Garmin Kids Piaseczno 2017 - bieg na 200m Pokaż

Lista startowa Bieganie - Bieg 200m

Lista główna

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Adamek Blanka Pleszew 1-7 936
Adamek Lena Pleszew 1-7 935
Adamek Miłosz Pleszew 1-7 934
Aguilar Eduardo Julian Warsaw 1-7 916
Balawejder Alex Warszawa 1-7 927
Białecka Maja Józefosław 1-7 967
Białek Antoni Warszawa 1-7 933
Białek Zosia Warszawa 1-7 932
Buduj Mateusz Warszawa 1-7 913
Burczyńska Emilia Głosków 1-7 947
Burczyński Miłosz Głosków 1-7 945
Cetra Laura Piaseczno 1-7 944
Chałupka Wojciech Piaseczno 1-7 910
Chmielewski Jakub Nowe Miszewo 1-7 -
Chruścik Paweł Warszawa 1-7 901
Chylak Filip Piaseczno 1-7 903
Cieślak Marcelina Jarocin 1-7 -
Czerski Juliusz Warszawa 1-7 -
Czublun Mikołaj Piaseczno 1-7 948
Demianiuk Maja Skrzeszew 1-7 959
Demianiuk Szymon Skrzeszew 1-7 960
Diadiuk Jan Piaseczno 1-7 976
Djadiuk Bianka Piaseczno 1-7 975
Duplicka Jagoda Warszawa 1-7 926
Gawin Wiktoria Dębe Wielkie 1-7 902
Gruszecka Joanna Stare Miasto 1-7 966
Hornik Aleksander Wodzisław 1-7 907
Janik Laura Rotmanka 1-7 931
Jarosz Tymon Jędrzejów 1-7 938
Kapelko Krzysztof Zalesie Górne 1-7 974
Kempa Patrycja Białystok 1-7 -
Kirylczuk Antoni Pęcice Małe 1-7 915
Kirylczuk Jan Pęcice Małe 1-7 914
Klim Franciszek Warszawa 1-7 -
Kłys Aleksander Stara Iwiczna 1-7 905
Korona Sebastian Nowa Iwiczna 1-7 929
Kotlarz Aleksander Warszawa 1-7 923
Kowalski Oskar Grodzisk Max 1-7 951
Kozłowski Bartosz Warszawa 1-7 921
Łukaszewicz Zoja Warszawa 1-7 946
Majchrzak Antek Konstantynów Łódzki 1-7 909
Mosur Gustaw Warszawa 1-7 958
Niedzielski Michał Warszawa 1-7 906
Niemczyk Patryk Warszawa 1-7 941
Niemczyk Szymon Warszawa 1-7 942
Nowak Julian Łomianki 1-7 970
Nurkiewicz Anna Piaseczno 1-7 940
Okrągły Natan Warszawa 1-7 928
Olender Olaf Warszawa 1-7 943
Orzechowski Adam Warszawa 1-7 971
Ostrowska Zofia Warszawa 1-7 -
Owczarczyk Jaś Warszawa 1-7 924
Pawłowski Filip Głosków 1-7 963
Pietkiewicz Mia Józefosław 1-7 911
Pietrzak Zoja Warszawa 1-7 964
Pikul Adam Warszawa 1-7 965
Przychodzień Emilia Warszawa 1-7 922
Rafalski Borys Józefosław 1-7 -
Rębisz Franciszek Grudziądz 1-7 -
Rębisz Ivo Grudziądz 1-7 -
Rudnik Jakub Chojnice 1-7 969
Rzeszutko Agata Warszawa 1-7 952
Rzeszutko Mateusz Warszawa 1-7 953
Skomorucha Mateusz Warszawa 1-7 912
Skowroński Kamil Hornówek 1-7 925
Smak Piotr Warszawa 1-7 919
Smak Wojciech Warszawa 1-7 920
Stencel Marcelina Warszawa 1-7 908
Supera Antek Warszawa 1-7 918
Swiderek Michal Józefoslaw 1-7 -
Świderski Marcel Warszawa 1-7 973
Świetlińska Natalia Warszawa 1-7 961
Świetliński Maciej Warszawa 1-7 962
Świetliński Tristan Sopot 1-7 957
Tomporowski Wojciech Warszawa 1-7 954
Trojanowski Mikołaj Piaseczno 1-7 968
Usakowski Mikołaj Piaseczno 1-7 949
Wcisły Robert Warszawa 1-7 917
Wiśniewska Zofia Nowa Iwiczna 1-7 937
Wiśniewski Franek Warszawa 1-7 930
Wójcik Tomasz Warszawa 1-7 904
Zakrzewska Lena Warszawa 1-7 956
Zakrzewska Nela Warszawa 1-7 955
Zduńczyk Helena Piaseczno 1-7 939
Zerek Bogdan Jakub Warszawa 1-7 950
Zimny Michał Łódź 1-7 972
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon