Garmin MTB Series Rumia 2016 - dystans Maxi Pokaż

Lista startowa Kolarstwo MTB - Maxi

Lista główna

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Abraham Wiesław Sławoszyno 40-49 286
Anolik Czesław Gdańsk 40-49 361
Banach Bartosz Gdańsk 30-39 403
Banach Ryszard Gdansk 60-… 348
Belt Kacper Świecie 18-29 314
Berton Massimo Pordenone 40-49 363
Biedunkiewicz Robert Gdynia 40-49 306
Bienenda Piotr Olsztyn 30-39 -
Block Daniel Borowo 30-39 -
Blokus Przemysław Wejherowo 18-29 359
Bluj Mikołaj Gdynia 18-29 336
Bogdziewicz Michał Gdańsk 40-49 334
Bohaczewski Dariusz Wejherowo 30-39 310
Bońkowski Jarosław Gdańsk 50-59 333
Borkowski Marcin Warszawa 40-49 -
Brudnowski Przemysław Gdynia 40-49 -
Brunke Leszek Gdańsk 40-49 362
Brzana Mirosław Gdańsk 50-59 300
Brzeziński Artur Lębork 18-29 343
Chabros Maciej Gdynia 30-39 297
Chlebowski Karol Reda 30-39 402
Chudyba Michał Gdańsk 30-39 420
Ciesielski Witold Gdańsk 40-49 -
Citko Katarzyna Białystok 30-39 317
Czapliński Jan Brwinów 30-39 316
Czerwionka Dariusz Gdynia 30-39 328
Ćwik Damian Gdynia 30-39 320
Dargacz Michał Gdańsk 18-29 -
Derheld Łukasz Gdynia 30-39 410
Drobniak Dariusz Leszno 50-59 412
Ebertowski Przemyslaw Gdynia 30-39 365
Fabjanowicz Magdalena Gdańsk 18-29 371
Falkowski Michał Malbork 30-39 285
Farion Paweł Bydgoszcz 18-29 -
Felon Michał Gdynia 30-39 417
Frydrychowicz Jacek Gdańsk 30-39 319
Gąsiorowski Leszek Gdańsk 50-59 331
Gmurczyk Angelika Pruszcz Gdański 18-29 407
Goliński Mariusz Gdynia 50-59 386
Gołębicki Paweł Gdańsk 30-39 347
Gotówko Tomasz Reda 30-39 294
Goździewicz Paweł Gdynia 30-39 -
Górski Marcin Gdańsk 18-29 298
Grela Joanna Gdynia 30-39 387
Gretkowski Michał Gdańsk 18-29 375
Gretkowski Patryk Gdańsk 18-29 374
Gretkowski Ryszard Gdańsk 40-49 432
Guż Andrzej Gdańsk 30-39 366
Hanke Mateusz Sorkwity 18-29 431
Hoppe Mateusz Gdańsk 18-29 395
Iwoła Remigiusz Gdynia 40-49 341
Jagiełło Anna Gdańsk 18-29 345
Jagoda Maciej Gdynia 18-29 293
Jakubek Aleksandra Gdańsk 40-49 379
Janczarska Marzena Gdańsk 40-49 378
Janczarski Maks Gdańsk 40-49 305
Janiszek Michał Orońsko 30-39 -
Jarząbek Bartłomiej Karsin 30-39 360
Jędruszak Justyna Reda 30-39 393
Jóźwiak Krzysztof Gdynia 18-29 396
Jurczak Piotr Grudziądz 18-29 392
Kaczmarek Marek Gdańsk 30-39 -
Kaczorowski Tomasz Gdańsk 30-39 388
Kaiser Andrzej Bytów 40-49 422
Karpowicz Grzegorz Mosty, Gmina Kosakowo 30-39 295
Kasprzak Radosław Gdynia 40-49 296
Kędzia Tomasz Gdańsk 18-29 283
Klekowski Adrian Kwidzyn 30-39 309
Kobyliński Szymon Gdansk 40-49 429
Kołodzik Grzegorz Żarnowiec 18-29 430
Korbus Michał Gdańsk 18-29 381
Korybalski Michał Gdańsk 18-29 418
Kostuch Jan Chmielno 60-… 354
Kostuch Michał Zamek Kiszewski 30-39 356
Kozielewicz Tomasz Gdańsk 40-49 426
Krasnopolski Piotr Gdańsk 30-39 421
Kreft Damian Wejherowo 30-39 -
Krzywy Krzysztof Gdańsk 30-39 340
Krzyżak Jakub Gdynia 30-39 424
Kulesza Jacek Gdynia 40-49 353
Kulling Monika Gnieżdżewo 18-29 302
Lenz Michał Gdańsk 30-39 -
Leszczyński Adam Gdynia 30-39 289
Leśniak Maciej Gdynia 18-29 339
Leśniowski Mariusz Gdańsk 40-49 292
Lis Paweł Gdańsk 30-39 346
Luniak Andrzej Mosty, Gmina Kosakowo 40-49 324
Łukasik Artur Gdynia 50-59 349
Łysek Katarzyna Gdańsk 30-39 329
Łysek Łukasz Gdańsk 30-39 401
Łysiak Norbert Niemcz 40-49 315
Majkowski Daniel Gdynia 30-39 325
Marciniuk Adam Rumia 60-… 413
Mazur Michał Gdańsk 30-39 321
Mencel Adrian Wejherowo 30-39 344
Miarczyński Jarosław Gdańsk 30-39 389
Moderhak Mateusz Gdańsk 30-39 419
Mosa Krzysztof Rumia 30-39 -
Moskalewicz Mikołaj Gdynia 30-39 342
Mrozowski Sławomir Sopot 30-39 400
Mróz Krzysztof Kwidzyn 40-49 -
Mróz Patryk Tczew 18-29 409
Muzyczuk Adam Gdynia 40-49 390
Naczk Bartosz Pruszcz Gdanski 30-39 372
Narloch Adrian Chojnice 18-29 290
Nilek Mirosława Reda 30-39 394
Niski Paweł Gdańsk 30-39 405
Noga Marcin Gdańsk 30-39 367
Owczarek Rafał Gdynia 40-49 -
Pakuła Piotr Sopot 18-29 369
Pelc Tomasz Gdynia 50-59 384
Perliński Piotr Słupsk 30-39 415
Prusinowski Bernard Gdynia 18-29 287
Przybysz Piotr Gdynia 50-59 301
Puścikowski Mariusz Rumia 40-49 350
Radny Dariusz Gowino 40-49 428
Rapciak Rafał Kokoszkowy 40-49 332
Reddig Krzysztof Gdynia 40-49 327
Repiński Tomasz Gdynia 18-29 355
Rochna Tomasz Gdańsk 40-49 368
Rodziewicz Przemysław Gdynia 30-39 352
Rokicki Grzegorz Gdańsk 18-29 380
Romanowski Mateusz Stare Pole 18-29 284
Różański Michał Gdańsk 18-29 385
Rusiecki Jacek Gdańsk 50-59 376
Ryza Adam Gdańsk 30-39 330
Sadowski Piotr Gdańsk 30-39 326
Sieciechowicz Paweł Słupsk 30-39 416
Siedlecki Maciej Gdynia 30-39 357
Sienkiewicz Patryk Gdynia 40-49 299
Sieroński Marcin Gdynia 18-29 318
Skawiński Tomasz Gdynia 40-49 406
Sobierajski Piotr Bartoszyce 40-49 -
Socha Roman Wejherowo 40-49 370
Sośniak Tomasz Gdańsk 18-29 373
Sowiński Artur Gdańsk 18-29 423
Stolp Wojtek Chojnice 30-39 312
Suchecki Maciej Gdynia 40-49 -
Suchomski Marcin Świecie 30-39 -
Superson Marcin Gdynia 18-29 -
Suś Arkadiusz Bydgoszcz 40-49 -
Szalk Tomasz Reda 30-39 399
Szczęsny Łukasz Gdańsk 30-39 411
Szczygielski Pawel gdansk 30-39 404
Szerla Tomasz Gościcino 40-49 382
Szmyt Artur Bydgoszcz 30-39 -
Szymański Artur Gdańsk 40-49 313
Szymański Piotr Gdańsk 30-39 427
Tomaszewski Leszek Elbląg 50-59 288
Tomaszewski Marcin Gdańsk 40-49 338
Trapp Michał Gdańsk 30-39 414
Truszczyński Mateusz Gdańsk 18-29 -
Tumaniec Darek Olsztyn 40-49 335
Ugarenko Paweł Wyczechy 18-29 377
Urbanowicz Piotr Prabuty 40-49 408
Wawrzyniak Marek Gdynia 40-49 383
Weiss Krzysztof Elbląg 40-49 358
Wesołowski Artur Gdańsk 40-49 311
Wesołowski Jarosław Olsztyn 18-29 -
Wilczewski Jan Gdynia 30-39 308
Wiśniewski Dariusz Gdynia 50-59 303
Wiśniewski Michał Gdańsk 30-39 307
Witke Mateusz Miechucino 18-29 397
Wojciechowski Sławomir Gdynia 30-39 433
Wojniusz Maciej Gdynia 30-39 291
Wojnowski Cezary Dolna Grupa 40-49 322
Wolny Bartłomiej Gdańsk 30-39 398
Wolski Marek Gdańsk 50-59 391
Wójtowicz Paweł Rumia 30-39 304
Wydarty Emil Gdańsk 30-39 351
Wydrowska Elżbieta Gdańsk 30-39 364
Wyżlic Michał Lubawa 30-39 337
Zieliński Krzysztof Olsztyn 40-49 425
Ziółkowski Julian Gdańsk 40-49 -
Zupa Wojciech Bydgoszcz 50-59 -
Żukotyński Tomir Grupa 30-39 323
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon