Garmin Kids Ślesin 2017 - bieg na 500m Pokaż

Lista startowa Bieganie - Bieg 500m

Lista główna

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Aguilar Lillian Warsaw 8-9 920
Bednarska Alicja Łódź 10-11 946
Biskup Paula Turek 10-11 903
Borowiak Mikołaj Jary 8-9 923
Brzozowski Filip Szyszyńskie Holendry 8-9 961
Chojnacka Zuzanna Stare Miasto 8-9 934
Cierniewski Jakub Ostrów Wielkopolski 8-9 956
Dryja Łukasz Łódź 8-9 916
Dryja Mateusz Łódź 10-11 917
Dziadosz Karina Łady 8-9 945
Dziadosz Maciej Łady 10-11 944
Dziura Szymon Wołomin 10-11 963
Frankiewicz Michalina Poznań 8-9 968
Gabryel Marta Tuczno 10-11 924
Gabryel Natalia Tuczno 10-11 925
Greczyło Zosia Miszewko 10-11 1000
Grzela Aleksandra Ostrów Wlkp 10-11 908
Hirsz Oscar Łódż 10-11 912
Hornik Paulina Wodzisław 10-11 905
Hornik Szymon Wodzisław 8-9 906
Jagas Piotr Grabina 8-9 909
Jaroniec Kuba Moscienica 10-11 952
Jaworski Oliwier Łódź 8-9 949
Kaczmarczyk Szymon Ruda Śląska 8-9 940
Kameduła Jaś Ślesin 8-9 959
Kantarowski Bartosz Ślesin 10-11 951
Karwacka Wiktoria Wałbrzych 10-11 910
Karwacki Dawid Wałbrzych 8-9 911
Kowalska Kornelia Powiercie 10-11 930
Krupa Wiktor Wrocław 8-9 915
Kubiak Oskar Konin 8-9 932
Kuc Maja Kraków 8-9 928
Kucal Amelia Koło 10-11 967
Kwiatkowska Anastazja Kleczew 8-9 -
Leśniewicz Maciej Konin 10-11 902
Łakomska Patrycja Warszawa 10-11 950
Ławniczak Maria Kazimierz Biskupi 8-9 938
Łukowski Franciszek Cieszyński Holender 8-9 965
Mańdok Maja Warszawa 8-9 922
Mańdok Tomasz Warszawa 10-11 921
Michał Lorkowski Konin 8-9 958
Możdżonek Jessica Warszawa 10-11 969
Mrozik Antek Grojec 10-11 914
Naporowska Lena Nowiny 8-9 953
Niedźwiedziński Jakub Ślesin 10-11 942
Opiłowska Michalina Modła 8-9 901
Paliński Michał Susz 10-11 913
Poczta Remigiusz Dobrzyca 8-9 948
Prętka Lea Naprusewo 8-9 933
Prokopowicz Leon Warszawa 10-11 -
Ptasznik Wiktor Węgrzce Wielkie 10-11 957
Rubaj Konrad Kwidzyn 8-9 -
Rudyk Maja Wrocław 8-9 962
Siemiński Michał Konin 8-9 943
Sobecki Jakub Bezrzecze 10-11 927
Sobowiec Amelia Bydgoszcz 10-11 966
Stefaniak Krzysztof Poznań 8-9 941
Stępień Artur Słubice 10-11 960
Stępień Hubert Modła 10-11 926
Stratyński Wiktor Brójce 10-11 907
Sztenderewicz Igor Włocławek 8-9 955
Świder Paweł Konstantynów Łódzki 10-11 935
Świetliński Kacper Warszawa 10-11 947
Walczak Ignacy Zielona Góra 8-9 904
Waszak Martyna Brzeźno 10-11 936
Waszak Wojciech Brzeźno 8-9 937
Wieczorek Kuba Kalisz 10-11 929
Wolna Matylda Poznań 8-9 931
Wozniak Emilia Rawa Mazowiecka 8-9 954
Woźniak Wiktor Powiercie 10-11 919
Zajfert Hubert Ślesin 10-11 964
Zawadzki Antoni Warszawa 8-9 939
Zieliński Mateusz Warszawa 10-11 918
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon