Elemental Tri Series Augustów 2017 - dystans sprinterski - wyniki

2017-06-11 11:55 www.triathlonseries.pl

M‑ce Nr Nazwisko i imię Klub Kat. M‑ce
w kat.
M‑ce
wg płci
Pływanie T1 Rower T2 Bieg Czas końcowy Strata
1 2 Damentka Kamil UKS G-8 Bielany Elemental Tri Team Elemental Tri Team M18 1 1 00:09:28 (1)00:01:10 (4)00:30:05 (7)00:00:48 (1)00:16:39 (3) 00:58:10
2 26 Juszkowiec Daniel UKS G-8 Bielany Warszawa M18 2 2 00:09:43 (11)00:01:09 (3)00:29:52 (1)00:00:55 (4)00:17:34 (4) 00:59:12 00:01:02
3 7 Szymanowski Przemysław IDMAR Racing Team-Triathlon Division M24 1 3 00:09:35 (6)00:01:11 (7)00:29:58 (3)00:00:57 (8)00:17:49 (5) 00:59:31 00:01:21
4 5 Falbogowski Maciej UAM TRIATHLON POZNAŃ Tricentre, Sklep Biegacza Polonez, BeNatural, RedFitness M18 3 4 00:09:32 (5)00:01:14 (12)00:29:59 (4)00:00:56 (6)00:18:00 (6) 00:59:41 00:01:31
5 8 Jarliński Michał UKS Tri-Team Rumia M18 4 5 00:09:41 (8)00:01:10 (5)00:29:55 (2)00:00:58 (11)00:18:11 (7) 00:59:55 00:01:45
6 6 Przymusiński Filip UAM TRIATHLON POZNAŃ UAM,Tricentre, Labosport :D M24 2 6 00:09:30 (2)00:01:13 (9)00:30:00 (6)00:00:56 (5)00:18:30 (8) 01:00:09 00:01:59
7 78 Lenartowicz Paweł UKS G-8 Bielany Warszawa M20 1 7 00:09:31 (4)00:01:14 (13)00:29:59 (5)00:00:53 (3)00:19:12 (12) 01:00:49 00:02:39
8 69 Siódmiak Igor MKP SZCZECINEKk M18 5 8 00:09:36 (7)00:01:13 (10)00:31:42 (10)00:01:04 (20)00:18:37 (9) 01:02:12 00:04:02
9 10 Klimas Paulina GVT BMC AZS-AWF Katowice K20 1 1 00:09:43 (10)00:01:13 (11)00:31:32 (8)00:01:04 (21)00:19:59 (14) 01:03:31 00:05:21
10 4 Łagownik Marta Smaruj Na Trening Team/ UKS DWÓJKA MORENA GDAŃSK K20 2 2 00:10:34 (19)00:01:11 (6)00:32:13 (14)00:00:52 (2)00:19:02 (10) 01:03:52 00:05:42
11 49 Wąsik Małgorzata MKS Triathlon Malbork / AirBike Armexim Tri Team. K24 1 3 00:10:16 (16)00:01:16 (15)00:32:25 (15)00:00:58 (10)00:19:07 (11) 01:04:03 00:05:53
12 3 Błaszczyk Mateusz TS Akwedukt Kielce M18 6 9 00:09:44 (12)00:01:13 (8)00:31:33 (9)00:01:02 (15)00:20:42 (18) 01:04:15 00:06:05
13 9 Sikora Aleksandra Triathlon YMCA Kraków K20 3 4 00:10:08 (14)00:01:09 (2)00:32:42 (17)00:00:57 (7)00:19:42 (13) 01:04:39 00:06:29
14 11 Kaźmierczak Hanna GVT BMC LKKS Górnik Wałbrzych K24 2 5 00:10:16 (17)00:01:17 (17)00:32:26 (16)00:00:58 (9)00:20:21 (16) 01:05:18 00:07:08
15 12 Pytel Maria Triathlon Starachowice / SZYMANOWSKI Triathlon Team K24 3 6 00:10:27 (18)00:01:18 (18)00:32:11 (13)00:01:01 (13)00:20:53 (20) 01:05:50 00:07:40
16 57 Śliwka Jakub UKS G-8 Bielany Warszawa M18 7 10 00:09:30 (3)00:01:14 (14)00:31:53 (11)00:01:02 (16)00:22:25 (28) 01:06:04 00:07:54
17 75 Gaweł Michał UAM TRIATHLON POZNAŃ Tricentre, Sklep Biegacza Polonez, BeNatural, RedFitness M20 2 11 00:10:46 (23)00:01:23 (20)00:32:56 (18)00:01:06 (22)00:20:50 (19) 01:07:01 00:08:51
18 44 Kosicki Tomasz UKS Lusowo M24 3 12 00:10:50 (24)00:01:31 (24)00:33:27 (24)00:01:02 (14)00:20:27 (17) 01:07:17 00:09:07
19 74 Ryczak Maja UAM TRIATHLON POZNAŃ Tricentre, Sklep Biegacza Polonez, BeNatural, RedFitness K20 4 7 00:09:42 (9)00:01:19 (19)00:34:07 (28)00:01:03 (18)00:21:27 (22) 01:07:38 00:09:28
20 73 Olejniczak Ula CSGT Głogów K18 1 8 00:10:39 (20)00:01:24 (21)00:33:06 (21)00:01:03 (19)00:21:46 (24) 01:07:58 00:09:48
21 85 Zygmunt Marta MLUKS Triathlon Koło K18 2 9 00:10:40 (21)00:01:09 (1)00:32:06 (12)00:00:59 (12)00:23:07 (33) 01:08:01 00:09:51
22 64 Skutkiewicz Joanna K24 4 10 00:11:06 (25)00:01:42 (27)00:33:04 (20)00:01:11 (28)00:21:44 (23) 01:08:47 00:10:37
23 72 Lipowska Małgorzata YMCA Kraków K20 5 11 00:10:45 (22)00:01:17 (16)00:33:10 (22)00:01:09 (24)00:22:44 (29) 01:09:05 00:10:55
24 17 Kachniarz Artur M24 4 13 00:10:11 (15)00:01:46 (28)00:33:58 (27)00:01:17 (35)00:22:23 (27) 01:09:35 00:11:25
25 71 Kurczewski Kamil PULS TRI TEAM M24 5 14 00:12:48 (29)00:01:49 (30)00:34:59 (32)00:01:25 (44)00:20:16 (15) 01:11:17 00:13:07
26 13 Fajks Adam Ecosociety Triathlon Team M24 6 15 00:11:48 (26)00:01:35 (26)00:34:50 (31)00:01:20 (38)00:21:56 (25) 01:11:30 00:13:20
27 27 Stefankiewicz Jakub triathlonstrykow.pl + TRUCHT.COM trucht.com M24 7 16 00:12:18 (28)00:02:04 (35)00:33:52 (25)00:01:20 (39)00:22:16 (26) 01:11:50 00:13:40
28 70 Stryczyński Tomasz eFitness Racing Team M24 8 17 00:12:13 (27)00:02:02 (33)00:33:55 (26)00:01:16 (34)00:23:03 (32) 01:12:29 00:14:19
29 15 Kwieciński Sebastian Przemysław Szymanowski Triathlon Team M24 9 18 00:13:49 (33)00:01:48 (29)00:34:23 (30)00:01:32 (51)00:21:18 (21) 01:12:50 00:14:40
30 62 Gugała Maciej Woźniak Team M24 10 19 00:14:39 (38)00:01:59 (32)00:33:00 (19)00:01:24 (42)00:22:58 (31) 01:14:00 00:15:50
31 37 Żarnowska Karolina UKS G-8 Bielany Warszawa K18 3 12 00:09:46 (13)00:01:26 (22)00:37:02 (38)00:01:15 (31)00:24:49 (38) 01:14:18 00:16:08
32 80 Manicka Martyna 1999 1999 K18 4 13 00:12:53 (30)00:01:34 (25)00:35:27 (33)00:01:09 (26)00:23:59 (35) 01:15:01 00:16:51
33 58 Przepieść Kamila The Luzzers K24 5 14 00:12:56 (31)00:01:29 (23)00:35:32 (34)00:01:15 (30)00:24:14 (36) 01:15:26 00:17:16
34 18 Pilkowski Pawel LABOSPORT Team M24 11 20 00:14:42 (39)00:02:07 (37)00:33:12 (23)00:01:27 (47)00:25:07 (41) 01:16:35 00:18:25
35 41 Struk Piotr M24 12 21 00:14:56 (41)00:01:57 (31)00:34:09 (29)00:01:26 (46)00:25:40 (44) 01:18:08 00:19:58
36 29 Suda Grzegorz M24 13 22 00:13:57 (34)00:02:48 (53)00:36:38 (35)00:01:11 (27)00:27:24 (56) 01:21:58 00:23:48
37 48 Grzeszczyk Bartosz treningibiegowe.pl M24 14 23 00:17:40 (55)00:02:41 (46)00:37:31 (43)00:01:29 (49)00:22:49 (30) 01:22:10 00:24:00
38 16 Jurczewski Mariusz Nadaktywni Białystok empem ooh M24 15 24 00:16:22 (44)00:02:47 (51)00:36:49 (36)00:01:37 (57)00:25:05 (40) 01:22:41 00:24:31
39 30 Węgrzyn Maciej M24 16 25 00:16:31 (45)00:02:28 (41)00:37:23 (40)00:01:09 (23)00:25:19 (43) 01:22:50 00:24:40
40 23 Sudak Grzegorz M24 17 26 00:15:03 (42)00:02:04 (36)00:38:25 (45)00:01:14 (29)00:26:12 (52) 01:22:58 00:24:48
41 20 Radomiński Tomasz KS Barakuda Mińsk Mazowiecki M24 18 27 00:15:14 (43)00:03:04 (58)00:38:17 (44)00:01:15 (33)00:25:49 (48) 01:23:39 00:25:29
42 81 Sierpińska Anna TRI LEVEL K24 6 15 00:17:15 (53)00:02:41 (47)00:36:52 (37)00:01:25 (45)00:26:07 (49) 01:24:19 00:26:09
43 63 Suchocki Adam M24 19 28 00:17:45 (56)00:02:28 (42)00:37:26 (42)00:02:10 (68)00:25:11 (42) 01:24:59 00:26:49
44 86 Karwacka Aleksandra IronWoman FIT/ TRENERFIT.PL K24 7 16 00:17:31 (54)00:02:03 (34)00:38:32 (49)00:01:15 (32)00:25:43 (45) 01:25:03 00:26:53
45 51 Sojkowski Kamil M24 20 29 00:14:35 (37)00:02:40 (45)00:41:22 (54)00:01:43 (58)00:24:58 (39) 01:25:18 00:27:08
46 22 Dzik Marta K24 8 17 00:16:59 (49)00:02:37 (44)00:39:47 (51)00:01:22 (41)00:24:48 (37) 01:25:33 00:27:23
47 43 Piotrowski Rafał Nadaktywni Białystok | Spartanie Dzieciom M24 21 30 00:16:44 (47)00:02:47 (52)00:37:19 (39)00:01:45 (61)00:28:14 (59) 01:26:49 00:28:39
48 76 Tyburski Jacek M24 22 31 00:18:38 (60)00:02:43 (48)00:40:25 (52)00:01:45 (60)00:23:30 (34) 01:27:01 00:28:51
49 19 Kołodziejczyk Tomasz M24 23 32 00:16:48 (48)00:03:28 (64)00:39:18 (50)00:01:32 (50)00:26:11 (51) 01:27:17 00:29:07
50 21 Milewski Jacek LIBRO Cycling team M24 24 33 00:20:00 (64)00:02:18 (38)00:37:23 (41)00:01:53 (65)00:26:09 (50) 01:27:43 00:29:33
51 34 Ambroziak Radosław PROTON BIAŁYSTOK M24 25 34 00:20:56 (67)00:03:26 (63)00:47:00 (69)00:01:22 (40)00:15:04 (2) 01:27:48 00:29:38
52 60 Hartlinski Wojciech M24 26 35 00:14:18 (35)00:02:55 (55)00:41:33 (57)00:01:35 (56)00:27:37 (57) 01:27:58 00:29:48
53 59 Włodek Filip Dziki Michała M16 1 36 00:22:18 (69)00:05:07 (72)00:44:22 (63)00:02:39 (73)00:14:33 (1) 01:28:59 00:30:49
54 28 Kaminski Radoslaw M24 27 37 00:14:24 (36)00:03:34 (65)00:42:02 (59)00:02:17 (70)00:26:43 (53) 01:29:00 00:30:50
55 61 Chmielewski Maciej M20 3 38 00:14:47 (40)00:02:18 (39)00:41:24 (55)00:01:53 (64)00:31:47 (66) 01:32:10 00:34:00
56 82 Strojanowski Paweł M24 28 39 00:22:37 (70)00:02:51 (54)00:38:27 (46)00:01:34 (55)00:27:09 (55) 01:32:38 00:34:28
57 35 Nowiczenko Dawid M24 29 40 00:18:26 (59)00:03:14 (60)00:41:56 (58)00:01:17 (36)00:28:18 (60) 01:33:11 00:35:01
58 52 Samulska Ewa Power Training K24 9 18 00:18:03 (57)00:02:45 (49)00:44:44 (64)00:01:54 (66)00:25:46 (47) 01:33:12 00:35:02
59 84 Kuligowski Mirosław ATP Augustów M24 30 41 00:24:17 (73)00:03:34 (66)00:38:29 (48)00:01:18 (37)00:25:45 (46) 01:33:23 00:35:13
60 66 Uździło Emil M24 31 42 00:21:08 (68)00:02:58 (56)00:42:18 (60)00:01:03 (17)00:26:49 (54) 01:34:16 00:36:06
61 65 Milewski Maciej M24 32 43 00:16:43 (46)00:04:37 (70)00:38:28 (47)00:02:35 (72)00:31:56 (67) 01:34:19 00:36:09
62 67 Uździło Przemysław M24 33 44 00:20:32 (66)00:02:18 (40)00:41:24 (56)00:01:28 (48)00:29:36 (61) 01:35:18 00:37:08
63 83 Tanjga-Nawrot Konstancja LOT Runners Club LOT Polish Airlines K24 10 19 00:20:11 (65)00:02:46 (50)00:40:59 (53)00:01:44 (59)00:30:12 (63) 01:35:52 00:37:42
64 36 Bieniek Ewa K24 11 20 00:19:30 (61)00:02:36 (43)00:42:55 (61)00:01:25 (43)00:30:33 (64) 01:36:59 00:38:49
65 24 Spławski Adam M24 34 45 00:17:03 (51)00:03:07 (59)00:45:10 (65)00:01:09 (25)00:30:34 (65) 01:37:03 00:38:53
66 39 Czarnowska Aleksandra TriPassion Team K24 12 21 00:18:11 (58)00:03:42 (67)00:43:40 (62)00:01:51 (62)00:29:45 (62) 01:37:09 00:38:59
67 79 Karolczuk Jaroslaw ESKA M24 35 46 00:19:46 (62)00:03:01 (57)00:45:49 (66)00:01:33 (52)00:27:38 (58) 01:37:47 00:39:37
68 77 Mroczek Paulina K24 13 22 00:13:45 (32)00:03:24 (62)00:50:10 (72)00:01:34 (53)00:32:00 (68) 01:40:53 00:42:43
69 32 Drywulska Beata K24 14 23 00:17:14 (52)00:03:58 (69)00:46:27 (68)00:01:34 (54)00:34:43 (70) 01:43:56 00:45:46
70 25 Nowak Miriam last but not least K24 15 24 00:17:00 (50)00:03:15 (61)00:48:20 (71)00:02:03 (67)00:35:40 (71) 01:46:19 00:48:09
71 56 Woronko Damian M24 36 47 00:19:54 (63)00:03:51 (68)00:46:20 (67)00:01:53 (63)00:38:30 (74) 01:50:28 00:52:18
72 46 Skoblewski Wojciech M24 37 48 00:23:07 (71)00:06:39 (74)00:52:02 (73)00:02:15 (69)00:36:21 (72) 02:00:24 01:02:14
73 55 Bagiński Jan OleckoBiega K24 16 25 00:32:36 (74)00:06:16 (73)00:48:12 (70)00:02:24 (71)00:32:35 (69) 02:02:02 01:03:52
74 42 Prawdzik-Dziądziak Agnieszka K24 17 26 00:23:36 (72)00:04:44 (71)00:55:17 (74)00:02:44 (74)00:36:34 (73) 02:02:55 01:04:45
75 1 Marcinek Tomasz KS AZS-AWF Katowice TriDivision/ Team Poland/Labosport M24 DNS
76 14 Rutkowski Jakub UKS Akademia Augustów M24 DNS
77 31 Chudy Aleksander TRIPassion Team M24 DNS
78 33 Jewdokimow Rafal M24 DNS
79 38 Kułak Piotr Biskupiec Biega The Best M24 DNS
80 40 Bołtryk Andrzej M24 DNS
81 45 Sienkiewicz Michał RMDC M24 DNS
82 47 Miller Mariusz M24 DNS
83 50 Kempa Tomasz BiegoStok M24 DNS
84 53 Vysochanskiy Maksym M24 DNS
85 54 Wiśniewska Magdalena KS AZS-AWF Katowice OSSM Racibórz K24 DNS
86 68 Staśkiewicz Marcin Tri NEGU M24 DNS
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Bieg Piekarczyka
  • ILF Triathlon