Garmin Iron Triathlon Piaseczno 2017 - dystans 1/8 Ironman Pokaż

Lista startowa Triathlon - 1/8 Ironman 0,475-22,5-5,275

Sztafety

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Kucab Maciej (Grzegorz Kański, Andrzej Sobolczyk) Warszawa 30-39 875
Kuczyński Robert (Bogucka Katarzyna, Korecki Andrzej) Józefów 40-49 873
Pieterwas Michał (ŁUKASZ SALAMON, ŁUKASZ KUKLA) Kielce 30-39 878
Sierpińska Monika (Edward Sierpiński, Magdalena Sierpińska) Józefów 30-39 874
Szymczyk Paweł (Tomasz Sulej, Katarzyna Damięcka) Warszawa 30-39 876
Urwanowicz Łukasz (Marta Jankowska, Robert Fidler) Ignatki-Osiedle 20-29 877

Lista główna

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Adamek Marcin Pleszew 30-39 688
Adamski Jarosław Warszawa 40-49 827
Aleksandrowicz Dorota Łomianki 40-49 706
Angeleiko Artem Warszawa 20-29 819
Badeński Sebastian Gdynia 30-39 611
Balawejder Marek Warszawa 40-49 697
Baran Kasia Bochnia 30-39 788
Baranowski Mariusz Julianów 30-39 683
barbella jose WARSZAWA 30-39 678
Batoryna Aleksander Będzin 30-39 623
Bąkowski Włodzimierz Warszawa 50-59 616
Bednarski Michał Łódź 30-39 785
Bernaciak Maja Warszawa - Polska 16-17 722
Bernaciak Sławomir Warszawa 40-49 721
Bernatowicz Jarosław Piaseczno 50-59 648
Bogucki Marcin Warszawa 30-39 614
Bombol Małgorzata Warszawa 50-59 681
Brożyna Marek Warszawa 30-39 781
Brzeziński Adam Podolszyn Nowy 20-29 582
Bubeła Adam Poznań 40-49 621
Buduj Marek Warszawa 40-49 657
Burjanek Krzysztof Warszawa 30-39 581
Burzyński Przemysław Radom 20-29 816
Chmielewski Cezary Warszawa 40-49 850
Chmura Michał Ropczyce 20-29 667
Church Maria Warszawa 40-49 766
Chylak Paweł Piaseczno 30-39 618
Chyłkowski Filip Michałowice 16-17 803
Cichacki Tomasz Wola Gołkowska 30-39 590
Cichowicz Łukasz Warszawa 30-39 634
Cieślik Mateusz Strzelce Krajeńskie 18-19 715
Czajkowski Robert Ostrówek 40-49 642
Czarnecki Rafał Bronisławka 20-29 583
Czerski Leszek Warszawa 40-49 632
Czublun Mateusz Wólka Kozodawska 16-17 636
Czyż Krzysztof Gdynia 30-39 610
Daniel Krzysztof Warszawa 30-39 853
Dąbek Paweł Józefosław 40-49 470
Dąbrowska Anna Warszawa 40-49 757
Dąbrowski Tomasz Warszawa 40-49 579
De Groot Darek Piaseczno 18-19 839
Dobrowolski Błażej Piaseczno 30-39 806
Dobrzański Jakub Warszawa 30-39 725
Domański Jacek Expedyt Warszawa 60-… 854
Dowbor Maciej Warszawa 30-39 577
Drapała Marek Henryków Urocze 40-49 631
Dudela Adrian WARSZAWA 30-39 840
Duplicki Kamil Sochaczew 30-39 662
Dziedzic Małgorzata Gdańsk 20-29 617
Dziuba Hubert Otwock 30-39 786
Fudała Wojciech Warszawa 30-39 711
Gałecki Maciej Warszawa 30-39 630
Garbat Rafał Warszawa 30-39 832
Garbiec Tomasz Warszawa 40-49 805
Garczarczyk Tomasz Naklo Slaskie 20-29 789
Gawin Sławomir Dębe Wielkie 30-39 596
Gierasimiuk Grzegorz Warszawa 30-39 593
Gościniewicz Agnieszka Warszawa 40-49 800
Górecki Dariusz Ustrzyki Dolne 30-39 719
Górecki Radosław Sieradz 40-49 747
Górski Adam Piaseczno 30-39 639
Grabowski Tomasz Warszawa 50-59 635
Grabysa Wojciech Zamość 20-29 767
Gruszecki Maciej Stare Miasto 40-49 655
Grzelczak Sławek Warszawa 40-49 670
Grzesiak Natalia Żyrardów 20-29 591
Hoffman Grzegorz Warszawa 30-39 605
Horbaty Jerzy Warszawa 50-59 723
Hudziec Ilona Wrocław 50-59 776
Hulewicz Małgorzata Warszawa 20-29 693
Janik Robert Katarzynów 40-49 735
Janiszewski Jakub Łomianki 16-17 787
Janke Janusz Nadarzyn 50-59 755
Jankowski Damian Warszawa 30-39 687
Jankowski Paweł Warszawa 30-39 851
Jańczuk Paweł Konstancin-Jeziorna 40-49 589
Jaraszek Maciej Łódź 30-39 802
Jarocka Wioleta Legionowo 30-39 704
Jarosz Artur Jędrzejòw 30-39 825
Jarzembowicz Maciej Piaseczno 30-39 838
Jasiak Piotr Międzyborów 40-49 603
Jaszuk Jarosław Elbląg 30-39 690
Jaworek Łukasz Trzciany 30-39 720
Jednaszewski Andrzej Olsztyn 40-49 835
Jelitto Jakub Warszawa 20-29 653
Jędryszka Urszula Otwock 30-39 663
Jonio Tomasz Szeligi k. Warszawy 30-39 730
Józwik Leszek Kołaków 40-49 672
Jóźwik Wojciech Raszyn 40-49 724
Jurkowska Anna Olszowice 30-39 677
Kaczmarek Krzysztof Swarzędz 40-49 749
Kaczyński Michał Warszawa 40-49 643
Kałużna Aneta Warszawa 30-39 712
Kasiak Ewa Warszawa 30-39 714
Kaźmierczak Hanna Strzyżewice 20-29 698
Klatka Maciej Legnica 20-29 601
Klimkowski Szymon Police 20-29 668
Kluska Michał Warszawa 30-39 810
Kłosowicz Sebastian Zalesie Górne 40-49 770
Kłys Piotr Stara Iwiczna 30-39 637
Kondrat Krzysztof Warszawa 50-59 673
Konieczniak Marek Rosnówko 40-49 815
Konopacka Sandra Otwock 20-29 587
Korczowska Daria Warszawa 30-39 756
Kors Justyna Wrocław 20-29 847
Kos Piotr Michów 30-39 774
Kosecki Konrad Ząbki 30-39 675
Kosiarz Paweł Piaseczno 30-39 620
Kostrzewa Mateusz Bronisławka 20-29 733
Kowalska Aneta Warszawa 20-29 615
Kropiewnicki Jerzy Warszawa 30-39 669
Król Robert Kielce 40-49 622
Kruk Michał Warszawa 40-49 609
Krupa Jerzy Warszawa 40-49 740
Krysiak Jakub Warszawa 20-29 758
Kubiak Tomasz Dobrcz 50-59 716
Kubielski Bartosz Warszawa 40-49 807
Kucab Maciej (Grzegorz Kański, Andrzej Sobolczyk) Warszawa 30-39 875
Kuczyński Igor Warszawa 40-49 625
Kuczyński Robert (Bogucka Katarzyna, Korecki Andrzej) Józefów 40-49 873
Kufel Grzegorz Lublin 30-39 834
Kulanica Jarosław Biłgoraj 30-39 608
Kurdwanowski Jerzy Warszawa 30-39 748
Kuter Krzysztof Zamość 30-39 600
Kwiatkowski Paweł Piasecznoe 30-39 612
Lach Adrian Warszawa 30-39 709
Latawiec Bartosz Legionowo 30-39 666
Legiędź Hubert Izbica 40-49 796
Lewandowski Karol Chyliczki K.Piaseczna 20-29 801
Liśkiewicz Monika Warszawa 40-49 691
Litwiniuk Piotr Warszawa 30-39 606
Ludwicki Maciej Poznan 30-39 624
Luty Łukasz Warszawa 30-39 686
Łach Marcin Warszawa 30-39 753
Ładno Arkadiusz Warszawa 30-39 845
