Garmin Iron Triathlon Piaseczno 2017 - dystans 1/4 Ironman - Sztafeta - wyniki

2017-05-21 12:00 www.irontriathlon.pl

M‑ce Nr Nazwisko i imię Klub Kat. M‑ce
w kat.
M‑ce
wg płci
Pływanie T1 Rower T2 Bieg Czas końcowy Strata
1 569 Chmura Maciej Gucwa Zbigniew, Szewczyk Marek GVT BMC LKKS Górnik Wałbrzych M30 1 1 00:11:56 (1)00:01:41 (1)01:05:06 (1)00:01:26 (2)00:36:03 (1) 01:56:12
2 570 Mienik Maciej Grzegorz Krejner, Żywek BEKO TEAM 1 BEKO M45 1 2 00:15:01 (2)00:02:16 (6)01:05:17 (2)00:01:41 (7)00:41:14 (2) 02:05:29 00:09:17
3 567 Białek Marek Fabiszewski Marcin, Łukasz de Ines M35 1 3 00:16:53 (4)00:02:09 (4)01:09:19 (4)00:01:33 (4)00:41:33 (3) 02:11:27 00:15:15
4 554 Dąbkowski Krzysztof Jakub Niedźwiadek, Paweł Szulim T-Mobile Triathlon Team T-Mobile Polska M35 2 4 00:16:08 (3)00:01:57 (2)01:09:03 (3)00:01:20 (1)00:44:16 (5) 02:12:44 00:16:32
5 558 Szewczyk Mariusz Paweł Sawicki, Jarosław Kalinowski BDC Retro MTB Team M30 2 5 00:19:17 (6)00:02:21 (8)01:15:55 (6)00:01:31 (3)00:43:38 (4) 02:22:42 00:26:30
6 557 Cieśla Ryszard Makowski Marek, Rybkowski Grzegorz WTP M40 1 6 00:19:41 (9)00:02:41 (14)01:13:26 (5)00:01:50 (10)00:45:23 (7) 02:23:01 00:26:49
7 555 Idzikowska-Śledź Marta Grzegrzółka Piotr , Perek Wiktor T-Mobile Running Team K35 1 1 00:17:45 (5)00:02:23 (9)01:18:37 (7)00:01:39 (5)00:47:27 (9) 02:27:51 00:31:39
8 562 Wysocka Marta Monika Zimny, Jędrzej Adamski Fujitsu Finance Team Łódź Fujitsu K35 2 2 00:21:57 (14)01:20:51 (15)00:44:34 (6) 02:29:01 00:32:49
9 559 Zerek Bogdan Magdalena Dobaj-Zerek, Dariusz Szczepański MAD-Z M40 2 7 00:23:13 (15)00:02:40 (13)01:28:55 (8)00:01:43 (8)00:46:47 (8) 02:43:18 00:47:06
10 560 Pasierbiński Piotr Mateusz Pasierbiński, Grzegorz Najmark Tri2Live M45 2 8 00:21:53 (13)00:02:31 (11)01:32:06 (9)00:01:46 (9)00:49:13 (10) 02:47:29 00:51:17
11 565 Kwiatkowska Malwina Łukasz Kaszowski, Marcos Lopez Fujitsu Finance Team Łódź K35 3 3 00:19:39 (8)00:02:14 (5)01:48:13 (12)00:02:01 (13)00:57:36 (12) 02:54:47 00:58:35
12 553 Durski Michal Wojciech Iwanicki, Jerzy Zientek Kuźnia Triathlonu Laboratorium EE M30 3 9 00:20:24 (11)00:02:06 (3)01:40:57 (11)00:02:00 (12)00:54:34 (11) 03:00:01 01:03:49
13 556 Majchrzak Ola Ania Remblewska, Darek Remblewski K30 1 4 00:19:29 (7)00:02:30 (10)01:39:47 (10)00:01:59 (11)01:03:28 (14) 03:07:13 01:11:01
14 563 Lenard Michał - Katarzyna Denus-Fichna, Adam Kurek Fujitsu Finance Team Łódź M30 4 10 00:21:44 (12)00:02:38 (12)01:48:59 (13)00:02:13 (14)01:07:59 (15) 03:23:33 01:27:21
15 564 Wisniewska Agnieszka Maciej Godecki, Mikołaj Lipowski Fujitsu Finance Team Łódź K35 4 5 00:19:44 (10)00:02:20 (7)02:01:40 (14)00:01:41 (6)01:02:56 (13) 03:28:21 01:32:09
16 566 Arkuszewski Tomasz Joanna Sowińska, Yasser Hammami Fujitsu Finance Team Łódź M30 00:24:03 (16) DNF
17 568 Łukowicz Elżbieta Ireneusz Łukowicz, Angelika Łukowicz K40 DNS
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Bieg Piekarczyka
  • ILF Triathlon