Elemental Tri Series Augustów 2016 - dystans supersprinterski - wyniki

2016-06-12 11:00 www.triathlonseries.pl

M‑ce Nr Nazwisko i imię Klub Kat. M‑ce
w kat.
M‑ce
wg płci
Pływanie T1 Rower T2 Bieg Czas końcowy Strata
1 373 Rudziński Jakub KS IRONMAN CS POLSKA M16 1 1 00:02:54 (2) 00:30:11
2 343 Falbogowski Maciej UAM TRIATHLON POZNAŃ Tricentre, Sklep Biegacza Polonez, BeNatural, RedFitness M16 2 2 00:02:58 (5)00:01:20 (3)00:16:22 (2)00:00:51 (5)00:08:47 (1) 00:30:18 00:00:07
3 332 Dzik Szymon SSP ORKA IŁAWA M16 3 3 00:02:50 (1)00:01:25 (7)00:16:26 (3)00:01:00 (13)00:09:00 (2) 00:30:41 00:00:30
4 351 Kowalski Kuba Gnieźnieńskie Towarzystwo Triathlonowe "DIAMENT" M16 4 4 00:03:02 (8)00:01:18 (1)00:16:20 (1)00:00:58 (11)00:09:38 (7) 00:31:17 00:01:06
5 371 Kelner Nikodem KS AZS-AWF Katowice M16 5 5 00:03:05 (13)00:01:38 (19)00:16:44 (4)00:00:54 (6)00:09:06 (3) 00:31:27 00:01:16
6 367 Rogacz Grzegorz KS AZS AWF Katowice M16 6 6 00:03:00 (7)00:01:40 (21)00:16:45 (5)00:00:50 (2)00:09:31 (6) 00:31:48 00:01:37
7 336 Kopiczko Maksymilian MKS Medyk Giżycko M14 1 7 00:02:59 (6)00:01:22 (5)00:17:04 (9)00:00:54 (7)00:09:40 (8) 00:31:59 00:01:48
8 339 Sudak Magdalena UKS G-8 Bielany Warszawa K16 1 1 00:03:03 (9)00:01:22 (4)00:17:06 (10)00:00:57 (8)00:09:42 (10) 00:32:10 00:01:59
9 334 Sanecka Julia Delf Gryfino K14 1 2 00:03:10 (14)00:01:19 (2)00:16:59 (7)00:01:00 (12)00:09:56 (11) 00:32:25 00:02:14
10 361 Heda Jakub Delf M16 7 8 00:03:29 (19)00:01:26 (8)00:17:33 (11)00:01:08 (21)00:09:16 (4) 00:32:53 00:02:42
11 364 Lewandowska Oktawia KS IRONMAN CS POLSKA K16 2 3 00:02:57 (4)00:01:34 (15)00:16:59 (8)00:01:01 (14)00:10:33 (19) 00:33:04 00:02:53
12 360 Janaszkiewicz Mateusz Delf Gryfino M14 2 9 00:03:47 (32)00:01:24 (6)00:17:36 (12)00:00:58 (9)00:09:24 (5) 00:33:09 00:02:58
13 372 Baran Jan KS AZS-AWF Katowice M16 8 10 00:03:03 (11)00:01:37 (17)00:16:49 (6)00:00:51 (4)00:11:06 (23) 00:33:26 00:03:15
14 356 Centka Kacper GTT Diament Gniezno M14 3 11 00:03:36 (28)00:01:30 (11)00:17:39 (13)00:00:58 (10)00:10:02 (13) 00:33:44 00:03:33
15 333 Bogusiewicz Jakub ORKA Iława M14 4 12 00:02:56 (3)00:01:48 (24)00:17:42 (14)00:01:11 (24)00:10:10 (14) 00:33:47 00:03:36
16 337 Bohater Paulina MLUKS TRIATHLON KOŁO K16 3 4 00:03:03 (10)00:01:27 (9)00:18:16 (20)00:01:02 (16)00:10:00 (12) 00:33:48 00:03:37
17 366 Szcześniak Eryk TS Akwedukt Kielce M14 5 13 00:03:45 (31)00:01:50 (27)00:18:42 (21)00:00:51 (3)00:09:41 (9) 00:34:49 00:04:38
18 362 Urbanek Aleksandra Delf Gryfino K16 4 5 00:03:28 (17)00:01:29 (10)00:17:48 (16)00:01:02 (17)00:11:19 (25) 00:35:07 00:04:56
19 365 Józkowska Joanna KS IRONMAN CS POLSKA K16 5 6 00:03:51 (33)00:01:33 (14)00:17:55 (18)00:01:12 (26)00:10:48 (20) 00:35:19 00:05:08
20 329 Wyrwińska Jadwiga AZS AWF Poznań TESGAS S.A. K14 2 7 00:03:32 (22)00:01:56 (29)00:18:50 (22)00:00:49 (1)00:10:12 (16) 00:35:20 00:05:09
21 355 Bąkowska Izabela GTT Diament Gniezno K14 3 8 00:03:35 (26)00:01:32 (13)00:18:51 (23)00:01:03 (18)00:10:29 (18) 00:35:29 00:05:18
22 354 Masłowska Bogna GTT Diament Gniezno K16 6 9 00:03:34 (25)00:01:31 (12)00:17:43 (15)00:01:10 (23)00:12:08 (33) 00:36:06 00:05:55
23 335 Radecka Maja Uczniowski Klub Sportowy "Posejdon" Pułtusk K14 4 10 00:03:32 (23)00:01:58 (31)00:19:45 (31)00:01:10 (22)00:10:15 (17) 00:36:39 00:06:28
24 345 Manicka Martyna UAM TRIATHLON POZNAŃ Tricentre, Sklep Biegacza Polonez, BeNatural, RedFitness K16 7 11 00:03:39 (29)00:01:49 (25)00:18:52 (24)00:01:08 (20)00:11:23 (27) 00:36:51 00:06:40
25 338 Żarnowska Karolina UKS G-8 Bielany Warszawa K16 8 12 00:03:05 (12)00:01:37 (18)00:19:06 (26)00:01:13 (27)00:11:58 (32) 00:37:00 00:06:49
26 359 Stanglewicz Marcin Tri Rumia M14 6 14 00:03:40 (30)00:01:41 (22)00:19:48 (32)00:01:43 (40)00:10:11 (15) 00:37:03 00:06:52
27 368 Woźniak Joanna KS IRONMAN CS POLSKA K14 5 13 00:03:28 (18)00:01:50 (26)00:19:05 (25)00:01:01 (15)00:11:50 (31) 00:37:13 00:07:02
28 342 Pałysa Marek TRI NEGU M16 9 15 00:03:30 (21)00:02:26 (34)00:17:48 (17)00:01:15 (28)00:12:33 (34) 00:37:32 00:07:21
29 344 Danielewski Bartosz UAM TRIATHLON POZNAŃ Tricentre, Sklep Biegacza Polonez, BeNatural, RedFitness M14 7 16 00:03:27 (16)00:01:36 (16)00:20:26 (35)00:01:15 (29)00:11:04 (22) 00:37:48 00:07:37
30 370 Szymański Łukasz Tri NEGU M16 10 17 00:05:08 (35)00:01:56 (28)00:18:03 (19)00:01:31 (37)00:11:39 (29) 00:38:17 00:08:06
31 369 Warzecha Oliwia KS AZS-AWF Katowice K16 9 14 00:03:36 (27)00:01:57 (30)00:19:53 (33)00:01:23 (33)00:11:45 (30) 00:38:35 00:08:24
32 353 Wojciechowska Agata GTT Diament Gniezno K16 10 15 00:03:22 (15)00:01:39 (20)00:19:24 (30)00:01:25 (34)00:13:29 (39) 00:39:19 00:09:08
33 346 Falbogowski Michał UAM TRIATHLON POZNAŃ Tricentre, Sklep Biegacza Polonez, BeNatural, RedFitness M14 8 18 00:04:59 (34)00:02:06 (32)00:20:23 (34)00:01:28 (36)00:11:19 (26) 00:40:15 00:10:04
34 340 Woronko Wiktoria K16 11 16 00:03:32 (24)00:01:48 (23)00:22:31 (39)00:01:12 (25)00:11:33 (28) 00:40:37 00:10:26
35 363 Kowalewska Iwona Gołdap K16 12 17 00:05:37 (39)00:02:37 (36)00:20:44 (37)00:01:17 (30)00:10:53 (21) 00:41:08 00:10:57
36 358 Pietkiewicz Anna K16 13 18 00:05:50 (42)00:02:37 (35)00:19:08 (27)00:01:28 (35)00:12:35 (35) 00:41:39 00:11:28
37 341 Bronakowska Dorota Tri NEGU www.no-tax.olsztyn.pl K16 14 19 00:06:16 (44)00:02:07 (33)00:21:17 (38)00:01:04 (19)00:11:08 (24) 00:41:51 00:11:40
38 348 Karwacka Aleksandra Tygrysy TRENERFIT.PL K16 15 20 00:05:40 (41)00:02:45 (38)00:19:20 (29)00:01:21 (32)00:12:53 (37) 00:41:59 00:11:48
39 349 Kieda Wojciech Tygrysy TRENERFIT.PL M16 11 19 00:05:40 (40)00:02:52 (39)00:19:15 (28)00:01:20 (31)00:12:51 (36) 00:41:59 00:11:48
40 374 Drozdowska Aleksandra Uks Pływacy Augustów K16 16 21 00:03:29 (20)00:02:43 (37)00:24:34 (43)00:01:39 (38)00:13:19 (38) 00:45:44 00:15:33
41 350 Łysiuk Dorota Nadaktywni K16 17 22 00:05:11 (36)00:02:55 (41)00:24:05 (41)00:01:40 (39)00:14:16 (40) 00:48:06 00:17:55
42 347 Walaugo Ania TRI NEGU DNS/ sheisfit.pl K16 18 23 00:05:32 (38)00:02:56 (42)00:20:42 (36)00:01:52 (43)00:17:48 (41) 00:48:51 00:18:40
43 330 Koronkiewicz Robert M16 12 20 00:05:14 (37)00:03:10 (43)00:24:21 (42)00:01:50 (42)00:18:18 (42) 00:52:52 00:22:41
44 331 Gawrych Sylwia Nadaktywni Białystok K16 19 24 00:06:10 (43)00:02:54 (40)00:23:39 (40)00:01:50 (41)00:18:22 (43) 00:52:55 00:22:44
45 352 Jakubiak Ola GTT Diament Gniezno K16 DNS
46 357 Kasprzyk Kamil GTT Diament Gniezno M14 DNS
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Bieg Piekarczyka
  • ILF Triathlon