Garmin MTB Series Rumia 2016 - dystans Maxi - wyniki

2016-10-09 11:05 www.mtbseries.pl

M‑ce Nr Nazwisko i imię Klub Kat. M‑ce
w kat.
M‑ce
wg płci
Czas końcowy Strata
1 355 Repiński Tomasz EDF Trek Gdynia M18 1 1 02:22:08
2 403 Banach Bartosz Torus- HOTEL CZTERY BRZOZY M30 1 2 02:22:26 00:00:18
3 340 Krzywy Krzysztof NEXUS Team M30 2 3 02:24:25 00:02:17
4 422 Kaiser Andrzej Eurobike Kaczmarek Electric Team M40 1 4 02:24:26 00:02:18
5 410 Derheld Łukasz EDF Trek Gdynia M30 3 5 02:29:02 00:06:54
6 365 Ebertowski Przemyslaw KING OSCAR GNIEWINO M30 4 6 02:30:04 00:07:56
7 334 Bogdziewicz Michał APTEKA Gemini M40 2 7 02:37:13 00:15:05
8 314 Belt Kacper M18 2 8 02:37:30 00:15:22
9 431 Hanke Mateusz RENAULT TEAM M18 3 9 02:37:43 00:15:35
10 385 Różański Michał Garmin 24 BCT Gdynia M18 4 10 02:37:44 00:15:36
11 316 Czapliński Jan Komobike Scott M30 5 11 02:38:50 00:16:42
12 347 Gołębicki Paweł Torus Team M30 6 12 02:40:56 00:18:48
13 372 Naczk Bartosz NEXUS Team M30 7 13 02:41:43 00:19:35
14 359 Blokus Przemysław 4 mmol clinic M18 5 14 02:42:56 00:20:48
15 433 Wojciechowski Sławomir EDF Trek Gdynia M30 8 15 02:43:04 00:20:56
16 356 Kostuch Michał M30 9 16 02:43:11 00:21:03
17 381 Korbus Michał 7r Logistic Politechnika Gdańska M18 6 17 02:44:28 00:22:20
18 319 Frydrychowicz Jacek XTrack.com Monitoring Systems M30 10 18 02:46:56 00:24:48
19 386 Goliński Mariusz EDF Trek Gdynia M50 1 19 02:47:45 00:25:37
20 315 Łysiak Norbert N-Bike Academy M40 3 20 02:49:36 00:27:28
21 424 Krzyżak Jakub EDF Trek Gdynia M30 11 21 02:52:26 00:30:18
22 430 Kołodzik Grzegorz KLIF MTB Team Porta KMI Poland M18 7 22 02:53:11 00:31:03
23 329 Łysek Katarzyna ProCycling.pl K30 1 1 02:54:20 00:32:12
24 325 Majkowski Daniel FTI Racing Team Rowery Żuchliński M30 12 23 02:54:31 00:32:23
25 418 Korybalski Michał M18 8 24 02:54:43 00:32:35
26 417 Felon Michał M30 13 25 02:56:37 00:34:29
27 388 Kaczorowski Tomasz Bogdziewicz.com M30 14 26 02:56:41 00:34:33
28 304 Wójtowicz Paweł Federal Mogul MTB Team Federal Mogul MTB Team M30 15 27 02:57:24 00:35:16
29 370 Socha Roman norda active team nypel rowery M40 4 28 02:57:26 00:35:18
30 426 Kozielewicz Tomasz Old School MTB Gdańsk M40 5 29 02:57:35 00:35:27
31 380 Rokicki Grzegorz 7R Logistic Politechnika Gdańska M18 9 30 02:57:49 00:35:41
32 369 Pakuła Piotr M18 10 31 02:57:55 00:35:47
33 411 Szczęsny Łukasz EDF Trek Gdynia M30 16 32 02:58:06 00:35:58
34 311 Wesołowski Artur M40 6 33 02:59:00 00:36:52
35 353 Kulesza Jacek M40 7 34 02:59:47 00:37:39
36 429 Kobyliński Szymon 7ANNA M40 8 35 03:00:32 00:38:24
37 390 Muzyczuk Adam M40 9 36 03:01:53 00:39:45
38 415 Perliński Piotr Morpol Racing Team Morpol M30 17 37 03:02:01 00:39:53
39 401 Łysek Łukasz Old School MTB Gdańsk M30 18 38 03:02:05 00:39:57
40 408 Urbanowicz Piotr Gold Wellness Fitness & Gym Kwidzyn M40 10 39 03:02:28 00:40:20
41 392 Jurczak Piotr N-Bike Academy M18 11 40 03:03:31 00:41:23
42 373 Sośniak Tomasz 7R Logistic Politechnika Gdańska M18 12 41 03:04:26 00:42:18
43 307 Wiśniewski Michał GR3miasto M30 19 42 03:04:41 00:42:33
44 368 Rochna Tomasz M40 11 43 03:05:11 00:43:03
45 395 Hoppe Mateusz Intel Technology Poland M18 13 44 03:05:25 00:43:17
46 312 Stolp Wojtek team MTB CHOJNICE M30 20 45 03:05:26 00:43:18
47 428 Radny Dariusz 4MMOL Clinic M40 12 46 03:06:12 00:44:04
48 335 Tumaniec Darek Kross Centrum Rowerowe Olsztyn Giera Znaki Drogowe M40 13 47 03:08:26 00:46:18
49 291 Wojniusz Maciej M30 21 48 03:09:04 00:46:56
50 321 Mazur Michał M30 22 49 03:10:28 00:48:20
51 396 Jóźwiak Krzysztof Intel Technology Poland M18 14 50 03:11:02 00:48:54
52 404 Szczygielski Pawel M30 23 51 03:11:03 00:48:55
53 382 Szerla Tomasz M40 14 52 03:11:09 00:49:01
54 326 Sadowski Piotr Lotos Running Team M30 24 53 03:11:57 00:49:49
55 336 Bluj Mikołaj VO2max MTB Team M18 15 54 03:12:07 00:49:59
56 405 Niski Paweł SmartFinance M30 25 55 03:12:13 00:50:05
57 289 Leszczyński Adam M30 26 56 03:13:00 00:50:52
58 389 Miarczyński Jarosław MARINA POiNT MARINA POiNT M30 27 57 03:13:21 00:51:13
59 285 Falkowski Michał M30 28 58 03:13:34 00:51:26
60 306 Biedunkiewicz Robert solarium KIKADA M40 15 59 03:13:48 00:51:40
61 342 Moskalewicz Mikołaj M30 29 60 03:14:21 00:52:13
62 425 Zieliński Krzysztof WSKG Like Bike Kenda Team M40 16 61 03:15:16 00:53:08
63 377 Ugarenko Paweł KU AZS Politechnika Gdańska M18 16 62 03:16:13 00:54:05
64 416 Sieciechowicz Paweł Morpol Racing Team M30 30 63 03:16:35 00:54:27
65 360 Jarząbek Bartłomiej GardenFlora MTB Team M30 31 64 03:17:01 00:54:53
66 412 Drobniak Dariusz STREFASPORTU.PL REAL M50 2 65 03:17:12 00:55:04
67 406 Skawiński Tomasz NEXUS Team M40 17 66 03:18:39 00:56:31
68 287 Prusinowski Bernard UPC Polska M18 17 67 03:18:55 00:56:47
69 327 Reddig Krzysztof okabe.pl M40 18 68 03:20:49 00:58:41
70 299 Sienkiewicz Patryk Patryk Sienkiewicz M40 19 69 03:21:16 00:59:08
71 374 Gretkowski Patryk 7R Logistic Politechnika Gdańska M18 18 70 03:21:46 00:59:38
72 309 Klekowski Adrian Cyklo Kwidzyn M30 32 71 03:22:30 01:00:22
73 331 Gąsiorowski Leszek M50 3 72 03:22:32 01:00:24
74 294 Gotówko Tomasz To Mi Kolarz M30 33 73 03:23:20 01:01:12
75 313 Szymański Artur LOTOS Running Team M40 20 74 03:25:34 01:03:26
76 383 Wawrzyniak Marek M40 21 75 03:26:34 01:04:26
77 391 Wolski Marek M50 4 76 03:27:56 01:05:48
78 367 Noga Marcin M30 34 77 03:28:59 01:06:51
79 293 Jagoda Maciej DOMAX Racing Team M18 19 78 03:30:12 01:08:04
80 427 Szymański Piotr team.ase.com.pl M30 35 79 03:30:57 01:08:49
81 351 Wydarty Emil elkapitano.pl M30 36 80 03:31:00 01:08:52
82 432 Gretkowski Ryszard 7R Logistic Politechnika Gdańska M40 22 81 03:31:43 01:09:35
83 387 Bejm Joanna K30 2 2 03:32:00 01:09:52
84 318 Sieroński Marcin www.GammaFinanse.pl M18 20 82 03:33:02 01:10:54
85 371 Fabjanowicz Magdalena 7r Logistic Politechnika Gdańska K18 1 3 03:33:19 01:11:11
86 301 Przybysz Piotr Gdynia M50 5 83 03:34:38 01:12:30
87 421 Krasnopolski Piotr GR3miasto M30 37 84 03:35:38 01:13:30
88 393 Jędruszak Justyna Beko Mountain Bikers beko K30 3 4 03:36:16 01:14:08
89 378 Janczarska Marzena K40 1 5 03:38:03 01:15:55
90 394 Nilek Mirosława Beko Mountain Bikers Beko K30 4 6 03:38:21 01:16:13
91 330 Ryza Adam M30 38 85 03:38:51 01:16:43
92 348 Banach Ryszard banachbrothers.pl M60 1 86 03:39:00 01:16:52
93 305 Janczarski Maks M40 23 87 03:40:34 01:18:26
94 310 Bohaczewski Dariusz Norda Active Team Nypel Reda M30 39 88 03:41:37 01:19:29
95 398 Wolny Bartłomiej Intel Technology Poland M30 40 89 03:43:13 01:21:05
96 298 Górski Marcin Stocznia Gdańsk GSG Towers Drużyna MTB M18 21 90 03:44:41 01:22:33
97 302 Kulling Monika KLIF MTB Team K18 2 7 03:44:44 01:22:36
98 303 Wiśniewski Dariusz M50 6 91 03:46:12 01:24:04
99 413 Marciniuk Adam RADMOR Team M60 2 92 03:50:55 01:28:47
100 286 Abraham Wiesław PGE Krokowa Team W.A.INSTAL Roboty Instalacyjne M40 24 93 03:55:54 01:33:46
101 358 Weiss Krzysztof Elbląg - Polska Północna M40 25 94 03:56:42 01:34:34
102 354 Kostuch Jan ZUW ZUW M60 3 95 04:00:01 01:37:53
103 288 Tomaszewski Leszek Elbląska Grupa Rowerowa STOP M50 7 96 04:11:14 01:49:06
104 379 Jakubek Aleksandra VO2max MTB Team K40 2 8 04:12:13 01:50:05
105 283 Kędzia Tomasz SundayBikers M18 DNS
106 284 Romanowski Mateusz GK STG M18 DNF
107 290 Narloch Adrian UPC Polska M18 DNS
108 292 Leśniowski Mariusz PKO Harpagan M40 DNS
109 295 Karpowicz Grzegorz KAREPLAND M30 DNS
110 296 Kasprzak Radosałw M40 DNF
111 297 Chabros Maciej M30 DNF
112 300 Brzana Mirosław M50 DNS
113 308 Wilczewski Jan M30 DNS
114 317 Citko Katarzyna K30 DNS
115 320 Ćwik Damian M30 DNS
116 322 Wojnowski Cezary Wheel Brothers Grudziądz M40 DNF
117 323 Żukotyński Tomir Wheel Brothers Grudziądz M30 DNF
118 324 Luniak Andrzej DBK M40 DNF
119 328 Czerwionka Dariusz M30 DNF
120 332 Rapciak Rafał GK STG M40 DNF
121 333 Bońkowski Jarosław MH Automatyka Team M50 DNF
122 337 Wyżlic Michał Komobike Scott M30 DNS
123 338 Tomaszewski Marcin GEA Polska M40 DNS
124 339 Leśniak Maciej Jumpcity M18 DNF
125 341 Iwoła Remigiusz GDYNIA BLUEMAR M40 DNS
126 343 Brzeziński Artur LEW LĘBORK M18 DNS
127 344 Mencel Adrian Norda Active Team M30 DNF
128 345 Jagiełło Anna 7R Logistic Politechnika Gdańska K18 DNF
129 346 Lis Paweł Complexsports M30 DNS
130 349 Łukasik Artur M50 DNF
131 350 Puścikowski Mariusz LOTOS Team M40 DNF
132 352 Rodziewicz Przemysław Complexsports M30 DNS
133 357 Siedlecki Maciej Kantory IKA M30 DNF
134 361 Anolik Czesław Old School MTB Gdańsk M40 DNF
135 362 Brunke Leszek OPONEO M40 DNS
136 363 Berton Massimo acido lattico M40 DNF
137 364 Wydrowska Elżbieta Old School MTB Gdańsk DiverseExtremeTeam K30 DNF
138 366 Guż Andrzej Hotel 4 Brzozy Team Gdańsk M30 DNS
139 375 Gretkowski Michał 7R Logistic Politechnika Gdańska M18 DNF
140 376 Rusiecki Jacek MTB Mercedes Service Team M50 DNS
141 384 Pelc Tomasz NEXUS Team NEXUS Consultants M50 DNS
142 397 Witke Mateusz Intel Technology Poland M18 DNF
143 399 Szalk Tomasz Redalika M30 DNF
144 400 Mrozowski Sławomir Górny Bronx M30 DNS
145 402 Chlebowski Karol F3 Team / Redalica M30 DNF
146 407 Gmurczyk Angelika Tczewski Klub Rowerowy +48 785 759 908 K18 DNS
147 409 Mróz Patryk Tczewski Klub Rowerowy M18 DNS
148 414 Trapp Michał M30 DNS
149 419 Moderhak Mateusz EDF Trek Gdynia M30 DNS
150 420 Chudyba Michał Sanatorium Leśnik Sopot furbo.pl M30 DNF
151 423 Sowiński Artur GKS Cartusia Kartuzy M18 DNF
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Bieg Piekarczyka
  • ILF Triathlon