Elemental Tri Series Białystok 2016 - dystans supersprinterski - wyniki

2016-08-21 11:00 www.triathlonseries.pl

M‑ce Nr Nazwisko i imię Klub Kat. M‑ce
w kat.
M‑ce
wg płci
Pływanie T1 Rower T2 Bieg Czas końcowy Strata
1 464 Rudziński Jakub KS IRONMAN CS POLSKA M16 1 1 00:03:12 (2)00:00:48 (7)00:17:22 (5)00:01:09 (3)00:08:55 (1) 00:31:27
2 449 Falbogowski Maciej UAM TRIATHLON POZNAŃ Tricentre, Sklep Biegacza Polonez, BeNatural, RedFitness M16 2 2 00:03:18 (3)00:00:47 (2)00:17:18 (4)00:01:03 (1)00:09:20 (2) 00:31:45 00:00:18
3 473 Zawarski Piotr KS IRONMAN CS POLSKA CS POLSKA M16 3 3 00:03:28 (9)00:00:50 (10)00:17:07 (2)00:01:11 (6)00:09:41 (3) 00:32:17 00:00:50
4 453 Bogusiewicz Jakub ORKA Iława M14 1 4 00:03:24 (6)00:00:49 (9)00:17:12 (3)00:01:11 (7)00:10:09 (5) 00:32:46 00:01:19
5 452 Dzik Szymon ORKA Iława M16 4 5 00:03:03 (1)00:00:52 (12)00:17:29 (6)00:01:09 (4)00:10:34 (6) 00:33:07 00:01:40
6 461 Centka Kacper GTT Diament Gniezno M14 2 6 00:03:34 (14)00:00:47 (6)00:17:04 (1)00:01:09 (2)00:10:34 (7) 00:33:08 00:01:41
7 455 Stanglewicz Marcin Tri Rumia M14 3 7 00:03:32 (12)00:00:47 (4)00:18:01 (7)00:01:12 (9)00:09:48 (4) 00:33:20 00:01:53
8 466 Sudak Magdalena UKS G-8 Bielany Warszawa K16 1 1 00:03:21 (5)00:00:43 (1)00:18:15 (8)00:01:12 (8)00:10:58 (12) 00:34:30 00:03:03
9 485 Zasim Aliaksei Triobrest M14 4 8 00:03:30 (11)00:01:00 (17)00:19:06 (16)00:01:21 (16)00:10:50 (11) 00:35:46 00:04:19
10 475 Gozdyra Rafał KS IRONMAN CS POLSKA M14 5 9 00:03:28 (10)00:00:47 (5)00:18:37 (9)00:01:34 (24)00:11:21 (15) 00:35:47 00:04:20
11 459 Radecka Maja Uczniowski Klub Sportowy "Posejdon" Pułtusk K14 1 2 00:03:37 (15)00:01:13 (25)00:19:02 (12)00:01:16 (11)00:10:42 (9) 00:35:49 00:04:22
12 462 Woźniak Joanna KS IRONMAN CS POLSKA K14 2 3 00:03:40 (16)00:01:06 (21)00:19:05 (15)00:01:13 (10)00:10:49 (10) 00:35:52 00:04:25
13 465 Bąkowska Izabela GTT Diament Gniezno K14 3 4 00:03:48 (18)00:00:52 (13)00:19:11 (17)00:01:18 (13)00:10:59 (13) 00:36:09 00:04:42
14 472 Lewandowska Oktawia KS IRONMAN CS POLSKA K16 2 5 00:03:21 (4)00:00:47 (3)00:18:46 (10)00:01:30 (21)00:12:04 (20) 00:36:30 00:05:03
15 482 Davydzenka Uladzislau Triobrest M14 6 10 00:03:28 (8)00:01:02 (18)00:18:59 (11)00:01:25 (20)00:11:52 (17) 00:36:47 00:05:20
16 467 Szcześniak Eryk TS Akwedukt Kielce M14 7 11 00:04:00 (19)00:00:51 (11)00:20:28 (22)00:01:18 (12)00:10:39 (8) 00:37:15 00:05:48
17 474 Jankowski Adrian KS IRONMAN C/S POLSKA M14 8 12 00:03:26 (7)00:00:53 (14)00:19:38 (18)00:01:20 (15)00:12:45 (27) 00:38:01 00:06:34
18 463 Wiśniewska Natalia KS AZS-AWF Katowice K16 3 6 00:03:33 (13)00:01:00 (16)00:19:03 (13)00:01:20 (14)00:13:52 (30) 00:38:47 00:07:20
19 469 Bartkowski Marek M16 5 13 00:05:19 (30)00:01:27 (27)00:19:03 (14)00:02:00 (31)00:11:13 (14) 00:39:02 00:07:35
20 470 Manicka Martyna UAM TRIATHLON POZNAŃ Tricentre, Sklep Biegacza Polonez, BeNatural, RedFitness K16 4 7 00:04:15 (23)00:01:02 (19)00:20:17 (20)00:01:22 (17)00:12:09 (21) 00:39:05 00:07:38
21 487 Kalmykou Dzianis Triobrest M14 9 14 00:04:06 (21)00:01:08 (23)00:20:22 (21)00:01:25 (19)00:12:17 (24) 00:39:18 00:07:51
22 479 Zubko Aliaksei Triobrest M16 6 15 00:03:42 (17)00:01:07 (22)00:20:48 (23)00:01:24 (18)00:12:23 (25) 00:39:25 00:07:58
23 486 Yakimuk Ilya Triobrest M14 10 16 00:04:15 (24)00:00:58 (15)00:21:10 (25)00:01:31 (22)00:12:10 (22) 00:40:04 00:08:37
24 476 Dzienisik Michał M14 11 17 00:04:04 (20)00:02:44 (35)00:20:03 (19)00:01:43 (28)00:11:43 (16) 00:40:18 00:08:51
25 484 Ulyanitski Artssiom Triobrest M14 12 18 00:04:58 (29)00:01:33 (29)00:21:49 (28)00:01:34 (23)00:12:34 (26) 00:42:28 00:11:01
26 450 Kaminski Wojciech M16 7 19 00:04:48 (26)00:02:12 (32)00:21:32 (26)00:01:59 (30)00:11:58 (19) 00:42:29 00:11:02
27 458 Majtas Jarosław M16 8 20 00:04:49 (27)00:02:36 (34)00:20:56 (24)00:02:07 (34)00:12:51 (28) 00:43:19 00:11:52
28 480 Ruzhanskaya Palina Triobrest K16 5 8 00:04:53 (28)00:01:09 (24)00:22:42 (31)00:01:41 (27)00:13:37 (29) 00:44:02 00:12:35
29 478 Turczyński Paweł M16 9 21 00:06:13 (34)00:01:31 (28)00:24:59 (34)00:01:09 (5)00:11:57 (18) 00:45:49 00:14:22
30 477 Turczyński Aleksander M16 10 22 00:06:57 (35)00:02:14 (33)00:22:26 (29)00:02:05 (32)00:12:14 (23) 00:45:57 00:14:30
31 471 Perkowska Elżbieta K16 6 9 00:05:24 (32)00:01:33 (30)00:23:23 (32)00:01:38 (26)00:14:17 (31) 00:46:14 00:14:47
32 468 Szczepańska Kinga cpryzmat K16 7 10 00:06:04 (33)00:01:18 (26)00:22:33 (30)00:01:36 (25)00:14:45 (32) 00:46:16 00:14:49
33 481 Kalmykou Danila M16 11 23 00:04:32 (25)00:00:49 (8)00:23:29 (33)00:01:44 (29)00:15:48 (33) 00:46:22 00:14:55
34 456 Koronkiewicz Robert M16 12 24 00:05:19 (31)00:01:52 (31)00:21:37 (27)00:02:06 (33)00:16:44 (34) 00:47:39 00:16:12
35 483 Selivonets Aliaksei Triobrest M14 00:04:12 (22)00:01:03 (20) DNF
36 451 Białokozowicz Magdalena K14 DNS
37 454 Łysiuk Dorota Nadaktywni K16 DNS
38 457 Karpowicz Lech niezrzeszony M16 DNS
39 460 Ostrowierch Tarasij hajnowka biega M16 DNS
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Bieg Piekarczyka
  • ILF Triathlon