Garmin Iron Triathlon Stężyca 2017 - dystans 1/4 Ironman - Firmowe Mistrzostwa Sztafet - results

2017-07-02 12:00 www.irontriathlon.pl

M‑ce Nr Nazwisko i imię Klub Kat. M‑ce
w kat.
M‑ce
wg płci
Pływanie T1 Rower T2 Bieg Czas końcowy Strata
1 404 Kluge Krzysztof Pawlyta Michał , Kubiński Arkadiusz Kadyny Folwark Hotel Triathlon Team M30 1 1 00:11:56 (1)00:02:47 (1)01:03:48 (1)00:00:24 (1)00:40:21 (2) 01:59:16
2 424 Kiepuszewski Adrian Robert Wrzochalski, Łukasz Czubak Tridea Team M30 2 2 00:14:24 (2)00:03:46 (10)01:10:52 (2)00:00:48 (5)00:42:48 (4) 02:12:38 00:13:22
3 406 Szreder Dawid Krzysztof Żywicki, Artur Kułakowski Rowery Davebikes Chojnice M35 1 3 00:15:57 (3)00:03:13 (4)01:12:56 (3)00:00:53 (8)00:39:48 (1) 02:12:47 00:13:31
4 401 Bednarek Krzysztof Stasiak Krzysztof, Stasiak Kamil STASIAKS&Friend M45 1 4 00:16:28 (4)00:04:17 (15)01:18:25 (6)00:00:46 (2)00:41:39 (3) 02:21:35 00:22:19
5 403 Stenka Tomasz Krzysztof Idzi, Przemysław Hebel GRUPA ZDUNEK GRUPA ZDUNEK M25 1 5 00:23:00 (14)00:03:33 (6)01:15:19 (5)00:00:48 (4)00:45:25 (6) 02:28:05 00:28:49
6 418 Tomaszewski Michał Rafał Roppel, Mateusz Gapski Solwit Team M30 3 6 00:17:11 (5)00:03:06 (2)01:27:34 (12)00:00:55 (9)00:43:28 (5) 02:32:14 00:32:58
7 411 Dembczyński Michał Paweł Dmowski, Filip Kamiński M18 1 7 00:21:52 (11)00:03:39 (9)01:21:54 (7)00:00:47 (3)00:46:59 (7) 02:35:11 00:35:55
8 419 Gesing Paweł Toporek Joanna, Banaś Daniel Tyszkiewicz Nieruchomości M45 2 8 00:21:40 (10)00:04:37 (20)01:22:04 (8)00:01:08 (21)00:50:42 (9) 02:40:11 00:40:55
9 417 Kozak Karol Jacek Jaszewski, Emil Sobolewski ASHLAND # 1 M30 4 9 00:17:48 (7)00:03:09 (3)01:30:55 (16)00:01:01 (13)00:47:57 (8) 02:40:50 00:41:34
10 425 Kowal Mariusz Krzysztof Petke, Wladyslaw Kordonski, Mariusz Kowal LPP Team M30 5 10 00:34:27 (22)00:04:35 (17)01:15:11 (4)00:00:56 (10)00:52:53 (13) 02:48:02 00:48:46
11 422 Kiełkucka Magdalena Mariusz Stasiewicz, Maciej ceglecki NORWOOD BIEGA K18 1 1 00:17:12 (6)00:04:36 (18)01:32:01 (17)00:01:00 (11)00:54:52 (16) 02:49:41 00:50:25
12 420 Dębiec Agnieszka Aleksandra Strzelecka, Alicja Bober LPP TEAM K30 1 2 00:21:18 (9)00:03:39 (8)01:24:22 (10)00:00:50 (6)00:59:40 (19) 02:49:49 00:50:33
13 409 Fildebrandt Barbara Jacek Kwiatkowski, Dawid Lubiszewski OpusRangers I K35 1 3 00:26:47 (20)00:04:24 (16)01:27:46 (13)00:01:04 (19)00:52:00 (11) 02:52:01 00:52:45
14 416 Zieliński Marcin Joanna Kloniecka, Marcin Kachniarz optem TEAM OPTEM S.C. M30 6 11 00:24:21 (18)00:04:42 (21)01:29:19 (14)00:01:01 (14)00:53:19 (15) 02:52:42 00:53:26
15 405 Lepa-Roman Magdalena Magdalena Czapa, Krystiana Herman Przecinak77 Przecinak77 K35 2 4 00:25:35 (19)00:04:03 (14)01:29:38 (15)00:00:53 (7)00:52:56 (14) 02:53:05 00:53:49
16 410 Stępień Michał Adrianna Inczewska, Szymon Kałdowski OpusRangers M30 7 12 00:20:08 (8)00:03:26 (5)01:26:20 (11)00:01:15 (22)01:05:37 (23) 02:56:46 00:57:30
17 423 Kiełkucka Alicja Damian Stasiewicz, Dorota Stasiewicz NORWOOD BIEGA K45 1 5 00:22:33 (12)00:03:58 (13)01:34:37 (18)00:01:01 (12)00:55:59 (17) 02:58:08 00:58:52
18 421 Łukowicz Elżbieta Ireneusz Łukowicz, Angelika Łukowicz K40 1 6 00:35:07 (23)00:05:36 (23)01:24:22 (9)00:01:02 (15)00:52:30 (12) 02:58:37 00:59:21
19 407 Zięba Robert Wiktor Zięba , Beata Zięba M40 1 13 00:22:54 (13)00:04:37 (19)01:37:23 (19)00:01:04 (18)00:56:17 (18) 03:02:15 01:02:59
20 412 Stryszyk-Wieloszewska Bogumiła Jaworska Paulina, Adamski Jan optemTEAM OPTEM S.C. K30 2 7 00:23:14 (15)00:03:47 (11)01:42:12 (20)00:01:04 (17)01:05:31 (22) 03:15:48 01:16:32
21 414 Mądrala Aleksandra Damian Szluns, Arkadiusz Richert ASHLAND # 2 K35 3 8 00:23:44 (16)00:03:57 (12)01:57:55 (22)00:01:06 (20)00:51:31 (10) 03:18:13 01:18:57
22 408 Owsiany Andrzej Kowalczyk Janusz Los Szwagros Team M50 1 14 00:30:21 (21)00:04:46 (22)01:50:48 (21)00:01:22 (23)01:00:56 (20) 03:28:13 01:28:57
23 413 Smentoch Karolina Kieliszczyk Piotr, Kościelski Michał optem K25 1 9 00:23:53 (17)00:03:35 (7)02:00:50 (23)00:01:03 (16)01:04:42 (21) 03:34:03 01:34:47
24 402 Pruski Wojciech Sławomir Wilkowski, Tomasz Staszczuk GOOD RIDE NET-SERWIS M40 DNF
25 415 Wrzeszcz Rafał Justyn Ptach, Paweł Szmajdziński ASHLAND # 3 M30 DNS
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon