Garmin MTB Series Reda 2016 - dystans Maxi - wyniki

2016-10-02 11:05 www.mtbseries.pl

M‑ce Nr Nazwisko i imię Klub Kat. M‑ce
w kat.
M‑ce
wg płci
Pętla nr 1 Pętla nr 2 Czas końcowy Strata
1 263 Banach Bartosz Torus- HOTEL CZTERY BRZOZY M30 1 1 01:01:12 (3)01:03:12 (1) 02:04:24
2 197 Krzywy Krzysztof NEXUS Team M30 2 2 01:01:08 (2)01:03:52 (2) 02:05:00 00:00:36
3 191 Bogdziewicz Michał APTEKA Gemini M40 1 3 01:01:12 (4)01:03:55 (3) 02:05:07 00:00:43
4 212 Repiński Tomasz EDF Trek Gdynia M18 1 4 01:01:02 (1)01:04:20 (4) 02:05:22 00:00:58
5 269 Derheld Łukasz EDF Trek Gdynia M30 3 5 01:01:50 (5)01:05:52 (6) 02:07:42 00:03:18
6 221 Ebertowski Przemyslaw KING OSCAR GNIEWINO M30 4 6 01:03:08 (6)01:05:24 (5) 02:08:32 00:04:08
7 181 Majkowski Daniel FTI Racing Team Rowery Żuchliński M30 5 7 01:04:39 (8)01:07:43 (8) 02:12:22 00:07:58
8 240 Różański Michał Garmin 24 BCT Gdynia M18 2 8 01:04:38 (7)01:07:45 (9) 02:12:23 00:07:59
9 207 Blokus Przemysław 4 mmol clinic M18 3 9 01:04:39 (9)01:09:13 (11) 02:13:52 00:09:28
10 213 Kostuch Michał M30 6 10 01:05:50 (12)01:08:42 (10) 02:14:32 00:10:08
11 194 Wyżlic Michał Komobike Scott M30 7 11 01:05:27 (10)01:09:16 (13) 02:14:44 00:10:20
12 237 Korbus Michał 7R Logistic Politechnika Gdańska 7R Logistic Politechnika Gdańska M18 4 12 01:08:40 (20)01:06:50 (7) 02:15:31 00:11:07
13 173 Czapliński Jan Komobike Scott M30 8 13 01:06:17 (14)01:09:14 (12) 02:15:31 00:11:07
14 171 Belt Kacper M18 5 14 01:06:01 (13)01:10:06 (15) 02:16:07 00:11:43
15 205 Gołębicki Paweł Torus Team M30 9 15 01:05:27 (11)01:10:47 (17) 02:16:14 00:11:50
16 241 Goliński Mariusz EDF Trek Gdynia M50 1 16 01:06:18 (15)01:10:11 (16) 02:16:29 00:12:05
17 172 Łysiak Norbert N-Bike Academy M40 2 17 01:07:49 (19)01:09:17 (14) 02:17:06 00:12:42
18 266 Moderhak Mateusz EDF Trek Gdynia M30 10 18 01:06:54 (17)01:11:21 (19) 02:18:14 00:13:50
19 176 Frydrychowicz Jacek XTrack.com Monitoring Systems M30 11 19 01:07:22 (18)01:11:17 (18) 02:18:39 00:14:15
20 267 Urbanowicz Piotr Gold Wellness Fitness & Gym Kwidzyn M40 3 20 01:06:52 (16)01:12:01 (20) 02:18:53 00:14:29
21 218 Brunke Leszek OPONEO M40 4 21 01:11:23 (27)01:12:48 (21) 02:24:11 00:19:47
22 277 Kozielewicz Tomasz Old School MTB Gdańsk M40 5 22 01:10:52 (25)01:13:51 (23) 02:24:43 00:20:19
23 219 Berton Massimo acido lattico M40 6 23 01:11:50 (32)01:12:54 (22) 02:24:44 00:20:20
24 236 Rokicki Grzegorz 7R Logistic Politechnika Gdańska M18 6 24 01:10:09 (24)01:15:35 (30) 02:25:44 00:21:20
25 198 Iwoła Remigiusz GDYNIA BLUEMAR M40 7 25 01:11:01 (26)01:14:46 (26) 02:25:48 00:21:24
26 182 Kołodzik Grzegorz KLIF MTB Team Porta KMI Poland M18 7 26 01:11:29 (28)01:14:26 (25) 02:25:55 00:21:31
27 161 Wójtowicz Paweł Federal Mogul MTB Team Federal Mogul MTB Team M30 12 27 01:11:54 (33)01:14:15 (24) 02:26:08 00:21:44
28 282 Hanke Mateusz RENAULT TEAM M18 8 28 01:10:05 (23)01:16:08 (31) 02:26:13 00:21:49
29 272 Felon Michał M30 13 29 01:11:49 (31)01:15:35 (29) 02:27:24 00:23:00
30 243 Kaczorowski Tomasz Bogdziewicz.com M30 14 30 01:12:02 (34)01:15:29 (28) 02:27:31 00:23:07
31 226 Socha Roman norda active team nypel rowery M40 8 31 01:12:47 (41)01:15:10 (27) 02:27:57 00:23:33
32 225 Pakuła Piotr M18 9 32 01:11:47 (30)01:16:16 (32) 02:28:03 00:23:39
33 270 Szczęsny Łukasz EDF Trek Gdynia M30 15 33 01:12:09 (36)01:17:05 (34) 02:29:14 00:24:50
34 189 Rapciak Rafał GK STG M40 9 34 01:12:37 (40)01:16:59 (33) 02:29:36 00:25:12
35 248 Jurczak Piotr N-Bike Academy M18 10 35 01:12:19 (37)01:17:19 (37) 02:29:38 00:25:14
36 168 Wesołowski Artur M40 10 36 01:12:07 (35)01:17:45 (39) 02:29:52 00:25:28
37 186 Łysek Katarzyna ProCycling.pl K30 1 1 01:13:25 (45)01:17:12 (35) 02:30:37 00:26:13
38 257 Perliński Piotr Morpol Racing Team Morpol M30 16 37 01:12:53 (42)01:17:50 (40) 02:30:42 00:26:18
39 253 Hoppe Mateusz Intel Technology Poland M18 11 38 01:11:42 (29)01:19:06 (45) 02:30:47 00:26:23
40 192 Tumaniec Darek Kross Centrum Rowerowe Olsztyn Giera Znaki Drogowe M40 11 39 01:12:31 (38)01:18:31 (43) 02:31:02 00:26:38
41 210 Kulesza Jacek M40 12 40 01:12:35 (39)01:18:52 (44) 02:31:28 00:27:04
42 258 Sieciechowicz Paweł Morpol Racing Team M30 17 41 01:13:49 (47)01:18:08 (41) 02:31:57 00:27:33
43 280 Suś Arkadiusz KujawiaXC M40 13 42 01:14:43 (50)01:17:17 (36) 02:31:59 00:27:35
44 279 Kobyliński Szymon 7ANNA M40 14 43 01:15:27 (55)01:17:37 (38) 02:33:03 00:28:39
45 141 Romanowski Mateusz M18 12 44 01:14:20 (49)01:19:15 (46) 02:33:35 00:29:11
46 169 Stolp Wojtek team MTB CHOJNICE M30 18 45 01:13:02 (43)01:20:34 (52) 02:33:37 00:29:13
47 229 Sośniak Tomasz 7R Logistic Politechnika Gdańska M18 13 46 01:15:38 (57)01:18:28 (42) 02:34:06 00:29:42
48 260 Łysek Łukasz Old School MTB Gdańsk M30 19 47 01:14:11 (48)01:19:59 (49) 02:34:10 00:29:46
49 264 Szczygielski Pawel M30 20 48 01:13:21 (44)01:20:54 (55) 02:34:15 00:29:51
50 146 Leszczyński Adam M30 21 49 01:15:17 (54)01:19:43 (48) 02:35:00 00:30:36
51 238 Szerla Tomasz M40 15 50 01:14:51 (51)01:20:35 (53) 02:35:27 00:31:03
52 254 Jóźwiak Krzysztof Intel Technology Poland M18 14 51 01:15:06 (53)01:20:32 (51) 02:35:38 00:31:14
53 265 Niski Paweł SmartFinance M30 22 52 01:15:59 (60)01:20:23 (50) 02:36:22 00:31:58
54 224 Rochna Tomasz M40 16 53 01:15:52 (59)01:20:43 (54) 02:36:35 00:32:11
55 163 Biedunkiewicz Robert solarium KIKADA M40 17 54 01:16:00 (61)01:21:03 (56) 02:37:03 00:32:39
56 222 Mrozowski Sławomir Górny Bronx M30 23 55 01:15:48 (58)01:21:26 (57) 02:37:14 00:32:50
57 275 Radny Dariusz 4MMOL Clinic M40 18 56 01:14:54 (52)01:23:06 (62) 02:38:01 00:33:37
58 183 Sadowski Piotr Lotos Running Team M30 24 57 01:17:19 (65)01:22:09 (59) 02:39:28 00:35:04
59 156 Sienkiewicz Patryk Patryk Sienkiewicz M40 19 58 01:19:49 (72)01:19:40 (47) 02:39:29 00:35:05
60 153 Kasprzak Radosałw M40 20 59 01:16:58 (64)01:23:06 (61) 02:40:03 00:35:39
61 178 Mazur Michał M30 25 60 01:17:25 (66)01:23:12 (63) 02:40:36 00:36:12
62 223 Noga Marcin M30 26 61 01:19:36 (71)01:21:41 (58) 02:41:17 00:36:53
63 249 Suhak Tomasz Beko Mountain Bikers / Beko M30 27 62 01:16:09 (62)01:25:11 (68) 02:41:20 00:36:56
64 144 Prusinowski Bernard UPC Polska M18 15 63 01:19:55 (73)01:23:00 (60) 02:42:55 00:38:31
65 199 Moskalewicz Mikołaj M30 28 64 01:18:38 (69)01:24:42 (66) 02:43:20 00:38:56
66 244 Miarczyński Jarosław MARINA POiNT MARINA POiNT M30 29 65 01:19:15 (70)01:24:10 (65) 02:43:25 00:39:01
67 261 Skawiński Tomasz NEXUS Team M40 21 66 01:20:04 (74)01:23:47 (64) 02:43:52 00:39:28
68 148 Wojniusz Maciej M30 30 67 01:16:40 (63)01:28:34 (77) 02:45:14 00:40:50
69 150 Jagoda Maciej DOMAX Racing Team M18 16 68 01:20:43 (79)01:24:48 (67) 02:45:31 00:41:07
70 166 Klekowski Adrian Cyklo Kwidzyn M30 31 69 01:20:33 (78)01:25:14 (69) 02:45:48 00:41:24
71 216 Jarząbek Bartłomiej GardenFlora MTB Team M30 32 70 01:20:30 (77)01:26:52 (72) 02:47:22 00:42:58
72 276 Zieliński Krzysztof WSKG Like Bike Kenda Team M40 22 71 01:17:55 (68)01:29:52 (85) 02:47:48 00:43:24
73 233 Ugarenko Paweł KU AZS Politechnika Gdańska M18 17 72 01:21:16 (83)01:26:43 (71) 02:47:59 00:43:35
74 200 Brzeziński Artur LEW LĘBORK M18 18 73 01:21:42 (86)01:26:17 (70) 02:48:00 00:43:36
75 180 Żukotyński Tomir Wheel Brothers Grudziądz M30 33 74 01:21:10 (82)01:27:26 (75) 02:48:36 00:44:12
76 179 Wojnowski Cezary Wheel Brothers Grudziądz M40 23 75 01:21:26 (84)01:27:11 (73) 02:48:37 00:44:13
77 230 Gretkowski Patryk 7R Logistic Politechnika Gdańska M18 19 76 01:20:13 (75)01:28:56 (78) 02:49:09 00:44:45
78 151 Gotówko Tomasz To Mi Kolarz M30 34 77 01:22:25 (91)01:27:15 (74) 02:49:40 00:45:16
79 188 Gąsiorowski Leszek M50 2 78 01:20:29 (76)01:29:50 (84) 02:50:19 00:45:55
80 278 Szymański Piotr team.ase.com.pl M30 35 79 01:20:56 (81)01:29:29 (82) 02:50:25 00:46:01
81 154 Chabros Maciej M30 36 80 01:17:25 (67)01:33:09 (93) 02:50:33 00:46:09
82 185 Czerwionka Dariusz M30 37 81 01:21:48 (88)01:29:07 (81) 02:50:55 00:46:31
83 184 Reddig Krzysztof okabe.pl M40 24 82 01:21:47 (87)01:29:35 (83) 02:51:23 00:46:59
84 170 Szymański Artur LOTOS Running Team M40 25 83 01:24:12 (93)01:27:56 (76) 02:52:08 00:47:44
85 271 Trapp Michał M30 38 84 01:21:27 (85)01:30:56 (88) 02:52:23 00:47:59
86 281 Kochanowski Daniel Poszukiwacze Przygód M30 39 85 01:21:50 (89)01:30:34 (87) 02:52:24 00:48:00
87 242 Bejm Joanna K30 2 2 01:24:36 (95)01:28:57 (79) 02:53:34 00:49:10
88 247 Pawełczyk Marek M40 26 86 01:25:05 (99)01:29:03 (80) 02:54:08 00:49:44
89 246 Wolski Marek M50 3 87 01:22:26 (92)01:32:14 (92) 02:54:40 00:50:16
90 227 Fabjanowicz Magdalena 7r Logistic Politechnika Gdańska K18 1 3 01:24:42 (96)01:30:16 (86) 02:54:58 00:50:34
91 232 Rusiecki Jacek MTB Mercedes Service Team M50 4 88 01:24:22 (94)01:30:56 (89) 02:55:18 00:50:54
92 239 Wawrzyniak Marek M40 27 89 01:24:53 (98)01:31:02 (90) 02:55:55 00:51:31
93 193 Bluj Mikołaj VO2max MTB Team M18 20 90 01:15:37 (56)01:40:58 (108) 02:56:35 00:52:11
94 274 Papiernik Michał Tczewski Klub Rowerowy M30 40 91 01:22:21 (90)01:35:14 (97) 02:57:35 00:53:11
95 252 Krause Maciej Norda Active Team Jaworowe Wzgórze / mSpartan M30 41 92 01:20:54 (80)01:36:49 (102) 02:57:43 00:53:19
96 149 Leśniowski Mariusz PKO Harpagan M40 28 93 01:25:56 (101)01:33:11 (94) 02:59:06 00:54:42
97 187 Ryza Adam M30 42 94 01:24:51 (97)01:35:49 (100) 03:00:40 00:56:16
98 215 Weiss Krzysztof Elbląg - Polska Północna M40 29 95 01:28:54 (105)01:32:09 (91) 03:01:03 00:56:39
99 231 Gretkowski Ryszard 7R Logistic Politechnika Gdańska M40 30 96 01:27:30 (103)01:33:45 (96) 03:01:15 00:56:51
100 208 Wydarty Emil elkapitano.pl M30 43 97 01:25:15 (100)01:37:38 (103) 03:02:54 00:58:30
101 234 Janczarska Marzena K40 1 4 01:25:58 (102)01:37:55 (104) 03:03:52 00:59:28
102 250 Jędruszak Justyna Beko Mountain Bikers beko K30 3 5 01:28:57 (106)01:35:26 (99) 03:04:23 00:59:59
103 175 Sieroński Marcin GammaFinanse.pl M18 21 98 01:30:02 (112)01:35:22 (98) 03:05:25 01:01:01
104 256 Wolny Bartłomiej Intel Technology Poland M30 44 99 01:28:08 (104)01:38:09 (105) 03:06:17 01:01:53
105 251 Nilek Mirosława Beko Mountain Bikers Beko K30 4 6 01:29:55 (110)01:39:21 (106) 03:09:16 01:04:52
106 155 Górski Marcin Stocznia Gdańsk GSG Towers Drużyna MTB M18 22 100 01:28:57 (107)01:40:40 (107) 03:09:36 01:05:12
107 167 Bohaczewski Dariusz Norda Active Team Nypel Reda M30 45 101 01:38:12 (117)01:33:44 (95) 03:11:57 01:07:33
108 143 Abraham Wiesław PGE Krokowa Team W.A.INSTAL Roboty Instalacyjne M40 31 102 01:29:44 (109)01:42:34 (112) 03:12:17 01:07:53
109 206 Banach Ryszard banachbrothers.pl M60 1 103 01:36:42 (116)01:36:07 (101) 03:12:49 01:08:25
110 160 Wiśniewski Dariusz M50 5 104 01:29:56 (111)01:44:45 (113) 03:14:41 01:10:17
111 159 Kulling Monika KLIF MTB Team K18 2 7 01:33:48 (113)01:41:27 (109) 03:15:15 01:10:51
112 211 Kostuch Jan ZUW ZUW M60 2 105 01:36:11 (114)01:41:28 (110) 03:17:38 01:13:14
113 145 Tomaszewski Leszek Elbląska Grupa Rowerowa STOP M50 6 106 01:36:15 (115)01:42:33 (111) 03:18:48 01:14:24
114 157 Brzana Mirosław M50 7 107 01:39:58 (118)01:51:01 (114) 03:31:00 01:26:36
115 203 Jagiełło Anna 7R Logistic Politechnika Gdańska K18 3 8 01:48:11 (119)02:00:28 (115) 03:48:38 01:44:14
116 259 Szalk Tomasz Redalika M30 46 108 01:52:42 (120)02:05:43 (116) 03:58:25 01:54:01
117 142 Falkowski Michał M30 01:29:05 (108) DNF
118 147 Narloch Adrian UPC Polska M18 DNS
119 152 Karpowicz Grzegorz KAREPLAND M30 DNS
120 158 Przybysz Piotr Gdynia M50 DNS
121 162 Pelc Tomasz NEXUS Team NEXUS Consultants M50 DNS
122 164 Wiśniewski Michał GR3miasto M30 DNS
123 165 Wilczewski Jan M30 DNS
124 174 Citko Katarzyna K30 DNS
125 177 Ćwik Damian M30 DNS
126 190 Bońkowski Jarosław MH Automatyka Team M50 DNS
127 195 Tomaszewski Marcin GEA Polska M40 DNS
128 196 Zielonka Maciej www.team.ase.com.pl ASE M30 DNS
129 201 Mencel Adrian Norda Active Team M30 DNS
130 202 Zupa Wojciech SISU OWB Team M50 DNS
131 204 Lis Paweł Complexsports M30 DNS
132 209 Rodziewicz Przemysław Complexsports M30 DNS
133 214 Siedlecki Maciej Kantory IKA M30 01:10:03 (22) DNF
134 217 Anolik Czesław Old School MTB Gdańsk M40 DNS
135 220 Wydrowska Elżbieta Old School MTB Gdańsk DiverseExtremeTeam K30 DNS
136 228 Naczk Bartosz NEXUS Team M30 DNS
137 235 Jakubek Aleksandra VO2max MTB Team K40 DNS
138 245 Muzyczuk Adam M40 01:13:45 (46) DNF
139 255 Witke Mateusz Intel Technology Poland M18 DNS
140 262 Chlebowski Karol F3 Team / Redalica M30 02:01:43 (121) DNF
141 268 Wojciechowski Sławomir EDF Trek Gdynia M30 01:09:06 (21) DNF
142 273 Mróz Krzysztof M40 DNS
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Bieg Piekarczyka
  • ILF Triathlon