Łagownik Marta Gdańsk 20-29 742
Łęcki Tomasz Warszawa 40-49 627
Łyczko Łukasz Tarnów 20-29 812
Malec Jarosław Jastrzębie 50-59 833
Maliszewski Jerzy Warszawa 50-59 790
Marcinek Tomasz Racibórz 20-29 689
Marczak Adam Nieporęt 40-49 782
Marczak Grażyna Nieporęt 40-49 778
Markowski Jarosław Warszawa 50-59 685
Maślanka Piotr Warszawa 40-49 717
Matejek Jarek Żyrardów 30-39 607
Mąka Marcin Warszawa 40-49 811
Mendelowska Izabela Warszawa 30-39 844
Miaskowski Marcin Głosków 30-39 649
Michalak Piotr Warszawa 30-39 728
Michalec-Piątek Patrycja Warszawa 20-29 664
Michałeczko Maciej Tarnobrzeg 30-39 738
Mieloch Artur Chodzież 30-39 818
Miksa Cezary Józefów 30-39 830
Miller Mariusz Łomża 30-39 797
Mioduszewska Aleksandra Warszawa 20-29 784
Mozer Łukasz Piaseczno 20-29 824
Możdżonek Anna Warszawa 30-39 813
Nadrowski Tomasz Warszawa 30-39 773
Napieraj Rafał Warszawa 30-39 799
Narożniak Martyna Warszawa 16-17 817
Narożniak Piotr Warszawa 40-49 808
Narożnik Maciej Radom 30-39 638
Nowacka Dominika Warszawa 20-29 814
Nowakowska Malwina Okocim 20-29 680
Okragły Emil Warszawa 30-39 661
Oleksowicz Maciej Warszawa 30-39 760
Olender Paweł Warszawa 40-49 783
Opolski Marcin Warszawa 30-39 849
Orlewski Piotr Rzeszów 40-49 792
Orlicz Robert Warszawa 40-49 842
Osiński Dariusz Orneta 30-39 674
Osmolik Jarek Ząbki 40-49 764
Ożóg Krzysztof Kraków 40-49 763
Paduszyński Piotr Warszawa 40-49 745
Pałyga Łukasz Chotomów 30-39 768
Patynowski Sławomir Mysiadło 40-49 855
Pawłowski Radosław Warszawa 40-49 843
Paździor Łukasz Warszawa 40-49 703
Pedryc Jan Piaseczno 30-39 696
Perera Diana Warszawa 30-39 585
Pierunek Marcin Tomaszów Mazowiecki 30-39 650
Pieterwas Michał (ŁUKASZ SALAMON, ŁUKASZ KUKLA) Kielce 30-39 878
Piotrowski Tomasz Parzniew 30-39 644
Podkowiński Tomasz Warszawa 30-39 820
Poświata Maciej Warszawa 30-39 752
Poziomecki Artur Piaseczno 30-39 588
Pruchniewski Sławomir Warszawa 30-39 828
Prusko Paweł Dąbrowa 30-39 695
Racławski Piotr Warszawa 50-59 633
Radek Rafał Kielce 50-59 831
Radkiewicz Martyna Żyrardów 20-29 769
Rakowski Rafał Zgierz 40-49 654
Remisiewicz Lukasz Warszawa 30-39 604
Reniec Kamil Piaseczno 20-29 699
Reszke Sławomir Józefasław 50-59 613
Rogowski Dariusz Radom 40-49 754
Rokicki Leszek Elbląg 40-49 743
Rosiński Jakub Warszawa 20-29 586
Różalska Aleksandra Elbląg 30-39 736
Różalski Robert Elbląg 20-29 737
Rzeszutko Aleksandra Warszawa 30-39 580
Sadecka Kamila Joniec 30-39 751
Samojlik Zbigniew Piaseczno 40-49 679
Sapierzyńska Hanna Zalesie Górne 16-17 707
Sielicki Krzysztof Mysiadlo 30-39 729
Sierpińska Monika (Edward Sierpiński, Magdalena Sierpińska) Józefów 30-39 874
Składanek Jakub Warszawa 20-29 826
Skopicz Radkiewicz Anna Warszawa 30-39 809
Skowroński Łukasz Lusowo 40-49 761
Słodowicz Piotr Gdańsk 40-49 841
Smak Andrzej Warszawa 40-49 804
Smoliński Adam Wielbark 20-29 684
Sobczak Szymon Warszawa 30-39 647
Sobowiec Szymon Bydgoszcz 40-49 762
Sobstyl Katarzyna Gdańsk 30-39 791
Sochocki Dariusz Legionowo 40-49 775
Sołtysiak Paweł Warszawa 40-49 626
Spychała Michał Warszawa 40-49 771
Stachurski Paweł Warszawa 40-49 741
Starek Aleksandra Julianow 50-59 594
Stasiło Maciej Warszawa 20-29 727
Stembnowska Aleksandra Warszawa 20-29 821
Stencel Grzegorz Warszawa 30-39 646
Stypka Marek Lesznowola 30-39 702
Szajna Agata Józefosław 50-59 823
Szczepański Damian Warszawa 20-29 829
Szewczyk Marek Trzebnica 30-39 731
Szkuta Monika Piaseczno 40-49 718
Sztukowski Rafał Warszawa 30-39 645
Szymański Jacek Warszawa 50-59 640
Szymczyk Paweł (Tomasz Sulej, Katarzyna Damięcka) Warszawa 30-39 876
Śliwka Jakub Błonie 18-19 772
Śliż Lucyna Warszawa 40-49 750
Świderski Maksymilian Warszawa 18-19 710
Świerżewska Ewa Warszawa 40-49 652
Świerżewski Łukasz Warszawa 40-49 852
Tokarski Jerzy Warszawa 50-59 765
Tomasik Marcin Warszawa 30-39 777
Tomporowska Monika Warszawa 30-39 759
Tronowski Marek Warszawa 40-49 641
Urbańska- Błaszczyk Anna Józefów 30-39 694
Urbański Bartosz Warszawa 30-39 701
Urwanowicz Łukasz (Marta Jankowska, Robert Fidler) Ignatki-Osiedle 20-29 877
Uściński Bartłomiej Warszawa 30-39 846
Uusisaari Anna Warszawa 30-39 671
Uździło Przemysław Olecko 30-39 692
Walczak Wiktor Kraków 20-29 779
Waszczuk Bartłomiej Warszawa 40-49 734
Węcławik Kamil Józefów 30-39 595
Węgłowski Bartosz Warszawa 20-29 658
Wieczorkiewicz Maciek Warszawa - Polska 30-39 822
Wierzba Jan Warszawa 20-29 726
Wieszczek Krzysztof Warszawa 30-39 578
Wikalinski Bartosz Warszawa 16-17 744
Witkowski Jarosław Gdańsk 50-59 794
Wiza Hugo Warszawa - 798
Wojciechowski Michał Stare Miasto 20-29 592
Wojciechowski Tomasz Janowice 40-49 599
Wozniak Jacek Rawa Mazowiecka 50-59 665
Woźniak Magdalena Falenty 20-29 656
Woźniak Sławomir Wola Gołkowska 40-49 705
Wójcik Mariusz Warszawa 40-49 598
Wójtowicz Robert Piaseczno 40-49 659
Wraga Andrzej Okuniew 40-49 732
Wybiral Agata Wa 30-39 837
Wybraniec-Supera Agata Warszawa - Polska 30-39 746
Wyczółkowski Grzegorz Józefosław 30-39 793
Wyszkowska Natalia Warszawa 20-29 619
Zając Kamil Piaseczno 40-49 682
Zakrzewski Wojciech Warszawa 30-39 584
Zalewski Paweł Warszawa 40-49 597
Zalewski Piotr Warszawa 20-29 628
Zasada Witold Łódź 40-49 700
Zawadzki Sebastian Lesznowola 40-49 651
Zawardzin Robert Warszawa 40-49 739
Zawistowski Karol Góra Kalwaria 16-17 836
Zgorzelski Dawid Warszawa 30-39 629
Zielińska Anka Warszawa 30-39 713
Zielińska Dominika Szczecin 30-39 795
Zieliński Przemysław Warszawa 30-39 780
Zieliński Rafał Warszawa 40-49 602
Zienowicz Elżbieta Warszawa 30-39 856
Ziental Dariusz Nowiny 50-59 676
Żukowski Konrad Warszawa 20-29 660
Żuraw Przemysław Warszawa 20-29 708
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon