Elemental Tri Series Augustów 2017 - dystans sprinterski Pokaż

Lista startowa Triathlon - Triathlon Sprint 0,75-20-5

Lista główna

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Ambroziak Radosław Białystok 24-… 34
Bagiński Jan Olecko 24-… 55
Bieniek Ewa Tarczyn 24-… 36
Błaszczyk Mateusz Oblęgorek 18-19 3
Błażejewski Karol Warszawa 24-… -
Bołtryk Andrzej Białystok 24-… 40
Chmielewski Maciej Suwałki 20-23 61
Chudy Aleksander Warszawa 24-… 31
Combik Marcin Kraków 20-23 -
Czarnowska Aleksandra Warszawa 24-… 39
Damentka Kamil Rumia 18-19 2
Drywulska Beata Siemiatycze 24-… 32
Dzik Marta Poznań 24-… 22
Fajks Adam Gdynia 24-… 13
Falbogowski Maciej Poznań 18-19 5
Gaweł Michał Gniezno 20-23 75
Gawrych Sylwia Choroszcz 24-… -
Górski Daniel Pisz 24-… -
Grzeszczyk Bartosz Warszawa 24-… 48
Gugała Maciej Ćmińsk 24-… 62
Hartlinski Wojciech Patryki 24-… 60
Jarliński Michał Rumia 18-19 8
Jewdokimow Rafal Augustów 24-… 33
Jurczewski Mariusz Białystok 24-… 16
Juszkowiec Daniel Warszawa 18-19 26
Kachniarz Artur Toruń 24-… 17
Kaminski Radoslaw Białystok 24-… 28
Karolczuk Jaroslaw Białystok 24-… 79
Kaźmierczak Hanna Strzyżewice 24-… 11
Kempa Tomasz Białystok 24-… 50
Kieda Aleksandra Białystok 24-… 86
Klimas Paulina Ćwiklice 20-23 10
Kołodziejczyk Tomasz Bialystok 24-… 19
Kosicki Tomasz Lusówko 24-… 44
Kosińki Włodzimierz Kozłów Biskupi 24-… -
Kowalczyk Łukasz Kobylanka 18-19 -
Kuligowski Mirosław Augustów 24-… 84
Kułak Piotr Biskupiec 24-… 38
Kurczewski Kamil Zgierz 24-… 71
Kwaśkiewicz Oliwia Dąbrowa Górnicza 18-19 -
Kwieciński Sebastian Mława 24-… 15
Lenartowicz Paweł Koło 20-23 78
Lewandowska Oktawia Szczecin 18-19 -
Lipowska Małgorzata Kraków 20-23 72
Łagownik Marta Gdańsk 20-23 4
Malinowski Rafał Augustów 18-19 -
Manicka Martyna Poznań 18-19 80
Marcinek Tomasz Racibórz 24-… 1
Milewski Jacek Kieźliny / Olsztyn 24-… 21
Milewski Maciej Warszawa 24-… 65
Miller Mariusz Łomża 24-… 47
Miłkowski Przemysław Suwałki 24-… -
Mroczek Paulina Warszawa 24-… 77
Niewiadowski Marcin Józefosław 24-… -
Nowak Miriam Ruda Śląska 24-… 25
Nowiczenko Dawid Suwałki 24-… 35
Olejniczak Ula Głogów 18-19 73
Petters Klaudia Bolesławiec 18-19 -
Pilkowski Pawel Bialystok 24-… 18
Piotrowski Rafał Choroszcz 24-… 43
Piórkowski Mariusz Mińsk Mazowiecki 24-… -
Prawdzik-Dziądziak Agnieszka Ełk 24-… 42
Przepieść Kamila Warszawa 24-… 58
Przymusiński Filip Poznań 24-… 6
Pytel Maria Starachowice 24-… 12
Radomiński Tomasz Mińsk Mazowiecki 24-… 20
Rutkowski Jakub Augustów 24-… 14
Ryczak Maja Wroclaw 20-23 74
Samulska Ewa Warszawa 24-… 52
Sarnecki Krzysztof Mińsk Mazowiecki 24-… -
Sienkiewicz Michał Gdańsk 24-… 45
Sierpińska Anna Serock 24-… 81
Sikora Aleksandra Juszczyn 20-23 9
Siódmiak Igor Szczecinek 18-19 69
Skoblewski Wojciech Warszawa 24-… 46
Skutkiewicz Joanna Gdynia 24-… 64
Sojkowski Kamil Suwałki 24-… 51
Spławski Adam Warszawa 24-… 24
Staszczyk Paweł Pułtusk 24-… -
Staśkiewicz Marcin Olsztyn 24-… 68
Stefankiewicz Jakub Zgierz 24-… 27
Strojanowski Paweł Kielce 24-… 82
Struk Piotr Białystok 24-… 41
Stryczyński Tomasz Komorniki 24-… 70
Suchocki Adam Białystok 24-… 63
Suda Grzegorz Warszawa 24-… 29
Sudak Grzegorz Milanówek 24-… 23
Szymanowski Przemysław Końskie 24-… 7
Śliwka Jakub Błonie 18-19 57
Tanjga-Nawrot Konstancja Warszawa 24-… 83
Traczyk Marek Warszawa 24-… -
Tyburski Jacek Minsk Mazowiecki 24-… 76
Uździło Emil Warszawa 24-… 66
Uździło Przemysław Olecko 24-… 67
Vysochanskiy Maksym Tarnow 24-… 53
Wąsik Małgorzata Malbork 24-… 49
Weiss Claudia Szczecin 20-23 -
Węgrzyn Maciej Kielce 24-… 30
Wiśniewska Magdalena Poznań 24-… 54
Włodek Filip Kraków 16-17 59
Woronko Damian Białystok 24-… 56
Zygmunt Marta Koło 18-19 85
Żarnowska Karolina Warszawa 18-19 37
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon