36 (23)00:01:41 (3)00:10:13 (13) 00:35:41 00:05:08
17 675 Chyłkowski Filip Cytrynowi Biegacze DormarAgro M16 10 13 00:02:57 (24)00:02:27 (18)00:17:48 (17)00:02:02 (26)00:10:33 (17) 00:35:48 00:05:15
18 694 Seroczyńska Amelia UKS G-8 Bielany Warszawa K16 4 5 00:02:32 (5)00:02:10 (11)00:18:33 (22)00:01:51 (12)00:10:47 (21) 00:35:52 00:05:19
19 646 Zachwieja Agata GTT Diament Gniezno K14 2 6 00:02:51 (18)00:02:13 (14)00:18:09 (20)00:01:59 (23)00:10:45 (20) 00:35:57 00:05:24
20 690 Jabłonowski Krzysztof MKS Truso Elbląg M16 11 14 00:02:45 (15)00:02:44 (25)00:19:09 (29)00:01:51 (11)00:09:50 (8) 00:36:20 00:05:47
21 688 Lorek Kinga MKS Truso Elbląg K16 5 7 00:02:56 (23)00:02:32 (23)00:18:00 (18)00:01:55 (18)00:10:58 (23) 00:36:21 00:05:48
22 645 Bąkowska Izabela GTT Diament Gniezno K14 3 8 00:02:53 (19)00:02:28 (20)00:18:49 (26)00:02:08 (32)00:10:23 (15) 00:36:42 00:06:09
23 674 Szcześniak Eryk TS Akwedukt Kielce M14 4 15 00:02:55 (22)00:02:46 (26)00:18:57 (27)00:01:44 (5)00:10:23 (14) 00:36:45 00:06:12
24 662 Tołwiński Bogusław MKS Truso Elbląg M16 12 16 00:02:59 (25)00:02:54 (29)00:18:42 (25)00:02:09 (33)00:11:09 (25) 00:37:52 00:07:19
25 669 Gąsior Piotr Rozbiegany susz M16 13 17 00:03:37 (37)00:03:47 (38)00:18:29 (21)00:02:02 (27)00:10:01 (12) 00:37:56 00:07:23
26 647 Masłowska Bogna GTT Diament Gniezno K16 6 9 00:02:39 (13)00:02:31 (22)00:18:03 (19)00:02:12 (36)00:12:35 (38) 00:38:00 00:07:27
27 682 Kościesza Piotr Tri NEGU M16 14 18 00:03:43 (38)00:03:20 (34)00:17:37 (16)00:02:06 (29)00:11:16 (27) 00:38:02 00:07:29 4 (4 / 4)
28 691 Matusiak Miłosz MKS Truso Elbląg M14 5 19 00:03:08 (31)00:03:05 (30)00:19:42 (33)00:01:59 (22)00:11:26 (28) 00:39:20 00:08:47
29 681 Kieres Michał Leśne Run Team Leśne Run Team M16 15 20 00:02:47 (17)00:03:30 (35)00:19:37 (32)00:01:57 (21)00:11:48 (29) 00:39:38 00:09:05 5 (5 / 5)
30 648 Wojciechowska Agata GTT Diament Gniezno K16 7 10 00:02:44 (14)00:02:27 (19)00:19:07 (28)00:02:18 (39)00:13:09 (41) 00:39:44 00:09:11
31 684 Kościesza Patrycja Tri NEGU Fizjoterapia Mateusz Derlecki K16 8 11 00:03:07 (30)00:03:07 (32)00:19:49 (34)00:02:20 (40)00:12:09 (33) 00:40:32 00:09:59 6 (1 / 1)
32 661 Manicka Martyna UAM TRIATHLON POZNAŃ Tricentre, Sklep Biegacza Polonez, BeNatural, RedFitness K16 9 12 00:03:06 (29)00:02:50 (28)00:19:50 (35)00:02:18 (38)00:12:29 (37) 00:40:34 00:10:01
33 656 Kołecki Michał Tri NEGU / IŁAWA BIEGA M16 16 21 00:04:01 (40)00:03:36 (37)00:19:16 (30)00:01:55 (17)00:12:03 (32) 00:40:49 00:10:16
34 687 Glaubert Weronika MKS Truso Elbląg K16 10 13 00:03:15 (33)00:03:07 (31)00:20:36 (37)00:02:31 (43)00:12:03 (31) 00:41:31 00:10:58
35 692 Tołwiński Tymoteusz MKS Truso Elbląg M16 17 22 00:02:55 (21)00:03:12 (33)00:20:47 (38)00:02:10 (35)00:12:27 (36) 00:41:31 00:10:58
36 652 Kotlarz Natalia CSGT Głogów CSGT Głogów K16 11 14 00:03:24 (35)00:02:29 (21)00:21:00 (39)00:02:06 (31)00:13:12 (42) 00:42:11 00:11:38
37 689 Rokicka Julia MKS Truso Elbląg K16 12 15 00:03:05 (28)00:04:19 (42)00:20:24 (36)00:02:32 (44)00:12:01 (30) 00:42:22 00:11:49
38 668 Bronakowska Dorota Tri NEGU www.no-tax.olsztyn.pl K16 13 16 00:04:54 (45)00:03:32 (36)00:21:08 (42)00:01:55 (20)00:11:16 (26) 00:42:45 00:12:12 7 (2 / 2)
39 664 Pełech Maciej SKTJ M16 18 23 00:05:58 (51)00:02:50 (27)00:18:40 (24)00:02:22 (41)00:13:02 (40) 00:42:51 00:12:18
40 698 Dąbkowska-Wilczek Marta 12tri.pl Drużyna Wilka / Akademia Kolarstwa Olsztyn K16 14 17 00:05:30 (49)00:03:54 (40)00:19:18 (31)00:02:58 (49)00:12:13 (35) 00:43:53 00:13:20 8 (3 / 3)
41 665 Mojsiewicz Paweł M14 6 24 00:03:23 (34)00:04:47 (46)00:22:00 (44)00:02:06 (30)00:12:11 (34) 00:44:27 00:13:54
42 685 Kudłaszyk Marianna UAM TRIATHLON POZNAŃ Tricentre, Sklep Biegacza Polonez, BeNatural, RedFitness K16 15 18 00:04:07 (41)00:03:53 (39)00:22:45 (45)00:01:50 (10)00:12:50 (39) 00:45:25 00:14:52
43 632 Niewiadomski Tomasz M16 19 25 00:03:29 (36)00:05:04 (47)00:21:16 (43)00:02:17 (37)00:13:49 (46) 00:45:55 00:15:22
44 658 Blankiewicz Jakub M14 7 26 00:04:17 (42)00:04:34 (44)00:21:03 (40)00:02:25 (42)00:13:38 (44) 00:45:57 00:15:24
45 631 Kozak Lukasz M16 20 27 00:03:44 (39)00:04:29 (43)00:23:58 (46)00:01:59 (24)00:13:51 (47) 00:48:01 00:17:28
46 677 Sułkiewicz Marcin M16 21 28 00:04:55 (46)00:06:09 (52)00:21:05 (41)00:03:40 (52)00:13:18 (43) 00:49:06 00:18:33 9 (6 / 6)
47 683 Bialobrzewska Magdalena Tri Negu / Jak Feniks z popiołu K16 16 19 00:04:53 (44)00:04:06 (41)00:24:33 (47)00:02:58 (48)00:17:11 (50) 00:53:42 00:23:09 10 (4 / 4)
48 663 Rzepa Bartosz M16 22 29 00:04:30 (43)00:05:26 (50)00:28:26 (51)00:02:35 (45)00:13:42 (45) 00:54:38 00:24:05 11 (7 / 7)
49 655 Stawecka Justyna Szkoła Nauki Pływania RYBKA K16 17 20 00:04:57 (47)00:05:12 (49)00:25:53 (50)00:02:56 (47)00:16:14 (48) 00:55:11 00:24:38 12 (5 / 5)
50 686 Jaszczuk Adam Maltańczycy M16 23 30 00:05:51 (50)00:04:44 (45)00:24:43 (48)00:02:48 (46)00:18:04 (52) 00:56:10 00:25:37 13 (8 / 8)
51 651 Ołdakowski Leszek Szkoła Nauki Pływania RYBKA M16 24 31 00:05:00 (48)00:05:10 (48)00:25:49 (49)00:03:27 (51)00:17:30 (51) 00:56:58 00:26:25 14 (9 / 9)
52 659 Blankiewicz Monika K16 18 21 00:06:04 (52)00:05:58 (51)00:28:26 (52)00:03:07 (50)00:16:58 (49) 01:00:32 00:29:59
53 653 Nicewicz Gabriela CSGT Głogów CSGT Głogów K16 DNS
54 657 Żarnowska Karolina UKS G-8 Bielany Warszawa K16 DNS
55 670 Syguła Mateusz KOLARSKI.EU TEAM KOLARSKI.EU TEAM M16 DNS
56 671 Brzyski Janusz M16 DNS
57 676 Mytnik Michał UKP Kmita Zabierzów M14 DNS
58 697 Rusak Łukasz CompleXsports Triathlon Team M16 DNS
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Bieg Piekarczyka
  • ILF Triathlon