Garmin MTB Series Reda 2016 - dystans Mini Pokaż

Lista startowa Kolarstwo MTB - Mini

Lista główna

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Adamczuk Norbert Gdynia 18-29 1289
Adamowski Grzegorz Gdańsk 30-39 1434
Andrejczuk Adam Chojnice 40-49 1300
Andruszkiewicz Adam Gdańsk 40-49 1319
Arcimowicz Piotr Ustka 16-17 1420
Avdyushev Dmitry Kaliningrad 30-39 -
Bagiński Olgierd Gdynia 40-49 1480
Baliński Mateusz Lidzbark Warmiński 18-29 1513
Banach Robert Gdańsk 30-39 1369
Bartnik Łukasz Gdynia 30-39 1182
Bartoszewicz Artur Gdańsk 30-39 1453
Bejm Maciek Gdynia 30-39 1242
Belt Jarosław Świecie 40-49 1479
Berliński Bartłomiej Słupsk 18-29 1426
Bibliw Marek Lębork 30-39 1322
Bielowicz Marek Gdynia 30-39 1459
Biszko Jakub Gdynia 18-29 -
Bladowski Tomasz Rewa 30-39 1187
Blew Wojciech Gdańsk 50-59 1301
Błaszczyk Rafał Rotmanka 40-49 -
Błaszkiewicz-Okrągły Wojciech Gdańsk 30-39 1293
Bogdziewicz Eugeniusz Gdańsk 60-… 1340
Borcowski Janusz Gdynia 50-59 1306
Borowiecki Bartłomiej Rumia 30-39 1249
Borowiecki Dariusz Suchy Dwór 40-49 1192
Boryło Paulina Lębork 18-29 -
Boryński Adam Słupsk 40-49 1433
Borzyszkowski Tomasz Tczew 40-49 1233
Brylowski Pawel Kartuzy 18-29 1331
Brzeski Adam Wejherowo 40-49 1303
Brzozowski Maciek Elbląg 18-29 1510
Buczyński Arkadiusz Gdańsk 40-49 1230
Budkowski Damian Gdańsk 30-39 1355
Caspari Sebastian Gdańsk 40-49 1211
Cenkier Julian Bydgoszcz 40-49 1429
Chwiej Karolina Sopot 30-39 1352
Chyliński Andrzej Gdańsk 40-49 1392
Ciba Damian Rumia 30-39 1178
Cierliński Bartosz Gdynia Chylonia 30-39 1256
Czajkowski Paweł Kowalewo Pom 30-39 1387
Czernialis Rimas Rumia 30-39 1299
Czerniawski Piotr Gdynia 40-49 1232
Czuczeło Maciej Gdańsk 30-39 1475
Dajek Janusz Gdańsk 50-59 1279
Dalecki Przemysław Gdynia 40-49 1170
Damski Łukasz Wtelno 30-39 1357
Dawidowski Daniel Rumia 30-39 1190
Dąbrowski Artur Rumia 40-49 1495
Degórski Marcin Reda 30-39 1173
Dembiński Paweł Sopot 40-49 1378
Deptuła Krzysztof Gdańsk 30-39 -
Deyk Grzegorz Bolszewo 30-39 -
Dietrich Dawid Kłanino 30-39 1176
Dobosz Romuald Ustka 60-… 1215
Dolatowski Filip Gdańsk 16-17 1285
Dolatowski Piotr Gdańsk 18-29 1265
Dolistowski Michał Gdynia 30-39 1467
Dolny Krzysztof Gdańsk 60-… 1507
Dolny Michał Gdańsk 18-29 1476
Domarus Bronisław Kościerzyna 50-59 1506
Drzazga Andrzej Reda 50-59 1472
Dzienisz Janusz Gdynia 30-39 1270
Dzik Michał Gdańsk 30-39 1437
Engelberg Łukasz Gdańsk 30-39 1337
Farion Paweł Bydgoszcz 18-29 -
Fenc Aleksander Gdańsk 40-49 1380
Figiel Michał Gdańsk 30-39 1414
Figura Krzysztof Gdańsk 18-29 1509
Fijołek Jarek Gdańsk 40-49 1282
Fira Adam Gdańsk 30-39 1413
Florczuk Marek Gdynia 18-29 1219
Formela Krzysztof Rokitnica 30-39 1427
Formella Filip Kartuzy 40-49 1505
Frymark Marcin Reda 30-39 1276
Fusowski Sebastian Wejherowo 18-29 1225
Gabrychowicz Maciej Bozepole Wielkie 30-39 1515
Gajda Wiktor Świecie 18-29 1294
Gajewski Sebastian Elbląg 40-49 -
Galeeva Alfiia Kaliningrad 30-39 1501
Galek Gustaw Gdynia 60-… 1484
Galek Tomasz Gdynia 30-39 1172
Galiński Patryk Gdańsk 40-49 1247
Gardzielewski Artur Gdańsk 30-39 1286
Gawkowski Mariusz Gdynia 40-49 1504
Gbur Krzysztof Białystok 18-29 1409
Gbyl Jacek Gdańsk 40-49 1468
Giedrojć Tomasz Słupsk 30-39 1422
Gierszewski Sławomir Kąpino 40-49 1198
Główczewski Sebastian Gdańsk 40-49 -
Gorazdowska Katarzyna Kłanino 30-39 1245
Gorazdowski Filip Starzyno 16-17 1246
Gorazdowski Marcin Kłanino 30-39 1334
Gorski Dariusz Gdynia 30-39 1255
Gortat Bogumił Dobrzęcino 30-39 1284
Gostomski Marcin Gdynia 40-49 1496
Górski Bartłomiej Starogard Gdański 40-49 -
Górski Maciej Lębork 30-39 1324
Grabiński Marcin Gdańsk 30-39 1478
Grabowski Robert Pszczółki 30-39 -
Grajczak Adrian Gdańsk 18-29 1239
Granicki Marcin Słupsk 18-29 1492
Grenda Michał Gdynia 30-39 1317
Groszewski Radosław Olsztyn 40-49 1487
Gryglewski Michał Sopot 30-39 1280
Grzesik Stanisław Rumia 50-59 1193
Grzyb Grzegorz Rumia 40-49 1273
Habaj Piotr Gdynia 30-39 1313
Heleniak Adam Gdańsk 30-39 1498
Heleniak Karina Gdańsk 30-39 1499
Henig Wojciech Reda 30-39 1218
Hermanowski Roman Gdańsk 30-39 1329
Hinz Maciej Wejherowo 18-29 1344
Hoge Anna Puck 30-39 1347
Hoge Rafał Puck 30-39 1348
Horakowski Andrzej Świecie 40-49 1346
Horbowy Adam Bytów 40-49 1440
Hościło Tomasz Gdynia 18-29 1415
Jakubowska-Olech Edyta Świecie 40-49 1241
Jakusz Przemysław Wejherowo 30-39 1167
Jamruszka Paweł Gdańsk 30-39 -
Janczak Sławomir Pszczółki 30-39 1470
Janczewski Robert Gdańsk 40-49 1332
Jastrzębski Marcin Gdańsk 40-49 1272
Jelinek Andrzej Gdynia 40-49 1307
Jesionowski Krzysztof Wejherowo 40-49 1260
Jezierski Sławomir Gdańsk 30-39 1244
Jokiel Radoslaw Gdansk 30-39 1353
Juszkiewicz Jarosław Gdynia 30-39 1237
Kaczmarek Krzysztof Gdańsk 40-49 -
Kałużny Stefan Sopot 50-59 1379
Kamiński Ireneusz Gdynia 40-49 1238
Kamiński Paweł Kościerzyna 30-39 -
Kamiński Sebastian Juszkowo 40-49 1169
Kamionka Klaudia Lębork 18-29 1325
Karczewski Marcin Gdańsk 30-39 -
Kasperski Jacek Gdynia 60-… 1175
Kasztelan Radosław Kwidzyn 30-39 1161
Kaszuba Maciej Gdańsk 18-29 1261
Kawała Filip Gdynia 30-39 1516
Kędzia Tomasz Gdańsk 18-29 1163
Kin Jacek Gdynia 18-29 1399
Klawiter Aleksander Rumia 30-39 1278
Knitter Rafał Słupsk 30-39 1423
Kokosza Aleksander Gdynia 40-49 1514
Kolatowska Wiesława Gdynia 40-49 1320
Kolberg Sławek Reda 30-39 1205
Kolecki Jakub Gdańsk 18-29 1304
Kołakowski Mikołaj Reda 40-49 1418
Komsta Artur Żelistrzewo 40-49 1310
Komsta Marcin Puck 40-49 1296
Konieczny Robert Gdynia 40-49 1224
Koniuszewski Bartosz Gdańsk 30-39 1439
Koniuszewski Piotr Gdańsk 18-29 1524
Kortas Paweł Jastrzebia Góra 30-39 1188
Koss Przemysław Lębork 40-49 1326
Kowalewski Maciej Słupsk 30-39 1477
Kramp Daniel Kartuzy 40-49 1339
Krassowski Robert Sopot 40-49 -
Krukowski Jan Jastrzebia Góra 18-29 1396
Krupiński Daniel Słupsk 40-49 1424
Krzesińska Joanna Gdynia Karwiny 30-39 -
Krzeszowski Sebastian Kartuzy 30-39 1308
Krzyżelewska - Suś Anna Bydgoszcz 40-49 1521
Kubiak Ewa Warszawa 30-39 1404
Kuczkowski Piotr Gdańsk 30-39 1456
Kuczorska Katarzyna Rumia 30-39 1367
Kuras Jakub Rumia 30-39 1381
Kurzyński Piotr Nowy Świat 40-49 1335
Kuśpiet Rafał Gdańsk Osowa 30-39 1271
Kwaśniak Zdzisław Słupsk 50-59 -
Kwaśniewski Krzysztof Skarszewo 30-39 1316
Labuda Hubert Łęczyce 16-17 1449
Langa Marcin Wejherowo 30-39 1177
Lange Tomasz Gdańsk 40-49 1290
Lebiedziński Radek Reda 30-39 1463
Leszczyński Andrzej Kowale 40-49 1250
Leszczyński Mariusz Gdynia 40-49 1454
Lewandowska Natalia Kartuzy 30-39 1257
Lewandowski Robert Kartuzy 30-39 1258
Lewandowski Roman Gdańsk 60-… 1185
Lewiński Marcin Reda 30-39 1196
Lica Krzysztof Bydgoszcz 50-59 -
Liedtke Mariusz Gdańsk 30-39 1485
Ligenza Zbigniew Pruszcz Gdański 30-39 1366
Linda Patryk Gdańsk 30-39 1212
Lipski Marcin Jastrzebia Góra 40-49 1191
Łamek Sebastian Swiecie 30-39 1264
Łapiński Maciej Gdynia 30-39 1288
Łojek Bartłomiej Gdańsk 40-49 1277
Łomnicki Michał Kwidzyn 30-39 1403
Łoś Rafał Słupsk 40-49 1295
Łuczkiewicz Jakub Rumia 18-29 1471
Łuczkiewicz Jan Rumia 40-49 1469
Łukasiewicz Marcin Sopot 40-49 1497
Machowska Justyna Gdansk 30-39 1473
Machowski Dawid Gdańsk 30-39 1474
Maciborko Piotr Rumia 30-39 -
Maciejewski Sławomir Lębork 40-49 1328
Majewski Maciej Gdansk 30-39 1493
Majewski Marek Prabuty 60-… 1194
Majkowski Daniel Gdynia 30-39 -
Makowski Przemysław Gdynia 40-49 1385
Mania Jacek Rumia 30-39 1512
Mania Joanna Rumia 30-39 1511
Manikowski Artur Sulnowo 30-39 1253
Marciniuk Rafał Rumia 30-39 1428
Markowski Dariusz Gdańsk 18-29 1298
Marszalec Dawid Starogard Gdański 30-39 1401
Marzejon Karol Reda 40-49 1236
Marzejon Mikołaj Chłapowo 16-17 1452
Matuła Bartłomiej Banino 30-39 1500
Matuszewski Adrian Świecie 40-49 1350
Mądzielewski Sławek Świecie 40-49 1229
Michalak Dominika Gdańsk 18-29 1262
Mieczkowski Dominik Gdynia 30-39 1358
Miłek Przemysław Gdańsk 30-39 -
Miszewski Grzegorz Chojnice 18-29 1291
Moderhak Marcelina Gdynia 30-39 1466
Modlińska Beata Rumia 40-49 1330
Modzelewski Grzegorz Chojnice 40-49 1311
Mosiński Damian Wejherowo 40-49 1259
Moszczyński Bartłomiej Gdańsk 18-29 1166
Motyczko Jacek Gdynia 30-39 -
Mrozowicz Cezary Gdynia 30-39 1383
Musalewski Grzegorz Tczew 40-49 1430
Nabekalo Oleksandr Gdańsk 18-29 1164
Niemierza Adam Bydgoszcz 40-49 1360
Niewiadomski Jarosław Gdańsk 40-49 1338
Nowatkowski Jacek Rokitnica 30-39 1266
Nowosielski Paweł Czarna Białostocka 30-39 1410
Olech Jacek Świecie 40-49 1240
Ollik Wojciech Suchy Dwór / Gdynia 30-39 1251
Olszewski Bartek Gdańsk 18-29 -
Ołdziejewski Marcin Nowy Staw 40-49 1491
Omieczyński Andrzej Gdańsk 50-59 1184
Onoszko Wojciech Chmielno 18-29 1371
Orkwiszewski Krzysztof Gdynia 30-39 1275
Orwat Kasia Poznan 40-49 -
Orzędowski Dominik Kwidzyn 40-49 -
Ostachowski Łukasz Gdańsk 30-39 1297
Pająk Maciej Gdańsk 30-39 1281
Paradowski Grzegorz Elbląg 50-59 1365
Patoka Agnieszka Gdynia 18-29 1445
Pawłowska Anna Gdańsk 30-39 1464
Pelczar Krzysztof Wejherowo 30-39 1309
Petk Grzegorz Kowale 30-39 1462
Petk Jerzy Lębork 60-… 1343
Petka Arek Lębork 18-29 1321
Piekart Joanna Gdańsk 30-39 1377
Piepka Sławomir Leśniewo 30-39 1189
Pietrzak Paweł Gdańsk 30-39 1183
Pilipiec Sławomir Malbork 30-39 -
Pilski Wojciech Gdańsk 40-49 1315
Piotrowicz Przemysław Gdynia 40-49 1202
Piotrowski Bartłomiej Gdańsk 16-17 1490
Piotrowski Dariusz Bydgoszcz 30-39 1201
Piotrowski Dariusz Świecie 40-49 1269
Piramowicz Bartosz Łeba 30-39 1481
Piszcz Krzysztof Gdynia 40-49 -
Pituch Sławek Bytów 30-39 1388
Plesiewicz Janusz Wałcz 60-… -
Pliszka Kamil Sztum 30-39 1248
Pogorzelski Jarek Pszczółki 50-59 1444
Polter Rafał Gdańsk 40-49 1436
Popławski Tadeusz Gdańsk 50-59 1389
Poreda Piotr Wejherowo 30-39 1292
Potrykus Filip Chłapowo - 1450
Potrykus Jan Chłapowo 50-59 1451
Przestrzelski Piotr Gdańsk 40-49 1372
Radulska Joanna Gdańsk 30-39 1168
Rajnowski Tomasz Pruszcz Gdański 30-39 1268
Rapciak Marcin Kokoszkowy 40-49 1374
Ratkowski Sławomir Świecie 40-49 1494
Reczek Konrad Szemud 18-29 1416
Reinholz Dariusz Świecie 18-29 1354
Reiss Szczepan Kolbudy 40-49 1390
Richert Krzysztof Rebiechowo 30-39 1419
Rodek Wojciech Otomin 40-49 -
Rogowski Jacek Kościerzyna 40-49 1314
Romańska Aleksandra Starogard Gdański 18-29 1263
Roppel Rafał Gdańsk 30-39 1162
Różański Łukasz Gdańsk 18-29 1341
Ruc Rafał Wejherowo 30-39 1336
Ruczyński Arkadiusz Elbląg 40-49 1231
Ruczyński Radosław Elbląg 40-49 1349
Rutkowski Karol Suchacz 18-29 1395
Rybicki Marek Wejherowo 40-49 1438
Ryczanik Tomasz Gdańsk 30-39 1460
Rytel Wojciech Warszawa 50-59 1235
Rzeczycki Michał Gdańsk 30-39 1368
Rzeszutek Piotr Sierakowice 18-29 1186
Rzeszutek Tomasz Sierakowice 18-29 1226
Rzeszutek Zofia Sierakowice 18-29 1227
Rzeźnik Piotr Gdańsk 30-39 1228
Sabisz Marian Bytów 60-… 1503
Sadowski Krzysztof Gdansk 30-39 1356
Sadowski Piotr Gdańsk 30-39 -
Semmerling Adam Gdańsk 30-39 1432
Seńko Piotr Malbork 30-39 1254
Sertel Ula Gdańsk 30-39 -
Siemienas Andrzej Młynary 30-39 1302
Sień Dawid Sulnowo 40-49 1397
Skałecki Tomasz Reda 40-49 1443
Skierka Dariusz Łęczyce 18-29 1327
Skierkowski Tomasz Kwidzyn 30-39 1363
Słomczewski Rafał Gdynia 30-39 1376
Słowik Michał Gdynia 40-49 1305
Smyk Łukasz Rumia 30-39 1502
Sobierajski Piotr Bartoszyce 40-49 -
Sobieralski Piotr Tczew 30-39 1461
Solarski Jakub Gdańsk 30-39 1391
Solnikowski Michał Słupsk 18-29 -
Stachańczyk Wiesława Gdynia 60-… 1216
Stacholiński Hubert Gdynia 30-39 1486
Stankiewicz Wiktor Gdansk 18-29 1408
Stelmach Łukasz Luzino 30-39 1179
Struczewski Filip Sokółka 30-39 1488
Strzelecki Paweł Lębork 18-29 1323
Stseshyts Katsiaryna Bialystok 30-39 1411
Studzieniecki Adam Gdańsk 40-49 1364
Styczewski Tomasz Jastrzębia Góra 30-39 1373
Sumionka Jakub Gdańsk 16-17 1489
Superson Maciej Gdynia 40-49 1417
Suś Cyprian Bydgoszcz - 1520
Sykuła Marcin Gdynia 40-49 1204
Szajkowski Tomasz Tczew 60-… 1287
Szarejko Adrian Słupsk 30-39 1421
Szczepański Artur Dorotowo 40-49 1384
Szczęsny Tomasz Gdańsk-Kowale 30-39 1441
Szczuka Adam Gdańsk 40-49 -
Szerszyński Łukasz Banino 18-29 1447
Szklarski Ireneusz Rumia 40-49 1199
Szmagliński Karol Chojnice 30-39 1342
Szul Bartłomiej Gdynia 30-39 1206
Szulik Łukasz Gdańsk 30-39 1333
Szyc Ryszard Dziemiany 18-29 1508
Szymański Jakub Gdynia 50-59 1519
Szymborski Tomek Sopot 40-49 1220
Szymczycha Zbigniew Legowo 60-… 1400
Świerczyński Michał Gdańsk 30-39 1523
Świetliński Krzysztof Sopot 40-49 1210
Świstun Piotr Lębork 30-39 -
Tajerle Dariusz Gdynia 30-39 1234
Tasior Paweł Bożepole Wielkie 40-49 1223
Tłuszczak Rafał Gdynia 40-49 -
Tokarski Bartosz Gdynia 18-29 1283
Tokmina Aleksander Sopot-Pomorskie Gdansk 60-… 1345
Torbicki Ryszard Potęgowo 60-… 1457
Trapkowski Przemysław Gdańsk 30-39 1405
Trawiński Damian Wejherowo 30-39 1455
Trąbiński Grzegorz Gdańsk 30-39 1407
Trepczyk Dawid Łapalice 18-29 1180
Treselj Marin Gdańsk 30-39 1174
Truszczyński Mateusz Gdańsk 18-29 1252
Truszkowski Mariusz Gdańsk 18-29 1312
Trzciński Waldemar Karsin 30-39 1165
Turczyn Stefan Łęcze 18-29 1394
Turek Karol Leśniewo 30-39 1213
Twardy Remigiusz Gdańsk 30-39 1361
Tygielski Mateusz Gdańsk 18-29 1362
Urbaniak Daniel Rumia 30-39 1465
Urbanowicz Mirosław Gdańsk 50-59 1386
Walaszkowski Patryk Gdynia 18-29 1382
Walenkiewicz Ryszard Gdańsk 40-49 1517
Wałdowski Dominik Gdańsk 30-39 1406
Wasilewski Krzysztof Gdańsk 40-49 1221
Waszczyk Maciej Sopot 40-49 1171
Waśkiewicz Jarosław Gdańsk 30-39 1412
Wawrzyniak Marcin Gdynia 40-49 1267
Wawrzyniak Tomek Gdynia 18-29 1207
Wenta Krzysztof Bożepole Wielkie 30-39 1370
Wesoły Artur Reda 18-29 1448
Wiczling Patryk Gdańsk 18-29 1398
Wielicki Tomek Gdańsk 30-39 1375
Więckowski Marcin Rotmanka 30-39 1195
Will Tomasz Gdynia 50-59 1525
Winikajtys Bartłomiej Gdańsk 18-29 1160
Wiszecki Adam Suchy Dwór / Gdynia 40-49 1435
Włodarczyk Krzysztof Prabuty 18-29 1203
Wojczak Krzysztof Kobylnica 50-59 1425
Wolanin Jakub Malbork 30-39 1274
Wołodkiewicz Bartosz Gdynia 30-39 1209
Woźniak Wojciech Gdańsk 30-39 1522
Wróblewski Rafał Gdańsk 40-49 1351
Wybraniak Dariusz Tczew 30-39 1197
Wyrwicki Rafał Gdańsk 30-39 1518
Wysocki Kamil Gdańsk 30-39 -
Zachciał Tomasz Kowale 40-49 1442
Zarzycki Arkadiusz Gdańsk 30-39 1222
Zasada Grzegorz Puck 30-39 1214
Zawalich Michał Gdańsk 18-29 1243
Zawistowski Michał Sulmin 30-39 1483
Zawisza Stefan Potęgowo 60-… 1458
Zdrojewski Marcin Reda 18-29 1482
Zdrojewski Mateusz Gdańsk 18-29 1402
Zębrzuski Jarosław Chwaszczyno 40-49 1217
Ziółkowski Mirosław Gdańsk 40-49 1200
Ziółkowski Zbigniew Kwidzyn 40-49 1208
Znaniecki Lukasz Gdańsk 40-49 1446
Zoga Jolanta Rumia 50-59 1181
Zubowicz Marek Tuchom 50-59 -
Zwolak Leszek Gdańsk 40-49 1318
Żuchliński Adam Suchy Dwór 40-49 1393
Żuk Łukasz Młynary 30-39 1431
Żyliński Daniel Rumia 18-29 1359
Żywicki Paweł Studzienice 30-39 -
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon