Garmin Iron Triathlon Piaseczno 2017 - dystans 1/4 Ironman Pokaż

Lista startowa Triathlon - 1/4 Ironman 0,95-45-10,55

Lista główna

Pozycja na rezerwie Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa
6 Wasowski Bartlomiej Mińsk Mazowiecki 30-34
8 Kmieć Robert Płońsk 25-29
9 Ręczkowski Rafał Brwinów 30-34
11 Jagodziński Roman Leszno 25-29
12 Błażejewski Bartosz Myślibórz 25-29
15 Luterek Michał Warszawa 35-39
16 Smilowski Marek Wysoka 35-39
17 Gładysz Ewelina Stare Babice 18-24
18 Kwiatkowski Rafal Warszawa 35-39
19 Podhajny Michal Warszawa 30-34
20 Jakubas Pawel Warszawa 40-44
21 Zakrzewski Robert Kamienica 40-44
22 Lasowicz Michal Pruszków 30-34
24 Stolarczyk Sebastian Warszawa 30-34
25 Kołaczek Damian Jabłonna 30-34
26 Naporowski Rafał Nowiny 40-44
27 Szymczyk Tomasz Częstochowa 35-39
28 Kaliński Artur Warszawa 40-44
29 Paszkiewicz Rafał Płock 35-39
30 Domagala Robert Warszawa 40-44
31 Czerniel Piotr Elbląg 30-34
34 Sokołowski Mateusz Ropczyce 30-34
35 Oset Piotr Sieradz 50-54
36 Łanek Dariusz Włocławek 55-59
37 Tuczko Marcin Gizycko 30-34
38 Zieliński Kamil Warszawa 25-29
39 Hasior Krzysztof Warszawa - Polska 30-34
41 Marciniak Łukasz Lipków Izabelin 35-39
42 Smuś Karol Kwirynów 40-44
43 Borecka Aleksandra Warszawa 25-29
44 Moykowski Aleksander Warszawa 30-34
45 Ziąbski Emil Pruszków 30-34
46 Bąk Piotr (Makowski Konrad, Wyszkowski Bartłomiej) Zielonka 30-34
47 Ładak Marcin Julianów 45-49
48 Zieliński Jan Warszawa 30-34
49 Karwowski Maciej Warszawa 35-39
50 Czajkowski Robert Ostrówek 40-44
51 Wasilewski Piotr Głosków 35-39
52 Nęcek Rafał Masłomiąca 35-39
54 Folga Jakub Warszawa 35-39
55 Kowalski Łukasz Warszawa 30-34
56 Żurawski Paweł Karczew 25-29
58 Wrona Andrzej Lublin 55-59
59 Miziałek Dominika Warszawa 25-29
62 Walendzik Michal Warszawa 35-39
63 Kramer Rafal Radom 50-54
65 Dyduch Jarek Warszawa 35-39
66 Broda Jaroslaw Gliwice 40-44
67 Książek Dymitr Warszawa 35-39
69 Filipiak Robert Łódź 25-29
71 Ścibor Albert Nowy Konik 18-24
72 Hoffmann Jakub Zbąszyń 25-29
73 Bieliński Piotr Skierniewice 25-29
74 Różycki Michał Warszawa 40-44
75 Gawkowski Robert Legionowo 40-44
76 Romejko Piotr Opacz Kolonia 35-39
77 Rębisz Michał Mełno 30-34
78 Sadowska Monika Warszawa 35-39
79 Jednorowski Rafał Warszawa 40-44
80 Rzążewski Krzysztof Kazuń Nowy 40-44
83 Pławiak Wojciech Warszawa 30-34
84 Markowska Anna Piaseczno 40-44
86 Zakrzewski Michał Grodzisk Mazowiecki 30-34
87 Rogala Konrad Kartuzy 45-49
88 Kłosowski Paweł Ryki 18-24
89 Luty Łukasz Warszawa 40-44
90 Pokora Robert Lublin 40-44
91 Igielski Armin Grudziądz 40-44
92 Łaski Konrad Warszawa 35-39
93 Kunat Tomasz Pińczów 50-54
94 Czerwinski Krzysztof Warszawa 35-39
95 Urbanowicz Rafał Warszawa 35-39
96 Ziemba Aleksandra Warszawa 30-34
97 Maron Jacek Warszawa 45-49
98 Waglewski Karol Kraków 30-34
100 Borgus Bartosz Warszawa 35-39
101 Przybyłowicz Wojciech Rzeszów 30-34
102 Beraś Maciek Warszawa 35-39
103 Oworuszko Jarosław Warszawa 45-49
104 Konarski Rafał Rogoźnik 40-44
105 Czesławski Andrzej Warszawa 35-39
106 Dymek Stanisław Płock 60-64
108 Rajtar Krzysztof Liszki 40-44
109 Zakrzewski Maciej Warszawa 40-44
111 Miśkiewicz Bartosz Wieliczka 40-44
113 Gawlik Tomasz Bobrowiec 40-44
114 Berger Dariusz Warszawa 30-34
115 Zebatka Lary Rzeszów 35-39
118 Staniszewski Tymoteusz Warszawa 18-24
119 Cybulski Robert Miastko 40-44
120 Wrzesińska Marzena Piaseczno 30-34
121 Szajko Artur Warszawa 35-39
124 Currit Travis Warszawa 30-34
126 Szymanowski Kamil Warszawa 35-39
128 Troniarz Paweł Raszyn 35-39
129 Gryko Adam Warszawa 50-54
130 Jeziorski Piotr Zgierz 25-29
131 Białecki Gabriel Warszawa - Polska 30-34
132 Gałązka Maciej Świebodzin 40-44
133 Kur Joanna Kobyłka 25-29
134 Kądzielewski Damian Świdnik 18-24
135 Biskup Łukasz Zaniemyśl 40-44
136 Wieczorek Sewer Kalisz 40-44
137 Espinosa Perez Dani Warszawa 30-34
138 Traczyk Marek Warszawa 45-49
139 Chodyka Jarosław Międzyrzec Podlaski 45-49
143 Antoni Olesiejuk Lubartow 60-64
145 Kwiatkowska Kaja Kraków 18-24
149 Trych Artur Warszawa 40-44
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon