Garmin MTB Series Wejherowo 2016 - dystans Maxi - wyniki

2016-09-25 11:05 www.mtbseries.pl

M‑ce Nr Nazwisko i imię Klub Kat. M‑ce
w kat.
M‑ce
wg płci
Czas końcowy Strata
1 130 Banach Bartosz Torus- HOTEL CZTERY BRZOZY M30 1 1 01:55:15
2 74 Repiński Tomasz EDF Trek Gdynia M18 1 2 01:55:15 00:00:00
3 1 Krzywy Krzysztof NEXUS Team M30 2 3 01:55:18 00:00:03
4 53 Bogdziewicz Michał APTEKA Gemini M40 1 4 01:56:14 00:00:59
5 138 Derheld Łukasz EDF Trek Gdynia M30 3 5 01:57:26 00:02:11
6 83 Ebertowski Przemyslaw KING OSCAR GNIEWINO M30 4 6 01:57:27 00:02:12
7 75 Kostuch Michał M30 5 7 01:59:03 00:03:48
8 34 Czapliński Jan Komobike Scott M30 6 8 01:59:04 00:03:49
9 114 Różański Michał Garmin 24 BCT Gdynia M18 2 9 01:59:04 00:03:49
10 69 Blokus Przemysław 4 mmol clinic M18 3 10 01:59:06 00:03:51
11 92 Naczk Bartosz NEXUS Team M30 7 11 01:59:08 00:03:53
12 110 Wyżlic Michał Komobike Scott M30 8 12 02:01:07 00:05:52
13 43 Majkowski Daniel FTI Racing Team Rowery Żuchliński M30 9 13 02:04:15 00:09:00
14 116 Goliński Mariusz EDF Trek Gdynia M50 1 14 02:04:59 00:09:44
15 129 Krzyżak Jakub EDF Trek Gdynia XTrainer.pl M30 10 15 02:05:00 00:09:45
16 140 Hanke Mateusz RENAULT TEAM M18 4 16 02:06:33 00:11:18
17 126 Belt Kacper M18 5 17 02:06:40 00:11:25
18 106 Kołodzik Grzegorz KLIF MTB Team Porta KMI Poland M18 6 18 02:07:21 00:12:06
19 115 Moderhak Mateusz EDF Trek Gdynia M30 11 19 02:07:26 00:12:11
20 107 Urbanowicz Piotr Gold Wellness Fitness & Gym Kwidzyn M40 2 20 02:07:56 00:12:41
21 37 Frydrychowicz Jacek XTrack.com Monitoring Systems M30 12 21 02:08:09 00:12:54
22 66 Gołębicki Paweł Torus Team M30 13 22 02:08:57 00:13:42
23 123 Jurczak Piotr nBike Adacemy M18 7 23 02:09:38 00:14:23
24 56 Pakuła Piotr M18 8 24 02:11:39 00:16:24
25 79 Anolik Czesław Old School MTB Gdańsk M40 3 25 02:11:40 00:16:25
26 133 Kozielewicz Tomasz Old School MTB Gdańsk M40 4 26 02:11:40 00:16:25
27 102 Korbus Michał 7R Logistic Politechnika Gdańska 7R Logistic Politechnika Gdańska M18 9 27 02:11:47 00:16:32
28 80 Brunke Leszek OPONEO M40 5 28 02:12:08 00:16:53
29 59 Iwoła Remigiusz GDYNIA BLUEMAR M40 6 29 02:12:11 00:16:56
30 22 Wójtowicz Paweł Federal Mogul MTB Team Federal Mogul MTB Team M30 14 30 02:12:16 00:17:01
31 118 Kaczorowski Tomasz M30 15 31 02:12:18 00:17:03
32 137 Rokicki Grzegorz 7R Logistic Politechnika Gdańska M18 10 32 02:12:22 00:17:07
33 30 Wesołowski Artur M40 7 33 02:12:36 00:17:21
34 87 Hoppe Mateusz Intel Technology Poland M18 11 34 02:12:38 00:17:23
35 33 Łysiak Norbert N-Bike Academy M40 8 35 02:13:30 00:18:15
36 105 Felon Michał M30 16 36 02:13:35 00:18:20
37 81 Berton Massimo acido lattico M40 9 37 02:13:39 00:18:24
38 119 Muzyczuk Adam M40 10 38 02:14:57 00:19:42
39 51 Rapciak Rafał GK STG M40 11 39 02:15:14 00:19:59
40 91 Lenz Michał EGA Lenz Team M30 17 40 02:15:29 00:20:14
41 54 Tumaniec Darek Kross Centrum Rowerowe Olsztyn Giera Znaki Drogowe M40 12 41 02:15:29 00:20:14
42 31 Stolp Wojtek team MTB CHOJNICE M30 18 42 02:15:32 00:20:17
43 72 Kulesza Jacek M40 13 43 02:15:36 00:20:21
44 127 Jóźwiak Krzysztof Intel Technology Poland M18 12 44 02:15:39 00:20:24
45 2 Romanowski Mateusz M18 13 45 02:15:39 00:20:24
46 86 Rochna Tomasz M40 14 46 02:16:28 00:21:13
47 94 Kotarski Jacek M50 2 47 02:16:33 00:21:18
48 26 Sieciechowicz Paweł Morpol Racing Team M30 19 48 02:16:34 00:21:19
49 108 Mrozowski Sławomir Górny Bronx M30 20 49 02:17:27 00:22:12
50 3 Falkowski Michał M30 21 50 02:17:27 00:22:12
51 32 Łysek Katarzyna ProCycling.pl K30 1 1 02:17:31 00:22:16
52 62 Mencel Adrian Norda Active Team M30 22 51 02:17:34 00:22:19
53 14 Kasprzak Radosałw M40 15 52 02:17:39 00:22:24
54 7 Leszczyński Adam M30 23 53 02:18:06 00:22:51
55 24 Biedunkiewicz Robert solarium KIKADA M40 16 54 02:18:53 00:23:38
56 39 Mazur Michał M30 24 55 02:19:38 00:24:23
57 48 Wiśniewski Michał GR3miasto M30 25 56 02:19:41 00:24:26
58 9 Wojniusz Maciej M30 26 57 02:19:55 00:24:40
59 15 Chabros Maciej M30 27 58 02:20:04 00:24:49
60 134 Szczygielski Pawel M30 28 59 02:20:05 00:24:50
61 17 Sienkiewicz Patryk Patryk Sienkiewicz M40 17 60 02:21:10 00:25:55
62 42 Skawiński Tomasz NEXUS Team M40 18 61 02:21:26 00:26:11
63 135 Niski Paweł SmartFinance M30 29 62 02:21:55 00:26:40
64 131 Leśniak Maciej Jumpcity M18 14 63 02:22:28 00:27:13
65 76 Siedlecki Maciej Kantory IKA M30 30 64 02:22:46 00:27:31
66 55 Bluj Mikołaj VO2max MTB Team M18 15 65 02:22:49 00:27:34
67 88 Socha Roman norda active team nypel rowery M40 19 66 02:22:55 00:27:40
68 120 Wolski Marek M50 3 67 02:24:37 00:29:22
69 36 Sieroński Marcin GammaFinanse.pl M18 16 68 02:24:52 00:29:37
70 103 Sadowski Robert M30 31 69 02:25:01 00:29:46
71 122 Fułek Tomasz M30 32 70 02:25:11 00:29:56
72 132 Superson Marcin M18 17 71 02:25:12 00:29:57
73 19 Przybysz Piotr Gdynia M50 4 72 02:25:16 00:30:01
74 117 Bejm Joanna K30 2 2 02:26:00 00:30:45
75 50 Gąsiorowski Leszek M50 5 73 02:26:16 00:31:01
76 45 Sadowski Piotr Lotos Running Team M30 33 74 02:27:08 00:31:53
77 78 Jarząbek Bartłomiej GardenFlora MTB Team M30 34 75 02:27:08 00:31:53
78 70 Wydarty Emil elkapitano.pl M30 35 76 02:27:27 00:32:12
79 12 Gotówko Tomasz To Mi Kolarz M30 36 77 02:27:32 00:32:17
80 28 Klekowski Adrian Cyklo Kwidzyn M30 37 78 02:27:59 00:32:44
81 65 Lis Paweł Complexsports M30 38 79 02:28:01 00:32:46
82 95 Gretkowski Patryk 7R Logistic Politechnika Gdańska M18 18 80 02:28:15 00:33:00
83 97 Rusiecki Jacek MTB Mercedes Service Team M50 6 81 02:28:23 00:33:08
84 136 Szymański Piotr team.ase.com.pl M30 39 82 02:28:31 00:33:16
85 46 Reddig Krzysztof okabe.pl M40 20 83 02:28:57 00:33:42
86 67 Banach Ryszard banachbrothers.pl M60 1 84 02:29:25 00:34:10
87 71 Rodziewicz Przemysław Complexsports M30 40 85 02:29:33 00:34:18
88 73 Kostuch Jan ZUW ZUW M60 2 86 02:30:33 00:35:18
89 60 Moskalewicz Mikołaj M30 41 87 02:31:21 00:36:06
90 99 Janczarska Marzena K40 1 3 02:32:30 00:37:15
91 5 Prusinowski Bernard UPC Polska M18 19 88 02:33:16 00:38:01
92 29 Bohaczewski Dariusz Norda Active Team Nypel Reda M30 42 89 02:33:30 00:38:15
93 101 Piński Maciej 7r Logistic Politechnika Gdańska M18 20 90 02:33:34 00:38:19
94 47 Czerwionka Dariusz DANFOSS POLAND M30 43 91 02:33:54 00:38:39
95 41 Żukotyński Tomir Wheel Brothers Grudziądz M30 44 92 02:34:05 00:38:50
96 40 Wojnowski Cezary Wheel Brothers Grudziądz M40 21 93 02:34:05 00:38:50
97 104 Szerla Tomasz M40 22 94 02:34:08 00:38:53
98 85 Noga Marcin M30 45 95 02:34:35 00:39:20
99 98 Ugarenko Paweł KU AZS Politechnika Gdańska M18 21 96 02:35:25 00:40:10
100 10 Leśniowski Mariusz PKO Harpagan M40 23 97 02:36:14 00:40:59
101 16 Górski Marcin Stocznia Gdańsk GSG Towers Drużyna MTB M18 22 98 02:36:28 00:41:13
102 96 Gretkowski Michał 7R Logistic Politechnika Gdańska M18 23 99 02:37:39 00:42:24
103 112 Pelc Tomasz NEXUS Team NEXUS Consultants M50 7 100 02:38:18 00:43:03
104 27 Wilczewski Jan M30 46 101 02:38:33 00:43:18
105 82 Wydrowska Elżbieta Old School MTB Gdańsk DiverseExtremeTeam K30 3 4 02:38:33 00:43:18
106 124 Jędruszak Justyna Beko Mountain Bikers beko K30 4 5 02:39:05 00:43:50
107 52 Bońkowski Jarosław MH Automatyka Team M50 8 102 02:40:06 00:44:51
108 61 Brzeziński Artur LEW LĘBORK M18 24 103 02:40:18 00:45:03
109 109 Wawrzyniak Marek M40 24 104 02:40:22 00:45:07
110 21 Wiśniewski Dariusz M50 9 105 02:40:48 00:45:33
111 128 Wolny Bartłomiej Intel Technology Poland M30 47 106 02:41:41 00:46:26
112 125 Nilek Mirosława Beko Mountain Bikers Beko K30 5 6 02:42:12 00:46:57
113 77 Weiss Krzysztof Elbląg - Polska Północna M40 25 107 02:42:41 00:47:26
114 93 Sośniak Tomasz 7R Logistic Politechnika Gdańska M18 25 108 02:44:10 00:48:55
115 49 Ryza Adam M30 48 109 02:44:39 00:49:24
116 20 Kulling Monika KLIF MTB Team K18 1 7 02:45:50 00:50:35
117 89 Brzuzy Tomasz LOTOS / F3Team M30 49 110 02:46:29 00:51:14
118 63 Zupa Wojciech SISU OWB Team M50 10 111 02:46:47 00:51:32
119 4 Abraham Wiesław PGE Krokowa Team W.A.INSTAL Roboty Instalacyjne M40 26 112 02:47:04 00:51:49
120 139 Gretkowski Ryszard 7R Logistic Politechnika Gdańska M40 27 113 02:49:28 00:54:13
121 90 Fabjanowicz Magdalena 7r Logistic Politechnika Gdańska K18 2 8 02:51:18 00:56:03
122 13 Karpowicz Grzegorz KAREPLAND M30 50 114 02:54:45 00:59:30
123 6 Tomaszewski Leszek Elbląska Grupa Rowerowa STOP M50 11 115 02:57:19 01:02:04
124 111 Rzepiński Grzegorz M40 28 116 02:58:25 01:03:10
125 100 Jakubek Aleksandra VO2max MTB Team K40 2 9 02:58:28 01:03:13
126 44 Stacholiński Hubert M30 51 117 03:01:22 01:06:07
127 18 Brzana Mirosław M50 12 118 03:03:25 01:08:10
128 84 Lademann Tomasz M40 29 119 03:04:01 01:08:46
129 25 Pilarski Dominik M30 52 120 03:05:46 01:10:31
130 64 Jagiełło Anna 7R Logistic Politechnika Gdańska K18 3 10 03:22:09 01:26:54
131 23 Lisiecki Tomasz NEXUS Team M40 DNF
132 8 Narloch Adrian UPC Polska M18 DNS
133 11 Jagoda Maciej DOMAX Racing Team M18 DNS
134 35 Citko Katarzyna K30 DNS
135 38 Ćwik Damian M30 DNS
136 57 Tomaszewski Marcin GEA Polska M40 DNS
137 58 Ryczanik Tomasz 2R SKAT M30 DNS
138 68 Łukasik Artur M50 DNF
139 113 Łukojć Łukasz M30 DNS
140 121 Kochanowski Daniel Poszukiwacze Przygód M30 DNS
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Bieg Piekarczyka
  • ILF Triathlon