Elemental Tri Series Blachownia 2017 - dystans supersprinterski - wyniki

2017-07-30 11:00 www.triathlonseries.pl

M‑ce Nr Nazwisko i imię Klub Kat. M‑ce
w kat.
M‑ce
wg płci
Pływanie T1 Rower T2 Bieg Czas końcowy Strata
1 508 Kopiczko Maksymilian SSP ORKA Iława M14 1 1 00:02:45 (4)00:01:13 (2)00:15:25 (1)00:01:30 (3)00:09:16 (3) 00:30:09
2 513 Bogusiewicz Jakub SSP ORKA Iława PORT 110/WiS M14 2 2 00:02:45 (3)00:01:09 (1)00:15:26 (2)00:01:33 (4)00:09:20 (4) 00:30:13 00:00:04
3 557 Rogacz Grzegorz KS AZS AWF Katowice M16 1 3 00:02:42 (1)00:01:25 (4)00:15:39 (4)00:01:26 (1)00:09:10 (2) 00:30:22 00:00:13
4 525 Sufranowicz Tomasz Triathlon Dąbrowa Gornica M16 2 4 00:02:44 (2)00:01:25 (5)00:15:36 (3)00:01:29 (2)00:09:09 (1) 00:30:23 00:00:14
5 510 Mielke Dawid TRIATHLON YMCA KRAKÓW M14 3 5 00:03:02 (12)00:01:26 (6)00:15:45 (5)00:01:33 (5)00:10:02 (10) 00:31:48 00:01:39
6 514 Łyziński Michał SSP ORKA Iława PORT 110/WiS M14 4 6 00:03:20 (20)00:01:35 (9)00:16:20 (6)00:01:53 (25)00:09:46 (6) 00:32:54 00:02:45
7 554 Prokop Bartosz AZS AWF Katowice M14 5 7 00:02:55 (9)00:01:38 (12)00:16:31 (7)00:01:41 (9)00:10:19 (12) 00:33:04 00:02:55
8 533 Sugier Dawid M16 3 8 00:03:34 (29)00:01:40 (14)00:16:57 (11)00:01:44 (14)00:09:22 (5) 00:33:17 00:03:08
9 571 Zielski Oliwier SSP ORKA Iława M16 4 9 00:02:47 (5)00:01:22 (3)00:17:28 (14)00:01:43 (13)00:10:01 (9) 00:33:21 00:03:12
10 565 Kożuchowski Grzegorz TS Akwedukt Kielce M16 5 10 00:03:23 (21)00:01:39 (13)00:16:33 (8)00:01:40 (8)00:10:17 (11) 00:33:32 00:03:23
11 556 Jeziorski Patryk KS AZS-AWF Katowice M16 6 11 00:02:53 (8)00:01:37 (10)00:16:35 (9)00:01:42 (11)00:11:08 (15) 00:33:55 00:03:46
12 515 Młynarska Józefina Triathlon YMCA Kraków K14 1 1 00:03:18 (19)00:01:40 (15)00:16:39 (10)00:01:42 (10)00:11:19 (19) 00:34:38 00:04:29
13 545 Kaczmarek Sebastian UKS Lusowo M14 6 12 00:03:28 (25)00:01:54 (25)00:17:48 (21)00:01:39 (7)00:09:56 (8) 00:34:45 00:04:36
14 568 Yatskevich Kiryl M16 7 13 00:03:07 (16)00:01:44 (18)00:17:02 (12)00:01:52 (23)00:11:08 (16) 00:34:53 00:04:44
15 503 Sudak Zuzanna UKS G-8 Bielany Warszawa K16 1 2 00:03:03 (13)00:01:26 (7)00:17:43 (18)00:01:34 (6)00:11:10 (18) 00:34:56 00:04:47
16 502 Jednaszewski Mikołaj WMKS Olsztyn Audyting Sp. z o.o. M16 8 14 00:02:52 (6)00:01:37 (11)00:17:11 (13)00:01:48 (18)00:11:46 (22) 00:35:14 00:05:05
17 561 Rakus Maria TS Akwedukt Kielce K16 2 3 00:03:46 (32)00:01:42 (16)00:17:45 (19)00:01:48 (19)00:10:37 (13) 00:35:38 00:05:29
18 559 Warzecha Oliwia KS AZS-AWF Katowice K16 3 4 00:03:24 (22)00:01:43 (17)00:18:05 (25)00:01:49 (20)00:11:07 (14) 00:36:08 00:05:59
19 526 Bugała Martyna UKS 51 Lublin K14 2 5 00:03:04 (14)00:01:46 (20)00:18:09 (26)00:01:46 (17)00:11:50 (24) 00:36:35 00:06:26
20 567 Karoza Edvard DUSSH-2 M16 9 15 00:03:05 (15)00:01:44 (19)00:18:20 (30)00:02:01 (30)00:11:25 (20) 00:36:35 00:06:26
21 546 Kędra Jakub UKS Lusowo M14 7 16 00:03:44 (31)00:01:55 (26)00:17:33 (15)00:01:42 (12)00:12:03 (26) 00:36:57 00:06:48
22 566 Kopacz Grzegorz Tri NEGU Polsport Team M16 10 17 00:03:42 (30)00:02:02 (29)00:18:03 (24)00:02:10 (38)00:11:28 (21) 00:37:25 00:07:16
23 563 Wicha Karolina TS Akwedukt Kielce K16 4 6 00:03:02 (11)00:01:54 (24)00:18:02 (23)00:01:44 (15)00:12:45 (40) 00:37:27 00:07:18
24 540 Jarecki Paweł M16 11 18 00:04:14 (42)00:02:01 (28)00:17:36 (16)00:02:07 (36)00:12:13 (28) 00:38:11 00:08:02
25 553 Rząsa Franciszek TRIATHLON YMCA KRAKÓW M14 8 19 00:03:26 (24)00:01:53 (23)00:17:54 (22)00:02:34 (51)00:12:25 (32) 00:38:12 00:08:03
26 538 Jawor Marcin M16 12 20 00:03:55 (33)00:02:13 (34)00:17:46 (20)00:02:13 (42)00:12:13 (29) 00:38:20 00:08:11
27 505 Tyndzik Eleonora UKS G-8 Bielany K14 3 7 00:03:15 (18)00:01:48 (21)00:18:11 (27)00:01:46 (16)00:13:23 (49) 00:38:23 00:08:14
28 531 Przygoda Rafał M16 13 21 00:04:19 (43)00:02:25 (40)00:17:38 (17)00:02:23 (49)00:11:49 (23) 00:38:34 00:08:25
29 520 Bulyha Darya K14 4 8 00:03:32 (28)00:01:52 (22)00:18:36 (33)00:01:59 (28)00:13:01 (44) 00:39:00 00:08:51
30 512 Ziętek Błażej Triathlon YMCA Kraków M14 9 22 00:03:29 (27)00:02:06 (32)00:18:16 (28)00:02:02 (33)00:13:20 (48) 00:39:13 00:09:04
31 562 Krzoski Hubert TS Akwedukt Kielce M16 14 23 00:04:02 (36)00:02:04 (30)00:18:24 (31)00:02:12 (41)00:12:38 (37) 00:39:20 00:09:11
32 536 Krzoski Wojciech Przemysław Szymanowski Triathlon Team M16 15 24 00:04:03 (37)00:02:18 (36)00:18:28 (32)00:02:20 (46)00:12:12 (27) 00:39:21 00:09:12
33 518 Zielińska Anna 3life Team K16 5 9 00:04:36 (46)00:02:04 (31)00:18:57 (35)00:02:20 (47)00:12:18 (30) 00:40:15 00:10:06
34 131 Kukucz-Legień Michał KUKUCZSPORT.PL M16 16 25 00:04:00 (34)00:02:29 (42)00:18:18 (29)00:02:40 (55)00:13:10 (46) 00:40:37 00:10:28
35 555 Baran Jan KS AZS-AWF Katowice M16 17 26 00:02:53 (7)00:01:26 (8)00:24:43 (61)00:01:55 (26)00:09:47 (7) 00:40:44 00:10:35
36 506 Tyndzik Maria UKS G-8 Bielany K14 5 10 00:03:12 (17)00:02:00 (27)00:18:51 (34)00:01:53 (24)00:15:01 (53) 00:40:57 00:10:48
37 539 Terlecki Witek M16 18 27 00:03:24 (23)00:02:59 (49)00:21:14 (53)00:02:26 (50)00:11:09 (17) 00:41:12 00:11:03
38 547 Sobolewski Mateusz M14 10 28 00:04:13 (40)00:02:45 (45)00:19:48 (39)00:02:00 (29)00:12:40 (38) 00:41:26 00:11:17
39 527 Wójcik Monika 3life team K16 6 11 00:04:14 (41)00:03:10 (50)00:19:18 (36)00:02:17 (44)00:12:32 (35) 00:41:31 00:11:22
40 541 Łuczka Adam M14 11 29 00:04:05 (38)00:02:23 (38)00:20:14 (44)00:02:11 (40)00:12:44 (39) 00:41:37 00:11:28
41 521 Wardak Jakub M16 19 30 00:02:58 (10)00:02:10 (33)00:21:13 (52)00:01:51 (21)00:13:32 (50) 00:41:44 00:11:35
42 507 Zajac Rafal M16 20 31 00:04:59 (54)00:02:18 (35)00:19:36 (38)00:02:06 (35)00:13:01 (45) 00:42:00 00:11:51
43 564 Zarychta Anita TS Akwedukt Kielce K16 7 12 00:03:29 (26)00:02:25 (39)00:20:27 (49)00:02:06 (34)00:13:44 (51) 00:42:11 00:12:02
44 522 Sączewski Daniel M16 21 32 00:04:41 (48)00:03:13 (52)00:19:56 (42)00:02:21 (48)00:12:18 (31) 00:42:29 00:12:20
45 534 Welm Grzegorz Zabiegani Częstochowa M16 22 33 00:05:18 (56)00:03:36 (56)00:19:55 (41)00:02:01 (31)00:11:53 (25) 00:42:43 00:12:34
46 537 Janicka-Jawor Joanna K16 8 13 00:04:45 (51)00:02:28 (41)00:19:30 (37)00:03:02 (59)00:13:15 (47) 00:43:00 00:12:51
47 544 Sołtysiak Zofia UKS Lusowo K14 6 14 00:04:09 (39)00:02:22 (37)00:21:46 (55)00:01:52 (22)00:12:53 (43) 00:43:02 00:12:53
48 570 Józwik Leszek M16 23 34 00:05:20 (58)00:02:54 (47)00:19:52 (40)00:02:02 (32)00:13:46 (52) 00:43:54 00:13:45
49 543 Król Robert M16 24 35 00:04:44 (50)00:03:50 (59)00:20:21 (45)00:02:17 (45)00:12:48 (42) 00:44:00 00:13:51
50 519 Adaszewska Wiktoria K16 9 15 00:04:42 (49)00:02:47 (46)00:21:25 (54)00:02:57 (58)00:12:29 (34) 00:44:20 00:14:11
51 528 Jaźwiński Jakub M16 25 36 00:04:02 (35)00:02:39 (43)00:20:39 (51)00:02:38 (52)00:15:36 (55) 00:45:34 00:15:25
52 551 Molis Małgorzata K16 10 16 00:04:58 (53)00:03:26 (54)00:20:23 (46)00:02:52 (57)00:15:30 (54) 00:47:09 00:17:00
53 549 Zagórska Beata K16 11 17 00:05:19 (57)00:02:54 (48)00:20:27 (48)00:02:45 (56)00:15:53 (57) 00:47:18 00:17:09
54 121 Kukucz-Legień Małgorzata KUKUCZSPORT.PL K16 12 18 00:04:38 (47)00:03:27 (55)00:20:05 (43)00:03:11 (61)00:16:48 (60) 00:48:09 00:18:00
55 509 Tol Monika Mafia TEAM Lubliniec K16 13 19 00:05:42 (63)00:04:21 (64)00:23:33 (58)00:02:11 (39)00:12:25 (33) 00:48:12 00:18:03
56 548 Jachymiak Alicja K16 14 20 00:05:28 (60)00:02:39 (44)00:20:31 (50)00:03:25 (63)00:16:18 (59) 00:48:21 00:18:12
57 517 Łyscarz Józef 1980 M16 26 37 00:05:07 (55)00:04:33 (65)00:24:30 (60)00:02:09 (37)00:12:34 (36) 00:48:53 00:18:44
58 516 Szczerba Tomasz M16 27 38 00:05:40 (62)00:04:01 (62)00:25:04 (62)00:01:57 (27)00:12:47 (41) 00:49:29 00:19:20
59 523 Jerzowski Emil WLKS Kmicic Częstochowa M14 12 39 00:04:31 (45)00:03:44 (58)00:20:24 (47)00:03:53 (65)00:16:58 (62) 00:49:30 00:19:21
60 532 Golonka Magdalena K16 15 21 00:04:28 (44)00:03:37 (57)00:21:48 (56)00:02:38 (53)00:17:08 (63) 00:49:39 00:19:30
61 552 Góźdź-Morawska Małgosia Mamy Biegamy - Kielce K16 16 22 00:05:27 (59)00:04:10 (63)00:22:21 (57)00:03:13 (62)00:17:15 (64) 00:52:26 00:22:17
62 550 Holona Bożena AT-sport K16 17 23 00:04:56 (52)00:03:11 (51)00:26:11 (63)00:02:39 (54)00:15:59 (58) 00:52:56 00:22:47
63 529 Watychowicz Jan M16 28 40 00:05:29 (61)00:03:54 (61)00:27:19 (65)00:02:16 (43)00:15:46 (56) 00:54:44 00:24:35
64 542 Spica Daniel Daniel Spica Spica Solutions M16 29 41 00:06:24 (65)00:03:53 (60)00:24:06 (59)00:03:41 (64)00:17:57 (65) 00:56:01 00:25:52
65 560 Gąsior Iwona K16 18 24 00:06:23 (64)00:03:16 (53)00:26:44 (64)00:03:05 (60)00:16:55 (61) 00:56:23 00:26:14
66 501 Michalski Bartosz M16 DNS
67 504 Beski Tomasz M16 DNS
68 511 Murański Kacper KS AZS-AWF Katowice M16 DNS
69 524 Danieluk Grzegorz M16 DNS
70 530 Sukiennik Renata Zabiegani Częstochowa K16 DNS
71 535 Kornaś Andrzej KUKUCZSPORT.PL KUKUCZSPORT.PL M16 DNS
72 558 Gonska Szymon KS AZS AWF Katowice M16 DNS
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Bieg Piekarczyka
  • ILF Triathlon