Garmin MTB Series Reda 2016 - dystans Maxi Pokaż

Lista startowa Kolarstwo MTB - Maxi

Lista główna

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Abraham Wiesław Sławoszyno 40-49 143
Anolik Czesław Gdańsk 40-49 217
Banach Bartosz Gdańsk 30-39 263
Banach Ryszard Gdansk 60-… 206
Belt Kacper Świecie 18-29 171
Berton Massimo Pordenone 40-49 219
Biedunkiewicz Robert Gdynia 40-49 163
Bienenda Piotr Olsztyn 30-39 -
Block Daniel Borowo 30-39 -
Blokus Przemysław Wejherowo 18-29 207
Bluj Mikołaj Gdynia 18-29 193
Bogdziewicz Michał Gdańsk 40-49 191
Bohaczewski Dariusz Wejherowo 30-39 167
Bońkowski Jarosław Gdańsk 50-59 190
Borkowski Marcin Warszawa 40-49 -
Brudnowski Przemysław Gdynia 40-49 -
Brunke Leszek Gdańsk 40-49 218
Brzana Mirosław Gdańsk 50-59 157
Brzeziński Artur Lębork 18-29 200
Chabros Maciej Gdynia 30-39 154
Chlebowski Karol Reda 30-39 262
Citko Katarzyna Białystok 30-39 174
Czapliński Jan Brwinów 30-39 173
Czerwionka Dariusz Gdynia 30-39 185
Ćwik Damian Gdynia 30-39 177
Derheld Łukasz Gdynia 30-39 269
Ebertowski Przemyslaw Gdynia 30-39 221
Fabjanowicz Magdalena Gdańsk 18-29 227
Falkowski Michał Malbork 30-39 142
Farion Paweł Bydgoszcz 18-29 -
Felon Michał Gdynia 30-39 272
Frydrychowicz Jacek Gdańsk 30-39 176
Gąsiorowski Leszek Gdańsk 50-59 188
Goliński Mariusz Gdynia 50-59 241
Gołębicki Paweł Gdańsk 30-39 205
Gotówko Tomasz Reda 30-39 151
Goździewicz Paweł Gdynia 30-39 -
Górski Marcin Gdańsk 18-29 155
Grela Joanna Gdynia 30-39 242
Gretkowski Patryk Gdańsk 18-29 230
Gretkowski Ryszard Gdańsk 40-49 231
Hanke Mateusz Sorkwity 18-29 282
Hoppe Mateusz Gdańsk 18-29 253
Iwoła Remigiusz Gdynia 40-49 198
Jagiełło Anna Gdańsk 18-29 203
Jagoda Maciej Gdynia 18-29 150
Jakubek Aleksandra Gdańsk 40-49 235
Janczarska Marzena Gdańsk 40-49 234
Janiszek Michał Orońsko 30-39 -
Jarząbek Bartłomiej Karsin 30-39 216
Jarzynka Robert Gdańsk 30-39 -
Jędruszak Justyna Reda 30-39 250
Jóźwiak Krzysztof Gdynia 18-29 254
Jurczak Piotr Grudziądz 18-29 248
Kaczmarek Marek Gdańsk 30-39 -
Kaczorowski Tomasz Gdańsk 30-39 243
Karpowicz Grzegorz Mosty, Gmina Kosakowo 30-39 152
Kasprzak Radosław Gdynia 40-49 153
Klekowski Adrian Kwidzyn 30-39 166
Kobyliński Szymon Gdansk 40-49 279
Kochanowski Daniel Gdansk 30-39 281
Kołodzik Grzegorz Żarnowiec 18-29 182
Korbus Michał Gdańsk 18-29 237
Korc Artur Olsztyn 40-49 -
Kostuch Jan Chmielno 60-… 211
Kostuch Michał Zamek Kiszewski 30-39 213
Kozielewicz Tomasz Gdańsk 40-49 277
Krause Maciej Mosty 30-39 252
Kreft Damian Wejherowo 30-39 -
Krzywy Krzysztof Gdańsk 30-39 197
Kulesza Jacek Gdynia 40-49 210
Kulling Monika Gnieżdżewo 18-29 159
Lenz Michał Gdańsk 30-39 -
Leszczyński Adam Gdynia 30-39 146
Leśniowski Mariusz Gdańsk 40-49 149
Lis Paweł Gdańsk 30-39 204
Łysek Katarzyna Gdańsk 30-39 186
Łysek Łukasz Gdańsk 30-39 260
Łysiak Norbert Niemcz 40-49 172
Majkowski Daniel Gdynia 30-39 181
Mazur Michał Gdańsk 30-39 178
Mencel Adrian Wejherowo 30-39 201
Miarczyński Jarosław Gdańsk 30-39 244
Moderhak Mateusz Gdańsk 30-39 266
Mosa Krzysztof Rumia 30-39 -
Moskalewicz Mikołaj Gdynia 30-39 199
Mrozowski Sławomir Sopot 30-39 222
Mróz Krzysztof Kwidzyn 40-49 273
Muzyczuk Adam Gdynia 40-49 245
Naczk Bartosz Pruszcz Gdanski 30-39 228
Narloch Adrian Chojnice 18-29 147
Nilek Mirosława Reda 30-39 251
Niski Paweł Gdańsk 30-39 265
Noga Marcin Gdańsk 30-39 223
Pakuła Piotr Sopot 18-29 225
Papiernik Michał Tczew 30-39 274
Pawełczyk Marek Warszawa-Wesoła 40-49 247
Pelc Tomasz Gdynia 50-59 162
Perliński Piotr Słupsk 30-39 257
Prusinowski Bernard Gdynia 18-29 144
Przybysz Piotr Gdynia 50-59 158
Radny Dariusz Gowino 40-49 275
Rapciak Rafał Kokoszkowy 40-49 189
Reddig Krzysztof Gdynia 40-49 184
Repiński Tomasz Gdynia 18-29 212
Rochna Tomasz Gdańsk 40-49 224
Rodziewicz Przemysław Gdynia 30-39 209
Rokicki Grzegorz Gdańsk 18-29 236
Romanowski Mateusz Stare Pole 18-29 141
Różański Michał Gdańsk 18-29 240
Rusiecki Jacek Gdańsk 50-59 232
Ryza Adam Gdańsk 30-39 187
Sadowski Piotr Gdańsk 30-39 183
Sieciechowicz Paweł Słupsk 30-39 258
Siedlecki Maciej Gdynia 30-39 214
Sienkiewicz Patryk Gdynia 40-49 156
Sieroński Marcin Gdynia 18-29 175
Skawiński Tomasz Gdynia 40-49 261
Sobierajski Piotr Bartoszyce 40-49 -
Socha Roman Wejherowo 40-49 226
Sośniak Tomasz Gdańsk 18-29 229
Stolp Wojtek Chojnice 30-39 169
Suchecki Maciej Gdynia 40-49 -
Suchomski Marcin Świecie 30-39 -
Suhak Tomasz Białystok 30-39 249
Superson Marcin Gdynia 18-29 -
Suś Arkadiusz Bydgoszcz 40-49 280
Szalk Tomasz Reda 30-39 259
Szczęsny Łukasz Gdańsk 30-39 270
Szczygielski Pawel gdansk 30-39 264
Szerla Tomasz Gościcino 40-49 238
Szmyt Artur Bydgoszcz 30-39 -
Szymański Artur Gdańsk 40-49 170
Szymański Piotr Gdańsk 30-39 278
Tomaszewski Leszek Elbląg 50-59 145
Tomaszewski Marcin Gdańsk 40-49 195
Trapp Michał Gdańsk 30-39 271
Truszczyński Mateusz Gdańsk 18-29 -
Tumaniec Darek Olsztyn 40-49 192
Ugarenko Paweł Wyczechy 18-29 233
Urbanowicz Piotr Prabuty 40-49 267
Wawrzyniak Marek Gdynia 40-49 239
Weiss Krzysztof Elbląg 40-49 215
Wesołowski Artur Gdańsk 40-49 168
Wesołowski Jarosław Olsztyn 18-29 -
Wilczewski Jan Gdynia 30-39 165
Wiśniewski Dariusz Gdynia 50-59 160
Wiśniewski Michał Gdańsk 30-39 164
Witke Mateusz Miechucino 18-29 255
Wojciechowski Sławomir Gdynia 30-39 268
Wojniusz Maciej Gdynia 30-39 148
Wojnowski Cezary Dolna Grupa 40-49 179
Wolny Bartłomiej Gdańsk 30-39 256
Wolski Marek Gdańsk 50-59 246
Wójtowicz Paweł Rumia 30-39 161
Wydarty Emil Gdańsk 30-39 208
Wydrowska Elżbieta Gdańsk 30-39 220
Wyżlic Michał Lubawa 30-39 194
Zieliński Krzysztof Olsztyn 40-49 276
Zielonka Maciej Sopot 30-39 196
Zupa Wojciech Bydgoszcz 50-59 202
Żukotyński Tomir Grupa 30-39 180
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon