Garmin MTB Series Wejherowo 2016 - dystans Maxi Pokaż

Lista startowa Kolarstwo MTB - Maxi

Lista główna

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Abraham Wiesław Sławoszyno 40-49 4
Anolik Czesław Gdańsk 40-49 79
Banach Bartosz Gdańsk 30-39 130
Banach Ryszard Gdansk 60-… 67
Belt Kacper Świecie 18-29 126
Berton Massimo Pordenone 40-49 81
Biedunkiewicz Robert Gdynia 40-49 24
Bienenda Piotr Olsztyn 30-39 -
Block Daniel Borowo 30-39 -
Blokus Przemysław Wejherowo 18-29 69
Bluj Mikołaj Gdynia 18-29 55
Bogdziewicz Michał Gdańsk 40-49 53
Bohaczewski Dariusz Wejherowo 30-39 29
Bońkowski Jarosław Gdańsk 50-59 52
Borkowski Marcin Warszawa 40-49 -
Brudnowski Przemysław Gdynia 40-49 -
Brunke Leszek Gdańsk 40-49 80
Brzana Mirosław Gdańsk 50-59 18
Brzeziński Artur Lębork 18-29 61
Brzuzy Tomasz Gdańsk 30-39 89
Chabros Maciej Gdynia 30-39 15
Citko Katarzyna Białystok 30-39 35
Czapliński Jan Brwinów 30-39 34
Czerwionka Dariusz Gdynia 30-39 47
Ćwik Damian Gdynia 30-39 38
Dargacz Michał Gdańsk 18-29 -
Derheld Łukasz Gdynia 30-39 138
Ebertowski Przemyslaw Gdynia 30-39 83
Fabjanowicz Magdalena Gdańsk 18-29 90
Falkowski Michał Malbork 30-39 3
Farion Paweł Bydgoszcz 18-29 -
Felon Michał Gdynia 30-39 105
Frydrychowicz Jacek Gdańsk 30-39 37
Fułek Tomasz Sopot 30-39 122
Gąsiorowski Leszek Gdańsk 50-59 50
Goliński Mariusz Gdynia 50-59 116
Gołębicki Paweł Gdańsk 30-39 66
Gotówko Tomasz Reda 30-39 12
Goździewicz Paweł Gdynia 30-39 -
Górski Marcin Gdańsk 18-29 16
Grela Joanna Gdynia 30-39 117
Gretkowski Michał Gdańsk 18-29 96
Gretkowski Patryk Gdańsk 18-29 95
Gretkowski Ryszard Gdańsk 40-49 139
Hanke Mateusz Sorkwity 18-29 140
Hoppe Mateusz Gdańsk 18-29 87
Iwoła Remigiusz Gdynia 40-49 59
Jagiełło Anna Gdańsk 18-29 64
Jagoda Maciej Gdynia 18-29 11
Jakubek Aleksandra Gdańsk 40-49 100
Janczarska Marzena Gdańsk 40-49 99
Janiszek Michał Orońsko 30-39 -
Jarząbek Bartłomiej Karsin 30-39 78
Jędruszak Justyna Reda 30-39 124
Jóźwiak Krzysztof Gdynia 18-29 127
Jurczak Piotr Grudziądz 18-29 123
Kaczmarek Marek Gdańsk 30-39 -
Kaczorowski Tomasz Gdańsk 30-39 118
Karpowicz Grzegorz Mosty, Gmina Kosakowo 30-39 13
Kasprzak Radosław Gdynia 40-49 14
Klekowski Adrian Kwidzyn 30-39 28
Kochanowski Daniel Gdansk 30-39 121
Kołodzik Grzegorz Żarnowiec 18-29 106
Korbus Michał Gdańsk 18-29 102
Kostuch Jan Chmielno 60-… 73
Kostuch Michał Zamek Kiszewski 30-39 75
Kotarski Jacek Gdańsk 50-59 94
Kozielewicz Tomasz Gdańsk 40-49 133
Kreft Damian Wejherowo 30-39 -
Krzywy Krzysztof Gdańsk 30-39 1
Krzyżak Jakub Gdynia 30-39 129
Kulesza Jacek Gdynia 40-49 72
Kulling Monika Gnieżdżewo 18-29 20
Lademann Tomasz Gdańsk 40-49 84
Lenz Michał Gdańsk 30-39 91
Leszczyński Adam Gdynia 30-39 7
Leśniak Maciej Gdynia 18-29 131
Leśniowski Mariusz Gdańsk 40-49 10
Lis Paweł Gdańsk 30-39 65
Lisiecki Tomasz Gdynia 40-49 23
Łukasik Artur Gdynia 50-59 68
Łukojć Łukasz Gdańsk 30-39 113
Łysek Katarzyna Gdańsk 30-39 32
Łysiak Norbert Niemcz 40-49 33
Majkowski Daniel Gdynia 30-39 43
Mazur Michał Gdańsk 30-39 39
Mencel Adrian Wejherowo 30-39 62
Moderhak Mateusz Gdańsk 30-39 115
Mosa Krzysztof Rumia 30-39 -
Moskalewicz Mikołaj Gdynia 30-39 60
Mrozowski Sławomir Sopot 30-39 108
Mróz Krzysztof Kwidzyn 40-49 -
Muzyczuk Adam Gdynia 40-49 119
Mydlarski Jarosław Gdynia 30-39 -
Naczk Bartosz Pruszcz Gdanski 30-39 92
Narloch Adrian Chojnice 18-29 8
Nilek Mirosława Reda 30-39 125
Niski Paweł Gdańsk 30-39 135
Noga Marcin Gdańsk 30-39 85
Pakuła Piotr Sopot 18-29 56
Pelc Tomasz Gdynia 50-59 112
Pilarski Dominik Gdańsk 30-39 25
Piński Maciej Gdańsk 18-29 101
Prusinowski Bernard Gdynia 18-29 5
Przybysz Piotr Gdynia 50-59 19
Rapciak Rafał Kokoszkowy 40-49 51
Reddig Krzysztof Gdynia 40-49 46
Repiński Tomasz Gdynia 18-29 74
Rochna Tomasz Gdańsk 40-49 86
Rodziewicz Przemysław Gdynia 30-39 71
Rokicki Grzegorz Gdańsk 18-29 137
Romanowski Mateusz Stare Pole 18-29 2
Różański Michał Gdańsk 18-29 114
Rusiecki Jacek Gdańsk 50-59 97
Ryczanik Tomasz Gdańsk 30-39 58
Ryza Adam Gdańsk 30-39 49
Rzepiński Grzegorz Bolszewo 40-49 111
Sadowski Piotr Gdańsk 30-39 45
Sadowski Robert Gdańsk 30-39 103
Sieciechowicz Paweł Słupsk 30-39 26
Siedlecki Maciej Gdynia 30-39 76
Sienkiewicz Patryk Gdynia 40-49 17
Sieroński Marcin Gdynia 18-29 36
Skawiński Tomasz Gdynia 40-49 42
Socha Roman Wejherowo 40-49 88
Sośniak Tomasz Gdańsk 18-29 93
Stacholiński Hubert Gdynia 30-39 44
Stolp Wojtek Chojnice 30-39 31
Suchomski Marcin Świecie 30-39 -
Superson Marcin Gdynia 18-29 132
Szczygielski Pawel gdansk 30-39 134
Szerla Tomasz Gościcino 40-49 104
Szmyt Artur Bydgoszcz 30-39 -
Szymański Piotr Gdańsk 30-39 136
Tomaszewski Leszek Elbląg 50-59 6
Tomaszewski Marcin Gdańsk 40-49 57
Truszczyński Mateusz Gdańsk 18-29 -
Tumaniec Darek Olsztyn 40-49 54
Ugarenko Paweł Wyczechy 18-29 98
Urbanowicz Piotr Prabuty 40-49 107
Wawrzyniak Marek Gdynia 40-49 109
Weiss Krzysztof Elbląg 40-49 77
Wesołowski Artur Gdańsk 40-49 30
Wesołowski Jarosław Olsztyn 18-29 -
Wilczewski Jan Gdynia 30-39 27
Wiśniewski Dariusz Gdynia 50-59 21
Wiśniewski Michał Gdańsk 30-39 48
Wojniusz Maciej Gdynia 30-39 9
Wojnowski Cezary Dolna Grupa 40-49 40
Wolny Bartłomiej Gdańsk 30-39 128
Wolski Marek Gdańsk 50-59 120
Wójtowicz Paweł Rumia 30-39 22
Wydarty Emil Gdańsk 30-39 70
Wydrowska Elżbieta Gdańsk 30-39 82
Wyżlic Michał Lubawa 30-39 110
Zupa Wojciech Bydgoszcz 50-59 63
Żukotyński Tomir Grupa 30-39 41
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon